Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jeremi

 • @Astra - Anna Słupianek 22:19:24
  O.K. miesiąc, co najmniej do 10 lutego.
  No i co łaskawa Pani zrobiła, nie zamierzając oczywiście nikogo wypychać z portalu. To mnie bardziej zabolało, niż kiedyś, trzymiesięczny ban od Respola, do którego zresztą dzisiaj nie mam żadnych pretensji.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @Astra - Anna Słupianek 22:02:02
  To jak, to co było siedem lat temu dzisiaj się nie liczy?

  Kto zamknął Nowy Ekran, Duch Święty? A o tych rewelacjach, to proszę łaskawej Pani, tak szczegółowo dowiedziałem się dopiero dzisiaj. Zawsze coś tam było, ale nigdy tak dokładnie jak dzisiaj, trudno uwierzyć Pani Astro, prawda.
  I jeszcze jedno, proszę łaskawie nie próbować wypychać nas kolanem z tego portalu, jak Pani łaskawa była zawsze mówić, z "Forum Polaków"
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @lipao45 21:39:14
  Mam taką nadzieję, zresztą myślę, że my wszyscy tu piszący taką mamy.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @Astra - Anna Słupianek 21:40:18
  Sama jesteś żałosna pisząc takie głupoty. To co, jeżeli to wydarzyło się siedem lat temu, to mamy o tym zapomnieć i przejść do porządku? Nie wiem, czy Respol chciał te petardy odpalić, ale ewidentnie został do tego sprowokowany, sam zrobiłbym podobnie na jego miejscu. Byłem świadkiem upadku Nowego Ekranu, to był dla mnie duży cios, ale dzisiaj po tym wszystkim, czego dowiedziałem się z tych odcinków Amena o Naczelnym, jestem pewien, że ten prawicowy, patriotyczny i narodowy portal został celowo zlikwidowany.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @zbig71 21:06:29
  A gdzie chłopie widzisz mój niepokój? Dwa razy piszesz o kremacji, więc dwa razy Ci odpowiadam. I tyle
  Kulczyk żyje?
 • @1abezmetki 20:40:57
  Tu już nic Naczelnemu nie pomoże, obojętnie ilu będzie go bronić. Dopóki tańczący był sam, dopóki te ręce miały jeszcze jakieś znaczenie, ale już nie jest sam. Dzisiaj sprowokowany Respol odpalił takie dwie noworoczne petardy, że poważnie zacząłem się obawiać, zresztą po raz pierwszy od czasu upadku Nowego Ekranu, że Naczelny może również zamknąć Neona24.
  AMEN-Autobiografia Naukowa -Odc.32
 • @zbig71 20:22:02
  Widzisz powyżej jak ochroniarze Kulczyka niosą trumnę, a nie urnę. Trumna ta zastała na cmentarzu na Nowinie złożona do rodzinnego grobowca, który jak pisze wk..ny, został przywalony (ten "grób") kilkoma masywnymi płytami, a następnie postawiono na nim pomnik. Kiedy mieli spopielić tę trumnę? Szukałem bezskutecznie informacji o takim zdarzeniu i nie znalazłem.
  Dobrze, że ten temat wrócił, wciąż jest zbyt wiele znaków zapytania. Pierwsza sprawa, to jak znowu pisze wk..ny przeprowadzić ekshumację.
  Kulczyk żyje?
 • @wk..ny 18:28:47
  Przecież każdy wie, że do grobu wkłada się, albo trumnę z ciałem, albo urnę ze spopielonymi prochami, inaczej w Polsce być nie może. Z Wiednia przyjechała zalutowana trumna, podobno z ciałem Kulczyka, której nie wolno było otwierać. Wystawiona ona została w kościele i zaraz po uroczystościach pogrzebowych zaniesiona przez ochronę Kulczyka do rodzinnego grobowca:

