Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze hallo50

 • @autor
  Ale co się Robertowi stało, złamał nogę czy miał zawał?
  Kryzys i Apteka dziś o 20. wystąpią w Famie.
 • autor
  Trafne spostrzeżenia. Niestety oni teraz mają wszelkie instrumenty władzy w swoich rękach i możemy tylko czekać. Ale dla nich trzeba by stworzyć Trybunał Narodowy, przed którym cała ta banda, byłaby osądzona. Niestety tak jak nie badano ruin po budynkach w Nowym Jorku czy dziury w Pentagonie. Ot wleciały, zapaliło się i rozpadły. Tak w Smoleńsku, ot uderzył w drzewo, urwało się i rozleciał w drobny MAK. Mimo wszystko, lub właśnie na przekór takim zdarzeniom, wierzę że Polska i Polacy mają przed sobą misję do spełnienia i udźwigną ją tak jak kiedyś za czasów
  I Rzeczypospolitej. Wierzę w Polskę pomimo komuny i ubecji, w Polskę ze słów Jana Pawła i kart historii. Pozdrawiam.
  Za milczenie nagroda, za prawdę śmierć... i "wojenka" Tuska z Putinem
 • Dzięki
  Dzięki pani wpisom można odetchnąć od wszechobecnej tu polityki i poczuć się przez chwilę jak w galerii obcując z prawdziwą sztuką, jestem pod wrażeniem i już czekam z niecierpliwością na kolejne odsłony. Pozdrawiam.
  Mury polskie
 • Kalendarze
  Tyle ich jest na świecie co kultur na ziemi. My jako chrześcijanie jaki tak naprawdę mamy teraz rok? Przyjęliśmy że 2013 a może już jest 2017 lub jeszcze dwa lata dalej. Te wyliczenia, daty i nakładanie jednych kalendarzy na inne to takie pływanie po falach bez kotwicy. A już wieszczenie apokalipsy na ich podstawie na konkretny dzień to już zupełna pomyłka. Pozdrawiam.
  I wtedy nadejdzie koniec (Mt 24, 14)
 • Nic dodać nic ująć
  Ciekawe zjawisko prawda? Ono umyka trochę naszej uwadze bo przecież większość z nich nie reprezentuje oficjalnie dzisiaj państwa Izrael, tylko "rozmywają się" w państwach na całym globie. Może to jest ich sposób na trwanie przez tysiąclecia. Od Mojżesza w Egipcie faraonów po Alana Greenspana w USA.
  Jak sie robi nagrode Nobla
 • Niejasności
  Patrząc na te ilości broni jaką ponoć znaleziono, wygląda mi to na nieudaną prowokację pod Zalewskiego. Oprócz tego coś musiało pójść nie tak skoro zdecydowano się na improwizację? Bo samo to zabójstwo( robione na szybko i spartolone?) i cisza w mediach tylko takie podejrzenia bardziej podsycają.
  Jest tu więcej znaków zapytania niż odpowiedzi.
  Pozdrawiam.
  Niejasności wokół śmierci Krzysztofa Zalewskiego
 • Próbki. Trotyl czy kaszanka?
  To co w nich jest, zależy od kogo go otrzymaliśmy. Czy od osób starego układu "Putina" czy też osób z nowego, którym zależy na przewietrzeniu sceny w obu krajach. Dosyć się już naczekali, Rosja to nie Białoruś, za duże pieniądze są w grze. Teraz na nich czas? To taki kolejny krok. A nasi? Sami nie wiedzą pewnie co mają dlatego będą grać na czas. Badania tajne przez poufne, nie tak jak w Smoleńsku( nawet swoim nie można zaufać). Najlepiej by było je wyciągnąć do badań może za pół roku? Albo dać jednej osobie do przebadania i jeśli wynik nie po myśli to znowu jakieś samobójstwo czy coś. Nasz układ jest zakładnikiem ich układu i tyle w tym temacie.
  Pozdrawiam.
  Ciećwierzowa prokuratura wojskowa i zamach smoleński...
 • Rosja gwarantem.
