Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze andrzej38

 • Choroby autoimmunologiczne gdzie lekarze są bezradni
  https://www.chatamirdada.com/post/lekarze-przyznaj%C4%85-%C5%BCe-nie-mog%C4%85-leczy%C4%87-wi%C4%99kszo%C5%9Bci-najgro%C5%BAniejszych-chor%C3%B3b
  Polacy wymierają!
 • @contessa
  To nie były pretensje :)

  Jednak autor pisze: "Blogerów piszących o inscenizacji nie jest zbyt wielu. Pierwsza, jak się wydaje była strona „zamach eu”."

  Otóż to nieprawda (myślę ze całkiem niezamierzona), a to ze ty Jarka czy Globalnej nie znasz, znaczy tylko tyle, ze widocznie w pierwszych dniach i tygodniach po "katastrofie"nie szukałaś info na alternatywnych stronach. Te strony miały wtedy po kilkaset tysięcy odwiedzających miesięcznie, wiec nie były trudne do znalezienia w Google.

  I nie zgadzam się, ze blogerzy nie byli narażeni... Na jakiej podstawie autor wysnuwa taka tezę ? Kontaktował się z tymi ludźmi ?
  O bezpieczeństwie osób zajmujących się sprawą smoleńską
 • mhmmm
  Artykuł ogólnie poprawny, ale pominięto tu istotna role blogera: Jarka Kefirka mającego wtedy blog na Onet i i portalu Globalnaswiadomosc.com, który jak pierwszy i na pewno jeden z pierwszych ostrzegł o mocnych nieścisłościach w relacjach z katastrofy, pisząc o tym już w kilka godzin po katastrofie i kontynuując ten temat przez wiele miesięcy.

  Ciekawe dlaczego jednych się pomija a innych (piszących później) nie. Może to tylko zwyczajny symptom tego, ze "ostatnie wrażenie" się najbardziej liczy, czyli Ci co piszą o tym ostatnio tylko się liczą.

  Rozmija się to chyba jednak z intencją autora powyższego artykułu. Chyba ze dokonał takiego wyboru celowo. Interesuje mnie wtedy oczywiście to, dlaczego tak zrobił. Czy ktoś zastanowił się nad bezpieczeństwem i losem Jarka, lub ludzi z Globalnej ?
  O bezpieczeństwie osób zajmujących się sprawą smoleńską