Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Leon.

 • Nie doceniacie "dyplomacji" niemieckiej
  Możliwe że niemcy przekupili kogoś w ameryce a również w Izraelu.
  To by pasowało do tej stałej promocji adolfa hitlera, i przesuwania winy na polaków- że to polacy zaczęli II wojnę światową. Dowód? Mamy nawet taki film ;-)

  Może też być taka "autocenzura"... autohejt bo czują że niemcy takie durne gadanie będą nagradzać.

  Obstawiam że makrela robi co może aby opluć polskę, a to co tu gadają amerykanie może być pokłosiem pobytu niemieckich szpicli w ameryce....
  Trzeba by się zająć tym antysemityzmem na neonie... to jest przykra sprawa....
  Plują na wasali,,,
 • zdecydowanie o polityce i religii xD
  To jest temat tabu o tym się nie mówi są zakazy rozmów na czatach o polityce i religii...
  Ale czy naprawdę nie można mówić o religii? NIektóre religie by tak chciały...
  Ja bym chętnie też tu nowy się zrobił, wtedy nie trzeba sprzątać jak się narozrabiało ;-)
  Zacznij pisać od największych bolączek państwa, pewnie można wszystko, ludzie tu wrzucają wiersze obrazy mało bo mało ale jednak... zdjęcia może nie świnki wiesz kablują lokalizację nazwisko autora i nie tylko...
  Mało poważnie podchodzimy do pisania na portalu, nie robimy sobie laurki niestety xD a chyba warto trochę pocierpieć i zrobić coś ok ...
  Nowa jak to nowa. Witajcie
 • no proste padają na zawał
  Polskie szpitale są obecnie obrzydliwe. Zabiegany przemęczony personel, brak personelu, opryskliwość....
  Tych pacjentów trafia albo szlag albo niedouczenie medyków, lub brak badań albo brak radiologów... We "współczesnych" polskich szpitalach nie ma radiologów, bo są za drodzy. Pytanie, czy to jeszcze szpitale? Oczywiście, że nie.

  Co szkodzi narodowi? Ogromny stres generowany przez opresyjne państwo, jątrzące media, no i samo życie nędzny dochód bieda zimno w domu mało słabego jedzenia i to wystarczy. Biednie je i szybko umiera, cała tajemnica... Polska albo zdrowie wybór należy do ciebie.
  Czarny Anioł
 • Niech poprosi o azyl w normalnym kraju
  dzieciak mu tam pięknie wyrośnie, nie to co tutaj to raz
  Dwa że może wystąpić do tamtejszego sądu o "odwołanie" katolickiego nakazu sądowego.... 3 może pozwać sędziego xD o koszty całej emigracji i skopać mu tyłek xDDD przynajmniej w teorii ;-)

  Właśnie, powinien wejść w sądowy spór z sądem w polsce, cały sąd i cały kraj podać do sądu - zrobiłby kawał dobrej roboty.
  Dlaczego Sąd skazał dziewczynkę na katechezę?
 • wiejskie podejście do zwierząt
  Jezus w przypowieściach ciepło wypowiadał się o zwierzakach, konkretnie owcach ... albo barankach ;-)
  Nie chodzi o szczegóły, chociaż w szczegółach może tkwić diabeł ;-)

  Wieśniak (i miejśniak) jak widzi dużego psa na spacerze z kimś, to często przelicza psa na świnie: ile to by świń można wykarmić, a potem zarżnąć xD i zarobić.

