Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Camillvs

 • Szablą go!
  Ktoś zna może dokładniejsze relacje naszych "wojaków"? Ten oficjer z szabelką wygląda wyjątkowo zawadiacko ;)
  Sanitariusze lewacko-niemieckiej bojówki
 • Ciekawe!
  Słyszałem, że Żydzi biorący w arendę cerkwie nie wpuszczali do nich prawosławnego ludu na Ukrainie, nie byli wobec tego lubiani w tamtych stronach.
  Antysemityzm i jego prawdziwe źródła
 • wycieranie gęby faszyzmem
  Przestańmy ględzić o tym faszyzmie. Z obu stron sobie faszyzm zarzucają, a nikogo nie obchodzi co tenże na prawdę znaczy. Stalin wytresował i tak się utarło, że jak coś złego, to "faszyzm". Takie słowo-klucz, pozbawiony głębszego sensu epitet!
  Skąd ten swąd
 • Tematami zastępczymi mydlą nam oczy
  No właśnie, takie tematy są spychane na bok, a na pierwsze strony gazet idą jakieś spory o kaczki, krzyże i inne imponderabilia.
  Ratujmy polskie bogactwa naturalne
 • @inka1
  Tak, tylko że akurat W.Cz. Pan Zawisza zamieszany jest w aferę kradzieży pewnej spółki w Lublinie. Polityk jak każdy inny.
  Prowokacja na Święto Niepodległości
 • @Stara Baba a Dziewulski
  Jest gdzieś może nagranie z wypowiedzią Dziewulskiego?
  Kto pozwolił na wjazd 2 autokarów z bandytami z Niemiec do centrum Warszawy?
 • @Jaromir
  Jest coś w słowach Jaromira, bo przecież Jezus był właśnie takim dziwnym mesjaszem, którzy nie popierał walki o niepodległą Palestynę, ale chciał dać ludziom szansę na wyzwolenie duchowe od grzechu. I mówił "nie ma Greka, nie ma Żyda, nie ma poganina, wszyscy braćmi jesteście". Stąd też Polska wobec Królestwa Bożego jest rzeczą podrzędną i jeśli chrześcijanin ma wybierać utratę Królestwa Bożego dla "dobra Polski", to wybiera Szatana, a nie Boga. Taki jest chrześcijański punkt widzenia. Niechrześcijanie mogą jednak go zignorować.

  A co do tych rekonstruktorów armii napoleońskiej, to powinni założyć bagnet na broń i kolić kolić Niemców jak pod Austerlitz! ^^
  Niemcy w Warszawie, relacja na żywo...
 • @koolart
  Dziękuję, zapoznam się. W każdym bądź razie chodzi o nieodpowiedzialne nawyki żywieniowe. Pod "tłustym żarciem" zaś pewnie miałem na myśli coś srodze smażonego na wielokrotnie używanym oleju z dużą porcją węglowodanów spożywane w nadmiarze, dalece poza zapotrzebowanie danego organizmu" ;)
  SKAZANY NA ŚMIERĆ - reportaż
 • NWO i ONZ
  Od małego byłem wielkim fanem obrońców środowiska naturalnego i krytykiem ludzkiej zbrodniczej działalności niszczącej Ziemię, ale ostatnio artykuły łączące programy ONZ zakładające ochronę środowiska i depopulację Ziemi z Illuminati chcącymi podporządkować sobie ludzkość, doprowadzają mój umysł niemalże do obsesji/szaleństwa ;-)
  Z cyklu W IMIĘ DOBRAAA.../O tzw. lecznictwie...
 • Poważnej debaty trzeba...
  Kwestia opieki zdrowotnej jest niewygodnym tematem. Ile osób tak na prawdę jest gotowa na śmierć, w pełni akceptuje swoją śmiertelną naturę, nieuchronność zejścia z tego świata? Jestem astmatykiem, dość często zdarza mi się chorować, no ale co ja poradzę? Tak czy owak, urodziłem się z wyrokiem śmierci tak jak każdy inny przedstawiciel mego gatunku, innych zresztą też. Wcześniej czy później nadejdzie ta śmierć. Temat śmierci jest teraz często tabu, jest odsuwany na bok. W społeczeństwie zdawałoby się chrześcijańskim mało mówi się o śmierci Jezusa, a więcej o prezentach otrzymywanych z okazji Jego urodzin. W rodzinach nie mówi się o śmierci, o tym jak się do niej przygotować, itd.
  Śmierć jest jedyną pewną rzeczą w naszym życiu. Zaakceptujmy to i się wyluzujmy.

