Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze asasello

 • @autor
  Kiedys tam byli koncesjonowani opozycjoniści Kuroń i Michnik a teraz sa koncesjonowani zoologiczni prawicowcy Ziemkiewicz,Cejrowski,Terlikowski i inni.I jedni i drudzy uczynili sobie dochodową profesję z wpuszczania w gwizdek pary społecznego wkur...a.Pies z kulawą nogą ich chędożył.I jednych i drugich
  Zabawa w więzienie czyli rąsia w rąsię
 • @coryllus
  Pan panie Coryllusie jesteś człek pozbawiony złudzeń i do tego cyniczny co skutkuje tym że może pan mieć rację.A co do pana Zawiszy,jakis taki śliski mi sie ten jegomość wydaje.
  Zawisza Czarny uwolni Starucha
 • @coryllus
  Pomijając fakf że na owcach,a i baranach, tych prawdziwych się pan nie zna.Z całą resztą sie zgadzam.Diagnoza słuszna porównanie do kitu.
  Pan Kukiz czyli koncesja na wolne słowo
 • autor-recenzent
  Tak najkrócej,takie onanizowani się własnym pożal sie Boże intelektem w kontekście jakiegoś filmidła świadczy wylacznie o onanistach.
  A jeszcze krócej jakie dzieło taka i recenzja.No nie recenzja gorsza.
  Słowianie – najstarsza cywilizacja na świecie
 • coryllus
  Właśnie kupiłem cały pakiet ze tak powiem.Po trochu dlatego że lubie pańskie pisanie mimo że czasem sie nie zgadzam a czasem wręcz mnie pan irytuje,a po trochu dlatego że z rozlicznych nałogów zostały mi bieganie i kupowanie ksiazek.A tak na marginesie pozdrawiam serdecznie i juz sie ciesze na lekturę.
  Coryllus wychodzi z szafy