Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze joasia

 • @michalica
  Doprawdy ???? Dyrdymały to Pan pisze !! Jak dla Pana PIS i PO to jest to samo to gdzież koalicja POPIS ????????? Być może agentury też mają coś do powiedzenia ale porównywać rządy PIS i Po to dopiero ślepota !!!!
  PO=Dno totalne, korupcja i niszczenie państwa na każdym odcinku, cynizm, bezczelność i buta !! PIS choć nie idealne to zasługi rządu Kaczyńskiego dla Polski są niewątpliwe choć rządził w fatalnych warunkach i krótko! (trudna koalicja, M.Jurek i inni, nieustanna i chamska nagonka medialna itp.)
  Sekta Antypisa
 • @gallux
  Popieram Pana w każdym słowie ! Też nie lubię Jurka od momentu jego wyjścia z rządu Kaczyńskiego ! To było więcej niż głupie ! Na dodatek okazał się hipokrytą ! Smutne ! A odnośnie obecnej sytuacji szansę dla Polski widzę w ludziach PIS, myślę tu o samej czołówce - Kaczyński, Kamiński i ich najbliższe i najwierniejsze otoczenie ! W tych ludziach pokładam nadzieję!
  10 niesprawiedliwych z PiSu
 • Sprawa Leppera
  A mnie ciekawi bardzo czemu "nasza" prokuratura nie ujawnia materiałów ścisłe dotyczących tego dramatu ??? Np. taśm dostarczonych przez redaktora Sakiewicza ????
  Komisja sejmowa o śmieci Leppera
 • @autor
  Nareszcie trafna opinia wśród morza głupoty na temat wypowiedzi Hoffmana. Szkoda tylko ze znajdują si ludzie bądź co bądź inteligentni którzy łapią się na Tuskowe brednie !!
  Tusk zanęcił na salonie, złapały się stare konie
 • @autor
  Dobry tekst oddający istotę rzeczy, oby tylko opozycja nie dała się nabrać na owe "debaty"! Ja myślę że gdyby rządzącym chodziło faktycznie o debatę to niech ustalą obie strony harmonogram spotkań raz w centrum programowym PIS, raz PO bądź innej partii (z prawem do transmisji przez wszystkie telewizje!) i niech rozmawiają !!! proszę bardzo! a nie PJ-rowski bełkot w zaprzyjaźnionych studiach telewizyjnych!
  Debaty - uniki Tuska ze wsparciem zakolegowanych mediów
 • @doroboty
  Obawiam się jednak że teraz niczego już nie zdołamy uczynić!!!! Czas !!! pozostało kilka tygodni zaledwie, możemy jedynie walczyć aby wyborów nie sfałszowano i aby niezwłocznie wyeliminować PO-wską hołotę !!
  Różnica między PO a PIS wydaje się być znaczniejsza niż myślisz (niemożność stworzenia koalicji PO-PIS, próby zdelegalizowania PIS przez PO, odmienny styl i efekt rządzenia, to są fakty!), a ewentualne sojusze, cóż o wiele bardziej nie podoba mi ruskie czy niemieckie jarzmo na karku niż amerykańskie - przynajmniej są daleko !
  Kury im szczać prowadzać...
 • @autor
  To smutne co piszesz i chociaż dużo w tym racji to musimy wziąć pod uwagę realia na dzień dzisiejszy, a tu nie ma właściwie żadnego pola manewru. Zważywszy PIS i PO przynajmniej ja nie mam żadnych wątpliwość porównując efekty obu rządów, PO - dno totalne i dewastacja Polski niemal na każdym odcinku, takiego koszmaru nawet komuchy nie zdołały poczynić! PIS - choć daleki od ideału rządził o wiele sprawniej (realna walka z korupcją obniżenie podatków umacnianie pozycji Polski polityka prospołeczna) no i nie zapominajmy w jakich koszmarnych warunkach (trudna koalicja, chamska nagonka mediów, nieustanna krytyka i prowokacje) Tusek wysiadłby po miesiącu!! Zatem PIS!! może z czasem uda nam się wyłonić coś lepszego, oby !
  Kury im szczać prowadzać...
 • @Wiesław P
  Jest Pan wspaniały ! Czytam Pana znakomite teksty z wielka uwagą i zgadzam się z każdym słowem. Napawa mnie tylko przerażeniem to
  w jakim kraju żyjemy!
  PO już KŁAMIE 4 lata. Naród mówi STOP!