Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze provincjał

 • Blisko około tematu,
  żydowskiej ekspansji ciąg dalszy !
  http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/mateusz-morawiecki-w-jp-morgan-w-polsce-zatrudnienie,2538025,4199
  Żydowscy żołnierze Hitlera
 • niemcy jako komunistyczne państwo pod nadzorem usa
  ma względnie niskie bezrobocie, dwa przykłady, jeden związany z oktoberfest, rok w rok, przede wszystkim firmy związane z przemysłem drzewnym, stawiają na wielkim parkingu ogromne namioty "piwne" z całym zapleczem kuchennym i sanitarnym, dwa miesiące trwa budowa i późniejszy demontaż, jest praca jest zarobek, drugi przykład, tzw. budowlanka, są goście od łatania dziur po hydraulikach, goście tylko od elektryki, szamba, podłóg i wielu innych czynności gdzie wystarczy trochę "pomyślunku" i jeden człowiek / zazwyczaj Polak /może je wykonać, ale nie tu, tu każdy ma swoją działkę do wykonania...
  I na koniec przykład jak nas zachód traktuje, Polski robotnik w Polskiej filii zachodniej firmy samochodowej robi 3 samochody dziennie /w przeliczeniu /, na zachodzie w firmie matce te 3 samochody robi 4 ludzi, o zarobkach nie wspomnę, miłego dnia.
  Bier, aber immer weniger
 • Kolory ziemi
  to jedyny powód, aby zainteresować się tym malarstwem, wszystko już było, teraz warsztat i forma są w cenie, vide Richter.
  Ślad kolonialnego słońca
 • kobitki są fajnę nocą
  a ta pani podwójnie, nie że bym był erotomanem ale jako facet chciałbym dać pani buzi i coś więcej, duchowego, czy jest pani wolna ?
  Tańczący Krąg Armageddonu, pastor Shaded i pasterze firm
 • Post factum,
  gdzie jest miejsce dla khazarów ?
  Czas gdy europejczycy byli imigrantami
 • Czy w związku z tym
  żydzi mają prawo do Palestyny, Polski, świata ?
  Czas gdy europejczycy byli imigrantami
 • @provincjał 15:56:08
  I jeszcze jedno, z tej tak zwanej filozofii, to ilu ludziom na świecie się polepszyło, czy e=mc2 dało zwiększenie produktu narodowego brutto "demokratycznej republiki" Konga ?
  Prawicowość i lewicowość to kwestia temperamentu.
 • @GPS 14:34:26
  Pan tak wszystko na poważnie, szkoda czasu na dyrdymały, lewica czy prawica to wszystko jest establishment łojący nas, raz z lewa raz z prawa a centralnie od czasu do czasu, te okoliczności przyrody zawsze się powtarzają, od przewału magdalenkowego tylko twarze się zmieniają, opcja łojenia ciągle tożsama !
  Prawicowość i lewicowość to kwestia temperamentu.
 • Strasznie konsumpcyjnie podejdę do tematu, gdyż konsumuję
  drobiową z biedry, w trakcie gryzów naszła mnie taka myśl, zazwyczaj tak lewica i prawica to jakieś grono osób, przeważnie politycy i nie są to ludzie, którzy polityką zajmują się dla idei, tacy jak np. zegarmistrze ukraińscy, a propos, czy kaczor robi to co robi to robi dla idei, dla jakiejś idei napewno, słyszy się o pożyczkach prezesa, ale ile nas, czyli społeczeństwo, KOsztuje jego ochrona 24 h, zmierzam do konkluzji bo mam pusto na talerzu, kto z tzw. polityków od lewa do prawa jest w stanie prędko się wzbogacić, która opcja daje im możliwość przeskoczenia z białej drobiowej na szynkę parmezańską ?
  Prawicowość i lewicowość to kwestia temperamentu.
 • @Oscar 08:23:46
  To dlaczego dopiero ostatnimi laty, niemcy spłacili kolaborującą z nimi francę, w czym jesteśmy w/g pana gorsi od francuskich tylnych biegów ?
  Czy na dzień dzisiejszy występowanie o reparacje ma sens?
 • Czy to nie jest podstawa do faktycznego wystawienia rachunku niemcom ?
  ..."że zagraniczne długi Polski zostały zaciągnięte przez Niedemokratyczne Władze, rządzące tylko na skutek ingerencji obcego mocarstwa – Związku Radzieckiego. Państwa i instytucje finansowe, które pożyczały polskim komunistom pieniądze (głównie były to instytucje amerykańskie, ale także m.in. brytyjskie i francuskie), doskonale o tym wiedziały i dlatego powinny liczyć się z tym, że gdy Polska odzyska kiedyś suwerenność, będzie miała prawo odmówić ich spłaty."
  A co do sachsa, postać jak najbardziej Negatywna.
