Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Leon.

 • Ładnie z tym biblijnym cytatem
  Wielu z tych niepełnosprawnych powinno być obecnie bogatymi ludźmi. Choćby jak dobra normalna rodzina niezdegenerowana w którą wjeżdża zdegenerowany normalny cwaniak w BMW na przystanku. Oni powinni przejąć majątek bałwana w BMW i mieć od niego comiesięczną wysoką rentę. NIe mówiąc o tym, że kogoś im zabił, za to powinien sam zginąć xD

  A jak jest w praktyce? Ludzie poszkodowani nie mają od Państwa (kierowanego przez normalnych niezdegenerowanych ;-) ludzi) normalnego ludzkiego odszkodowania. Przeważnie muszą się sądzić o swoje. Przeważnie nie mają ani zdrowia ani ochoty czy możliwości na sądzenie się, bo to jest drogie. Tak, ludzie niepełnosprawni przeważnie "zawdzięczają" swoje problemy zdegenerowanemu państwu. Przymusowo poczęci, przypadkowo rozjechani, ofiary błędów medycznych... Gdyby było prawie i sprawiedliwie, osoby te byłyby osobami bardzo bogatymi, w związku z nawiązkami odszkodowaniem i stałą wysoką rentą od sprawców.
  Wkurza mnie to bredzenie o wadach genetycznych takie podobne do bredni hitlerowskich. Otóż kościół katolicki (gadolicki) promuje wręcz teorię ewolucji. To co wam przeszkadza wada (zaleta) genetyczna!!@@@!.. Z jednej strony opowiadają o ewolucji, z drugiej plują na wady genetyczne xD .... Tymczasem wszyscy prawdopodobnie ludzie mają zmiany w genach wynikłe z obecności wirusów tego tamtego... Wszyscy są "wadliwi" xD...
  Najgorsza na świecie jest nie degeneracja fizyczna somatyczna, ale ta degeneracja moralna.... jeśli kogoś likwidować to od tego bym zaczął ;-)
  W kolejnych artykułach jedzie się po niepełnosprawnych, że niby degeneraci. Przypomina to teorie korwina mikkego, który narzekał, że zdegenerowane menele dostają wózek do dzieci urodzonych w szpitalu. On nie dostrzega, że te menele właśnie zapewniły mu zastępowalność pokoleń.... on by chciał wybić wszystkich najlepiej biednych i tak dalej, i w ten sposób uzdrowić świat xDd.. Nie jarzy, że bez biednych nie będzie bogatych...
  Co do Pana wniosków. U nas w kraju nie ma chrześcijaństwa, katolicyzm to nie jest chrześcijaństwo, dlatego cała ta logika wywodu pruje się. Dziwię się temu jechaniu po żydach, nie wiem skąd ten antysemityzm się bierze, bo ten pomysł aby przypisywać władzom katolickim żydowskie poglądy, jest dosyć dziwny xD Mam dwie teorie co do antysemityzmu: albo wrogie działanie na zlecenie Niemiec czy rosji, albo słabość czy papugowanie.
  Zapewnienie niepełnosprawnym minimum egzystencji jest działaniem typu "biedni do gazu". Niepełnosprawny nie musi mieć butów, bo po co... nie musi mieć biletu do kina, bo po co ma się rozwijać. Nawiasem w naszym kraju również normalni pracujący nie mają kasy na kino, kino jest za drogie. Panuje u nas w kraju liberalna ideologia biedny do gazu. Bogaty to ktoś, biedny to nikt. To jest oczywiście żadne chrześcijaństwo. To bogaci rozkradają ten kraj, zdradzają naród, kradną i rabują. To od nich należałoby zaczynać porządki xD.... od zdrajców, szumowin, szczególnie tych co obnoszą się z matkami boskimi w klapach xD... Niedawno wszyscy modlili się do Gierka, a teraz udają kogo innego xD.... komuna zła, ale wychodzi na to, że lepsza od kościoła katolickiego i jego bandy.
  Proszę Pana, bardzo dziękuję za ten cytat biblijny. Natomiast wszystkie wnioski są do niczego. Otóż jeśli państwo nas rabuje na 85 procent kasy, i dostajemy tylko 15 procent kasy z całości wyrabowanej od nas kasy... no i jeśli płacimy składki emerytalno rentowe, to przy tej skali rabunku na nas, państwo powinno nam zapewniać i dochód gwarantowany, i szczególnie niepełnosprawnym dawać bonus na życie, aby mogli stanąć na nogi.
