Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • Lechia to najstarszy klub piłkarski w Polsce
  Czy wiecie, że naszym najstarszym klubem piłkarskim jest Lechia Lwów, założona latem 1903r. Obecną gdańską Lechię zakładali w 1945r. Lwowiacy, którzy zostali wypędzeni ze Lwowa i trafili do Gdańska
  Propozycja źródłosłowu nazwy LECHIA
 • @Zorion 22:19:59
  Lechiści też są niepoprawni politycznie i też wywieszają podobne banery. Naszym właścicielem większościowym jest Niemiec, pan Franz Josef Wernze, który daje kasę i tak jak piszesz decyduje.
  Rzeczywiście Legii ostatnio nie idzie. Dzisiaj niestety tylko remis 1-1
  Dawajcie kasę Niemcy
 • @Repsol 21:34:04
  Dzięki Respol za link. Właśnie dokonałem stosownej wpłaty, byłem już 1927. Wpłacono ok.17% z zaszczytnego celu 400,tys. Ave
  Dawajcie kasę Niemcy
 • Jedziemy z nimi
  https://i.wpimg.pl/680x/storage2.sportowefakty.pl.sds.o2.pl/sg_specialteaser_h/5995e97a9d8905_72405549.jpg
  Dawajcie kasę Niemcy
 • Czekam na rozpoczęcie zbiórki kasy dla Legii
  Pieprzyć zakłamaną UEFA. Wiadomo, że kara jest za antyniemiecki baner, a nie żadne przejścia. Po prostu chcą koniecznie dowalić Legii, ale nie wprost. Presja Niemców w UEFA jest zbyt silna. Mimo, że jestem Lechistą, to będę pierwszy, który poprze zbiórkę na zapłacenie tej kary. Jestem pewien, że zbierzemy dużo więcej, niż te marne 35,tys
  Dawajcie kasę Niemcy
 • @Husky 17:29:36
  Wstyd i żenada. Kto, jak kto, ale poseł, zanim wyciągnie Potop i Szwedów, powinien wiedzieć, że:

  1- Polska nie zarejestrowała w ONZ zrzeczenia się reparacji, więc nie zrzekła się ich prawomocnie, więc może wciąż dochodzić roszczeń drogą dyplomatyczną lub przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości.

  2- Roszczenia się nie przedawniają, jeszcze do 2010 r. Tzw. Naziści płacili odszkodowania za I wojnę światową, a gdzie tu II wojna
  Pozdrawiam
  A Szwedzi zapłacą za „Potop” ???
 • Ciekawe, co taki powie, kiedy potomkowie tzw. Nazistów zwrócą reparacje wojenne
  I jeszcze chwali się, że jest posłem. Żal czytać takie wpisy, gdzie poseł ma głęboko w doopie swoje państwo i wielu z tych, którzy go wybrali. Najważniejsze, to przywalić Kaczorowi. Całe szczęście, że w necie nic nie ginie.
  A Szwedzi zapłacą za „Potop” ???
 • W końcu wszyscy razem i tak trzymamy!
  Tak jak my wszyscy, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i znowu pisania na łamach naszego portalu. Pozdrawiam
  Bogusław Jeznach.
 • Dawno nie pisałem i chyba znowu poczekam, może w końcu coś tutaj drgnie
  "Malowany, ubezwłasnowolniony prezydent Trump"? Toż to wypisz wymaluj nasz Adrian, prawda Spirito? To jeszcze nic, można przecież wszystko dzisiaj pisać, ale czytam i oczom nie wierzę, same piąteczki, łapki same składają się do oklasków. Ale ten Neon odjechał, z Nowego Ekranu zostały tylko zgliszcza. Tak trzymać Panie Ryszardzie!
  Trump ubezwłasnowolniony czyli smutny koniec prezydenta USA
 • Żeby tak zawsze było na NEonie
  Piękna notka, piękne komentarze, aż chce się czytać.
  Pozdrawiam wszystkich w dniu tak pięknym jak dzisiejszy
  A jednak zmartwychwstaniemy...
 • Dziewczyna na koniu, czyli cała KOSSOBOR
  Mówi się, że trzy najpiękniejsze rzeczy na świecie to kobieta w tańcu, żaglowiec na wietrze i koń w galopie. Tutaj co prawda nie ma żaglowca, koń nie jest w galopie, a dziewczyna nie tańczy, a jednak zdjęcie jest urocze. Pozdrawiam.
  http://hannasolway.art.pl/album/zdj/f2t.jpg
  GALERIA MALARSTWA
 • @Talbot 16:54:32
  Niestety, to były tylko słowa Pana Opary. Zobacz, gdzie zaszedł NEon przez ostatnie lata, przecież dzisiaj to portal pro-rosyjski, lewacki, anty: rządowy, prezydencki i narodowy. I co zostało ze słów naszego Naczelnika? Zgliszcza. A ja dodam jak zwykle, Cześć i Chwała Bohaterom
  Jak uciec z kraju, w którym wprowadzono dyktaturę?
 • @miarka 14:48:59
  Weź chłopie wypij najpierw szklankę zimnej wody, a później na spokojnie przeczytaj ze dwa razy te swoje komentarze, począwszy od pierwszego, że "Taka notka to już trolling blogerski", który niepotrzebnie ustawił tę całą napierdalankę, tak że nie daje się tego czytać, a co dopiero komentować.
  Skandaliczny incydent w Auschwitz!
 • 0, słownie zero obiektywizmu
  Pan Naczelnik Ryszard Opara powinien poważnie zastanowić się nad sprawą zablokowania oceniania wpisów blogerów na naszym portalu. To niczemu dobremu nie służy. Myślę, że wyjdzie to na dobre ogólnej dyskusji, która bardzo często nie jest obiektywna. Beton we łbie, gdzie już żaden promień światła się nie przedostanie. Wystarczy popatrzeć na powyższy, w sumie ciekawy wpis Talbota. Do tej pory został trzykrotnie oceniony i nie trzeba być żadnym ekspertem, żeby wiedzieć dokładnie, jak kto ten wpis ocenił, czyli dwie pały i jedna (moja) piątka. Widać wyraźnie, że jedyne znaczenie ma osoba blogera, a nie to, co on napisał i chciał nam przekazać.
  Dobrze, że na NEonie zaniechano oceniania poszczególnych komentarzy, ponieważ byłoby podobnie, jak z wpisami blogerów, zero obiektywizmu.
  Jak uciec z kraju, w którym wprowadzono dyktaturę?
 • @krzysztofjaw 19:26:21
  Kto takich zastrzeżeń nie ma, ale zgadzam się całkowicie, że trzeba być realistą i wiedzieć, co dzisiaj można zrobić, ale dla Polski i Polaków. Jak można też krytykować polski rząd (a nie PiS-owski) za to, że stara się spełnić swoje obietnice wyborcze. Ciekawe, że rządzącej przez osiem lat PO, nigdy nie wypominano tego, że zdecydowanej większości swoich obietnic wyborczych nawet nie starała się spełnić.
  A co do wyników sondażu IRBiS, ta sama sondażownia na kilka miesięcy przed wyborami prezydenckimi dawała zwycięstwo Komorowskiemu już w pierwszej rundzie. Jej prezes Marcin Duma ogłosił też kiedyś, że partia Ryszarda Petru wygrałaby wtedy wybory, gdyby do nich doszło. Wiedział, że nie dojdzie, więc kłamał jak zwykle. Wcześniej ten człowiek robił karierę w postkomunistycznym SLD i to w czasach afery Rywina, tak że ich wyniki należy brać z dużym przymrużeniem oka.
  Pozdr.
  Wajcha znów przestawiona! Ponownie quasi-really niemiecka PO
 • @Oscar 17:53:20
  Starasz się jak możesz udowodnić, że PO=PiS, ale nie za bardzo Ci to wychodzi. Spróbuję to pokazać tylko na podanych przez Ciebie przykładach:
  --"PIS stara się nie popełniać błędów neoliberałów nastawionych na szybką i totalną grabież"-- stara się nie popełniać, czy nie popełnia? Podaj jeden przykład, gdzie tego typu błąd popełnił.

