Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • taka prawda
  Zawsze pisałem że my nie mamy problemów z żydami. My mamy problemy u siebie na własnym podwórku. W rządzie który sami wybieramy, we własnych poglądach oraz zgubnej przebiegłości. Czy naprawdę należy nam winić żyda że nasze dzieci są garbate? Oni żywią się na wewnętrznych błędach w państwie. To tu należy uderzyć i wyprostować polską politykę a żyd sam od naszej dupy się odklei.
  Plują na wasali,,,
 • @ikulalibal 16:31:52
  Żałuję że umieściłem mój wpis pod twoim. Miałem przeczucie a teraz już wiem. Jesteś anty polakiem z ideologią wschodnią. Więcej już tego nie zrobię. Brzydzę się dupowłazami Jankeskimi jak i Sowieckimi.
  Polski duopol mocy - między Marksem i Herzlem
 • @ikulalibal 13:21:20
  Nie jest to prawda gdyż polskie elity zostały zgładzone lub zniszczone w XIX wieku a nie XX. Zniszczyła je głupia wiara w Napoleona, potem Powstanie Listopadowe a kropkę nad "i" postawiło Powstanie Styczniowe. Elity polskie nie wytworzyły się także w epoce Industrializacji gdyż XIX wiek dla Polaków był wiekiem okupacji. Gdy inne kraje przekształcały i modernizowały swoją strukturę gospodarczą i polityczną związaną właśnie
  z Industrializacją Polska była ujarzmiona i pod butem trzech wrogich państw. XX wiek także nie odbudował elit. Tworzyły się elity ale w w warstwie klasy średniej. W klasie "przywódczej" panowała jak i panuje posucha.
  Powtórzę, polskie elity zostały wyniszczone i "ścięte głównie w "Erze Napoleońskiej" a dogorywały w powstaniach. Nowe elity nie ukształtowały się do dnia dzisiejszego.
  Polski duopol mocy - między Marksem i Herzlem
 • hehe
  No i co? No i kogo to wina? Księży czy ludzi którymi kręcą wokół palca?
  Widocznie Polacy to lubią bo jak dotąd nie widzę legalnych i masowych kroków aby temu zaradzić. Ja wiem, "to nie my, to oni".
  Czy KK jest okupantem?
 • @rysio 00:31:54
  Tak jak napisałem, nie o zdrowie chodzi a o wyłączność. Jeżeli dzięki temu można zabijać ludzi to jeszcze lepiej ale pod warunkiem ze ma to tylko USA
  i Izrael. Jeżeli ma to kto inny wtedy jest to bardzo niedobre. Nie wchodzę w szczegóły jak można 5G wykorzystać.
  Manipulacja cyber-elektroniczna poprzez sieć śmierci 5G
 • @
  @Oscar z jednym ma rację. To nie o zdrowie w sporze USA z Huawei i Chinami chodzi lecz o pierwszeństwo i wyłączność na globalny zakres użycia 5G w którym wygrywają Chiny. Zarówno Pentagon jak i Izrael mają głęboko w "poważaniu" zdrowie ludzi. Nawet jeżeli jest to dla zdrowia niebezpieczne tym bardziej jest pożądane przez "Izraelitów" dlatego to przecież stworzyli.
  Manipulacja cyber-elektroniczna poprzez sieć śmierci 5G
 • smutne to wszystko
  Stan zagrożenia oraz sam fakt rozmów o zainstalowaniu broni atomowej w Polsce nie jest tylko winą rodzimych zasrańców u władzy.
  To na nich spada główna wina i odpowiedzialność ale jest to także wynik strategicznego błędu ze strony Rosji. Jak już pisałem kilka lat temu, Rosja na początku konfliktu powinna zaatakować Ukrainę (wtedy był czas na minimalne ofiary) oraz zdetonować gdzieś na odludziu Ukrainy dwa najmniejsze jak tylko możliwe ładunki nuklearne bez strat w ludności cywilnej. Jak widać Putin nie jest Aleksandrem. Pisałem wtedy dlaczego powinna to zrobić oraz jak powinna postąpić z Polską aby ją sobie zjednać. Wtedy to Polacy nie pozwolili by na żadne obce bazy nie mówiąc o broni atomowej na terenie Polski. Odebrano to jako abstrakcję i głupoty a ja po prostu troszkę znam się na rzeczy. Pisałem także że wojna z Irakiem była wojną wymierzona głównie przeciw Europie a Polska występuje w tym konflikcie jako koń trojański. Głosiłem dawno temu pogląd iż obóz w Oświęcimiu i Brzezince musi być rozebrany a na jego miejscu postawiony tylko upamiętniający męczarnie wielu narodów obelisk. Głosiłem także w 1980, i to publicznie, że Solidarność jest szkodnikiem który doprowadzi Polskę do zguby. Spoglądając w przeszłość nie myliłem się.
  Co do przyszłości, nie mam nawet pojęcia jak z tego gówna w które sami się wpakowaliśmy (rząd jest polski złożony z Polaków wybranych przez naród) wyjść bez szwanku. Zaczynam jednak przekonywać się iż rewolucja w 1983 roku mogła być dla Polski zbawienna a jej ofiary były by małą ceną w porównaniu z tym co nas może czekać. No cóż, strach przed cierpieniem miał wtedy wielkie oczy.
