Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Leon.

 • To w komuniźmie nie było podatków?
  Postawiono szereg nowoczesnych szpitali, np centrum matki polki z supersprzętem tomo i innym, czd, inne szpitale... te szpitale są obecnie mordowane przez katolicki stuprocentowo system "kapitalistyczny"...
  Owszem rolnicy wówczas byli gorzej leczeni, ale system "komunistyczny" uważał rolnika za burżuja a więc programowo go nie leczył, dla zasady, przez to, że wcześniej "jaśniepanowie" (jaśniedraństwo) robili to co robili.

  Jest ostro ryzykowne stawianie medycyny na gospodarkę rynkową. Wówczas taki lekarz może myśleć: więcej chorują - więcej zarabiam. Jak widać w ameryce sadzają do więzień, bo tam jest prywatny przemysł więzienniczy. W więzieniu mają z ludzi darmowych niewolników. W polsce mamy niewielu lekarzy specjalistów. Co szkodzi im dobrze płacić? 12 ooo jak sędziemu? Co szkodzi wprowadzić współpłacenie, jeśli któryś specjalista życzy drożej? Jak państwo coś daje, to logiczne że daje bo wcześniej zabrało / zarobiło. Owszem koszty medycyny rosną. System stoi na głowie. Kto jest poważnie chory, to do piachu, tak się dzieje w katolickim kraju. Brak po 300 zł na leki, to taki przykład, bo "leki drogie". Leczy się piłkarzyków jakby byli ze złota co nie, kaczyńskiego się leczy poza kolejką ;-) a obywatel tylko buli te 300 zł/mc na służbę zdrowia, której obecnie praktycznie nie ma. Te miliardy na służbę zdrowia to nie jest żadne nic.
  Chcą skapitalizować ten rynek zdrowia i dobrać się do fury pieniędzy, jaką są szpitale i medycyna. Aby okraść polskę, poświęcają i mordują polaków. Zaletą tego kapitalistycznego systemu jest to, że wreszcie podniosą pensje lekarzom. Wadą, że w katolickim państwie o pseudonimie polska jest świadomie mordowana część biedniejsza społeczeństwa, bardziej chora, przed emeryturą. Zapaść służby zdrowia objawia choćby afera SOR. Problem polega na tym, że i na ministrów zdrowia są osoby niekompetentne, np lekarze, a i w samym ministerstwie zdrowia jakieś dzikie osoby są zatrudnione - podobno tam szefostwo leje pracowników po głowach. Znaczy że najbardziej zarabiający sztab organizujący zdrowie jest cymbałami, których powinno się bardziej posadzić, jak dać premie. To przez te mendy ludzie umierają, Sory są oskarżane... nie, żadna policja nie ściga teraz żadnego ministra. Robią kontrolę na SoR. W polsce nie ma systemu zdrowia. Obciążają lekarzy specjalistów i innych ogromną buchalterią statystyczną. To nie jest ich rola. Tym się powinien zajmować NFZ, a nie lekarz. Statystyka jest ważna, ale ważniejsze jest zdrowie. Powszechny brak lekarzy pogłębiają zajmując im czas pracy na papierologię. Teraz pytanie: po co ich tak obciążają. Jednym z powodów może być, że państwo "polskie" jest obecnie alfonsem grup lobbystycznych i być może niemieckich albo obcych koncernów medycznych. Naganiają w ten sposób pacjentów do lekarzy prywatnych. Niezły system komunistyczny wbrew konstytucji obrócili w kompletną ruinę. Jednocześnie system lekarzy prywatnych jest ułomny: nie potrafią wielu badań wykonać, nie mają tego w praktyce, nadal pełna diagnostyka dostępna jest jedynie w szpitalach i na nieszczęsnym SOR. Dla pieniędzy paru debili utrzymuje się 70 procent narodu w wielkiej biedzie. Urzędactwo zarabia olbrzymie kokosy. Złodzieje zarabiają miliardy. ZAchód grabi polskę tak jak wcześniej ruscy "wyzwoliciele". Więcej straciliśmy na tej unii jak zarobiliśmy na iv rzeszy niemieckiej... czym praktycznie ta unia próbuje się stać.
  Państwowym szpitalom władza - znana z imienia nazwiska - zakazuje reklamowania usług. Robią co mogą aby szpital państwowy bakrutował. Arłukowicz na oko jakiś debil, ale jednak zadaniowiec, wykombinował kary dla szpitali i lekarzy finansowe. Polskę kroi zarówno PiS jak i PO i cała ta banda. Ponad podziałami politycznymi i religijnymi złodzieje się zjednoczyli, dla nich polska to postaw czarnego sukna, komu więcej w garści zostanie, ten bardziej zadowolony. Oczywiście to uproszczenie. Matolstwo nie rozumie współczesnego świata, cymbałom się wydaje że kapitalistyczne lepsze, powielają tylko te bzdury, które gdzieś zasłyszeli. Nad wszystkim króluje chciwość, nierząd, złodziejstwo, zbrodnia. Pseudobóg Religa również okradał jedynie pielęgniarki - z emerytury. Na ich strajki stać państwo "polskie" było jedynie rzucić ochłapowe dodatki do pensji. Emerytury z tego nie będzie.
  Ludzie odpowiedzialni za system służby zdrowia poniszczyli ten kraj, dali narodowi jeden bodziec więcej aby wyjechać stąd na zawsze. Idą ręka w rękę z innymi zdrajcami.
  Kadry ministerialne dobiera się według schematu: czym większy aferał, czym większy cymbał, tym wyżej. I mamy to, co mamy. W naszym kraju wszystko może być darmowe: komunikacja, medycyna edukacja. I wszyscy będą dobrze zarabiać. Póki co rzuca się narodowi kłody pod nogi. Może boja się, że nie będzie miejsca na pałacyk Sikorskiego, bo naród by się rozwinął liczebnie i terytorialnie? W kraju, w którym okrada się obywatela na 85 procent kasy, a który dostaje tej kasy 15 procent, wszystko można darmo. Pytanie tylko gdzie ta kasa ginie.. i kogo za to pod sąd polowy xD....
  Pianie, że nic nie może być za darmo, przy takim fiskaliźmie państwa jest tylko głosem za dalszym rozkradaniem kasy polaków w podatkach i głosem za niszczeniem publicznej słuzby zdrowia. Za niszczeniem konstytucji, bo ta medycyna co została to już nijak się ma do zdrowia. NFZ nie leczy, ale wywołuje szereg chorób ze zgonami włącznie. To w sumie jakiś aparat zbrodni, mieli uszczelniać system, a tu nawet systemu zdrowia nie ma... rozwałka totalna. NIc się nie trzyma kupy. To, co jest to bzdura, skoro sor zawalony jest niediagnozowanymi pacjentami. Policja powinna się interesować ministrami, Jarosławem K. powinien się interesować wywiad państwa, wywiad powinien mieć ciężki nadzór nad politykami władzy i nad samymi ministrami. Ktoś za tym stoi, że nie można dopłacać do leczenia w szpitalu, ktoś za tym stoi, aby nie było współpracy medycyny pańśtwowej i prywatnej... ktoś za tym stoi aby nie można było reklamować usług medycznych państwowych. To że państwowe czy prywatne jest gorsze, to bzdura. Chcielibyśmy prywatnej policji? Policji lokalnej? Bez kontroli centrum? Bez systemu policji? Oczywiście bzdura. To samo jest pełna analogia ze służbą zdrowia. W ameryce samo zobaczenie pielęgniarki kosztuje xD... biednych się leczy źle albo wcale. Albo nasyla komornika. System komunistyczny jest szlachetniejszy od systemu kapitalistycznego przynajmniej w założeniach. Rozłazi się dopiero w wykonaniu, kiedy powinno się dać prawo ludziom prowadzić własne niepaństwowe aktywności i biznesy. TAm wchodzi ideologia i niszczy dobrego początki. Generalnie wniosek jest jeden: ludzie to banda idiotów.... niezależnie od szerokości geograficznej, narodowości, i tak dalej.