  Katolicki kraj nie walczy z barierami. Dobrym przykładem jest katolicka winda PKP, gdzie jak przyjedziesz przeczytasz że klucz jest piętro wyżej xD.. Wszyscy katolicy to widzą nikt z tym nic nie robi xD.. Przy tej skali rabowania narodu niepełnosprawny powinien żyć jak pączek w maśle xD szczególnie że przeważnie do niepełnosprawności albo do rozwinięcia niepełnosprawności przyczynił się kościół katolicki, albo "normalny" naród.... pracodawcy bez bhp, tępaki z bmw, to czy tamto.... niedoleczona medycyna... Państwo polskie masowo produkuje niepełnosprawnych, 3 procent pkb na zdrowie, a pkb nie jest za wysoki. Medycy nie zlecają koniecznych badań i leczą jak znachorzy xD... Tak, proszę państwa, gdyby było prawie i sprawiedliwie, to niepełnosprawni żyliby jak pączek w maśle. Wina rodziców? Niech płacą xD.... jaki problem spili się niech potem ponoszą konsekwencje i dorzucają się do renty ... jaki cholerny problem z tym macie.. wystarczy dobrze realizować prawo. Przepraszam za wredny ton, ale nóż mi się ;-) w kieszeni otwiera, kiedy widzę kolejne nieuprawnione antysemityzmy, i pohitlerowską ideologię o degeneracji niepełnosprawnych czy podobną... Jeśliby trzymać się kościelnej teorii ewolucji, zmiany genetyczne powinny być na piedestale, a jeśli katolik ma już się kogoś czepiać to normalnego xD.. To by tłumaczyło, dlaczego naród pije na potęgę. Oni chcą się zdegenerować xDdd... chcą mieć swój wkład w ewolucję ;-) Proszę państwa, jeśli państwo nas łupi zabiera 85 procent kasy zostawia nam 15, to wiecie, jakim potężnym kapitałem dysponują? Oni nie muszą szukać kasy, bo ją mają. Jeśli nie mają kasy, to dlatego, że ukradli. Że zadłużają kraj. Premier Morawiecki jest małym światełkiem w czarnym tunelu, może zrobi coś dobrego, kto wie. Bo takiego chrześcijaństwa jakie jest, nie warto promować. Lepsi są ateiści po sąsiedzku xD... Lepsza jest komuna jak 28 lat katolicyzmu w pl. O czym tu mówić xD..
  Niepełnosprawni - czyja wina?
 • @Oscar 10:33:14
  no pojawia się pytanie po czyjej stronie jest polska policja w przypadku braku śledztwa w sprawie Leppera.
  Brak instynktu samozachowawczego posłów, oni wszyscy mogą być następni.
  Czy Kaczyński dożyje do piątku?
 • Partia PiS nie reprezentuje narodu
  Partia PiS reprezentuje jeżeli coś, to mniejszość katolicką w naszym kraju. W kwestii narodu ostatnie zdrady:
  -puszcza
  -ustawa medycznej marichuany
  -kwota wolna od podatku
  -służba zdrowia

  Do tej pory tak faktycznie poza uszczelnianiem finansów PiS niczego nie zrobił dobrego (500 plus to był po prostu konieczny sposób na załatanie potwornej wyrwy w narodzie - brakujących 16 mln narodu wkrótce - nie spełnia nadziei ten program zdaje się, ale przynajmniej wyrwał bachorzęta z głodu i nędzy)
  -nie ma zmian w prawie istotnych - jak było mętne i przeładowane tak jest
  -nie ma poprawy sądownictwa, jest tylko delikatnie ruszona czapa, dalej się toczą procesy inkwizycji katolickiej (Nergal i inne)
  i tak dalej i dalej... PiS nie reprezentuje narodu. Być może bawią się z Platformą złodziei w dobrego i złego policjanta... Kraj jest pod ogromnym wpływem gospodarczym Niemiec - a oni bodaj przekupują ludzi jak my robimy zakupy w sklepie xD takie plotki słyszałem dawno temu... że niby mają jakieś budżety na to.
  Lądowanie w Smoleńsku to była akcja Lecha Kaczyńskiego i jego przydupasów, to oni zniszczyli pilotów moralnie, oni dawali presję na lądowanie w określonym miejscu.... niesterylny kokpit, naciski i durne oczekiwania, ściganie prokuratorem jednego z pilotów, można było powiedzieć że na pokładzie tupolewa leciało dwoje terrorystów, żadnej więcej bomby tam nie było potrzeba. Watykan to nie jest w żadnym stopniu Polska. PiS myli te pojęcia. WAtykan i jego przydupasi niszczą ten kraj, kradną metodą na konkordat, i innymi metodami (na religię). Niszczą moralność i .. niczego nie uczą poza tym, jak kraść. Robią politykom z mózgów wodę sodową xD.... Watykan to szkodnicy, a Pis jest jego ręką ciemną, bezwzględną. Watykan może kraść, PiS może rządzić, taki jest układ... Polska potrzebuje nowej partii
  Czy Kaczyński dożyje do piątku?
