Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Leon.

 • antyszczepionkowcy podobno są od putina ;-)
  Wykombinowali sobie i mają ostatnio nową metodę obrażania niewygodnych poglądów - że to wszystko zrobił Putin i że on tym steruje...
  a prawda jest taka że szczepionki wielu ludziom szkodzą, bo muszą - mają alergeny. To powinien być tylko i wyłącznie wybór człowieka, a wszystkich którzy zmuszają przepisami czy karami powinno się posadzić i niech płacą odszkodowanie nieszczepionkowcom.
  Na grypę się szczepić?????
  Jerzy Zięba o "epidemii" odry i nagonce mediów
 • Nazwiska sędziego policjanta
  czy te mordy to muszą być cały czas nieznani sprawcy? Sędziów cały czas dziennikarskie zdradzieckie towarzystwo ukrywa przed światem. Zawsze "sąd wydał wyrok"... A takie wyroki powinno się z tłustym drukiem nazwisko biednego policjanta którego dziewczyna pobiła... Co mu się stało czapka się przekrzywiła? Czy pałkę sobie wyszczerbił?
  Cały ten świat g. wart, no ale czekajcie, jeszcze wróci tu sprawiedliwość i będzie z tym szambem porządek...
  Ja bym złożył pozew przeciw tym policjantom za zdradę narodu to raz, za przyczynienie się do dewastacji puszczy, i po milion od policyjnego typa na wczoraj.... jakby na niemieckie życzenie wzięli zamordowali puszczę... biorą pieniądze za przestrzeganie prawa, a brali udział w pomocnictwie dla bandytów z piłami. Tu by się przydał mądry sędzia i taki wyrok, żeby ta białowieska komenda zbankrutowała raz a dobrze.
  Tak się traktuje Polskich Patriotów pod rządami pisu…
 • można pozwać wikipedię xd
  nawet bezprocesowo jeśli wikipedia kłamie w żywe oczy, można napisać niech zmienią poprawią, problem oczywiście z procesem gdzie w ameryce kto miałby to robić xD..

  Gdzie jest państwo polskie.... to co tu w necie piszemy powinno być badane przez biały wywiad, ten od wałęsy młodszego xD.. niech sobie czytają i donoszą rządowi, na co zwrócić uwagę, gdzie wypada zareagować.

  to tyle jak tam jakieś oszczerstwa wiszą sobie. Szukałem danych biologicznych... ten cały internet w sumie jest nędzny i skromny w istotne dane. Nie oszukujmy się, nie ma tu potrzebnych wykresów precyzyjnych info nic xD.... Można z poniedziałku na wtorek kopnąć w 4 litery internet i kasiora na książki będzie ;-)
  Dlaczego nie płacę na Wikipedię
 • @trojanka 17:44:57
  Vat 300 procent xD
  Czekają nas same podwyżki a w końcu okradną nam konta bankowe, a dlaczego - naród sam z własnej woli nie da kasy na wojsko i nowe czołgi.. będą nas okradać tym bardziej że świnie są zupełnie bezkarne jak się tym matołom zdaje. Potem za to zapłacą.
  Wojna z Rosją – ale o co?
 • Jest motyw - władza nad światem
  Nie wiedzieć czemu świat ten ciągle znajduje państwa, które mają ochotę napadać inne i wręcz chcą władać światem. Takie było motto tego głupiego niemieckiego kurdupla adolfa hitlera. Ładnie to obśmiał jeden komik w specjalnym smutnym nieco i starym filmie o małym niemieckim bałwanie.
  Po prostu myślę że diabeł chce zapanować nad światem. Inne narody nie chcą współpracować xD... i diabeł ma problem. Czas upływa a zamiast oklasków dla diabła system diabelski zaczyna się rysować- obecnie podważane są zasady świata kapitalistów złodziei i wyzyskiwaczy xD...
  Motyw rosji do ataku jest jest to diabelska ochota na panowanie nad światem. MOże putin ma po demonie na usługach kto wie xD nie trzeba budzić demonów one już tam są.
  Wojna z Rosją – ale o co?
 • NIemcy wypowiedziały polsce kolejną wojnę
  W sposób już otwarty niemcy wypowiedzieli wojnę polsce choćby wybierając Tusska na kolejną kadencję w brukseli.