  Żeby było śmieszniej, całe to kapitalistyczne niszczenie przez bogatych ludzi biednych na końcu zatacza koło i ten burżuj bogaty zdycha, bo załatwił biednych: nie dał im edukacji, zdrowia, jedzenia, możliwości, okradł ich, a potem ci biedni "nieudacznicy" nie poszli na studia nie uratowali tego bogatego drania z objęć śmierci. I to jest taka satyra na to chciwe i głupie bogactwo tego świata. Królowie odchodzą, burżuje, politycy odchodzą, a mogliby jeszcze żyć, gdyby nie wielowiekowe niszczenie tego świata przez głupie kapitalistyczne systemy. W sumie komuniści też siebie uważali za tych lepszych. Ten komunizm to nie był taki równość i braterstwo.
  Jest wiele rzeczy darmo na świecie. Darmo również powinna być nauka religii. Gościa można przyjąć darmo. Niedługo mówi się o tym pracy nie będzie, i co.. kto nie pracuje to do gazu? NIe... mówi się o dochodzie podstawowym. Państwo grabi przecież już nie 10 procent, ale 85 kasy. Może wasze pensje średnie podnieść 4 razy, i będzie z czego. Kasa jest, tylko z tym nie kraść jest gorzej. Każda złotówka jaka jest obecnie rabowana narodowi na publiczną służbę zdrowia, to kasa wyrzucona w błoto. A dlaczego? Bo ktoś dba o to, aby tak było. To jest taki system zbrodni na narodzie. Stuprocentowo katolicki. Ustawy przepisy są stuprocentowo ustawiane przez pis po psl czyli 95 procent głosów dają za ustawami katolicy. Inne przepisy jeden czy drugi marszałek chowa do szuflady. Ktoś chce in vitro? nie ma xD.. bo taka jest zbrodnicza doktryna kościelna - aby tylko nabić słupki kościołowi. Innego celu tam nie ma w tym, nie chodzi o żadne życie niepoczęte. Biskupom ma się zgadzać tylko kasa, nie logika. Nie prawda.
  Z drugiej strony tak fatalne rządy katolickie robią "dużo dobrego": rozwalają pazerny chciwy i szkodliwy kościół katolicki na miazgę. Naród widzi patrzy nie daje na caritas xD...
  Młodzi już nie są z tej ciemnej i szkodliwej bajki. I to jest cała nadzieja w tym 30-letnim czarnym tunelu pod chwytliwym hasłem "kapitalizm".
  "darmo dostaliście" darmo dawajcie".. coś tego typu powinno się wam kojarzyć. Czyli jest darmo, można?
  Oczywiście podniesienie tematu przez autora że współpłacenie.. no to tak. Ale za leczenie, nie popierdułkę. Za to, co tu się wyprawia, powinny być wieloletnie ciężkie wyroki więzienia, albo sąd polowy czy boży xD....
  Terroryści nie biorą się znikąd, trzeba ich sobie wyhodować. Historia uczy jednego: wpierw mamy lata prześladowań złych działań nękania niszczenia zdrowia a potem mamy "odwinięcie"... ktoś przychodzi i za to oddaje pięknym za nadobne. Wszelkie zło wraca do nadawcy - władza powinna mieć to w pamięci, kiedy podejmuje różne "trudne" decyzje. Nie mieliśmy jeszcze terroru medycznego, chociaż ten Cyba to wydaje się że to był zamach na Kaczyńskiego typu "medyczneg": uznał być może, że jego rak wynika ze stanu służby zdrowia, i poszedł do Jarka na porachunki. Być może to tak było, władza szczelnie ukrywa przyczyny i fakty, dla jakich ludzie stają się "terrorystami". A powinno być dokładnie odwrotnie: władza powinna sobie określać problemy głośno i wieloma głowami. Jarosław już raz odpowiadał za stan służby zdrowia, niczego nie zrobił i jak widać zamierza nadal w ten sam sposób postępować. Celowe działanie przeciw narodowi? W polsce nie ma żadnej medycyny, tu może inwestować tylko złodziej albo idiota ;-) (bieńkowska).
  Pis obiecywał likwidację NFZ.. ale nie dodawali wtedy, że otworzą znowu kasy chorych xD.. pamiętamy tamte kasy: kasta policjant władza celebryta w kasie milicyjnej... super leczonko poza kolejkami... i reszta narodu w gównianych kasach. TAk to było wtedy. NFZ trzeba sprzedać te pałace rozpirzyć tyle czasu uszczelniali medycynę i co nic? Trochę to słabo. DZiś to urzędasy leczą zamiast lekarzy: czy będzisz żyć czy zdychać to jest decyzja polityczna: nfz- ministerstwo. Emeryci do gazu? xD... na to wygląda mało obrabować emerytów to jeszcze utłuc spory odsetek.
  Wszelkim debilom od terroryzmu i własnych porachunków: kwestia winy i kary to skomplikowany problem, nawet w przypadku kolaborantów z niemcami potrzebny był wyrok sądu. Nie ma co wyciągać wniosków, że ten czy ów polityk jest dobry czy zły. Jak jest naprawdę, to wie sam polityk, grono specjalistów, niedługo pewnie da się czytać myśli i wszelkim przestępcom będzie coraz trudniej. Również tym postawionym.
  Premier Morawiecki może nawet nie mieć pojęcia, jak jest ze służbą zdrowia. Jak nie wie - powinien wywalić wszystkich dyscyplinarnie z roboty tych, którzy go powinni dokładnie o sytuacji powiadomić. A nawet jakiegoś wsadzić. DAwniej król by się nie patyczkował, ten co źle poinformował króla to mógł sobie tylko zażyczyć ostatniego papierosa, i tyle jego było co potem mógł... tak że śmiało póki urzędnicy nie będą się bać władzy, nie będzie dobrze. I nie będzie systemu. Od ministra zdrowia wymagać i wyciągać konsekwencje. To ten cwaniaczek pewnie miał niezły pomysł likwidacji homeopatii.. czyli nie jest takim skończonym matołem xD.... Jak nie poradzi sobie nie poradził won za wszarz szukamy prawdziwego fachowca, ale nie wśród lekarzy. Nie wśród rolników. Źle dobieracie kadry, panowie władzo... postarajcie się lepiej... to po części dlatego jest tak źle. I za mało rozmawiacie. TA babeczka premier Sz. co powinna już siedzieć za puszczę, ona ucieka od rozmów. W ameryce coś nie do pomyślenia. Bierzesz babo kasę za pracę, a nie unikanie jej. Masz być masz rozmawiać i masz rozwiązywać problemy. I na miejscu być, a nie rozbijać się beemwicą do domciu... premierostwo to wyzwanie, tam nie ma czasu na domciu.... rozwalony cały kraj, a ta na sygnale spać chce xD... jakby jej nie było stać na mieszkanko blisko roboty xDDD.... nie tylko ona... tusku tusku premier, inni też miewają takie dziwne problemy. Dupkę w helikopter i zapierniczamy do gdańska? Bo im się należy? xD.. za co...
  Grosza bym nie dał za całą 30-letnią pracę parlamentu polskiego. Niech oddają kasę, bo prawa nie ma. Tylko biegunka bzdur sterowanych przez lobbing i mafię oraz państwa ościenne. Wszyscy biznesmeni przestępcami, bo taka jest konstrukcja "prawa".
  Siedź cicho aż umrzesz!
 • Trolowanie czy co xd
  Dosyć chora teoria brak mi w tym tylko jednego - że wszystko zaplanował Bóg xD..
  Żydzi rzeczywiście tępili słabsze jednostki, ale nie słabsze fizycznie jak to w zwyczaju ma inna religia (miała).. ale słabsze moralnie. U porządnego żyda pedofile nie kręciliby się mu po kościele i kadzili kadzidłem, bo zwyczajnie ... by ich nie było.
  Najgorsza jest degeneracja moralna, wystarczy nie kraść.
  Znajomy katolik zwala winę za wszystko na Boga.
  Holokaust nikomu do niczego nie było potrzebny .. natomiast rozwalenie polski sanacyjnej? Jaśniepanów trzymających naród w analfabetyźmie? Żeby potem ludzie pisali że żadna kobieta niczego nie osiągnęła???