 • Palikot chciał udanego lądowania w Smoleńsku
  Palikot próbował zapobiec wybuchom w Smoleńsku skutkiem spóźnienia Kaczyńskiego Lecha na lotnisko. Opowiadał, że podobno Lech dziabie sobie małpki alkoholu, i czy to prawda, że łyka alko i że jest z tym problem.
  Być może powodem spóźnienia Kaczyńskiego na lotnisko była jakaś małpka, któż to wie. Tutaj w przypadku Jarosława K. sprawa może być podobna, według plotek które mówią o problemach z trzustką. Powie się że to kolano, a nie małpki ...
  Trzeba było słuchać Palikota, może Lechu by sobie żył i brylował jak panisko. Niemniej PiS nie lubi prawdy, jeśli jest niewygodna. Prawda może wyzwolić. A ukrywanie może zatopić cały statek...
  Czy Kaczyński dożyje do piątku?
 • 6 na 5 możliwych * xD
  No właśnie... w porównaniu do niemców polacy to orły moim zdaniem xD..

  Sytuację w Polsce tworzą różne czynniki, nie tylko polityczne, w tym dziadowska edukacja (możliwe że ustawiona przez zagranicę). Kościół katolicki nie robi kompletnie nic poza rabunkiem.
  W Polsce nie wydobywa się praktycznie poza węglem żadnych dóbr i złóż narodowych. Bursztyn np był wydobywany przez pospolite ruszenie i partyzantkę xD Siedzimy na beczkach skarbów i nie robi się nic. Gaz podobno z Polski podbierają nam Czesi czy coś xD
  To samo się dzieje co do wydobycia skarbów w ludziach. Parszywa edukacja raz, dwa wysokie ceny książek i debilny pomysł, aby elektroniczne wydawnictwa kosztowały tyle samo co książka. Wysokie ceny kina, przez co naród masowo kradnie filmy ze stron upload. Ten zdrowy i niezdrowy naród sprawny i niesprawny - biedakiem jest co drugi polak. Brak dostępnego zaplecza technicznego, pomocy państwowej, blokady ścieżek wynalazków, a z drugiej strony duszenie wszelkiej inicjatywy gospodarczej stekiem podatków i jeszcze gorszym żygiem parlamentarnych ustaw, puszczanym co miesiąc ze storony "parszywej izby". Urząd skarbowy dopaść może każdego i każdą firmę, natomiast nie bardzo wiadomo, na jaką cholerę idą podatki. Ani tu medycyny, ani wojska, ani policji czy wymiaru sprawiedliwości. Każdemu młodemu myślącemu w tym kraju opadają ręce, jak obserwuje taktykę rządu: pomóc młodym a starzy niech zdychają. Każdy będzie kiedyś starszy... no i ten młody również rozważa, czy żyć w tak podłym kraju jak ten, który dusi starszych i schorowanych w sposób bezlitosny. Czy ich też okradną z emerytur. Zagranica używa najgorszych ataków pod adresem polski. Polska jest teraz pod okupacją niemiecką, nie ma co się czarować. Są zniszczenia, ofiary w ludziach, w firmach.
  Naprawdę warto by było jakiegoś polskiego zdrajcę dla przykładu dopaść i powiesić. To by mocno odświeżyło atmosferę w polsce. Warto pogonić kościół katolicki, i dużo różnych innych rzeczy. I faktycznie jak ktoś z polaków zechce, to zrobi to co będzie planować, a przynajmniej będzie można powiedzieć, że próbował. Niemniej wszystkich polaków dotyka syndrom polaka, wcześniej okupacja rosyjska, potem stan wojenny, potem 28 lat nędzy katolickiej w kraju rządzonym przez katolickich zdrajców. To jest stan niepewności i nieśmiałości, braku odwagi i wiary w siebie. Polskość to jest choroba. Tu w polsce są wielkie skarby w ludziach, ale podobnie jak każde inne są niewydobywane. Niemcy przypuściły zdradziecki atak ekonomiczny na polskę, zwany traktatem akcesyjnym i Unią europejską.. Swoje firmy pompują, a polskich nie dają ratować albo niszczą jak niepotrzebną konkurencję. Matoły od merkel nagle sobie przypomną, że Polacy znowu są potrzebni, jak się zacznie ostatnia wojna światowa xD.. wtedy to może być już za późno xD
  Komu jest potrzebny świat bez Polski?
 • gdyby trump tu przyjechał ...
  to też trzeba mu pokazać jakiś pomniczek i niech zjeżdża
  PiS zdradziło Polskę
 • no wożą polaków jak bydło...
