Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze szaweł

 • Pikieta u Komoruskiego
  Może lepiej pikietujcie przed Komoroskim, widać teraz dokładnie kto jest zakamuflowanym dupkiem.
  Uwaga! Zgromadzenie w Krakowie pod biurem kandydata Dudy
 • Protest z 25.02.2015
  Szkoda, że nikt na neonie nie zauważył że był w Polsce taki protest przeciwko temu dziadostwu.
  Lichwiarski system bankowy?
 • @stanislav 20:45:33
  Z tymi kandydatami to rzecz jasna jest ustawka. Z góry wiadomo, że ma wygrać jaśnie panujący Komoruski, stąd tak błazeńskie kandydatury jak Ogórek czy Duda.
  Ciekawa inicjatywa Konrada Daniela
 • Dodatkowa karta.
  Wystarczyłaby dodatkowa karta do głosowania "Nie głosuję na nikogo" , wynik najwyższy.
  Wybory - rozsądek społeczny
 • @maro 18:37:18
  Słusznie prawisz.
  Prof. Mirosław Piotrowski: Unijny bilans.
 • Wojna trwa na wielu płaszczyznach !!!!
  Wojna trwa, zgadza się. W internecie uaktywniony jest wątek III wojny światowej na podstawie rzekomych przepowiedni Nostradamusa. Gość albo jakas grupa wymyśla fałszywe przepowiednie przypisywane Nostradamusowi a dotyczące Polski. Co oznacza przepowiednia nie musze chyba tłumaczyć. Jaki wpływ ma czytelnika również. Przed 10.042010 został przepowiedziany zamach. Niestety post zniknął. Teraz mówi się o stanie wojennym dyktaturze i morzu krwi w Polsce.
  Dlatego też popieram ten pomysł.
  Przenieśmy jednak stolicę do Krakowa
 • ?
  Nie do końca jest to głupie, a w ministerstwie będą mieli przynajmniej co do roboty ! Dwa miesiące na zaświadczenie ?!!!? W XXI wieku ? Ludzie wszystkich do kopalni zobaczyliby co to jest praca wtedy na zaświadczenie czekalibyśmy 1 dzień. Kpina
  Absurdalna zmiana w prawie
 • Amerykanizacja !!!
  Krok po kroku, ale konsekwentnie kolejne rządy realizują narzucone nam obce cele. CBŚ - FBI. Za moment wydzielą to biuro ze struktur Policji. Potem stworzą Policję Lokalną ( pomysł testowany w latach 90 ) całkowicie podporządkowaną lokalnym kacykom. No i wreszcie prywatne więziennictwo (patrz do strategi bezpieczeństwa RP ). No i będziemy w d...pie.
  Chcą zreformować Centralne Biuro Śledcze
 • @Kula Lis 62 14:11:14
  Wystarczyłoby wzmocnić złotego, tym samym podniósłby się popyt wewnętrzny. Kredytów ludzie nie biorą bo już są zapchani, nie jest naiwniactwo, że ludzie biorą, to jest zimna kalkulacja lichwiarska, ponieważ czasami jest to jedyne wyjście z sytuacji.
  Skąd bierze się pazerność urzędników?
 • Też mi sensacja !!!
  Kalacie swoje gniazdo. To wygląda jak czyhanie na tanią sensację. Ja również mieszkam przy granicy i sprawa jest tożsama tyle, że w drugą stronę. Polska droga jest odśnieżona, a pod drugiej stronie nie. Może to jakieś zadupie !!! Kiedy trzeba to trzeba.
  Granica Polsko-Niemiecka!
 • @Mirnal 10:59:16
  Pomysłów możesz mieć dwa miliony i co z tego. Jeden prezes nie wymienię nazwiska, mial świetny pomysł na biznes i zaczął go realizować, po czym obudził się w więzieniu wsadzony przez skarbówkę. Czy dalej to rozwinąć ? Czy łapiesz o co caman.
  Podatek na Owsiaka
 • Moralność Kalego
  Dlaczego Owsikowcy robią swoja kampanię w niedzielę i wysyłają wolontariuszy, żeby żebrali pieniądze pod kościołami. Dlaczego nie zrobią akcji w sobotę pod marketami i dyskotekami.
  Podatek na Owsiaka
 • Aby nie wylać dziecka z kąpielą !!!