  Niestety wiele religii ma negatywny stosunek do zwierząt. NIe wspominając inkwizycji czy czegoś tam, która wybiła koty i jest odpowiedzialna za epidemię światową śmiertelnej choroby ;-) Oczywiście według wielu komentatorów żadnej inkwizycji nie były, katolicy nikogo nie torturowali a łapali brzydkie wiedźmy które były złe, i trzeba było je spalić... Również całkiem przyzwoite religie w odróżnieniu od poprzedniej do zwierzaków mają jakiś dystans. Niemniej na świecie przebija się głęboka tendencja do dostrzegania duszy w zwierzęciu. Przy coraz lepszym poznaniu anatomii i fizjologii animalsów świat zaczyna rozumieć, że zwierzak ma duszę, czuje, myśli, jest świadomy samego siebie. Od małych ptaszków począwszy, które mają głęboko upakowane neurony czy coś tam i mały łepek a mózg jakby tam skompresowany jakimś zipem i w stosunku do masy na pewno taki mały ptaszek to jest taka mądra sowa xD.. Naukowcy opierając się na katolickich bredniach odmawiających posiadania duszy zwierzętom prześcigali się w zapewnieniu, że zwierzę nie ma duszy, nie myśli i niczego nie czuje. Tacy właśnie są karierowicze, nie oszukujmy się, teraz prześcigają się w dowodzeniu, że globalne ocieplenie ma związek ze wszystkim i wszędzie. Znamy tych ekspertów, co przychodzą nam do Tv i każde kłamstwo próbują nam sprzedać na zamówienie stacji czy władzy. TEraz te brednie "naukowe" pobudzone bredniami religijnymi upadają punkt po punkcie, dzięki pracy innych naukowców i obserwatorów.
  Autor uważa, że gość idący w góry taki bokser jest ratowany za darmo.
  Ja bym chciał spytać, ile milionów a może miliardów zostawili turyści w Zakopconem? To jest jakaś olbrzymia kasa, a z tego 85 procent ;-) to podatki. Te miliony czy miliardy państwo polskie na tym turyście który idzie w Zakopcone i w góry, zarobiło. Owszem można rozsądnie podejść do sprawy ubezpieczeń, z rosądną ceną i ze wsparciem państwa, na jakichś ludzkich zasadach. W tak biednym kraju byłoby draństwem ograniczać dostęp w góry jakimiś wysokimi opłatami.
  Co do oskarżania lekarzy że wyjeżdżają. Dobrze że jadą - tam pojechało pełno naszych. Z naszymi lekarzami będą mieli łatwiej za granicą. Pojechali polacy pojechali lekarze i dobrze. Nauka na medycynie kosztuje również medyka.
  To znaczy jak Pumbuś miał sobie łapy według autora odmrozić? Bo tok rozumowania w tym kierunku zmierza: Pumbuś wzywa helikopter pumbuś płaci ten milion ;-) albo pumbuś zdycha. Boksera może stać na taką akcję, a może będzie ryzykować zdrówko pumbusia. Państwo przytula potworne pieniądze, obrabia cały naród, i nie ma paru mln na gopr? Nie bądźmy śmieszni. Samo zakopcone stać na akcje ratownicze. Mamy parszywą biedę w kraju, pensje 1600/mc.
  Podobno ubezpieczenie takich akcji ratowniczych jest tanie jak barszcz, rzędu 20 złotych. Ten bokser, jak se poszedł w te pikne góry, wydał prawdopodobnie parę tysięcy w samym zakopconem. Za jeden talerz podatku zapłacił więcej jak 20 zł. To państwa polskiego i zakopconego naprawdę nie stać na akcję ratowniczą? Naprawdę? Obywatele są dojeni z kasy, mają głodowe pensje, a władza tylko patrzy, gdzie dowalić nowy podatek. Naród nie jest ratowany nawet nie w górach, a na SOR w polskich szpitalach. Ten kraj totalnie się stoczył. Nie chodzi o brak środków, a o kompletną indolencję albo świadome wrogie działanie przeciw narodowi polskiemu. I tylko podatki rosną. Do diabła z takim państwem. Nie po to się płaci podatki zdrowotne i inne, żeby być pozbawionym leczenia. Na przykładzie autora można poznać duszę urzędników, którzy powolutku mordują ten naród. Patrzą tylko jak dowalić komuś obciążeń, a nie ogarniają szerszej sytuacji.
