Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze joasia

 • Putin - bandyta ?
  Nigdy nie czytałam głupszego i bardziej kłamliwego bełkotu na temat Rosji!
  Zamiast bezczelnie się przedstawiać jako docent niech pan poszuka choć śladu rozumu w swojej pustej pale !! (obawiam się że na próżno!), z rąk czerwonych bolszewików zginęło 60 mln. Rosjan ! A może warto poczytać historię (nie taką znów odległą!) i zapoznać się z faktami KTO wywołał, sfinansował i przeprowadził tzw. rewolucję w Rosji, kto strzelał do Polaków w Katyniu, jakiej narodowości były bojówki NKWD, z czyjego rozkazu zamordowano carską rodzinę i kto to uczynił ! No i co tu ma do rzeczy Putin bo jak na razie to spośród tych agresywnych i prących do wojny debili z tzw. "zachodu" i USraela to najbardziej rozsądny człowiek ! Jesteś po prostu kłamliwym pajacem i totalnym nieukiem ! Kompromitujesz się baranie !!!
  Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?
 • @Astra 18:59:29
  No i ta ohydna postawa ! Dla mnie Sakiewicz i jego sfora = Zdrajcy ojczyzny !!! Zapakować hałastrę w pociąg w jedną stronę, solidny kop w d....ę i won do Kijowa ! (bez możliwości powrotu !!).
  Kolejna manipulacja partyzantów Sakiewicza...
 • @Kula Lis 62 09:32:26
  Kto wybiera Ukraińca na prezydenta polskiego miasta ?? Pełnienie funkcji państwowych jak i samorządowych przez obce nacje (nawet jeżeli sobie nabyli obywatelstwo!) powinno być zabronione prawem !!!!!!!!!!!!!!!!!Jeżeli nie funkcjonuje takie prawo to jak może prawidłowo funkcjonować państwo zarządzane przez obcych !?
  Przecież obcy (wszystko jedno kim są) nie będą realizować naszego polskiego i narodowego interesu co w naszym kraju widać na każdym kroku ! Jeśli nie wyrwiemy Polski z obcych łap nie będziemy istnieć !!!!!!!!!!!!!!!!! Ukrainiec won do Kijowa a nie w Przemyślu bruździć !!!
  Jak długo potrwa zawieszenie broni?
 • @Netwalker 20:42:08
  Też mnie to wkurza !!! Trzęsie mnie na samą myśl o jakichkolwiek i kiedykolwiek zawieranych sojuszach z Ukrainą Tfu !!! Jak można z takimi łgarzami zawierać jakiekolwiek sojusze coś się tym razem ślepej mańce popieprzyło ! Państwo oparte za zakłamaniu, ludobójstwie, zbrodni i przemocy gloryfikujące zbrodniarzy (las pomników, pochody z portretami tych potworów), państwo które nie uczy młodzieży faktów historycznych tylko wrednych zakłamanych nazistowskich haseł, takie państwo nie zasługuje na żadne sojusze zwłaszcza z Polską (vide rzeź wołyńska !).
  Polska i Ukraina po negocjacjach w Mińsku
 • @LordConqueror 21:21:50
  No niestety czasem trzeba kogoś "usadzić" i wszystko jedno kto to zrobi ! Ja nie chcę graniczyć z rozchwianymi psychicznie świrami ze skłonnością do mordów !! I popytaj ludzi którzy mieszkają bliżej granicy z nimi co o tym myślą ! A co do rozmowy między liderami psychopatów to nie łudź się człowieku i nie bredź o żadnej "ustawce" bo takowej nie było ! To ty prezentujesz "kalectwo myślenia" bo nie wyciągasz wniosków z faktów i z tego co się dzieje ! Nie słyszę żeby Putin jakieś roszczenia względem Polski wysuwał !! Co nie znaczy że jestem jego wielbicielką ale uważam że powinniśmy względem Rosji ułożyć stosunki twarde ale neutralne ! O jakichkolwiek sojuszach ze świrami z Ukrainy nie ma mowy !! We własnym interesie powinniśmy się trzymać jak najdalej od tej zdegenerowanej bandy !
  PiS odwraca się od banderowców?
 • @LordConqueror 21:12:39
  "Błędnie uważasz politykę amerykańską za syjonistyczną. Żydzi, czy syjoniści mają na nią wpływ, ale nie zawsze i nie w postaci czystego determinizmu."
  Cóż za zdumiewająca naiwność !!! (o ile prawdziwa !)
  PiS odwraca się od banderowców?
