Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • Hmmmm....
  Ta panienka ze zdjęcia powinna zbojkotować Mundial. Rosji i Fifa nie stać aby oddawać tej personie dwa krzesełka bo na jednym nie wysiedzi. Niech lepiej zbojkotuje. Dla futbolu żadna strata, na dobre wyjdzie.
  Tak na poważnie, jeżeli w razie draki PiS ulegnie tej "pokusie" będzie to jego ostatnia kadencja. Tak wiec nie martwił bym się krzyczącymi oszołomami.
  Pamiętam Olimpiadę 1980 i następną, to nie był sport lecz polityczne gówno rozpryskane przez zachód.
  Bojkot Mundialu?
 • skaranie boskie z tymi głąbami.
  Następny polityk na stanowisku którego dzieci po tradycji są żydowskiej krwi. Po Sikorskim, Komorowskim przyszedł czas na Prezydenta Dudę. Jeżeli ci tatusiowie myślą że całując dupę żyda pomagają swoim dzieciom bardzo się mylą. Dzieci, oprócz Sikorskich, wychowane są wśród Polaków i na Polaków. Żadne umizgi do garbatych im nie pomagają a wręcz odwrotnie.
  Przynosi to im wstyd. Niech tatusiowie rąbną sobie głową o ścianę, może rozumu napłynie. Co więcej, jacy to z nich Polacy jeżeli zapominają że w polskiej tradycji gościa rozpoznaje się po mieczu a nie kądzieli. Wydmuszki i tyle.
  Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi
 • taka prawda
  Ha...., pierwszy raz zdarzyło mi się iż ktoś wywalił moje komentarze. :-)
  Panie autor, cenzurą po wpisach? Ja tylko nadmieniłem kilka szczegółów!

  Najważniejszą rzeczą jest pewnie fakt iż w Izraelu wpisano Ogórek na listę dziennikarzy antysemitów. Dziewczyna mądra, urodziwa (rzecz gustu) oraz odważna chrześcijanka. Odbierana w tamtych czasach na zachodzie w dużych superlatywach. Jej wielkim nieszczęściem było startowanie z ramienia SLD. Za główną przyczynę porażki w wyborach możemy uznać temat stosunków Polska-Rosja gdzie kandydatka jasno określiła swoje poglądy i kierunek gospodarczej współpracy z sąsiadem. Za te dwie rzeczy (włączając izraelskie szkalowania) jest dzisiaj politycznie i prywatnie atakowana przez zależne media. Dla USraela opcja z Ogórek była i jest wielkim zagrożeniem.
  MAGDALENA OGÓREK AS DZIENNIKARSTWA POSTKOMUNISTYCZNEGO
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:51:12
  amen :-)))))))),
  Nasze wady są zaletami!
 • @Jasiek 15:07:32
  Polski rząd zawsze kupuje gęś na złotym łańcuchu. Rakiety Jassm także kupili lecz zanim je wszystkie dostaną technologia okaże się do bani bo przestarzała. Ze wszystkich F-16 jak dotąd tylko połowa jest sprawna i lata.
  Lata bo całą hydraulikę im zmieniono. To nie sprzedawca jest głupi lecz ten który kota w worku kupuje.
  Atak na Syrię
 • @staszek kieliszek 08:19:06
  Sens istnienia to może i nie ale właśnie ten fakt jest podwalina do upadku USA jakie z dawien znamy.
  PUTIN UNIEWAŻNI AMERYKAŃSKIE PLANY ODNOŚNIE SYRII
 • @Jasiek 10:42:10
  Jak one mogą eksplodować jeżeli nie są jeszcze wyprodukowane
  i nie wiadomo czy będą? To są najnowsze typy tych "Patriotów".
  US Army także ich jeszcze nie ma.
  Atak na Syrię
 • @Oscar 09:01:25
  Tak..., pokoju, zdrowia i... rozumu jeżeli umknęło uwadze.
  Amerykanie nie są różni od Polaków. Pod pewnym względem zachowują się praktycznie identycznie. Mają gdzieś co ich rząd robi, tworzą mikro świat w swoim zacieśnionym kręgu i aby kasa się zgadzała. Nie widziałem burzy gdy polskie wojsko uczestniczyło w wojnie z Irakiem, wciąż pęta się po Afganistanie i wielu innych miejscach które Jankesi najechali. Aha, nawet
  lata po niebie Izraela nawet i tu Polaków oporu nie ma.
  Czyżby moralność pani Dulskiej? Ja wiem, "nam kazano, wstąpiłem na działo, dwieście harmat grzmiało".
  I co teraz, USstupid boys?
 • @Repsol 23:03:47
  Czyszczenie magazynów. Zwykły biznes na głupkach. To bardzo groźna i
  precyzyjna broń jednak dla Polski absolutnie nie przydatna. Może odgrywać rolę tylko z pozycji Polski jako "kelnera". Może przyda się w walce z Iranie gdy nasze sprzedawczyki tam polską "armije" poślą. Strata pieniędzy i dymanie polskich podatników jak z Patriotami.
  I co teraz, USstupid boys?
 • @fretka 22:35:38
  Mylnie mnie Pan ocenia.
  I co teraz, USstupid boys?
 • @Repsol 22:24:24
  Ależ oczywiście że nastąpi (obym się mylił). Złapali ruskich na "blefie" i teraz nie popuszczą. Niech nikt kurczowo nie patrzy tylko na Syrię lecz na Ukrainę. Moim zdaniem tam niedługo zaczną się dziać groźne rzeczy i będzie to plan równoległy i związany z syryjskim.
