Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • tego musi być więcej
  Według artykułu z money.pl roczny obrót biznesu z Izraela w Polsce sięga nawet do 5 miliardów zł. Tak więc musi być tych produktów i usług o wiele więcej.
  Bojkot żydowskich produktów i usług obowiązkiem Polaka
 • konkluzja?
  Wyłuskać najlepszą narodową tkankę prawdziwych Polaków i wysłać na Madagaskar. Podkarmić tam i czekać aż prawdziwy polski naród wyrośnie
  bo na Polskę już za późno. Paaaaaanie Białas, no wiesz pan co. :-)))
  Co się dzieje w świecie zwierząt - 19.02.2019.
 • pomyślmy
  Kilka razy napisał Pan iż Rosja jest zagrożona i czuje się zagrożona. Logicznie myśląc znaczy to ze gdyby nie robiono zagrożenia i nie grożono Rosji to ona nie była by zagrożeniem dla Polski?
  Jaka będzie przyszłość Rosji ?
 • @Oscar 09:29:22
  Naprawdę mnie nie rozumiesz. Nie obchodzi mnie w tym wypadku Papież
  lecz to co można wykorzystać broniąc się przed polityką Izraela. Własne zdanie o J.P II zostawiam każdemu do prywatnej oceny. Ja nie oceniam.
  Oni nam pogrom – my im bojkot!
 • @Oscar 07:49:15
  Jak widzę to albo nie ma Pan pojęcia o co chodzi lub udaje ze nie rozumie. To co pan pisze o Papieżach i związane z tym problemy o kant dupy potłuc.
  Nie istotna w tym momencie dla Polski sprawa i nie ma nic wspólnego z problemem. Dziwie się tylko dlaczego w ogóle pan to poruszył mydląc prawdziwy wątek dla którego wpis napisałem. Przecież to bezpośrednio nie
  o religie chodzi ani o Kościół.
  Oni nam pogrom – my im bojkot!
 • Nie bojkot lecz "dosfidania".
  "... No dobrze, szczyt V-4 się nie odbędzie."" - nie chce tu nikogo denerwować ale szczyt się odbędzie. Został tylko przesunięty na inny termin. Odbędzie się i to w Izraelu. Pan ma całkowitą rację, tą sprawę należy pociągnąć do końca ale czy ludzie którzy rządzą są do tego zadania odpowiedni? Przecież nie raz pokazali że praktycznie są pro izraelscy i szmacenie Polaków im nie przeszkadza.
  Sprawę należy pociągnąć włączając zburzenie wszystkich obozów stawiając tam upamiętniające pomniki o czym od dawna mówię. Wtedy pomimo światowego jazgotu wytrąciło by się wrogowi największe atuty.
  Jakim to wielkim dla mnie zaskoczeniem było gdy pod dzisiejszym artykułem w mediach przeczytałem wpis który jeżeli jest prawdą stałby się wielką bombą. Mianowicie jedna komentująca osoba przytoczyła rzekomy fakt iż wychodząc z kaplicy watykańskiej J.Paweł II w swoich objawieniach stwierdził iż dosłownie "wszystkie obozy w Polsce należy zburzyć a na ich miejsce postawić upamiętniające wyrządzoną tam krzywdę duże obeliski. Jeżeli tego nie dokonamy to te straszne miejsca spowodują iż na ziemię znowu powróci szatan."
  Gdyby można było potwierdzić te słowa były by wielkim orężem w walce z tym rozlazłym po całym świecie dziadostwem.
  Oni nam pogrom – my im bojkot!
 • @lorenco 23:24:59
  :-) Polonia jest bardzo silna, ja wiem. Nawet Trumpa wybrała.
  "Głosy Polonii przesądziły o zwycięstwie Trumpa - to elektorat, który decyduje kto wygrywa wybory" - post z niezależnej.
  Przebudzenie?
 • @lorenco 20:55:53
  Jaja sobie robisz? Twoje słowa: "A to dzięki Polonii w Polsce rządzi niepodzielnie PiS."
  Oddanych glosow na PiS jezeli sie nie myle bylo 5~6 tysięcy ludzi. Tyle
  z 10 milionowej populacji. Czy naprawdę dzięki Polonii PiS rządzi w Polsce?
  5 tysięcy ludzi zaważyło na wyborach? Wowwww
  Przebudzenie?
 • taka prawda
  Nie dał bym nawet funta kłaków aby obstawić jego dobre intencje.
  Nie mógł się powstrzymać i do BIbiego z przeprosinami zadzwonił.
  Nie-dwu-ZNACZNA decyzja premiera Morawieckiego ws. Izraela?
 • Hmmm
  Nie wiem czy te referendum to żart czy serio. Referendum było by przyznaniem się do winy. Tu należy zastosować zasadę Wiśniowieckiego.
  MBŻ - Apokalipsa – Teraz albo Nigdy.
 • @Hades 08:55:21
  Zawsze to powtarzałem mimo że jestem Polonusem.
  Polacy którzy mieszkają na stałe lub nieoddelegowani powyżej kilku lat poza granicami Polski nie powinni mieć głosu w polskich wyborach. Dopóki nie osiedlą się na stałe z powrotem i będą mieszkać już dłuższy czas w Polsce
  nie powinni mieć bezpośredniego wpływy przez głosowanie na sprawy polskie. Taki jest interes Polski.