  Nie od dziś pkp wozi polaków jak bydło xD
  Za niedobrej komuny było to samo toczka w toczkę ;-)

  Te miejsca stojące - jak to blokuje ewakuację, jak to uprzykrza podróże... a koleją jeżdżą często ludzie starsi, im to chociaż wiele widzieli musi dokuczać. To jest skandal. Sprzedają bilety przez internet, mogliby wiedzieć, ilu będzie pasażerów, ile wagonów uczepić... gdzie problem. Bo polskie państwo jest teoretyczne, i nie rozlicza ich ani z bhp ani z niczego.... czyli mamy już razem dwa skandale.
  Miejsca stojące powinny być albo bezpłatne, albo niemal darmowe... Wtedy by się z automatu pkp nauczyło .... no ale ludzie mają pomysły, np w lotnictwie siedzenia "stojące"... jak tylko bardziej się nakraść.... rzekomo chodzi o to aby biedniejsi mogli polecieć xD...
  Co do tego stowarzyszenia ten projekt tak słabiej wygląda... co to znaczy polska tradycja? Picie, palenie? żyganie? Takie to wszystko niedookreślone... Znaczy portal niezależny będzie się kłaniać władzom w pas i robić im tradycję i tak dalej... nie bardzo to widzę owszem pomysł jest dobry bardzo. Katolików w tym kraju mniejszość, nie ma co się do nich mizdrzyć, nie ma takiego technicznego powodu xD Trzeba by to tak napisać, aby każdy mógł się pod tym podpisać... teraz to tak średnio by można...
  TŁOK I ŚCISK W WAGONIE INTERCITY NA TRASIE Z WROCŁAWIA DO
 • @lorenco 03:01:29
  dokładnie kosy na sztorc.... zdaje się że poza opcją siłową nie będzie innego wyjścia, no ale zobaczymy Morawiecki ma swoją szansę no i pełnię władzy.
  PROTESTY ROLNIKÓW W CAŁEJ POLSCE
 • bardzo ładne
  Schettino no pewnie xD pasuje jak ulał xD coś długo tonie ta platforma złodziei xD
  Marsz G.Schetyny szlakiem bojowym Wojciecha Jaruzelskiego
 • @staszek kieliszek 02:00:06
  są jeszcze ruskie śruby...
  Ruscy tak robili wszystko, zdaje się, żeby jak wróg ich sprzęt złapie na polu walki to żeby wrogowi nic się z tego nie przydało, nawet śrubka ... wiem że ruski sprzęt miał inny gwint jak normalny xDd... są wrogami świata w każdym calu, wróć, w każdej śrubie xD
  Mydło z tłuszczu ludzkiego - historia mitu
 • Niedługo ogłoszą, że nie było II wojny światowej
  Potem że w 39 polska napadła na niemcy podpisując wcześniej pakt piłsudski -mołotow xD...
  A potem pojawią się nagrody dla niemców ratujących żydów xD
  Mydło z tłuszczu ludzkiego - historia mitu
 • Maryśka to stworzenie boże
  Za stalina nie można było sadzić zboża. Patafiany wymyśliły zakaz sadzenia maku. Bo mak jak wiadomo jest komunistyczny, czerwony xD....

  Potem przyszła kolej na marichuanę - super roślinkę, dającą żarcie ptakom zwierzakom pozwalającą im przetrwać zimy. Jaki debil na to wpadł? Bodaj niejaki Dziewulski opowiadał, że ubecy muszą mieć swoją lewą kasę, najlepiej z lewych firm. A może panie Dziewulski z przestępstw? Chyba WSI tej rady posłuchało.
  Marichuana jako zakazany owoc służy wszelkiej maści przestępcom wrabiającym ofiary. Zapełnia więzienia. Pasie gangi i mafie dzięki zakazowi. Skoro nadal jest zakazana, można przypuszczać, że w Polsce mafia trzyma się mocno. Cały świat legalizuje, a tu katolicy prawie sprawiedliwi pierdnęli zbrodniczą ustawę o marichuanie leczniczej, praktycznie pozbawiając narodu lekarstwa. Mam nadzieję że za to będą się smażyć w piekle.
  To taki sam cyrk jak z in vitro, Jezus rodzi się z in vitro, a czarne drze mordę - in vitro jest złe. Sadzić, palić, zalegalizować, mak sadzić pełen a nie podróby. Posadzić do pudła tych posłów, którzy upichcili zbrodniczą ustawę, dorzucić urzędasów, jacy brali przy tej zbrodni udział. Albo zastrzelić przy próbie ucieczki, i wszystko.
  Marihuana – Czy robi z człowieka życiowego niedorajdę?
 • bzdura bzdura .... jeźdźcie chodnikami jak potraficie oczywiście.
  Miasta miasteczka tam po chodnikach niemal nikt nie łazi, są puste... Dlaczego z nich nie korzystać???

