Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rymark

 • @interesariusz z PL 07:36:13
  Przemawiasz "dziadu" do obrazu...poz
  Strzeż się hybrydy! WOJNA
 • @Henryk Kreuz 11:00:21
  Śmiało może pan napisać jak sobie pomógł wyleczyć kolano, może ktoś skorzysta z tej wiedzy, chyba w tym nic złego? ten ktoś sam oceni czy jest w rzeczywistej potrzebie, czy chce sobie sam pomoc, szczera prośba aż tak bardzo potrzebna? I przecież nie musi pan potem dyskutować czy przekonywać...w ogóle trudno dociec jaki jest głębszy sen tego z 14:09:11
  komentarza, "mógłbym ale...", takiego w zasadzie na nie.
  Jarosław Kaczyński w szpitalu.
 • Pan Ryszard Opara
  Szanowny Panie. Od kilku miesięcy nie otrzymuję odpowiedzi od Admina, moje późniejsze zwrócenie się do Pana pozostaje bez niej również.
  Mam nadzieję że to przeoczenie, bo jeśli by tak nie było, pozostawałoby to w sprzeczności z wieloma zdaniami wypowiadanymi przez Pana na portalu. Pozdrawiam.
  Szanowny Panie Ryszardzie Opara...
 • @rymark 06:52:18
  Po freudowsku odczytałem "sądów"...ale na rzeczy.
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • @RAM 15:42:23
  uczciwość osądów jest podstawą wszystkiego!...

  właśnie...to my u siebie będziemy rozstrzygać na ile 447 nas dotyczy,
  jak na razie głosy rozsądne jak ten
  http://wprawo.pl/2018/05/06/katarzyna-ts-mega-hucpa-czyli-jak-zydzi-wyliczyli-gigantyczna-kwote-roszczen-wobec-polski/
  słabo się przebijają w potoku bystrze przewidującego nasze wielomiliardowe płacenie żydom skamlenia.
  Jednak za 447 stoi Rosja ...
 • oni
  nie są bezmózgami i ślepcami, takie zadaniowe pralki franie od prania mózgów. Balon dawno przebity a oni dmuchają, dmuchają...
  Smoleńsk 2010 - nie żyje współtwórca firmy ATM
 • Gowinprawda
  Jasne że nikt "tej prawdy" nie wymaże, bo nie ma czego wymazywać.
  Przedefiniowanie Gowina.
 • Po
  Mateuszkowym -mordercami byli również żydzi - świat już nie będzie taki sam...reszta jest tyrpaniem.
  Muszę przeprosić brata i moich synów też
 • Autor
  To jest dzielenie skóry na niedźwiedziu raczej. Głupca ciężko będzie się pozbyć, on jest już cały czas w kampanii wyborczej, gardła, przepraszań
  i odznaczeń nie żałuje, coraz więcej koniunkturalistów będzie się do niego przyklejać, na końcu niemcy go onetem naznaczą. Alternatywą, a może plan taki już jest, będzie prezes Kaczyński, i to będzie realnie dobry wybór.
  Wybory prezydenckie 2020.
 • @35stan 19:32:22
  karty rozdaje...jak karty to tarot, jak raz dzisiaj głupiec się wylosował........
  ..wybaczcie mam telefon.
  Wybory prezydenckie 2020.
 • @maharaja 12:20:38
  No i łajba nadal stoi w suchym doku...
  i jeszcze zima, wiatr mordewind, wino się skończyło, gerontologia i żal...
  Klub NEon24.pl
 • @roux 19:58:54
  A mój kolega, dawno za komuny, został trzepnięty w bok przez wyjeżdżającego z podporządkowanej milicjanta, a ten jak jaki sędzia, że wina nie jego, kolega mandatu nie przyjął. Na sprawie, oczywiście/nieoczywiście, został uznany winnym i ukarany.
  Podszedł na korytarzu do tego sędziego i spytał go -"Panie sędzio, no jakże tak można? Panie to jest ludzki sąd a nie boski - usłyszał.
  Dzisiaj syn tego sędziego być może też jest sędzią, w poczuciu bezkarności żyje już drugie czy trzecie pokolenie, kształtują się geny.