 • @LordConqueror 18:07:41
  Sam jesteś paranoikiem uporczywie lansując załganych wielbicieli zbrodniarzy !!!! Oni się nie kryją ze swoimi roszczeniami tylko walą otwartym tekstem o zajęciu polskich powiatów i ewentualnie urządzeniu nam drugiego Katynia ! Jak dalece trzeba być oślepionym i odmóżdżonym by popierać taką swołocz !!! Jak do tej pory to jedynie Rosjanie potrafili usadzić tę swołocz ! Amy powinniśmy się trzymać od nich jak najdalej !!
  PiS odwraca się od banderowców?
 • Wyrok ETPC i PIS
  Doprawdy nigdy nie myślałam ze do tak ponurych wniosków dojdę ! Dotychczas myślałam o PIS i Kaczyńskim bardzo pozytywnie i w ich rządach widziałam nadzieję na lepszy los Polski ! Muszę jednak przyznać się do błędu i oddać sprawiedliwość "mańce" gdyż ma rację w każdym słowie !
  Wizyta Kaczyńskiego na majdanie i bratanie się z wielbicielami zbrodniarzy Polaków nie mieści mi się w głowie i dyskwalifikuje całkowicie Kaczyńskiego i cały PIS !!! To sługusy obcych bo przecież nie w interesie Polski bratają się z takimi typami !! Od wielu miesięcy już obserwuję i bardzo się dziwię słabości tzw. "opozycji" i niewykorzystywaniu sytuacji które same im się pchają w łapy !! Obnażyli się tym postępowaniem całkowicie ! Nie mają już i mieć nie będą mojego głosu ! I nie tylko mojego jak sadzę .
  Kto zaplaci za tortury? - widziane z USA
 • ciąża Kate
  Te "sensacje" to już przegięcie i bzdura totalna !!! Ludzie opamiętajcie się !!!
  Fałszywa ciąża Kate?????????
 • Rusticulus
  "Rusticulus" , "panMarek" i im podobni wygłaszający pogląd "wszystkich do jednego wora" są po prostu prymitywnymi głupkami i powinni wiedzieć dlaczego !!
  Czy w Polsce, konieczne jest skierowanie “ODEZWY DO NARODU POLSKIEGO”, w celu pozbawienia władzy Prezydenta i Premiera?
 • autor
  Bzdury piszesz koleś !!! Nie widzisz kto opanował ten Sejm ??? W obecnej sytuacji każda ale to absolutnie każda propozycja przeciwko temu ohydnemu totalitaryzmowi nie ma żadnych szans !! Tylko obalenie totalitaryzmu przyniesie wolność !! Jak długo Polacy to jeszcze zdzierżą ? Czy aż do następnych wyborów ? Niestety w dużej mierze zależy to od naszej dojrzałości i świadomości a z tym niestety jrst nie najlepiej....!
  (i to nie jest żadna wina "kaczora"!)
  Prezes Kaczyński trzyma w rękach premiera Glińskiego
 • @moher 22:21:49
  To prawda ! To mało śmieszne raczej tragiczne ! Gdy widzę wokół siebie tylu koszmarnych i tępych idiotów z wypranymi mózgami to ogania mnie przerażenie ! Czy ktoś jest w stanie to zmienić i kiedy ? Wszelka dyskusja z takimi osobnikami jest beznadziejna i prowadzi donikąd !
  Histeryczne tupanie lewactwa.
 • @Seth 18:37:46
  Jesteś głupi do bólu !!!!!!!!! Nie dyskutuję z idiotami !
  Aleksander ( nie ) Wielki i spółka czyli lewica
 • @kserkses 13:45:14
  Miałam się już na ten temat nie odzywać ale zwyczajnie szlag mnie trafia ! Co do traktatu lizbońskiego zdumiewa mnie ten "argument" głupców !! Ludzie czy wy macie zaniki pamięci ?! czy wszyscy "zapomnieli" co się działo jak Kaczyński zwlekał jak tylko mógł z podpisaniem tego dokumentu biorąc pod uwagę wyniki referendum w Irlandii, obawy samych Niemców którzy też zwlekali ale cóż to było za plucie i jazgot "naszych" mendiów nie da się opisać ! Kaczyński był pod ścianą i nie wiem czy mógł tego nie podpisać no chyba żebyśmy wystąpili z UE (czego ja osobiście bardzo bym sobie życzyła!), też mam o to nie wiem czy do końca uzasadniony żal do niego !