  Co więcej, rozdawnictwo polskiego obywatelstwa i paszportów powinno być natychmiast zatrzymane a prawa zweryfikowane.
  Przebudzenie?
 • @Rodslaw 08:38:44
  Sugerujesz że ja swojej Ojczyzny nie kocham? Dlaczego więc mówie prawdę która bije we mnie samego?
  Przebudzenie?
 • @Jasiek 07:51:52
  Tak, to prawda. Polska istnieje i jest wolna, przynajmniej jeszcze na razie. To Polacy swoim zachowaniem i rządami robią ją zależną i zniewoloną. Jeżeli prywata jest wykładnikiem dobrobytu to nie dziwota że tacy jak Bibi na tą ziemię przyjeżdżają i chcą ją sobie podporządkować. Dopóki Polacy i rząd który jest wybierany przez Polaków i wśród Polaków, nie dadzą zgody na podległość i wasalizm wtedy tylko wojna wrogom zostanie. Czy ją rozpoczną także od Polaków i determinacji zależy. Polska jest wolną i niepodległą, jeszcze.
  Przebudzenie?
 • *1
  "A to dzięki Polonii w Polsce rządzi niepodzielnie PiS."
  Przecież to kompletna bzdura. Nie tylko olaliśmy PiS ale i całe wybory!
  Kto opowiada te dyrdymały? Proszę odszukać numery frekwencji amerykańskiej Polonii w wyborach i nie opowiadać głupot.
  Co do wściekłości to każdy jest wściekły na PiS i nie tylko Polonia.
  Nie stawiał bym jednak ze Polonia to "droga do zbawienia" bo tak nie jest.
  Jest to grupa ludzi która opuściła kraj i osiedliła się w Ameryce i tam płaci podatki. Tak wiec ich interes finansowy jak i przyszłość związana jest tylko
  z tamtym regionem. Każda sprawa którą Polonia dotknie będzie skierowana na ich (nasze) prywatne korzyści a korzyści są wtedy jeżeli Polonii będzie się żyło lepiej w USA a nie w Polsce. W końcu się obudźcie. Wyleczcie się z Paderewskiego i czasów kiedy Polski nie było. Polska istnieje i jest wolna wiec nikt o jej odrodzenie nie będzie walczył lecz tylko o swoje prywatne interesy. Ten cały burdel muszą i tylko mogą rozwiązać Polacy mieszkający w Polsce.
  Protesty? Znowu jakiś Polonus sobie na Belmoncie podpił czy to tylko szwagier z panienką darli gębę bo z nocnego klubu wracał?
  Przebudzenie?
 • taka prawda
  Jeżeli Polacy nie zrobią z tym szybkiego porządku to za najpóźniej 20 lat będzie na to za późno. Izrael jako państwo będzie za silny i to on w Polsce będzie rozdawał karty. To jest prawdziwy wróg któremu nie chodzi tylko o pieniądze ale także i o nasze ziemie. Nikt za Polaków tego porządku nie zrobi.
  Persona non grata
 • @
  Piosenka którą każdy mający się Polakiem powinien wysłuchać.

  https://www.youtube.com/watch?v=-00Y3RosluQ
  Odwołać spotkanie V4 w Izraelu !!
 • @trojanka 17:37:07
  Niestety ale odpowiedzi nie znam. Jedni chcą być wasalem Jankesów a drudzy Sowietów. Takie to z grubsza ujmując, nasze polskie społeczeństwo. Wiem jedno że moje roczniki spieprzyły robotę. Zlękły się prawdopodobnego rozlewu krwi. W strachu zapomnieli że w przeszłości za wolność ginęło miliony Polaków więc każda cena utrzymania tej wolności
  jest warta.

  PS: ci ludzie u władzy to rodacy którzy 40~50 lat temu bawili się z nami
  wszystkimi lub naszymi dziećmi jako koledzy i przyjaciele na jednym podwórku w te same gry i zabawy. Oni są Polakami i wyrośli wokół nas.
  To jest przykre.
  Odwołać spotkanie V4 w Izraelu !!
 • @ikulalibal 18:00:18
  Ja także ciebie lubie belzebubie. :-)))))
  Odwołać spotkanie V4 w Izraelu !!
 • @trojanka 17:12:27
  Zawsze twierdziłem że my Polacy nie mamy problemu z żydami lecz z samymi sobą i własnym rządem wybranym przez Polaków. Jak to mówią: na pochyłe drzewo koza skacze..... a żyd zawsze do nieumytej dupy się przykleja. Porządek należy zrobić w Polsce.
  Odwołać spotkanie V4 w Izraelu !!
 • Wysłałem ten wpis gdzieś już do polskich mediów.
  Wedlug amerykanskiich mediow: "Prior to Azari's statement, Polish President Andrzej Duda had even suggested that the Visegrad Group summit of four central European EU member and Israel due there next week could be reconsidered.
  A Duda spokesman later confirmed that the meeting would go ahead, adding that the controversy had resulted from "harmful media manipulation".
  Piszą że Prezydent Duda po oświadczeniu Ambasador od razu potwierdził spotkanie grupy V4 w Izraelu.
  Odwołać spotkanie V4 w Izraelu !!