  Cejrowskiego "wszyscy won" się nie da, ale każdy z nich powinien mieć swoją kartę i co roku jak w lidze, 10 proc spada, najpierw ci najgorsi/sze,
  czyli zlodziejaszkowie, wysyłający do psychiatryka, olewający jawnie prawo, od zagubionych akt sądowych, wyrywające dzieci z rodzin biednych...potem nygusy...potem itd. za 10 lat możemy żyć w innym kraju.
  Metoda na mazgaja
 • Autor
  Panie Romualdzie, czyli Pan też chce dobrze:)
  I dostrzega Pan potencjał...potencjalni pisać na pocztę wewnętrzną...
  Po tym kwaśnym wstępie - doceniam pańską inicjatywę, już drugą
  na portalu w ostatnich dniach, i tak bym widział jakieś jej skonkretyzowanie, być może odczuwamy potrzebę, my czyli co najmniej
  dwóch, być może jeszcze ktoś, powiedzenia coś głośniej, tak by ten głos był słyszalny.
  Jest ogólnie kwestia reprezentacji, wielki niedosyt w tym, brak rzeczywistego wpływu na sprawy kraju między czasami wyborów, ale to temat oczywiście obszerny więc tu i teraz to co można.
  Najlepiej na przykładzie. Otóż dowiadujemy się że wybrana przez nas osoba główna w państwie, a przynajmniej bardzo widoczna i słyszalna,
  plecie radośnie smalone duby o goszczeniu finansowych szczurów, ich agendy, nazywając ich jeszcze przy innej okazji przyjaciółmi. Wypowiada te słowa zza kordonu ochroniarzy i można tylko bezsilnie się zżymać, napisać gdzieś co się o tym myśli czy przeczytać, głosów zdań przeciwnych tak wiele że do wszystkich o 6tej nie przyjdą.
  Wiec moja koncepcja to uformować jakieś, no niech będzie np stowarzyszenie czy coś, i zabrać w formie oświadczenia adresowanego
  do Organu głos sprzeciwu czy bardzo podkreślonego "zdania odrębnego" i żądać twardo odpowiedzi w wypadku gdy sama nie przychodzi.
  Ale do takiej akcji by mogła być skuteczna konieczne jest tzw oczyszczenie przedpola, to znaczy w tej grupie ze znakiem Neonu nie mogą znaleźć się, że ich tak nazwę "pi*dzielcy, jak niedawno nazwał Urzędnika prominentny tutejszy bloger, a admin nie zareagował,
  a które to wyskoki przyczyniają się do tego że portal pozostaje niszowy,
  wielu ciekawych blogerów odeszło po chamskich tyrpaniach, gdy się chce być poważnie traktowanym, jakąś sztubę trzeba trzymać.
  Tak więc najpierw ograniczenie własne, jak na wojnie, cofnąć się, uporządkować szeregi i do it. Pozdrawiam.
  Czy po NEonie24 zostanie tylko piękna historia?
 • @Repsol 20:30:40
  Wydaje mi się ze autorowi chodziło o nieingerowanie w kształt jego notki, Pan Bloger może te satyryczne fotki umieścić w swojej.
  Na pejsbuku u Wiatrowycza
 • ...
  Oczywiście że nie mamy, co my możemy mieć z sobą wspólnego...na pewno nie zwyczaj obrzucania g sąsiada.
  Nanga Parbat – to znowu wielkość RZECZYPOSPOLITEJ w akcji
 • @kula Lis 67 11:14:34
  Ta kwota 300 mld jest znana z tego że jest znana czy z jakiejś postawy (najlepiej wiarygodnej) wyliczona? Jakieś odesłanie?
  Dyzma narobił na wycieraczkę
 • @Fatamorgan 21:22:42
  Tak, mogłem sobie o @Zibi darować, a wnioski z mojego "kierunku" też inne, ten najmniej ważny.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • Autor
  Panie Fatamorgan. Jeśli Pan uważa że jest dzisiaj sens lub konieczność powołania komisji sejmowej to, z całym szacunkiem należnym członkom Rodzin Smoleńskich, oceniam pańskie zdolności analizowania rzeczywistości, że użyję wyświechtanego słowa - geopolitycznej - w jakiej
  znajduje się nasza Ojczyzna, jako mierne, i chociaż inaczej, bliżej mi do ocenny kolegi Zibi.
