Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze ZabiłemKennedyego

 • @Mirnal 20:12:34
  Ależ oczywiście że powinien...
  Gdyby u nas można było nosić ze sobą broń to miał bym ją wszędzie ze sobą, bo wiedział bym że każdy może mieć, a jak ma ją ktoś kto może mnie zastrzelić to lepiej żebym i ja miał swoją żeby zastrzelić jego.
  Broń sama nie strzela
 • @Mirnal 13:45:03
  Żeby zabić człowieka, nawet w obronie własnej trzeba wykazać się nie małą odwagą.... to nie jest takie proste wyjmuje klamkę i strzelam.
  Idź na strzelnice, na świeżym powietrzu postrzelaj do cegieł...
  Jak zobaczysz jaką potęgę ma w sobie klamka to inaczej będziesz podchodził do sprawy.
  Broń sama nie strzela
 • @Mirnal 13:39:10
  U mnie w domu nikt nie był zainteresowany bronią, czy też strzelectwem, a to jest właśnie moja pasja, skąd, nie wiem.

  "Państwo powinno się zastanowić
  czy wydawać zgodę na posiadanie broni osobom o ksywkach typu KoniecAzji czy ZabiłemNarutowicza."

  Hehehehe dobre... :)
  Broń dla każdego
 • Zapomniałem dopisać...
  ... do czego była by mi taka broń.
  Broń w domu to poczucie bezpieczeństwa, każdy kto miał w domu kogoś z bronią to wie jak jest, broni nie ma to sie pojawia strach...
  A wyobrażam sobie to samo tak jak w systemie w Szwajcarii, tylko że w Polsce, tzn w obecnej Polsce to tylko marzenia. Puki nie zostaną zniszczone patologie które w naszym państwie są, to żadna opcja wprowadzenia broni nie jest możliwa.
  Broń dla każdego
 • @Mirnal 19:44:04
  To może ktoś napisze, kto potrzebuje broni palnej i jak on sobie to wyobraża? Czy obecne przepisy mu nie wystarczają i w którym miejscu?

  Mi nie wystarczają, dostanie broni legalnie graniczy z cudem, musiał bym odnosić sukcesy w strzelectwie i wykładać na ten sport GRUBE PIENIĄDZE lub udowodnić że moje życie jest poważnie zagrożone.
  A i nawet to nie gwarantuje pozwolenia na broń.
  Droga do promesy na zakup jest długa i droga.
  Droga do kupna broni przez kolegę jest krótka i szybka.
  Skoro każdy bandyta może sobie załatwić broń to dlaczego wszyscy jej nie mogą mieć, tylko w sposób legalny, bo może ktoś nie chce wchodzić w konflikt z prawem?
  Nie oszukujmy się, bo każdy wie jak jest... broń może mieć każdy kto chce ją mieć.
  Broń dla każdego
 • @Mirnal i wszyscy wyżej
  Powiem tak że albo broń powinni mieć wszyscy, jak nie w domach, jak nie przy sobie, to w magazynach w miastach, i to tyle broni i amunicji aby dla każdego w razie wojny wystarczyło i to wystarczyło na tyle aby jedna osoba mogła obronić siebie, rodzinę, bliskich, swoje miasto i całe państwo.
  Albo rozbrójmy cały świat...
  Puki każdy się zbroi nikt nie może czuć się bezpiecznie.
  Kiedy po nas przyjdą a prędzej czy później przyjdą bo to wszystko nie wytrzyma dłużej niż 10 lat...
  Broń dla każdego
 • @Mirnal 22:45:17
  Taka wersja wydaje mi się być bardziej wiarygodna niż wersja z Oswalem.
  Swoją drogą bardzo niemiły komentarz.
  Broń dla każdego
 • @Mirnal 22:29:19
  Oswald nie zabił Kennedyego :)
  A w USA patrząc na ceny używanej broni i na ich zarobki to tam zamiatając ulice można mieć w domu arsenał...
  Broń dla każdego
 • @Mirnal 22:14:15
  Porównaj to sobie teraz z ilością broni w każdym z krajów...
  To coś jest nie halo, skoro w Polsce tak mało jest ludzi którzy mają broń, tzn zarejestrowaną broń.

  Poza tym w Polsce są takie przepisy że broń w sposób legalny można dostać wkładając w to około 3 tyś zł gdzie broń można kupić za 1 tyś, albo wtedy gdy nasze życie jest poważnie zagrożone.
  Broń dla każdego
 • @interesariusz z PL 20:05:33
  Hitler był przekonany że opanuje świat więc po co mu było by takie państwo jak Szwajcaria?
  To że prał tam brudne pieniądze, ok. Ale nie zaatakował jej tylko dla tego że musiał by stawić czoła milionom uzbrojonych i przeszkolonych ludzi w terenie górskim, przy minusowych temperaturach, wojna toczyła by się wszędzie i nie skończyła by się puki jakiś Szwajcar będzie przy życiu.

