Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Dyżury administratorów Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Leon.

 • @Jan Paweł 07:41:47
  ci piekarze powinni od państwa dostać zapłatę za ten chleb a potem opłacić podatek ;-) co nie... no to skandal.
  Czy pomaganie bliźniemu jest w Polsce możliwe?
 • @Oracz 20:06:02
  Ziobro w sumie za te akcje przeciw wybranym przez siebie sędziom powinien stanąć przed oblicze prawa i pójść siedzieć. Zmiany nie służą poprawie wymiaru a jedynie polityce, działania dyscyplinujące sędziów są wprost prowadzone w sposób przestępczy.
  No to znaczy się że jak tak to jest, no to to skandal - powinni o tym opowiedzieć w zagranicznej tv, żeby politycy wiedzieli, komu ręki nie podawać.
  Czy pomaganie bliźniemu jest w Polsce możliwe?
 • @brian 19:21:00
  a co miał wam odpowiadać ten Świadek? Że mamy 30 lat rządów katolickich i 30 lat permanentnego złodziejstwa, zbrodni i upadku państwa? Że ci bezdomni wylecieli przy pomocy katolickiego systemu przymusu i urzędniczych katolickich w 95 procentach decyzji na podstawie prawa uchwalanego stuprocentowo przez katolików? Wyrzucanych z domów, chorych ślepych i z dziećmi na bruk? xD Miał się z panem kłócić? xD...
  Co do zwierząt to też jest skandal - katolickie państwo do dziś nie opracowało sensownego sytemu kontroli i opieki. Do dziś myślą czy psy mają mieć czipia czy nie mają, czy jednak może mają, czy jednak nie mają. Państwa polskiego katolickiego zupełnie nie obchodzą koty. Trwa rzeź (polskie obozy koncentracyjne dla zwierząt) zwierząt futerkowych prawdopodobnie.. bożyszcze własnej religii jarosław kaczyński ani banda jego też mimo projektu ustawy czy propozycji zablokowania tego podłego procederu nie zrobili nic w tym kierunku. Myślę że kot kaczyńskiego jest tylko dla ozdoby i dostał go od tymochowicza.
  No właśnie takich ludzi jak pan autor komenta jest trochę, ale nie tak wielu. Ale są, bohatersko walcząc z okolicznym klanem katolików i niestety nie tylko katolików, dla których zwierzę nie ma duszy albo ma ją nieco mniejszą. No są. Człowieka trzeba ze świecą szukać.
  Co do nabijania się ze Świadków, no to raz że ta religia naprawdę zmienia ludzi, i to na lepsze, a dwa że ich robota - próba naprawiania moralności narodu - jest chyba najbardziej w tej polsce potrzebna. To przez to mamy w kraju tych bezdomnych i takie cholerne bagno z krzyżem w tle.
  Czy pomaganie bliźniemu jest w Polsce możliwe?
 • polakiem jest ten kto ma polskie obywatelstwo
  Nie forum polaków. Nie żadna Kuba. Admin to bardziej zgrabnie ujął: forum wymiany poglądów.
  Można by powiedzieć o autorze biorąc tekst ze Stawki Większej Niż Życie xdd... "zdecydowanie nordycki typ, zdecydowanie nordycki typ"
  Jacy to niezwykli są ci rasowi polacy, zapewne blondyni o niebieskich oczach?
  Jakie to wartości skrywa ta niewymownego koloru scena religijna? 8 mln narodu jara szlugi. To są te wartości? Co piąty co czwarty polak czy polako-katolik jara szlugi. Inne kraje faktycznie są pozbawione aż takiej liczby "wartości". Tylko czy takie wartości są komuś do czegoś potrzebne? Napadanie na ludzi o innych przekonaniach to mają być te wartości?
  Narodowość, nacjonalizm, zdaje się, że to wszystko funta kłaków warte. Chrześcijanin ma być otwarty na wszystkie narody, a nie siedzieć i okopy robić we własnym grajdołku. I nie drzeć mordy polska dla polaków. Bo co to by oznaczało. ŻE będziemy szukać jak w hitlerowskich Niemczech tych nierasowych niepolitycznych polaków i ich wieszać albo podawać do czarnej prokuratury? Po diabła światu nacjonalizmy? Tak, nacjonalizmy to elementy "tradycji narodowej", za którą to tradycją stoi i wspiera i pompuje ją pewna religia. Czym takim wyróżnia się polak...