  Dlaczego tak, proszę się pofatygować i spróbować znaleźć na miejscu rządzących, z naszego wyboru, dzisiaj. Perspektywa bardzo inna, zgodzi się Pan? i wielka odpowiedzialność, tej ich uczciwej części, bo owszem są wśród nich tacy którzy znaleźli się tam jako mierni wierni i podniosą rękę za każdym antypolskim szitem.
  Są pod niesamowitą presją z zewnątrz i od środka
  naszej 5 żydolewackiej kolumny, margines na popełnianie błędów niewielki bo zaraz hieny dopadają, na szczęście już nie są w stanie "dorżnąć watahy" ale walczą o swój korytowy byt, a są mocni jeszcze siłą swych powiązań wewnętrznych i zewnętrznych.
  I nic nie można przyspieszyć, rok czasu zajęło ukręcenie łba sądowej hydrze od góry, a i tak to niewielki krok, Jarosław Kaczyński widzi perspektywę dokończenia zmian na 3 sejmowe
  kadencje.
  Jeśli chodzi o sprawców , a jestem pewny że wiedza o nich, kto inicjował i/a kto realizował , jest bliska 100 proc, ale co z tego, czy Polska ma potencjał (własny, sojuszniczy, ("")) by skutecznie postawić
  ich w stan oskarżenia i skazać?
  Potrafi Pan ocenić siłę zastraszenia przez, nazwijmy ich "piątkowymi", jaka niewątpliwie istnieje?, I lata miną by z niej wyjść, jakość tzw służb to i czas i pieniądze.
  Na razie małe kroki, ale ważne, jak naukowe wykazanie drogą symulacji komputerowej bzdurności teorii brzozy. Sam jestem, jako zwyczajny Polak ze smoleńskim nieustannym garbem za jak najszybszym znalezieniem i skazaniem winnych, ale na dziś komisja sejmowa to byłaby hucpa, niestety tak to widzę. Pozdrawiam.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • @wercia 09:22:55
  simply szit
  ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
 • @provincjał 08:17:40
  Czy wiadomo? Rzecz w tym że - nie wiadomo. Ta wiedza jest dalej niszowa, w internecie ale nie przekłada się (jeszcze) w stopniu decydującym na aktywność masy wyborczej, z tym powinno być coraz lepiej ale nie wiem czy czas jest sprzymierzeńcem.
  Za Tomaszem Sakiewiczem nie przepadam, w każdym z jego wywiadów
  Rosja to co dziesiąte słowo, ale z tym co zamieścił na S24 wypada się zgodzić w 100 procentach.

  "Naszą bronią jest prawda, prawda o polskiej historii, o napaści Niemiec na Polskę, stworzeniu przez nich tutaj obozów zagłady i mordowaniu w nich Polaków i Żydów. Wykorzystujmy do tego najnowsze narzędzia. Przy pomocy Internetu możemy dotrzeć do niemal każdego mieszkańca Izraela, Ameryki Północnej i Europy. Naprawdę niemal wszędzie. Na stronie internetowej niezalezna.pl widnieje specjalna zakładka „Stań w obronie Polski”. Znajdą tam Państwo materiały do wysłania, w tym opowieść młodego chłopca mieszkającego w Szkocji, ale o polskich korzeniach, o II wojnie światowej. Jest tam również link do strony Polskiego Radia – „German Death Camp” oraz orędzie premiera w języku angielskim. Będziemy tam dołączać kolejne materiały. Są tam adresy mediów zagranicznych i polityków. Przysyłajmy kolejne. Dzielmy się nimi z naszymi czytelnikami. Zagrzewajmy do działania. Od tego, do ilu ludzi na Zachodzie dotrzemy i ilu przekonamy, może dzisiaj zależeć bardzo wiele. "
  https://www.salon24.pl/u/tomaszsakiewicz/842632,stan-w-obronie-polski
  A poza tym uważam że prezydent Trump tej ustawy (477) nie podpisze.
  ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO