Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • @Robik 23:44:25
  Nie będę twojego wpisu komentował.
  Sensowna propozycja? Po pierwsze to w tym bagnie jest ciężko znaleźć sens i rozwiązanie bez krzywdzenia ludzi, szczególnie jeżeli nie mieszka się
  od tylu lat w Polsce i nie ma wiarygodnej oceny więc milczę.
  Po drugie, mieszkam w podobnym stanie gdzie nawet Kolonko boi się już narażać... więc milczy.
  Po trzecie, cała ta wredna sytuacja jest skutkiem działalności samych Polaków. Mój czas na działania minął. My w osiemdziesiątych stchórzyliśmy bo baliśmy się 100~150 tysięcy ofiar.
  Teraz jest wasza kolej... więc milczę.
  Good luck
  Drwią z nas w żywe oczy
 • @Rebeliantka 13:50:43
  Rezolucja ta nic nie daje a jedynie czasowo wstrzymuje grabież.
  Nikt nie zaręczy że w Sejmie, gdy przyjdzie czas i zmienią się posłowie nie zostanie przegłosowana zgoda na wypłacenie tych wziętych z kapelusza roszczeń. W tym przypadku, jak pociągnięciem noża, należy odciąć wszystkie macki tej roszczeniowej mafii i raz na zawsze powiedzieć won oraz basta! Nikt nie zagwarantuje że gdy do władzy dojdzie na przykład Braun czy inni z Konfederacji, nie zaczną ugadywać się ze złodziejami. Historia wciąż nas uczy ale my twardo trwamy naiwni.
  Drwią z nas w żywe oczy
 • brzydka i smutna prawda
  Mimo różnych zapewnień i kłamliwych streszczeń oficjeli, ustawa 447 mówi krótko i zwięźle iż Polacy to złodzieje którzy trupom i idącym na zagładę żydom odebrali ich mienie i nie chcą oddać. Taki jest sens tej ustawy.
  Taki kontekst idzie w świat i nie dajcie się oszukać. Żydzi uzbrojeni w 447
  będą Polskę szkalować na arenie międzynarodowej jako niemoralny i złodziejski kraj a kwota z biegiem apetytu będzie rosła.
  Wszystko to jest skutkiem złej a w niektórych sytuacjach wręcz wrogiej Polsce polityki PiS. Aby draństwo to zatrzymać trzeba się wykazać wielkimi jajami i wywalić z Polski Ambasadora i instytucje Izraelskie oraz żydowskie
  a Ambasadorce o której w poście mowa pogrozić palcem a jak to nie poskutkuje powinna iść w ślady Amb. Izraela i iść precz.
  Jest jeden szkopuł, czy ktoś w Polsce ma wielkie jaja i potrafi zatroszczyć się o Naród? PiS to łgarze.

  Co do różnych umów to tak jak z demokracją. Demokracja jest dobra jeżeli tylko "my" wygrywamy. Wniosek z tych wszystkich poniżeń jest tylko jeden. Polska i Polacy dla własnego dobra powinni zapomnieć o USA i Izraelu.
  Drwią z nas w żywe oczy
 • jak ja to widzę.
  Nieoddanie głosu czyli zbojkotowanie wyborów ponieważ nie zgadzamy się z partiami prowadzącymi jest w praktyce oddaniem głosu właśnie na te prowadzące partie. W polskim przypadku beneficjentem jest PiS.
  Namawianie do bojkotu wyborów jest zabiegiem nieroztropnym lub działaniem specjalnym który prowadzi do wygrania PiS i ludzie powinni
  o tym pamiętać.
  Najważniejszym jednak w całej tej polityce nie jest samo uczestniczenie
  w głosowaniu a czynne uczestniczenie w kreowaniu własnej gospodarczo-politycznej wizji Polski dzięki już istniejącym lub nowo stworzonym przez nas partiom.
  To czynna działalność a nie tylko głosowanie może zmienić Polskę na lepsze.
  Czy warto chodzić na wybory?
