Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • Czy ja jestem koszer patriota?
  --"słowa Putina dokonały znowu cudu czyli zjednoczyły mieszkańców Polin a zwłaszcza kastę polityczną pod jedną, żydowską flagą"-- pieprzysz Spirito jak potłuczony, zabrnąłeś gdzieś tam tak daleko, że sam już nie widzisz gdzie. Oczywiście --"nie widzisz potrzeby komentowania tego co Putin powiedział bo zostało już powiedziane wszystko a nawet więcej"--- szkoda, bo chętnie bym się dowiedział, co czołowy cyngiel Neona24 ma na ten temat do powiedzenia, a tak schowałeś się za szafę i udajesz, że teraz koszerni zjednoczyli wszystkich przeciwko miłującemu pokój przywódcy rosyjskiemu, pod żydowską flagą
  Wysyp koszer patriotów
 • @Husky
  Przepraszam, że średnia ocen Twojego wpisu znowu wzrosła, wiem że tego nie lubisz, ale dzisiaj wyjątkowo nie mogłem się powstrzymać. Ostatnio bardzo rzadko tu goszczę, czekam na coś, co chyba jeszcze długo nie nastąpi
  „Zrobić Brexit .....zrobione”
 • @Ryszard Opara 12:51:49
  Czy Neon24 to portal katolicki, prawicowy i patriotyczny?
  "Czasem wydaje się Panu, że coś Pana nachodzi"..........., chyba to jednak prawda, o czym dobitnie świadczy fakt, że nie widzi Pan, jak diametralnie Neon różni się od zamkniętego przez Pana Nowego Ekranu, zamkniętego tylko po to, żeby pozbyć się kilku prawicowych blogerów z Tomkiem Parolem na czele, a następnie utworzyć nowy portal, który gwałtownie skręcił na wschód.
  "Myśli moje - nieuczesane”. Przyszłość - rok 2020? Co dalej?
 • Płaczący krzyż
  Ten krzyż to pewnie dlatego płacze, że Neon24, który Pan stworzył, stał się portalem anty: (katolickim, prawicowym i patriotycznym) , zupełnym przeciwieństwem tego, czym był Nowy Ekran.
  "Myśli moje - nieuczesane”. Przyszłość - rok 2020? Co dalej?
 • @Robik 10:00:42
  Tak, w temacie blokowania anteny Konfederatom masz rację.
  4.55% Konfederacja już za burtą.
 • @Zbigniew Jacniacki 09:20:13
  Już od wielu lat, po upadku Nowego Ekranu, cały portal skręcił gwałtownie na wschód i do dzisiaj tam podąża. W tym czasie odeszło wielu prawicowych blogerów. Ostatnie odejścia Agnieszki, Kula Lisa i Huskiego, tylko to potwierdzają.
  A jeżeli chodzi o notkę, to najważniejszą informacją jest zdecydowane zwycięstwo PiS-u, a nie nie wejście Konfederatów, o czym nawet się nie zająknąłeś. Za to nie omieszkałeś zacytować słynnej wypowiedzi Stalina --"Nie ważne , kto jak głosuje, ważne, kto liczy głosy --", co to ma znaczyć, że wybory przekręcono, przecież wyraźnie to sugerujesz i jak mam to odebrać? Konfederaci popełnili zbyt wiele błędów, żeby przegrać nawet z LBGT. Dla mnie Narodowca, już samo podczepienie się do Korwina, przyniosło im więcej szkody niż pożytku.
  4.55% Konfederacja już za burtą.
 • @Autor
  Najważniejsze dla bolszewika, to że ---"4.55% Konfederacja już za burtą"--
  Boli zwycięstwo PiS-u, oj boli i ma boleć, a na jesieni boleć będzie jeszcze bardziej
  4.55% Konfederacja już za burtą.
 • W Polsce z Kościołem jeszcze nikt nie wygrał i jeszcze długo nie wygra
  Wiesz Spirito, dawno już tak wysoko nie oceniłem Twojego wpisu, aż sobie nie wierzę.
  Brawo Donald! Brawo Platforma!
 • @Astra - Anna Słupianek 22:19:24
  O.K. miesiąc, co najmniej do 10 lutego.
  No i co łaskawa Pani zrobiła, nie zamierzając oczywiście nikogo wypychać z portalu. To mnie bardziej zabolało, niż kiedyś, trzymiesięczny ban od Respola, do którego zresztą dzisiaj nie mam żadnych pretensji.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @Astra - Anna Słupianek 22:02:02
  To jak, to co było siedem lat temu dzisiaj się nie liczy?