  Haracz od Polaków
 • @rymark 14:53:27
  Pewnie, że tak, ustawa, swoją drogą fajnie to brzmi zależnie od kontekstu, "ustawa" jest niezbędna, aby zmienić proporcje, niech te bildy mają te max 15 %, to ważne mieć "inne" spojrzenie na nasze sprawy, jest rydzyko, że pewne media, takie jak "polityka informacyna qrskiej tv" mogą być dominujące bez względu na opcję trzymającą za mordę.
  Z założenia media POwinny być, hahaha obiektywne, i kruczkami prawnymi da się to zrobić, tylko że sprzedajni funkcjonariusze zwani dla niepoznaki dziennikarzami, zrobią wszystko dla swoich korzyści.
  W mądrym społeczeństwie żadna ustawa nie byłaby potrzebna, bo zagłosowano by nogami i żadne gołe cyce na ostatnich stronach bildów nie miałby miejsca,
  EDUKACJA to słowo klucz, zaniechano jej, stworzono mit celebryckiego świata do którego niby mamy dążyć...
  Polska bez własnych mediów jest w interesie Niemiec
 • Przyczyna i skutek.
  Mam znajomą, która postanowiła sprawdzić się w zawodzie na zachodzie, praca prawie jak każda inna, mało ważne, ważniejszy był jej szok na ceny w tamtejszych marketach i porównanie ich z naszymi cenami w ichnych marketach tutaj.
  Powiedziała mi po babsku, "to niesprawiedliwe", że ktoś za ichną pensję może kupić 4 razy więcej produktów niż w Polsce, czy my gorzej i mniej wydajniej pracujemy, strasznie rozgoryczona jest kobieta i nie jestem w stanie jej wytłumaczyć dlaczego jesteśmy pariasami, chociaż ja wiem dlaczego, ale zaraz wyskoczą mi tu tzw. ekonomiści od wydajności i lichwa finansów globalnych.
  Czy nie chciałby pan za swoją pensję żyć jak ci na zachodzie, patriotyzm w życiowych sprawach egzystencjalnych zawija się w bułkę na podróż i zapieprza, aby tu żyć w miarę godnie, nie łączmy tych dwóch wartości.
  Krótka ocena społeczeństwa III RP dnia dzisiejszego
 • Pytanie z tych retorycznych,
  co psis robi w sprawie fundacji z podejrzanym handlowym kapitałem ?
  Kim i skąd są autorzy spektaklu "Ulica i zagranica"?
 • Historia kołami się toczy, most przez zaleszczyki tabor samochodowy
  przekraczał teraz 5 vipowskich samolotów wyleci, no właśnie w którym kierunku, ich zasięg co prawda jest transatlantycki, ale czy to dobra opcja "rządu polskiego", nie synaj ?
  Dlaczego po raz kolejny zostaliśmy mięsem armatnim w nieswoich konfliktach, odpowiedź jest prosta jak linia brzegowa israela.
  Skrócony zarys historii III RP
 • Ha ha... ameryki nie odkryję jak stwierdzę, że samozwańczy światowy
  Dominator chce zawłaszczyć Całym Światem, neokoni trafili na podatny wielokulturowy grunt, dziesiątki lat indoktrynacji medialnej okraszonej papką hollyłódzką / czujecie to, łódź i hollywood z jednego handlowego pnia / oraz inteligencja na poziomie bułki z parówą zrobiły swoje, niech bono bedzie takim amerykańskim wzorcem metra "mądrości" ludowej.
  I tu szybko dochodzimy do prostytutek bez zębów robiących laskę dobrze, bo taka z zembami to już może uszkodzić, my raczej jesteśmy w tej pierwszej grupie, tej odesskiej.
  Czy widać dla Polski światełko w tunelu, widać jak z teleskopu hubbla, miliony lat świetlnych, chyba że jakaś amatorska motorówka przywiezie nam prawdziwego, mądrego wariata, któremu będzie się chciało nas porwać i skierować na Budowę Nowej Polski, takie marzenie mam.
  Co się dzieje w Europie - 03.08.2017.
 • @Fischer 09:27:53
  Żydostwo i tam i TU ulokowane MUsi grać antyrooską nutą, to teraz taka "dobra tonacja".
  Odnośnie Polski istnieje TAJNY plan
 • Będzie cytata,
  "Polscy polityczni idioci woleli jednak ująć się za Ukrainą, która notorycznie kradła rosyjski gaz, jest teraz państwem upadłym i bardzo Polsce nieprzyjaznym"
  Święta prawda, ale skoro ukry i eskiomośy nami rządzą to jak ma być, po Polskiemu czy ...
  Sankcje USA - samobójczy strzał w kolano
 • Niech nato zgłosi się do niemieckiej makreli,
  ona im podpowie jak otwierać granice opłaconym bandytom !
  "Bratnia pomoc", czyli Polska na front!
 • @sosenkowski 16:13:12
  Szkoda słów na tą debilkę !
  Sprawdza się przepowiednia Kadafiego - 30.07.2017.