Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • @
  Moim zdaniem troszkę źle prezentujecie przesłanki działania, w tym wypadku każdego ożenionego z żydówką goja bo to nie tylko tyczy się Dudy. Proszę pamiętać że facet ma świadomość iż jego dzieci będą Żydami. Tak więc jako ojciec zrobi wszystko aby to właśnie im żyło się najlepiej, nawet jeżeli koliduje to z interesami państwa. Taka jest rola rodziców i nic tego nie zmieni. Ludzie wżeniwszy się w takie małżeństwo z początku nie zdają sobie z tego sprawy jak bardzo będzie to rzutować na ich losy i decyzję. Większość z nich jest w potrzasku a ich życie staje się dosłownie żałosne. Dzieci jednak kocha się najbardziej wiec kuli się ogon i żyje się dalej.
  Tak więc to wyborcy zanim kogoś wybiorą powinni zapoznać się "kto z kim, czego tam tego" i na to stawiał bym nacisk. Po to aby temu zapobiec bo później będzie już za późno.
  Zdrada znacznie poważniejsza od zdrady przysięgi małżeńskiej
 • @Lotna 15:12:50
  "Bo jeśli Polki są kurwami..."
  Pani za bardzo wzięła sobie to do serca. Równie dobrze można się zapytać czy Solidarnościowcy są zdrajcami? Problem nie polega na tym czy "któraś się puszcza". Natura stworzyła obie płcie na sposób różny
  dla których to priorytety są zgoła inne. Proszę dokładnie przesłuchać filmik z YT.
  Na przykładzie z własnej rodziny podam sytuację gdzie ja jako facet wręcz nalegałem na moich synów aby ożenili się z Polkami ponieważ tylko w ten sposób przedłużą gałąź mojej rodziny (ponad 800 lat historii). Jestem ożeniony z osobą także z dawniej znanej rodziny ale na moje nieszczęście żona jest "typową kobietą" i kosmopolitką. Mieszkając w Polsce trzymałem ją z poglądami "krótko" więc nie było problemów. Wyjechawszy do USA broblemy mentalności kobiecej jak powódź na wiosnę z całym impetem wytrysły.
  Nie będę wyjaśniał i opisywał ale to przez nią mimo moich namów i starań
  obaj najstarsi synowie ożenili się z kobietami kulturowo i etnicznie nie związanymi nawet z Europą. Dla małżonki była to wspaniała i ekscytująca egzotyczna sprawa więc wręcz nalegała na synów i bez nawet ich zgody zapraszała jeszcze wtedy te panienki do domu aby usidliły moich synów.
  Nie powiem, urody i intelektu żadnej nie brakuje. Wykształcone, zgrabne i urodziwe kobiety. Tylko że dla mnie jako faceta polski ród po mojej gałęzi i polskość mojej rodziny na moich synach wymiera. Z wnuków nie będzie już prawdziwej krwi Polaków ani nie będą się Polską za nic interesować. Polek przy moich synach było w bród jednak żonie to nie pasowało bo
  to nie nowocześnie ani nie egzotyczne. W taki to sposób niemyśląca kobieta i matka rozbija narodowe tradycje własnej rodziny i Narodu z którego pochodzi. Czy teraz Pani rozumie że nie tylko o "dupę Maryni" chodzi chociaż i z tym u Polek jest olbrzymi problem? Proszę pamiętać
  że Matka ma większą moc oddziaływania na swoje dzieci aniżeli ojciec.
  Krótka ocena społeczeństwa III RP dnia dzisiejszego
 • *5
  Bardzo dobry post. Dorzucę do tego materiał z YT. Zapominamy że problem patriotyzmu i wartości zaczyna się w rodzinie gdzie kosmopolityzm którego naturalną częścią jest kobieta, przechodzi z matki na dzieci a z dzieci (córki i synów) na następne pokolenia. Ten właśnie niesterowany proces
  powoduje degradację każdego Narodu. Temat bardzo poważny ale jakże zaniedbywany.
  Tak właśnie łańcuszek się zamyka i Polska schodzi na psy.

