Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • Z babochłopem i seks nie smakuje.
  Gdy facet znajdzie swój babski "ideał nie ma bata" aby nic nie drgnęło. Niech się od facetów odrypią. Nasłucha się człowiek "babskich przygód w Dubaju" i od razu zamiast baby wizerunek Araba ma w łóżku. No i jak tu żyć? Lepiej niech zajmą się drugą połówką czyli wyemancypowanymi z kobiecości laluniami bo tu temat jest bardzo szeroki.
  Tu nie profesorów a normalnej baby potrzeba a wtedy i dzieci będą i procenty w seksie się podniosą.
  Za mało seksu
 • Taka prawda
  Wszystko można odrzucić a zgoda na budowę placówki dla obcych służb wywiadu w Polsce i to praktycznie Polsce wrogich jest niczym innym jak zdradą! Za to od tysięcy lat była tylko jedna kara, kara śmierci.
  Propozycja nie do odrzucenia
 • przykro patrzeć.
  Patrząc na to wszystko z oddali to Polski Naród wygląda dokładnie jak polska drużyna w meczu z Senegalem. Idąc dalej, my żyjący w PRL-u,
  nosiliśmy w sercach o wiele bardziej widoczny i zaawansowany patriotyzm do Polski aniżeli dzisiejsi polscy obywatele. W Polsce panuje letarg który, mniemy nadzieję, kiedyś musi się skończyć i Polacy zdążą się obudzić.
  Mam gdzieś taki patriotyzm...
 • @Ziut - Ruch dla Rzeczypospolitej 15:11:53
  Starej Babie to zwisa. :-)))))))))))))
  Cóś drgnęło w demografii
 • warto się temu przyjrzeć.
  Czy z tą demografią to nie jest podobny przypadek jak z Anglią? Może to nie Polki a Ukrainki w Polsce z przyjemnością rodzą?
  Cóś drgnęło w demografii
 • hehee
  Eeee... tam, ja po naszych będę kibicował Japońcom jak z grupy wyjdą... bo to poganie!
  Mundial Rosja 2018 - komu Polak katolik ma kibicować?
 • @
  Co do dzisiejszej sytuacji to zgoda ale....
  "Polskie elity zostały zneutralizowane i zlikwidowane fizycznie w latach 39-44. "
  Skąd Pan wie że tamte przedwojenne "elity" także ne były wydmuszkami i obcymi podrzutkami? Z tymi naszymi polskimi "elitami" to bardzo skomplikowana sprawa. Dzisiaj dawne elity, które były szlachtą i stanowiły prawie 700 lat dzisiaj także się neguje. Bycie w Polsce "elitą" to bardzo śliska sprawa a punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. "Elita" stała się w kraju nad Wisłą pojęciem mistycznym.
  Demony przeszłości
 • @Jasiek 02:34:03
  Widzę że nie przeczytałeś uważnie mojego wpisu. Ja jestem jak najbardziej "ZA" ale nie na warunkach i interesach które dyktują nam osoby trzecie i obcy. Rzeczpospolita wielu narodów powinna być odtworzona w sposób naturalny i na bazie interesów które nas wszystkich w środkowej Europie łączą ale na pewno nie na strategicznych planach USraela. To nie jest nasza racja stanu.
  Rosjanie ostrzegają przed Międzymorzem.
 • moim zdaniem
  Międzymorze jest sztucznym powrotem do świetności Rzeczpospolitej
  i nie ma szans na powodzenie gdyż jest wymysłem wymuszonym, sterowanym obcymi interesami narodowymi. Mimo iż gdzieś tam mamy
  z "sojusznikami" czyli "Usraelem" jeden punkt interesów wspólnych jednak symbioza interesów środkowej Europy z interesami obcymi jest rozbieżna a nawet się zwalczająca. Interesem "obcych" jest przejęcie dla siebie Rosji i jej zasobów. Naszym interesem natomiast jest wessanie przez środkową Europę rosyjskiej produkcji i surowców dla własnego rozwoju oraz pośrednictwo przy ich przerzucie dalej na zachód w celu odseparowania niemieckiego przemysłu i interesu od Rosji. Dla Polski i Polaków jest sytuacją bardzo niekorzystną a wręcz niebezpieczną aby Rosja wpadła w ręce USraela. Oni dogadają się z Niemcami i tak jak z Rosją postąpią i z Polską. Słowianie i ludzie zachodu są za bardzo różni od siebie aby interesy miedzy nami się zazębiły. Jeżeli ktoś był na "zachodzie"
  trochę dłużej wie bardzo dobrze że my jesteśmy dla nich ludźmi z niższej
  półki i tak nas traktują. Taka jest przykra prawda.
  Rosjanie ostrzegają przed Międzymorzem.
 • @Jasiek 19:46:17
  Źle. Jak wróg może być współodpowiedzialny? Wróg to wróg.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @Jasiek 19:35:22
  To mówisz że musimy postępować jak z żoną?
  "To jego wina... to on ją, biedną kobietę zbałamucił i do grzechu namówił". :-)
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @Jasiek 19:13:37
  Ja także ich obwiniam ale to tylko mala część prawdy. Prawdziwa rozpierduchę zorganizowano po czasie "Solidarności". Uczestniczyli w tym Polacy których są tysiące ale łatwo można ich wskazać palcem. To ze USA czy tam żydzi szeptali im coś na ucho nie ma znaczenia. To właśnie ci Polacy ponoszą 100% odpowiedzialności.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • Może inny nagłówek?
  Moim zdaniem tytuł powinien brzmieć:
  Kto doprowadził Polskę do takiego stanu że musi sięgać po obce wojska aby przynajmniej po części broniły polskiej ziemi?

