Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Stara Baba

 • @Krystyna Trzcińska 21:10:57
  Wywaliliście moje dwa wpisy i używacie tylko fragmentów. Nie czytałem całego postu lecz przeczytałem najważniejszą myśl tej tffurczosci. Tak więc w trzech zdaniach do nich się odniosłem. Widocznie dwa zdania bardzo zabolały jeżeli pokazujecie tylko pierwsze.
  Manipulujecie wpisami bo są wam nie na rękę.
  Nie zależy mi na tym.

  PS: a teraz proszę o komentarz z jakimś obrazkiem bo to pani potrafi najlepiej.
  BOJKOT JEST PO TO BY POCZUĆ SIĘ WOLNYM...
 • @1abezmetki 00:47:13
  Tak więc mówi Pan że ponieważ ruski się wieszają to Polacy na znak solidarności z Rosją podcinają sobie żyły? :-)
  Przesadza Pan z tą globalną tektoniką. Polacy nie cierpią dla tego że gdzieś na świecie jakiś prominent pierdnął. Co do Rosji, nie interesuje mnie ogólnie a tylko w relacjach z Polską.
  Rosjanie przodują w liczbie samobójstw
 • @kula Lis 68 17:49:57
  A kto takiej przebitki nie zatwierdzi? Przecież to czysty interes na durniach a latać to one i tak po polskim niebie nie będą... bo za drogo.
  Żydzi i antypolska ustawa 447
 • ode mnie *1
  Z żydami nie powinno się negocjować nawet pod groźbą konsekwencji.
  W przypadku Polski i Polaków prawda tak oczywista że aż trudno zrozumieć inny pogląd. Rozmawiamy o finansowych, bez szczypty honoru, terrorystach. Nie ważne czy mają plecy w USA, każde zbliżenie z oszustami skończy się dla Polski tragicznie. Jedyna odpowiedź na żądania - WON -
  nawet jeżeli miało by to Polskę kosztować niesprzedaniem nam przez USA F-35 lub ich reaktorów jądrowych do kilku polskich elektrowni pobudowanych w przyszłości :))))))))).
  Żydzi i antypolska ustawa 447
 • zastanawiające
  Pisze Pan ten post jakby chciał ukryć że Polacy są na czwartym miejscu w Europie czyli praktycznie przodują jeżeli chodzi o ilość samobójstw dokonanych przez Polaków. Tego tematu jednak nie porusza. Tak więc pytanie nasuwa się samo. Czy pańska "twórczość" jest sterowaną czy tylko tak z siebie?
  Rosjanie przodują w liczbie samobójstw
 • smutna prawda
  Aby coś zrobić, a to wbrew pozorom jest bardzo proste, trzeba najpierw chcieć. Rodacy zachłysnęli się swoim wyimaginowanym "wrodzonym" cwaniactwem i ala przebiegłością że myślą iż wszystkich wykiwają. Tak nie będzie. To Polaka okradną i puszczą z torbami a on wciąż będzie sądził że
  jest alfa i omega a po prawdzie wychodzi na to że jest zwykły dureń.
  Durni w dzisiejszym świecie się okrada i wykorzystuje.

  Już oficjalnie, Polska kupiła F-35 za ponad 200 milionów dolarów za sztukę, ponoć z "dodatkami". Najdroższa wersja tego samolotu szacowaną jest na mniej niż 130 milionów, także z "dodatkami" i przeznaczona jest tylko dla US. Średnio ten samolot sprzedawany jest za 90~100 milionów z "dodatkami". Sami mi powiedzcie, czy to normalne?

