Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze joasia

 • @vortex 22:57:35
  "albo za pierwszej Solidarności siedziałaś w PZPR" i to niby o mnie !! Nie mogę bo się wyrzygam ! Udajesz głupka ! Ja mówię ze nie znam Lancelota i Andy w tym sensie że nie wiem co za ludzie kryją się pod tymi pseudonimami ! Ale teksty ich znam jak najbardziej jak i inne też ! Masz człowieku skłonności do wysnuwania dziwacznych wniosków ! O działalności Kaczyńskich wiesz najwyraźniej tyle co kot napłakał , ale pomijam już tak odległe czasy choć pamiętam Kaczyńskiego jeszcze za PC zawsze ostro występował przeciwko patologiom i układom III RP , szanuję go za niezłomność poglądów i zasady ! Gdyby było tak jak ty piszesz to "establishment" III RP uważał by go swojego sługusa tak jak Tuska i jego bandę ! Ale ponieważ ten człowiek chce czegoś innego, ma odwagę naruszać te chore układy przez to ta ordynarna nagonka na niego trwająca tyle lat !! To ty wyciągnij wnioski z faktów zamiast czepiać się czyjejś fizjonomii i bredzić od rzeczy !
  29.09.2012 Egzamin z wolności słowa: PiS otrzymuje „niedostateczny”
 • @Prezydent RzBiK 22:18:31
  Żadnych faktów nie neguję, choć przytoczone przez ciebie są dosyć małej wagi ! Polityczna POprawność to od kilku lat PO-wska służalczość wobec obecnej władzy ! gdzie ty tutaj widzisz promowanie PIS-u i ?
  29.09.2012 Egzamin z wolności słowa: PiS otrzymuje „niedostateczny”
 • @vortex 22:09:23
  Te bluzgi to są dla ciebie "fakty"???? Nie wiem kim jest "lancelot' i "Andy" nie wiem również kim ty jesteś nie nazywam nikogo esbekiem bo nie mam takiej wiedzy ! Oceniam tylko na podstawie tekstów i prezentowanych poglądów ! Kaczyńskiego szanuję gdyż na obecnej scenie politycznej nie widzę absolutnie nikogo innego kto choć trochę dorastał by do niego. Uważam że to jeden z najuczciwszych obecnie polityków (bardzo rzadka dzisiaj cecha!) , Kaczyński rządził najkrócej i najlepiej dla społeczeństwa np. tak z brzegu, obniżka podatków, realna walka z korupcją, ulgi prorodzinne...i tak dalej pomimo ordynarnej i chamskiej nagonki np. ze strony mediów i trudnej koalicji zdołał wiele zrobić dla społeczeństwa ! i to są FAKTY Panie kolego ! PIS-owi może daleko do ideału i niestety niektóre typy tam w ogóle mi się nie podobają, ale toleruję PIS ze względu na osobę Kaczyńskiego którego uważam za wartościowego i odważnego człowieka jedyną alternatywę PO PO-wskiej swołoczy bezkarnie demolującej ten kraj !
  29.09.2012 Egzamin z wolności słowa: PiS otrzymuje „niedostateczny”
 • @Prezydent RzBiK 20:28:09
  Zamiast zawzięcie szczuć na PIS przytaczając drobne epizody zastanówcie się (wszyscy plujący na PIS!) dlaczego tak wielu wartościowych blogerów opuściło wasze łamy ?????? Co było tego przyczyną ? Czy aby nie tendencja do nieustannego rzucania błotem na Kaczyńskich ! Ja wam życzę żebyście mieli w kraju takich zdrajców ojczyzny jak Kaczyńscy ! Ciągle czytam zarzuty o podpisanie traktatu ! Co za idiotyzm i chamstwo no i krótka pamięć !! Zapomnieliście k..wa co się działo?? nagonka i presja głównie ze strony PO na podpisanie tego traktatu sięgała dna, Kaczyński zwlekał czekając na wynik referendum w Irlandii!! Gdzieście wtedy byli ! Dlaczego nie nawoływaliście do wyjścia z Unii?? Teraz plujecie ! Tfu..!!!!
