Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze joasia

 • @Antymedyczny 21:53:17
  Jeżeli Kukiz jest schizofrenikiem to kim TY jesteś razem z komuchem Cimoszewiczem "mającym rację"??? Ja bym chciała więcej takich schizofreników jak Kukiz bo to oni są ostatnia nadzieją Polski !
  Cimoszewicz. Kukiz to skołowany nieszczęśnik
 • @Logic 17:58:07
  A ileż to lat lub kadencji rządził PIS i jakież to straszne rzeczy dla Polski uczynił ??????????
  Czy to kolejna afera w gabinecie premiera?
 • autor
  Panie Migalski widziałeś Pan MENDĘ POSPOLITĄ ???????? Nie......??? To spójrz Pan w lustro !!!!!!!!!!!!!!! ( PO prostu rzygać się chce !!!).
  PiS - szalony i nieskuteczny akwizytor
 • @ezaw 19:21:51
  Facet ! problem i "zwalony mózg" to masz raczej ty a nie Kukiz , który jest bardzo konkretnym człowiekiem który wie czego chce a jego czasami emocjonalna wypowiedź spowodowana mogła być sposobem prowadzenia rozmowy przez ową "dziennikarkę"! Do tego trzeba mieć stalowe nerwy !!!
  (Kukiz świetnie sobie poradził z ta Panią!).
  Jak Paweł Kukiz "przeprowadził wywiad" z panią redaktor...
 • @Marek Kajdas 19:47:27
  Radzę odszczekać już teraz ! Jaka alternatywa jeśli nie PIS ??? (oczywiście mająca jakieś szanse w wyborach na ten moment?), a od czegoś trzeba zacząć i to niezwłocznie !
  Warzecha Kukiz chce wygnać trzodę figurantów i miernot z Sejmu
 • @victor 17:03:19
  Co ty bredzisz ???????????????
  Kukiz!
 • @4dick 22:13:16
  Jesteś IDIOTĄ lub celowo wprowadzającym zamęt krętaczem nie uznającym żadnych faktów i tyle ! Nie chce mi się tłumaczyć cokolwiek idiocie zatem może łaskawie sam się zainteresuj faktami (jeżeli nie chcesz uchodzić za idiotę !) z okresu rządów Kaczyńskiego i porównaj je z obecną sytuacją zamiast wsadzać wszystkich do jednego wora i bełkotać o "bandzie czworga" !!! trochę realiów i faktów koleś !!!
  Orban ujawnia na jakich warunkach MFW udziela Europie pożyczek
 • @Naes 20:12:51
  Jasne ! nic nie róbmy ! nie podejmujmy żadnych działań, niech się wszystko wali !! Czy jest jakikolwiek sens w bredniach które wypisujesz ??
  Rostowski dostał sraczki, nie znalazł się na liście
 • @vortex 17:06:13
  Jesteś żałosnym DURNIEM I KŁAMCĄ !!! Szkoda słów na idiotów oni i tak zawsze wiedzą lepiej !!!
  Tusk i Rostowski kłamią jak z nut
 • @cziken1 17:44:13
  Oj głupi jesteś człeku do "bulu"!!! To co mamy siedzieć cichutko z założonymi łapkami i czekać aż nas skasują !? Każdy kto zrozumiał sytuację w Polsce, kto ma odwagę mówić o tym głośno zwłaszcza osoby publiczne lub artyści (Kukiz!), jest obecnie na wagę złota ! Nawet nawrócone lemingi też się przydadzą ! Kaidy Polak, każdy przyzwoity człowiek (bez względu na wcześniejsze poglądy jeśli tylko nie jest złodziejem lub przestępcą) powinien teraz stanąć przeciwko temu draństwu które się obecnie dzieje!! Polacy muszą się zjednoczyć w walce o uczciwe rządy, muszą obalić zło które się panoszy inaczej zatoniemy wszyscy !!!
  Kukiz Zmieleni.pl Chłopów pańszczyźnianych z nas zrobili.
 • @Kula Lis 62 11:46:14
  Ma Pan rację w każdym słowie ! jednakże nasuwa mi się pewne reklamowe hasło - wystąpienie Kaczyńskiego "NIE DLA IDIOTÓW"!!!
  Jest szansa na merytoryczną dyskusję nad zawartością expose Kaczyńskiego
 • @Zawisza 10:03:17
  Najgłupszą i najtępszą bandę stanowią osobniki takie jak pan niejaki "Zawisza" (mylące pseudo bo Zawisza to pozytywna postać!) Ja bym sobie bardzo życzyła aby WSZYSCY politycy mieli tyle za uszami co PIS i Kaczyński !!! Inaczej by wyglądała Polska !!! Dlaczego Kaczyński przegrywa wybory ?? To przecież jasne ! wygrywają odmóżdżeni idioci !! Idioci zawsze mają przewagę liczebną ! Tu nie ma żadnej winy Kaczyńskiego ! to pralnia mózgów działa każdego dnia od świtu do zmierzchu od lat ! Nie widzicie tego ??? Czas zacząć myśleć SAMODZIELNIE ! ale komu by się tam chciało nie? lepiej włączyć durny tvn lub kupić gównianą gazetę !! Dajecie się wodzić za nos skurwielom na waszą i naszą zgubę !!!
