Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze wujal

 • @Krzysztof J. Wojtas 08:58:15
  On jest ich liderem no ale to gość z germańskiego pogranicza.
  A Szwedzi zapłacą za „Potop” ???
 • @Zbigniew Jacniacki 10:52:54
  Nie tylko emigrantów Krzyżaków ale migranci muzułmańscy notorycznie chcieli się u nas osiedlić i stworzyć międzymorze ze stołecznym Stambułem na czele. Zapewniali nam przy tym godziwe warunki zatrudnienia w ich śródziemnomorskiej flocie na galerach na umowy dożywotnie.
  Grunwald a Renesans
 • @PiotrZW 00:35:58
  Teologia Ojców pustyni mówi, że gdyby nie było pokus i tym samym grzechów to nie mógł być człowiek zbawiony.Dlatego też diabeł oglada Boga i może go kusić bo jest to doskonałość wolnej woli.
  Praktyczny wymiar moralności na współczesnym Zachodzie
 • @ele 07:17:59
  Operacja Wisła miała na celu ochronę ludności narodowości ukraińskiej przed skutkami wojny domowej. Od roku 1950 pozwolono im wracać. Wrócili tylko nieliczni bo pozostali woleli majątki pobrane na ziemiach zachodnich. Mieszkałem na Posadzie Leskiej obok tych którzy powracali.
  Było wtedy w Bieszczadach dużo pracy. Wracający pracowali w handlu,spółdzielniach, przy budowie zapór Myczkowce,Solina. Zarabiałem tam wtedy tyle, że nie opłaciło mi się wyjeżdżać na zachód choć mogłem.
  Czy Operacji WISŁA można było uniknąć i jak ją dokończyć
 • @AgnieszkaS 08:33:41
  Polańskiego ścigają za sex z nieletnią. To może by dać prokuratorowi Macronów z zakazem wyjazdu do USA.
  Król Maciuś I na tronie w Paryżu
 • @kula Lis 67 15:50:14
  http://theindicter.com/white-helmets-movie-updated-evidence-from-swedish-doctors-confirm-fake-lifesaving-and-malpractices-on-children/
  Atak na Syrię, prawie wszyscy zadowoleni-widziane z USA
 • @lorenco 20:15:39
  Wystarczy wziąć mapy genetyczne Europy (dostępne w necie na razie przez pomyłkę potem znikną). Genetycznie to dwie Europy. Linia podziału na Odrze. Różnoraki i slaby zachód i silny środek aż po Mezopotamię. Słabe wyróżnienie genetyczne Izraela i USA. Np https://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=5zUw2moV&id=E67A7064C433B84DE6743962F6742F3346DC295E&q=mapa+genetyczna+%c5%9bwiata&simid=608008439532421947&selectedIndex=0&qpvt=mapa+genetyczna+%c5%9bwiata&ajaxhist=0
  https://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=Doso1P6G&id=D5C3A12ABBE8BE17C4D5F4EFF2BADA5D0236AC6E&q=mapa+genetyczna+%c5%9bwiata&simid=608026366729715721&selectedIndex=46&ajaxhist=0
  https://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=5DGKSVxr&id=5B593F737E0DB762DB708286F64D4E1A4444467E&q=mapa+genetyczna+%c5%9bwiata&simid=608045256001521830&selectedIndex=10&qpvt=mapa+genetyczna+%c5%9bwiata&ajaxhist=0
  B.Piętka: Profanacje w cieniu Intermarium
 • Za PZPR było tylko 99%
  100% głosów na Tuska jak za Ruska.100 % głosów na furera jak za Hitlera.
  ZDRAJCA POLSKI MIANOWANY CESARZEM EUROKOŁCHOZU
 • @RAM 01:07:02
  Watykan już prawie opanowali. Tylko kraje muzułmańskie to twierdza . Dlatego wyizolowują jak najwięcej muzulmanów do Europy i USA by ich powoli przerabiać na swoją V kolumnę.
  Macron: od Gauche - Caviar do Gauche - Rothschild
 • Konkurent padł
  Salon 24 zamyka podwoje bo się sprzedał.No to będziecie sami.Życzenia wszystkiego najlepszego.
  ŻYCZENIA NOWOROCZNE – 2017.
 • Pod przymusem
  Owsiak napisal że wszystkie pracownice fundacji poszły na protest, wyborcza też to napisała. Pewnie gdyby nie poszły to by więcej nie pracowały . Ile miast jest w rękach PO? Tam tez pracownice protestowały by zachować pracę. Stad wzięło sie te kilkadziesiąt tysięcy podobno protestujących. Kompromitującym jest zdjecie mlodej dziewczyny w strefie gazy trzymającej kartkę z poparciem dla protestu w Polsce. O swoich prawach ta biedna, której jakaś zapyziała z wycieczki wręczyła kartkę i dwa szekle, nawet nie jest w stanie pomyśleć.
  Panowie z Meereen
 • Bzdura
  O ile znam Ukrainę z wielokrotnego pobytu to nie ma tam grajdoła gdzie by nie było coś wojskowego i tajnego przemysłu wojskowego nadal handlującego z Rosją czy Donbasem. Wybudowało to byłe CCCP i to trwa nadal bo to daje prace i jakieś marne grosze. Przed wojnami militaryzowała tereny Upainy Austryja, potem nasza II RP pilnowała kresów stacjonując tam swoje Dywizje i Korpusy. Przejęli to sowieci,potem zgermanizowano system, znowu przyszli sowieci i rozbudowali 100krotnie.Część tego Upaina przehandlowała (ok 400 miliardów dollarów) między innymi przy pomocy Buta którego zapuszkowali usamani. Teraz znowy odtwarzają i obsadzają armiami oligarchów. USB robi krzyk o agenturę bo ma na sumieniu czarne prywatne interesy handlu bronią.
