Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • @lorenco 18:20:48
  Bibi niedawno powiedział że w niedługim czasie przejmą Golan.
  Nie zaprzestaną także ataków na wojska Irańskie a Trump oficjalnie zaczął pobrząkiwać że możliwe iż USA niedługo mogą wyjść z paktu NATO.
  Co to oznacza dla Polski zważywszy na trwające już ponad 20 lat idiotyczne działania polskiego rządu nie muszę nadmieniać.
  Przegrywamy, czy wygrywamy z syjonizmem?
 • @
  Przegrywamy, przegrywamy. Dopóki Polacy będą usilnie zabiegać o amerykańskie wizy będą względem syjonizmu na przegranej pozycji.
  Gdy przyjdzie oświecenie i Polacy zrezygnują z tego "zaszczytu"
  poczują się wolni a wolny człowiek może czynić wielkie rzeczy.
  Przegrywamy, czy wygrywamy z syjonizmem?
 • @zbig71 16:16:01
  Czego chcesz się dowiedzieć? Ja mogę pomóc. USA jest już praktycznie przejęte przez garbatych. Bez lojalki względem ich interesów już praktycznie nie można być nawet politykiem. Co to znaczy dla Polski? Koszmar!
  Czy nie będzie można już ścigać ukraińskich nacjonalistów?
 • @Rebeliantka 14:44:15
  Nowelizacja była jak najbardziej potrzebna. Podawała by specyficzne konkrety za które można by było konkretnie ścigać. To jednak jak widać
  nie było PiS-owszczykom na rękę. Trzeba było ludzi pogłaskać bo się burzyli wiec "coś tam" nabazgrali.
  Po hucpie z ustawą z żydami ja już IPN i ludziom z "rządu i okolicy"
  nie wierzę.
  Czy nie będzie można już ścigać ukraińskich nacjonalistów?
 • moim zdaniem
  Moim zdaniem jak najbardziej trafne. Przestańcie na chwilę myśleć o Banderze i skupcie się na samych wyrazach i ich znaczeniu. Na przykład "ukraiński nacjonalista" nie jest absolutnie określeniem człowieka miłującego
  Banderę i zarzynanie Polaków. Może być normalnym człowiekiem który jest zwykłym ukraińskim patriotą który chce dobra Ukrainy i jej narodu. Ustawa IPN powinna być ścisła, to jednak dla tchórzliwych ludzi było za wiele. Określając dokładnie o co chodzi narazili by się na szwank i "perturbacje". Tak więc zamydlili temat aby go w najbliższym czasie spuścić do "lochu".
  Czy nie będzie można już ścigać ukraińskich nacjonalistów?
 • @lorenco 00:14:28
  Zgnoił się i to niewyobrażalnie.
  Czasami rodacy mówią że to nie ja to rząd. Nikt za granicą tak na to nie patrzy. Co rząd robi na naród przechodzi. Odpowiedzialny jest cały naród
  Polacy już nie wjadą do Iranu
 • @ikulalibal 23:50:59
  Chciałbym bajdurzyć ale tak nie jest. O Polsce i jej sytuacji chcesz rozmawiać? Szczaw i mirabelki i nic więcej. Ludzie fajnie się budują, stawiają nowe domy a w polskim Polin czy polskim Reichu także można żyć. Ot i cała prawda o Polsce i Polakach.
  Polacy już nie wjadą do Iranu
 • @lorenco 23:17:24
  Polacy nie mają wiz do USA i jakoś żyją więc przeżyją i te irańskie wizy.
  Tu nie o głupie wizy chodzi ani o ich pogróżki a o wstyd przed samym sobą
  i godność. Jedne łachmyty kazali polskim żołnierzom brać udział w haniebnej wojnie z Irakiem i okolicą. Drugie łachmyty pozbawiły nas godności w oczach ostatniego przyjaznego państwa i narodu w tamtym terenie jakim był Iran. To będzie boleć i to przez dziesiątki lat.