  Rozwalenie polski sanacyjnej i rozkułaczenie tego towarzystwa ( nie jestem specem od historii) wydaje mi się spoko i cool. Majątki pochodzące z wyzysku i niewolnictwa? xD... odebrać jasne, również kościołowi.
  Gdyby nie było tej wojny, może było trzeba ją wymyśleć xD...
  W pewnym więc sensie armia czerwonych wyzwalała ten kraj, chociaż jednocześnie niszczyła go i plądrowała i była państwem napastniczym. Można by obchodzić rocznicę pogonienia sanacyjnej "burżuazji"... bo jest w sumie co świętować. Naród odzyskał coś w rodzaju własnej godności, okradają go już ale inni (ruscy, politycy urzędnicy) no ale naród piśmienny się stał, wszyscy umieją.... Czy polska burżuazja upadłaby bez wojny? Czy do tej pory by znormalnieli? Zapewne. Rozwijająca się polska by dokopała słabszym na umyśle niemcom i wtedy tu by była unia a w niemczech pewnie tereny podbite gospodarczo (chociaż takiej podlości po polakach bym się nie spodziewał aż takiej).
  Myślę że sporo troli w polsce jest wynajęte zarówno przez rosję jak i niemcy, aby promować u nas antysemityzm i wszędzie widzieć żydów oraz aby rozwijać ruchy narodowe. Ktoś kto to robi może brać ciężką kasiorę ze wschodu i zachodu na raz. Bo polska to jest postaw czarnego sukna, i każdy ciągnie w swoją stronę. Że nie wypada u nas być narodowcem? A kogo to obchodzi.
  Diabeł miał sprytny plan podboju całego świata. Nie wyszło, ludzie są może głupi ale nie aż tak xD
  Żydzi mieli rację mają rację i racja będzie ich xD...
  Wszystkie przepowiednie się sprawdzają... jeśli uważali że czas jest linearny to czas jest linearny. A co najgorsze ;-) dla państwa, Jezus też był żydem. I to koszernym ;-)
  Wygląda że autor czytał mein kampf i pewnie chciałby jakiegoś ostatecznego rozwiązania, no bo przecież w polsce źle dzięki żydom a nie dzięki katolikom, którzy od 30 lat kryzysu katolickiego partolą stuprocentowokatolickie ustawy. Według różnych hitlerów żyd musi być z pewnością zdegenerowany i brzydki a do tego rasa wymaga ulepszania. A w polsce zostały "gorsze" jednostki? Ktoś kto posługuje się takimi hipotezami raczej nie widzi końca świata, bardziej kasę ze wschodu albo z zachodu, chociaż może samodzielnie się w to wkręcił xD...
  30 lat kryzysu katolickiego, a nie żydowskiego. Kwaśniewski to gorliwy katolik ;-)
  Niezbędność holokaustu
 • co chcesz pan od żydów
  faszyści nie są wrogiem mniejszości narodowych? xDD