  Otóż panie "prawdziwy polaku", każdy człowiek, który tu przyjedzie, pomieszka parę lat, zaczyna mieć i takie same zdanie jak polacy, i takie same problemy, to samo go boli i dokucza. I tyle wystarczy, aby być polakiem. Te farmazony o tradycjach. Stare tradycje i głupie tradycje, jak ta idiotyczna tradycja męczenia judasza. Świat pełen tradycji. W Hiszpanii nie mogą się pozbyć debilnej tradycji corridy. Póki nie zdechną, będą pielęgnować głupotę. Powodów zapewne wiele, jedno to "wdrukowanie" w słabo samodzielnie myślący umysł, inne, to interesy. Na tradycji zarabia się kokosy to co że fałszywa tradycja albo głupia. A kogo to obchodzi.
  Ktoś kto jest ostrym katolikiem idzie w drugą skrajność, staje się - jak to wymyśliliśmy obok siebie albo inaczej - polako-katolikiem. Sprzeda polskę, parki krajobrazowe, i jeszcze dorzuci, byle się przymilić do watykanu. Jaki to polak? To watykańczyk. Tu popełnia przestępstwo, tam ma nagrodę. Można powiedzieć, że to szpieg, złoczyńca zagraniczny.
  Jaki to polski patriota, który chce z polski robić drugą Kubę, odmieniając polak przez wszystkie przypadki.
  Kiedy szukam zasług kościoła kat., znajduję jakieś farmazony w sieci, kiedy szukam zdrady kościoła, no to tu jest cała litania zdrady wobec państwa polskiego, przez całe wieki. To jest ta tradycja. Tradycja zdrady państwa polskiego przez ludzi kościoła.
  Czym jest polska tradycja? 36 procent chodzi do kościoła. Aby uznać tę tradycję tak poważnie, należałoby zaprzestać chodzenia do kościoła? Bo większość narodu nie pielęgnuje tej "tradycji". Coraz mniej liczebna mniejszość zasuwa do kościoła? Może więc ciszej nad tą trumną polskich wierzeń. Opowieści że mamy 95 procent katolików - czyste kłamstwo. Polską tradycją jest nie wierzyć kościołowi a ostatnio - nie wierzyć papieżom.
  Tradycją w ostoi katolicyzmu - w Zakopconem - jest mordowanie koni w drodze na Morskie Oko. To mamy pielęgnować? Wydaje się że właśnie o to chodzi. Zarabiać kasę, a cena nie gra roli. Ani też żadne wartości, tym bardziej moralne.
  Oburzają się na to co ludzie inaczej myślący piszą, ale oburzają się bo raz że nie mają argumentów, i nic poza wrzaskiem nie zostało, dwa że taka jest narodowa tradycja napadać, latać po wioskach ze sztachetami? Takie teksty tylko przygotowują grunt pod przestępstwa, pod palenie kebabów i napadanie na opalone dziewczyny. Chrześcijanin nie jest żaden polski. Była miła dyskusja w tv okazuje się że jakieś badania pokazują, że z ludźmi trzeba przede wszystkim rozmawiać. Kościół z pewnością rozmawiać nie chce. Jest instytucją tak podejrzaną, że woli, aby nikt o tym nie rozmawiał. Boi się prawdy. Poza wrzaskiem o polskości nie ma się czym zasłaniać.
  Degeneracja moralna jak to ktoś niżej napisał polaków: nacjonalizm to raz. Dwa że niby chrześcijanin może wszystko wybaczyć - nieprawda. Że ksiądz może ze wszystkiego uwolnić i wyspowiadać - nieprawda. Trzy poprzez postępowanie duchownych uczenie narodów złego pojmowania chrześcijaństwa, kościół uczy bajońskiego bogacenia się, wywyższania i separacji. I traktowania się za święte krowy, którym więcej wolno. Żeby śmieszniej było, kościół który tu twarz wyciera sobie polską, za granicą robi to samo z niemcami, tylko zamiast polski są niemcy. Kto wie, ile zła wyrządziły te narodowe nacjonalizmy na świecie.