  Bardzo ciekawa charakterystyka różnych zjawisk, politycznych przede wszystkim. Ja ze swej strony tylko chciałem dodać takie moje podskórne wrażenia z tego co się ostatnio dzieje ze zdjęciami z Smoleńska i o dziwo "szybką" - nie dwa lata lub dłużej- dostawą próbek z wraku samolotu.
  Które potwierdzą wersję o ładunkach wybuchowych. Sądzę że wrak samolotu też znajdzie się w Polsce wcześniej niż czarne skrzynki których wcale możemy nie dostać. Trwa przetasowanie władzy w Rosji. Układ służb jest już zmęczony "starymi" czyli Putinem i jego grupą sprawujących władzę. Starzy ze swoimi "przyjaciółmi" z Polski, pozamiatali każdy w swoim kraju. Czas na nowe rozdanie. Na razie trochę nieśmiało może bo starzy są u władzy. Ale to kwestia czasu. Zapach pieniędzy się roznosi po Europie i Azji czas na garnitury. Czarną robotę( krwawą) starzy już wykonali. W tym wszystkim nasza władza też chyba trochę się gubi. Gra na czas. Pozdrawiam.
  Kłamstwo Smoleńskie . Rosja gwarantem bezpieczeństwa Polski
 • Akwedukt
  Pokój jego duszy.
  Zegnaj Drogi Akwedukcie...
 • @autor
  Oddaliśmy resztkę suwerenności jaką wydawało się że posiadamy. Tak jak w XVIII wieku gdy interesy Saksonii bądź Rosji były ważniejsze niż nasze, gdy Rzeczpospolita była traktowana przez 70 lat przedmiotowo( przemarsze obcych wojsk, bitwy i wojny, strumień pieniędzy do kieszeni stronników obcych interesów) zanim nastąpił I rozbiór, potem II i III i koniec państwa.
  Teraz obserwujemy analogiczną sytuację. Resztka oficjalnej niepodległości dla niektórych może zniknąć prawie niezauważalnie co innych tylko ucieszy i odetchną w końcu pełną piersią nie ścigani żadnym papierem z orłem. Bo przecież "polskość to nienormalność" jak niektórzy mówią.
  Pozdrawiam inaczej myślących.
  Relacja Przemka Wojciechowskiego. Dziś publikuję w całości wpis człowieka, który był w Smoleńsku
 • Ustawa
  Piękny konkret, dziś nie do uchwalenia. Przed wojną można było krótkie konkretne i treściwe ustawy wydawać, dziś wszystko tonie w słowotoku i byle jakości.
  Sposob na Platforme O.?
 • Konferencja
  Chciałem podziękować redakcji Nowego Ekranu za informację o niej i link do relacji na żywo. Dziwi mnie tylko raczej mała oglądalność, ale to jest do nadrobienia. "Reżimowe " media nawet się o niej nie zająknęły, co jest samo w sobie niesłychane, choć przecież trwała cały dzień i był czas by jakkolwiek się do niej odnieść i uzyskać opinię małego obiektywizmu. Strach lub tym razem wytyczne, kazały całą tą sprawę przemilczeć. W takim państwie przyszło nam żyć niestety.
  Pozdrawiam i tego typu działań oczekuję więcej.
  Konferencja naukowa ws. Smoleńska - wideo
 • Ekshumacje
  Dla mnie każda rzecz z trumny jest dowodem na jakąś hipotezę. Dlaczego nie bada się tych"śmieci"? Szmat, rękawic,ziemi, elementów roślinnych i nitów? Przecież zwłoki i te "śmieci" opowiedzą nam to co się stało i kto brał w tym udział. Tylko trzeba się nad tym pochylić i badać, np.skład chemiczny, ślady biologiczne, porównania ale przede wszystkim prowadzić własne dochodzenie. Natomiast teraz u nas to jest wielka mistyfikacja. Propagandowe informacje, zabawa w kotka i myszkę i przeciąganie w czasie ile się da. Ale tak się dzieje jak się żyje w szambie po PRL-u.
