Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze bebea

 • @ Autor
  Bardzo odważny tekst! Doskonałe wnioski!
  Bardzo brakuje w Polsce osób, które chciałyby chociaż w niewielkim stopniu nawiązać do Pana analizy. A szkoda.
  Rola Polski w Europie
 • @ Autor
  Szanowny Panie Ryszardzie! (jeśli wolno mi tak napisać)
  Rzadko komentuję na "neonie", raczej w większości czytam.
  Jednak tym razem postanowiłam napisać. Dlaczego?
  PANA POWYŻSZY ARTYKUŁ TO DOKŁADNIE SEDNO - S-E-D-N-O ! moich przemyśleń i wniosków. Praktycznie słowo w słowo!
  Gratuluję i bardzo dziękuję!

  Jeśli chciałby Pan kiedyś stworzyć jakiś narodowy i prawdziwie polski ruch odbudowy naszych polskich wartości, historii oraz naszej PRZYSZŁOŚCI - poprę Pana całym sercem. Proszę o kontakt w takim czasie!
  Polska Polityka = ZERO
 • @emsi 20:35:57
  DOKŁADNIE!!!
  Skoro państwo Polskie istnieje tylko teoretycznie, to proponuję zadeklarować w urzędach skarbowych płacenie teoretycznego podatku i dodatkowo także teoretycznego świadczenia na ZUS (w którym, jak wiadomo i tak nic nie ma, jak ostatnio oświadczył p. Gwiazdowski). Zadeklarować to na ich drukach, z adnotacją, że wpłata zostanie wniesiona, gdy państwo Polskie zacznie istnieć.
  Sienkiewicz "Państwo polskie nie istnieje"-widziane z USA
 • @Kodiak 01:40:35
  Wolna Polska - jaka jest, każdy wie. I dobra i niedobra :) Zależy KTO czyta.

  Co do Pana uwag, polecam oficjalnie uznane źródła:
  na przykład:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Aszkenazyjczycy

  i tam akapit: ASPEKT KULTUROWY (dotyczy ww. języka jidysz) oraz ASPEKT ETNICZY oraz oczywiście całość informacji.
  Pozdrawiam.
  Nakba
 • @
  W 740 AD na obszarze zamkniętym między Morzami Czarnym i Kaspijskim, znanym pod nazwą Chazaria, obszarze który obecnie zajmuje Gruzja, ale sięga również do Rosji, Polski, Litwy, Węgier i Rumunii, rodzi się nowa rasa. Nowoczesna żydowska rasa, która, nota bene, nie jest żydowska.
  Jak to może być, zapytasz? Cóż, w tamtych czasach lud chazarski czuł się zagrożony, bo z jednej strony miał muzułmanów, z drugiej chrześcijan, i dlatego stale obawiał się ataków z każdej z tych stron. Co więcej, chazarski lud nie miał żadnej wiary, i praktykował kult pogański, i był łatwym łupem dla ludów które chciały go nawrócić na ustanowioną wiarę.
  Król Chazarii, Bulan, postanowił, że by chronić się przed atakami, trzeba przyjąć jedno z tych wierzeń, ale które? Jeśli przejdą na wiarę muzułmańską, zaryzykują ataki ze strony chrześcijan, a jeśli przejdą na chrześcijaństwo, zaryzykują ataki ze strony muzułmanów.
  Miał pomysł. Była inna rasa o której wiedział, że potrafiła radzić sobie zarówno z muzułmanami, jak i chrześcijanami, głównie w dziedzinie handlu. Rasa która w taki sam sposób radziła sobie z Chazarami. Tą rasą byli Żydzi. Król Bulan postanowił, że jeśli nakaże swojemu ludowi przejść na judaizm, zadowoli zarówno muzułmanów jak i chrześcijan, bo oni już handlowali z Żydami, więc tak zrobił.