  A polakiem i tak będzie każdy, kto ma przyznane obywatelstwo, czy to się komu podoba czy nie. "Forum polaków" to zdaje się nadużycie autora, wobec cytowanego tekstu. Jak patrzę na tak zachowujących się i tak piszących ludzi, to coraz mniej chce mi się być polakiem. Agresywni, wulgarni, hejterzy w całej sieci w poszukiwaniu mitu "prawdziwego polaka". Gotowi pobić zabić spalić. Za rękę nie złapaliśmy, ale od takich tekstów się zaczyna. Jeśli jest jakiś wróg polski, to z pewnością będzie pompować u nas nacjonalizm, antysemityzm, a jak polsce szkodzi kościół to będzie pompować kasę w tę instytucję. Będzie wam mówił, że Jezusa zabili żydzi (nieprawda).
  Mamy przewagę nad wieloma piszącymi tutaj z racji wieku, bo my wiemy co to był komunizm. Mamy porównanie i wiemy, że to co jest obecnie to jakieś bagno w porównaniu do tego wcześniej. Staczanie się polski zaczęło się od faceta z ikoną matki boskiej w klapie. Trwa nadal i przybiera coraz bardziej dramatyczne formy. Lekarze emigrują, pielęgniarki wyjeżdżają (niech jadą)... ludzie umierają. Puszcza zniszczona niemal nic już do ukradzenia w pl nie zostało. Cały czas te same mordy w sejmie. Cały czas ta sama sitwa w grze. Dużo trzeba zmienić, aby nic się nie zmieniło. To są te wartości? Rozwalanie polski? Za radziwiłła polska to był postaw czerwonego sukna, a każdy chwytał, aby mu najwięcej w garści zostało. TEraz, to czerwone sukno robi się coraz bardziej czarne, ale nic tak naprawdę się nie zmieniło. W każdej firmie kombinatoryka, bo normalnie w tym kraju nie może być i nie będzie jeszcze w tym tempie 200 lat. Chcą odbudowywać skompromitowaną sanację. A jednocześnie świat coraz częściej mówi że Leninowi należy się Nobel jak 2 a 2 to 4. Marksa odgrzebują xD.... Papież mówi, że komunistom bliżej do chrześcijan jak kapitalistom? Bo tak jest. To kościół jest jedną z instytucji, które demoralizują świat. Bo czego uczy. Budować pałace, maybachy kupować, a garnitury kupować w paryżu. I wpierniczać ośmiorniczki z bogaczami i władzą. To stara tradycja, ewangelizować przy pomocy ognia i miecza, widzimy to wszyscy jak męczą dzieciaki organizując im wszystkim, wierzącym i nie, przymusowe lekcje religii. Jak krypty robią z sal lekcyjnych i nie tylko z sal lekcyjnych. Widzimy tę tradycję jak to kościół i polako-katolicy tu organizują. To stara tradycja przestępstwa i zbrodni. A takie artykuły podsycające nienawiść do "nieprawdziwych polaków" to tylko wstęp do zbrodni. Turek prowadzący knajpę czy kebab w tym kraju jest większym patriotą od "prawdziwych polaków". Daje zatrudnienie, utrzymuje naród, przestrzega więcej prawa. Pomieszka parę lat i ma te same poglądy praktycznie i to samo go boli co nas. . Takie artykuły tylko powodują, że matoły się nakręcają i przechodzą do rękoczynów. Hasło polska dla polaków wyrządziło narodowi wiele złego. Świat zaczął patrzeć na ten kraj jak na nowy nacjonalistyczny problem. Ożywają demony.... biją dziewczyny, malują na ścianach, rzucają petardy. Adamowicza zamordowali. Podejrzewa się o współudział katolicką telewizję kurskiego i państwo teoretyczne. Kogo zamordują jutro?