  Oczywiście system opieki zdrowotnej w RP jest obłudny, bo jeśli gwarantuje leczenie, to powinien wydać te 2,5 mln zł. Tyle że potem należałoby zupełnie pozostawić opiekę zdrowotną poza gestią państwa. Czy mamy może zacząć dodrukowywać złotówki i dopłacać je do budżetu na poczet opieki zdrowotnej? Chory system polityczno-finansowy działający na rzecz ratowania życia poszczególnych osobników naszego gatunku wcale nie musi przekładać się na zdrowie całego rodzaju ludzkiego, co gorsza zapewne jeszcze bardziej skorumpował by społeczeństwo.

  Na prawdę potrzebna jest poważna debata, bo na razie system opieki zdrowotnej sprzyja nieodpowiedzialności ludzkiej. Nieważne jak się napycham tłustym żarciem i palę papierosy, to i tak należy mi się leczenie schorzeń wynikłych z mojej głupoty. Odbiega to od kwestii serduszka tego chłopca, ale chciałbym spojrzeć z szerszego spektrum na nasze podejście do zagadnienia życia, zdrowia i śmierci.
  SKAZANY NA ŚMIERĆ - reportaż
 • Mazurzy
  Mazurzy, bo tak zwano dawniej mieszkańców Mazowsza, nigdy nie cieszyli się dobrą renomą w Rzeczypospolitej. Ponoć nawet rodzili się ślepi jak kocięta ;) Król Szwed, jeden z najgorszych w historii Rzeczypospolitej, niestety właśnie na Mazowsze przeniósł stolicę, a zatem jeśli ktoś jest winny, to przede wszystkim Szwecja ;-)

  Na poważnie zaś, czy jest w ogóle szansa, że Prokuratura Generalna nie oddali pozwu z powodu niewystarczających dowodów?
  Czy wybory po raz kolejny zostaną sfałszowane?
 • @mb81
  Ponad 40 milionowym? Populacja spadła poniżej 38 mln, wiec może jak się osiedli tutaj ze 4 miliony Niemców (muzułmanów;) ), to będzie ponad 40 mln...
  Matka Demokracyj w akcji
 • Prusy!
  Autonomiczne Prusy ze stolicą w Królewcu ;)
  Proszę Państwa, 8 listopada 2011 roku zaczyna się w Polsce anarchia.
 • Podpisowy cyrk
  Czy gdzieś jeszcze na świecie komitet wyborczy musi zebrać podpisy? Podobno gdzieś wystarczy, że kandydat wpłaca kaucję, którą traci nie uzyskawszy pewnego procentowego progu głosów.
  Młodzież robiona w trąbę po raz kolejny
 • Nie macie czym się podniecać
  Fakt historyczny jest to ciekawy, ale czy od razu powód do dumy? Warto o tym przypominać, by Polacy zdawali sobie sprawę, że są narodem takich samych zdolnych do najazdów ludzi jak Rosjanie i Niemcy.

  Polacy zdobyli Kreml jeszcze wcześniej, bo w 1605 r. weszli do Moskwy z Dymitrem Samozwańcem. Byli to osoby biorące udział w wyprawie po tron Monomacha "prywatnie".

  "Reprezentuje nie tylko chwałę polskiego oręża, lecz również zmysł i talent polityczny polskich hetmanów." No na prawdę talent polityczny godny podziwu, utrzymali się tam aż DWA lata, niesamowite!

