Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • @zygmuntbialas 23:51:55
  Odprawiacie komedie. Nawet nie chce tłumaczyć i pokazywać dlaczego.
  Pośmiać się to dobra rzecz.
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • @Tiamat 19:04:40
  .... ale ty kobieto kręcisz. Dla mnie jest to nawet zabawne.
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • @Tiamat 18:00:26
  Czy mam to rozumieć ze wszyscy co bronią Polski przed Islamem to Żydzi aby swoich bratanków z Izraela i świata sprowadzić?
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • @zygmuntbialas 17:37:25
  :-))))) Dobra.... mówcie zdrów. Idę na spacer.
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • @Tiamat 17:17:24
  Alez ja nie pisze ze nie macie racji. Ja pisze ze ta racja na dzień dzisiejszy nie jest dla Polski już aż tak ważna. Mleko zostało rozlane i nie należy teraz patrzeć w przeszłość a w przyszłość która mimo dawnych dobrych wspomnień o "współpracy gospodarczej" z "Arabami" nie wróży nam nic dobrego. Gadaniem o przeszłości która i tak nie była zależna od Polaków
  nie zbudujemy przyszłości. Na dzień dzisiejszy potrzeba nam umacniać Polskę i Polaków aby uodpornić na oczywiste nadchodzące zagrożenia.
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • @zygmuntbialas 16:43:38
  No i Pan także powinien na tą manifestację pójść. "Najazd" na Polskę Muzułmanów jak najbardziej może nastąpić a zapobiegać temu trzeba przed a nie po fakcie. Po fakcie to zmieni się całe postrzeganie życia w Polsce a z jej tradycji pozostaną tylko wspomnienia.
  Jak widzę Pan naprawdę nie rozumie jak wielkie zagrożenie czyha na Polskę przy granicach kraju aby ją zmienić na ich modłę. Już niedługo zobaczy pan Niemców, Anglików a nawet białych Francuzów którzy uciekając przed Islamem będą starać się ułożyć sobie na nowo normalne życie w Polsce.
  Proszę także nie zapominać że na Wschodzie czyli w Rosji co siódmy obywatel jest Muzułmaninem (ponad 20 milionów) Tylko w Moskwie siedzi ich ponad 2 miliony. Jeżeli zbagatelizujemy sprawę Muzułmanów oberwie nam się z dwóch stron a Polska nie jest taka wielka i silna jak to kibole starają się nam wmówić i ich burdami ukazać.
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • Czy naprawdę na dzisiaj dla Polski ważne kto zawinił?
  Pana twórczość za dużo koncentruje się na rzeczach od nas i Polski nie zależnych i na dzisiaj nie istotnych a za mało na teraźniejszych. Teraz dla Polaków naprawdę nie ważne jest "kto kiedyś tam czegoś" ale przyszłość związana z zalewem obcej kultury na Europe i zagrożenia jakie z tego dla Polski wynikają. Autor, Tiamat i jeszcze kilku innych robicie bigos ze szczawiu nie koncentrując się na rzeczach dla kraju najważniejszych. Kłócicie się o swoją racje w tematach dla wszystkich oczywistych. Przecież wiadomo kto tą całą bonanzę rozpoczął i dla czego. Tylko ze proszę nie zapominać o jednym niezaprzeczalnym fakcie. W pewnym okresie to Polska była jednym z nielicznych krajów które ten burdel w "Arabii" stworzyli. Nie zależnie czy ktoś umywa ręce czy nie ale rząd polski jest kojarzony z Polską i Polakami i nic tego nie zmieni. Tak wiec to także i Pana wina panie @zygmuntbialas jak i mądralującej się Tiamant.
  Radził bym na skoncentrowaniu się na zaradzeniu nadchodzącej na nasz kraj próbie islamizacji a nie płakaniu nad rozlanym mlekiem gdzie Polska traktowana była jak pożyteczna idiotka bo Polacy do rządu wybierali i wybierają pożytecznych idiotów obcego wpływu. Bez względu na to jak będziecie czarować w swoich postach i wpisach, kogo to wina lub nie, Muzułmanie nadchodzą i stanowią dla Polski i jej bytu ogromne zagrożenie.
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • jeszcze jeden powód przyjazdu
  Ostatnio także pisałem dlaczego Polska dla Trumpa jest teraz taka ważna. Jest to jeszcze jeden powód wizyty Prezydenta w polskim kraju. Przytoczę dawniejszy mój wpis:

  "USA boi się jak ognia Polexit który poprzez nachalne naciskanie Brukseli w sprawie przyjęcia "uchodźców" oraz dramatyczną sytuacje Europy staje się realny a cała ta sytuacja wymyka się spod kontroli PiS. Dla Ameryki spowoduje to utratę własnego trojańskiego konia w strukturach UE i możliwości manipulacji tego tworu. Za Polexit-em idzie w parze nawiązanie ścisłej współpracy gospodarczo-politycznej miedzy "germańską" Unią a Rosją.