  Co do potrzeb, Iran stoi na pograniczu prawdziwej wojny z Izraelem i USA
  więc każde państwo które jest chociażby tylko mu życzliwe jest teraz Persom na wagę złota. Gdyby nie Rosja która w razie czego będzie musiała się wycofać i się wycofa, sytuacja Iranu podobna jest do Polski z Września 1939 roku. To tylko perska duma trzyma ich głowę do góry a nie siła.
  Polacy już nie wjadą do Iranu
 • przykre to
  Prawdę mówiąc w dzisiejszych czasach i sytuacji to przyjazna Polska bardziej jest potrzebna Iranowi niż odwrotnie. Nie zmienia to faktu że polski rząd zrobił z Polski i Polaków świnię a to odbije się w świecie szerokim echem.
  Przypomnicie sobie moje słowa że pierwsi po Iranie wypomną nam to żydzi!
  Polacy już nie wjadą do Iranu
 • za ten wpis *1
  Człowieku, ty tym wpisem tak samo siarczyście gnoisz Polskę jak ci żydzi!
  Gnojenie naszej KILKUSETLETNIEJ historii bo ci się szlachta nie podoba służy tylko i wyłącznie naszym wrogom. Od czasów zaborów po dzień dzisiejszy
  prawie wyrżnięto nam inteligecje i jej narybek. Powiedz Polakom że Rzeczpospolita, jej historia i chwała to "h...j" a wtedy już naprawdę
  ludziska nie będą mieli nadziei w polskości. Ty chcesz Polskę chronić przekrzywiając i wymazując z pamięci jej dzieje? Nie doczytałem do końca postu bo mnie odrzuciło.
  Zamach na Polaków, nie na Adamowicza...
 • namawiam do obejrzenia
  Wszystkim Polakom polecam jako "musisz zobaczyć" urywek ostatniego, ósmego odcinka serialu "1983" z Netflix miedzy ~ 45 a 47 minutą. Jest to rozmowa Generała polskiego wojska z adiutantem. Nie wiem kto pisał ten scenariusz ale coś takiego nie poszło w eter przypadkowo. Wysłuchajcie uważnie.
  Jak IIIŻydo-RP/Polin odwdzięcza się Iranowi
 • jest jak jest
  No dobrze ale Polacy wtedy i tylko wtedy będą z tego rozgrzeszeni gdy
  w dniach konferencji w Warszawie przejdzie wielki, kilkudziesięciotysięczny marsz protestu przeciw manipulowaniu Polską! Jeżeli tego nie zrobimy świadczyć to będzie o współudziale i skundleniu Polaków czyli jesteśmy gorsi niż żydzi i jankesi bo oni robią z nas szmatę dla swoich narodowych korzyści. To rząd jest reprezentantem Polski a jaki rząd taki kram, jaki kram taki rząd. Czy wierzycie w to że rodacy zbiorą się w wielkiej liczbie i chociażby zaprotestują przeciw manipulowaniu Polakami i Polską?
  Jak już we wpisach pisałem, byłem ostatniego lata w Polsce, rozmawiałem z ludźmi, już w nic nie wierzę. Za kilka dekad żydzi będą kopać nas w dupę jak prosiaka prowadzonego na spęd a bardziej "bystrzy" będą na siłę wyszukiwać w swojej rodzinie żydowskich przodków.
  Zdajmy sobie w końcu sprawę że Polska sama z siebie się nie hańbi.
  Do tego potrzebny jest udział jej mieszkańców.
  Jak IIIŻydo-RP/Polin odwdzięcza się Iranowi
 • @SZS 06:46:02
  Ponieważ spotkanie organizuje USA Warszawa będzie rozpracowana przez niepolskie służby specjalne co do jednej cegiełki. Przyda się im to później gdy Polacy będą chcieli podskoczyć. Możliwe że to był główny powód wyznaczenie polskiej stolicy.
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • jaki kram taki pan
  Czy wiecie że Persowie zaliczają się do rasy białej... a Żydzi już nie!