 • @ikulalibal 15:36:48
  Tak, to ten tylko że już umarł. To jest lista 50 senatorów ze strony
  jednego z nich którzy podpisali się rok temu pod listem i petycja aby Polska oddawała żydom ich dobra! To przez niego głosowałem na Obamę. Gdyby zasiadł na "tronie" wojen było by jeszcze więcej.
  Polska w potrzasku i apel o jedność w działaniu.
 • Sprawa naprawdę jest poważna.
  Jak skoordynowane są ataki na Polskę może świadczyć fakt iż jak za dotknięciem różdżki w amerykańskich mediach głównego obiegu nagle przestano pisać o Polsce, 447, Polaków antysemityzmie i protestach. Świadczy to tylko o nakazie "ciszy" aby przepchać w wyborach PiS czyli potwierdza wielką zmowę przeciw Polsce na szczeblu wyższym oraz podrzędność tej "polskiej" partii żydostwu.
  Dobrze jest także pamiętać który z senatorów USA wszedł w sztamę z Żydami i ŻĄDA dla nich odszkodowań:

  Tammy Baldwin
  Carles E. Schumer
  Benjamin L. Cardin
  Jack Reed
  Bill Nelson
  Sherrod Brown
  Cory A. Booker
  Richard Blumenthal
  Chistopher A. Coons
  Edvard J. Markey
  Ron Wyden
  Kirsten Gillibrand
  Dianne Feinstein
  Catherine Cortes Masto
  Maria Cantwell
  Gary Peters
  Elizabeth Warren
  Joe Manchin III
  Chris Van Hollen
  Amy Klobuchar
  Margaret Wood Hassan
  Thomas R. Carper
  Robert P. Casey, Jr
  Sheldon Whitehouse
  Doug Jones
  Michael F. Bennet
  Tina Smith
  Debbie Stabenow
  mark R. Warner
  Robert Menendez
  Marco Rubio
  Ted Cruz
  John Cornyn
  John McCain
  Tom Cotton
  M. Michael Rounds
  Cory Gardner
  Chuck Grassley
  John Hoeven
  Rob Portman
  John Boozman
  Steve Daines
  Pat Roberts
  David A. Perdue
  Thom Tillis
  Jerry Moran
  Roger F. Wicker
  Susan M. Collins
  Todd Young
  Tim Scott
  Ben Sasse
  Johnny Isakson
  Mike Lee
  james Lankford
  James M. Inhofe
  John Kennedy
  Dean Heller
  Lindsey Graham
  Heidi Heitkamp
  Polska w potrzasku i apel o jedność w działaniu.
 • @ikulalibal 15:34:32
  Według tej zasady to chazarscy żydzi powinni się domagać ziem dawnej Chazarii z Kijowem włącznie.
  „Judejczykowie”* ciągle zachodzą nas od tyłu.
 • @ikulalibal 15:06:34
  No i co z tego. Do czasów rozbiorów Rzeczpospolitej u Moskali a później
  Rosji istniał dla żydów zakaz przekraczania ich granic pod karą śmierci. No i co z tego wynika dla dzisiejszej sprawy że większość od XIV wieku przebywała na ziemiach Rzeczpospolitej?
  Należy zapomnieć o "sentymentach". Jeżeli nawet Polak mieszkający za granicą działa jawnie przeciw Polsce to nie dość że zdrajca ale jeszcze wróg
  i tego należy się trzymać. Można się różnic w poglądach ale pewnych rzeczy nie można przekroczyć nikomu. Kradzież majątku polskiego i używanie tych dóbr w innym państwie i na korzyść gospodarki innego państwa robi z każdego, Polaka czy polskiego Żyda, zdrajcą i to jest fakt.
  „Judejczykowie”* ciągle zachodzą nas od tyłu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:00:24
  Dowcipniś się znalazł. Tu nie ma sentymentów. Złodziei należy pogonić nawet za cenę utraty złudnego lepszego standardu życia.
  „Judejczykowie”* ciągle zachodzą nas od tyłu.
