Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Alinaaa

 • Petycje
  Wysłane do wszystkich oprócz posłów, jak znacie takich to podajcie e-maile
  Pełnomocnik Stowarzyszenia przeciw Bezprawiu
  Jak pisać w sprawie zwolnienia Rafała Gawrońskiego z więzienia?
 • referendum a głosy do niszczarki
  Już takie refendum było, teraz prokuratury po kolei umarzają przestępstwa niszczenia dokumentów
  Szczegóły na http://miziaforum.wordpress.com/2012/02/
  JAK WALCZYĆ SKUTECZNIE Z RZĄDEM P.O – PETYCJA? , LISTY PROTESTACYJNE – NIE – RZĄD SAM WSKAZAŁ DROGE !!!

  Strasburg ma to ---- jak na obrazku
  Referendum Obywatelskie - wybrano pytania referendalne.
 • referendum
  Chętnie bym się przyłączyła do organizacji ale jak pójdę do sąsiadów i rodziny po podpisy pod referendum to postukają się w głowę i zmartwią się o moje zdrowie psychiczne. Na serio!!!
  Referendum Obywatelskie.
 • Złudne prawo
  Ludzie, naprawdę wierzycie że to coś zmieni?? Zrobią tak jak Sąd Najwyższy z dr Z.K. www.zkekus..... dadzą cynk na bramkę że szykuje się ekipa podglądaczy i trzeba ją zatrzymać (w ostatnije chwili można też zmienić nr sali), ochrona zatrzyma na bramce i tak długo będzie przeszukiwać wszystkie kieszenie aż rozprawa sie zacznie. A po spóźnieniu o 1 minutę sędzia zgodnie z prawem wyprosi każdego wchodzącego i jeszcze będzie miał konsekwencje za zakłócanie czynności sądu.
  A obywatele (czyt. frajerzy) się cieszą że gwizdaniem na ulicy wywalczyli sobie obsterwatorów.
  SN orzekł: jak najszersza jawność posiedzeń sądu
 • ADRES!
  Sąd Najwyższy jest na Placu Krasińskich a nie na Jasnej
  a manikieta pifestacja chyba jest przed SN
  Posiedzenia Sądu jawne czy tajne? - pikiety pod Sądem Najwyższym w Warszawie
 • alimenty
  Za 4 lata to Pan wystąpi o alimenty od przyszywanego synka i będzie miał Pan święty spokój i dobrobyt. A jakby zechciał Pan skorzystać z domu opieki społecznej na starość to gmina wyda decyzję administracyjną dla przyszywanego synka o zwrot kosztów ok. 3 tys zł miesięcznie.
  Na pocieszenie zmarnowanego życia - i Pana i przyszywanego synka.
  Śmierć na żywo
 • domniemanie prawne
  Ojcostwo ustalane jest przez sąd na zasadzie domniemania prawnego tzn. uprawdopodobnienie pewnych faktów, co do których nie ma pewności czy są prawdziwe. I z takiego domniemania prawnego nakazanego przez ustawodawców został pan ojcem cudzego dziecka.
  Natomiast w sprawach karnych istnieje domniemanie niewinności więc całkiem odwrotna sytuacja prawna. W takiej konstrukcji prawnej naszego ustawodawstwa powyższy artykuł jest zupełnie bez sensu.
  Co oczywiście nie zmienia faktu, że sąd i tak może orzec jak chce bo jest niezawisły od rozumu ani od logiki - przynajmniej w prawie cywilnym. W kodeksie karnym ustawodawca jednak zastrzegł, że wyrok musi być oparty na zasadach prawidłowego rozumowania, wskazań wiedzy i doświadczenia życiowego. Ale w cywilnej sprawie o ojcostwo już nie. Bo takie jest prawo i tak chciał Sejm, Senat i Prezydent wybrany w demokratycznych wyborach.
  Sprawiedliwość
 • błąd w tytule
  Oni nie są nawet zorganizowani.
  Zorganizowane grupy przestępcze" (1)
 • @Mirek
  Te, coś za bardzo chcesz zmieniać język
  Prof. Miodek "Słownik Ojczyzny Polszczyzny"

