Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze joasia

 • @Nathanel 22:22:24
  Dla Powyższych pożal się Boże "komentarzy" ! Jesteście tyPOwymi antypolskimi DURNIAMI !!!!!!!!!!!!!
  4 punkty różnicy w sondażach między PO i PiS
 • @Prezydent RzBiK 00:27:36
  Jasne ! Tacy jak ty się nie powstrzymują ! prawda ? A tak na marginesie skądże te obawy iż "cały ten obóz patriotyczny" to coś nieszczerego i pragnącego widzieć ciebie głupszym niż jesteś ???? Tego rzeczywiście nie kumam ! Ja np. nie mam takich obaw i postrzegam obóz patriotyczny jako jedyną nadzieję dla Polski !
  A cegłę może bym i kupiła gdybym wybierała się na bal , kto wie ?
  CHCESZ BYĆ "NIEPOKORNYM"? MUSISZ ZA TO ZAPŁACIĆ
 • @Prezydent RzBiK 00:03:28
  Nie mam żadnego kłopotu ! Twoje intencje są aż nadto jasne miej odwagę się przyznać jeśli promujesz się w ten sposób: "Czy jest mi w stanie wytłumaczyć ktoś czemu tę imprezę poleca prof. Andrzej Nowak? (którego bardzo sobie cenię). Nie wiem jak was, ale mnie estetyka GaPola\Pinezek zwyczajnie odrzuca na poziomie wegetatywnym - jest w niej coś kabotyńskiego." Ja też szanuję prof. Nowaka jako człowieka uczciwego i polskiego patriotę ale również szanuję każdego uczciwego dziennikarza bo w oceanie sprzedajnych świń dziennikarskich każdy z nich jest niezwykle cenny ! Jeżeli GP lub inne prawicowe wydawnictwa i i ich dziennikarze cię odrzucają to przynajmniej powstrzymaj się od złośliwych "komentarzy" !
  CHCESZ BYĆ "NIEPOKORNYM"? MUSISZ ZA TO ZAPŁACIĆ
 • Prezydent RzBiK, ŁŁ!!!
  I wam podobni !!! Zamiast nawoływać do jednoczenia się wszystkich przyzwoitych ludzi którym zależny na naszej ojczyźnie, wy nie bacząc na to że Polska idzie na dno zajmujecie się opluwaniem garstki przyzwoitych dziennikarzy ! Naprawdę wstyd ! Czy NE to prawicowy portal ???????????
  CHCESZ BYĆ "NIEPOKORNYM"? MUSISZ ZA TO ZAPŁACIĆ
 • @Korneliusz 19:49:26
  To co piszesz to bzdury kompletnie nie na temat o którym pisze "Pawelk" , może przeczytaj jeszcze raz i zastanów się !!
  Zamach? No problem!
 • @Kula Lis 62
  Ogromnie się cieszę że Pan wrócił i pozdrawiam serdecznie !
  BEZDUSZNY KOSZER
 • Skrajny debilizm!
  Nie da się inaczej podsumować owego "wywiadu" !! Tragedia !!!!!!!
  Wszyscy śmieją się z Jarosława Kaczyńskiego
 • @Gawronski Rafzen 07:49:47
  "wulgarny komentarz" ??????? To niechże Pan poczyta swoje ! Nie ujmuję nikomu opozycyjności ktokolwiek ma odwagę wystąpić przeciwko obecnemu reżimowi jednakże miałam na myśli opozycje w sejmie a tam nie ma śladu żadnej poza Kaczyńskim i niedoskonałym niestety PIS-em ! Ale takie są realia na dziś !
  13 grudnia Polacy idą pod dom J. Kaczyńskiego !
 • autor
  "Gawronski Rafzen" +"katerina404" = dobrana z was para odmóżdżeńców totalnych !! Szkoda słów to aż niewiarygodne.... że można tak zidiocieć i mieć w sobie tyle nienawiści i to do kogo ? Do jedynej realnej opozycji w tym skorumpowanym kraju !!
  13 grudnia Polacy idą pod dom J. Kaczyńskiego !
