Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • @kula Lis 67 08:29:04
  Śmiechu warte. 3 mln dolarów to jak by polski klub w piłkę nożną sponsorowano. To są śmieszne pieniądze.
  Ukraina wbrew pozorom także nie otrzymuje dużych pieniędzy bo tylko pół amerykańskiego biliona (oczywiście "darmowe nie tuczy"). Wyobraźmy sobie że Izrael corocznie tylko z amerykańskiej pomocy rządowej kasuje
  10 bilionów rocznie.
  Złudzenia dobiegły końca-widziane z USA
 • @
  Tu znajdziecie dzisiejszy kwiatek jak Amerykanie mają w poważaniu Polaków. Rozlokowali w Polsce czołgi, skłócili z Rosją, trzymają nas za gardło wiec amerykańscy Żydzi skaczą.

  "European nations not returning Jewish properties taken during Holocaust era"
  http://www.foxnews.com/world/2017/04/24/european-nations-not-returning-jewish-properties-taken-during-holocaust-era.html

  Jeżeli ktoś ma złudzenia to "cierpią" głównie do Polski.
  Złudzenia dobiegły końca-widziane z USA
 • smutna prawda
  Tak to wszystko ponuro wygląda. Dodam od siebie że podróż Prezydenta do "Katynia" nie była w tamtym momencie podróżą błahą i na pewno Rosjanie jak i Amerykanie mają z tego wydarzenia satelitarne materiały zdjęciowe a może nawet i video. To że polska strona ich jeszcze nie ma
  świadczy dosadnie iż jesteśmy białymi Murzynami.
  Złudzenia dobiegły końca-widziane z USA
 • @ewinia 00:40:20
  Proszę zauważyć jak bardzo głęboko działania na korzyść GMO są posunięte i zaawansowane.
  Nawet na YT panuje lobbing. W sekundzie 6.56 mówiący wypowiedział ważne słowa które zostały specjalnie wyciszone aby oglądający ich nie usłyszał.
  Rozpatrzenie rządowego projektu ustawy o GMO
 • @piszę jak jest
  Przecież Monsanto, czyli już filia niemieckiego Bayer'u, każdą wieś i rolnika z torbami puści. Zniszczy pod pretekstem kradzieży jej mienia.
  Proszę pamiętać że w Sejmie zasiadają Polacy. To polscy obywatele Posłowie wbrew żądaniom większości ogółu polskich obywateli glosują na szkodliwe dla Polski ustawy. To my sami robimy sobie kaźnie. Prędzej czy później bez rewolucji się nie obędzie. Polak Polakowi staje się ścierwem.
  Rozpatrzenie rządowego projektu ustawy o GMO
 • @
  "Co ty byś zrobił?" Każdy chce pozbyć się skutku a co z przyczyną?

  To podobnie jak w kawale:
  - Co byś Jasiu zrobił gdyby kobieta tobie w łóżku się zesr...ła?
  - Wykopał bym z łóżka, wyrzucił z domu i poszedł spać.
  - No co ty Jasiu???... to i z gównem byś spał?