  Polskie służby specjalne WERBUJĄ studentów ze wschodu
 • tajny protokół
  A tajnej częśći nie podpisali o włączeniu lachów do Ukrainy-dziwne?
  Patroni niepodległości Ukrainy
 • Autorze
  "dzieje się tak z dwóch powodów: (1) działanie HAARP zaburzające standardowe wzory zachowań pogodowych" - takich HAARPów jest mnóstwo tz, podgrzewacze jonosfery. My mamy w Europie większy od HAARP LOFAR.Patrz http://www.lofar-uk.org/ czy LOFAR.PL .To samo gówno zamaskowane radioastronomią.
  Rothschildowie i meteorologia - 21.08.2016.
 • @PontoSarmata 22:20:41
  Opowieści dziwnej treści tworzone przez organ propagandy KC PZPR w charakterze dezinformacji. Oni tworzyli też liczne dowcipy o tematyce antypartyjnej. Nie musieli liczyć się z cenzurą.
  Dokąd zmierzamy - Albin Siwak
 • Strzały poprawne politycznie
  Nie liczyłem strzałów oddanych do ciężarówki. Ale z tych widocznych z przodu wszystkie oddane w lewo poza obrysem ciała kierowcy bądź w blok silnika i i w szybę z przebiciem dachu, po prawej nisko w drzwi kabiny w gąbczaste siedzenie kierowcy bądź wysoko przebijające drzwi i dach, po lewej oddane z tyłu kabiny, za plecy kierowcy i nisko pod siedzenie. Po tylu strzałach kierowca stanął i po wyjściu z kabiny zaczął strzelać do policji. Wtedy został trafiony dla uciszenia.
  Francuski rząd rżnie głupa
 • @wujal 14:33:21
  Wycieńczonym ofiarom holokaustu podawano do picia świeżą krew w celu odżywienia i utrzymania przy życiu. Byla to powojenna metoda medyczna.Próbowano przetaczać bezpośrednio z żyły do żyły ale często dawało to konflikt. Picie było bezpieczne. (wg informacji starego lekarza)
  Pogrom kielecki, dlaczego kielczanie zabili "pana swego"
 • @Husky 23:09:41
  A pogrom rzeszowski o którym zawsze cichutko chociaż był w jego sprawie w rzeszowskim archiwum Gross.
  12 czerwca 1945 roku ”Dziennik Rzeszowski” doniósł na pierwszej stronie o znalezieniu w jednej z kamienic zmasakrowanych zwłok 9-letniej Bronisławy Mendoń. Tego samego dnia, od 6 rano w budynku przy ul. Tannenbauma 12 (dzisiaj Okrzei), gdzie znaleziono odarte ze skóry ciało, trwała rewizja prowadzona przez funkcjonariuszy Milicji Obywatelskiej. Wokół gromadził się tłum rzeszowian, pomstujących na mieszkających tu Żydów.

  Atmosfera gęstniałaz każdą chwilą, zanosiło się na pogrom ludzi cudem ocalałych z Holocaustu. Dzień wcześniej na mieście pojawiły się ulotki, w których donoszono o rzekomym schwytaniu rabina, u którego w domu znaleziono szczątki ciał katolickich dzieci.
  Pogrom kielecki, dlaczego kielczanie zabili "pana swego"
 • Myśleć trzeba. Myśleć!
  Gość wchodzi do klubu,ma pistolet i karabinek AR15 w cal 0,223 czyli po naszemu w kalibrze KBKS, w dodatku strzelający ogniem pojedynczym z magazynka pojemności 10 lub 25 naboi.By trafić (nie zabić) 100 ludzi w ruchu winien użyć około 300 pocisków, które musi załadować do magazynka. Na to potrzeba nawet na strzelnicy bardzo dużo czasu.Ponadto wziął zakładników (czyli chce rozmawiać) co potwierdzają zakładnicy dzwoniąc do domu. Potem wpada SWAP z bronią maszynową i wszyscy nie żyją. Zupełnie jak 11.09.2001r.Mimo długiego czasu pod klubem nie ma żadnych dziennikarzy ( w USA to absurd)Żadnych zdjęć ofiar i ich ran bo w dotychczasowych zamachach materiały były fałszywe i widzowie skapowali.(Przypomina się nie umiejący strzelać Oswald , jego karabin Karkano i precyzyjnie trafiony Kennedy).
  Zbiorowy Tackleberry
 • @Zawisza Niebieski 22:15:48
  Bitwa pod Lepanto (obecnie Nafpaktos) stoczona 7 października 1571r Floty muzułmańskie straciły w niej blisko 200 galer które były podstawowym okrętem pływającym w basenie morza śródziemnego. W ciągu roku Sułtan odbudował całą zniszczoną flotę. By mogła ona funkcjonować, potrzeba było dziesiątki tysięcy galerników. Tychże Turcy kupowali głównie na targach niewolników w Stambule. Handel niewolnikami był wyłącznie w rękach Żydów. To oni wysyłali zapotrzebowanie wioskom tatarskim na nowy towar i właśnie dla pieniędzy czambuły ruszały na stepy Ukrainy by pozyskać niewolników. To Żydzi stymulowali królestwa Europy by te poniechały wojen zaczepnych na swoich wschodnich rubieżach bo to rozwiązałoby problem tatarski i upadł by popłatny interes handlowy. Bitwa pod Lepanto to punkt w historii. Cała historia galernictwa na morzu śródziemnym do czasu wpłynięcia okrętów parowych (nigdy nie było tam żaglowców vide Atlantyk) to wielkie pasmo niszczenie ludności terenów wokół Morza Czarnego liczone w milionach pojmanych.
  Helena Ukraińska*