Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Płk Kufel

 • Schnepf=wsi
  Ryszard Schnepf to syn pułkownika Maksymiliana Schnepfa ze zbrodniczej Informacji Wojskowej poprzedniczki WSI.Jest on pochodzenia żydowskiego stąd nie obchodzi takich świąt jak Polacy goje lub Polacy szabesgoje.Dlatego nie może dziwić takie jego zachowanie.Zachował się normalnie jako żyd.Inną sprawą jest to dlaczego władze polskie wszystkie upierają się przy tym by był on dyplomatą.Za rzadów PIS był on mimo protestów opini publicznej wiceszefem MSZ.
  Nowy ambasador RP w Waszyngtonie zamknął drzwi przed polskimi dziećmi
 • nic nie ma
  Odnośnie sprawy porwania nic w tym grypsie nie ma.
  Sensacyjne zapiski w sprawie Olewnika
 • ma wiedzę
  Ciekawe skąd Olbrychski wie, że to nie był zamach.Daniel swoimi wypowiedziami chce się podlizać salonowi.Codzi mu o pieniądze.Dobrze, że Maryla mu wtedy odmówiła.Wiedziała kim jest ten człowiek.
  Daniel Olbrychski o filmie "Smoleńsk": każdy uczciwy aktor powinien odmówić
 • brak myślenia
  Daniel zanim coś powie musi to jednak wielokrotnie przemyśleć.Te jego wypowiedzi są nieprzemyślane i bardzo głupie niestety.Może człowiek ten w końcu przestanie być takim dupolizem jakim jest.
  Olbrychski o Braunie: Ściągnąłbym mu majtki i (...) bym mu tyłek złoił goły na własnym kolanie
 • lipa
  To jest lipna informacja.Może lepiej będzie jeśli dowiemy się kogo nie chciał zabić Brunon K.
  ABW: Brunon K. chciał zabić Monikę Olejnik
 • Krasoń i Wrona
  W tej sprawie ABW wykorzystało skompromitowanych sprawą Pana Kluski prokuratorów Krasonia i Wronę.Ludzie ci w swoim środowisku uchodzą za dyspozycyjnych.Dziwię się, że postawili oni Panu Brunonowi tak łagodne zarzuty.Przypuszczam więc, że cała ta sprawa jest dęta.
  To ABW wykreowała sobie "zamach"?
 • głupek Pasikowski
  Odpowiem Pasikowskiemu tak:to z tego, że należy też zrobić film o mordach i denuncjowaniu Polaków przez Żydów.Wydaje się, że problem zbrodni na Żydach przez Polaków to sprawa marginalna.Natomiast likwidacja Polaków przez Żydów w czasie okupacji i po wojnie w UB to sprawa masowa.Stąd tego typu głupki jak Pasikowski nie znające historii nie powinni robić filmów i wypowiadać się na te tematy.
  Twórca "Pokłosia": No i co kur..z tego, że Żydzi mordowali naszych?
 • idea Piotrowskiego
  Jak widać idea tego śmiecia Piotrowskiego jest wśród tych resortowych zasrańców ciągle żywa.
  Policja ściga księdza za kazanie o zamachu w Smoleńsku
 • @Marek Stefan Szmidt 14:33:02
  Zgadzam się z Pana opinią, że manifestacje organizowane przez partie będące na utrzymaniu budżetu państwa nie mają racji bytu ,PIS w takiej sytuacji powinien maszerować razem z prezydentem Bronkomem gdzie uczestnikami są głównie osoby utrzymującymi się z niemałych wynagrodzeń z budżetu.Osoby te to głównie parlamentarzyści,wyżsi urzędnicy ,trepostwo, bezpieka, policja i ich kapusie i przydupasy.Marzeniem Kamińskiego jest chyba to żeby maszerować w towarzystwie bezpieki i kapusi.
  Kamiński ( CBA ) zapowiedział przejęcie za rok Marszu przez PiS
 • trafny komentarz
  Uważam, że komentarz Pana Bieleckiego jest bardzo trafny.Pasikowski reżyser tego filmu to taki komunistyczno- ubecki pachołek gotów stworzyć kazde dzieło gloryfikujące ubeków i komuchów i obrażające uczciwych Polaków.