  narodowcy w naszym kraju? Co toto tu robi?
  Antysemici u nas? Co toto tu robi???
  Zajmuje się pan widzę spamowaniem przeciw żydom. Bo mają długie nosy, czy jest jakiś inny równie ważny powód? Co to za bzdury? Faszyzm i nacjonalizm jeszcze trzyma się śmierdzącej ale jednak kupy w niemczech, ale w polsce? Co to za bzdury. Dobry żyd nie jest zły, to chyba nie ulega wątpliwości.
  Osobiście podejrzewam że antysemityzm jest pompowany przez "sąsiadów" z zachodu i ze wschodu. Trzeba by tych pisarzy antyżydowskich sprawdzić, kto im i za co płaci, i ile... to jest moje takie podejrzenie tylko xD.... A może sam izrael płaci? Też może być.... kto wie.
  Choćbyś pan stanął sobie na uszach, to i tak jeden jest naród wybrany koniec kropka xD i biblii pan na nowo nie napiszesz xDD i tyle w temacie. Co najwyżej można nowy koran kropnąć to się by mogło udać. Jak to ktoś na neonie pisał projekt wielka Lachia to jest niemiecki projekt pewnie dla poniszczenia polski od środka... rękami polaków .... Antyżydowskich bzdur na neonie jest tyle, panowie admini, że to się robi mały skandal z tego. Do lochu z takimi bzdurami, bo żal i czytać i patrzeć. A i wstyd dla polski.
  Ten kto wymyślił hasełko "polska dla polaków" to musiał być Putin albo inny wróg polski. To że Jarosław nie potrafi przyjąć uchodźców to kolejny katolicki skandal. Duży chłop, a takich rzeczy nie potrafi xDD Może za mało kazań słuchał xD
  włożyć panie brunatne koszule - bo już napadacie na polskie dziewczyny i na turków.... i biegać po mieście jak matoły i hajlować xDDD.. tyle że ten scenariusz to już było. Dziwne że tego towarzystwa policja nie wyłapie, bo to musi być głupsze, jak przysłowiowy but. Te buce co na ludzi napadają. Wyłapać do ostatniego drania - to potrafiłby średnio ogarnięty posterunkowy z "rancza" xD... sam albo z tymi facetami spod budki z piwem. Łapać sadzać i wyrzucać klucz...
  Straciłem czas myślałem że coś tu ślad sensu albo argumentu będzie, a tu tylko propaganda i tyle... Jak nie wiecie panowie policjanci jak łapać tych bandytów, spytajcie tego cwaniaka od psa pająka, on wam nie takie pomysły podsunie, będą wpadać jak Jarosław do Austriaka xDD.. albo lepiej
  Wstyd neonie że puszczacie serie antyżydowskich propagandówek
  "młody pomiot syjonistycznej indoktrynacji "? co to za bzdury... Ja wiem że Razem się nie podoba bo jedzie po polskiej tragedii czyli kk... tak, kk to polska narodowa tragedia, a nie żaden cud. I zaraz nic poza epitetami? ładnie to tak? Niby jaki izrael ich tam indoktrynuje? Ja to wiem o polskich dzieciach masowo indoktrynowanych oszukańczą nauką kk. Jaki izrael indoktrynuje xD... kk stosuje najbardziej wulgarną i sprzeczną z prawem indoktrynację. TV można zgasić, ale do szkoły trzeba iść. Może tak ciszej, kato-licy, was jest tu tak naprawdę 10 procent, a szumicie, jakby nikogo innego tu nie było. Męczycie dzieciaki w szkołach i od 30 lat mamy katolicki kryzys katolickiego państwa... Ten od matki boskiej w klapie zaczął, a teraz wszystko się już posypało. I nie wygląda że ma być lepiej.
  "Antyfaszyści" i syjoniści w jednym stoją szeregu
 • @interesariusz z PL 06:13:54
  Trol powinien się podpisywać: trol putina, trol tuska, trol makreli xDD

  Zabawna jest sprawa z przekręcanymi licznikami: w końcu przekręt licznika to przekręt i policja może się tym zajmować na bazie zwykłych przepisów o oszustwie. No i masz musieli do tego zrobić specjalny przepis.

  Sędziowie mają za małą swobodę w wydawaniu wyroków, pewnie wychodzi się z założenia, że są na to za krótcy xD.. na taką swobodę.
  Trole to też oszuści. Się zastanawiam, oszukane komentarze nibyużytkowników jakichś cudownych maści, które są kitem, to jest zwykłe ordynarne oszustwo i to powinna ścigać policja kiedy się nudzi, w przerwie na akcje... nie ściga? Bo jej nie mamy?
  Trola łatwo wypatrzeć w sumie no i pewnie daje frajdę ich zwalczanie.
  Pytanie czy potrzebujemy ouszkanego internetu czy prawdziwego. Zwalczaniem troli mógłby się zajmować orangutan orange i inni operatorzy. Google też xD... w końcu handlują danymi mogliby się świnie zrewanżować. Dobry trol to jak się kiedyś żartowało jak dobry indianin ;-) Się ma parę lat to się takie dowcipy słyszy nie xD.. Można sobie wyobrazić że są jakieś trole potrzebne.
  Można też sabotować trole pisząc jak trol i podpisując się "trol X"...
  Problem pewnego logowania do serwisów jest trudny. Do blogów do portali forum można się włamać albo próbować włamać po krótkim gmeraniu xD.. są gotowe przepisy nie wiem nie próbowałem ale przepisy są... stawiałem forum no to se poszukałem co mogą zrobić. Problem logowania to poważny problem. Pytanie dlaczego nie robią formularzy z 4 polami wyboru. Bo chcą nas okradać, a wszyscy na to pozwalają..
  Logowanie przez wybór urządzenia, z którego się pisze. Gość by musiał mieć 150 laptopów, żeby puścić więcej postów xDD... Jest dużo możliwości. A nasze poczty nadal zabezpieczone jednym hasłem xDDD... nie tylko nasze. Poczty tej przegranej Clintonowej pewnie też? Cieszy się? xDDD.. Oddajemy azji najcenniejsze informacje przed III wojną światową xDD.. problem logowania to poważny problem xD
  Można by nosami się logować xDd..
  oczkiem.. buźką xD.. a buźka i ucho xD... szczególnie te od śledzia xD..
  Jak nie chcemy mieć bajzlu na forum trzeba mieć jakąś barierę. Najlepiej mur i system obserwacji z dronow czy mysz się nie prześliźnie ;-) i lasery do smażenia myszy.
  Jak może wyglądać laser do smażenia myszy? Trol się prześlizguje.. namierzamy że to jest trol. Mamy dowody. Łapiemy trola za regulamin: trolowanie opłata 1500 xD.. zamiast xD podstawiamy jakąś walutę. No tak ale to by można wykorzystać w państwie prawa...
  Rejestracja na Neon24 - nowe zasady
 • sposób na trola xd
  rejestracja telefoniczna

  komputerowe sito szukające podobnych osób po nagraniu czyli sprzęt CIA ;-) jeden głos jeden trol ;-)

  Albo skype xd.. jedna fotka jeden trol..
  albo logowanie w oparciu o odcisk palca ;-) co nie ... można? można
  Rejestracja na Neon24 - nowe zasady
 • widać łapówki wzięli
  Wydaje się że przekupili swołocz...