  29.09.2012 Egzamin z wolności słowa: PiS otrzymuje „niedostateczny”
 • @prof.Rivell 09:55:18
  Litości ! Jesteś nie tylko wyjątkowo głupi! Jesteś przede wszystkim POsPOlitym CHAMEM !! Robisz konkurencję Niesiołowskiemu i Palikotowi ? Gratuluję wzorców !
  Ostrzelano biuro posła PiS. Celowano w portret Lecha Kaczyńskiego
 • @Andron 14:36:39
  Pieprzysz androny człowieku aż ręce opadają ! Jasne ! Kaczyńscy wszelkie zło uczynili Polsce ! Ja bym bardzo chciała żeby wszyscy byli tacy winni wobec Polski jak Kaczyńscy ! Oj dureń z ciebie !
  GŁOŚNO ODKŁAMAĆ
 • @lju 15:43:57
  "to że TVN nazywa ich patriotami" ??????? A cóż to za bełkot ?? Co tu ma do rzeczy tvn ? A "udział w Okrągłym Stole" też nie jest przekleństwem na wieki ! raczej cała działalność po okrągłym stole ma tu chyba kluczowe znaczenie prawda ? Wtedy się okazało kto kim jest ! Nie widzicie różnicy np. między działalnością GW i Michnika a PIS-u ?? rżniecie głupów ? A te zarzuty "systemowe" ! może i nie bez pewnych racji ale tego się nie da zmienić od jutra ! trochę realizmu ! "Od jutra" natomiast należy zmienić - wywalić, obalić, wywieźć na taczkach, inna opcja... ten nieszczęsny skorumpowany do szpiku kości antypolski nierząd !!! To jest kluczowe zadanie do niezwłocznego wykonania na JUŻ ! W miejsce nierządu widzę jedynie PIS a zwłaszcza Kaczyńskiego który jest po prostu gwarantem uczciwych rządów a tego nam teraz potrzeba jak powietrza ! (do Pana lju i Sendeckiego!)
  Ktoś przestawił wajchę!
 • @lju 16:51:28
  "Sikorski był świetnym ministrem PiS" może i był ale gdy Kaczyński zorientował się kto zacz wywalił go z hukiem prawda !? podobnie jak Kaczmarka ! nie trzymał ich nie ukrywał ich szachrajstw jak to czyni Tusk wobec swoich kolesi ! Jeżeli istnieje obecnie na scenie politycznej partia propolska to na tę chwilę jest nią PIS ! takie są realia chwili obecnej czy się to komuś podoba czy nie ! PIS i Kaczyński jest nam niezbędny do przejęcia władzy !!!! Bo jesteśmy rządzeni przez skorumpowana mafię niszczącą z premedytacją ten kraj !!!
  Kaczyński pyta tłum o Tuska: Chcecie takiego przywódcy?
 • @Warlord 15:21:48
  Powtórzę "durny pajacu" ! bo mnie do tego zmuszasz ! Nie ma żadnego monopolu !!! Jest prawda lub łgarstwo i tyle !! sam wyciągnij wnioski ! nie mam teraz czasu !
  Kaczyński pyta tłum o Tuska: Chcecie takiego przywódcy?
 • @Warlord 12:13:20
  Mów za siebie durny pajacu !!! nie rżnij głupa!! "ruskie serwery" "polskie fałszerstwa" może i po trosze tak ale przede wszystkim antypolskie mendia sączące do mózgów jad każdego dnia prze wiele lat !!!!!!!!!!!!!! zapomniałeś o tym matołku ??? To media trzymają w szachu zgraję otępiałych durniów podobnych do ciebie którym nie chce się używać własnego rozumu ani też samodzielnie POmyśleć !!
  Kaczyński pyta tłum o Tuska: Chcecie takiego przywódcy?
 • @Skanderbeg 08:57:56
  Zaczynam rozumieć niechęć środowisk prawicowych do NE jeżeli takie "Skanderbegi" beztrosko judzą i plują np. na Kaczyńskiego jedynego człowieka zdolnego do przejęcia władzy i ogarnięcia tego koszmarnego syfu uczynionego przez złodziejską hałastrę PO !!!! Wyobrażałam sobie (widocznie mylnie!), że NE to ostoja polskości, walki o wolność i tępienia patologii typu PO !