  To co robią teraz to kontynuacja wojny gospodarczej z polską, teraz walczą i starają się atakować polskę dyplomatycznie. Nie wiadomo jaka kasa idzie na przekupienie innych państw aby pomagały niemiaszkom napadać polskę.
  "Makrela" to kolejny po hitlerze mały głupi niemiecki polityk z wąsikiem xD
  Słowianka podróżniczka
 • Jarosław Kaczyński jak zadaniowiec gru
  Kaczyński przecież rozwala tę partię i jej osiągnięcia. Fachowo mami ludzi własną kaczą religią, nie katolicyzmem. Przypomina tego gościa który na flecie wyprowadzał szczury na śmierć.
  Kaczyński robi wszystko żeby było jak dawniej. Wygrali? Wygrali. Zrobili coś? Tylko gadają. NIc nie zrobione, mierzeja nie przekopana, tylko finansami się zajęli - ale na zdrowie polaka nie ma dalej kasy. NIc nie zrobili.
  Przegrana PiS
 • @ele 11:56:52
  Ktoś ci pewnie płaci za trolowanie wobec żydów. Opcja niemiecka?
  Shojgu zagroził Polsce: Zagrożenie zostanie zneutralizowane
 • Gdyby polska stosowała odwet
  to by ruscy do rosji musieli latać dookoła polski ....

  niech młotki stosują plany odwetowe, prędzej skończą w piekle.
  Shojgu zagroził Polsce: Zagrożenie zostanie zneutralizowane
 • może po wyjściu zadzwonić na policję
  niech policja porozmawia czy aby na pewno dziennikarz z kamerą nie może wejść.
  Jak oni niczego nie wskurają złożyć pozew o stratę finansową wobec sędziego - niech inny sąd rozstrzygnie, czy niejawność rozprawy nie była bezprawna. Wtedy niech sędzia zapłaci 50 ooo - mniej to by była obraza sądu xD
  NADZWYCZAJNA KASTA SĘDZIOWSKA UTAJNIA ROZPRAWY
 • @kula Lis 67 13:18:38
  kręcą te wybory jak poprzednie pewno.
  Pamiętacie tuska PO notowało po 40-70 procent poparcia, to samo kacza firma, no i zarówno jeden wynik jak drugi nie wydawały się realne - były skręcone.
  Całe ustawienia wyborów były pod kręcenie - niszczenie głosów po 3 dniach? Aby ukryć liczne przestępstwa. A teraz nie można filmować, a komisje idą nocą pospać sobie? Żeby można było kręcić wybory. Oszukują, inaczej społeczeństwo mogłoby kogoś prawdziwego wybrać. Jeśli brać najgorszy scenariusz to cała polska sprzedana, a tam odbywa się tylko bal marionetek. Jak naprawdę jest - może politycy to wiedzą? Ciekawe kto kieruje i jest zatrudniony w wywiadzie. Czy znajdzie się tam choć 1 patriota?
  Dlaczego z PIS-em jest i będzie tak a nie inaczej?
 • a może to połowiczność zaprojektowana?
  W kgb, stasi albo u merkel? Jeśli tak, to i stworzony rząd z połowicznych, tudzież mniejszych jak pół? No to jest idealnie zaprojektowany rząd, wojna z prezydentem, i nicnierobienie jest też zaprojektowane. A wtedy zdrada pełną MORDą. Faktycznie ten klub jest na oko niesamowicie głupi. Niektórzy faktycznie sorosowaci zdrajcy. Ale tacy matołkowie to najlepszy team do zdradzania narodu. Każdy bardziej myślący byłby niewygodny.
  I teraz do kompletu trzeba drugich zdrajców: media, które nie pokażą nowych twarzy, nowych myśli, i nowych projektów. I wiadomo że niemcy i rosja mogą i jednych kupić, i drugich zastraszyć.
  Przekopu nie zrobili, niczego nie zrobili, ostatni wprowadzili 500 plus. I takie coś chodzi na msze do kościoła.
  Dlaczego z PIS-em jest i będzie tak a nie inaczej?
 • a przekop mierzei jest?
  gadają gadają i ... niczego nie robią.
  Nie ma ani przekopu mierzei wiślanej, ani nie ma też zaplanowanych dróg wodnych w polsce. Nie ma istotnych zmian dla obywateli. To co dali części narodu - to albo oszukali że dają, albo dali ale podnieśli ceny prądu i wszystkiego. Wybrali najbardziej czarny rząd i obszczekują prezydenta RP. Komu się może nie podobać polski prezydent? Chyba wiadomo komu. Pytanie jest czy jak trzeba podjąć trudną decyzję to czy dzwonią do moskwy czy do berlina moim zdaniem.
  Aforyzm PO-wyborczy Smoleńsk i proste pytanie
 • Niemcy zagrożeniem dla Polski
  Na portalach w tym tutaj niestety też pojawia się wiele troli, które urabiają opinię publiczną pod obce państwa.