  Jest to czarny scenariusz dla gospodarki amerykańskiej i jej polityki.
  Obawiam się że Trump przyjeżdża aby rozładować to zagrożenie i nakłonić Polskę na częściowe ustępstwa w sprawie "uchodźców".
  Przy czym ściślejszy związek Unii z Rosją jest także bardzo niebezpieczny dla Polski, dla tego też misja Trumpa się powiedzie. Będziemy mieli trochę więcej "Muslimow" w Polsce.

  "
  Wizyta prezydenta Trumpa w Polsce-widziane z USA
 • podam jako nowinkę.
  Dodam jeszcze iż za czasów Husajna i Kadafiego, gdy w tych krajach pracowali Polacy, nagminnym było iż Muzułmanie pod groźbą nawet pozbawienia życia usiłowali namawiać Polaków na zmianę religii. Dla tego też każdy tam pracujący dostawał wytyczne aby absolutnie nie oddalali się od
  miejsc zakwaterowania gdyż jest to dla nich niebezpieczne. Gdyby jednak niebezpieczna sytuacja nastąpiła większość "weteranów" radziła iż w takich okolicznościach, aby pozbyć się nachalnych Muzułmanów należy mówić iż
  "nie mogę przejść na Islam gdyż jeżeli dowie się mój ojciec to dostanie szału
  i mnie zabije".
  To co opisuję było rzeczywistością dla Polaków przebywających w tamtych krajach. Wspaniały przykład tolerancji religijnej społeczności muzułmańskiej względem chrześcijan.
  Co się dzieje na świecie - 24.06.2017.
 • @ikulalibal 07:16:52
  Co do niezrozumienia przeze mnie tego postu, dla lepszego zrozumienia mojego wpisu muszę jak widać jednak dodać iż "dobrowolnie nie rozumiem" postu gdyż gdybym chciał go zrozumieć to by mi żyłka w mózgu pękła od zdenerwowania i wk...enia. Czy to takie trudne? :-))))
  Co się dzieje na świecie - 24.06.2017.
 • @zygmuntbialas 13:23:01
  Przecież w tym filmiku dokładnie naznaczono "tolerancję chrześcijańską" względem muzułmańskiej i nasza względem historii przedstawia się o niebo lepiej od muzułmańskiej.
  Co się dzieje na świecie - 24.06.2017.
 • @
  Nie zrozumiałem tego postu, a tak naprawdę nie chce go zrozumieć bo tak będzie lepiej.

  Tu jest fajny wykładnik tolerancji muzułmańskiej.

  https://www.youtube.com/watch?v=c7y2LRcf4kc
  Co się dzieje na świecie - 24.06.2017.
 • @
  Panie @zygmuntbialas, wytykając rasizm popełnia Pan wielki błąd. Zamiast iść nurtem poprawności politycznej powinien Pan rozpatrzeć to w innym wymiarze. W wymiarze prawdy i fałszu. Jeżeli opisywane zdarzenia są prawdą nie ma mowy o rasizmie ze strony opisującego. Trzymajmy się prawdy i nie popadajmy w nurt "lewicowego liberalizmu".
  O głupocie, pogardzie i nienawiści - 23.06.2017.
 • niezrozumienie
  Gdy rozważamy różne teorie wspólnoty krajów centralnej Europy większość popełnia identyczny błąd. Ludzie nie rozumieją że.... Polska może być Rzeczpospolitą ale Rzeczpospolita nigdy nie będzie Polską. Identyczny błąd w swoich rozważaniach na temat cywilizacji polskiej popełnia Pan Wojtas. Może nawet nie błąd a kierunek zmian który nie pasuje jak widać Polakom którzy nie chcą dzielić się swoim państwem i wchodzić z innymi w układy kosztem utraty swojej odrębności kulturowej.
  Polska i Ukraina to jedno państwo
 • @
  Pisałem to już kiedyś że Rosja popełniła wielki taktyczny błąd w sprawie Ukrainy który odbija się im jak czkawka ukazując ich słabość. Putinowi zabrakło stanowczości przez co USA a także i Chiny będą sytuację tą wykorzystywać. Rosja i Chiny mogą być partnerami ale do czasu gdy Chiny
  nie zdobędą potrzebnej przewagi którą prawdopodobnie szybko osiągną. Wtedy odwrócą się tyłem i dogadają się z USA. Rosja generalnie ujmując jest za słaba aby publicznie okazywać chwile słabości ale jak na razie nie zrobiła nic aby potencjalnych wrogów odstraszyć.
