Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rymark

 • @Repsol 20:30:40
  Wydaje mi się ze autorowi chodziło o nieingerowanie w kształt jego notki, Pan Bloger może te satyryczne fotki umieścić w swojej.
  Na pejsbuku u Wiatrowycza
 • ...
  Oczywiście że nie mamy, co my możemy mieć z sobą wspólnego...na pewno nie zwyczaj obrzucania g sąsiada.
  Nanga Parbat – to znowu wielkość RZECZYPOSPOLITEJ w akcji
 • @kula Lis 67 11:14:34
  Ta kwota 300 mld jest znana z tego że jest znana czy z jakiejś postawy (najlepiej wiarygodnej) wyliczona? Jakieś odesłanie?
  Dyzma narobił na wycieraczkę
 • @Fatamorgan 21:22:42
  Tak, mogłem sobie o @Zibi darować, a wnioski z mojego "kierunku" też inne, ten najmniej ważny.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • Autor
  Panie Fatamorgan. Jeśli Pan uważa że jest dzisiaj sens lub konieczność powołania komisji sejmowej to, z całym szacunkiem należnym członkom Rodzin Smoleńskich, oceniam pańskie zdolności analizowania rzeczywistości, że użyję wyświechtanego słowa - geopolitycznej - w jakiej
  znajduje się nasza Ojczyzna, jako mierne, i chociaż inaczej, bliżej mi do ocenny kolegi Zibi.
  Dlaczego tak, proszę się pofatygować i spróbować znaleźć na miejscu rządzących, z naszego wyboru, dzisiaj. Perspektywa bardzo inna, zgodzi się Pan? i wielka odpowiedzialność, tej ich uczciwej części, bo owszem są wśród nich tacy którzy znaleźli się tam jako mierni wierni i podniosą rękę za każdym antypolskim szitem.
  Są pod niesamowitą presją z zewnątrz i od środka
  naszej 5 żydolewackiej kolumny, margines na popełnianie błędów niewielki bo zaraz hieny dopadają, na szczęście już nie są w stanie "dorżnąć watahy" ale walczą o swój korytowy byt, a są mocni jeszcze siłą swych powiązań wewnętrznych i zewnętrznych.
  I nic nie można przyspieszyć, rok czasu zajęło ukręcenie łba sądowej hydrze od góry, a i tak to niewielki krok, Jarosław Kaczyński widzi perspektywę dokończenia zmian na 3 sejmowe
  kadencje.
  Jeśli chodzi o sprawców , a jestem pewny że wiedza o nich, kto inicjował i/a kto realizował , jest bliska 100 proc, ale co z tego, czy Polska ma potencjał (własny, sojuszniczy, ("")) by skutecznie postawić
  ich w stan oskarżenia i skazać?
  Potrafi Pan ocenić siłę zastraszenia przez, nazwijmy ich "piątkowymi", jaka niewątpliwie istnieje?, I lata miną by z niej wyjść, jakość tzw służb to i czas i pieniądze.
  Na razie małe kroki, ale ważne, jak naukowe wykazanie drogą symulacji komputerowej bzdurności teorii brzozy. Sam jestem, jako zwyczajny Polak ze smoleńskim nieustannym garbem za jak najszybszym znalezieniem i skazaniem winnych, ale na dziś komisja sejmowa to byłaby hucpa, niestety tak to widzę. Pozdrawiam.
  Divide et Impera - w relacji do Smoleńska
 • @wercia 09:22:55
  simply szit
  ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
 • @provincjał 08:17:40
  Czy wiadomo? Rzecz w tym że - nie wiadomo. Ta wiedza jest dalej niszowa, w internecie ale nie przekłada się (jeszcze) w stopniu decydującym na aktywność masy wyborczej, z tym powinno być coraz lepiej ale nie wiem czy czas jest sprzymierzeńcem.
  Za Tomaszem Sakiewiczem nie przepadam, w każdym z jego wywiadów
  Rosja to co dziesiąte słowo, ale z tym co zamieścił na S24 wypada się zgodzić w 100 procentach.

  "Naszą bronią jest prawda, prawda o polskiej historii, o napaści Niemiec na Polskę, stworzeniu przez nich tutaj obozów zagłady i mordowaniu w nich Polaków i Żydów. Wykorzystujmy do tego najnowsze narzędzia. Przy pomocy Internetu możemy dotrzeć do niemal każdego mieszkańca Izraela, Ameryki Północnej i Europy. Naprawdę niemal wszędzie. Na stronie internetowej niezalezna.pl widnieje specjalna zakładka „Stań w obronie Polski”. Znajdą tam Państwo materiały do wysłania, w tym opowieść młodego chłopca mieszkającego w Szkocji, ale o polskich korzeniach, o II wojnie światowej. Jest tam również link do strony Polskiego Radia – „German Death Camp” oraz orędzie premiera w języku angielskim. Będziemy tam dołączać kolejne materiały. Są tam adresy mediów zagranicznych i polityków. Przysyłajmy kolejne. Dzielmy się nimi z naszymi czytelnikami. Zagrzewajmy do działania. Od tego, do ilu ludzi na Zachodzie dotrzemy i ilu przekonamy, może dzisiaj zależeć bardzo wiele. "
  https://www.salon24.pl/u/tomaszsakiewicz/842632,stan-w-obronie-polski
  A poza tym uważam że prezydent Trump tej ustawy (477) nie podpisze.
  ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI MAJĄTKU NARODOWEGO
 • @trybeus 09:48:11
  Stoi w onecie
  "Prezydent Andrzej Duda o godz. 11. wygłosi oświadczenie - poinformowała Kancelaria Prezydenta na Twitterze. Według wcześniejszych informacji, prezydent ogłosi decyzję ws. noweli ustawy o IPN. "
  czyli za kilka minut, ogłosi że podpisze ustawę. Po podpisie dalej będzie
  u Ciebie Judą? Jeśli nie to zdążyłeś mu przyłożyć (nie piszę d.)
