Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Płk Kufel

 • szkodnik i pasożyt
  Bielecki to od wielu lat szkodnik i pasożyt który żeruje na polskiej biedzie.
  Bielecki odleciał
 • mądry rektor
  Pan Opalski to mądry człowiek i rektor nie uległ homopropagandzie i poltycznej poprawności.Brawo taka postawa to teraz rzadkość.
  Usuną Pawłowicz z uczelni? Rektor: Pismo w tej sprawie wyrzucę do kosza
 • nie rozumiem autora
  Ujawnienie prawdy o korzeniach rodzinnych sędziego Tuleyi to ważna informacja która powinna zostać ujawniona.Nie wiem dlaczego autor krytycznie odnosi się do ujawniania prawdy o ludziach.Pochodzenie z ubeckiego środowiska wiele wyjaśnia w dalszym zachowaniu tego sędziego.Ubecy charakteryzują się bezmyślną nienawiścią do Polski i Polaków podobnie ich pomioty.Czy autor wyobraża sobie by potomek gestapowców w Niemczech mógł sądzić w Sądzie takich właśnie bydlaków z gestapo.Nie rozumiem Kaczyńskiego dlaczego do resortu na posadę wiceministra przyjął Pana Piętaka.
  C.Gmyz czyli neostalinowskie dziennikarstwo
 • wszystko się zgadza
  Pełna zgoda z opinią Pana Prof.Nalaskowskiego nic dodać nic ująć.
  Błazen i kiepski muzyk - profesor atakuje Hołdysa
 • nie można mieć złudzeń
  Co do wyroku SN nie można mieć złudzeń.Sąd ten uchyli wyrok i przekaże sprawę do ponownego rozpatrzenia.Skład osobowy tego Sądu to w większości kapusie UB i ludzie z awansu społecznego.Pan Kloc nie ma co liczyć na jakieś sprawiedliwe orzeczenie.Natomiast na plus należy uznać zachowanie Sądu Rejonowego w Warszawie które nie uznało wniosku prokuratora o warunkowe umorzenie sprawy tego bandyty Czajki.Takich skurwysynów należy surowo karać.
  Dla Czytelników Nowego Ekranu szczególna informacja!!! Daniel Kloc przed Sądem Najwyższym !!!
 • dobry tekst
  Jest to bardzo dobry tekst.Nie podejrzewałem tego autora Piotra Piętaka o to ,że ma tak uporządkowane i rozsądne myśli.Jeśli jest ich autorem powinien dalej w ten sposób komentować rzeczywistość, a nie bezmyślnie atakować ludzi w ubeckich mediach typu Polsat czy TVN.
  Odrodzenie Ruchu Narodowego w Polsce
 • anty-Polak
  Kadlćik to ewidentny anty-Polak ,kłamca i oszust.Dla takich antysemitą jest każdy kogo on nie lubi.Jeżeli mu się w Polsce nie podoba może stąd wyjechać i nie zasmradzać swoim dziadostwem i nędzą moralną środowiska.
  Szokujący wzrost liczby Żydów w Polsce
 • nie nadaje się
  Pan Prezes Piróg nie nadaje się do kierowania taką firmą jak LOT.Nie rozumie podstawowej rzeczy, w działalności gospodarczej nie można więcej wydawać niż zarabiać.Odpowiedzialny za upadek LOT-u jest nie tylko Piróg ale i ten kto takich jak on wysuwa na tą posadę.
  Były prezes LOT: "To nagonka. Przecież LOT traci pieniądze od 20 lat, to nic nowego"
 • @Piotr Piętak 11:43:19
  Wielce Czcigodny Panie Piotrze Piętaku chciałbym sprostować i przeprosić Pana i Pana tatusia, że wpisałem, że był on wiceministrem resortu MSW za czasów Moczara.Chodziło mi o to,że w latach 1971 do 1974 wiceministrem tego resortu był ubecki zbrodniarz i kanalia niejaki Henryk Piętek.Obserwując politykę kadrową w resorcie MSW i nie znając bliżej Pana ze względu na podobieństwo nazwisk z w/w Piętkiem wydawało mi się naturalne, że został Pan wiceministrem z racji uprzedniej pozycji w resorcie Pana tatusia tegoż Piętka.Okazało się że się myliłem za co niniejszym przepraszam.W pozostałej części wpisu pozostaję przy swoim zdaniu.Co do polityki kadrowej PIS na pewno zna Pan historię zbrodniarza sądowego Romana Kryże i jego syna Andrzeja Kryże-wiceministra w resorcie sprawiedliwości za czasów PIS.Stąd wydawało mi się naturalne dziedziczenie stanowisk przez tzw. ubeckie dynastie.
  List otwarty do A.Macierewicza.