  Komentarz poniżej czy powyżej właśnie zdaje się te podejrzenia potwierdzać. Gdybyśmy mieli policję, to by tymi ministrami się zajęła już dawno i widzielibyśmy ich w kajdankach....
  Obowiązkowe szczepienia również dla dorosłych
 • @siwekperu 18:07:32
  Opera nie jest za darmo...
  Opera szpieguje kanałem voice i kopie oficjalnie kryptowaluty, a co naprawdę to nikt nie wie...
  Opera na chromie nie jest za darmo, poprzednia 12 była za darmo znaczy nie żarła procesora i komuś to musiało przeszkadzać.
  Wymyślili html5 z aktywnym szpiegowaniem wszystkich przez wszystkich ;-)
  Czy uda się UE wykonać zamach na World Wide Web?
 • wniosek - dziewczyna xd
  dziewczyna powinna mieć kamerkę...
  Ci "fachowcy" którzy instalują policji monitoring, popełnili przestępstwo, bo dobrze wiedzą jak to powinno wyglądać a jak jest..
  Przydałoby się żeby tym się prokuratura zajęła... tymi fachowcami i szefami policji....
  POLICJA ZOSTAŁA WYPOSAŻONA W KAMERKI OSOBISTE,
 • Nie doceniacie "dyplomacji" niemieckiej
  Możliwe że niemcy przekupili kogoś w ameryce a również w Izraelu.
  To by pasowało do tej stałej promocji adolfa hitlera, i przesuwania winy na polaków- że to polacy zaczęli II wojnę światową. Dowód? Mamy nawet taki film ;-)

  Może też być taka "autocenzura"... autohejt bo czują że niemcy takie durne gadanie będą nagradzać.

  Obstawiam że makrela robi co może aby opluć polskę, a to co tu gadają amerykanie może być pokłosiem pobytu niemieckich szpicli w ameryce....
  Trzeba by się zająć tym antysemityzmem na neonie... to jest przykra sprawa....
  Plują na wasali,,,
 • zdecydowanie o polityce i religii xD
  To jest temat tabu o tym się nie mówi są zakazy rozmów na czatach o polityce i religii...
  Ale czy naprawdę nie można mówić o religii? NIektóre religie by tak chciały...
  Ja bym chętnie też tu nowy się zrobił, wtedy nie trzeba sprzątać jak się narozrabiało ;-)
  Zacznij pisać od największych bolączek państwa, pewnie można wszystko, ludzie tu wrzucają wiersze obrazy mało bo mało ale jednak... zdjęcia może nie świnki wiesz kablują lokalizację nazwisko autora i nie tylko...
  Mało poważnie podchodzimy do pisania na portalu, nie robimy sobie laurki niestety xD a chyba warto trochę pocierpieć i zrobić coś ok ...
  Nowa jak to nowa. Witajcie
 • no proste padają na zawał
  Polskie szpitale są obecnie obrzydliwe. Zabiegany przemęczony personel, brak personelu, opryskliwość....
  Tych pacjentów trafia albo szlag albo niedouczenie medyków, lub brak badań albo brak radiologów... We "współczesnych" polskich szpitalach nie ma radiologów, bo są za drodzy. Pytanie, czy to jeszcze szpitale? Oczywiście, że nie.

  Co szkodzi narodowi? Ogromny stres generowany przez opresyjne państwo, jątrzące media, no i samo życie nędzny dochód bieda zimno w domu mało słabego jedzenia i to wystarczy. Biednie je i szybko umiera, cała tajemnica... Polska albo zdrowie wybór należy do ciebie.
  Czarny Anioł
 • Niech poprosi o azyl w normalnym kraju
  dzieciak mu tam pięknie wyrośnie, nie to co tutaj to raz
  Dwa że może wystąpić do tamtejszego sądu o "odwołanie" katolickiego nakazu sądowego.... 3 może pozwać sędziego xD o koszty całej emigracji i skopać mu tyłek xDDD przynajmniej w teorii ;-)

  Właśnie, powinien wejść w sądowy spór z sądem w polsce, cały sąd i cały kraj podać do sądu - zrobiłby kawał dobrej roboty.
  Dlaczego Sąd skazał dziewczynkę na katechezę?
 • wiejskie podejście do zwierząt
  Jezus w przypowieściach ciepło wypowiadał się o zwierzakach, konkretnie owcach ... albo barankach ;-)
  Nie chodzi o szczegóły, chociaż w szczegółach może tkwić diabeł ;-)

  Wieśniak (i miejśniak) jak widzi dużego psa na spacerze z kimś, to często przelicza psa na świnie: ile to by świń można wykarmić, a potem zarżnąć xD i zarobić.