  "Przyjaciele Dudy" chcą interwencji USA w Polsce
 • @provincjał 19:21:16
  Nie ma "musi być" , "tak czy siak", bez ludzi się nie obędzie, właśnie ludzie z Pisu w sejmie zrobili rzecz wielką (pełna zgoda z Autorem), na miarę dekad, przeciwstawiając się...(diabłu), czy czasem tak czy siak nie dokopujesz (2 proc) im?
  The last man standing in the Polish death camp
 • ...
  wpisujcie miasta
  Parabola literacka, czy coś więcej?
 • Autor
  Znalazłeś pan sobie czas na takie wywody...
  Czyny i rozmowy dzieją się.., nie pozdrawiam.
  Parabola literacka, czy coś więcej?
 • Autor
  Zaplanowana akcja..., i będą zapewne następne. Niemcy, nasi odwieczni wrogowie i nieprędko to się zmieni, zaczęli „skromnie” ale metodycznie od lat, od "polskich obozów koncentracyjnych”, teraz robią, próbują robić z nas nazistów w znaczeniu tym obrzydliwym hitlerowskim, dla potrzeb swoich mediów w wiadomym celu, jak Pan napisał o zmiękczeniu naszej pozycji negocjacyjnej, ale też wzmocnić swoje ugruntowanie w oporze ich samych, zarazem dając żer 5 kolumnie ,wiecznie żywej, ot polski los.
  Nasza zachodnia granica na Odrze jest jedną z najmocniej ugruntowanych granic na świecie, zadecydowali o niej w 1945 r Rosjanie wraz z pozostałymi zwycięskimi mocarstwami, zwyciężając z ogromnymi 20(lub więcej) milionowymi ludzkimi stratami i w jakimś szoku w wyniku tych strat Stalin po sobie chciał zostawić tą najkrótszą możliwie granicę łatwą do obrony i kontrataku w razie kolejnej agresji Niemców.
  Ustawa medialna ograniczająca kapitałowo obcych jest oczywistą koniecznością, wystarczy gdy będzie taka sama jakie mają inne kraje, jako ograniczenie wrogiej nam propagandy i wypływu niebagatelnej części zysków.
  Wojna o pokój: nazizm a reparacje
 • @Robik 11:05:35
  Obserwuję i analizuję czy już ma mnie boleć czy jeszcze trochę poczekać, pozdr.
  Głowa w piasek czy haniebne zwodzenie?
 • @MacGregor 09:22:44
  mamy PROGRAMOWE nic-nierobienie
  tego nie wiemy, polityka to, jednak, też ta część ukryta, optymistycznie
  można liczyć np na sygnał dany sojusznikowi, że obserwujemy i liczymy na to że do uchwalenia takiej ustawy nie dojdzie. Fakt, bronić się trzeba już na dalekich rubieżach, ale w tym wypadku rząd nie może zrobić nic, oficjalnie, bo byłoby to wtrącaniem się w sprawy innego kraju, jego proces legislacyjny. Sami podnosiliśmy że Unia, Komisja Wenecka wtrąca się na etapie tworzenia przez nas naszego prawa. Pozdr.
  Głowa w piasek czy haniebne zwodzenie?
 • Autor
  "Wydaje się, że największym problemem Dobrej Zmiany też jest takie zaspokojenie żydowskich uroszczeń, żeby się naród nie zorientował".
  Takie oskarżenie, nawet z "wydaje się", jest głupie i obraźliwe (dla narodu, czy co tam Autor pod tym pojęciem sobie uważa)
  Głowa w piasek czy haniebne zwodzenie?
 • @35stan 14:52:45
  No i ci od niekiwania palcem w bucie pewnie wiedzą co robią że nic nie robią.
  Głowa w piasek czy haniebne zwodzenie?
 • @socjolog 12:56:43
  Człowieku, jesteś beznadziejny(?)
  Po latach już chyba Twojej bezładnej pisaniny na tym portalu zlitował się nad Tobą Mariusz G. i coś Ci próbuje powiedzieć, i usłyszał - kim jesteś?
  Takie " Postanowienie...zapadło w wyniku przestępstwa niedopełnienia obowiązków służbowych, nadużycia uprawnień, oszustwa, poświadczenia nieprawdy, uporczywego nękania, znęcania się, zmuszania do określonego zachowania, dyskryminacji, zatajenia dowodów niewinności i wymuszeń rozbójniczych...To najbardziej obrzydliwe i zwyrodniałe zbrodnie"..., to sobie wypłacz u swojej przysłowiowej cioci na imieninach, a pisząc tak w przestrzeni publicznej tylko się ośmieszasz.
  TRYBUNALE NARODOWY ogarnij się.
  Wnioski do Sejmu i Senatu o udostępnienie informacji
 • @Ziut - Blok Narodowy Polski 23:29:18
  Ziobro cyrkowcem ??
  "Motyw": Czy teraz Soros wyeliminje Jarosława Kaczyńskiego?
 • ...
  Panie redaktorze, chyba Pan nie wierzy w to, że gdyby Mazowiecki nie ogłosił grubej kreski to dekomunizację już byśmy mieli z głowy...zmiana nazw ulic i usuwanie pomników to są ważne kroki, nie mydlenie oczów, to co można, resztę zrobi biologia. 5 i pozdrawiam.
  DEKOMUNIZACJA ULIC TO FIKACJA , SEKRETARZE PZPR DYREKTORAMI
 • @Stara Baba 15:42:21
  10/10 pozdrawiam
  KOMITET PRZECIWKO AKTOWI NR 447 SENATU USA