  Myślę że jeden ze sposobów to jest przedstawianie rosji jako kraju, z którym należy mieć dobre stosunki.
  Niemcy i rosja systematycznie wrogami polski. Bazy to można mieć, ale polskie w niemczech, aby mieć pewność, że niemcy nie wykombinują nam 3 wojny światowej.
  Trzeba w polsce postawić taką armię, żeby rozwalić i niemcy i rosję w razie czego na amen gdyby się młotkom marzyła 3 wojna światowa
  Niemieckie bazy wojskowe najlepszym rozwiązaniem dla Polski
 • media mało tego pokazują
  miło posłuchać zachodnich polityków, którzy wiedzą jak mówić jak argumentować i jak pilnować czasu i treści. To jakaś przepaść między polską a zachodem. Polska edukacja jest tylko po to żeby ją gdzieś pozamykać xD i wyrzucić klucz. Być może ruscy za komuny a teraz niemcy wpływają na to jak nas uczą - kasacja matematyki i inne. Przy pomocy polskich zdrajców, albo "lobbystów"? My mamy jakiś wywiad? Wszyscy wiedzą że są zdrajcy, ale nikt nikogo nie łapie.
  Farage: Dość cenzurze!
 • Ukrywanie przestępców to zaprzeczanie chrześcijaństwu
  w chrześcijaństwie przestępca powinien być znany z twarzy nazwiska wszystkim wokoło, żeby wiedzieli że toto trzeba omijać szerokim łukiem. Każdy zbrodniarz. Tu widać jaki ten kościół katolicki jest jakim oszustwem.
  A skąd wiem, że w chrześcijaństwie trzeba ujawniać zbrodnie? Trzeba było czytać xDDD to i wy byście wiedzieli xDdd
  Żadnych mordek zakropkowanych jest zbrodnia ryjek osoby powinien być jawny i dobrze widoczny. A jest jak jest. Chyba za komuny było lepiej, bo te ryje były pokazane? To też pokazuje "jakość" tej czarnej "nadzwyczajnej" kasty.
  Zbrodnią Watykanu jest instytucjonalna obrona zboczeńców,
 • @Talbot 14:20:39
  problem nie jest taki
  czy pisowscy zdrajcy zrobią coś dobrego dla narodu i przekopią mierzeję wiślaną. Do tej pory nic takiego dobrego nie zrobili. 500 plus podobno wprowadzili jako ostatni w europie czy cos w tym stylu xDDD To co robią to wielkie oszustwa i tyle. Gadają że dają np lekarze mieli zarabiać 6000 i zarabiają połowę xD To tacy sami oszuści jak tusk.
  Obstawiam że pisowscy zdrajcy nic dla narodu nie zrobią. Podobno kanał śląski zablokowany jest w budowie, to samo będzie na bank z przekopem. Chcieliby nikogo o nic by nie pytali to polski teren przekopaliby a ruskich spuścili na drzewo.
  Polska pod rosyjsko-niemieckim nadzorem
 • @Oscar 18:39:54
  Dla mnie wyglądasz pan jak typowy trol obcego wpływu. Pompujesz w polaków antysemityzm, widzisz pan sztuczne problemy ekologiczne gdzie ich nie ma. Sprzyjasz wrogiej polsce rosji. W co grasz i z kim bym spytał. I skąd piszesz xD
  przekopanie mierzei jest super dla polski.