  To że wojska te w dzisiejszej sytuacji są praktycznie nieodzowne aby trzymać dla Polski statut przynajmniej po części czasowo niepodległy jest przyczyną warcholstwa, zdrady oraz prywaty poprzednich rządów, polityków a także dzisiejszego PiS-u. Doprowadzono do takiej sytuacji że politycznie, ekonomicznie i militarnie Polska stała się bezbronna przy porozumieniu niemiecko-rosyjskim które to spowodowało by wchłonięcie kraju przez te państwa. W tej sytuacji zwróciliśmy się do naszego "USraelskiego sojusznika" aby to on a nie Niemcy z Rosją nas jako państwo rozp....lil.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @Husky 16:46:12
  Ani w jednym ani w drugim wpisie absolutnie nie ma odpowiedzi czym cechuje się lewactwo ani jego atrybuty. Ja naprawdę chce wiedzieć co to jest lewactwo i czym się od innych poglądów odróżnia. Taką wiedzę najlepiej przyswaja się gdy jest wyszczególniona w sposób prosty i w punktach.
  Lewactwo
 • @
  Wiecie co? Ja naprawdę już się pogubiłem. Czy ktoś może w punktach wypisać cechy i atrybuty "lewactwa"?
  Lewactwo
 • Taka to prawda
  Jestem Polonusem i powiem wam tyle że ludzie są różni. Jedni życzą dobrze a drudzy życzą innym źle. Piąta (V) kolumna z góry zarezerwowana jest dla Niemców. Dla Polonusów będzie pewnie utworzona nowa kolumna sześć (VI). Jak można przysięgać innemu krajowi, mieszkać tam, płacić tam podatki, mieć tam własne interesy
  i spędzać swoje całe życie a decydować o Polsce? Przecież to to samo
  jak ustawa 1066. Jeżeli Polak tak bardzo troszczy się o dawna ojczyznę to może w każdej chwili na stałe się w Polsce osiedlić i tu z innymi budować los Polski. Nigdy nie dopuśćcie do takiej sytuacji aby Polacy nie mieszkający w Polsce stanowili o życiu rodaków w Polsce. Człowiek taki, mimo mówienia "czułych słówek", zawsze będzie reprezentował interesy własne czyli tych gdzie za granicą mieszka.
  Taka to prawda i samo życie. Co więcej, Polonia nie tylko nie powinna mieć przedstawicieli w Sejmie i rządzie ale także nie powinna być uprawniona do glosowania w wyborach w Polsce.

  PS: proszę nie mylić Polonii czyli ludzi mieszkających za granicą na stałe z Polakami doraźnie i tymczasowo tułającymi się po świecie np. zarobkowo.
  Czy Polonia będzie miała swoich posłów w Sejmie -
 • @tańczący z widłami 15:19:09
  Poruszyłem dawniej ten temat. Im więcej mówimy o Pileckim tym więcej mówimy o żydach. Taka jest prawda. Dla żydów ciągła o nich rozmowa
  jest ich pokarmem. Polacy nie umieją wykorzystać jednak faktu iż to żydzi
  w polskich mundurach stoją za zabójstwem Pileckiego. Tak samo ze sprawą katyńską. To żydzi w sowieckich mundurach stoją za mordem na 22 tysiącach Polaków.
  Tak więc im więcej mówimy o Pileckim tym więcej słyszymy o Oświęcimiu i zagładzie żydów. - sprawa wyjaśniona.
  Więzienie na Rakowieckiej -70. Rocznica śmierci Pileckiego
 • co do tragedii.
  Nie interesuje się za bardzo tą katastrofą ale mnie w pierwszej kolejności interesowało by kto w trakcie lotu tego samolotu zmienił nad Polską jego zaplanowaną trajektorię lotu? Kto zmienił bezpieczną trasę dla cywilnego samolotu na trasę przebiegającą nad strefą gdzie prowadzona wtedy była "czynna" wojna z udziałem wojsk powietrznych włącznie? Gdy to zostanie jasno ustalone, znajdą się także i winni zestrzelenia.
  Sponiewierana prawda, czyli car z nosem Pinokia
 • taka prawda
  Z jednej strony to jest debilizm a z drugiej przemyślane złodziejstwo.
  Mafijność takich rozporządzeń nie mieści się wręcz w wyobraźni.

  Mieszkam w USA od dziesiątek lat a przepisy, w szczególności egzaminy
  i pytania na prawo jazdy nie zmieniły się w żadnym punkcie. Musimy odnawiać prawo jazdy co 4 lata gdzie wybiórczo niektórzy (głównie po wypadkach) muszą zdawać przepisy oraz większość ma sprawdzany wzrok. Kosztuje to 2~3 godziny pracy i kilka godzin gdy jest kolejka.
  Mój syn, za bezpieczną i bezkolizyjną jazdę odnowił sobie prawo jazdy przez pocztę opłacając prawko w Internecie. Ja ze względu na wiek zawsze już muszę badać jego bystrość co odbywa się w dosłownie minutkę i to w tym samym budynku gdzie udzielanie prawka w ramach tej samej opłaty.
  To nie Polska, to ludzie mający nawet najmniejszą władze w kraju praktykują takie machlojki i złodziejstwo. Sprawdźcie gdzie idą pieniądze a złapiecie sprawcę tych przekrętów.
  WSZYSCY MAMY ZDAWAĆ EGZAMIN NA PRAWO JAZDY CO ROKU!?
 • @Oscar 14:33:54
  Polityka zagraniczna zależy od rządu. Tak więc przejęcie rządu (władzy) jest newralgicznym punktem wszystkich przemian. O tym napisałem.
  Ekspert: NATO najpierw zaatakuje Polskę