  Owszem jazda po marszałkowskiej, w godzinach szczytu.... może nie. Jakież to niebezpieczeństwo grozi pieszym, jeśli rowerzysta jest zwykły a nie sportowy i ekspresowy? Co się takiego stanie: przestraszy się dzwonka? Bzdura.... Owszem można łapać rowerzystów którzy śmigają nie licząc się z ludźmi. Od tego podobno mamy policję. Ale mandat dla zwykłego rowerzysty?
  Posadzić autora artykułu na rower na główny trakt w warszawie, niech pokaże jak jedzie przez 10 km. Pewnie będzie go trzeba zdrapywać z jezdni. Niech pokaże jak zmienia sobie kierunki trakty xD.... Niech postruga bohatera. Ja bym się na taki deal zgodził, nawet bym się na oc zrzucił xd.. NO a potem posadzić gościa nocą na ten rower, niech przejedzie 5 km żywy i w jednym kawałku. Zabrać oświetlenie roweru aby odzwierciedlić zwykłego rowerzystę xD Gdyby przeżył poprzedni eksperyment.
  Te przepisy o rowerach są idiotyczne. Można stawiać sobie jakieś zakazy w miejscach oblężonych przez pieszych. A ciężko urzędasom w takich miejscach zrobić ścieżkę? Trakt pewnie liczy tam ze 10 m szerokości xD... ciężko oj ciężko. Do niedawna przecież urzędnicze plemię broniło jazdy po parkach rowerami. Ledwie parę lat DEBILNE tabliczki poznikały. Kiedy ten kraj trochę zacznie myśleć - nie wiadomo.
  Jest subtelna różnica z jazdą po chodniku i po jezdni. Na jezdni rowerzysta jest jak na celowniku. Inny poziom stresu xD Widać autor ma w 4 literach te tysiące trupów w naszym kraju, i chce "dla bezpieczeństwa" zepchnąć nieco rowerzystów pod koła aut. Ludzie przenoszą się do autek, chodniki stoją puste i marnieją.
  W okolicach ścieżek rowerowych wbrew pozorom nie jest tak rewelacyjnie. Panuje w sumie wolna amerykanka. Nikt tym się nie przejmuje, państwo mamy teoretyczne. Natomiast jak widać goopie jak but. Naród gremialnie chce jeździć chodnikami. Tak podpowiada zdrowy rozsądek. Dlaczego urzędas się nie dostosuje? Nie zaakceptuje zbiorowej normy? A co do przekroczeń i "zagrożeń" dla pieszych dlaczego nie wyślą jakiegoś psiaka na rowerku żeby połapał to towarzystwo, które spycha pieszych albo odwrotnie piesi co spychają rowerzystów? Zabrakło kakao? Kawy za mało urzędasom? NO cholera. Mamy dwie sytuacje, w przypadku zderzenia pieszy - rowerzysta przeważnie nic nie będzie. W przypadku auto rower no to będzie przeważnie tragedia. TE krówska jeszcze dywany co roku muszą zmienić na nowe, a jak ludzie w tym kraju ginęli, tak giną.... Tyle w cholernym temacie xD. Ostatnim latem wymienili bodaj marmury jak się nie mylę. My im płacimy żeby pracowali, a co oni robią. Co to jest do jasnej cholery. Do czego ten kraj podobny xD...
  W sumie z tych urzędniczych paragrafów sprawa niesprzyjającej aury. Noc jest taką niesprzyjającą porą. Gdzie byli urzędasy, jak budowali drogi bez poboczy. Gdzie to cholerstwo było. Co to za drogi, autostrady, co to jest.. do czego to podobne. Nie ma pobocza nie ma chodnika, nie ma niczego. A urzędników około 2 mln w naszym kraju. Albo więcej xD.... Wsadzić na rowery niech pojeżdżą po warszawie intensywnie przez tydzień, może będzie trochę mniej tych urzędników tak....
  1) jeźdź chodnikiem tak długo jak ci się podoba, ale pamiętaj aby rozważnie bo za wszystko złe ty stawiasz xD
  2) w razie mandatu idź z urzędasami do sądu, i wyśmiej to szemrane nierealizujące swoich obowiązków państwo. Najmij adwokata postaw kryminalne zarzuty temu towarzystwu.
  3) tam gdzie jest intensywny ruch pieszy, czy to na przejściu czy na chodnikach, faktycznie pojawia się problem.
  4) jazda po chodnikach wymaga nieco więcej umiejętności, to fakt. Chodniki są dziurawe, a urzędnicy, niby odpowiedzialni, to święte krowy które są kryte nawet jak ktoś zginie. Nie wszyscy na jazdę po chodnikach mogą sobie pozwolić - szczególnie starsi muszą uważać, wzrok przyda się bystry (dziury) a i refleks niezgorszy.