  Szanowny Panie Ryszardzie !!! Na wstępie chciałbym pogratulować rocznicy i trafionego przedsięwzięcia. Z NE jestem od chwili jego powstania i szanuję go przede wszystkim za Wolność Słowa, szerokie spektrum tematyki, profesjonalizm przekazywanych informacji. Oczywiście nie wszystko jest tak jakby się chciało, zdarzają się gnioty, a także i "chamskie" komentarze. Ale to przede wszystkim wyróżnia NE od pozostałych platform, a na tle głównego nurtu to jest super. Proponuję Panu w myśl swojej maksymy "Primum Non Nocere" rozważyć sposób rugowania niechcianych osobników, aby autorytaryzm redakcji nie wziął górę i nie zaszkodził temu co z takim trudem udało się Panu osiągnąć. Życząc dalszych sukcesów, myślę nie tylko medialnych, serdecznie pozdrawiam.
  STOP. BASTA!
 • No i proszę
  http://wolnemedia.net/nauka/nastolatek-podwazyl-teorie-einsteina-i-newtona/
  O grawitacji normalnie.
 • Telefon na fale grawitacji
  Nie umieściłem swojego postu, aby wpisać się w spór pomiędzy Panami, uważam do za niedorzeczne, aby tak bluzgać na siebie. Każdy ma prawo wyrazić swoja opinię, ale z szacunkiem do drugiej osoby.
  Nie jestem fizykiem, ale Pański artykuł przeczytałem z zaciekawieniem. Osobiście uważam, że na każdą sprawę należy mieć otwarty umysł. Dogmaty ustalone w jakiejkolwiek dziedzinie życia, czasami staja się hamulcem do dalszego rozwoju.
  Umieściłem link z arcyciekawym wynalazkiem licząc na szerszą dyskusję bądź wyjaśniem, ale czytając Pańska odpowiedź widzę, że nawet sie Pan nad tym nie pochylił. Szkoda może ktoś inny się wypowie. Z wyrazami szacunku.
  O grawitacji normalnie.
 • Do Pana Waldemara.M
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2012/12/20/grawitacyjny-telefon-komorkowy-bez-emisji-fal/. Czy słyszał Pan coś na temat telefonu grawitacjnego, o którym mowa w zamieszczonym linku. Czy to jest możliwe, czy nie ? Pozdrawiam i jestem ciekaw opinii.
  O grawitacji normalnie.
 • Nie dajmy się zwariować
  Zgadzam sie z Nathanel. Wystarczy spojrzeć to jest autorem. Onet i pozostałe portale guwnego nurtu, bryluja w mowie nienawiści i podjudzaniu.
  Norwegowie obrazili Justynę Kowalczyk
 • Nie mój ale arcyciekawy post z interii zamieszczam i podaj dalej !!!
  ~cgn - 1 godz. 3 min temu

  Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym,że,serwery PKW znajdowały sie na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków.Czy do was to dociera? Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji ,były filtrowane i wracały do Polski. na opinii lemingów mi nie zalezy,chodzi mi o opinie normalnych ludzi. Państwowa Komisja Wyborcza sama przyznała teraz,ze korzystała z rosyjskich serwerów podczas ostatnich wyborow. Jak to oceniacie ludzie,Polacy? "DOŁÓZCIE DO TEGO ZMARLEGO NAGLE PARE DNI TEMU PROFESORA WIECZRKIEWICZA KTORY NAPISAL RAPORT NA TEMAT MOZLIWOSCI SFALSZOWANIA WYBOROW W POLSCE !!! TO ON ODKRYL ZE PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA KORZYSTALA Z SERWEROW ROSYJSKICH PRZY PRZESYLANIU GLOSOW !!!!!!PODOBNO ZMARL NA SERCE ......DZIWNE ZE 3 DNI PO UPUBLICZNIENIU RAPORTU ... PEWNIE SIE TO NIE UKAZE ALE BEDE PISAL NA WSZYSTKICH PORTALACH AZ DO SKUTKU !"
  Sędzia od Amber Gold przybija "piątkę" z Tuskiem
 • @Eugeniusz Sendecki 02:30:55
  Radę powinni stanowić depozytariusze np. w częściach ułamkowych. Pozdrawiam
  Czyżby REWOLUCJA – w świecie globalnych finansów?
 • Komuno wróć
  Po papierosach będzie piwo, wódka, wina, potem napoje, ubrania i przywdziejemy mundurki i witamy w Chiny United States
  UE delegalizuje papierosy. Na początek idą smakowe