 • zły list
  Nie wiem kim jest naprawdę Piotr Pętak.Zgadzam się z większością tez zawartych w liście.Nie mogę tylko pojąć dlaczego odradza on dochodzenie do prawdy w sprawie zamachu smoleńskiego i dlaczego ma o to pretensje do Antoniego Macierewicza.Niezrozumiała jest również teza aby nie wymieniać starych komunistyczno-ubeckich kadr w resortach rządowych.Nawoływanie do niszczenia ubeckich teczek agentów SB typu Chrzanowskiego czy też Moczulskiego to całkowite nieporozumienie mogące wskazywać na to skąd wyrastają Panu Pętakowi nogi.Pan Pętak z tego co jest wiadome nadużywa alkoholu i starał się ostatnio o specjalną emeryturę i to jest chyba prawdziwa przyczyna jego wystąpień.Osoba ta wskazuje jednocześnie na to jak fatalna była polityka kadrowa PIS.Przecież osobnik ten był w rządzie Kaczyńskiego wiceministrem MSWiA podobnie zresztą jak za komuny w okresie Moczara jego ojciec.
  List otwarty do A.Macierewicza.
 • przygłup
  Myślałem, że ten Kondrat to troszkę bardziej rozgarnięty człowiek, tymczasem jest to notoryczny przygłup.Szkoda czasu aby czytać myśli takiego głupka.
  Marek Kondrat: "Palikot słusznie punktuje Kościół"
 • nie wygra
  Szkoda mi Pana Goczyńskiego widząc jego nierówną walkę z systemem niesprawiedliwości.Uważam, że Pan Goczyński nie może toczyć swej walki z tym systemem w sposób tak lekkomyślny.Nie można było lekceważyć wyroku o którym wspomina w/w artykuł.Pan Goczyński jak wynika z artykułu zdziwiony jest zarządzeniem wykonania kary.Tymczasem decyzje o odwieszeniu podejmuje Sąd na posiedzeniu na które wzywa skazanego.Pan Goczyński zlekceważył to posiedzenie i teraz udaje zdziwionego ,że sądy nasyłają na niego psiarnie i klawiszy.W systemie tym trzeba umiejętnie lawirować bo w przeciwnym razie system go zniszczy, a w sprawie tej nie chodzi o to by dać się zniszczyć przez komunistyczne bydlęta.
  Bogdan Goczyński zatrzymany w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia (video)
 • Schnepf=wsi
  Ryszard Schnepf to syn pułkownika Maksymiliana Schnepfa ze zbrodniczej Informacji Wojskowej poprzedniczki WSI.Jest on pochodzenia żydowskiego stąd nie obchodzi takich świąt jak Polacy goje lub Polacy szabesgoje.Dlatego nie może dziwić takie jego zachowanie.Zachował się normalnie jako żyd.Inną sprawą jest to dlaczego władze polskie wszystkie upierają się przy tym by był on dyplomatą.Za rzadów PIS był on mimo protestów opini publicznej wiceszefem MSZ.
  Nowy ambasador RP w Waszyngtonie zamknął drzwi przed polskimi dziećmi
 • nic nie ma
  Odnośnie sprawy porwania nic w tym grypsie nie ma.
  Sensacyjne zapiski w sprawie Olewnika
 • ma wiedzę
  Ciekawe skąd Olbrychski wie, że to nie był zamach.Daniel swoimi wypowiedziami chce się podlizać salonowi.Codzi mu o pieniądze.Dobrze, że Maryla mu wtedy odmówiła.Wiedziała kim jest ten człowiek.
  Daniel Olbrychski o filmie "Smoleńsk": każdy uczciwy aktor powinien odmówić
 • brak myślenia
  Daniel zanim coś powie musi to jednak wielokrotnie przemyśleć.Te jego wypowiedzi są nieprzemyślane i bardzo głupie niestety.Może człowiek ten w końcu przestanie być takim dupolizem jakim jest.
  Olbrychski o Braunie: Ściągnąłbym mu majtki i (...) bym mu tyłek złoił goły na własnym kolanie
 • lipa
  To jest lipna informacja.Może lepiej będzie jeśli dowiemy się kogo nie chciał zabić Brunon K.
  ABW: Brunon K. chciał zabić Monikę Olejnik
 • Krasoń i Wrona
  W tej sprawie ABW wykorzystało skompromitowanych sprawą Pana Kluski prokuratorów Krasonia i Wronę.Ludzie ci w swoim środowisku uchodzą za dyspozycyjnych.Dziwię się, że postawili oni Panu Brunonowi tak łagodne zarzuty.Przypuszczam więc, że cała ta sprawa jest dęta.
  To ABW wykreowała sobie "zamach"?
 • głupek Pasikowski
  Odpowiem Pasikowskiemu tak:to z tego, że należy też zrobić film o mordach i denuncjowaniu Polaków przez Żydów.Wydaje się, że problem zbrodni na Żydach przez Polaków to sprawa marginalna.Natomiast likwidacja Polaków przez Żydów w czasie okupacji i po wojnie w UB to sprawa masowa.Stąd tego typu głupki jak Pasikowski nie znające historii nie powinni robić filmów i wypowiadać się na te tematy.
  Twórca "Pokłosia": No i co kur..z tego, że Żydzi mordowali naszych?
 • idea Piotrowskiego
  Jak widać idea tego śmiecia Piotrowskiego jest wśród tych resortowych zasrańców ciągle żywa.
  Policja ściga księdza za kazanie o zamachu w Smoleńsku