  Brednie Kaczyńskiego
 • @Kohorta 13:05:00
  "Proszę sobie zatem przeliczyć jakie koszty ponosiło by państwo, a więc podatnicy, gdyby wprowadzić pomysły Kaczyńskiego w życie."

  Przeliczył Pan ??? Ziejąca od Pana nienawiść do Kaczyńskiego nie upoważnia pana do snucia bredni niczym nie popartych ! Kaczyński wskazał niektóre tylko sposoby pozyskiwania środków finansowych jak choćby opodatkowanie wielkich marketów czy banków a przede wszystkim prowadzenie odpowiedzialnej wolnej od korupcji i przekrętów gospodarki sprawne wykorzystywanie funduszy unijnych itp. !! Gigantyczne koszty i olbrzymie zadłużenie państwo ponosi TERAZ !!!!!!!! Jakoś nie widzę i nie czytam słowa oburzenia na jawną likwidację państwa Polskiego przez skorumpowane rządy PO !! tylko bezmyślnie pluje Pan na człowieka który podaje sensowne propozycje ! Gdzie zgubił Pan rozum????????
  Brednie Kaczyńskiego
 • @Paweł Tonderski 00:22:54
  Niech się Pan zajmie lepiej swoim cholesterolem!!!
  Brednie Kaczyńskiego
 • @Paweł Tonderski 00:03:38
  A które państwo do tej pory "wyszło" z Unii ????? Mam nadzieję że Unia się tak czy owak rozsypie więc nie ma się o co pieklić bo nawet bankrutująca Grecja jest w Unii nadal, widocznie nie jest to takie proste ! A Kaczyński nie "bije piany" - głupi i niesprawiedliwy zarzut, ale zasygnalizował najistotniejsze problemy i sposoby ich rozwiązania to nie jest jeszcze szczegółowy program ale już coś i bardzo dobrze! Wszystko co zrobi Kaczyński będzie i tak o niebo lepiej niż to co robi z tego kraju ta skorumpowana mafia ! Taka prawda !
  Brednie Kaczyńskiego
 • @bar-bara 00:01:19
  Oto poziom przeciwników Kaczyńskiego !! ręce opadają !
  Brednie Kaczyńskiego
 • @Kohorta 22:22:28
  Co takiego ukradł Kaczyński !? W Jakie afery jest zamieszany że go wrzucasz do jednego wora z Tuskiem i jego mafią rujnującą to państwo jak nikt do tej pory ??? NIE DA się porównać rządów Kaczyńskiego i Tuska i nie będę tego tłumaczyć jak jakiemuś idiocie mając nadzieję że nim nie jesteś i wystarczy ci sięgnąć pamięcią wstecz ! Tusk nie jest cwany ! to kukła w obcych łapach pieleszona przez antypolskie mendia ! Rżniesz głupa jak niejaki "serendipity" którego "mądrości" nawet nie chcę przytaczać! NIE MA NIKOGO na obecna chwilę kogo można by brać pod uwagę do sprawowania władzy PO-syfie a od czegoś należy zacząć i to niezwłocznie !
  Kto????? pytam się! czerwone SLD ??? skorumpowane PSL? Palikot i jego dziwaczna hałastra ? Po idiocieliście kompletnie ?? Kim wy jesteście ?? Polakami? na czym wam zależy ???
  Brednie Kaczyńskiego
 • autor
  Kolejny durny i kłamliwy bełkot na NE w sprawie wystąpienia Kaczyńskiego !
  Kaczyński ma rację w każdym słowie ! Zasygnalizował realne problemy i wskazał możliwości ich rozwiązania choć wydaje się że naprawienie ogromu zniszczeń PO tym obecnym syfie graniczy z cudem !! KACZYŃSKI JEST OBECNIE JEDYNĄ ALTERNATYWĄ DLA POLSKI !! Należy go wspierać a nie opluwać !!!
  Brednie Kaczyńskiego
 • @Witkacy 16:58:58
  Tak durnego bełkotu dawno nie czytałam !! "znajdzie się Takie środowisko patriotyczne" !!!! Tak i pewnie przejmie władzę od zaraz PO tym obecnym syfie to bliżej nieokreślone środowisko ! Bełkot oderwany od rzeczywistości ! zamiast ubliżać człowiekowi któremu rzeczywiście zależy na Polsce, który ma wiedzę i kompetencje do sprawowania władzy (rządy Kaczyńskiego najlepszymi rządami po 89-tym roku ! FAKTY! Lepiej Pan zrobisz zamykając durna gębę na kłódkę bo mam wrażenie że śladów rozumu w swojej pale nie uświadczysz !!!
  JAROSŁAW KACZYŃSKI - PLAN RATOWANIA POLSKI
 • @konserwatystka 16:08:21
  Jesteś naprawdę tak głupia czy tylko udajesz ???????????????
  JAROSŁAW KACZYŃSKI - PLAN RATOWANIA POLSKI