  http://bi.gazeta.pl/im/0f/a6/11/z18507023V,Pogrzeb-Jana-Kulczyka.jpg

  Jeżeliby ciało zostało spopielone, to tylko z tą trumną, przed pogrzebem i wtedy do grobowca powinna zostać złożona urna, a nie trumna z ciałem.
  Kulczyk żyje?
 • @zbig71 14:11:20 i kula Lisie
  Piotr Bocian, grabarz z cmentarza na poznańskiej Nowinie powiedział w 2016r.:
  ---"Rok temu mieliśmy na naszym cmentarzu pogrzeb Jana Kulczyka, najbogatszego Polaka. Cmentarz był zamknięty, mnóstwo ważnych osób, borowcy. Pochówkiem zajmowała się zewnętrzna firma, ale jak ochroniarze Kulczyka nieśli ciało z kaplicy do grobu, to pomogliśmy im nałożyć trumnę na ramiona"---- Trumnę, a nie urnę, wszyscy to widzieli.

  I dalej, ---" Ciało zostało złożone do trumny z wkładem cynkowym. Wkład jest zalutowany, a wieko trumny zamknięte. Nie wolno – według prawa konsularnego – otwierać trumny po przywiezieniu jej na miejsce – powiedział nam Adam Ragiel, znany balsamista i technik sekcyjny z Polskiego Centrum Szkolnictwa Funeralnego"---
  Czyli w dniu pogrzebu, ciało Kulczyka, lub kogoś innego nie było jeszcze skremowane, jest więc parę pytań, przede wszystkim, kogo złożono do trumny przed zalutowaniem w Wiedniu, czy dalej ta trumna, którą nieśli ochroniarze Kulczyka do grobu, dalej tam leży. Jeżeli go skremowali, to kto i kiedy?
  Kulczyk żyje?
 • Szukają go po całym świecie zamiast sprawdzić grobowiec
  Jaki problem sprawdzić, czyje ciało leży w rodzinnym grobowcu, na cmentarzu na Nowinie w Poznaniu, przecież nie został spalony. Czy w wypadku podejrzeń, że żyje, na takie sprawdzenie musi zgodzić się rodzina?
  Kulczyk żyje?
 • @Husky 12:19:18
  Jak może tak znakomity tekst podobać się Żydom? No jak? Nie ma takiej opcji. A te pały to sobie odpuść, sam wiesz, że wystarczyłoby, żebyś tylko napisał, lub postawił ./kropka i nic więcej, to i tak dostaniesz kilka pał za samego nicka.
  Demiurg: Era mesjańska
 • @tańczący z widłami 15:20:13
  A co jeszcze gorsze, ta pierwsza, druga i trzecia, a czasami nawet i czwarta linijka pełna jest błędów stylistycznych, gramatycznych, ortograficznych, co widzą nawet ci nieudacznicy, ta hołota i plebs. Poprawne napisanie wyrazu bul/ból, to jeszcze za mało, żeby być kandydatem na prezydenta.
  Z drugiej strony możemy tych notek nie czytać, a jednak jakaś niepohamowana siła powoduje, że już jak jakiś narkoman, muszę kolejny odcinek otworzyć.
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.31
 • @tańczący z widłami 12:30:47
  Z tym zaszczyceniem, poprzez traktowanie Ciebie jak powietrze przez Naczelnika, to duża przesada. To są tylko puste słowa, bo przecież każde niemal zdanie w tym komentarzu do zbiga i wielu wcześniejszych, odnosi się do TZW i trwa od początku Autobiografii, a to już jest chorobliwe.