  Głównym problemem nie są zalewający nas Muzułmanie gdyż jest to skutek. Problemem są ludzie u władzy którzy tych Muzułmanów na nas nasyłają. To tych w pierwszym rzędzie trzeba wykopać a potem leczyć skutki.
  Trzeba pozbyć się skutku jak i przyczyny.
  Islam i "uchodźcy". Co ty byś zrobił?
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:36:30
  "Ile ja jeszcze będę to tłumaczył..." - dopóki nie napisze Pan kilku postów o mentalności człowieka!
  PS: mentalność jako wyraz "suchy" bez podtekstów. :-)
  CP - instytucje Rzeczypospolitej
 • @Tiamat 17:05:31
  "jakiego sukcesu?' - jeżeli Pan nie wie do czego i którego wpisu odnosił się mój pogląd wiec odsyłam do "Repsol 18.04.2017 12:41:49". To jest ten wpis o którym dyskutowałem. Sukces głosi @Repsol a nie Syryjczycy.
  Co się dzieje w Syrii - 17.04.2017
 • @Tiamat 16:36:41
  Panie @Tiamat nie będę więcej pisał o tym temacie bo post tematycznie wybiega poza "toporki". Powtórzę jeszcze raz że logicznie nieważne
  ile rakiet strącono lecz ile doleciało. Nie gloryfikuje żadnej strony lecz prostuje strategiczny błąd opiewanego sukcesu.
  Co się dzieje w Syrii - 17.04.2017
 • @Repsol 15:57:35
  :-) no widzi Pan. Nie dość ze Rosjanie byli uprzedzeni to i tak 23 toporki trafiły w cel! Gdzie tu stu procentowa logika skuteczności zagłuszania?
  My tu "gadu gadu" o pokazówce siły. Prawdziwy atak zaczyna się od niszczenia właśnie tychże środków przeciwuderzeniowych a dopiero potem na burzeniu celów militarnych stacjonarnych.
  Co się dzieje w Syrii - 17.04.2017
 • @zygmuntbialas 12:25:08
  Pisałem już kiedyś o Żyrinowskim iż warto jest słuchać jego wypowiedzi.
  Ten człowiek nie życzy Polsce źle lecz "mówi jak jest". Z jego wypowiedzi można dowiedzieć się różnych rzeczy na temat naszego kraju. Zarówno rzeczy dobrych jak i złych. Ostatnio mówił o potrzebie współpracy Rosji z Niemcami co automatycznie całkowicie eliminuje Polskę. Nie usłyszycie tego z wypowiedzi oficjalnej fałszywej polityki.
  Co do przytoczonego wpisu niektóre "zarzuty" nie są słuszne. Bardzo często ostatnio pod postami o Solidarności dokonuje wpisów na ten temat. Niektóre z nich są na pograniczu "kryminału" ale żaden nie został wykasowany. Takich negatywnych na ten temat wpisów jest około 80%
  Tak, Polska zmieniła się politycznie nie do poznania. Nie można pisać o
  wszystkim bez problemów ale to nie jest tylko wina "sił wyższych" lecz i samych Polaków. Ostatnio dzwoniłem do kolegi z Polski który naprawdę
  miał "łeb na karku" i wiedział co w trawie piszczy. Takich głupot o Rosji
  jakie mówił ten kiedyś bardzo mądry i przewidujący człowiek nie słyszałem jednak już bardzo dawno. To samo tyczy się innej rozmowy
  o Kościele ze wskazaniem na ojca Rydzyka. Brednie wylatujące z ust małego dziecka aż przykro było tego słuchać. Jeszcze raz zaznaczam ze rozmówcy nie byli z pod budki z piwem lecz wyedukowani ludzie. Im niżej tym gorzej. Polska się zmienia a jej przyszłość jest naprawdę nie wiadoma
  ale nie za sprawą jakiś tam sił nadprzyrodzonych lecz samych Polaków.
  Co się dzieje w Syrii - 17.04.2017
 • @Repsol 12:41:49
  Głupoty Pan wypisuje z tymi 100%. 23 toporki trafiły w cel. Jeżeli naprawdę rosyjskie "stacje" zagłuszały dane lotu rakiet wywiązały się w
  60% czyli przy ataku atomowym na horyzoncie widniały by 23 grzyby
  a do zabicia potrzeba tylko jednego. Także i bronią konwencjonalną można przy takiej nieskuteczności oberwać i to porządnie. Tak więc przestań pan pisać głupoty. Żadna rakieta nie uderzyła w pas startowy bo prawdopodobnie nie były na to nacelowane. Skutki takie naprawia się
  przez niecały tydzień więc w tym przypadku nie było by to ani widowiskowe ani efektywne.
  Nie piszę tu o słuszności ataku lecz o propagandzie sukcesu strony atakowanej.
  Co się dzieje w Syrii - 17.04.2017
 • @zygmuntbialas 17:24:13
  Dla Polski jest to polityczno-gospodarcza porażka. Nie mówiąc o bezpieczeństwie.
  Co się dzieje na Ukrainie - 15.04.2017.
 • @
  Bruksela przyznała Ukraińcom prawo okresowego poruszania się po Schengen z możliwością legalnego podejmowania pracy. Jeżeli poszczególne kraje podpiszą tą ustawę Polska stanie się ukraińskim deptakiem.
  Co się dzieje na Ukrainie - 15.04.2017.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:25:47
  Mnie także i to bardzo zainteresowały myśli prof. Panfila (z powyższego materiału) z którymi zgadzam się prawie w zupełności. Jeżeli o chylenie
  czoła chodzi to.... nie cierpię współczesnych Monarchistów którym to jest wspomniany profesor. Gwoli prawdy nie zgadzam się z jego interpretacjami
  i poglądami tyczącymi innych niektórych zdarzeń oraz punktów widzenia.
  Nie mniej jednak rozprawa poglądowa na tematy poruszane w załączonym materiale "o wielkim duchu i upadku Rzeczpospolitej z powodu jego degradacji' moim zdaniem jest bardzo wartościowa i warta przerobienia.
  W szczególności temat różnicy pomiędzy szlachtą a magnaterią i ich innego, jakże odmiennego, zapatrywania na Rzeczpospolitą i jej dobro.
  Majestat Rzeczypospolitej
 • @
  Znalazłem na YT bardzo ciekawy materiał poglądowy nawiązujący do wielkości ducha naszych przodków i przyczynach późniejszego załamania Rzeczpospolitej prowadzącego do jej upadku. Naprawdę interesujące.

  https://www.youtube.com/watch?v=yLF-C7neghw
  Majestat Rzeczypospolitej
 • @eonmark 20:46:27
  :-) dobrze wiedzieć że ktoś na Neonie zna plan banksterów.
  Drapieżnik się wyrywa
 • @eonmark 20:12:57
  .... ja także pozdrawiam :-)))))
  Drapieżnik się wyrywa
 • @
  Przed wyborami na Prezydenta pośród niezdecydowanych panowała żartobliwa opinia iż "my" na Trumpa zagłosujemy ale najpierw niech ktoś schowa mu ten "czerwony guzik". Przez ostatnie kilkadziesiąt lat strategią amerykańskiego militarnego biznesu i Pentagonu było gonienie króliczka. Obawiam się że Trump wymyka się spod kontroli banksterow i za jego kadencji, niektóre konflikty chce doprowadzić do końca i sprawę zamknąć.
  Drapieżnik się wyrywa
 • blisko, coraz bliżej
  Sytuacja na świecie jest bardzo poważna. Niektórzy myślą ze to gierki, inni droczą się kto ma więcej "pałera". Tak jak już gdzieś pisałem, wystrzelenie rakiet na Syrię było także pokazem siły w stosunku do Chin jeżeli chodzi o Północną Koreę. Proszę wysłuchać krótkiego wywiadu z Trumpem w którym nie bezpośrednio lecz jednoznacznie sugeruje iż w razie użycia przez Koreę broni masowego rażenia pozostanie z nich tylko plama.
  Dla nieznających angielskiego streszczę iż Trump mowi ze w stronę tamtego regionu płynie armada okrętów z lotniskowcem włącznie. Aby Korea nie łudziła się płyną tam także podwodne okręty które są bardziej śmiercionośne od całej armady z lotniskowcem włącznie.

  https://www.yahoo.com/news/trump-north-korea-sending-armada-144441920.html
  Drapieżnik się wyrywa