  NIT przyćmił Szmatę
 • Hybryda
  "Anna Solidarność nawet po swojej tragicznej śmierci ma przemożny wpływ na Polskę , tak było w 1980 i tak jest w 2012 r." Podpisuję się pod tym stwierdzeniem i z nadzieją spoglądam na to co się już zaczęło dziać i co jeszcze dzięki pani Ani się tutaj wydarzy. Kiedy ten mur zaufania do Tuska i spółki runie, na razie jakby pęknięcie jakby rysa, zdjęty parasol ochronny w mediach. Ale kiedy ta większość co jest z "partią" ochłonie? Może zaczynają niektórzy trzeźwieć a może ktoś postawił już na nowego konia i właśnie rozdaje karty. Z ulgą powitam dzień w którym nie będę musiał oglądać tej cynicznej ferajny na ekranach TV, chyba że w relacjach z zakładu karnego. Pozdrawiam.
  Hybryda kopaczotuskowa zdała egzamin
 • Taak
  Też to zauważyłem, choć relacji na żywo nie było to w komentarzach po, było normalnie czyli jak nigdy dotąd. Nawet blond dziennikarka rozmawiając z dwoma zaproszonymi gośćmi na ten temat nie pluła testosteronem jak zwykle, tylko słuchała co mają do powiedzenia. Na innych stacjach wiele nie było ale właśnie bez tego szlamu nienawiści ala Niesiołowski. Coś się zmienia, bo i prowokacji nie było na ulicach. Zobaczymy co i na ile. Tusk robi się be? Za dużo afer i jeszcze ta Walentynowicz. Ile można udawać dziewicę przed wyborcami. Kto wyskoczy teraz z kapelusza?
  Ktoś przestawił wajchę!
 • Perkins i cisza.
  Dobrze że nie "Jan Kowalski".
  Pijany broker podniósł cenę ropy naftowej na świecie
 • @
  "Domeny polska.pl i poland.pl są wydzierżawione spółce Agora SA."
  Patrząc na to co się u nas dzieje, to tak jest i z całą Polską. Rada Nadzorcza spółki Tusk$Komorowski zarządzająca naszym krajem w czyimś imieniu nie pozwoli na prawdziwe suwerenne państwo. Dlatego wszelkie przejawy niezależnej polityki będą eliminowane a środki mogące temu służyć, będą przejmowane przez ichni biznes. Koło korporacyjne o nazwie Europa ma się kręcić w światowym, bez zgrzytów. Pozdrawiam.
  Polska to domena Agory
 • Legalizacja?
  Konopie indyjskie tak, dla medycyny i przemysłu, jak najbardziej. Jako marihuana ? Po co? Maku nie uprawia się w Polsce dla opium, tylko by go dodawać do ciast i bułeczek. Trochę rozsądku w całym tym zgiełku medialnym by się przydało. Pozdrawiam.
  Marsz na rzecz "trawki". Palikot zapalił
 • @Andrzej22 22:07:25
  Kilka twoich spostrzeżeń jest celnych ale zawężasz horyzont historyczny do lat po II w. Jakby tak było jak mówisz to by nie było rozbiorów Rzeczpospolitej. Dlatego najistotniejsza dla mnie uwaga z twojego komentarza to ta dotycząca" egzystowania w Polsce li tylko o siły zewnętrzne", rozszerzyłbym to stwierdzenie o pieniądze a horyzont czasowy przesunął daleko wstecz. Pozdrawiam.
  Potęga Rosji i maleńkość Polski - dzięki komu?
 • Czy nas ominie piekło wojny?
  Iranu nie można okupować, natomiast można go zastraszyć i doprowadzić do tego żeby skapitulował, jak? Traktując go jak Japonię w II w. Co trzeba w tym celu zrobić? Oby to się nigdy nie spełniło ale dla sił żyjących z wojny, doskonała by była prowokacja mobilizująca społeczeństwa Europy, dlatego takie wydarzenia jak igrzyska czy euro są dla nich tym czym dla dziecka lody. Czy Polska powinna stać na straży swojej niepodległości i bronić jej obywateli? Jasne. A co mamy w polityce? Komentarz zbyteczny. Ucieczka stąd w dłuższej perspektywie chyba nic nie daje a zostać to jeszcze gorzej. Opór? Ale jaki?
  Izrael wynajął lotnisko wojskowe tuż przy granicy z Iranem.