  Rosjanie nie mogli nic zrobić gdyż mają za mało sprzętu. Przy jakiejkolwiek ich odpowiedzi to co stacjonuje w Syrii konsekwentnie było by eliminowane.
  Proszę także pamiętać że USA produkuje te różne pociski a nie kupuje jak Polska. Miliard wystrzeli, miliardem dofinansuje fabryki a wtedy ludzie zadowoleni bo mają pracę i premie więc wszystko gra i słupki Trumpowi lecą do góry. Rosja jest w wielkich tarapatach.
  Jest tylko jeden sposób aby pokonać władze w Ameryce ale jak to ja tego nie powiem. Ja życzę wszystkim Amerykanom pokoju, rozumu i zdrowia.
  I co teraz, USstupid boys?
 • @goodness 17:51:43
  Co to znaczy "Nieświadomy obywatel"? Czy mu za młodu elementarz zapieprzyli? wymówki, wymówki i jeszcze raz wymówki!
  Nowa dywizja – podstępny cios w plecy Polaków
 • @kula Lis 67 17:36:29
  Panie bloger, zostawi Pan te brednie i dupy sobie nimi nie zawraca. Przyjdzie czas próby to ci przyjaciele nie tylko nie pomogą ale i sprzedadzą Rosję.
  Atak na Syrię
 • @AgnieszkaS 17:31:41
  Taka to rzeczywistość a zasługa jest głównie "gojów".
  Syria: Explosion! Explosion! Explosion!
 • @AgnieszkaS 16:52:03
  Pochodzi z Izraelskich mediów które dzień w dzień rozgrywają Polaków jak małych dzieci w przedszkolu.
  Syria: Explosion! Explosion! Explosion!
 • @lorenco 16:47:06
  Polska polityka zależna jest tylko od Polaków. To jej skutki są od Polski w późniejszym etapie niezależne. To jest przyczyna zaprzaństwa, strach przed utratą tych dziadowskich profitów i skundlenie. Przecież w życiu tak jest aby
  dużo zyskać należy nieraz coś stracić. Polacy tego nie rozumieją nawet kosztem sprzedania państwa.
  Atak na Syrię
 • @Oscar 16:22:01
  Bo stara baba dużo wie i dużo przeżyła więc potrafi wyciągać wnioski.
  Czym się zachwycacie? Tym że Putin stracił twarz? Tym że jest uwikłany w Syrii a daje dupy na Ukrainie? Inną walutą, wstyd, kompromitacja? Przecież to następne brednie.
  1938~40 ojciec prezydentów Kennedych będąc w Anglii gdyby mógł pocałował by z zafascynowania Hitlera w siurka więc go z Anglii wywalono. No i co z tej "kompromitacji"? Czytałem w mediach jeden wpis, "teraz Rosja na atak Amerykanów odpowie .... kartkami na żywność w Moskwie". Tyle z tego ruskiego gadania.
  Ja nie jestem przeciw Rosji, mówię jak jest. To co dzieje się nie jest dobre dla Polski i tu jest moje główne zainteresowanie. Prędzej czy później Rosję osaczą i jeżeli jej pokojowo nie przejmą pójdą ruskie nuki w ruch a Polska będzie pierwsza która oberwie. Rosja jest w coraz trudniejszej sytuacji ale sama to pogłębia. Jest za mało stanowcza a w swoim domu nie rozbudowuje klasy średniej lecz ją niszczy.
  Syria: Explosion! Explosion! Explosion!
 • pro ruskie głupoty.
  Przestańcie niektórzy pitolić inaczej bo faktem jest że Rosja przegrywa i to na wszystkich frontach. Pierniczenie że jest inaczej pokazuje tylko głupotę i uparcie osła.
  Co jest w tym najgorsze to to że Rosja obudzi się za późno a wtedy Polska dostanie wielki wpie.....dol. To mnie boli a nie walka dwóch niedźwiedzi. Rosja popełniła wielki strategiczny błąd w sprawie Ukrainy.
  Syria: Explosion! Explosion! Explosion!
 • wstyd
  Powiem tylko tyle. Patrzę na to całe szambo i najzwyczajniej z żalu chce mi się beczeć jak dziecko. Człowiek stary więc wie że nic nie pomoże. Po prostu jest przykro. W kraju dominuje kompletna "patriotyczna" demagogia próżności i sprzedajne k...stwo. Wstyd, wielki wstyd.
  O stosunku państwa teoretycznego z Izraelem-widziane z USA
 • @Oscar 13:51:08
  No i przeczytałem ... bla, bla ,bla .... . Co więcej, niewłaściwa ocena Trumpa. Nie piszę swoich wpisów aby tu kogoś przekonywać. Wyrażam tylko moje stanowisko które się sprawdza. Pisywałem że wojna w Iraku nie była wojną o "ropę" ale wojną skierowaną przeciwko Europie, pisałem że było wielkim rosyjskim błędem nie zaatakowanie Ukrainy. Piszę teraz że Rosja jest w wielkich opałach i przegrywa nie tylko zewnętrznie ale i wewnętrznie.
  Zachód z pentagonem się skompromitował???
  Przepraszam bardzo ale czy kiedyś oni mieli twarz? To nie taki przeciwnik.
  Oni powieszą się sami za jaja aby za chwilę te jaja komuś oderwać.
  Tak jak w poprzednim wpisie pisałem, zostawmy Rosję i USA samych sobie. My mamy innego wroga który nam bardzo zagraża. Zagraża poprzez wymazywanie naszej polskiej prawdziwej historii jak i pokojowe przejmowanie dóbr i terenów. My mamy swoją wojnę i to na śmierć lub życie Polski.
  Atak na Syrię