  Polski Żyd: "Pokłosie" mnie obraża
 • wynik-umorzenie
  Ja znam już wynik tej sprawy.Zostanie ona umorzona.Nie wiem dlaczego pan Mecenas składał zawiadomienie w tej sprawie do prokuratora wojskowego który prowadzi śledztwo w tej sprawie.Zawiadomienie to powinno zostać skierowane do Prokuratora Generalnego Seremeta który powinien powierzyć prowadzenie tego śledztwa jednej z prokuratur powszechnych gdyż dotyczy zachowania Parulskiego i jego pachołków tzw.prokuratorów wojskowych.Wiemy jak działa wojskowa prokuratura w Poznaniu z zachowania jej asa niejakiego Przybyła.Pozostali na czele z niejakim Cieślą to podobne typy.Sprawa ta choć poważna zamieni się w operetkę.Stąd działanie pełnomocnika Kaczyńskiego uważam za bicie piany nie prowadzące do wyjaśnienia tej sprawy.
  Polscy prokuratorzy nie dopełnili obowiązków w Smoleńsku? Jest śledztwo
 • draństwo
  Kierownictwo tej Castoramy za taką politykę oszukiwania kontrahentów powinno mieć sprawy karne z art.300,301,302 oraz 286kk.
  Komornik i policja wtargnęli do Castoramy. Doszło do szarpaniny z pracownikami
 • kradzież
  Jest rzeczą oczywistą,że doszło do defraudacji większości z tych 200mln zł.Naprawdę jak się widzi teren na którym miała być budowana elektrownia,a jest to grunt piaszczysty porośnięty karłowatymi drzewami samosiejkami w niektórych miejscach zniwelowany spychaczami trudno ustalić gdzie jest te 200mln zł.Jednocześnie wskazuję,iż w sprawie tej nie należy zawiadamiać ABW,a ewentualnie prokuraturę i CBś lub CBA,gdyż osoby podejmujące decyzje w tej sprawie mogą być agentami ABW.Myślę,że poseł Czartoryski trafił w tej sprawie w dziesiątkę gdyż zamiar budowy nowej elektrowni był faktycznie zamiarem zagarnięcia pieniędzy w kwocie 200mln.Każde dziecko które spojrzy na teren tzw.piasków powie od razu o kradzieży tych 200 baniek gdyż na nieużytkach tych faktycznie nie zrobiono nic.
  Posłowie pytają: po co 50 spółek córek i gdzie jest 200 mln zł?
 • talaga
  Na tekście w rzeczpospolitej bezpośrednio najbardziej skorzystał zastępca naczelnego niejaki Talaga.Wydaje się, że drugim beneficjentem tego artykułu jest rząd Tuska i PO.Stąd można wysnuć poszlakę, iż Talaga działał na zlecenie rządowych służb.
  CUI BONO
 • prowokator Talaga
  gmyz powinien sobie dokładnie przypomnieć czy tytuł artykułu to pomysł Talagi.To może wskazywać na to, że to Talaga był prowokatorem.Ponadto to on jest beneficjentem zmian w redakcji.
  Gmyz: "O tym, że piszemy o trotylu i nitroglicerynie, zadecydował Talaga"
 • zaprzaniec
  Kamiński zwariował z nienawiści do swego byłego Pana Jarkacza.Powinien się chłopina zastanowić z której partii będzie mógł ponownie wejść do jakiegoś parlamentu.Wydaje się, że ma nadzieję na to, że przygarnie go PO,stąd atakuje swoich dobrodziejów.
  Michał Kamiński: W PiS mało kto wierzy w zamach
 • starzec
  Ten starzec jest głupi jak but z lewej nogi skąd on wie, że nie było zamachu skoro śledztwa w tej sprawie nie zostały zakończone, a wszystko wskazuje na to, że na miejscu znaleziono materiały wybuchowe.Ten dupek za pieniądze gotów jest powiedzieć każdą bzdurę.
  Brzeziński: zamach w Smoleńsku to bzdura
 • do sądu
  Gmyz powinien odwołać się od tego wypowiedzenia do sądu.
  Gmyz i Wróblewski wyrzuceni z „Rzeczpospolitej”
 • durak i kapuś benedict
  Ze też takich imbecyli jak ten Benedict trzyma się w armii i w komisji badania wypadków.Ten baran i dureń nie powinien być pilotem.
  Check lista pułkownika Benedicta, tragikomedia w jednym akcie
 • za mało
  warunkowe umorzenie jest w tej sytuacji dopuszczalne,natomiast ustalone warunki są za niskie przy takim poziomie wynagrodzeń funkcjonariuszy.Uważam,że opłata na cel społeczny nie powinna być mniejsza niż 5 tys.zł,a ponadto funkcjonariusz Czajka powinien przeprosić pokrzywdzonego Pana Kloca za to ,że doprowadził do jego bezprawnego uwięzienia i wypłacić mu za to stosowne wynagrodzenie nie mniejsze niż 10tys. zł
  Prokuratura: umorzyć sprawę policjanta, który skopał przechodnia na Marszu Niepodległości. Był zestresowany. Nieduża szkodliwość społeczna