  Kto zamknął Nowy Ekran, Duch Święty? A o tych rewelacjach, to proszę łaskawej Pani, tak szczegółowo dowiedziałem się dopiero dzisiaj. Zawsze coś tam było, ale nigdy tak dokładnie jak dzisiaj, trudno uwierzyć Pani Astro, prawda.
  I jeszcze jedno, proszę łaskawie nie próbować wypychać nas kolanem z tego portalu, jak Pani łaskawa była zawsze mówić, z "Forum Polaków"
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @lipao45 21:39:14
  Mam taką nadzieję, zresztą myślę, że my wszyscy tu piszący taką mamy.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @Astra - Anna Słupianek 21:40:18
  Sama jesteś żałosna pisząc takie głupoty. To co, jeżeli to wydarzyło się siedem lat temu, to mamy o tym zapomnieć i przejść do porządku? Nie wiem, czy Respol chciał te petardy odpalić, ale ewidentnie został do tego sprowokowany, sam zrobiłbym podobnie na jego miejscu. Byłem świadkiem upadku Nowego Ekranu, to był dla mnie duży cios, ale dzisiaj po tym wszystkim, czego dowiedziałem się z tych odcinków Amena o Naczelnym, jestem pewien, że ten prawicowy, patriotyczny i narodowy portal został celowo zlikwidowany.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @zbig71 21:06:29
  A gdzie chłopie widzisz mój niepokój? Dwa razy piszesz o kremacji, więc dwa razy Ci odpowiadam. I tyle
  Kulczyk żyje?
 • @1abezmetki 20:40:57
  Tu już nic Naczelnemu nie pomoże, obojętnie ilu będzie go bronić. Dopóki tańczący był sam, dopóki te ręce miały jeszcze jakieś znaczenie, ale już nie jest sam. Dzisiaj sprowokowany Respol odpalił takie dwie noworoczne petardy, że poważnie zacząłem się obawiać, zresztą po raz pierwszy od czasu upadku Nowego Ekranu, że Naczelny może również zamknąć Neona24.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @zbig71 20:22:02
  Widzisz powyżej jak ochroniarze Kulczyka niosą trumnę, a nie urnę. Trumna ta zastała na cmentarzu na Nowinie złożona do rodzinnego grobowca, który jak pisze wk..ny, został przywalony (ten "grób") kilkoma masywnymi płytami, a następnie postawiono na nim pomnik. Kiedy mieli spopielić tę trumnę? Szukałem bezskutecznie informacji o takim zdarzeniu i nie znalazłem.
  Dobrze, że ten temat wrócił, wciąż jest zbyt wiele znaków zapytania. Pierwsza sprawa, to jak znowu pisze wk..ny przeprowadzić ekshumację.
  Kulczyk żyje?
 • @wk..ny 18:28:47
  Przecież każdy wie, że do grobu wkłada się, albo trumnę z ciałem, albo urnę ze spopielonymi prochami, inaczej w Polsce być nie może. Z Wiednia przyjechała zalutowana trumna, podobno z ciałem Kulczyka, której nie wolno było otwierać. Wystawiona ona została w kościele i zaraz po uroczystościach pogrzebowych zaniesiona przez ochronę Kulczyka do rodzinnego grobowca:

  http://bi.gazeta.pl/im/0f/a6/11/z18507023V,Pogrzeb-Jana-Kulczyka.jpg

  Jeżeliby ciało zostało spopielone, to tylko z tą trumną, przed pogrzebem i wtedy do grobowca powinna zostać złożona urna, a nie trumna z ciałem.
  Kulczyk żyje?
 • @zbig71 14:11:20 i kula Lisie
  Piotr Bocian, grabarz z cmentarza na poznańskiej Nowinie powiedział w 2016r.:
  ---"Rok temu mieliśmy na naszym cmentarzu pogrzeb Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka. Cmentarz był zamknięty, mnóstwo ważnych osób, borowcy. Pochówkiem zajmowała się zewnętrzna firma, ale jak ochroniarze Kulczyka nieśli ciało z kaplicy do grobu, to pomogliśmy im nałożyć trumnę na ramiona"---- Trumnę, a nie urnę, wszyscy to widzieli.

  I dalej, ---" Ciało zostało złożone do trumny z wkładem cynkowym. Wkład jest zalutowany, a wieko trumny zamknięte. Nie wolno – według prawa konsularnego – otwierać trumny po przywiezieniu jej na miejsce – powiedział nam Adam Ragiel, znany balsamista i technik sekcyjny z Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego"---
  Czyli w dniu pogrzebu, ciało Kulczyka, lub kogoś innego nie było jeszcze skremowane, jest więc parę pytań, przede wszystkim, kogo złożono do trumny przed zalutowaniem w Wiedniu, czy dalej ta trumna, którą nieśli ochroniarze Kulczyka do grobu, dalej tam leży. Jeżeli go skremowali, to kto i kiedy?
  Kulczyk żyje?
 • Szukają go po całym świecie zamiast sprawdzić grobowiec
  Jaki problem sprawdzić, czyje ciało leży w rodzinnym grobowcu, na cmentarzu na Nowinie w Poznaniu, przecież nie został spalony. Czy w wypadku podejrzeń, że żyje, na takie sprawdzenie musi zgodzić się rodzina?
  Kulczyk żyje?
 • @Husky 12:19:18
  Jak może tak znakomity tekst podobać się Żydom? No jak? Nie ma takiej opcji. A te pały to sobie odpuść, sam wiesz, że wystarczyłoby, żebyś tylko napisał, lub postawił ./kropka i nic więcej, to i tak dostaniesz kilka pał za samego nicka.
  Demiurg: Era mesjańska
 • @tańczący z widłami 15:20:13
  A co jeszcze gorsze, ta pierwsza, druga i trzecia, a czasami nawet i czwarta linijka pełna jest błędów stylistycznych, gramatycznych, ortograficznych, co widzą nawet ci nieudacznicy, ta hołota i plebs. Poprawne napisanie wyrazu bul/ból, to jeszcze za mało, żeby być kandydatem na prezydenta.
  Z drugiej strony możemy tych notek nie czytać, a jednak jakaś niepohamowana siła powoduje, że już jak jakiś narkoman, muszę kolejny odcinek otworzyć.
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.31