  W góry idą biedne dzieci, które stać tylko na dojazd i powrót. W przypadku odgórnego ubezpieczenia dzieciak który wróci połamany z gór z długiem za brak ubezpieczenia... pójdzie siedzieć, jak ci pijani rowerzysci, którzy grzywny nie zapłacili, a pijani samochodziarze nie płacą i nie ma problemu nie siedzą. Góry będą nową maszynką robiącą z polaków złodziei.
  Panie pośle wy powinniście rozwiązywać problemy polaków, a nie tworzyć im nowe problemy. Zakopcone łyka potworną kasę grabiąc gości. Może mają węża w kieszeni przy wydawaniu tej kasy. Podatki jakie zostawiają turyści w górach szacuję na ponad 3 mld kasy, prawdopodobnie to jest 5 mld albo lepiej. Zakopcone jednym z najbogatszych miast powiatowych, jednym z trzech bodaj. Nikt kasiory łykniętej przez państwo w tym miejscu nie podaje, podają jakieś bzdurne dochody gminy, ale prawdziwa kasa łyknięta przez państwo które jak widać panie pośle nic nie robi, jest ogromna. Ten pumbuś przynosi państwu 3 mld w podatkach jak nie więcej, bo jeszcze różne opłaty i tak dalej. I za te 3 mld pan mówi o akcji ratowniczej za 5ooo zł? Można by uratować ze 700 ooo pumbusiów. To są 2ooo akcji śmigłowca dziennie. Spójrz pan na zakopcone niebo, pomyśl pan, gdzie się schowały te 2ooo śmigłowców śmigających tam każdego dnia xD z czego państwo polskie goprowi kupiło może jeden nowy, albo pół.
  Nikt nie mówi, ile zakopcone kasiory zarabia. To są miliardy kasiory xD tego nikt głośno nie powiedział. Panowie posłowie, wszyscy, nie tylko pan, naprawdę wy wszyscy razem i w kupie nie jesteście w stanie mentalnie opracować dobrego prawa. Zatrudnijcie kogoś myślącego z duszą, nie polegajcie na swoich rachitycznych rozumkach. Zakopcone jest wizytówką polski. Teraz gość się potłucze połamie i wróci za granicę do swego kraju nie dość połamany, to z rachunkiem. Przy tej skali kasy pompowanej w państwo polskie dzięki przedsiębiorstwu zakopcone usługi dostarczane turystom polskim i zagranicznym są więcej niż podłe. TAk że panie pośle brawo, że podniósł pan ważny temat. Znacie to nie, jest sporo wejść na szlak. Gołe łyse, nikt turyście nie przypomni, że w klapkach w góry się nie idzie. Pada deszcz, żywego ducha xD... To coś jak lasy państwowe obracają miliardami a narodowi dają tylko wielkie nic, nawet parkingu. I taki jest cały ten kraj, zdziera kasę, ale w drugą stronę nie ma nic. Jedna z teorii każe czekać, aż to pokolenie urzędników wymrze śmiercią naturalną. No ale możecie się kształcić, ktoś wam może podnosić świadomość. Na pewno nie oszukane statystyki, które przekonują was, że polska to zielona wyspa. Za takie statystyki powinna być ciężka kara więzienia na długie lata. Media i sondażownie chcą naród przekonać, że zarabia już 5ooo/mc. Potrzebujecie dobrych danych, pełnego raportu, macie na to kasę zamawiajcie i potem po analizie idźcie dalej.