  Poza tym dlaczego Polska jako jedyna miała by być bezpieczna i wolna od muzułmańskich zamachów? No przecież tak nie wypada. No i za mordę łatwiej będzie ludzi trzymać, no bo wiecie... zamachy!
  Pompeo wyznaczył Warszawę
 • nie zawsze milczenie jest złotem
  Co dobija to to że ten cały Bandera po pierwsze był obywatelem Polski a po drugie według wszelkich standardów był mordercą i terrorystą skazanym przez polski sąd na karę śmierci za udział w zabójstwie ministra Bronisława Pierackiego. Tak więc polski rząd ma wszelkie atuty prawne, nawet międzynarodowe, aby protestować w jego sprawie. Dodając do tego rzeź "wołyńską" milczenie naszego rządu jest czymś niespotykanym.
  Porównujemy polski rząd do barana jako przewodnika stada. Może to tylko czarne owce w stadzie a przewodnika barana jak nie było tak i nie ma?
  Prof. Osadczy: Milczenie polskiego rządu jest przerażające.
 • tak to widzę
  Uważam że szczepionki powinny być dobrowolne. Jest to prawo wyboru człowieka wolnego. Co innego gdy w grę wchodzi epidemia. Tylko wtedy i po uregulowaniu oraz wyprostowaniu wszelkich przepisów aby były klarowne i uzgodnione ze społeczeństwem można by było wprowadzać przymus szczepień na specyficzną chorobę.
  Z drugiej strony patrząc nie ma to jak kochana "delbeta". Dupa po niej boli ale człowiek zdrowiuśki i silny jak byk.
  Szczepić, nie szczepić...dyskutować warto
 • @Jasiek 21:20:22
  USA nie pójdą na Chiny. Z tym krajem konfrontacje już przegrali.
  Wejdą w układ z Chinami przeciw Rosji i będą chcieli podzielić się łupem.
  Chiny kulturowo jak i historycznie nigdy nie były przyjazne Rosji więc
  nawet o zdradzie nie ma tu mowy. Tak czy owak Rosja jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Co gorsza, kraju nie trzeba zdobywać wojskiem.
  Nieraz wystarczą zwykłe "duszyczki" i pożyteczni idioci tacy jak na przykład z dawnej Solidarności.
  Putin - Tusk
 • a gdzie oni pójdą?
  Wojska USA Syrii nie opuszczą. Ogon wydał psu polecenie a Bolton je ogłosił. Przecież Izrael czuł by się samotny i "bezbronny". Co więcej Bolton zaczyna rozkazywać Turcji. Tu spodziewam się wielkiego rozłamu.
  CO DZIEJE SIĘ W SYRI - WOJSKA USA JĄ OPUSZCZAJĄ?
 • popieram autora *5
  Jeżeli chodzi o działania Polski całkowicie zgadzam się z tą opinią.
  Nie możemy pchać się tam jako "okupant" bo nas zlinczują ze wszystkich stron (Niemcy, Żydzi i Ukraińcy). Albo dobrowolnie się podepną, albo niech sobie tam gniją. Kto wie może przyjdzie jeszcze taka chwila gdy będziemy mogli więcej a wtedy pogadamy.
  Co do Rosji, zawalili sprawę Ukrainy a to już niedługo będzie się mścić
  i to bardzo. Przy innym ich rozdaniu mogli mieć Ukrainę, Polskę (społeczeństwo) na "halo" i za jednym razem odstraszyć na długo wrogów którzy im zagrażają.
  Putin - Tusk
 • @zbig71 17:28:25
  Wchodzisz w tematy do których nawet nie doszedłem. Ja tylko mówiłem o zmianach w zwyczajnym polskim życiu i jak negatywny wpływ będą miały takiego typu inwestycje na Polaka, prawowitego właściciela tej ziemi. Pisze o zwykłym "Kowalskim". Jest jeszcze jedno dno tych przemian które Ty właśnie nadmieniłeś.
  CPK: uwagi komunikacyjne