  Nawet polskim policjantom, większości, trzeba odebrać broń.
  Oczywiście, jeśli była by strzelanina policji z bandytami to obu stron trzeba się bać tak samo. Ile było przypadków że policjant zastrzelił niewinnego człowieka...
  Polska policja to PATOLOGIA, jedna wielka patologia...
  Broń dla każdego
 • @Mirnal 18:30:51
  A te dzieci, co wczoraj ocalały, to za 15 lat poproszą o pozwolenie na broń i jeden z nich pewnie zorganizuje kolejna jatkę.

  Po tym co zobaczyły i przeżyły żadne z tych dzieci w życiu nie weźmie broni do rąk.

  Edukacja i jeszcze raz edukacja! Szwajcarski system jest najlepszym systemem jeśli chodzi o broń i obywateli, to właśnie ten system spowodował że Hitler nie zaatakował Szwajcarii w 39, i ten system spowoduje że nikt nigdy Szwajcarii nie zaatakuje.
  Wojna teraz to niby technologia, ale wojny wywołuje się po to żeby mieć z nich zysk, a zysk jest wtedy kiedy wojsko wejdzie do zaatakowanego kraju i zdoła się tam utrzymać.
  Tylko że wprowadzić taki system w Polsce to inna sprawa, jak by zacząć teraz to za 5 lat już ludzie mogli by kupować broń, a poza tym rząd ci to się by mieli czego bać wtedy więc to nigdy nie wypali...
  Broń dla każdego
 • @Mirnal 18:09:04
  Na szkoleniach dotyczących broni bezpieczeństwo to podstawa.
  Ale polscy policjanci żeby nie mówić ze wszyscy ale zdecydowana większość to mało inteligentni ludzie, bo raz że są odpowiednie miejsca do trzymania broni. Po drugie broń ma od 1 do 3 zabezpieczeń na sobie. Po trzecie zawsze można zdjąć z niej zamek chowając do skrytki.
  Są różne sposoby zabezpieczania broni. A to że dziecko wyjęło broń i kogoś zabiło... to jest wina tego kto zostawił broń w szufladzie i pokazał dziecku gdzie ona jest.
  Broń dla każdego
 • Posiadanie broni...
  ...to nie tylko poczucie bezpieczeństwa. Jeśli obywatele mają w domach broń to ludzie rządzący krajem muszą się bać bo w każdej chwili lud może upomnieć się o swoje, o to co im zabrano albo w sposób nie demokratyczny odwołać władzę która nie spełnia dobrze swojej roli.
  Broń u ludu to władza w rękach ludu.
  Ale żeby takie coś wprowadzić w Polsce potrzeba by pierw wyedukować społeczeństwo, do czego tę broń dostają i jak należy się z nią obchodzić (tak jak to jest w Szwajcarii, tam cywile przechodzą obowiązkowe szkolenia zanim dostaną broń do rąk).
  Co do posiadania broni to wg. mnie nie powinno to wyglądać tak jak USA że idzie człowiek do sklepu i kupuje broń automatyczną, w sprzedaży powinny być tylko pistolety, pistolety kalibru 9mm albo .45 oraz amunicja typu hollow point powinny być zakazane. Bo do obrony taka amunicja czy broń nie jest nikomu potrzebna, takie zabawki służą już nie obronie a atakowi.
  Broń dla każdego
 • Ja przewiduje takie wyniki
  PiS 38%
  PO 28%
  SLD 9%
  PSL 7%
  RPP 8,5%
  Nowa Prawica 3%
  PJN 2%
  UPR 2%
  PP 1%
  Samoobrona 1%
  inne 0,5%
  Wielki Konkurs Wyborczy
 • @ZabiłemKennedyego
  @
  M1097 ruchoma wyrzutnia pocisków przeciw lotniczych Stinger.
  Może być montowana na wozach, wiec jej waga musi być nie wielka, jest ona także zwrotna, może być to tez dokładniejsza wyrzutnia pocisków M1097 Avenger, ale jest ona obudowana, trzeba by zobaczyć dokładne zdjęcie satelitarne żeby zobaczyć na czym to coś stoi, i czy jego podstawa jest wkopana w ziemie żeby była ona zabezpieczona przez ewentualnym odrzutem... bo jak na razie to są tylko moje "teorie spiskowe"....
  Katastrofa TU-154M – Putin & Szojgu w Smoleńsku – zagadka
 • Białe coś
  to wygląda jak wyrzutnia pocisków ziemia powietrze, chociażby typu grad, wyrzutnie te nie są dużych rozmiarów, ale chyba te pociski nie są w stanie zestrzelić samolotu.
  Ale bardziej wygląda to jak wyrzutnia pocisków powietrze-powietrze montowane przy dużych śmigłowcach bojowych.
  Katastrofa TU-154M – Putin & Szojgu w Smoleńsku – zagadka