  Dajcie napis "neon forum dla niebieskookich nordyckich polaków wyznania katolickiego" i nawet tu nie zajrzymy... Będzie wtedy na neonie jak na "czat religia" xD.. albo pusto albo jeszcze bardziej pusto xD... 4 lata rządów samodzielnych katolickich, i służba zdrowia ruina, edukacja ruina, policja ruina, pks ruina, pociągi bardzo słabo... naród podzielony, pada w wieku około 40 na zawał bo dalej się tu nie da żyć dłużej znaczy. nowe rekordy roczne nieboszczyków, a to jeszcze nie ostatnie zdanie tej władzy xD.... bieda z nędzą. Żeby zbudować sobie pałace trzeba się trochę nakraść, co nie.... trzeba się nakraść i to na 70 procentach społeczeństwa. I to zdrowo nakraść. Kolejne 3 mln narodu chce wyjechać. Razem 18 xD Władza dopiero co wykrywa nadchodzącą tragedię. Dopiero zauważa. Do tej pory darli mordy "wyjeżdżajcie". No to wyjeżdżamy. Po jasną cholerę nam państwo teoretyczne. I nikomu nic do tego. Przestaniecie władzo kraść, zaczniecie coś za te podatki robić, może ktoś wróci. Na razie tylko podnoszone podatki tylko nie bardzo wiadomo na co. Nie ma już żadnej konstytucji, bo zdrowie w tym kraju mamy tylko na papierze. Towarzystwo krzyżowe rozwaliło konstytucję bez jej zmiany.
  Polacy zaczynają napadać na polaków, nie mówiąc o obcych, przy których dochodzi do międzynarodowych skandali. Każdy patafian, napadający fizycznie obcych, szkodzi polsce. A pewnie myśli, że jest patriotą xD... i prawdziwym polakiem. Od nacjonalistycznych myśli, organizacji, do rękoczynów i zbrodni. A chrześcijaństwo na pewno nie jest narodowe. Mieli podróżować nieść ewangelię po świecie.... a nie pompować faszyzmy po państwach. Co kościół zrobił z chrześcijaństwem?
  Co to znaczy że Neon24 jest „Forum Polaków”?
 • będzie jesień xd
  Ach te nagonki na innych.
  Świadkowie nie zabijają, katolicy czasem tak. Zapłatą za grzech jest śmierć. Dywagacje czy to jest śmierć duchowa... nie.... klient ginie naprawdę... ginie jego kopia zapasowa, nie ma na dysku to nie istniejesz ;-) Piekło to wymysł katolicyzmu... no niestety taka bzdura nie istnieje z wiecznymi mękami. Wieczne męki to np męki Komendy, w katolickich więzieniach. One są, są realne, i więcej katolicy uważają często że takie piekło tam powinno być. A więc Świadkowie nawet nie mogą się modlić o wieczne męki, gdy katolikom zapewne takie coś się zdarzać może.
  W tej finalnej zagładzie chodzi raczej o zagladę złych ludzi, a nie tych co są ze Świadkami. Źli niech sobie giną, mi to naprawdę nie przeszkadza xD... niech ich diabli biorą. Ja płakać nie będę no sorki xD... Mają jakiś tam czas dany aby się zmienić, nie zmieniają się no sory memory. Kiedyś zabawa się kończy i przychodzi rachunek. A więc Świadkowie nie modlą się o zagładę inaczej wierzących, bo u Świadków nawet niewierzący, jeśli przyzwoicie postępuje, to jest w porządku. Oni ten temat już przerabiali przez wiele lat. Pewnie nawet podadzą na poczekaniu odpowiedni werset. Katolicy chętnie zadziobią, pobiją, niepotrzebne skreślić, jeśli ktoś im powie trochę prawdy, jeśli przyjdzie z kamerą zadać pytania, jeśli bawi się na murku kościoła. Jestem osobiście przerażony deko stanem katolików. Trudno być ludźmi wyedukowanymi, jak raz na tydzień albo raz na pół roku katolik ma szkolenie "duchowe", a tak naprawdę kadzidła. Dla mnie katolik to obecnie samo zło z tym się kojarzy no niestety. Hejter hejtera hejterem pogania. Bóg złu na pewno nie odpuści. Farmazony, być może szerzone przez kościół katolicki, jakoby Bóg wszystko wszystkim wybaczył, są bzdurą. Sodomie wybaczył? xD... Bóg wyciąga ręce do narodu wysyłając im ludzi, którzy próbuja im złe pomysły wybić z głowy. A katolicy to co robią to starają się mocno trzymać drzwi, aby tych ludzi nie wpuścić. A potem chwalą się i dowcipkują, kogo to nie wpuścili. Kogoś oburza, że złych diabli wezmą? Prawdziwa sekwencja co do swiadków jest taka właśnie, że wpierw oni wytrwale pracują, czasem kosztem pracy i zarobków, aby tych piekielników ratować. A że modlą się o pokój na świecie? Każdemu wolno xD... Zły człowiek nie ma przyszłości. Wszyscy ci którzy mordują, a może również i ci, co się ostro upijają, mają marny los przed sobą. Tak tak, może właśnie pijacy też nie mają przed sobą przyszłości? Zrównałbym katolicyzm z islamem, bo są to religie obie bardzo niebezpieczne często dla postronnego człowieka.