  --"PIS inwestuje w socjal, w repolonizacje... i bardzo dobrze"--- całkowita zgoda, tylko że to jest zaprzeczenie działań PO

  ---"Jednak polityka zagraniczna PIS to polityka skrajnego idioty, prostaka, buraka..." no, nieźle pojechałeś, czy wcześniej o rządach PO też tak pisałeś, wątpię. Czyli znowu coś zupełnie innego.

  Czy to, że PiS udowodnił antydemokratyczny charakter zniemczonej, prowadzonej na smyczy Merkel UE, przy zablokowaniu Jacka Saryusza Wolskiego oraz wyboru Tuska, porażki 1-27, to jest ta polityka skrajnego idioty?

  O tych --"wielu samobójstwach i nieszczęśliwych wypadkach"-- które rzeczywiście za czasów PO się wydarzyły, to wstyd pisać, bo jak można używać świadomie nie wyjaśnianych morderstw, do gdybania na temat ewentualnego sojuszu z Rosją.

  Niby krótki ten Twój komentarz, a tyle tu niejasności. Sam pokazujesz, że jednak tych dwóch partii nie można porównywać.
  Wajcha znów przestawiona! Ponownie quasi-really niemiecka PO
 • @Repsol 15:30:24
  Jaki PoPis? To dzisiaj epoka kamienia łupanego, czegoś takiego od dawna nie ma i jeszcze długo nie będzie, chyba że na NEonie.
  Wajcha znów przestawiona! Ponownie quasi-really niemiecka PO
 • @Zawisza Niebieski 21:42:04
  Znowu zaczynasz pięknie, aż się chce czytać, no i znowu ten dzień mógłby być stracony, ale nie, jest na koniec ta marionetka.
  No dobrze już, kończę tak jak dzisiaj zacząłem, Cześć i Chwała Bohaterom.
  Zapal proszę też ode mnie świeczkę na grobie kapitana, dziękuję.
  15.03.1948 komuniści skazali na karę śmierci W. Pileckiego
 • @Zawisza Niebieski 21:16:31
  No proszę, pięknie, aż mnie zamurowało, przyznam szczerze. Może jeszcze gdzieś tam w Tobie drzemią szlachetne uczucia. Kapitan Raginis i Rotmistrz Pilecki, chociaż gdzieś się zgadzamy. pozdr.
  15.03.1948 komuniści skazali na karę śmierci W. Pileckiego
 • @Zawisza Niebieski 20:52:06
  Ciekawy wpis, opisujący piękną postać Rotmistrza, a Ty ja zwykle nie możesz usiedzieć spokojnie w miejscu, czerwony manipulancie. Każdy temat, każdy moment jest dobry, żeby przywalić PiS-owi. Dla Ciebie, dzień bez plucia na PiS i Kaczyńskiego, to dzień stracony
  15.03.1948 komuniści skazali na karę śmierci W. Pileckiego