  https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw
  Krótka ocena społeczeństwa III RP dnia dzisiejszego
 • ale dużo czytania
  Łomatko.... ale żeś się pan rozgalopował. Nie czepiam się że nie ma w tym żadnej racji bo racji troszkę w tym jest ale pofolguj pan. Oceniać ludzi nie jest tak bardzo prosto. Na przykład oceniać Bieruta, Gomułkę można także bardzo srogo ale przecież to oni i w tak niebezpiecznych dla ich życia warunkach wyrwali od Stalina pozwolenie na własność prywatną ziemi w Polsce a nie kołchozy która w innych demoludach praktycznie była jak najbardziej zminimalizowana. To właśnie ta postawa i ten spektakularny jak na tamte czasy wyczyn tamtych "komunistycznych" polskich przywódców pozwolił przetrwać Polsce najtrudniejsze czasy i lata. To dla tego że na Ukrainie czegoś takiego nie pozwolono tamci ludzie po dzisiejszy dzień mają tam przerypane. Tak więc wystrzegał bym się przed jednoznaczną oceną postaci praktycznie historycznych. Może być najzwyczajniej krzywdząca. Jeżeli już o tamtą wojnę chodzi, o wiele ważniejszym jest ustalenie dlaczego państwo polskie zaprzestało wiosennej mobilizacji i kto za tą decyzją stoi. To tam siedzą prawdziwi zdrajcy a nie ludzie którzy przez przypadkowe zbiegi historii odpowiadali za robotę do której się nie nadawali. Niemcy we Wrześniu nie byli na tyle mocni aby ze zmobilizowaną Polską wygrać. Co tu dużo mówić, nawet by nie starali się napadać.
  Bajki na dzień dobry.
 • hehe
  Jak już to następny "Jack Strong". Ciekawe ile CIA zapłaciła temu medialnemu brukowcowi. Podwójny agent? Jak już to potrójny. Wałęsa nawet z Mongołami miał konszachty więc czemu nie ten jegomość, przynajmniej tak słyszałem :-).
  Agent Rosji? Amerykanie przyglądają się Macierewiczowi
 • @AnnaP 14:22:19
  Przepraszam bardzo ale zdecydowana większość "służb" byli to rdzenni Polacy. To nie czasy UB lecz SB. Proszę o tym nie zapominać. W Polsce rozpowszechniany jest mit iż SB to obca agentura. Nic bardziej bzdurnego. Czy CIA to obca agentura dla USA? Czy FSB to dla Rosji obca agentura? itd.
  Ludzie w Polsce zostali ogłupieni propagandą WE i do dzisiaj z tym defektem się rodzą. Tak, to prawda że ich działania zarówno jak i działania PZPR po części były podporządkowane ZSRR ale czy dzisiaj w "wolnej" Polsce nie jesteśmy podporządkowani interesom USA?
  Taki stan trwać będzie dopóki Polacy nie zrozumieją że Policja, służby bezpieczeństwa (jeżeli takowe dzisiaj istnieją) i sam Rząd Polski to polskie służby i Polsce służyć powinny które to pod tylko takim kątem przydatności powinny być rozliczane.
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @Zbigniew Jacniacki 13:58:21
  Tak, jestem pewny. To była zwykła głupota i krótkowzroczność bazująca na iluzji dobra społeczeństwa i mniejszego zła. Do zdarzeń ogólnie lubimy dopisywać różne spiskowe teorie nie dopuszczając do siebie faktu że ktoś
  po prostu popełnia błędy które wykorzystywane są przez obce hieny.

  Czy podpuszczeni Solidarnościowcy których było prawie 10 milionów działali pre medytacyjnie z ramienia mocodawców czy po prostu byli głupi
  i wierzyli w dobro sprawy i dlatego dali się obcym podpuścić?
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @
  Wszyscy zapominamy że te różne Szuchewycze, Bandery i inne gady praktycznie są dawnymi obywatelami Polski. Według takiego standardu
  i prawa powinniśmy rozpatrywać przypadki tych kreatur.
  To także wskazówka jak powinniśmy postępować z ukraińską emigracją. Ten kto w Polsce chce się uczyć lub zamieszkać powinien podpisywać jawną i legalną według naszego prawa "lojalkę" niezależnie od ich skowytu.
  Pluńcie Lachom w mordę
 • @AnnaP 13:14:26
  "Gdyby nie stan wojenny to w Polsce byłoby inaczej"

  To nieprawda. Najpóźniej do 1983 roku doszło by do rozlewu krwi i to
  nie partia kontra Solidarność. Nastała by autentyczna rewolucja po której
  smutnym efektem była by możliwość utraty państwa.
  Błędem i "śmiertelnym grzechem" Jaruzelskiego nie był stan wojenny lecz późniejsze dopuszczenie łajdaków i obcych sił do rozwalenia i zniszczenia Polski od środka. Zatracenie szansy na prawdziwe pro polskie przemiany.
  Za to jako głowa państwa powinien być przeklęty. Zmarnował dziejową szansę.
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @AnnaP 12:39:51
  "Polaków nabrano na Solidarność"

  Ja także tak piszę gdy nie chcę kląć na swoich polskich ziomków. Tamte wydarzenia pamiętam jak by zdarzyło się to wczoraj. Wyraz "nabrano" jest
  bardzo fajnym wymykiem od postawienia rzeczy i historii jasno i szczerze.
  Polacy nie popisali się wtedy, oj nie popisali.
  Konformizm Polaków problemem założycielskim III RP
 • @lorenco 18:57:37
  "Bo w Polakach odradza się ruska, słowiańska natura..... ."

