Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze joasia

 • @1normalnyczlowiek 11:36:07
  Ależ ten Pan (Szymowski! ) jest jak najbardziej infntylny! To widać, słychać i czuć !! Powoływanie się na takie autorytety jak Bondaryk i łgarz Kaczmarek oraz na wyroki "bezstronnych sądów" (koń by się uśmiał!) to po prostu kompromitacja ! Do Cezarego Gmyza Panu Szymowskiemu baaaardzo daleko... niestety!
  Wyroki za łgarstwa Cezarego Gmyza
 • @ratus 14:35:39
  Twoje przegięcia są żałosnie idiotyczne i tyle ! Święto niepodległości to święto dumy narodowej ! Usmiech i radość jak najbardziej ale nie błazeństwa !!
  Smuta Święta Niepodległości
 • autor
  Ja się tylko niezmiernie zdumiewam nad stanowiskiem niejakiego Eryka Mistewicza (speca od przekazu medialnego) który z uwiebieniem nieomal traktuje Lisa podziwiając jego inteligrencję oraz metody (okładka ta i inne!), rzekomo podnoszace sprzedaż gazety!! Tfu..!!! miałam faceta (Mistewicza!) za dużo mądrzejszego ! W/g niego dopuszczamy każdy syf i przekraczamy wszelkie granice byleby sprzedać gazetę ?? czy tak ??? Mam nadzieję ze to spowoduje odwrotny od zamierzonego skutek ! Ludzie mają już dość tej ohydy i tzw. picu !!!! A Lis jest przykładem zwykłej szmaty bez cienia obiektywizmu i rzetelności dziennikarskiej ! A gazety przez niego zarządzanej nie tknę nawet przez 10 par rękawic ! Plugawstwo moze sobie pan lis oferować takim jak on !!!!
  Bolszewicki brukowiec zatrudnia faszystowską świnię o wyglądzie lisa!
 • @Zawisza 14:09:49
  @Skanderbeg i @Zawisza = dwóch niekwestionowanych IDIOTÓW na NE ! ich wypocinami szkoda się nawet zajmować !!
  Trotyl na wraku? Tajemnicza taśma informatora PiS
 • autor
  Olejnik durne zakłamane babsko jak cała Gówniana gazeta ! Tfu...!!!!!!!!!
  Olejnik kpi z Kaczyńskiego. "Już widzę po wygranych wyborach PiS sznur osób idących do więzienia"
 • @Alia 21:47:01
  Nie tylko hieną ale i durną babą i tępym POlitrukiem ! mam odruch wymiotny dla takich człekopodobnych obmierzłych typów !
  "Nominuję Cezarego Gmyza do hieny dziennikarskiej roku"
 • @panMarek 10:53:26
  A jakież to skandaliczne przykłady gnębienia obywateli za rządów Kaczyńskiego i PIS-u pan przytoczy panie łgarzu ??????
  "Takie jest państwo Tuska. Wyjątkowo brutalne, bezwzględne i okrutne"
 • @ALIK 20:43:09
  Jesteś tylko żałosną pełna nienawiści kreaturą niczym więcej ! Twoje wypociny to totalny syf i obelgi ! Mam nadzieję że zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialności !Jesteś z siebie dumny ?????
  Prokuratura ujawniła poufne dane dotyczące Marty Kaczyńskiej i jej córki
 • @Łażący Łazarz 20:30:20
  "TVN oczywiście PiSowi przeszkadza' - grzecznie powiedziane ! No cóż staram się głupstw nie opowiadać, a oszczerstw i kłamstw nie popieram ktokolwiek by ich nie głosił czy GP czy Pan Macierewicz ! Jednakże nie zdarzyło mi się nigdy przeczytać Pana pozytywnych opinii o PIS ! przypadek ??? Faktem jest również ze PIS choć nie idealny jest jedyną alternatywą dla Polski na obecna chwilę ! NIE MA innej ! Chyba że Pan ma coś konkretnego na uwadze ? Kogo i kto to jest ??? chętnie się dowiem !
  Zdrajcy contra Nudziarze
 • @cziken1 19:48:33
  IDIOTA ??????????????????