  Nauka o duszy to też odstępstwo kościoła katolickiego od prawdy biblijnej, kolejne kłamstwo. Panowie panie katolicy nie macie przed sobą wiecznego piekła czy nieba. Prawda jest nieco gorsza niestety. Każdy by chciał brać kąpiel w otoczeniu ładnych diablic ;-) a jak... No ale niestety. Gość w piekle nie może cierpieć.. bo go nie ma.
  To subtelna różnica modlić się o śmierć bandytów, czy napastników, a samemu tworzyć obozy piekielne - polskie więzienia, i jeszcze bić brawo że na więźniach dokonywane są samosądy. Podejrzewam że DAwid mógł się modlić o ten tego dla swoich wrogów. Całe katolickie państwo wie, że jest źle w więzieniach. I co i nic? Trochę mało. Choćby ostatnio klient pomiatany przez policję, żeby było śmieszniej oni wtedy na niego nie mieli cienia dowodu (a i chyba do dziś nie mają), i wszyscy biją polscy urzędnicy temu bandyckiemu traktowaniu klienta przez policję. Spójrzcie katolicy wpierw na siebie, a potem napadajcie na innych xD... 30 lat kryzysu katolickiego w polsce.. co tu gadać. Po owocach ich poznacie, i tyle... Zabierają dziewczynie 1200 zł, dają jej 500 z tego co jej zabrali, i mówią że są fajni bo dali, dali ostatni chyba w europie albo i na świecie xD... Jest się czym chwalić xD... no prawda, bo zamiast 1200 mogli tej dziewczynie zabrać 5ooo. I do tego chyba zmierzają.
  I jeszcze jedno kto będzie tych ludzi wysyłał do piekła? Pozabijają się między sobą, bo nie wiedzą, że Jezus zabronił xD... I tu jesteśmy w domu chyba. No bo tak będzie. To kto ich zabija Świadkowie czy oni sami siebie.... raczej oni siebie. A pretensje mieć do Świadków? To trochę nielogiczne xD... Bo na pewno Świadkowie do nich strzelać nie będą.
  DO KOGO MODLĄ SIĘ ŚWIADKOWIE J.?
 • Miałem niemiecki sprzęt jeżdżący ;-)
  Powiem tyle znam ten sprzęt od środka do niemal ostatniej śrubki w silniku, a wszystko to obstawiam dzięki tej niemieckiej jakości - strasznie się sypał. Nawet po zmianie wszystkiego na nowe po dodaniu mocniej gazu coś się musiało delikatnie pruć xD... tak że myślę że wiem czemu niemcy przegrali wojnę, dzięki swojej wunderwaffe xd....

  Mercedesy xd... przykład ciekawej historii no ale i wyposażenia i tak dalej.... znane z tego że lubią warsztaty... podobno przez to, że mają tyle nowych części i opracowań xD... że są wyposażone a to musi się psuć... no nie wiem zaraz ktoś się pewnie odezwie że merdecesy są super a fiaty jeszcze lepsze.... Ja tam bym unikał niemieckiej techniki. Na moje oko są całe sklepy z bublami xddd ale też mogę się mylić.
  Sam bym niemieckiego nie kupił no ale niestety poradzili xddd
  „Niemiecka jakoś*”-bubel to, czy produkt lepszej jakości?
 • @zadziwiony 23:21:11
  bezrobocie około 50 procent xd...
  weź pan sobie policz ilu aktywnie pracuje w wieku produkcyjnym, ilu dziadków żyje po wieku emerytalnym, ilu rencistów niezatrudnionych, emerytów bez przydziału....
  To państwo masowo fałszuje wszelkie statystyki, bo te statystyki zapisują zbrodnie katolickie, bo nie oszukujmy się rządy są stuprocentowo katolickie obecnie. Dlatego nie ma samobójstw na kolei, są tylko wypadki. Bezrobotny znika ze statystyki po krótkim czasie. Nie ma pracy dalej, ale już nie jest ;-) bezrobotny. Katolickie państwo oparte na kłamstwach.
