Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze joasia

 • autor
  "przyjdzie nam z najgłębszym smutkiem skonstatować, że naród polski obumiera." I oby to nie była ponura prawda ! Nie mogę wyjść ze zdumienia że doszło do takiego zbiorowego odmóżdżenia !
  Posłowie PO i PSL złamali przysięgę
 • @Paweł Tonderski 17:06:48
  A co to ma do rzeczy do cholery !! Wiadomo że posłom raczej nie grozi ale co z tego ??? Czy to zmienia fatalną sytuację w kraju ?? A Kuźmiuk bardzo dobrze robi podając te fakty ! Im więcej świadomości wśród ludzi tym lepiej zwłaszcza przy tak działających propagandowych mendiach !
  Kryzys puka do drzwi
 • @Zawisza 20:01:16
  Niejaki Zawisza=DEBIL i szkoda dalszych słów!!
  Popieram Tomasza Lisa! Posłów jest za dużo!
 • @Jerzy Drwal 16:15:29
  Cóż za kosmiczny dureń z ciebie ! Niestety na takim etapie zidiocenia wszelka dyskusja wydaje się zbędna ! Dzięki taki odmóżdżonym kretynom mamy to co teraz ! Płacz i zgrzytanie zębów no i wszechobecną PARANOJĘ w każdej dziedzinie życia !
  Błędem jest Donald Tusk - nie Polska!
 • "Czy arcybiskup Michalik już ma przechlapane?"
  U mnie na pewno TAK !!! Nie mogę w to uwierzyć ! Jakie "pojednanie" ???? z kim na litość ?? Z niejakim Cyrylem ?? Co ten polityczny agent i aferzysta ma wspólnego z Bogiem ??? Czyje interesy reprezentuje ?? bo że nie żadne kościelne i Boskie to widać bardzo jaskrawo i każdy nawet ten mało rozgarnięty powinien to widzieć, bo to wali po oczach !!! Straciłam niestety szacunek dla naszego episkopatu a dla Michalika w szczególności ! I jeśli odważą się czytać te brednie w kościele po prostu wyjdę z Mszy!, nie na Ojcze Nasz.. Panie Terlikowski ! (puknij się Pan w czoło !), I każdy uczciwy katolik powinien to zrobić ! Tylko tak możemy pokazać swój sprzeciw dla owego "pojednania"!!
  Czy arcybiskup Michalik już ma przechlapane?
 • @YOY 15:37:33
  "kuczynski. A kto to jest???" - Wyjątkowa MENDA!!! gdzie głupota ściga się z podłością ! osobnik wyjątkowo plugawy!!! br..............!
  Kiedyś "życzył jak najgorzej", teraz już tylko ogłupia...
 • @Skanderbeg 09:26:38
  Skanderbeg, Andrzejek i im podobne durnie ! Drażnić to może wasza głupota bo jej wymiar jest gigantyczny ! Jesteście antypolskimi tępymi ćwokami opluwającymi jedyną realna opozycję w tym koszmarnym śmietniku ! Świadczy to tylko o waszym debilizmie i złej woli !
  Kurski: musimy wziąć Kaczyńskiego w kleszcze
 • @Andrzej22 23:37:43
  I tu masz całkowita rację !!
  Prawosławny sojusznik Watykanu
 • @ratus 17:44:03
  Tak i to jest tragiczna dla nas prawda !! Brak Polaków wśród polactwa !
  Tusk w coraz większych opałach w związku z pracą syna
 • @Kula Lis 62 13:32:52
  Też mam to samo wrażenie! Opozycja śpi ! czekają nie wiadomo na co ? Przecież widać gołym okiem że tylko gwałtowny przełom może coś zmienić!
  Agora Amber Gold
 • Giertych!!!
  Ten facet zwyczajnie rżnie głupa!!! Czy on serio uważa że to jest w porządku aby gość mający wyroki sądowe za przestępstwa gospodarcze i oszustwa mógł prowadzić taką działalność miast siedzieć w kiciu ????? I państwo ma się tym nie zajmować?? w/g niego (Giertycha!) wszystko jest cacy ?? PO prostu idiota !!!
  Giertych: "Amber Gold to bzdura. Zajmijcie się poważnymi sprawami"
 • @val 16:19:22
  Co do k..wy nędzy ma tutaj SKOK i ewentualnie PIS ???????????
  Tak przy okazji chcesz sobie bluznąć na PIS i jeden z uczciwszych banków z polskim kapitałem ???
  Giertych: "Amber Gold to bzdura. Zajmijcie się poważnymi sprawami"
 • @fan-wolności 14:39:29
  Co za chore brednie ! Większość tych zarzutów jest mocno naciągana i bez podania okoliczności które tu maja istotne znaczenie ! Życzyłabym sobie bardzo aby wszystkim politykom można było tyle zarzucić co Kaczyńskim, inaczej by Polska wyglądała !
  Janusz Rewiński: Oj, ktoś się czegoś boi
 • @ramirez301 22:35:26
  "A niby co miał zrobić tusk?"- no NIC przecież on nic nie może !!! ( a kto sprawuje władzę? kto ma do dyspozycji wszystkie służby? kto ma dostęp do wszelkich informacji???????).
  Wipler: premier wiedział o nieprawidłowościach w Amber Gold?
 • @zakzbig 21:36:11
  Też się dziwię ! Jeżeli była zbrodnia powinna być i kara ! taki jest naturalny porządek rzeczy ! (kara powinna być NIEUCHRONNA!!).
  Ponad 100 skazanych na śmierć morderców wyjdzie na polskie ulice
 • @true 13:34:49
  Moim też! a niejaki Marcinkiewicz - wyjątkowa szuja, pamiętam jego zapewnienia o lojalności, uczciwości itp. a okazał się zwykła mendą POspolitą ! tfu...!!!!
  …jak się Polską fajnie kupczy…
 • autor
  Piękny tekst ! Oby Polaków tak myślących było jak najwięcej ! Wtedy może jakaś nadzieja.....
  NIE ODDAMY CIĘ POLSKO !
 • autor
  Gdzie jest ta książka ? można ją kupić przez internet ?
  Loża P3 i przyszłość Polski
 • @Kula Lis 62 13:13:33
  wobec tego bardzo im tego życzę, bowiem zasługuja na solidne manto za głupotę !
  Pozdrawiam również.
  Wywiad Kaczyński chce zlikwidować Platformę Obywatelską
 • autor
  Fajne ! Samo sedno lemingowatości ! Wciąż zdumiewa mnie jednak fakt że aż do tego stopnia można zdurnieć, niedługo narąbią im na łeb a oni przyklepią i będą udawać że to czapka ! Co za umysłowy syf !!!
  Rozbieranie leminga na czynniki pierwsze.