 • pożyjemy zobaczymy
  To są takie przepowiednie "Jackowskiego". Izrael będzie istniał i to jeszcze długo. W ich doktrynie "nieoficjalnie" jest ujęte iż w razie draki użyją broni jądrowej. Tylko USA, Rosja i może jeszcze Chiny mogą zniszczyć Izrael. Inne Państwa nawet nie podskoczą a wody u icków nie zabraknie. Wszystkie te roszczenia i inne złodziejstwa nie są spowodowane przeczuciem zbliżającej się zagłady Izraela a zwykłą chciwością i pirackim bandytyzmem. We krwi mają podboje i żywienie się na innych jak pluskwy i tego dokonują. Podobne opinie wyginięcia można usłyszeć o Ukrainie. Mówią że to nie państwo, to nie naród. Nigdy nie będzie istniał.
  Tak, takiego państwa i narodu kiedyś nie było. Teraz jednak istnieje i poprzez swoje problemy a nawet wyjazdy na "saksy" do Polski tworzony jest rdzeń ukraińskiego narodu. Oni już nie zapomną że taki twór jak Ukraina istniał. Naród ukraiński na naszych oczach właśnie się stworzył.
  Co do "icków", osobiście szerzyłem opinię o Żydach że nie ma z ich strony zagrożenia i Polacy oprócz lenistwa i pobłażania Żydom nie mają
  w nich przeciwnika. Teraz jednak nie chodzi o Żydów polskich lecz zatwardziałego i bez skrupułów, zaprawionego w mordach przeciwnika z zewnątrz. Ci Żydzi się nie patyczkują. Tak samo należy z nimi postępować. Tu już nie ma żartów bo Polska pod ich ciosami upadnie.
  „Judejczykowie”* ciągle zachodzą nas od tyłu.
 • well
  Czym jest 447? Ustawa ta faktycznie według prawa nie jest w Polsce wiążącą ale....
  Mówi całemu światu że Polacy to złodzieje, nawet żydowskim trupom
  z holokaustu ukradli majątki i icków dobra! O to właśnie w tym wszystkim chodzi. Zdyskredytowanie nas i państwa a następnie na podstawie pomówień popartych tą obcą ustawą ubieganie się o wielkie odszkodowania czyli okradzenie pomówionego państwa.
  Jeżeli Polska na tej podstawie odda nawet złotówkę będzie to przyznanie się do złodziejstwa które to usilnie próbuje nam wmówić strona żydowska!
  Obawiam się że w Polsce powagę i znaczenie tej sytuacji specjalnie zdewaluują media poprzez przerzucenie uwagi publiki na pedofilię w kościele
  która to równie jest drażliwa lecz dla państwa nie niebezpieczna!
  Marsz 11 maja 2019 – nowe PŁOWCE.
 • @SZS 00:50:28
  Papier wszystko przyjmie. Poczekają po wyborach.
  Izraelska wizyta ws. 447 odwołana przez MSZ
 • @
  Mogę się tylko domyślać jak bardzo śmieją się z Polski w Iranie.
  Izraelska wizyta ws. 447 odwołana przez MSZ
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:47:46
  Niech Pan ich nie lekceważy, Żydzi to nie tchórze, przynajmniej ci którzy chcą Polskę okraść. Umieją zabijać i zabijają nawet teraz i to w biały dzień
  na oczach świata. Rodzimi zdrajcy także nie mają już odwrotu, będą łapać się brzytwy.
  Moim zdaniem będzie jednak tak że wszyscy będą kraść Polsce i Polakom ich dobra jednak powolutku a rodacy z opuszczoną głową będą mówić że nie jest jeszcze tak źle bo im kury zostawili no i prąd umieją elektrowni ukraść.
  ... smutne.
  Refleksje po Marszu przeciwko s447
 • smutne
  Panie Ruszkiewicz, w Polsce sytuacja zaszła tak daleko że bez rozlewu krwi nic Polacy nie zdziałają. Taka jest smutna prawda i sytuacja. Co gorsze, sytuacja jest bardzo klarowna, jak nie my im to i tak w późniejszym czasie oni nam krwi upuszcza. Wszystko to dla tego iż Polacy po prostu "przedobrzyli" swoim głupim cwaniactwem i mądralowaniem się, o pracy dla ogólnego swojego dobra nie wspomnę.