  Bezrobocie
 • Trafne uwagi, tylko po co żyda mieszać do tego
  Słusznie autor zauważa że władze nie dbając o bezrobocie - a wręcz fałszując statystyki - popełniają przestępstwa.

  Dla mnie Jarosław Kaczyński to zdrajca. Choćby przez niszczenie medycyny publicznej i tak dalej.

  Bezrobocie w kapitaliźmie ma taki hitlerowski odcień. Nie chodzi o podtrzymanie życia, ale kapitalizm chce likwidować biednych poprzez utrudnianie im życia. Kapitalizm promuje bogatych złodziei. O to chodzi. I to jest dosyć śmieszne, że partyjki mające pełne mordy moralności, biorą udział w eksterminacji narodu. Nie żadni mityczni żydzi, ale polacy pełną mordą katolicy. Jak się mówi o kościele katolickim to nie można mówić że to żydzi. Polskie banki z polskim personelem to też nie żydzi. Bezrobocie i okrutny aparat fiskalny wsparty czarną policją służy do fizycznej eliminacji narodu biednego. O to chodzi - aby bogaci mogli się więcej nakraść. Kościół katolicki chce kraść i kradnie. Katolicy patrzą na pałace biskupie i też chcą kraść, nie oszukujmy się. Z chrześcijaństwa w tym kraju tylko mordy zostały i frazesy, a tak kraj robi się kapitalistycznym ściekiem. Nie trzeba podnosić wieku emerytalnego. Trzeba organizować wszystkim niepracującym możliwe do wykonania prace i dawać istotne zachęty. Likwidować biurokrację i dawać ludziom możliwości aktywności gospodarczej bez wielkiego ryzyka podatków z sufitu. Władza jest podwójnie zła: ten ściek który nazywają przepisami, nie ogarniaja tego w żaden ludzki sposób. A interpretacje dopełniają kryminalnej działalności "polskiego" sejmu. Dla mnie Kaczyński to jakiś zdrajca, tylko nie wiem ruski niemiecki albo z obu stron nie mam pojęcia. Albo zdrajca bo głupi. Ta niby-ojczyzna szkodzi biednym ludziom. Fizyczna eksterminacja poprzez odcięcie od bezpłatnej służby zdrowia - choroba nie poczeka 2 lata w kolejce. To zimne draństwo udające chrześcijan
  Bezrobocie
 • @ikulalibal 18:20:00
  Nieprzyjęcie imigrantów może być elementem zdrady państwa polskiego. Wiadomo jaki to efekt odniosło na świecie: sponiewieranie opinii o polsce. Ten kto wpadł na blokowanie imigracji, zapewne wsłuchuje się głęboko w moskwę albo dostaje instrukcje z najbliższego zachodu.
  Wojna hybrydowo-informacyjna przeciwko Polsce
 • atak na kk to walka z okupantem ;-)
  uważam że kk zagraża polsce w rozmaity sposób
  -niszcząc kręgosłup moralny narodu (piekła nie ma, bo jest spowiedź i łapówka dla księży - hulaj dusza piekła nie ma)
  - promując bogacenie się i robiąc święto konsumpcji
  - broniąc naród przed poznaniem pism
  - blokując in vitro
  - rabując dobra ziemskie (ostatnie info o próbie przejęcia fragmentu parku narodowego)
  - metafizycznie poprzez tworzenie bałwanów i wciskanie władzy że jest bogiem ;-) czyli efekt kim ir sena.... ;-)
  Kto wie, może ten ostatni wpływ jest najgorszy.
  KK taśmowo niszczy wiare w narodzie - młodzież w to nic nie chce uwierzyć, i słusznie, i chyba .... zostają niestety ateistami. Tak że kk przysługuje się ateizacji kraju.
  Jedyny ratunek dla kościoła jest w tym, aby usłuchał nowego papieża, ale coś nie wydaje się aby chcieli (pałace biskupie itp - jak żyć bez pałacu )
  Pomysł ze świadomością obywateli jest niezły
  Faktycznie media są zatrute. Niestety "ojczyzna" będzie pilnować, aby za dużo się nie oświecili. Tak że by trzeba zejść do podziemia chyba xD albo rozrzucać ulotki a potem gubić satelity ;-) Dawne dobre czasy powoli się kończą.
