Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze k.janno

 • @Stanislas Balcerac 12:04:14
  http://blip.tv/fdesouche/daniel-cohn-bendit-2237075

  Aż nie mogę uwierzyć, że on to mówi poważnie.
  Pedofil Wyborczej
 • chciałabym
  Chciałabym chociaż raz powiedzieć, że zrozumiałam, po co eis robi takie kombinacje.
  Cypryjczyk Kulczyk
 • @
  Ja jak zwykle nie na temat, ale się rozczuliłam zapobiegliwością wiadomych chłopców. Albowiem już w 1992 roku rząd III RP z oceanu ważnych spraw umiejętnie i dalekowzrocznie wyłuskał tę najważniejszą :)

  http://www.pb.pl/3087296,75004,polski-parasol-nad-cypryjskimi-lokatami
  Blond Bomba
 • @Stanislas Balcerac 13:44:12
  Oj tak, wygląda to na poważną kompulsję.
  Koń trojański w nc+ ?
 • Wizerunek na szańcach
  Panika w szeregach platform :)
  Doszło już nawet i do tego. Przytaczam poprzez link, bo nie ma to jak pióro funkcjonariusza GW
  http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,13655815,Stracil_prace_w_NC___bo__polubil__tekst_o_klopotach.html#BoxSlotII3img
  Koń trojański w nc+ ?
 • citi jest wszędzie
  Wyjaśnijmy sobie ten problem na przykładzie citi banku, który nigdy nie śpi. Każdy z krajowych banków ( krajowych, czyli działających na terytorium danego kraju) jest odrębnym podmiotem gospodarczym, działającym na podstawie lokalnego prawa. Nawet systemy transakcyjne tych banków nie są tożsame, a klient citibanku w Polsce ma rachunek w Polsce, który to rachunek nie istniej jednocześnie w systemie rachunków w citi w Londynie, czy w USA. Banki te połączone są między sobą systemem rachunków nostro i loro, pozwalających na dokonywanie transakcji na poziomie banków, ale nie poszczególnych rachunków klientów. Klient może oczywiście dokonać transakcji z banku A Cypr na rachunek banku A UK, ale pod warunkiem, że bank A Cypr działa, co zdaje się w opisanym przypadku nie ma miejsca. Oczywiście nie można wykluczyć nielegalnych transferów, nielegalnych w tym sensie, że przeprowadzanych mimo zamknięcia systemów Banku A Cypr, ale jednak nie będą to transakcje powszechne, za to niewątpliwie kryminalne. Pojęcie filii Bank of Cyprus może tu być daleko nieprecyzyjne, dopóki nie znamy prawnego statusu tej filii. Albowiem Bank of Cyprus to grupa banków. Ponadto ten właśnie bank Bank of Cyprus ma przejść restrukturyzację i wchłonąć dobre aktywa banku Laiki, w tym depozyty poniżej 100 tys. euro, gwarantowane przez prawo UE.
  Cypryjska panika w TVN
 • odpowiednie dla jego pozycji liście herbaciane
  Pamiętam wszystkie te na klęczkach pisane, tuż przed omdleniem z zachwytu, artykuły bogato ilustrowane o pięknym Marku, pięknej żonie i pięknych oraz niesłychanie romantycznych wypadach na kolacje do Paryża, Londynu, Mediolanu* . Nie czytywałam nigdy kolorowej prasy kobiecej (bo to obraża moją inteligencję, albowiem kobiece są tylko choroby), ale ten tekst wpadł mi w oko, tak jak w ręce wpadł mi przypadkowo numer Gali z inkryminowanym panegirykiem Alicji Resich-Modlińskiej. I zapamiętałam go, jak widać na resztę życia. Więc tym wzruszeniem dzielę się z Szanownym Państwem, choćby tylko w omówieniu :)
  http://www.przeglad-tygodnik.pl/pl/artykul/salonu-do-celi