  PS: komentuje tu czasami bloger którego syn służy w US Air Force. Zapytajcie się jego!
  Co robić cz 2.
 • @zbig71 16:04:11
  No tak, zmusza mnie Pan do koncepcji Wałęsy: "Nie chcę ale muszę". :-)
  Płk Wrońsk o tragedii, jaka ma czekać Konfederację (?)
 • @zbig71 15:37:49
  Jeszcze raz powtarzam, opozycja nie musi odzwierciedlać czegoś dobrego.
  Jest to grupa ludzi interesu sprzeciwiająca się rządzącej grupie ludzi
  o różnym od opozycji interesie.
  Wracając do tematu i pytania. Na dzień dzisiejszy nie widzę żadnej organizacji ani zrzeszenia aby mogło pociągnąć Polaków do przemian związanych z polepszeniem sytuacji Polski i Polaków. Istnieją pojedynczy ludzie głoszący "dobro" ale to tylko pojedyncze eksponaty w politycznym grajdole.
  Jeżeli o mój pogląd chodzi, nie mam bladego pojęcia jak z tego marazmu wyjść. Jest jedna, moim zdaniem słuszna droga ale znając rodaków jest ona nie realna więc szkoda czasu na wywody.
  Płk Wrońsk o tragedii, jaka ma czekać Konfederację (?)
 • Konfederacja to wielka pomyłka
  O co wam chodzi z tą Konfederacją? Konfederacja jest słaba bo jest gówno warta i nic więcej. Przejrzyjcie w końcu na oczy. Takie twory to zagłada prawdziwej "opozycji" a raczej innego toku myślenia aniżeli teraźniejszej władzy gdyż "opozycja" nie musi wcale oznaczać czegoś dobrego. Konfederacja neutralizuje głosy i siły ludzi którzy chcą coś w Polsce zmienić. Kruszy lód aby nie rozwalić tamy. Może zwołana była w dobrych celach a może nie ale skutek jaki wywiera na politykę jest mizerny.
  Płk Wrońsk o tragedii, jaka ma czekać Konfederację (?)
 • taka prawda
  Zaistniały tylko dwie przyczyny i nie ma nad czym się wywodzić. Pierwsza to każdy o niej wie i ma świadomość. Huragan i Floryda która jest jego newralgicznym punktem ze względu na elektorat i przyszłe wybory. Drugą jakże prozaiczną ale jak najbardziej prawdziwa. Czynnik ludzki. Trump nie jest politykiem lecz biznesmenem. Po G-7 był najzwyczajniej zmęczony i nie w głowie mu były jakieś tam wizyty lecz najzwyklejsza chęć odpoczęcia u siebie. Jeżeli tak naprawdę znacie Trumpa powinniście wiedzieć że jeżeli takie jego widzimisię to odmówi i Papieżowi i Królowej Anglii nie mówiąc o Polsce i nikt nic na to nie poradzi. Huragan był jedną z tych wymówek którą zastosował aby jak ciepły kluch przyjechać do domu i na swoich śmieciach pograć w golfa.
  Myślcie co chcecie ale nieraz nie ma sensu doszukiwać się podtekstów gdyż ich najzwyczajniej nie ma a przyczyny są czasami śmieszne.
  Dlaczego Trumpa nie było w Warszawie
 • @trojanka 16:19:13
  A juści i prawda, strollowaliśmy ale nie było siły się powstrzymać. :-)
  Co do tematu to faktycznie jest bardzo ważnym dla Polski. Osobiście
  nie wyobrażam sobie co będzie z Białorusią gdy Baćka odejdzie. Od samego początku, będąc uległym Pentagonowi, PiS spieprzył nam sprawę Białorusi.
  Do tej pory Białorusini powinni mieć już zapewniony bezwizowy wjazd do Polski a przygraniczne strony integrować się ze strukturami i gospodarką naszego państwa... pozostając odrębne oczywiście.
  Popierdółki z ruskiej półki alias silva rerum.
 • @Lotna 15:40:06
  :-))))))))))))))))))))))))):-))))))))) *5 dla Pani.

  To cheerleaderki ludziom się podobają a panienki na rurach już nie? Kamaaaaan.... panie @MacGregor no wiesz pan co!!! Przecież to art w całej okazałości.
  Popierdółki z ruskiej półki alias silva rerum.
 • @Polantek 16:15:59
  Kiedyś już o tym pisałem. Za wyniszczenie szlachty odpowiedzialne są "zabory" ale przede wszystkim czasy napoleońskie. To ta nasza historia
  w głównej mierze przyczyniła się do unicestwienia tego co odróżniało nasz Naród i jego historię od innych.
  Śmieszy mnie troszkę odwoływanie się do "wsiowych" korzeni Polaków. Faktem jest niezbitym że to tam po wsiach a nie miastach skrywają się niedobitki i pozostałości polskiej szlachty i ich rodzin. Wyniszczone przez okupantów i ciężki los, niedouczeni, zgnębieni ale dumni. Oni wciąż operują tymi samymi nazwiskami lecz ciężko to zauważyć mając kompleks niższości
  a taki w głowach Polaków istnieje.
  Cywilizacja Polska a ... KK
 • Ileż to czasu można patrzeć na większości rodaków głupotę?
  Osobiście rozumiem pobudki autora do napisania takiego postu. Nie raz pisałem o idiotyzmie podlizywania się USA oraz tegoż tworu gloryfikacji.
  To kraj który nie zna sentymentów ani życzliwości. Kiedy będzie wygodnie zdradzi każdego. To jest jego naturalność i specyfika.
  Na noizz.pl ukazał się artykuł pod którym stanowczo się podpisuje.
  Ten kto to pisał naprawdę zna kraj i jego realia. Każdy Polak powinien to przeczytać aby spróbować wyleczyć się z choroby naiwności.

  "Stany Zjednoczone to najbogatszy kraj trzeciego świata. Z wizami czy bez, Ameryka nie jest już dla nas rajem."