  Bomby nuklearne nad Polską!
 • smutna prawda
  Polakom zostało martwić się o inne kraje bo o Polskę już za późno.
  Gdy Pentagon rozmieści rakiety z ładunkami jądrowymi , (co było logiczne
  i do przewidzenia) na nasz kraj będzie już za późno. Dzięki sprzedawczykom rodacy praktycznie nie będą mieli prawa głosu na własnej ziemi. Jak to dawniej już pisano zakupione pociski JASSM Polska kupiła dla Amerykanów
  a nie dla siebie. Mogą one przenosić głowice jądrowe które prawdopodobnie już w Polsce dla tego typu pocisków są składowane.
  Wiwat PiS, ukochana polaków partia.
  Teraz Wenezuela, a kto następny?
 • znaki zapytania
  Jeżeli Orban jest takim fenomenem to dlaczego wprowadził niewolnicze prawo względem węgierskich robotników?Jeżeli naprawdę jest taki OK to dlaczego wyraził zgodę i aprobatę aby najbliższe obrady grupy wyszehradzkiej odbyły się w Izraelu?

  Pomijając temat, czy wiecie że "ugrupowanie Sorosa" chce przejąć
  "Radio Z"? Rząd legalnie według prawa nie może tego zastopować.
  Orban nie uległ amerykańskim naciskom – WNIOSKI
 • dylematy, dylematy
  Przeczytałem dzisiaj w mediach że na najbliższy miting przedstawiciele państw grupy wyszehradzkiej wyjadą do Izraela i tam odbędą się obrady. Well... opadła mi szczęka.
  Dylemat Europy - czerwona, czy niebieska tabletka na wojnie?
 • @lorenco 18:33:58
  No to nie czytał uważniej o czym pisałem. Przeżyję to.
  Kierunek rozwoju Rosji
 • @lorenco 17:42:24
  No i przyznał mi Pan rację. :-)
  Kierunek rozwoju Rosji
 • @lorenco 17:27:51
  Takie zdjęcia jak i inne są z rdzennej Syberii a Syberia to nie tylko śnieg
  ale i upał. Co więcej, to które załączyłem jak i długi artykuł o sprawie opublikowała kilka lat temu polska strona w swoich wiadomościach. Czy naprawdę Pan myśli że Syberią rządzą "skośnoocy tubylcy"?
  Kierunek rozwoju Rosji
 • @lorenco 16:57:33
  Kamaaaan, po co od razu renifery :-))))))
  https://i.wpimg.pl/O/644x386/d.wpimg.pl/671997541-72146277/syberia.jpg
  Kierunek rozwoju Rosji
 • @Narymunt 16:21:36
  Dostał Pan jak na razie 10 jedynek. Pan mówi że wszyscy nie czytali pana
  tekstu?
  Wolne Miasto Gdańsk
 • @Pedant 15:42:33
  Panie bloger, zainteresuje się Pan i przejrzy "syberyjskie" matrymonialne internetowe portale. Większość facetów którzy szukają rosyjskich dziewczyn to chińscy biznesmeni. To jest plaga. Nie mówię już że 170~180cm zgrabna dziewczyna i 150cm kurdupel to widok przykry ale.... . Każdy przyszły małżonek dostaje prawo nie tylko do dysponowania ziemią swojej żony ale jako praktycznie po przez małżeństwo obywatel Rosji ma otwartą drogę do wykupowania ziemi i lokowania tam chińskiego biznesu. Pan Wojtas ma w tym temacie rację.
  Kierunek rozwoju Rosji
 • wowwww..
  Co za dwuznaczne obwieszczenie. Moja rada, wypij sobie człowieku kilka "setek" bo zimno. Wyśpij się a jak się obudzisz to znowu sobie te bazgroły przeczytaj. ... a potem pogadamy.
  Wolne Miasto Gdańsk
 • @ikulalibal 23:13:49
  No wiesz głupi capie :-), pewnie że nie ma wszystkich zadowolonych. Wszystko po jakimś czasie ewoluuje. W miarę jedzenia rośnie apetyt. Meksykanie i Afro-Amerykanie najchętniej rasę białą w Ameryce by wyrznęli.
  Oczywiście ci pierwsi przy przekraczaniu granicy z USA najpierw składają ręce do Boga że im się udało. Drudzy natomiast mimo iż mają takie możliwości, za żadne skarby nie chcą do Afryki wracać.
  Uprawiasz demagogię.
  USA stoją za próbą zamachu stanu w Wenezueli
 • @ikulalibal 23:06:13
  Wiesz o co chodzi więc uprawiasz demagogię.
  Ja już swoje wpisy w tym temacie skończyłem.
  USA stoją za próbą zamachu stanu w Wenezueli
 • @ikulalibal 22:48:24
  Panie bloger, jeżeli to prawda to jednak tych Ambasad Amerykanie sami nie budowali. Tak więc kłania się "moja prawda": "gdyby nie my, to nie było by onych".
  USA stoją za próbą zamachu stanu w Wenezueli