  Zwierzaki mają głęboki wpływ na zdrowie narodu, są mu potrzebne, są stworzeniem boskim i trzeba się przejmować, jak marzną im łapki. Coraz bardziej odkrywamy że futro w domu ma niezłe właściwości, podobno kot odpyla pomieszczenie gdzie mieszka xD.. Poza tym kot jest zwierzęciem stróżującym, w nocy siedzi w oknie i patrzy. Ma dodatkowe czujniki, poza tymi znanymi nauce. Szczególną podłością ze strony posłów katolickiego PSL było naigrawanie się z propozycji objęcia konia mianem zwierzęcia towarzyszącego. Zwierzak który pomógł polakom obronić taką polskę, jaką mają, stał się celem śmichów chichów peeselowców. Ludzie, odczepcie się od zwierzaków, najwyższą cenę płacimy za słaby aparat administracyjno-parlamentarny, to oni nam nie pozwalają żyć, leczyć się, zarabiać. Zwierzęta są potrzebne, tak samo, jak rośliny. A jest potężna tendencja mordować drzewa w miastach. Przez to miasta robią się cieplną pustynią, latem będzie tam trudno przeżyć i wiele osób się przekręci ;-) Stosunek narodu do przyrody i ekologów jest tak podły i tak zerowy, że w zasadzie odzwierciedla niską średnią inteligencję przeciętnego polaka. Znaczy to, że polska edukacja nikogo niczego nie nauczyła. Umieją narysować roślinkę, ale co za nią stoi, nikt tego nie pamięta po szkole. Widzą tylko to, co mogą zjeść, sprzedać i zarobić, a to, że nie mają czym oddychać, to trzeba jeszcze umieć dostrzec. Do tego trzeba mieć oczy do patrzenia, a nie do ślizgania się po krajobrazie. Skala debilizmu nie dotyczy samej polski. Mordują lasy w niemczech, mordują najbardziej wspaniałe na całym świecie. Nie oszukujmy się, gro narodów po prostu nie ma czym myśleć - wliczając w to kastę stanowiącą prawo a raczej sprzedającą prawo na prawo i na lewo tym, kto da więcej. Ludzie zacznijcie myśleć. W polsce będzie to bardzo trudne, przy tym czytelnictwie! To dopiero jest narodowa tragedia.
  Na przykładzie niedofinansowanego gopr, ale przecież nie tylko, bo też ratownictwo morskie ma wielką kupę zamiast śmigłowców, widać, że jak państwo mówi że daje to mówi. Przeważnie w tej darowiźnie podatki są większe jak sama darowizna. Natomiast jak bierze, to wtedy nie udaje. Wyszarpie zamorduje obywatela byle swoje ukraść. Tak się przedstawia obecnie polska sporej części narodu. I te podwójne standardy. Posłowie mają inne przywileje jak cały naród. To obrzydliwe. Za taką pracę jak do tej pory wszystkich by należało zwolnić i niech oddają kasę 30 lat wstecz - bo nie stanowią prawa, a popłuczyny po prawie.
  Proszę panie pośle pisać dalej, czasem wystarczy w górach kamyk potrącić, aby poleciała lawina... na początku pisania jest pewnie trudno potem zrobi się analogicznie lżej, może i ja się będę kiedyś pilnował ;-) i porządnie pisał. TEn naród powinien zapomnieć o kościelnych naukach co do braku duszy u zwierząt. To jest jedno kolejne więcej kłamstwo - biblia podaje że zwierzaki mają duszę. Słuchalibyście franciszka papieża, byście już pewnie wiedzieli co i jak z psią duszą xD
  Całe eteryczne nauki religijne biorą w łeb. To nie jest na głowę przeciętnego katolika. On wie swoje, nie będzie mu papież mówił, co ma robić xD taka to wiara każdy wierzy w co innego. Taka to jedność, solidarność i tak dalej.
  Ja tam widzę w górach nie ubezpieczenie ale czujki informujące o stanie pogody, sprzedający turystom lepsze kapcie na wejściu czekany niechby drożej jak na mieście... ale żeby turysta miał szansę jak zapomniał coś tam skrobnąć, jakieś małe tanie raczki coś.. lepiej zapobiegać jak leczyć. Kocyk dla pumbusia albo kubraczek xd jak psiak marznący można?