  Warto też mówić o lisowczykach, którzy z tych wojen moskiewskich się wywodzą, o ich późniejszym werbunku przez Habsburgów i zbrodniach dokonywanych na protestanckiej ludności Czech i innych części Rzeszy. Do wojen napoleońskich niemieckie matki straszyły dzieci Polakami, jakiż wspaniały powód do dumy, bo nawet polskie matki nie straszyły dzieci SS-manami...

  Były także ciągłe interwencje polskie w Mołdawii, przede wszystkim prywatne wyprawy magnatów próbujących na tamtejszym tronie posadzić swoich krewnych.

  Jak najbardziej są to tematy ciekawe, należy o nich mówić, ale wychwalanie zaborczych wojen i zbrodni przodków dojrzałą postawą nie jest, a na pewno nie chrześcijańską.
  9 października to dzień dumy narodowej
 • @sosenkowski
  Jezus natomiast zamiast działać na rzecz niepodległego od Rzymian Królestwa Żydowskiego mówił o Królestwie Bożym, które nie jest z tego świata. Niestety ludzie z chrześcijaństwa zrobili sobie element swojej doczesnej tożsamości narodowej, w której Bóg jest na drugim miejscu po jakimś abstrakcyjnym ziemskim interesie narodowym.
  "No pasaran" — jako antypolskie hasło bolszewików z GWna
 • Bełkot?
  Co to znaczy "polityka prorodzinna"? Jedynie zostawienie rodzin w spokoju i zakończenie podatkowej grabieży może coś tu zmienić, no i może jeszcze jedno-zasada, że na starość człowiekiem opiekują się dzieci, a nie państwo.
  GF: Trzy filary rządu: Polityka prorodzinna, miejsca pracy, budżet
 • RzeczYpospolitej
  Rzeczpospolita odmienia się "rzeczypospolitej".
  NAPRAWA RZECZPOSPOLITEJ (Część III) – Reforma funkcjonowania Państwa
 • Kościół jest Boży, a nie Polski!
  Kościół Boży nie jest z tego świata, polityka zaś jest domeną Szatana. Jak można mieć nadzieje, że jakaś partia polityczna odda dobre usługi Kościołowi Bożemu? Złudna nadzieja wyboru dobrej partii, która zapewni lepsze życie doczesne, to nic więcej jak socjalistyczne pragnienie zbudowania raju na ziemi. Nie do tego powołani są chrześcijanie, by budowali sobie na ziemi doczesny materialny raj, ale by kierowali się ku Królestwu Bożemu, które jest poza zasięgiem władzy Pana tego świata. Duszpasterze Kościoła Katolickiego, od kiedy stał się on instytucją związaną politycznie z Imperium Rzymskim, wiele złego uczynili przez złudną myśl, że sojusz Tronu i Ołtarza może przyczynić się do zbawienia dusz.
  Polska zaś jest drobnostką wobec Królestwa Bożego, jakimś wytworem ludzkiej doczesności, której wojny, porażki i sukcesy były, są i będą dyrygowane przez ludzi poddających się mniej lub bardziej pokusom Lucyfera, tak jak rzecz jasna wszyscy inni politycy świata.

  Taki właśnie antypolityczny obraz chrześcijaństwa dostrzegam w nauczaniu Jezusa z Nazaretu. Chce nas wybawić od tego zgubnego babrania się w bagnie doczesności, w tym polityki.
  DLACZEGO NIE MAMY INNEJ POLSKI?
 • Chrześcijaństwo i polityka nie idą w tym samym kierunku
  Jak można tak dawać się omamić Szatanowi i w politykach widzieć jakąkolwiek nadzieję? Królestwo Boże nie jest z tego świata, a politycy poddający się co do jednego pokusom pana Tego świata dla Kościoła Bożego nic dobrego zrobić nie mogą.
  APEL DO PROTESTANTÓW: STAŃMY PRZY POLSCE!