  Król Bulan miał rację. Dożyje czasów kiedy jego kraj nie będzie podbijany, jego lud z entuzjazmem przejdzie na judaizm i przyjmie zasady najświętszej żydowskiej księgi, Talmudu. Ale jest wiele rzeczy których król nie dożył i nie zobaczył.
  Nie dożył by zobaczyć swoją azjatycką rasę konwertytów na judaizm, pewnego dnia reprezentującą 90% wszystkich Żydów na świecie, i nazywającą się aszkenazyjskimi Żydami, kiedy faktycznie nie byli Żydami, a tylko azjatycką rasą ludzi, którzy przeszli na żydowską religię, choć nadal posługiwali się chazarskim językiem jidysz, całkowicie innym od hebrajskiego.
  Nie dożył by zobaczyć swój lud zwracający się do potomków człowieka dużo potężniejszego niż on sam, który urodzi się w Niemczech ponad 1.000 lat później, człowieka o nazwisku Bauer, który rozpocznie dynastię Rotszyldów.
  Nie dożył by zobaczyć tę dynastię uzurpującą sobie bogactwa świata poprzez oszustwo i intrygi, które będą finansować dzięki ogromnym fortunom nagromadzonym z uzurpowania sobie bogactwa świata zdobywając kontrolę nad światową podażą pieniądza.
  Nie dożył by zobaczyć jak jego lud żąda dla siebie ojczyzny w Palestynie jako ich prawo urodzenia, i zagwarantować by każdy jej premier od samego powstania w 1948 był aszkenazyjskim Żydem, mimo że prawdziwa ojczyzna aszkenazyjskich Żydów, Chazaria, jego królestwo, jest odległe o około 1.200 km.

  wiecej:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/synagoga-szatana-tajna-historia-zydowskiej-dominacji-swiata-2014-05
  Nakba
 • DOSKONAŁA INICJATYWA!
  Bardzo proszę o relację na bieżąco jakie są losy tego apelu oraz odpowiedzi na niego. Nie wątpię , że taka nastąpi.
  I NIECH PAŃSTWA BÓG BŁOGOSŁAWI !
  Pozdrawiam serdecznie.
  Polacy - Rosjanie - Ukraińcy - Słowianie
 • @Autor
  Doskonały artykuł! Celne wnioski!
  A tak swoją drogą, odnośnie tego planowania czy wręcz wyczekiwania III ww, to jak widać coraz więcej stron ma w tym coraz większy interes. Z punktu widzenia Polaka tu nad Wisłą, są chyba tylko dwie rzeczy, które mogłyby wyrwać nas z tego wszechogarniającego bagna: CUD lub WOJNA właśnie.
  Oba jak najbardziej w naszym kraju możliwe... Zobaczymy jaki wariant przygotowała dla nas Opatrzność. Wypadałoby modlić się o cud, lub o "cudowną wojnę" (jak najbardziej korzystną dla Polski), która podniesie nas z kolan i da nam przyszłość.
  Pozdrawiam.
  Ignacy Nowopolski: Putin -monstrum czy zbawca?
 • @Naczelny 14:19:07
  "Potrzebne jest coś pozytywnego, cel."

  Tym celem może być na początek :) odbudowanie naszej DUMY jako Narodu Polskiego. Mamy ponad tysiącletnią historię, pomimo wielu klęsk (zabory, wojny, okupacje, zdrady) - istniejemy nadal!
  Należałoby zacząć od nauki historii, prawdziwej historii Polski i Polaków!
  Gdy zaczniemy być dumni z tego, że jesteśmy Polakami - wtedy następną naturalną reakcją będzie sprzeciw wobec otaczającej nas rzeczywistości,
  a więc pytanie: "Dlaczego my, TAKI NARÓD, dajemy sobą tak pomiatać, dajemy tak się traktować...?"

  Pozdrawiam
  „Naród”? A co to takiego?
 • Autor - dokladnie!
  A pamiętają Państwo, gdy Palikot po 'przemianie wizualnej' już po rezygnacji z mandatu posła (przypominam przemianę: inny kolor włosów, fryzura, okulary etc.) pojawił się na jakiejś oficjalnej rządowej konferencji?
  Cóż rzekł wtedy nasz jaśnie-panujący-pRezydent?
  oto te słowa okraszone 'jaśniepańskim' i szczerym zdumieniem:
  "Janusz to TY?"
  ...znają się chłopcy, nie tylko z sal sejmowych.
  Będzie bal...
  Sukces B. Komorowskiego!?