  Likwidacja dominacji mediów obcych to powinien być priorytet pytanie dlaczego nie jest. Poza tym polskie media się boją co napisać bo zaraz ich 'Ojczyzna" dopadnie xD.. Trzeba by się domagać większej ochrony dziennikarzy. A na to mafia ;-) chyba nie bardzo chce pozwolić
  Wojna hybrydowo-informacyjna przeciwko Polsce
 • @kula Lis 68 08:49:37
  http://wyborcza.pl/1,76842,3170824.html
  se poczytaj jak potrafisz ;-)
  Koniec Świętej Krowy!!!!
 • @zadziwiony 22:56:31
  hehe no to jest filantrop.. przy zysku fundacji 100 mln może "zajumać" zgodnie z prawem 70 procent sumy czyli 70 mln jednego roku tylko. Czyli wychodzi że jest bardzo dobrym filantropem, lepszym wiele od czarnej zarazy. Pamiętamy rydzyk zajumał całą kasę z darowizn na stocznię???
  Koniec Świętej Krowy!!!!
 • zamach na Owsiaka to zamach na polskę xd
  Człowiek orkiestra znany na świecie... nawet jak coś zarobił na orkiestrze, to raz, że wypadałoby, aby coś zarobił, dwa że to już jest sprawa dyplomatyczna robić z Owsiaka gangstera. Czarnej zarazie Owsiak to na pewno sól w oku. Być może sąd nawet dostał telefon z poleceniem jak zakończyć sprawę ;-) kto to sprawdzi.
  5 mln zarobił? przy kasie co roku 100 mln czy coś? Pamiętacie jak kwaśniewski dostał milion i od razu 70 procent wpuścił w zysk fundacji czyli pewnie swój? Na tyle pozwalają przepisy. Owsiak mógł zabrać kilkadziesiąt mln a wy tam podajecie i ekscytujecie się sumą 5,5 mln? xDDDD... Zajmijcie się lepiej Caritas i co oni robią z kasą.
  Koniec Świętej Krowy!!!!
 • @Repsol 21:50:01
  O wiośnie też mniej mówią.
  Wypadałoby pozwać dziennikarzy imiennie i telewizje jako całość jeden dobry wyrok mógłby tą bandę z* przywołać do porządku... Oczywiście ciekawe w jakim czasie nie mówili czy w ciszy...
  Ale żeby było śmieszniej o wiośnie w telewizji mówią zdecydowanie malutko xDD jak się wypsnie to przypadkiem
  Wyborcza farsa zakończona
 • Dobre tematy Bara-bar ale...
  A co znaczy "jak ryczący lew" xD ???
  Czy to znaczy miły kotek co chce polizać a nie pożreć? xD... choćby to jedno mówi że Keren może mieć rację Bara-bar xDD no ale nie rozsądzam generalnie no bo nie śledzę wszystkiego xD
  ZNACZENIE SŁÓW UŻYTYCH W BIBLII cz.II
 • chrześcijanin nie wybacza nigdy
  chrześcijanin nie wybacza nigdy zbrodni.....
  A Bóg jeszcze bardziej ;-) tak że jest brednią że wszyscy przeżyją sobie polpoty i inne draństwo. Więcej podobno pijacy nie idą do nieba. Niebo jest dla wybranych, a nie dla wszystkich, tak było, tak jest, i tak będzie. Ktoś katolików ciężko oszukuje, zdziwiliby się gdyby się dowiedzieli, że księża żadnej winy z nich nie zdejmą xDD
  BÓG BIBLIJNY, A BÓG WEDŁUG CHRZEŚCIJAN
 • jak nie ma takiej opcji
  jak nie ma takiej opcji, to rzeczywiście skandal.. byłbym za delegalizacją partii całkowicie... słuszna akcja.
  APEL - Bierne Prawo Wyborcze
 • gdzież pan taki dialog znalazłeś xD
  Przeważnie to katolicy zaczynają od przecinków i innych brzydkich słów, a nie odwrotnie.... Gdzież pan to znalazł taki tekst, jak to zwyczajnie jest dokładnie odwrotnie: katolicy obrzucają błotem, będąc "w świętym oburzeniu" zachowują się jak zwykłe ordynarne świnie: obrażają opluwają grożą bójką albo coś w tym stylu. Może ten "zasłyszany" tekst był wyprodukowany na potrzebę artykułu - gdzie link xDDD gdzie dowody.... prawdopodobnie nie istnieje ten "zasłyszany tekst" xD

  O katolikach trudno powiedzieć że są specjalnie wierzący, skoro... każdy pewnie wierzy w co innego. W caritas na pewno nie wierzą już xDD a w papieża nowego chyba też nie.. Kościół katolicki to bardziej klub jak wiara, bo wiara to powinna być bardziej jednolita i jednomyśląca.