  Niestety wiele religii ma negatywny stosunek do zwierząt. NIe wspominając inkwizycji czy czegoś tam, która wybiła koty i jest odpowiedzialna za epidemię światową śmiertelnej choroby ;-) Oczywiście według wielu komentatorów żadnej inkwizycji nie były, katolicy nikogo nie torturowali a łapali brzydkie wiedźmy które były złe, i trzeba było je spalić... Również całkiem przyzwoite religie w odróżnieniu od poprzedniej do zwierzaków mają jakiś dystans. Niemniej na świecie przebija się głęboka tendencja do dostrzegania duszy w zwierzęciu. Przy coraz lepszym poznaniu anatomii i fizjologii animalsów świat zaczyna rozumieć, że zwierzak ma duszę, czuje, myśli, jest świadomy samego siebie. Od małych ptaszków począwszy, które mają głęboko upakowane neurony czy coś tam i mały łepek a mózg jakby tam skompresowany jakimś zipem i w stosunku do masy na pewno taki mały ptaszek to jest taka mądra sowa xD.. Naukowcy opierając się na katolickich bredniach odmawiających posiadania duszy zwierzętom prześcigali się w zapewnieniu, że zwierzę nie ma duszy, nie myśli i niczego nie czuje. Tacy właśnie są karierowicze, nie oszukujmy się, teraz prześcigają się w dowodzeniu, że globalne ocieplenie ma związek ze wszystkim i wszędzie. Znamy tych ekspertów, co przychodzą nam do Tv i każde kłamstwo próbują nam sprzedać na zamówienie stacji czy władzy. TEraz te brednie "naukowe" pobudzone bredniami religijnymi upadają punkt po punkcie, dzięki pracy innych naukowców i obserwatorów.
  Autor uważa, że gość idący w góry taki bokser jest ratowany za darmo.
  Ja bym chciał spytać, ile milionów a może miliardów zostawili turyści w Zakopconem? To jest jakaś olbrzymia kasa, a z tego 85 procent ;-) to podatki. Te miliony czy miliardy państwo polskie na tym turyście który idzie w Zakopcone i w góry, zarobiło. Owszem można rozsądnie podejść do sprawy ubezpieczeń, z rosądną ceną i ze wsparciem państwa, na jakichś ludzkich zasadach. W tak biednym kraju byłoby draństwem ograniczać dostęp w góry jakimiś wysokimi opłatami.
  Co do oskarżania lekarzy że wyjeżdżają. Dobrze że jadą - tam pojechało pełno naszych. Z naszymi lekarzami będą mieli łatwiej za granicą. Pojechali polacy pojechali lekarze i dobrze. Nauka na medycynie kosztuje również medyka.
  To znaczy jak Pumbuś miał sobie łapy według autora odmrozić? Bo tok rozumowania w tym kierunku zmierza: Pumbuś wzywa helikopter pumbuś płaci ten milion ;-) albo pumbuś zdycha. Boksera może stać na taką akcję, a może będzie ryzykować zdrówko pumbusia. Państwo przytula potworne pieniądze, obrabia cały naród, i nie ma paru mln na gopr? Nie bądźmy śmieszni. Samo zakopcone stać na akcje ratownicze. Mamy parszywą biedę w kraju, pensje 1600/mc.
  Podobno ubezpieczenie takich akcji ratowniczych jest tanie jak barszcz, rzędu 20 złotych. Ten bokser, jak se poszedł w te pikne góry, wydał prawdopodobnie parę tysięcy w samym zakopconem. Za jeden talerz podatku zapłacił więcej jak 20 zł. To państwa polskiego i zakopconego naprawdę nie stać na akcję ratowniczą? Naprawdę? Obywatele są dojeni z kasy, mają głodowe pensje, a władza tylko patrzy, gdzie dowalić nowy podatek. Naród nie jest ratowany nawet nie w górach, a na SOR w polskich szpitalach. Ten kraj totalnie się stoczył. Nie chodzi o brak środków, a o kompletną indolencję albo świadome wrogie działanie przeciw narodowi polskiemu. I tylko podatki rosną. Do diabła z takim państwem. Nie po to się płaci podatki zdrowotne i inne, żeby być pozbawionym leczenia. Na przykładzie autora można poznać duszę urzędników, którzy powolutku mordują ten naród. Patrzą tylko jak dowalić komuś obciążeń, a nie ogarniają szerszej sytuacji.
  W góry idą biedne dzieci, które stać tylko na dojazd i powrót. W przypadku odgórnego ubezpieczenia dzieciak który wróci połamany z gór z długiem za brak ubezpieczenia... pójdzie siedzieć, jak ci pijani rowerzysci, którzy grzywny nie zapłacili, a pijani samochodziarze nie płacą i nie ma problemu nie siedzą. Góry będą nową maszynką robiącą z polaków złodziei.
  Panie pośle wy powinniście rozwiązywać problemy polaków, a nie tworzyć im nowe problemy. Zakopcone łyka potworną kasę grabiąc gości. Może mają węża w kieszeni przy wydawaniu tej kasy. Podatki jakie zostawiają turyści w górach szacuję na ponad 3 mld kasy, prawdopodobnie to jest 5 mld albo lepiej. Zakopcone jednym z najbogatszych miast powiatowych, jednym z trzech bodaj. Nikt kasiory łykniętej przez państwo w tym miejscu nie podaje, podają jakieś bzdurne dochody gminy, ale prawdziwa kasa łyknięta przez państwo które jak widać panie pośle nic nie robi, jest ogromna. Ten pumbuś przynosi państwu 3 mld w podatkach jak nie więcej, bo jeszcze różne opłaty i tak dalej. I za te 3 mld pan mówi o akcji ratowniczej za 5ooo zł? Można by uratować ze 700 ooo pumbusiów. To są 2ooo akcji śmigłowca dziennie. Spójrz pan na zakopcone niebo, pomyśl pan, gdzie się schowały te 2ooo śmigłowców śmigających tam każdego dnia xD z czego państwo polskie goprowi kupiło może jeden nowy, albo pół.
  Nikt nie mówi, ile zakopcone kasiory zarabia. To są miliardy kasiory xD tego nikt głośno nie powiedział. Panowie posłowie, wszyscy, nie tylko pan, naprawdę wy wszyscy razem i w kupie nie jesteście w stanie mentalnie opracować dobrego prawa. Zatrudnijcie kogoś myślącego z duszą, nie polegajcie na swoich rachitycznych rozumkach. Zakopcone jest wizytówką polski. Teraz gość się potłucze połamie i wróci za granicę do swego kraju nie dość połamany, to z rachunkiem. Przy tej skali kasy pompowanej w państwo polskie dzięki przedsiębiorstwu zakopcone usługi dostarczane turystom polskim i zagranicznym są więcej niż podłe. TAk że panie pośle brawo, że podniósł pan ważny temat. Znacie to nie, jest sporo wejść na szlak. Gołe łyse, nikt turyście nie przypomni, że w klapkach w góry się nie idzie. Pada deszcz, żywego ducha xD... To coś jak lasy państwowe obracają miliardami a narodowi dają tylko wielkie nic, nawet parkingu. I taki jest cały ten kraj, zdziera kasę, ale w drugą stronę nie ma nic. Jedna z teorii każe czekać, aż to pokolenie urzędników wymrze śmiercią naturalną. No ale możecie się kształcić, ktoś wam może podnosić świadomość. Na pewno nie oszukane statystyki, które przekonują was, że polska to zielona wyspa. Za takie statystyki powinna być ciężka kara więzienia na długie lata. Media i sondażownie chcą naród przekonać, że zarabia już 5ooo/mc. Potrzebujecie dobrych danych, pełnego raportu, macie na to kasę zamawiajcie i potem po analizie idźcie dalej.
  Zwierzaki mają głęboki wpływ na zdrowie narodu, są mu potrzebne, są stworzeniem boskim i trzeba się przejmować, jak marzną im łapki. Coraz bardziej odkrywamy że futro w domu ma niezłe właściwości, podobno kot odpyla pomieszczenie gdzie mieszka xD.. Poza tym kot jest zwierzęciem stróżującym, w nocy siedzi w oknie i patrzy. Ma dodatkowe czujniki, poza tymi znanymi nauce. Szczególną podłością ze strony posłów katolickiego PSL było naigrawanie się z propozycji objęcia konia mianem zwierzęcia towarzyszącego. Zwierzak który pomógł polakom obronić taką polskę, jaką mają, stał się celem śmichów chichów peeselowców. Ludzie, odczepcie się od zwierzaków, najwyższą cenę płacimy za słaby aparat administracyjno-parlamentarny, to oni nam nie pozwalają żyć, leczyć się, zarabiać. Zwierzęta są potrzebne, tak samo, jak rośliny. A jest potężna tendencja mordować drzewa w miastach. Przez to miasta robią się cieplną pustynią, latem będzie tam trudno przeżyć i wiele osób się przekręci ;-) Stosunek narodu do przyrody i ekologów jest tak podły i tak zerowy, że w zasadzie odzwierciedla niską średnią inteligencję przeciętnego polaka. Znaczy to, że polska edukacja nikogo niczego nie nauczyła. Umieją narysować roślinkę, ale co za nią stoi, nikt tego nie pamięta po szkole. Widzą tylko to, co mogą zjeść, sprzedać i zarobić, a to, że nie mają czym oddychać, to trzeba jeszcze umieć dostrzec. Do tego trzeba mieć oczy do patrzenia, a nie do ślizgania się po krajobrazie. Skala debilizmu nie dotyczy samej polski. Mordują lasy w niemczech, mordują najbardziej wspaniałe na całym świecie. Nie oszukujmy się, gro narodów po prostu nie ma czym myśleć - wliczając w to kastę stanowiącą prawo a raczej sprzedającą prawo na prawo i na lewo tym, kto da więcej. Ludzie zacznijcie myśleć. W polsce będzie to bardzo trudne, przy tym czytelnictwie! To dopiero jest narodowa tragedia.
  Na przykładzie niedofinansowanego gopr, ale przecież nie tylko, bo też ratownictwo morskie ma wielką kupę zamiast śmigłowców, widać, że jak państwo mówi że daje to mówi. Przeważnie w tej darowiźnie podatki są większe jak sama darowizna. Natomiast jak bierze, to wtedy nie udaje. Wyszarpie zamorduje obywatela byle swoje ukraść. Tak się przedstawia obecnie polska sporej części narodu. I te podwójne standardy. Posłowie mają inne przywileje jak cały naród. To obrzydliwe. Za taką pracę jak do tej pory wszystkich by należało zwolnić i niech oddają kasę 30 lat wstecz - bo nie stanowią prawa, a popłuczyny po prawie.
  Proszę panie pośle pisać dalej, czasem wystarczy w górach kamyk potrącić, aby poleciała lawina... na początku pisania jest pewnie trudno potem zrobi się analogicznie lżej, może i ja się będę kiedyś pilnował ;-) i porządnie pisał. TEn naród powinien zapomnieć o kościelnych naukach co do braku duszy u zwierząt. To jest jedno kolejne więcej kłamstwo - biblia podaje że zwierzaki mają duszę. Słuchalibyście franciszka papieża, byście już pewnie wiedzieli co i jak z psią duszą xD
  Całe eteryczne nauki religijne biorą w łeb. To nie jest na głowę przeciętnego katolika. On wie swoje, nie będzie mu papież mówił, co ma robić xD taka to wiara każdy wierzy w co innego. Taka to jedność, solidarność i tak dalej.
  Ja tam widzę w górach nie ubezpieczenie ale czujki informujące o stanie pogody, sprzedający turystom lepsze kapcie na wejściu czekany niechby drożej jak na mieście... ale żeby turysta miał szansę jak zapomniał coś tam skrobnąć, jakieś małe tanie raczki coś.. lepiej zapobiegać jak leczyć. Kocyk dla pumbusia albo kubraczek xd jak psiak marznący można?
  Kto zabrania sprzedaży ubezpieczeń. To niewykorzystana luka i brak organizacji państwa i dyrekcji parku narodowego. Nawiasem kolejne dyrekcje to jakiś cyrk i kryminał właśnie dlatego, że myślą, że zwierzę nie ma duszy. Ma duszę pamięć i jeszcze na sądzie ostatecznym będzie zeznawać, panowie i panie. Tak to wygląda, panie czy pani kolejny nędzny dyrektorze tego parku narodowego. Stopień nierozwiązywania polskich problemów jest naprawdę niezwykły. Może rozwiązać sejm? Po co nam złe prawo.
  Świat generalnie idzie w dobrym kierunku ale nie dzięki nauce kościoła, a właśnie czasem wbrew tym naukom. Z ciemnotą i zabobonem trzeba walczyć, a bałwochwalstwo obciąża metafizycznie cały kraj. Może będzie lepiej.
  Temat o którym pan mówi, już dawno powinna administracja zakopconego pozytywnie rozwiązać. Nie rozwiązała? Won i dobierać póki ktoś tam nie zacznie pracować. Zacznijcie od burmistrzów wymagać, panowie posłowie. Macie większą siłę nacisku, głosy narodu dla nich to jak brzęcząca mucha. Pojedź pan do nich, pogadaj, spytaj gdzie są problemy, kto im broni myśleć xD... Bo może ktoś chce za granicą, aby zakopcone śmierdziało na cały świat? To też jest możliwe. Tu bez okularów widać zdradę od lat. Polska to postaw czarnego sukna, które każdy ciągnie w swoją stronę. Ministrowie, posłowie, premierzy zacznijcie wymagać kompetentnej pracy od swoich podwładnych. Lepiej badajcie sprawy, niech wam ktoś pomaga wyciągnąć wnioski, bo sami to raczej ameryki nie odkryjecie. Jeden morawiecki jest niezły. Ale sam wszystkiego za was nie zrobi. Powodzenia w pisaniu może i ja się kiedyś poprawię, kto wie. Może będę mniej chamski i wredny. Ale ten świat mnie ostro wkurza. To jest jakaś patologia.
  GOPR plus dla Pumbusia
 • kto tu ma czelność, mocium panie xd
  Jad, jad, dziwne że wulgaryzmów brak, wymyślania od Jehowitów czy coś w tym stylu...
  U Świadków nie byłem już wiele lat ponad dobre 10. Na studium biblijnym muszę powiedzieć że o palu się nie mówiło, mówiło się że to jest jedna z hipotez. Co mówi literatura trzeba by na świeżo przeczytać. Oni badają studiują a nie klepią zdrowaśki.
  Oglądałem jakiś film, który proponował teorię, że Jezus umarł na X. Jest to podobny znak do papieskich, podobno oni mogli wiedzieć, jak wyglądał prawdziwy krzyż. Ale z jakichś powodów ukrywają przed narodami...
  Czyli obszczekujemy przyzwoitych ludzi, którzy nie udają, jak kościół katolicki, że kogoś uczą, tylko faktycznie ich uczą.
  Przedstawiony wyżej "dowód" obaliłoby co sprytniejsze dziecko, a do tego gdyby ktoś chciał mógłby pozwać za to "oszustwo".
  Obywatelu pisarzu, zacznij powolutku myśleć, bo świat, jaki widzisz, właśnie się kończy xD