  Kaczyński pyta tłum o Tuska: Chcecie takiego przywódcy?
 • @indris 21:31:59
  To nie koncepcja gamoniu ! to PRAWDA !!! Fakty się dla ciebie nie liczą ???
  "indris" - prowokator i kłamca !!!!!!!!
  Tusk: Nie odpowiadam za śledztwo Smoleńskie bo haratałem wtedy w gałę
 • @panMarek 23:42:28
  Jesteś głupkiem POsPolitym ! Do jednego wora z Kuczyńskim ! Tfu..!!!
  Debata według TVN
 • @Kula Lis 62 22:25:21
  "zmuszenie Rostowskiego do zmiany polityki podatkowej" ! wierzy Pan że jakiekolwiek argumenty mogłyby trafić do tego hochsztaplera ? Tylko POrządny kop w d...ę mógłby załatwić sprawę ! Ta kłamliwa kreatura szkodzi Polsce jak mało kto !
  Dlaczego liberałowie boją się uczciwej dyskusji o gospodarce?
 • @ezaw 14:11:40
  Sam jesteś głupi do "bulu" !! Takie osobniki powinni dostać dożywocie bez żadnej możliwości zmiany tej kary !! to najłagodniejszy wyrok dla takich kanalii !!!
  "Będzie dalej zabijał. Tego jestem pewna"
 • @indris 20:19:42
  indris to zwykły kłamczuszek lub prowokator ! Dzień 29 września winien być dniem jedności Polaków przeciwko wszechobecnemu kłamstwu, zaprzaństwu i korupcji, a kościół winien być z narodem a nie przeciwko !! (skandaliczna postawa Nycza który odmówił odprawienia Mszy przez biskupa !) Mam nadzieję, że nie była ta odmowa spowodowana faktem, iż zaproszenie przyszło nie ze sfer najwyższych (Patriarcha Cyryl, Prezydent, Premier – kolejność nieprzypadkowa), a od ludu pisowskiego, solidarnościowego i – o zgrozo! – radiomaryjnego, co dla Jego Celebrycji miłym być nie może. PO prostu ŚWIŃSTWO !!!! Episkopat pokazałl gdzie ma polski naród !
  Bunt w Kościele, prowodyr to krad. Nycz !
 • @karoljozef 01:08:51
  Dzięki, dobranoc ! Porozmawiamy innym razem . Pozdrawiam również.
  Kto zakazał otwierania trumien? - Dziś w programie Bliżej
 • @karoljozef 00:27:39
  No rzeczywiście...bardzo wątpliwej urody sformułowanie ale niech tam.. Ale czy Pan przewiduje rewolucję totalną ? no cóż jakoś w to wątpię ! przynajmniej w chwili obecnej. PIS toleruję ze względu na Kaczyńskiego którego uważam za jednego z najuczciwszych i odważnych polityków a to rzadka cecha (jedna i druga), poza tym w PISie znalazłoby się kilku mądrych i uczciwych ludzi dobrze służących naszej ojczyźnie, bo w PO stan zerowy to kryminalna banda ! Możemy tak czekać do u....j śmierci (przepraszam teraz ja!) na rycerza na białym koniu a tymczasem Polska nam się wali ! Ktoś rozsądny musi to jakoś ogarnąć i przynajmniej zatrzymać ten syf a nie widzę póki co nikogo innego niestety !
  Kto zakazał otwierania trumien? - Dziś w programie Bliżej
 • @karoljozef 23:50:29
  Oby tak było ale czy to realne w obecnej sytuacji ??? a od czegoś musimy wreszcie przecież zacząć !
  Kto zakazał otwierania trumien? - Dziś w programie Bliżej
 • @Marek Kajdas 23:25:24
  Odpieprz się Pan już od tego PIS-u bo to zaczyna już być nudne !!! A może Pan poda ofertę KTO zamiast PIS-u w obecnej sytuacji ????????
  Kto zakazał otwierania trumien? - Dziś w programie Bliżej