Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rymark

 • @rymark 19:06:32
  Nawet Bieruta w trumnie przywiezionej z sowietów witał milionowy tłum Polaków, bo to jednak był prezydent.
  Iran - sprawcą zestrzelenia ukraińskiego samolotu
 • @Oscar 15:59:06
  "Lech za swój błąd w Gruzji zapłacił życiem w Smoleńsku...i pociągnął za sobą kilkadziesiąt innych istnień ludzkich (bez wydarzeń w Gruzji pilot nie bałby się odmówić szaleństwo dowódcy)."
  ------------------------
  Już ty lepiej zostaw w spokoju "Lecha" i pilota (śp) kutasie.
  Iran - sprawcą zestrzelenia ukraińskiego samolotu
 • Kloaka24.ru w pełnej krasie.
  jw
  NIE DLA NARRACJI - PiS i PO i ich KŁAMSTW.
 • @kula Lis 69 11:00:26
  Gdyby nawet pozwolono mu przemawiać...
  Nie pozwolą. A.Duda staje się szablą, pokazał w przemówieniu 1.09 ub.r.
  Czy to nie jest żałosne?
 • Autor 1*
  Przekazem własnym jest dobór tekstów do tłumaczenia, tu z takim kwiatkiem, "wersją nazistów":
  "Kredytobiorcy" motywowali swoją odmowę spłacenia rachunków z powodu sprawy Katyńskiej. Przebywające na emigracji władze RP bardzo "w czas "poparły wersję nazistów, że w rozstrzeliwaniu polskich oficerów w obwodzie smoleńskim" winni "byli funkcjonariusze NKWD."
  3 W.Br. i Polska zdecydowały się ukraść rosyjskie złoto?
 • Autor
  Dzień dobry.
  "A to najnowsza informacja dotycząca losów autorki i samego filmu, która ujrzała światło dzienne kilkanaście dni temu. Film pt. ,,Zmarłych pogrzebać'', opowiadający o ukraińskim ludobójstwie Polaków na Kresach II RP, zapowiadany na premierze przez decydentów IPN, że zostanie w celach edukacyjnych skierowany obowiązkowo do szkół, w trzy miesiące od jego premiery zotał objęty... CAŁKOWITYM ZAKAZEM JEGO PREZENTACJI W SZKOŁACH WSZYSTKICH SZCZEBLI, a autorce filmu cofnięto wszelkie fundusze na dalszą pracę nad tym tematem, a także zbierania dokumentacji, tworzenie bazy danych ofiar ukraińskiego ludobójstwa i ogólnie rzucane są jej wszelkie możliwe, przysłowiowe kłody pod nogi, związane z jakimikolwiek próbami dalszego drążenia przez nią tej kwestii, z zastraszeniem zwolnienia z pracy włącznie, jeśli nadal będzie próbowała kontynuować w jakikolwiek sposób, niewygodny dla decydentów IPN, temat ludobójstwa Naszych rodaków dokonanego przez ukraińskich szowinistów na Wołyniu, Małopolsce Wschodniej i obecnych ziemiach południowo wschodniej Polski."
  -------
  Mógłby Pan podać źródła tych najnowszych informacji?
  Oszczercze insynuacje IPN
 • @GPS 16:12:05
  Pisząc "Silna sztuczna inteligencja mająca świadomość musi się wkrótce narodzić" chyba miał Pan na myśli inteligencję i świadomość (tej przyszłej SI) taką jaką mają ludzie?
  Że zwierzęta ją mają to dość oczywiste, jakąś tam można przypisać również roślinom, które się, co udowodnione, z sobą się komunikują, i w dyskusji można schodzić coraz do prostszych organizmów żywych, kierunek w dyskutowaniu o SI mało wnoszący.
  Tak z pamięci, krótkie opowiadanie z lat 70-tych zamieszczone w "Młodym Techniku".
  Oddawano do użytku najpotężniejszy na świecie komputer, którego"bebechy" zajmowały objętość dużej hali. Nadeszła chwila pierwszego uruchomienia, za klawiaturą zasiadł główny konstruktor komputera i na ekranie ukazało się wystukane przez niego pytanie "Czy jest Bóg"? Po niedługiej chwili z góry rozległ się potężny głos: "Już jest", konstruktora nie odnaleziono.
  Tak jak Pan wywiódł w notce szybkość przetwarzania danych może się w krótkim czasie zwiększyć wielowielokrotnie, ale i tak ,jak uważam, pojawi się bariera "sensu" posiadania przez maszynę (podłoże niebiologiczne) inteligencji wysokiej jak ludzkiej, wobec niemożności jej "skonsumowania". Przytoczone wyżej opowiadanie to jednak bajeczka.
  Świadomość sztucznej inteligencji
 • tytuł
  Pisząc o świadomości sztucznej inteligencji od razu stajemy w obliczu rozważań o naturze życia, naszego jestestwa, naszej ludzkiej świadomościi, i są to sprawy nierozdzielne.
  Światy materialny i duchowy się przenikają i są na to liczne dowody, zarazem mocno rozdzielone i chwała Najwyższemu (ktokolwiek cokolwiek...) że tak jest, alternatywą byłby chaos czyli nic.
  Może być postawione pytanie czy my sami nie jesteśmy jakąś "sztuczną inteligencją" ...wersją beta...
  Autorowi plus za temat.
  Świadomość sztucznej inteligencji
 • @Oracz 10:19:53
  Nie jest tak. Chciejstwo najczęściej przysłania możliwość oceny zbliżonej do obiektywizmu, może więc dać szanse zawodowcom. Świat się nie zawali, a nawet wizja owej, szansy, może dać otrzeźwienie.