  Sam fakt że do Polski jedzie delegacja z Izraela w sprawie 447 świadczy o tym iż rząd polski jest lub będzie się dogadywał. Polacy zostali zdradzeni na najwyższym szczeblu.
  Refleksje po Marszu przeciwko s447
 • Vanessa Gera znowu w antypolskiej akcji.
  Mieszkająca już długi czas w Warszawie korespondentka AP znowu umieściła w amerykańskich mediach zakłamujący sprawę 447 oraz marszu paszkwil zwrócony przeciw Polakom. Kłamstwa i manipulacja faktami, okraszone antypolonizmem (nawet nie polonofobią) jest głównym kryterium i standardem jej "twórczości". Dlaczego taki SHIT mieszka jeszcze w Polsce?
  Jej zakłamany post o marszu i sprawie 447 wywołał duży rozgłos.
  W niektórych US mediach doczekał się nawet prawie 2000 wpisów co jest ogromem jeżeli chodzi o jakąkolwiek tematykę polską. Dzięki manipulacjom oraz działaniom żydowskich służb i trolli zdania są podzielone.
  Najgorszym jest to iż często wpisują się tam Polacy którzy mimo dobrych intencji zaczynają się tłumaczyć i wchodzić w żydowską
  pułapkę winy, wykazując mentalność właśnie tego niewolnika.
  Tu nie wolno być ugiętym. Całej sprawie i roszczeniowym złodziejom należy powiedzieć "WON".

  Oczywiście moje stanowisko na marsz i działalność przeciw tej sprawie jest jasne i nieugięte. To polskiemu rządowi powinno się pokazać pięść.
  To oni i tylko oni mogą sprzedać Polskę. Latem, do USA wybiera się para prezydencka. Ciekawe co teraz Duda podpisze i obieca!
  Mentalność niewolników...
 • nie pomylcie adresata
  Jeżeli protest będzie silny i zwrócony w stronę polskiego rządu gdyż to on i tylko on może zalegalizować 447 w Polsce, może coś z tego wyjdzie. Jeżeli gniew ludzi obróci się tylko w stronę Waszyngtonu i Tel Avivu a pominie głównego adresata, żadne protesty nie pomogą w zastopowaniu złodziejstwa. Problem Polacy mają w środku państwa bo to tu rozgrywa się główna batalia w tym temacie.
  Marsz STOP 447
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:05:29
  "którzy mogą, nie muszą"... muszą, muszą. Polskiej produkcji nie ma!
  Poza tym mieszkając poza granicą Polski wszystko widać wyraźniej bo z boku. Widok nie jest zachęcający a szkoda bo Polska pięknieje, tylko dla kogo. Gdy Rosja lub "Zachód" dorwą Białoruś widoki na polskość będą jeszcze marniejsze.
  500+ + 447
 • prawda której mówić nie wypada
  No dobrze ale jeżeli ktoś bąknie pod nosem że trzeba wzrost populacji na Ziemi zatrzymać i powoli zredukować to powstaje wielki wrzask że żydy chcą nas wymordować!
  Prawda jest taka że powinno się populację zredukować do 4 miliardów ludzi aby gatunek nasz przetrwał i ludziom żyło się w miarę dobrze i bezpiecznie. W Polsce, kraju który umiera, tego nie widać ale w Azji, Afryce i Południowej Ameryce widać aż nadto. Ludziom kojarzy się to z wojnami i innym okrucieństwem a tak być nie musi. Przy dobrej woli można to osiągnąć humanitarnie i bez traumy przez 100~150 lat. To jest konieczność jeżeli chcemy aby nasz gatunek przetrwał.
  Pamiętam gdy Chiny wprowadziły u siebie demograficzne restrykcje. Ile było na świecie wrzasku a gdyby nie to było by ich na dzisiaj pewnie i 2 miliardy.
  Chcą nas zniszczyć murzynami i ekologią
 • @Janusz Kamiński 18:18:45
  :-))))
  To nie "Wiki", to "Encyklopedia Zarządzania" - największa w Polsce i jedna z największych na świecie baz wiedzy o zarządzaniu i dziedzinach pokrewnych.
  500+ + 447