  Jedwabne natomiast to sprawa incydentalna w skali kraju i okropieństw II Wojny Światowej nie twierdzę że Polacy nie zawinili nigdzie w stosunku do Żydów jednakże nie można tu mówić o zjawisku !! Możemy natomiast mówić jak o zjawisku o licznych przypadkach ratowania Żydów przez Polaków z narażeniem własnego życia ! ( o tym głównie powinni robić filmy "nasi" pożal się Boże "tfurcy") Czy Kaczyński podjął słuszną czy też niesłuszną decyzję w sprawie Jedwabnego tego po prostu nie wiem . Jednakże nie widzę tu szczególnie jakiejś złej woli. Uważam również (nie tylko ja) że Lech Kaczyński był najlepszym prezydentem jakiego Polska miała po II Wojnie ! Nie był bez wad jak każdy człowiek ale jego postawa i działanie świadczą o tym że interes narodowy był dla niego priorytetem ! Polecam trochę historii najnowszej np. film dokument "Nocna zmiana" tam dokładnie widać gdzie byli wtedy i po której stronie (już po okrągłym stole) Kaczyńscy a gdzie Tusk, Wałęsa, Kwaśniewski, Pawlak i im podobne męty !!!
  Aleksander ( nie ) Wielki i spółka czyli lewica
 • @kserkses 16:06:04
  Człowieku ! ogarnij się ! Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś i walnij się otwartą dłonią w głowę ! A nuż pomoże ! Ja bym sobie bardzo życzyła aby wszyscy tak szkodzili Polsce jak Kaczyńscy i PIS ! (twoje przykłady ,niektóre mocno naciągane mają się tak do afer PO jak słoń do mrówki !) A dla równowagi polecam wyszukiwarkę i "Afery PO" ! Miłej lektury i przetarcia gałów kto szkodzi naszej ojczyźnie i dąży do jej likwidacji !! Nie mam ochoty ani czasu pisać obszernych tekstów aby ci rozświetlić o co mi chodzi bo to chyba na nic !! Zdolność racjonalnego myślenia i trzeźwej oceny rzeczywistości widać nie leży w twoich możliwościach intelektualnych ! No cóż smutne ! żegnam !
  Aleksander ( nie ) Wielki i spółka czyli lewica
 • @kserkses 14:30:10
  Litości ! Dlaczego Polacy są tak durnym i kłótliwym narodem !?? Wiem sama jestem Polką i bardzo leży mi na sercu los mojej ojczyzny, ale liczna niestety obecność w naszym społeczeństwie zacietrzewionych durni typu Wrzodak budzi zgrozę ! Pan widzę reprezentuje podobne poglądy choć do Wrzodaka Panu daleko ! Namiętne badanie życiorysów zwłaszcza Kaczyńskich to chyba Pana życiowa pasja czy co? Owszem należy wiedzieć kim jest kandydat do sprawowania władzy i jakie ma korzenie ale też jeśli chodzi o Kaczyńskich to panuje bezlitosna nagonka i wszystko każdy błąd i potknięcie urasta do rangi przestępstwa ! Kaczyńskim NICZEGO się nie zapomina !!! Ja mam taką przekorną naturę ze im bardziej jest ktoś opluwany tym bardziej budzi to moje podejrzenia ze coś jest nie tak ! Nie twierdzę że Kaczyńscy nie popełnili żadnego błędu ale udział przy okrągłym stole nie może przekreślić całego życia prawda !? Kaczyńscy budzą moja sympatię (PIS znacznie mniej!) ze względu na niezłomną patriotyczną postawę za wieloletni opór wobec III RP za realną walkę z korupcją i patologią podczas swoich krótkich niestety rządów (mimo trudnej koalicji i wręcz chamskiej nieustannej nagonki antypolskich mendiów!), Obniżenie podatków ulgi prorodzinne, likwidacja WSI to tylko kilka przykładów świadczących o dobrym kierunku ! I to są FAKTY !! A ja lubię opierać się na faktach po prostu ! Obecne rządy to gorzej niż DNO pod każdym względem i jeśli ktoś nie widzi różnicy to jest zwyczajnym idiotą i tyle ! Niemożność powstania koalicji PO i PIS-u też świadczy o głębokich różnicach ! Po za tym Kaczyński to człowiek wykształcony, intelektualista świetnie orientujący się w w każdej dziedzinie zarówno gospodarki jak i polityki ! Taki Wrzodak nigdy nie sięgnie mu nawet do pięt stąd zapewne jego pieniactwo ! Chcę panu powiedzieć że mocno popieram Obóz Radykalno Narodowy i bliskie są mi ich poglądy jak również wszelkich środowisk patriotycznych wielka szkoda tylko że ci ludzie nie potrafią i nie chcą się zjednoczyć dla dobra naszej ojczyzny ! I to jest najsmutniejsze ! Dlatego dalej uważam Polaków za durny naród !! Dla mnie mądrym narodem są np. Węgrzy ! Przypatrzmy się im i zamiast roztrząsać jakieś bzdety skupmy się na tym aby się zjednoczyć i wyeliminować to zło które się obecnie dzieje ! Realnie na chwilę obecną to właśnie Kaczyński jest naszą szansą na lepsze i uczciwsze rządy ! Być może potem przyjdą lepsi i młodsi ale od czegoś trzeba zacząć!!!!!! I to Niezwłocznie !!! Polska TONIE !!!!!!! Przecież to widać że komuś bardzo zależy abyśmy się kłócili abyśmy byli podzieleni !! ślepi jesteście !? (a głupców Wrzodaków nie brakuje!) Mądrym facetem jest Pan Kula Lis - czytam zawsze z uwagą ! pozdrawiam
  Aleksander ( nie ) Wielki i spółka czyli lewica
 • @gallux 13:17:00
  Zgadzam się z Panem w 100% ! Taki zakompleksiony Wrzodak i jemu POdobni reprezentują niemałą niestety bandę durni w naszym społeczeństwie ! Należy ubolewać nad ich głupotą i ślepotą ! Nienawiść do Kaczyńskich odebrała im rozum i zdolność racjonalnego myślenia ! Tego typu durnie nie widzą różnicy między PO a PIS !!!!!a wystarczy wziąć pod uwagę zwykłe fakty !!! choćby efekty i skutki sprawowania władzy przez jednych i drugich ! ale po co się wysilać co ? plucie jest o wiele łatwiejsze !!!
  Aleksander ( nie ) Wielki i spółka czyli lewica
 • @kserkses 14:04:03
  Kaczyński nie stworzył żadnego magdalenkowego systemu najemny łgarzu !!! Twórcy tego systemu mają się dziś znakomicie (Michnik, Wałęsa, Kiszczak, Jaruzelski i im podobni), ale Kaczyńscy nie poszli z nimi nieprawdaż łgarzu ?! Sam udział w rozmowach jeszcze nie czyni nikogo zdrajcą ! Kaczyńscy przez wiele lat byli (a obecnie tylko Jarosław) w opozycji do III RP i jej patologii !! Dlaczego więc kłamiesz ?! Kaczyński to obecnie jedyna nasza alternatywa na uczciwe rządy a tego Polska potrzebuje jak powietrza ! Dlaczego więc siejesz syf i łgarstwa !
  Kaczyński Platforma chroni mafię , dostarcza taniego polaka
 • @katerina404 02:22:30
  A kto powinien mieć ????????????????? A mówiąc twoim językiem masz chyba bardzo obszerną d...pę !
  4 punkty różnicy w sondażach między PO i PiS
 • @Nathanel 01:06:20
  Naprawdę ! cholernie trudne ! Zwyczajnie niejako za twoim "pośrednictwem (twój wpis był ostatni ) wyraziłam opinię o wszystkich poprzedzających wpisach łącznie oczywiście z twoim. Nie sadzę aby ta opinia była krzywdząca to raczej stwierdzenie faktu ! Ktoś kiedyś powiedział że Polacy to mądry naród ! No cóż ze smutkiem należy stwierdzić że Polacy w ogromnej większości to pospolite durnie z wypranymi mózgami działający na własna szkodę i zgubę ! Kaczyński jak każdy ma swoje wady ale to w obecnej rzeczywistości jedyny człowiek zdolny do rządzenia któremu zależy na Polsce i który ma odwagę przeciwstawić się wszechogarniającej korupcji , układom, który może zatrzymać ten koszmarny syf ! I cóż robią Polacy ? Zamiast się zjednoczyć wokół tego człowieka gwarantującego lepsze i uczciwsze rządy (rzecz nie do przecenienia !) żrą się między sobą !

  "Służyłaś w Milicji Obywatelskiej że z przyzwyczajenia zwracasz sie do mnie, samotnej osoby , per " jesteście"? Czy w innych służbach? Paskudne przyzwyczajenie" To nawet nie jest śmieszne to po prostu głupie !!!!
  4 punkty różnicy w sondażach między PO i PiS