  "...Stany Zjednoczone z naszej, europejskiej perspektywy, to kraj, w którym wszyscy są freelancerami na śmieciówkach: bez urlopów, z kiepskim ubezpieczeniem, albo w ogóle bez ubezpieczenia, z bardzo niską – w stosunku do kosztów życia – płacą minimalną. I tak jak w przypadku freelancerów, są tacy, którzy sobie świetnie radzą i mogą wyrwać od pracodawców ubezpieczenie, płatne wakacje, a jeżeli nie je, to chociaż taką wypłatę, która pozwala im się nie martwić o przetrwanie. Reszta żyje z ciężką chmurą niepewności nad głową czekając na kolejne gradobicie, które wstrząśnie ich życiem."
  (noizz.pl)
  Taka jest prawdziwa Ameryka i żaden Hollywood tego nie zmieni.
  Ach jakie nieszczęście! Jakie nieszczęście!!
 • rocznica tragedii traci na znaczeniu
  Nie to że jestem za PiS bo nie jestem ale żaden "huragan" PiS nie zatopił. To są pobożne życzenia "bez jajecznej" opozycji. PiS dzięki 500+ przylepił się do wygranej jak mucha do lepu. Gadanie że przez Trumpa PiS dostał po żebrach jest śmieszne. Szczerze mówiąc mam odczucie że to Polacy ogólnie poczuli niesmak i zakłopotanie aniżeli PiS. Wychodzi na to że całą tą uroczystość o kant dupy potłuc. Nawet Prezydent warszawy nie chce celebrować. Czyżby Polakom znudziły się historyczne daty i zaczęli wszystko włączając Polskę olewać?
  O tym jak Dorian PiS zatopił
 • @Pedant 19:20:56
  Królewiec i Wilno nie było polskie. Wilno w ciągu ponad 200 lat i długotrwałym naturalnym a nie wojennym procesie przekształciło się w polskie. Wielka różnica porównując do Lwowa które było polskim miastem.
  Opatrznościowa rezygnacja Trumpa
 • @Pedant 19:17:33
  Człowieku, nie załamuj mnie. Naszą jak to określasz narrację budują stosy trupów, Polaków którzy poprzez atak ZSRR i Niemiec stracili życie zarówno poprzez działania wojenne jak i najzwyczajniej przez najeźdźców byli w milionach pomordowani.
  Opatrznościowa rezygnacja Trumpa
 • @zbig71 18:31:47
  To nie były wojny. Co do Zaolzia, przestańcie powtarzać wrogie i oczerniające nas Polaków wymysły obcej propagandy. Podczas sławetnego spotkania na wybrzeżu po tym gdy L.Kaczyński w swoim przemówieniu przepraszał Czechow za Zaolzie, Prezydent Czech zwrócił się do niego z mową: za co nas przepraszasz? Przecież Zaolzie zawsze było polskie.

  Nie powtarzajcie tych antypolskich wybielających Niemcy i ZSRR gówien.
  Opatrznościowa rezygnacja Trumpa
 • @Pedant 18:19:42
  "Każdy naród ma swoją narrację, którą uważa za jedynie słuszną."
  Co to za gówno co teraz napisałeś? Czy to ma usprawiedliwiać i mamy zapomnieć bo oni mają taką "narrację"? Upowcy także mają swoją narrację a najwięcej niewinnych jest w więzieniu. Oni także mają swoją narrację.
  Dopóki Rosjanie nie przyznają się do ataku na Polskę tak długo należy się w przeszłość cofać i ją im przypominać.
  Następna sprawa, wojna w 1937 nie była wojną światową lecz regionalną .
  Aby stała się światowa muszą w niej uczestniczyć jak się nie mylę przynajmniej dwa kontynenty lub (???) wszystkie co by wskazywało ze stała się światową poprzez atak Japonii na Pearl Harbor.
  Opatrznościowa rezygnacja Trumpa
 • @Oscar 16:01:08
  Z tym zaproszeniem Putina, polskie władze postąpiły dobrze. jeżeli przynajmniej 10% Rosjan zainteresuje się tym dlaczego tak się stało, w końcu zrozumieją że wojna rozpoczęła się w 1939 a nie 1941 a oni uczestniczyli w niej przez 2 lata ramię w ramię z Hitlerem mordując Polaków. Na dzień dzisiejszy wyrażanie poglądów w Rosji że była agresorem i napadła Polskę jest sądownie karane. To są fakty które są absolutnie nie do przyjęcia z punktu widzenia Polaka. Ta sytuacja jest jeszcze cięższej wagi aniżeli z UPA, Ukrainą i tymi wszystkimi "rezunami" gloryfikującymi Banderę.
  Opatrznościowa rezygnacja Trumpa