  Czy cię k....a pogięło?
  Islam kontra Zachód-wojna cywilizacji (islam to nie religia)
 • @
  Bardzo interesujący post.
  "Nadzwyczajne kasty" a upadek
 • @
  Polski Katolicyzm w zdecydowanej większości oparty jest na tradycjonalizmie. Jest kontynuacją tradycji przechodzących z ojca
  na syna. Nic dziwnego że ludzie postronni badający wiarę w Polsce
  są zszokowani niespójnością wyznawanej wiary z jej oryginałem.
  Religia dla Polaków jest dużym ale jednak tylko dodatkiem do polskości.
  Polskość to coś więcej niż wyznawana przez nas Religia.

  Temat ten naprawdę jest złożony i dość skomplikowany. Prawdę powiedziawszy każde zagadnienie dotyczące Polaków nie jest zgoła proste. Na przykład "najazd" polskiej emigracji na Wyspy Brytyjskie.
  Czy naprawdę chodzi tu tylko o pieniążki? .... a może wykładnikiem jest lęk przed przyszłością? Czy pamiętacie takie powiedzenie gdzie "Polak zamienił by swoją wolność i państwo na wyspę gdzieś na odludziu"?
  Polskość
 • *1
  Post jest tendencyjny, kierujący się ślepą nienawiścią do wszystkiego co jest związane z PRL. Nie oddający prawdy tamtych czasów. Opiera się na populizmie drugiej strony barykady. Autor powinien jeszcze dodać że wszystko w "komunie" było złe gdyż robotnicy do pracy musieli rowerami dojeżdżać bo na samochód nie było ich stać.
  Jeżeli już być zgryźliwym to Polska ma Nową Hutę a USA Detroit a "komuny" tam nie było.
  Nowa Huta - miasto bez Boga
 • tylko nad Wisłą
  "...... i ubecy chcą wrócić "z dalekiej podróży" ...." - ale oni krzyczą "precz z komuną"? To się porobiło.

  :-))))))
  3 x WETO , ... i ubecy chcą wrócić "z dalekiej podróży"
 • @lorenco 02:44:26
  Tu nie o Europejki chodzi lecz kobiety ogólnie. Nie na darmo dziadkowie mówili że kobiety należy trzymać krotko bo zrujnują świat.
  Tu na video jest naprawdę dobrze opracowany temat. Ukazane ogólnie ale na tyle wystarczająco aby zrozumieć wielki problem i zagrożenie. Tego jest więcej jeżeli kogoś to interesuje. (po angielsku)

  "Why Women DESTROY NATIONS * / CIVILIZATIONS - and other UNCOMFORTABLE TRUTHS"

  https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw
  Aż tak się nie nudzę, ale przeanalizujmy sobie.
 • znamy to, znamy
  Prawie od roku przyrządzam sobie ranny napój z tych nasionek i powiem że jeszcze mi nie zaszkodziły :-). Czy pomagają trudno powiedzieć. Nie ma jak zweryfikować. Rano "chia" a na wieczór mała szklaneczka prawdziwego kefiru własnej roboty wyhodowanego na prawdziwym grzybku kefirowym.
  Czuje się zdrowo i nie narzekam.

  PS: posadziłem z nasionek Moringi drzewko. Ciekawe czy jest tak zdrowe jak go nazywają czyli "drzewo życia". Wyrośnie więcej listków zamienię się
  w żyrafę i przetestuje. :-)
  Nasiona chia - dlaczego warto je jeść?
 • @Nibiru 02:12:59
  Za Pana namową włączyłem tą opcję i faktycznie czasami może się przydać. :-)
  Jak Lotna opolczyka z NEonu wyrzucała
 • @Nibiru 02:12:59
  Dzięki ale tu chodzi także o inny problem. Ludzie będący nawet tylko ponad 20 lat na obczyźnie autentycznie zapominają pisowni i ortografi a błędów tych "polska klawiatura" nie wyeliminuje. Osobiście znam się dobrze na komputerach które często dla zabawy okolicznym dzieciakom składałem
  lub naprawiałem. Można także do programu obsługującego klawiaturę dodać tych 9 polskich znaków do obcej klawiatury i samemu wpisać skróty. Problem jednak jest wielki w poprawnej pisowni. Osobiście czasami zdarza mi się że słysząc wyraz nie wiem jakie dokładnie litery powinienem wpisać. Polskie wyrazy zaczynam słyszeć jak zwykli Amerykanie. Tu słownik na przykład ten który wyżej wymieniłem jest jak zbawienie.
  Jak Lotna opolczyka z NEonu wyrzucała
 • @babaraba 00:13:44
  Nie na temat postu ale ja także wiem jaki to ból zapominać pisownię polską i ortografię. Osobiście używam Firefox a tam można znaleźć wspaniały program w formie add-on który wpisujemy do przeglądarki. Nie rozwiązuje wszystkich problemów, szczególnie "ę" i "ą" ale jest bardzo użyteczny w wykrywaniu błędów ortograficznych i działa podobnie do programu z Office. Jeżeli to zainteresuje tu jest jego link. Polecam

  https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/polish-spellchecker-dictionary/versions/
  Jak Lotna opolczyka z NEonu wyrzucała