  Kto zabrania sprzedaży ubezpieczeń. To niewykorzystana luka i brak organizacji państwa i dyrekcji parku narodowego. Nawiasem kolejne dyrekcje to jakiś cyrk i kryminał właśnie dlatego, że myślą, że zwierzę nie ma duszy. Ma duszę pamięć i jeszcze na sądzie ostatecznym będzie zeznawać, panowie i panie. Tak to wygląda, panie czy pani kolejny nędzny dyrektorze tego parku narodowego. Stopień nierozwiązywania polskich problemów jest naprawdę niezwykły. Może rozwiązać sejm? Po co nam złe prawo.
  Świat generalnie idzie w dobrym kierunku ale nie dzięki nauce kościoła, a właśnie czasem wbrew tym naukom. Z ciemnotą i zabobonem trzeba walczyć, a bałwochwalstwo obciąża metafizycznie cały kraj. Może będzie lepiej.
  Temat o którym pan mówi, już dawno powinna administracja zakopconego pozytywnie rozwiązać. Nie rozwiązała? Won i dobierać póki ktoś tam nie zacznie pracować. Zacznijcie od burmistrzów wymagać, panowie posłowie. Macie większą siłę nacisku, głosy narodu dla nich to jak brzęcząca mucha. Pojedź pan do nich, pogadaj, spytaj gdzie są problemy, kto im broni myśleć xD... Bo może ktoś chce za granicą, aby zakopcone śmierdziało na cały świat? To też jest możliwe. Tu bez okularów widać zdradę od lat. Polska to postaw czarnego sukna, które każdy ciągnie w swoją stronę. Ministrowie, posłowie, premierzy zacznijcie wymagać kompetentnej pracy od swoich podwładnych. Lepiej badajcie sprawy, niech wam ktoś pomaga wyciągnąć wnioski, bo sami to raczej ameryki nie odkryjecie. Jeden morawiecki jest niezły. Ale sam wszystkiego za was nie zrobi. Powodzenia w pisaniu może i ja się kiedyś poprawię, kto wie. Może będę mniej chamski i wredny. Ale ten świat mnie ostro wkurza. To jest jakaś patologia.
  GOPR plus dla Pumbusia
 • kto tu ma czelność, mocium panie xd
  Jad, jad, dziwne że wulgaryzmów brak, wymyślania od Jehowitów czy coś w tym stylu...
  U Świadków nie byłem już wiele lat ponad dobre 10. Na studium biblijnym muszę powiedzieć że o palu się nie mówiło, mówiło się że to jest jedna z hipotez. Co mówi literatura trzeba by na świeżo przeczytać. Oni badają studiują a nie klepią zdrowaśki.
  Oglądałem jakiś film, który proponował teorię, że Jezus umarł na X. Jest to podobny znak do papieskich, podobno oni mogli wiedzieć, jak wyglądał prawdziwy krzyż. Ale z jakichś powodów ukrywają przed narodami...
  Czyli obszczekujemy przyzwoitych ludzi, którzy nie udają, jak kościół katolicki, że kogoś uczą, tylko faktycznie ich uczą.
  Przedstawiony wyżej "dowód" obaliłoby co sprytniejsze dziecko, a do tego gdyby ktoś chciał mógłby pozwać za to "oszustwo".
  Obywatelu pisarzu, zacznij powolutku myśleć, bo świat, jaki widzisz, właśnie się kończy xD

  W jakiej religii 1/3 to palacze fajek z których 2/3 trafi do piekła przed terminem? Która religia szkodzi, posuwa się do nikczemności, blokuje świętą metodę in vitro? Która sieje zamęt, i uczy bałwochwalstwa? Opanuj się człowieku...
  za życia ludziom budują pomniki... robią z tego obiekty kultu opanuj się człowieku i zacznij kiedyś myśleć.