  Widać piszą już posty że przekop to głupi pomysł. Trolowanie moim zdaniem trolowanie powinni wprowadzić jakieś prawo na temat troli.
  Jedyny problem jest natury architektonicznej i geologicznej - czy się czegoś nie uszkodzi. Żadna biologia ekologia nie ma tu kompletnie nic do gadania. Dawno powinno być już przekopane, a ruscy żeby pyskować wpierw niech zapłacą za krym. Potem ich można na salony wpuszczać.
  Polska pod rosyjsko-niemieckim nadzorem
 • PiS nie przekopie mierzei
  Obstawiam że na bank nie przekopią mierzei, będą tylko o tym gadać. Nie od dziś widać, że to są zdrajcy. Ciekawe tylko w której kieszeni siedzą - tak sobie cicho myślę o nich. Jak nie przekopią warto obserwować kto z pisu zablokuje ten przekop, temu się powinien przyglądać wywiad.
  Ruskich trzeba wpuścić w kanał, obowiązuje w polityce zasada wzajemności. Ruscy wrogowie niech stulą ruską tępą bandycką mordę i się nie odzywają. A kto nie wróg to spoko. Nie wszyscy ruscy to kanalie i w PiS też na pewno jest jakiś jeden czy dwa wyjątki xD Cały czas te same mordy w sejmie przy rozkradaniu państwa. Dawno to było trzeba przekopać dawno.
  Polska pod rosyjsko-niemieckim nadzorem
 • @interesariusz z PL 10:19:39
  Komunizmu boi się kościół katolicki i cały "cywilizowany" świat. Powód jest tylko jeden - w komuniźmie nie da się tyle nakraść, ile w kapitaliźmie. To jest zasadniczy problem z komunizmem. Oczywiście ruskie systemy komunistyczne były bezdennie głupie - niszcząc prywatne wysiłki ludzi tzw jednostek.
  Niedawno modlili się do I sekretarzy, a teraz wiadomo komunizm ich wróg. Wróg, bo nie mogliby tak kraść. A kradną sobie rozdają mamonę i dzielą się na prawo i lewo między sobą. A naród bieduje jak biedował. Okradają pielęgniarki lekarzy wszystkich a sobie dają 30 ooo zwolnienia z podatków. Zarówno kościół chce kraść, jak i władze. Zasadniczy problem z komunizmem że tam się nie można tyle nakraść, ile w kapitaliźmie. W kapitaliźmie krzywda ludzka nie ma żadnego znaczenia, w katolickiej polsce to samo - nie ma żadnego znaczenia. 90 -letnie staruszki wywala się z domu za czyjeś inne długi. Że co, że polska to nie kapitalizm? nie czepiajcie się słówek. Ważne jest sedno sprawy.
  Sprawa nobla dla Lenina wciąż jest podnoszona, dlaczego? Bo się okazuje że jakiś tam komunizm utopijny mógł być dobry, a praktycznie rewolucja przywróciła godność większości ludzi. Coś na co władze nie chciały nigdy pozwolić. Co im się w głowie nie mieściło, bo władze to przecież "lepsza kasta". Świat jest rządzony przez diabła. On dba o alternatywny system wartości wobec wartości biblijnych - współpracy, pomocy, wsparcia biednych. Jest to wyścig szczurów, pomiatanie biedniejszymi, obrażanie ludzi, wszystko tak aby było inne jak w projekcie xD Diabeł ma swój pomysł ekonomiczny i się okazuje że narody ostatnio uświadamiają sobie, że diabelski system ekonomiczno-władczy jest kulawy i grosza nie wart. Kwestia czasu kiedy system runie.
  Źle o zmarłych bohaterach