  5) z żalem przyznam, że nie przez wszystkie przejścia obecnie się da spokojnie przejechać, przy dużym ruchu trzeba odpuścić a nawet o zgrozo zsiąść z roweru ( przeważnie da się zjechać na jezdnię i przeskoczyć w innym miejscu) ... Śmieszni są ci politycy wszyscy, chcą aby kierowcy wybierali transport publiczny (mniej smogu) a z drugiej strony potem jak dostaną się oni do miasta to nie mogą wsiąść na rower i normalnie się po tym mieście poruszać, bo co... bo 50 lat temu ktoś jakiś przepis wysmażył? Komunistyczny?
  6) oc na rower warto rozważyć.
  7) wydaje się że naród jest średnio kumaty... trzeba chyba fizycznie barierką odgradzać ścieżkę rowerową od pieszych. Albo słupkami. Państwo jest teoretyczne i nikogo kto tu łamie przepisy w sumie się nie ściga. Od dawna przed warszawą wszyscy gonili 120 km/h i pewnie do dziś tak jest, a co 5 auto 160 km/h ... i pewnie do dziś tak jest..... W dobie kamer ciężko im tych cwaniaków wyłapać? Chyba ciężko. Zrobić blokadę, przyblokować ruch i wszystkich bękartów dać na bok niech stoją do jutra i myślą o tym, co zrobili.
  Już ze 20 lat temu narody zachodu jeździły sobie po chodnikach. W centrach miast typu warszawska starówka. Tam pewnie nie można co ... Też biurwokracja. Naganiacze interesu do przewozu cholernie drogimi pojazdami typu wagoniki xD.... A prawda jest taka że w Warszawie powinno się wyłącznie jeździć rowerami, nawet do sklepu, tam jest cholernie zatrute powietrze. Mają iść godzinę i inhalować się tym gównem? Pytanie po co. W warszawie trzeba być cymbałem, żeby śmigać ulicami. Miasto podniesionego ryzyka stłuczek. Autko wali w autko tam niemal bez przerwy. A jak walnie w rower? Ostatnio pokazywali, jak silna mafia jest związana z wypadkami. Komuś ten szajs służy. Jazda rowerem po jezdni z żadnym bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego, ani rowerzysty, ani kierowcy, bo to dla niego potem też trauma że trafił. Tak że zero gwiazdek.
  Nie tylko to prawo o ruchu drogowym jest złe. Całe to państwo jest złe. 3 sekundy na zmianę świateł. TEn gość od łapania straży miejskiej mówił, że taki cyrk po to, aby stawiać mandaty xD.. W 3 sekundy zejdziesz z przejścia dla pieszych? hehe.... w 3 sekundy przejedziesz duże skrzyżowanie? Państwo nie może nic, nie moze zrobić migających świateł, nie może dać licznika przed zmianą świateł, ale może znowu podnieść prócz akcyzy cenę paliwa o 8 groszy /litr. Naprawdę, rozgonić ten sejm, całe to towarzystwo, skopiować przepisy z innego kraju, nawet zacząć jeździć lewą stroną. Od razu byłoby normalnie, urzędasów od razu byłoby mniej. Tylu co u nas, nie ma chyba na całym świecie.
  Tabuny rowerzystów jeżdżą bez oświetlenia jak ktoś chce rozmawiać o bezpieczeństwie. Sklepy nadal sprzedają narodowi rowery bez świateł i wyposażenia. I tyle w temacie. A kaski to jeden wielki światowy szajs. King szajs. Jak ten narciarz rozbił sobie łeb bo kask mu pękł, to mówili dobrze że pękł bo tak jest zrobiony eheheh.... Nie, te wszystkie kaski to wielki szajs. Naprawdę. Mają tylko urzędnicze państwowe stempelki, że wszystko jest ok. A naprawdę to shit jest. Nie mówię żeby nie zakładać, tylko weź kup dobry kask. Żaden urzędas nad tym nie panuje, aby w temacie bezpieczeństwa wszystko grało. Może dać na mszę za rozum u urzędników. Lusterka -podróby, światełka - śmiecie.... kto tu o czym myśli. A może.... nie ma czym myśleć? To chyba możliwe, 4 gwiazdki za co... za spychanie rowerów pod auta? heheh.... dobra daję 1 gwiazdkę i spadam. Bo 0 nie można dać.
  Rowerzyści na chodnikach, czyli walkę czas zacząć!
 • skazać premiera czy tam prezydenta izraela, pewnie
  goguś podskakuje, goguś zapłacze...
  Będzie tuman musiał jeździć do europy pociągiem, bo samolotem już nie polata w tym regionie. Czemu? Tuman może wsiąść sobie w samolot do berlina, aż tu nagle mgła terroryści lotnisko zamknięte i .... lądujemy w Warszawie. Kajdanki, prasa, wyrok już jest dawno. Czeka na izraelską świnię. Nie mówmy żydowską. Żyd, to jest ktoś, z honorem i tak dalej. A nie przestępca izraelski. Bardzo ważne skazanie to by było - byleby się tak z 10 lat nie przedawniało.
