Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Płk Kufel

 • matoły z Policji i ABW
  Śmierdziele z tzw.polskiej Policji i ABW boją się ruskiej hołoty.Bydlęta te chcą koniecznie służyć ruskim bandytom.
  Kto blokuje w internecie filmy z zadymy rosyjskich kibiców we Wrocławiu?
 • Towarzyszka Gessler
  Ta towarzyszka pochodzi z rodziny komuszej stąd tego typu propaganda tej zbrodniczej formacji .Uważam, że ten głupi babsztyl powinien zniknąć z ekranów TV.
  Magda Gessler oraz sierp i młot. Sprawa w prokuraturze
 • brawo Dziwisz
  W końcu arcybiskup przejrzał na oczy i dostrzegł ile zła robią jego kolesie z PO.Myślę, że arcybiskup powinien wyrzucić swojego sekretarza ks.Rasia który wraz z bratem posłem PO szkodzą Kościołowi i Polsce.
  Mocne słowa kardynała Dziwsza przeciwko dyskryminacji TV Trwam
 • uwaga na bezpiekę
  Do ruskich kibiców nic nie mam niech sobie kibicują.Obawiam się jedynie że wśród nich może być dużo agentów bezpieki.Tych skurwysynów proponuję ujawniać i eliminować gdyż mogą dopuszczać się przestępstw i prowokacji.
  Rosjania szykują prowokacje. Transparent "Smoleńsk" i papierowe samolociki
 • zdzira
  Jest to prawdopodobnie jakaś zdzira opłacana przez ruską bezpiekę.Polska bezpieka powinna przelecieć tą szmatę i powyrywać dziwce paznokcie żeby przestała kłamać.
  Zemsta Polaków na publicystce z USA
 • nieroby z UB
  Co w tej sytuacji robią śmierdziele z UB.Powinni zdzirze powyrywać paznokcie i dawno wydmuchać.Lenie patentowane.
  Amerykańska publicystka: "Polacy wymordowali miliony Żydów"
 • debil obama
  Jak tego typu debil może być prezydentem USA.Nie należy z takim bydlęciem utrzymywać żadnych kontaktów.
  Obóz śmierci Baracka Obamy...
 • matoł obama
  Ja myślę, że ten obama to zwykły śmierdziel i notoryczny łajdak,dureń i matoł.Nie należy z takim bydlakiem i oszczercą wchodzić w żadną komitywę.
  Oświadczenie Prezesa Prawa i Sprawiedliwości ws. słów Prezydenta USA
 • durak obama
  Sojusz z USA dla Polski to jest sprawa niezbędna.Natomiast kontakty z durniami typu obama są zbędne i szkodliwe.Możemy poczekać na nowego mądrzejszego prezydenta USA.Z takim głąbem jak ten obama nie należy wogóle wchodzić w komitywę.
  "To kolejna lekcja, że nie opłaca się mieć USA za sojusznika"
 • typowy cham
  To jest znak obecnych czasów.Chamy typu Niesiołowskiego, Palikota i innych dorwały się do władzy i co można zrobić.
  Działacz PO o kobiecie: p...... stare pudło
 • ubecka kanalia
  Ten Lis to wyjątkowo podła ubecka kanalia.Przedstawiony przez niego pogląd to prawda o jego ubecko komunistycznym środowisku.W tym parszywym kręgu istotnie dominują poglądy antypolskie , antysemickie i złodziejskie.Taka jest prawdziwa twarz tego ubeckiego skurwysyna Lisa.
  Lis:"Materiał BBC o polskim antysemityzmie to sama prawda"
 • łgarz Makowski
  Puszczanie w obieg informacji od takiego picera,łgarza,duraka jak ten pajac Makowski nie wiadomo czemu i komu ma służyć.Przecież wszystko co mówił ten oszust i krętacz było od początku do końca nieprawdą.Szybko poznało się na nim CIA i uznało go za oszusta , konfabulatora i prawdopodobnie rosyjskiego agenta.
  Płk. Makowski: Macierewicz uniemożliwił mi likwidację przywódcy Al-Kaidy
 • ostateczne rozwiązanie
  Tusk chyba powinien przystąpić do ostatecznego rozwiązania kwestii Schetyny bo w przeciwnym razie koleś ten zrobi mu jakiegoś psikusa.Jest to członek tzw. Układu Wrocławskiego jaczejki SB i GRU.
  Tajne spotkania Schetyny na koszt "Polsatu"
 • kapuś
  Niesiołowski jako stary kapuś bezpieki niewątpliwie powiązany jest ze światem ubecko -przestępczym.Wiadomość ta to żadna rewelacja i tak nikt mu nic nie może zrobić ze względu na pozycję jaką ma w polityce i bezpiece.
  Gangster obciąża Niesiołowskiego
 • agent bezpieki
  Niesiołowski to agent bezpieki o pseudonimie Leopold .Jego zachowanie wynika właśnie z tego poczucia bezkarności wynikającej z przynależności do tej agentury.Ewa Stankiewicz zapewne wiedziała kim jest ten śmierdziel więc nie powinna mieć dużych pretensji do zachowania tego kapusia.
  Apel dziennikarzy ws. Niesiołowskiego
 • dobra analiza
  Trzeba przyznać, że jest to dobra i słuszna analiza.Nadto należy dodać, że Lech Kaczyński jako Minister Sprawiedliwości wstrzymał ekshumacje w Jedwabnem aby potwierdzić wyolbrzymione przez Grossa dane o ofiarach żydowskich spalonych przez Niemców w stodole co miało dać dowód na udział Polaków w tym mordzie.
  Legenda Lecha Kaczynskiego - widziane z USA
 • Solidurak Dworak
  Dworak to były solidarnościowiec od Mazowieckiego taki typowy solidurak.Ten przymuł wykonuje polecenia bezpieki.Niewykluczone, że ma na niego duży wpływ Dukaczewski i jego dziewczyna niejaka Fiutas była dziewczyna tego zboczeńca Iwińskiego.
  Dworak: nie ważne czy jest milion podpisów czy dwa
 • @1normalnyczlowiek 14:53:02
  Wszystko się zgadza.Ponadto ta ubecka piękność to żona niejakiego Zimowskiego długoletniego wiceministra MSW którego rodzony brat był biskupem radomskim po Chrapku.
  Paradowska: Rosjanie nie oddają wraku, bo słyszą oskarżenia o zamach
 • Paradowska
  Nie rozumiem z czego wynika pozycja tej idiotki w tzw.polskim dziennikarstwie.Przecież ta głupia gęś od wielu lat przedstawia jako swoje argumenty aktualnie rządzących , a nie swoje przemyślenia których nie ma.
  Paradowska: Rosjanie nie oddają wraku, bo słyszą oskarżenia o zamach
 • chamstwo Olejnik
  Ta Olejnik to jak widać zwykła ubecka ,pisuarowa chamka.
  Olejnik: Telewizja Trwam jest pisuarowska