  W odróżnieniu od katolików Świadkowie to zupełnie całkowicie nowy świat. Bez smrodu. Pójdź pan do nich, posłuchaj czego uczą, bo widzę masz pan większe zaległości jak ja xDD ja to z 10 lat nie byłem ponad
  ŚLADY GWOŹDZI A NIE ŚLADY (JEDNEGO) GWOŹDZIA!
 • @Husky 23:46:34
  też jak stawiam gwiazdki czy piszę komenta to się staram mu dać 5 bo robi dobrą robotę. No i też trzeba powiedzieć jakoś mało osób chce się przyznać do pirata ;-) co nie ... nie wiadomo dlaczego xD
  KULTURALNA MA BYĆ DYSKUSJA O FUNKCJONOWANIU NEON24!
 • to zwykłe pomówienie Owsiaka
  Pytanie kto stoi za pomawiającym ;-) no bo Owsiak jest niewygodny wielu ludziom: władzom, kościołowi i bogatym.

  Gdyby było tak, jak pisze autor, to Owsiak nie zbierałby stu mln rocznie, a miliard. WSI by zmobilizowali spółki spółeczki i bogatych i wpakowaliby w niego realną kasę. I pewnie by dziabnęli sobie z tego. Tymczasem z wyników zbiórek wynika, jak to pisano, że gro kasy w Owsiaka pakują niezamożni, a nie spółki spółeczki firemki... Bogaci nie mają w zwyczaju dzielić się kasą, co najwyżej wypromują sobie twarz na gali Owsiaka i tyle.
  Jak wrzucą to grosz.
  To jest zwykłe pomówienie, albo autor działa na zlecenie podanych wyżej xd...
  Pisowi podpadł hasłem "róbta co chceta". Poza tym kradnie "bogom" pisu popularność i obnaża jednocześnie tych ludzi i ich działalność.
  Rozsądny człowiek, a że dorobi sobie jest to zrozumiałe, nawet można sie podeprzeć cytatem z Biblii: nie zawiązujcie wołu młócącemu pyska. Owsiak to niewątpliwie taki wół, co ciągnie całą orkiestrę. W porównaniu do biskupów, którzy sobie budują pałace, jadą po krawaty z paryża i garnitury, a ubierają się w złoto i jedwabie? W tym kontekście Jurek który żyje z procentów od zbiórki ośmiesza również Caritas i inne tego typu "dobroczynne" spółeczki. Wrogów ma całą listę. Prawda boli. Ten tekst klasyfikuje autora wprost do sądu aby się spowiadał z obrzydliwego pomówienia.
  W kontekście celu takiego tekstu, jakim by było zniszczenie Orkiestry, gdyby ten tekst był inspirowany, no to mówilibyśmy o ciężkim przestępstwie przeciwko zdrowiu i życiu. Co powoduje autorem? To jakieś służby na pewno powinny sprawdzić xD
  Owsiak bierze kasę i w niezwykły autorski sposób rozlicza się z tej kasy. Po prostu jest niesamowity. Czym go bardziej krytykują, tym lepiej poznaję, jak doskonale on to ułożył, z myślą o przyszłości. Można powiedzieć, że on z tej podarowanej kasy przez naród tworzy dodatkowe środki. Inwestycje w sprzęt nie przepadają i mogą procentować nie tylko bankowo, ale zwyczajnie zwykłym zarządem. NObel? Za te rozwiązania myślę że oczywiście warto myśleć i o Noblu xD
  Ochojska też ostro działa, wybrała niezły kawałek tortu, no i fajnie.
  Jeśli panowie i panie ujadacie sobie na Owsiaka, to bardziej ujadajcie na waszych biskupów i księży, co spacerują w złocie i jeżdżą maybachami. Pożytku z tego kościoła osobiście nie widzę. Zaorać, zdelegalizować, obłożyć podatkami bo ta instytucja nie jest kompletnie nic warta.