  Zdrajcy contra Nudziarze
 • @Łażący Łazarz 22:55:57
  Panie ŁŁ, od przekazu i wizerunku mamy nasze spsiałe tvn-y i polsaty tvp i im podobne i to do wyrzygania ! Skutki owych nadawców sam Pan był łaskaw opisać i tu się z Panem całkowicie zgadzam ! (dlatego właśnie np. 3 miliony zwolenników PIS a nie 6!) Ale mnie nie o to chodzi ! Lecz:
  " to politycy PiS powinni mieć te rozwiązania i je nam zaprezentować" ależ właśnie to robią Panie ŁŁ!!!! Może trochę zainteresowania zamiast nieustannej krytyki choć i ta jest potrzebna nie przeczę ! Żeby była jasność nie jestem bezkrytyczną wielbicielką PIS ! Zdaję sobie sprawę że wielu tam karierowiczów i cwaniaczków, jednakże popieram PIS ze względu na osobę J.Kaczyńskiego którego cenię wysoko i szanuję za uczciwość, niezłomność poglądów, patriotyzm, jest także wiele osób w PIS które zasługują na szacunek choćby M. Kamiński były szef CBA i jemu podobni. Kaczyński sprawował rządy w atmosferze chamskiej medialnej nagonki, sprawował je najkrócej stąd wiele spraw zwyczajnie nie zdążyli przeprowadzić nie wszystko też się udało, jednakże były to najlepiej sprawowane rządy jeśli chodzi o społeczny interes: realna walka z korupcją, obniżenie podatków i kosztów pracy - składki ZUS, ulgi prorodzinne itp. To są FAKTY dające nadzieję na lepszy, sprwniejszy i uczciwszy rząd a czyż nie o to chodzi ??
  Zdrajcy contra Nudziarze
 • @cziken1 19:25:21
  proponuję Panu te ziółka chociaż skutek może być żaden, gdyż odmóżdżenie zaawansowane.... niestety
  Zdrajcy contra Nudziarze
 • @gallux 15:29:34
  Podzielam pańską opinię w całości. paskudna nagonka na PIS to nie jedyny przypadek ŁŁ i blogerów NE ! Smutne ! Ja się w dużej mierze zawiodłam !
  Zdrajcy contra Nudziarze
 • @cziken1 23:05:32
  "cipcia" to może być twoja żona nieprawdaż !! trochę kultury, ale widzę że na tym polu żałosne zero !!!
  Zdrajcy contra Nudziarze
 • @cziken1 22:47:34
  Lecz swoją głupotę człowieku ! Może jest jeszcze jakaś nadzieja....?
  Zdrajcy contra Nudziarze
 • @gallux 19:55:23
  ma Pan całkowita racje co do wpisu autora, też byłam zafascynowana KAT-em, niestety dość szybko się rozczarowałam co do autora ŁŁ jak i NE . Rozumiem ludzi (blogerów), którzy pozbawieni złudzeń pożegnali się czym prędzej. Sama zaglądam tu coraz rzadziej mając nadzieję ze może się pomyliłam i nie do końca jest tak jak myślę, niestety jest gorzej ! (powyższy tekst ŁŁ jest tego dowodem!). Ponury PIS - no nie wiadomo śmiać się czy płakać ?! to ma być "merytoryczny" zarzut Panie ŁŁ ? Ja też jestem ponura i sadzę że jeszcze parę milionów Polaków również patrząc na upadek Polski i na sprawującą władzę mafię , trudno się cieszyć i mieć dobre samopoczucie w takiej sytuacji, no chyba że ktoś jest zupełnie otumaniony i odmóżdżony (mendia !!), i nie zdaje sobie sprawy z rzeczywistości wokół! Ale to ten "ponury" PIS Panie ŁŁ jest jedyną realną opozycja w tym kraju ! To ci ponurzy ludzie organizują debaty o gospodarce, służbie zdrowia, bezrobociu istotnych sprawach dla naszego społeczeństwa, proponując swoje rozwiązania, słuchając ekspertów ! To źle Panie ŁŁ ??? Czy w/g Pana lepiej leżeć i patrzeć w sufit ??? Zamiast nawoływać do jedności, rozjaśniać ludziom w głowach (karmionych nieustannie durną propagandą - niemal wszystkie tv!) Pan ochoczo opluwa opozycję ! Naśladuje Pan niejakiego palikota ! Wstyd mi za Pana !
  Zdrajcy contra Nudziarze
 • sytuacja w Polsce
  ma Pan całkowitą rację, niestety nie brak na NE "komentatorów" plujących zajadle na PIS i wmawiających kłamstwa że PIS I PO to jedność !! Rzeczywiostość a nawet fakty nie przebijają się do mózgów co niektórych lub jest to PO prostu celowe działanie !!! To bardziej prawdopodobne...
  Expose premiera, wizerunek, PR i sondaże
 • autor
  Dobre i trafne !
  aj-tam, eksPOze...
 • @Łażący Łazarz 22:04:41
  Nie tylko Kaczyński ! Cały naród powinien chcieć zemsty za to co nam czynią ! nie warto się ceregielić z ty syfem ! wywalić na zbity ryj z Polski z biletem w jedna stronę ! To najłaskawszy wyrok dla tych skurwieli ! popieram Pana w 100% !
  Echo niesie. Kaczyński chce zemsty!
 • @Zawisza 09:43:50
  A co masz przeciwko rządom Kaczyńskiego ?? Co uczynił złego dla Polski w czasie swoich rządów ??? Bo fakty wskazują na to że był to najbardziej przyjazny i najsprawniejszy rząd dla Polaków po 89-tym roku ! I oby wrócił jak najszybciej !
  Miał być człowiek znany, szanowany premier – jest króliczek z kapelusza