  Dzisiaj jeszcze, całkowicie niesprawiedliwie dla Pana Opary, bezmetki oczywiście przesadza, zarzucając mu, że ----- "Pisząc i edytując swoją hagiograficzą autobiografię, nie docenił Czytelników, to nie głupki, do gry w trzy kostki "na maniane"----- (a tak na marginesie, w końcu ktoś powiedział prawdę).
  Pytanie, jakich czytelników Neona nie docenił? Czytam Autobiografię od początku i zdecydowana większość komentujących łyka bezkrytycznie te notki, co widać, słychać i czuć w dziesiątkach komentarzy.
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.31
 • @zbig71 17:16:56
  To kto w końcu ma tę chorobę czerwonych oczu? Przecież przez te wszystkie odcinki autobiografii ta kasa u autora wciąż się przewija i wciąż jest tematem nr.1. A z tym domem dla emigrantów dla mamusi to nie bądź śmieszny.
  AMEN - Autobiografia Naukowa Odc 30
 • @zbig71 16:20:01
  Jaka znowu choroba czerwonych oczu. Tańczący pyta się tutaj o najbliższą rodzinę, matkę, rodzeństwo, o których do tego odcinka niewiele wiedzieliśmy, tylko biznes, ciężka praca i wielkie profity, kasa, kasa....... i jeszcze raz kasa.
  Dla wyjątkowo religijnego syna, człowieka, który mówi o sobie, cyt. --"że to Pan Bóg kierował jego życiem, w taki sposób, aby poznał wszystkie aspekty życia tu na Ziemi"--- rodzina, a matka przede wszystkim powinna być najważniejsza, chyba jednak nie była, skoro dopiero w 30 odcinku dowiadujemy się, że matka łaskawie dostała pracę w kuchni u syna milionera.
  AMEN - Autobiografia Naukowa Odc 30
 • To już jest nawet doprowadzenie "inteligencji w Polsce" poza skraj obrażającego logikę obłędu
  Wystarczy, że narodowiec i katolik ma szansę zaistnieć, pociągnąć za sobą jemu podobnych, a już na Neonie ze wszystkich dziur wyłażą twardogłowi lewacy, ateiści i walą w takich jak on i te " babcie nawalające krucyfiksem", że aż miło. A wszystko, a jakże pod patronatem świętojebliwego Naczelnika, dla którego wszystko, co się właśnie na jego portalu dzieje, jest jego przeznaczeniem sterowanym przez Pana Boga, jak sam o sobie mówi.
  Andruszkiewicz, czyli abdykacja ćwierćinteligencji
 • @zbig71 14:37:37
  Z tymi zdradami masz rację, one bolą najmocniej, bo od niby sojuszników z angielskim premierem Lloydem George na czele, pierwszym przeciwnikiem utworzenia silnej Polski i oddania nam Górnego Śląska, pomysłodawcy plebiscytów w okręgach olsztyńskim i kwidzyńskim w Prusach Wschodnich, zwykłego kłamcy. Później przyszli następni Anglicy, Francuzi i niestety Amerykanie, co wcale nie oznacza, że dzisiaj kierunek wschodni to jest to, o czym marzą Polacy
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.28
 • @tańczący z widłami 13:45:04
  Właśnie mija szósta rocznica znaczącego wydarzenia, kiedy to "jakaś tajemnicza, wpływowa, zamożna i do pewnego stopnia wszechwładna siła" poprowadziła za rękę naszego Naczelnika, który zamknął typowo prawicowy, patriotyczny portal Nowy Ekran i powołał do życia, niby podobny Neon24, który po wpadnięciu w poślizg, skręcił gwałtownie na wschód i taki kierunek trzyma do dzisiaj. Czy też ta sama tajemnicza i wpływowa siła namawiała naszego Naczelnika do startu w wyborach prezydenckich?
  AMEN -Autobiografia Naukowa-Odc.28
 • @Jeremi 13:47:55
  Udało mi się zobaczyć tego potencjalnego inwestora:
  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/w31ktkqTURBXy9iNmMyN2ZkOWQyMDc5YjhlOGY4YjBhNDg4N2VhOWZlZC5qcGVnkpUDAFDNChbNBayTBc0DFM0BvA
  Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle
 • @kula Lis 68 12:47:36
  Podałeś dobry przykład, który jako nawet nie kibic, a już fanatyk gdańskiej Lechii znam dość dobrze. Od lat niereformowalny PZPN, idąc za przykładem UE, stosuje w polskiej piłce tzw. podwójne standardy. Są kluby którym wolno więcej, są też takie, które za byle co dostają w łeb, podobnie jest z piłkarzami ekstraklasy.
  Skośnooki pan, który przed wejściem do gabinetu Majchrowskiego zakrywa sobie twarz, bo podobno czuły jest na światło, bardzo dobrze pasuje do tej mafijnej układanki
  Chińskie wpływy z Wisłą Kraków w tle