 • autor
  Czy NE to prawicowy portal ?????????????? Plucie jadem na opozycję a w szczególności na Kaczyńskiego to już norma Panie Ł.Ł ?? Co złego zrobił Panu Kaczyński ? Ta zajadłość Panu nie przystoi ! nieładnie !!
  Kaczyński szuka tożsamości
 • @FanDaVinci 23:29:35
  Ma Pan całkowita rację !! Głos rozsądku w chamskiej nagonce na Kaczyńskiego ! To zwykłe insynuacje zakompleksionego Wrzodaka ! Ten typek po prostu nienawidzi Kaczyńskiego i od lat pluje jak może mam nadzieję z marnym skutkiem ! Niech się pan nie wysila panie Wrzodak ! Do Kaczyńskiego panu bardzo daleko....! Nie ta liga ! Zajmij się pan aferami mafii obecnie rządzącej a nie bzdetami !
  Majątek Fundacji J. Kaczyńskiego
 • @Zbigniew-Grzymski 18:39:31
  Brawo Panie Grzymski ! Istota rzeczy podana "na tacy" Nic dodać ani ująć ! Takie teksty powodują wzrost świadomości społeczeństwa i o to chodzi ! Durni nie biorę pod uwagę !
  Kłamstwo Smoleńskie . Rosja gwarantem bezpieczeństwa Polski
 • autor
  Zgadzam się z autorem tekstu, niejaki Deresz - wyjątkowo plugawa menda ! Brr......koszmar !
  Esbecki kapuś, Paweł Deresz, chciał by jego żona poleciała do Smoleńska!
 • @Zawisza 23:09:58
  Jesteś zwykłym krętaczem ! Bredzisz w stylu Osieckiego lub Hypkiego !!! Niech żyje głupota i chamska propaganda w twoim wydaniu !! Nie stawiam żadnych tez co do Smoleńska, ale tam mogło zdarzyć się absolutnie wszystko oprócz tzw. "wypadku lotniczego" albowiem nic ale to absolutnie NIC na to nie wskazuje !!! Wystarczy przeanalizować jakikolwiek wypadek lotniczy, procedury i sposób postępowania oraz prowadzenia śledztwa ! I SAMODZIELNIE UŻYWAJĄC WŁASNEGO ROZUMU wyciągnąć wnioski i tyle panie niejaki "Zawisza" !!!
  Za Smolensk odpowiecie przed sądem za zycia i hanbą na wieki.
 • autor
  Wyjątkowo durny tekst ! O co właściwie chodziło !! Dowalić Kaczyńskiemu ? Po co ?
  3 : 1 dla PiS’u
 • autor
  Protestujcie i nagłaśniajcie sprawę GMO !!!!!!!!!!!!! (coś się działo w Sejmie 9 listopada po godz. 19-tej ?) GŁOŚNO O TYM MÓWIĆ !!!!!!
  Dzisiaj debata rolna organizowana przez PiS
 • @Nida 21:08:21
  Może sposób norweski (zastosowany po II wojnie światowej wobec zdrajców i kolaborantów - 25 szubiennic !), jest dla nas jedynym wyjściem np. 300 lub więcej ??
  Gry wojenne w Warszawie 11.11.2012 – garsc refleksji.
 • @BGnatowski 22:38:18
  Co Pan za pierdoły wypisuje??? Głowa mała ! Prowokator czy głupek ! szkoda słów !!
  Policja dostała rozkaz: na Marszu Niepodległości ma być niebezpiecznie
 • autor
  NIE ZGADZAM SIĘ i nie będę bojkotować ( póki co ! ) " Uwarzam Rze" gdyż nie widzę na razie żadnego powodu ! jak zobaczę wtedy zdecyduję ! na chwilę obecną tylko ten tygodnik mi odpowiada !
  Wzywam do bojkotu "Rzopy" i "Uważam Rze"
 • @Zbigniew-Grzymski 20:46:38
  Zgadzam się z Panem absolutnie ! Ziobro ześwinił się totalnie ! a kiedyś miałam wiele sympatii dla niego ! Ale to już przeszłość niestety !
  Ziobro proponuje: RBN zajmie się katastrofą smoleńską?