  Manipulacje Janusza Kamińskiego
 • Autor
  Pani Anna Słupianek, admin, najlepiej gdyby Pani anulowała tą głupią decyzję o uniemożliwieniu panu Kamińskiemu wypowiadaniu się na portalu, która jest wielopiętrowo bezprawna. Co to jest prawo może Pani się zainteresuje, a w wypadku trudności ze zrozumieniem najlepiej samemu, samej zrezygnować. Inaczej naraża Pani ludzi odpowiedzialnych za treści i formę na kary przewidziane kk, komuś się może zachce najwiekszy portalowy syf zebrać i pokazać prokuraturze.
  Nie pozdrawiam.
  Manipulacje Janusza Kamińskiego
 • @Oświat 10:46:26
  Prawnicy to taka nacja, wredna z samej swojej natury, za wiele się nie spodziewaj. Ostatnio miałem takiego świeżego chowu który w piśmie do sądu mrużył oko wprost: "sąd może zastosować swobodną ocenę dowodów" ...gdzie on się tego nauczył, w pociągu jak dojeżdżał, w akademiku czy na tej swojej "uczelni" którą skończył...Pozdr
  Jest dobrze ale nie rewelacyjnie
 • @Husky 08:35:37
  Jego zestawienie słów i pojęć przypomina mi małpę, jedną z miliona przez milion lat, w której głowie jakoś przypadkiem błyśnie że 2+2 jest 4 i ogłupiona odkryciem biega i wrzeszczy o tym po całej dżungli do końca swojego życia. Ale cóż, psa mu zabili i tak ma.
  Jest dobrze ale nie rewelacyjnie
 • @Husky 07:55:56
  Też jestem ciekawy jak trafiłem z wynikami. Moje typy były, i są do czasu opublikowania ostatecznych wyników, PIS 51-52, PO 19-20, PSL 6-7, Lew 5-6 Konfederacja 3-4. Tym ostatnim życzę wejścia do S chociaż wizja ujrzenia Korwina wchodzącego na mównicę wywołuje u mnie palpitacje serca, podobnie jak usłyszenie skrzekliwych żabich głosów "pana marszałka" i "profesorki". Pozdr
  Jest dobrze ale nie rewelacyjnie
 • @Husky 21:42:36
  Myślę że dojdzie ok 5 proc.
  Jest dobrze ale nie rewelacyjnie
 • Panu Ryszardowi Oparze
  @Husky 00:03:44
  "Diamentową kulą dostaniesz między oczy, piorun miliona voltów nagle do gardła wskoczy.
  Już płonie twa koszula już twoje ciało płonie, na niebie złoty NEon wybija imię twoje. Wybija imię twoje."
  nadużycie link skomentuj
  Jarek Ruszkiewicz SL 12.10.2019 07:08:13

  Sam Cię utłuke...
  ..
  Pański Diamentowy Joe największy *** internetu dożyna watahy.
  Czego boi się PiS?
 • Złote myśli jak kozie bobki, na twoje ręce:
  Pani mówi dzieci powiedzcie jak sobie wyobrażacie niedzielę dzień wyborów? może ty Ania...no powiedz...będzie ładny dzień i dużo ludzi na ulicach...no kto jeszcze ? może ty Jasiu...no powiedz...będzie ładny dzień ale potem zrobi się ciemno, wichura i pokaże się taka wielka na całe niebo dupa...Jasiu brzydalu dlaczego sobie tak brzydko wyobrażasz dzień wyborów? Bo tata powiedział sąsiadowi panu Repiszcze że i tak gówno w niedzielę wygracie...
  Konfederaci - Chłopcy w krótkich spodenkach
 • @Oscar 17:01:09
  Kto tam z PISu się posikał z radości? Rano przeczytałem na Onecie że min Gliński zadeklarował dokończenie przeczytania rozpoczętych książek O. Tokarczuk.
  Nobel z literatury, to jak międzynarodowy order Lenina
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:06:41
  Te 500+ na każde dziecko już zmieniło perspektywę społeczną. Zmniejszyło zasoby obojętności, poczucia upokorzenia, wyzwoliło więcej energii i chęci do życia. Oczywiście u wielu wywołuje to wściekłość bo odczuwają to jako odebranie im samym z części do podziału czegoś co im się należy jak uważają jak psu micha, za to że żyją, a żyć muszą godnie.
  4000 tysiące już jest atakowane, w zasadzie wiadomo że realnie będzie pomniejszone o inflacje ale w sumie wyznacza jedynie sensowny kierunek, co już się sprawdza tym że pieniądze wracają na rynek. Niemniej trzeba docenić Pis i rząd za odwagę, żeby tak zdecydowanie w tym kierunku pójść, są ryzyka zewnętrzne i wewnętrzny, co by nie wyśpiewywał, kacap.
  Stadium przejściowe - dobre określenie.
  W zasadzie chciałem tylko
 • @Zbigniew Jacniacki 13:01:19
  Nie wiem czy człowiek który to napisał jest bardziej głupi czy podły. Ten komentarz w jego stylu.
  "Bo wybory dokonują się w chwili ustalania listy kandydatów"
 • @stanislav 16:43:00
  A jak z twoim grobem? bo sądząc po tej nienawistnej wypowiedzi sprawa posuwa się do przodu, los wywołany bywa złośliwy.
  "Bo wybory dokonują się w chwili ustalania listy kandydatów"