  Przeważnie katolicy są wulgarni, być może na forach maryjnych katolicy starają się jakoś zachować. W tej całej akcji policyjnej przeciw matce boskiej lgbt wychodzi sposób działania katolika: nie musi przestrzegać prawa, może być okrutny, może ukraść pobić zabić niepotrzebne skreślić bo on "wierzy"... po co katolik ma przestrzegać prawo... jak pójdzie wyspowiada się ze wszystkiego. Hulaj dusza piekła nie ma... to jest to motto katolickie... to jest przyczyna degeneracji narodu - dzięki naukom kościoła. Pedofil odprawia msze? To normalne. "Czysty" jako ta lelija.... xDDD a tak naprawdę zbrodnię popełnia się tylko raz. Religijna zbrodnia czy nie, raz popełnisz i to jest już twój religijny i życiowy koniec. Ale tego już w kościele nie uczą.
  Katolików w polsce jest naprawdę mało... trochę więcej jak żydów ale malutko... reszta tylko farbuje się na katolicyzm. A żeby bylo śmieszniej 90 procent narodu niedawno modliło się do pierwszych sekretarzy xDD
  Widzimy to na filmach: katolik może pobić ukraść zabić motywowany religijnie.. za obrazek cię zarżnie xD albo jak w akcji policyjnej wpadnie taki policjant o 6 rano ludziom do domu... w normalnym państwie ten policjant już by stał przed sądem. Wiara katolika opiera się w dużej mierze o bałwany, co widać choćby w operacji pomnik Jarosława xD leją sadzą te pomniki jakby chcieli zaznaczyć teren. Mamy kraj z jedynymi słusznymi uczuciami religijnymi.
  Jaki chrześcijanin łamie prawo albo posuwa się do rękoczynów w obronie jakiegoś bałwanika??? Religia katolicka nie jest chrześcijaństwem. Może będzie jak posłuchają nowego papieża.
  Po co obrażać chrześcijan?
 • eheheheh żydzi nie zabili Jezusa
  no właśnie właśnie kto taką propagandę sieje? zapewne drapieżny kościół katolicki, bez skrupułów i bez zasad... Jezusa jak chcemy być dokładni zabiło państwo przy udziale swoich urzędników. Takie są fakty a że pół narodu uważa inaczej, no to "zasługa" czarnego kościoła zdaje się xDDD Może kościół katolicki stoi za holokaustem? kto to wie a jak ktoś wie to pewnie boi się napisać xDD
  Niech się pan nie boi, że katolicki naród będzie mieć do czytania inne Pismo Święte. Ten cały katolicki naród w ogóle nie czyta Pism Świętych tylko w mordzie jest pełen wiary i nadziei.... a naprawdę nic ich nie obchodzi.... To nie wiara, to klub.
  Antysemityzm trzeba zwalczać podobnie jak cały ten hejt. Żadnej ochrony uczuć religijnych, o religii trzeba rozmawiać. Polska katolicka policja (inkwizycja) pokazała ostatnio na co stać ich- trzeba by tych policjantów pod sąd podać i przykładowo ukarać... Stop cholernej katolskiej inkwizycji.... Dosyć tego, łobuzy...... dosyć. Pomniki budujcie sobie za swoje, nie za cudze albo publiczne. Won z łapami od naszych kieszeni.... (to nie było do autora tylko do tych co budują pomniki na koszt narodu, bo sami ze składek nie chcą ich finansować)....
  Kupujcie Pismo Święte zanim zostanie zmienione przez Żydów!
 • co tu prześwietlać
  pis wypuścił zdradziecką moim zdaniem ;') reprezentację (beata sZ od zamordowania puszczy białowieskiej ) to co tu prześwietlać... 30 lat te same mordy rządziły i 30 lat kryzys.... co tu prześwietlać po co... niechby i sam diabeł zmienił te władze bo gorzej nie będzie.
  Czy od "Wiosny" można żądać jawności jej finansowania?