  W jakiej religii 1/3 to palacze fajek z których 2/3 trafi do piekła przed terminem? Która religia szkodzi, posuwa się do nikczemności, blokuje świętą metodę in vitro? Która sieje zamęt, i uczy bałwochwalstwa? Opanuj się człowieku...
  za życia ludziom budują pomniki... robią z tego obiekty kultu opanuj się człowieku i zacznij kiedyś myśleć.
  W odróżnieniu od katolików Świadkowie to zupełnie całkowicie nowy świat. Bez smrodu. Pójdź pan do nich, posłuchaj czego uczą, bo widzę masz pan większe zaległości jak ja xDD ja to z 10 lat nie byłem ponad
  ŚLADY GWOŹDZI A NIE ŚLADY (JEDNEGO) GWOŹDZIA!
 • @Husky 23:46:34
  też jak stawiam gwiazdki czy piszę komenta to się staram mu dać 5 bo robi dobrą robotę. No i też trzeba powiedzieć jakoś mało osób chce się przyznać do pirata ;-) co nie ... nie wiadomo dlaczego xD
  KULTURALNA MA BYĆ DYSKUSJA O FUNKCJONOWANIU NEON24!
 • to zwykłe pomówienie Owsiaka
  Pytanie kto stoi za pomawiającym ;-) no bo Owsiak jest niewygodny wielu ludziom: władzom, kościołowi i bogatym.

