Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Płk Kufel

 • kowalowa analiza
  Nie wiem dlaczego cytuje się tutaj zdanie Kowala.Wprowadza on w błąd twierdząc, że tylko dwie partie utrzymują się z budżetu,podczas gdy w rzeczywistości na utrzymaniu budżetu jest pięć partii.Kowal to według Macierewicza współpracownik WSI wykonuje więc działania dezinformacyjne zlecone przez oficera prowadzącego.
  Kowal: Trzeba rozwalić system
 • można przyjąć
  Uważam, że ograniczoną ilość uchodżców szczególnie prześladowanych chrześcijan Polska mogłaby przyjąć i udzielać pomocy humanitarnej pozostałym.Gdyby była to akcja wszystkich krajów unii wydaje się, że nie byłoby problemu.
  Cała prawda o Syrii
 • rosja
  Za tym schetyną stoi niewątpliwie stara ubecja i rosyjskie GRU.Widać z tego , że ruscy chcą zwiększyć swój wpływ na bieg spraw w Polsce.
  "Grzegorz Schetyna przewodzi pełzającej rewolucji w Platformie"
 • @Grażyna Niegowska 10:47:10
  Generał Nosek jest tam w SKW tylko figurantem.Akceptuje on wszelkie działania swoich podwładnych i nie ma większego wpływu na działania tej instytucji.Moim zdaniem istnienie tej instytucji jest zbędne .Faktycznie posłowie PIS nie reagowali na bezprawne działania jej funkcjonariuszy wobec zwykłych obywateli.Sama Pani jest tego przykładem.Ciekawe co na to twórca SKW Antoni Macierewicz.W szczególności dlaczego pozostawił tam takich funkcjonariuszy jak np.Badeja który bezprawne działania wobec Pani podjął na zlecenie swego ówczesnego szefa Dukaczewskiego.
  Inwigilacja opozycji. PiS żąda dymisji szefa SKW
 • @waldemar.m 13:55:32
  Poprzednikiem podatku VAT był podatek obrotowy.
  waldemar.m mówi dość branży stalowej i ...ABW
 • zbędna ochrona
  Jarkacz nie powinien korzystać z usług tej firmy gdyż w przypadku ewentualnego samobójstwa Kaczora jego wykonawcami będą najprawdopodobniej ochroniarze z tej firmy .Przekonał się o tym gen.Petelicki.
  PiS wydaje na ochronę Kaczyńskiego ponad 100 tys. zł miesięcznie
 • nie przepraszać
  Dukaczewski to absolwent szkoły szpiegów GRU.Na podstawie tego można śmiało stwierdzić, iż jest ruską wtyką w Polsce.Należy w tej sprawie wnieść kasację i złożyć wraz z kasacją wniosek o wstrzymanie wykonania wyroku.Dukaczewski powinien bardziej obserwować swoją kobietę o nazwisku Fiutas żeby nie puszczała się z tym obleśnym komunistycznym typkiem Iwińskim, a nie ciągać porządnych ludzi po drukujacych i ustawionych pod siebie sądach.
  Macierewicz ma przeprosić Dukaczewskiego
 • szmata
  Widać, że ten severski to zwykła szmata i gównozjad.Sama gęba tego mośka wskazuje , iż jest gejem i kapusiem.Nie należy z takim bydlęciem podejmować dyskusji.
  Operacja "Petelicki"
 • prowokator
  Wszystko wskazuje na to ,że ten serafin to zwykły ubecki prowokator.
  "Taśmy PSL" nagrywał Serafin
 • kanalie
  To są dzieci ubeckich szumowin i kanalii.
  Kim są rodzice ludzi mediów III RP?
 • skok na kasę
  Odsyłają Grada na budowę elektrowni jądrowej aby ukraść jak najwięcej kasy z tej budowy.Myślę, że lepiej aby Grad pozostał w Sejmie bo to notoryczny nieudacznik.Patrz sprawy stoczni.Wiem, że kandydaturę Grada wspiera cham z PSL niejaki Bury.
  Czołowy polityk PO zbuduje elektrownie jądrową w Polsce?
 • zagrożenie
  Rzeczywiście Pan Szeremietiew może być zagrożony.Ma on przecież potężnych wrogów niewykluczone , że powiązanych z GRU takich jak Rusak ,Mochol, człowiek w brudnym swetrze jak go określał gen.Petelicki czyli Janusz Pałubicki, a ponadto Prezydent Komorowski.Wszystkich tych osobników stać na to i mają taką możliwość by nasłać na RSz masowego samobójcę.
  Wyciszanie
 • @Logic 12:11:10
  Nie masz racji drogi Logicu.W instytucjach wojskowych przeszłość ojca decyduje o karierze jego dzieci .Młody Sej nie byłby tym kim jest gdyby nie kursy ojca w GRU.
  Ojciec prokuratora prowadzącego śledztwo smoleńskie był szkolony przez GRU
 • bzdury
  Ten cały wywód Czempińskiego to konfabulacje i bzdury.Człowiek ten od wielu lat bierze emeryturę ponad 10 tys. zł miesięcznie i pasożytuje jako konsultant w spółkach Skarbu Państwa z czego ma wielomilionowe obrywy i nadto jako członek rad nadzorczych tych spółek brał łapówki za co ma zarzuty i śledztwo w toku.Te rzekome podtrucie to efekt nie zaleczonej choroby wenerycznej i początek HIV-u ze względu na stosunki homoseksualne które utrzymuje z byłymi podwładnymi ten as wywiadu.
  Ktoś próbował otruć gen. Czempińskiego?
 • utracił zaufanie ruskich służb
  Widać, że ruskie służby specjalne zwinęły parasol ochronny nad tym śmieciem i niewykluczone, że pozbawiły go również środków pieniężnych.
  Media przestały kochać Palikota
 • hołota
  Trzeba jak najszybciej odsunąć sowiecką hołotę ze stanowisk w instytucjach wojskowych gdyż są one przez to całkowicie niewiarygodne.Historia tych Sejów to typowe życiorysy pracowników prokuratur wojskowych.Należy tym sowieckim bydlętom odebrać śledztwo w sprawie zamachu smoleńskiego i jak najszybciej przekazać do prokuratury powszechnej.
  Ojciec prokuratora prowadzącego śledztwo smoleńskie był szkolony przez GRU
 • ciekawe
  Ciekawostką jest to ,że tego Lisa do reżimowej TVP przywrócił niejaki Urbański człowiek braci Kaczyńskich.Dał mu jednocześnie wysoko płatny kontrakt na koszt państwowej TV.
  Stankiewicz: Tomasz Lis jak "Trybuna Ludu"
 • buraki
  Ten Sierakowski to niesamowity dureń i burak ,nie wiadomo dlaczego przy takiej głupocie jest lansowany przez ubecję.Powinien wiedzieć, iż te 3mln przedwojennych Żydów nie miało pojęcia o języku hebrajskim poza rabinami i i nieliczną garstką, a posługiwało się żargonowym językiem jidisz.
  Hebrajski językiem urzędowym w Polsce?
 • do prokuratury
  Sprawę tego fałszerstwa rodziny ofiar powinny skierować do prokuratury powszechnej jako pokrzywdzeni w tej sprawie.Nie należy o tym zawiadamiać niesolidnej prokuratury wojskowej żeby nie dochodziło do kolejnych manipulacji.
  Komisja Miller sfałszowała dane do raportu
 • pajac
  Ten Makowski to zwykły pajac i oszust.Nie ma co słuchać i patrzeć na takich śmondaków.To typowy produkt PRL bierny, mierny i wierny pies komuny i sowietów.
  Terminator