  Odbiegając od głównego tematu, popatrzcie co robi Izrael. Nikt już dawno
  nie słyszał o ich podwodniakach a te prawdopodobnie już dawno popłynęły "w morze" z nukami na pokładzie. Niech teraz ktoś postawi się temu karłowi a tamci nie zawahają się tych nuków użyć i wszyscy o tym wiedzą.
  Chiny i Rosja nie poddadzą się hegemonii USA
 • Moim zdaniem
  Polska na dzisiaj autentycznie staje się bardzo ważną ale z różnych niż przedstawione powodów. USA boi się jak ognia Polexit który poprzez nachalne naciskanie Brukseli w sprawie przyjęcia "uchodźców" staje się realny a sytuacja wymyka się spod kontroli PiS. Dla Ameryki spowoduje to utratę własnego trojańskiego konia w strukturach UE i możliwości manipulacyjnej tego tworu. Za Polexit-em idzie w parze nawiązanie ścisłej współpracy gospodarczo-politycznej miedzy "germańską" Unią a Rosją.
  Jest to czarny scenariusz dla gospodarki amerykańskiej i jej polityki.
  Obawiam się ze Trump przyjeżdża aby rozładować to zagrożenie i nakłonić Polskę na częściowe ustępstwa w sprawie "uchodźców".
  Przy czym ściślejszy związek Unii z Rosją jest także bardzo niebezpieczny dla Polski, dla tego też misja Trumpa się powiedzie. Będziemy mieli trochę więcej "Muslimow" w Polsce.
  Trump – to chyba najbardziej propolski prezydent USA!
 • @wiedzajestwksiążkach 15:49:37
  Hmmmmm..... . Powinieneś za "komuny" przeprowadzić się na prowincje. Tam było normalne i ciche życie. Nie widział byś tam "buntowników", Solidarności ani Zomowców i pałkarzy. W zdecydowanej większości ludzie
  żyli normalnie a kartki na żywność często oddawali znajomym bo były im niepotrzebne. Tam tez ludzie wiedzieli naprawdę co to prywatna własność
  a nie wybujałe i wypaczone poglądy ludzi którzy swoją własność, na przykład rower, przywiązywali łańcuchem do kaloryferów na klatce schodowej aby im nikt nie ukradł.
  Heil komuna!
 • @Husky 23:32:38
  Czy na pewno głupota? Ja także nie znoszę 90% wpisów tej pani ale nie wszystko co pisze jest głupotą? Chyba nie myśli pan ze za tą dzisiejszą emigracją stoją Arabowie? Od dawna wypisywałem nielubiane przez niektórych szczegóły ostatnich zdarzeń. To ze druga wojna w Iraku była rozpętana i skierowana głównie przeciw Europie a nie Arabom i ropie. To ze "Kosowo", Ukraina i inne zdarzenia z finałowym rozdaniem pogrążającym Europe w krwawym chaosie muzułmańskim to nie dzieło przypadku lecz zaprogramowanymi i realizowanymi wydarzeniami malej grupy ludzi o wspólnych osobistych interesach. Kaczyński? A kim on jest jak nie ich pomocnikiem? Przecież większość obsad w rządzie to macki obcego interesu. Nie ma co tu się rozwodzić nad innymi rzeczami ale powrót do konfiskat powojennych jest jednoznacznym dowodem na agenturalność tego rządu popartego wpływami żydowskich ugrupowań. Kiedyś mówiłem ze w 1983 roku powinna była wybuchnąć rewolucja gdzie Polska spłynęła by krwią zarówno szujów z obcego zachodniego rozdania z niektórymi garbatymi włącznie jak i własnej polskiej swołoczy. Przestraszono się jednak ogromu ofiar. Nie mowie tu bynajmniej o silach PRL-u. Od ponad 300 lat meczymy się jako Naród dlatego ze nigdy nie było to zrobione. Będziemy męczyć się i dłużej aż to kiedyś w dalekiej przyszłości nastąpi. Jeżeli nie nastąpi to pozostanie z Narodu tylko nazwa.
  Albo wojna teraz albo śmierć wszystkich chrześcijan
 • @Husky 23:27:48
  "... for Soros's plan... " - Ten gościu życie ma już za sobą. Nie sądzę aby pociągał sznurkami nawet gdyby to były sznurowadła jego butów. To stary człowiek który już ledwo co chodzi. Dziwił bym się bardzo gdyby polityka w jego życiu była wciąż na pierwszym planie. Może warto by było rozejrzeć się co jest za jego plecami bo jak dla mnie to już marionetka u schyłku życia.
  POLSKA W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!!!
 • @
  "Polska zastąpi w grupie EEG Ukrainę." - hmmmm jak taki "frówak" jak Ukraina tam była to może to miejsce aż tak prestiżowe nie jest? Tak sobie tylko myślę.
  Mamy to!!!!