  Ruch Narodowy zawiadomił prokuraturę [WIDEO]
 • @Nibiru 19:34:44
  Syria przykładem dla narodów aby nie burzyły się przed władzą cymbałów...

  Myślę że celowo przedłużają wojnę, a choćby ataki chemiczne są tylko dodatkowym podkreśleniem, że cymbałom nie warto się opierać xD....
  No a do tego mamy poligon rosja-usa
  Zachód nie wie co robić
 • wydaje się że to polemika rosji z usa
  atak chemiczny wydaje się być polemiką rosji z ameryką na temat przyszłej wojny...
  Rosja pokazuje że nie posiada na stanie żadnych zasad humanitarnych... ameryka pokazuje rosji że może ich wysłać do diabła xD....

  Faktycznie sam atak chemiczny jako element reżimu asada wydaje się nieprawdopodobny i bzdurny, nie podejrzewam też, że to jest false flag, obstawiałbym właśnie atak rosyjski chemiczny jako kontynuacja trucia skripala... to głębokie rosyjskie zastraszanie, aby wzmocnić narzędzia agentury na terenie europy i usa - łatwiej im się będzie straszyć informatorów.... rosja lubi wojny, jakoś tak jest, że każde większe państwo zdaje się mieć ochotę na panowanie nad światem. Diabeł?
  Zachód nie wie co robić
 • autor nic nie widzi?
  „W nim poszedł ogłosić [zbawienie] nawet duchom zamkniętym w więzieniu, 20 niegdyś nieposłusznym, gdy za dni Noego cierpliwość Boża oczekiwała, a budowana była arka, w której niewielu, to jest osiem dusz, zostało uratowanych przez wodę”

  Autor zacytował zdanie, z czego wywiódł błędny wniosek, że Jezus poszedł głosić tym 8 duszom uratowanym z potopu... ojjj to jest dopiro wiedza wszechstronna.. umie zacytować! Bo już zrozumieć, o czym piszą, nie może. Jeśli są duchy zamknięte, a wiadomym jest, że takowe mogą być i nawet są... wersetu nie przytoczę żeby było trudno .... Autor natomiast ochoczo używa inwektyw typu sekty... Ślepi przewodnicy, ale i ślepi idący za przykładem ślepych przewodników. Kościół katolicki na pewno bada do dziś ten werset: biskup niech będzie mąż jednej żony. Bada i do dzisiaj mają tam celibat, aby rabować tylko pod siebie i bardziej pod siebie... furda Biblia, furda Jezus, kasa się liczy. Taka nauka od każdego biskupa płynie... jedwabne garnitury, krawaty, z francji, od armaniego.... Oto nauka, że klękajcie narody ... co tam Biblia... Kościół katolicki dba o to, aby Biblii nie czytać, a jak nowy papież podniesie problem, to papież jest zły xDDD... o czym gadać... szkoda gadać i tyle.
  Zstąpił do Piekieł
 • problem będzie z rajem
  w raju nie ma trudu i znoju ... można by powiedzieć świat zejdzie na psy, bo już rąk nie umęczysz nie poniszczysz, odcisków sobie nie ponabijasz, bo będziesz wiedział co i jak się robi ....
  Będzie coraz lżej, coraz łatwiej, coraz przyjemniej... pewnie tę chrypkę da się jakimś programem usunąć xD ...
  Wstajesz rano i wiesz, że wszystko co należało zrobić, zostało zrobione xD... Pozostaje sztuka, hera koka hasz.... tak coś w piosence leciało xD... sztuka zabawa taniec xD jednym słowem świat zejdzie w tym raju tak bardzo na psy.... a jeszcze te golasy. Zgorszenie czarnego luda xD.... fuj
  Można most układać z kamieni, nie powiem, to jest mega frajda, można inaczej, można basen kopać szpadelkiem, na pewno jest zdrowo. Powiem tak, gdyby wszyscy w pracy myśleli, nie bylibyśmy jako kraj w takim dołku, w jakim jesteśmy. Wszyscy w tej robocie nawalają. Nikt tutaj nie myśli. No i państwo trzeba powiedzieć robi wszystko co może, aby tutaj naród nie mógł myśleć, zgromadzać się, i tak dalej. 5 osób to już zgromadzenie publiczne... nielegalne xDD.... to jest bardzo podły katolicki kraj.