  Czy Owsiak i jego WOŚP to słupy WSI...?
 • szczepionkowców trzeba pozywać
  państwo polskie, jesli stosuje dakońskie grzywny, należy pozywac systemowo przed sądy aż do strasburga. Przymus szczepień łamie prawa człowieka.
  A jęczący szczepionkowcy są po prostu ciemnym narodem. Jak się zaszczepili, to niech stulą dziób.
  Wolny wybór a odpowiedzialność wyboru - szczepionki
 • antyszczepionkowcy podobno są od putina ;-)
  Wykombinowali sobie i mają ostatnio nową metodę obrażania niewygodnych poglądów - że to wszystko zrobił Putin i że on tym steruje...
  a prawda jest taka że szczepionki wielu ludziom szkodzą, bo muszą - mają alergeny. To powinien być tylko i wyłącznie wybór człowieka, a wszystkich którzy zmuszają przepisami czy karami powinno się posadzić i niech płacą odszkodowanie nieszczepionkowcom.
  Na grypę się szczepić?????
  Jerzy Zięba o "epidemii" odry i nagonce mediów
 • Nazwiska sędziego policjanta
  czy te mordy to muszą być cały czas nieznani sprawcy? Sędziów cały czas dziennikarskie zdradzieckie towarzystwo ukrywa przed światem. Zawsze "sąd wydał wyrok"... A takie wyroki powinno się z tłustym drukiem nazwisko biednego policjanta którego dziewczyna pobiła... Co mu się stało czapka się przekrzywiła? Czy pałkę sobie wyszczerbił?
  Cały ten świat g. wart, no ale czekajcie, jeszcze wróci tu sprawiedliwość i będzie z tym szambem porządek...
  Ja bym złożył pozew przeciw tym policjantom za zdradę narodu to raz, za przyczynienie się do dewastacji puszczy, i po milion od policyjnego typa na wczoraj.... jakby na niemieckie życzenie wzięli zamordowali puszczę... biorą pieniądze za przestrzeganie prawa, a brali udział w pomocnictwie dla bandytów z piłami. Tu by się przydał mądry sędzia i taki wyrok, żeby ta białowieska komenda zbankrutowała raz a dobrze.
  Tak się traktuje Polskich Patriotów pod rządami pisu…
 • można pozwać wikipedię xd
  nawet bezprocesowo jeśli wikipedia kłamie w żywe oczy, można napisać niech zmienią poprawią, problem oczywiście z procesem gdzie w ameryce kto miałby to robić xD..

  Gdzie jest państwo polskie.... to co tu w necie piszemy powinno być badane przez biały wywiad, ten od wałęsy młodszego xD.. niech sobie czytają i donoszą rządowi, na co zwrócić uwagę, gdzie wypada zareagować.

  to tyle jak tam jakieś oszczerstwa wiszą sobie. Szukałem danych biologicznych... ten cały internet w sumie jest nędzny i skromny w istotne dane. Nie oszukujmy się, nie ma tu potrzebnych wykresów precyzyjnych info nic xD.... Można z poniedziałku na wtorek kopnąć w 4 litery internet i kasiora na książki będzie ;-)
  Dlaczego nie płacę na Wikipedię
 • @trojanka 17:44:57
  Vat 300 procent xD
  Czekają nas same podwyżki a w końcu okradną nam konta bankowe, a dlaczego - naród sam z własnej woli nie da kasy na wojsko i nowe czołgi.. będą nas okradać tym bardziej że świnie są zupełnie bezkarne jak się tym matołom zdaje. Potem za to zapłacą.
  Wojna z Rosją – ale o co?
 • Jest motyw - władza nad światem
  Nie wiedzieć czemu świat ten ciągle znajduje państwa, które mają ochotę napadać inne i wręcz chcą władać światem. Takie było motto tego głupiego niemieckiego kurdupla adolfa hitlera. Ładnie to obśmiał jeden komik w specjalnym smutnym nieco i starym filmie o małym niemieckim bałwanie.