  Gdyby było tak, jak pisze autor, to Owsiak nie zbierałby stu mln rocznie, a miliard. WSI by zmobilizowali spółki spółeczki i bogatych i wpakowaliby w niego realną kasę. I pewnie by dziabnęli sobie z tego. Tymczasem z wyników zbiórek wynika, jak to pisano, że gro kasy w Owsiaka pakują niezamożni, a nie spółki spółeczki firemki... Bogaci nie mają w zwyczaju dzielić się kasą, co najwyżej wypromują sobie twarz na gali Owsiaka i tyle.
  Jak wrzucą to grosz.
  To jest zwykłe pomówienie, albo autor działa na zlecenie podanych wyżej xd...
  Pisowi podpadł hasłem "róbta co chceta". Poza tym kradnie "bogom" pisu popularność i obnaża jednocześnie tych ludzi i ich działalność.
  Rozsądny człowiek, a że dorobi sobie jest to zrozumiałe, nawet można sie podeprzeć cytatem z Biblii: nie zawiązujcie wołu młócącemu pyska. Owsiak to niewątpliwie taki wół, co ciągnie całą orkiestrę. W porównaniu do biskupów, którzy sobie budują pałace, jadą po krawaty z paryża i garnitury, a ubierają się w złoto i jedwabie? W tym kontekście Jurek który żyje z procentów od zbiórki ośmiesza również Caritas i inne tego typu "dobroczynne" spółeczki. Wrogów ma całą listę. Prawda boli. Ten tekst klasyfikuje autora wprost do sądu aby się spowiadał z obrzydliwego pomówienia.
  W kontekście celu takiego tekstu, jakim by było zniszczenie Orkiestry, gdyby ten tekst był inspirowany, no to mówilibyśmy o ciężkim przestępstwie przeciwko zdrowiu i życiu. Co powoduje autorem? To jakieś służby na pewno powinny sprawdzić xD
  Owsiak bierze kasę i w niezwykły autorski sposób rozlicza się z tej kasy. Po prostu jest niesamowity. Czym go bardziej krytykują, tym lepiej poznaję, jak doskonale on to ułożył, z myślą o przyszłości. Można powiedzieć, że on z tej podarowanej kasy przez naród tworzy dodatkowe środki. Inwestycje w sprzęt nie przepadają i mogą procentować nie tylko bankowo, ale zwyczajnie zwykłym zarządem. NObel? Za te rozwiązania myślę że oczywiście warto myśleć i o Noblu xD
  Ochojska też ostro działa, wybrała niezły kawałek tortu, no i fajnie.
  Jeśli panowie i panie ujadacie sobie na Owsiaka, to bardziej ujadajcie na waszych biskupów i księży, co spacerują w złocie i jeżdżą maybachami. Pożytku z tego kościoła osobiście nie widzę. Zaorać, zdelegalizować, obłożyć podatkami bo ta instytucja nie jest kompletnie nic warta.
  Czy Owsiak i jego WOŚP to słupy WSI...?
 • szczepionkowców trzeba pozywać
  państwo polskie, jesli stosuje dakońskie grzywny, należy pozywac systemowo przed sądy aż do strasburga. Przymus szczepień łamie prawa człowieka.
  A jęczący szczepionkowcy są po prostu ciemnym narodem. Jak się zaszczepili, to niech stulą dziób.
  Wolny wybór a odpowiedzialność wyboru - szczepionki
 • antyszczepionkowcy podobno są od putina ;-)
  Wykombinowali sobie i mają ostatnio nową metodę obrażania niewygodnych poglądów - że to wszystko zrobił Putin i że on tym steruje...
  a prawda jest taka że szczepionki wielu ludziom szkodzą, bo muszą - mają alergeny. To powinien być tylko i wyłącznie wybór człowieka, a wszystkich którzy zmuszają przepisami czy karami powinno się posadzić i niech płacą odszkodowanie nieszczepionkowcom.
  Na grypę się szczepić?????
  Jerzy Zięba o "epidemii" odry i nagonce mediów
 • Nazwiska sędziego policjanta
  czy te mordy to muszą być cały czas nieznani sprawcy? Sędziów cały czas dziennikarskie zdradzieckie towarzystwo ukrywa przed światem. Zawsze "sąd wydał wyrok"... A takie wyroki powinno się z tłustym drukiem nazwisko biednego policjanta którego dziewczyna pobiła... Co mu się stało czapka się przekrzywiła? Czy pałkę sobie wyszczerbił?
  Cały ten świat g. wart, no ale czekajcie, jeszcze wróci tu sprawiedliwość i będzie z tym szambem porządek...
  Ja bym złożył pozew przeciw tym policjantom za zdradę narodu to raz, za przyczynienie się do dewastacji puszczy, i po milion od policyjnego typa na wczoraj.... jakby na niemieckie życzenie wzięli zamordowali puszczę... biorą pieniądze za przestrzeganie prawa, a brali udział w pomocnictwie dla bandytów z piłami. Tu by się przydał mądry sędzia i taki wyrok, żeby ta białowieska komenda zbankrutowała raz a dobrze.
  Tak się traktuje Polskich Patriotów pod rządami pisu…
 • można pozwać wikipedię xd
  nawet bezprocesowo jeśli wikipedia kłamie w żywe oczy, można napisać niech zmienią poprawią, problem oczywiście z procesem gdzie w ameryce kto miałby to robić xD..

  Gdzie jest państwo polskie.... to co tu w necie piszemy powinno być badane przez biały wywiad, ten od wałęsy młodszego xD.. niech sobie czytają i donoszą rządowi, na co zwrócić uwagę, gdzie wypada zareagować.

  to tyle jak tam jakieś oszczerstwa wiszą sobie. Szukałem danych biologicznych... ten cały internet w sumie jest nędzny i skromny w istotne dane. Nie oszukujmy się, nie ma tu potrzebnych wykresów precyzyjnych info nic xD.... Można z poniedziałku na wtorek kopnąć w 4 litery internet i kasiora na książki będzie ;-)
  Dlaczego nie płacę na Wikipedię