  ŻYWOTY ŚWIĘTYCH KRÓW
 • ładna dziewczyna ładnie śpiewa i co xD
  ma babeczka męczyć się 8 lat w szkole muzycznej studiować uczyć się wszystkiego ... za dużo w narodzie jest przekonania, że jest potrzebna ta męka i to wszystko..... no niestety dziś niemal wszystko za nas zrobią roboty lepiej... może przesada, ale przynajmniej produkcja może być opanowana. Za dużo człowiek spędza czasu w robocie, za mało - na myśleniu. Nie myślą, po co to robią, za ile, co z tego będzie.... nie myślą jak to wszystko ogarnąć jak zrobić żeby się nie narobić a zarobić...
  Dosyć obrzydliwym zarozumialcem jest ten naczelny wokalista z Ich Troje? Ale...to co on tak wulgarnie chrypi, trzeba mu przyznać, że chrypi to w sposób wyraźny i zrozumiały, oraz że cały ten utwór ma jakiś tam lekko pozytywny sens. To nie jest tylko zastanawianie się nad porzuconym facetem czy inne dyrdymały, goście próbują powiedzieć coś więcej. Niechby się i jąkali, jeśli jest rytmicznie, z sensem i wyraźnie, niech nawijają... Inne wycia uznanych wokalistek, które są przygłuszone muzyką i są tak naprawdę wielkim niczem xD.... one to zarabiają za kształt 4 liter chyba xD....
  Z drugiej strony różni "niezwykle kulturalni"... gieremkowie, michnikowie, tu tam gadu gadu a za kamerą sprzedają kraj... te nazwiska były pod ręką więc wrzuciłem xD... nie można we wszystko wrabiać kowalskich przecież. Jest cała grupa grzecznych ze świecznika, którzy jak to się mówi i pracowali... właśnie może za dużo pracowali i za dużo się męczyli.. bo teraz mają "krew na rękach" jak to się mówi... Jest dokładnie tak jak Pan pisze, każdy kto potrzebuje milionów, może je mieć, kto musi wejść w politykę, pewnie też może.... gorzej w dyplomacji, dyplomacja no to jest ten... teren zaminowany tam wypadałoby mieć ciężkie przygotowanie. Ale facet, jak w tym kraju ma być dobrze a naród jak ma być edukowany, jak ludzi nie stać na książkę raz na miesiąc, i nie stać na bilet do kina. Poważie, podobno naród piraci na potęgę, bo go nie stać na kino. Jesteśmy okradani przez tych "ciężko pracujących" pełnych "odpowiedzialności", grzecznych ścierw w sejmie, senacie, na urzędach.... niedawno jeszcze parę lat temu pielęgniarki zarabiały po 500 zł. Czynsze też pewnie 500 miały. Polacy są mega okradani i to podwójnie, raz w pensji, dwa w czasie pracy. Biorą czasem po 2, 3 etaty aby móc normalnie żyć... ten przeklęty kraj odkąd gierek się posypał a nastał kościół katolicki stacza się niesamowicie.
  Natomiast w tv widzimy bardzo często wyuczonych doktorów -sprzedawczyków. Jak trzeba publiczność zakłamać, przychodzi taki morda świeża i jest prezentowany jako doktor/profesor niepotrzebne skreślić. Wybitny "fachowiec" od tematu... i kłamie w obiektyw w żywe oczy... dla jednej dniówki jego 4 liter na stołku przed kamerą. Ciekawe nawiasem, ile takie kłamstwa ile na tym zarabiają. Więc żeby zostać oszustem może naprawdę nie trzeba się tyle uczyć... może warto nieco wyluzować? Jak ci ludzie mają proszę pana się czegoś douczyć. W normalnym kraju może, ale tu, gdzie kupują po kilogramach węgiel, cukierki na sztuki? Trzeba powiedzieć, że PiS jak do tej pory niczego specjalnego nie zwojował. Może jest odrobinę normalniej, ale narodowi od tego się -poza dzieciakami - nie polepszyło. Nadal pewnie żeby założyć firmę trzeba z 300 tysięcy wydać.... po cholerę nam taki kraj. PiS przerżnie wybory, bo niczego dobrego nie zrobi.
  NO i wreszcie polskie radio. Bardzo kulturalni wrażliwi ludzie, wlezą każdemu w 4litery bez wazeliny tak werbalnie... ale... ale leci w radiu bełkot zamiast muzyki. Właśnie mało tych chrypiących ale sensownych głosów, sprzedają nam bełkot ze wschodu i zachodu, byle nie polską sensowną treściwą piosenkę. Czasem puszczali tak, że radia nie dało się słuchać.... zero muzyki poważnej...
  ŻYWOTY ŚWIĘTYCH KRÓW
 • wypadałoby podobny cyrk przeciw izraelowi odprawić
  Wypadałoby odwetem w tv najlepiej amerykańskiej pojechać po Izraelu.. wet za wet inaczej niczego się nie nauczą.... i wspomnieć o lichwie xD
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”