  *niepotrzebne skreślić
  Krasnal Dochnal
 • !
  Majstersztyk :)
  Tusku, musisz być gejem
 • Stokrotne dzięki :)
  Dzięki Panu bowiem wreszcie zrozumiałam, co to jest ten osławiony "kapitał ludzi", który to związek frazeologiczny jest ostatnio odmieniany przez wszystkie przypadki.
  Nalot służb na LOT
 • @k.janno 09:30:04
  Może zresztą to nie ten Gajewski, ale wobec tego, nawet gdyby to wspólne grillowanie było chwilowo niemożliwe z powodu trwającego jeszcze życia prezesa JG, to nie jest to zupełnie nieprawdopodobne w dalszym horyzoncie czasowym :)
  Opatrznościowy Opawski
 • @Stanislas Balcerac 16:15:50
  Z jakichś powodów człowiek już nie żyje. Albo zoperował nos i pod zmienionym nazwiskiem grilluje gdzieś z Janem Łuczakiem :)
  http://www.wspomnijbliskich.pl/21313411?s_source=ppdo_wroc
  Opatrznościowy Opawski
 • pomagamy Czerskiej
  Nowy papież przede wszystkim powinien być po godzinach praktykującym Żydem, ale nie ortodoksyjnym, a jego ojciec i dziadek powinni mieć piękną kartę komunistyczną, no być ocaleńcami z polskiego Holokaustu, wszak innego nie było.
  Wyborcza wybiera Papieża
 • Niestety
  są i pierwsze ofiary. Bo oto Canal Plus przejąwszy to robaczywe jabłko zaczyna porządkować finanse i szukać grosza, gdzie popadnie. Jak choćby poprzez wycofywanie własnych kanałów z oferty dla operatorów telewizji cyfrowej. Popodnosili opłaty za licencje i dostawcy telewizji rezygnują z ich oferty. I tak na pierwszy ogień poszła Planete Plus, jedyny wartościowy kanał dokumentalny. A za chwilę podobny los spotka pewno Ale kino Plus. Za wszystkie restrukturyzacje, sanacje i restauracje płacą zawsze ci na dole, czyli konsumenci, podatnicy, rezydenci najniższych gałęzi drzewa obsr**ania. Jeszcze mi łzy nie obeschły. Niech zczezną !
  Nowe rozdanie w TVN-ie
 • choroba będzie postępować
  i za chwilę zacznie sam siebie obrażać. Obraziwszy już w międzyczasie inteligencję wszystkich inteligentnych normalnie.
  Wałęsa płaci TVN
 • @Stanislas Balcerac 11:36:21
  Ponieważ, jak twierdzą niektórzy teoretycy, społeczeństwa stale się rozwijają, mimo pozornego zatrzymania tego rozwoju w Polsce na dacie 01.09.1939, w ostatnim dwudziestoleciu ( również międzywojennym ?) wytworzyła się nowa klasa społeczna odpowiadająca obecnemu rozwojowi środków produkcji. Tą klasa jest lumpenburżuazja, która w III RP osiągnęła stan najwyższego rozwoju. Zgodnie z teorią marksistowską, która wcale, ale to wcale głupia nie była. Co stwierdzam po latach, obserwując stan stosunków i spraw polskich. Wiedza teoretyczna, którą posiadłam na wykładach z ekonomii politycznej kapitalizmu w czasie studiów ciągle jest bardzo przydatna dla zrozumienia empirii III RP.
  Lumpenproletariat TVN
 • umieją żyć i urządzać się życiowo
  With its tantalizing digital voice:

  http://youtu.be/qupRzxgRHsE
  Nafaszerowany Indyk
 • @k.janno 17:02:26
  http://hotnews.pl/artpolska-432.html
  Buda Ruska Francuska
 • @Stanislas Balcerac 15:39:10
  http://images21.fotosik.pl/316/a0bc9740a6ec7655.jpg
  Buda Ruska Francuska
 • @Bendix 12:21:02
  Ale co? Insider trading i ścisłe związki gangsterów z politykami z pierwszych stron? Bo jakoś nie rozumiem.
  LOT prowadzi do ENERGI
 • @k.janno 18:57:08
  Jeszcze raz. Mowa tam między innymi o insider tradingu, AmRest Holdingu, GPW. Wstrząsająco daje do myślenia.
  LOT prowadzi do ENERGI