  Po prostu myślę że diabeł chce zapanować nad światem. Inne narody nie chcą współpracować xD... i diabeł ma problem. Czas upływa a zamiast oklasków dla diabła system diabelski zaczyna się rysować- obecnie podważane są zasady świata kapitalistów złodziei i wyzyskiwaczy xD...
  Motyw rosji do ataku jest jest to diabelska ochota na panowanie nad światem. MOże putin ma po demonie na usługach kto wie xD nie trzeba budzić demonów one już tam są.
  Wojna z Rosją – ale o co?
 • NIemcy wypowiedziały polsce kolejną wojnę
  W sposób już otwarty niemcy wypowiedzieli wojnę polsce choćby wybierając Tusska na kolejną kadencję w brukseli.

  To co robią teraz to kontynuacja wojny gospodarczej z polską, teraz walczą i starają się atakować polskę dyplomatycznie. Nie wiadomo jaka kasa idzie na przekupienie innych państw aby pomagały niemiaszkom napadać polskę.
  "Makrela" to kolejny po hitlerze mały głupi niemiecki polityk z wąsikiem xD
  Słowianka podróżniczka
 • Jarosław Kaczyński jak zadaniowiec gru
  Kaczyński przecież rozwala tę partię i jej osiągnięcia. Fachowo mami ludzi własną kaczą religią, nie katolicyzmem. Przypomina tego gościa który na flecie wyprowadzał szczury na śmierć.
  Kaczyński robi wszystko żeby było jak dawniej. Wygrali? Wygrali. Zrobili coś? Tylko gadają. NIc nie zrobione, mierzeja nie przekopana, tylko finansami się zajęli - ale na zdrowie polaka nie ma dalej kasy. NIc nie zrobili.
  Przegrana PiS
 • @ele 11:56:52
  Ktoś ci pewnie płaci za trolowanie wobec żydów. Opcja niemiecka?
  Shojgu zagroził Polsce: Zagrożenie zostanie zneutralizowane
 • Gdyby polska stosowała odwet
  to by ruscy do rosji musieli latać dookoła polski ....

  niech młotki stosują plany odwetowe, prędzej skończą w piekle.
  Shojgu zagroził Polsce: Zagrożenie zostanie zneutralizowane
 • może po wyjściu zadzwonić na policję
  niech policja porozmawia czy aby na pewno dziennikarz z kamerą nie może wejść.
  Jak oni niczego nie wskurają złożyć pozew o stratę finansową wobec sędziego - niech inny sąd rozstrzygnie, czy niejawność rozprawy nie była bezprawna. Wtedy niech sędzia zapłaci 50 ooo - mniej to by była obraza sądu xD
  NADZWYCZAJNA KASTA SĘDZIOWSKA UTAJNIA ROZPRAWY
 • @kula Lis 67 13:18:38
  kręcą te wybory jak poprzednie pewno.
  Pamiętacie tuska PO notowało po 40-70 procent poparcia, to samo kacza firma, no i zarówno jeden wynik jak drugi nie wydawały się realne - były skręcone.
  Całe ustawienia wyborów były pod kręcenie - niszczenie głosów po 3 dniach? Aby ukryć liczne przestępstwa. A teraz nie można filmować, a komisje idą nocą pospać sobie? Żeby można było kręcić wybory. Oszukują, inaczej społeczeństwo mogłoby kogoś prawdziwego wybrać. Jeśli brać najgorszy scenariusz to cała polska sprzedana, a tam odbywa się tylko bal marionetek. Jak naprawdę jest - może politycy to wiedzą? Ciekawe kto kieruje i jest zatrudniony w wywiadzie. Czy znajdzie się tam choć 1 patriota?
  Dlaczego z PIS-em jest i będzie tak a nie inaczej?