  "Rzeczpospolita, D. Rzeczypospolitej lub Rzeczpospolitej, C. Rzeczypospolitej lub Rzeczpospolitej, B. Rzeczpospolitą, N. Rzecząpospolitą lub Rzeczpospolitą, Msc. (o) Rzeczypospolitej lub (o) Rzeczpospolitej. Można go odmieniać tradycyjnie: Rzeczpospolita, Rzeczypospolitej lub z unieruchomionym pierwszym członem: Rzeczpospolita, Rzeczpospolitej. Nie wolno jednak nigdy do mianownika przenosić "y". Niepoprawna jest zatem forma Rzeczypospolita. (...) Błędnie odmieniana jest też nazwa Rzeczpospolita Polska. Łacińska forma brzmi Respublica Polona, a nie Polonia (Polska to przymiotnik, a nie rzeczownik), dlatego poprawne są formy: Rzeczpospolita PolSKA, Rzeczypospolitej (Rzeczpospolitej) PolSKIEJ, a nie Rzeczypospolitej (Rzeczpospolitej) PolSKI."
  NAPRAWA RZECZPOSPOLITEJ (Część IV) – Naprawa Systemu.
 • @Rebeliantka
  To w takim razie też nie sąd w Tarnowskich, tylko w Bytomiu - bo dla tam Pani wpisana jest na liste sądu i ew. "narażenie na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności" - czyli skutki czynu nastąpią w Bytomiu, sam Prezes poświadczył, że ta Pani nie pracuje w Tarnowskich i przyniósł nawet listę.
  Bogdan Goczyński jest od wczoraj wolny. Bloger dziękuje wszystkim za poparcie.
 • skąd sąd w Tarnowskich ?
  Logika sądu w Tarnowskich Górach: skoro Katarzyna Goworek Goczyńska zajrzała do internetu w swoim mieszkaniu w Tarnowskich Górach, to znaczy że oskarżony TAM popełnił czyn, tzn w Tarnowskich Górach pisał i umieszczał w internecie artykuły
  bo na pewno nie w swoim domu, nie przy swoim biurku i nie przy swoim komputerze na którym ma wszystkie dane dot. spraw i nie przy swoich dokumentach zgromadzonych w domu, które zamieszczał w załącznikach !
  Pytanie: dlaczego tak sobie sędziowie wykombinowali, dlaczego Prezes uznał poprawność, ZATWIERDZIŁ WŁAŚCIWOŚĆ SĄDU i przekazał Przewodniczącemu ???

  bo sami będą najlepszymi sędziami dla siebie
  Bogdan Goczyński jest od wczoraj wolny. Bloger dziękuje wszystkim za poparcie.
 • @MrKrzysiek
  Egzekucja komornicza sprzedaży nieruchomości ze zniesieniem współwłasności jest skomplikowana, długa i kosztowna dla wszystkich współwłaścicieli. Najpierw operat szacunkowy, później komornik sprzedaje w kolejnych licytacjach (co 6 -12 miesięcy) później dopiero zniesienie współwłasności i podział resztek pieniędzy jakie zostaną po odjęciu kosztów a jeśli są lokatorzy to praktycznie nie do sprzedania - dopiero po latach kolejnych licytacji za psi grosz. Najszybciej sąd dokonuje podziału fizycznego (bez operatu szacunkowego i ciągłych sprzeciwów co do wyceny), albo z przyznaniem nieruchomości jednemu uczestnikowi - temu który faktycznie włada nieruchomością ze spłatą drugiego na podstawie operatu szacunkowego. Tylko żeby to nie była spłata na raty 10 lat bez odsetek, bo tak też może sąd zasądzić. Jak uda się uzyskać postanowienie o spłacie jednorazowej (warto się dogadać kto chce wziąć tą nieruchomość) - sąd daje jakiś termin kilkumiesięczny na spłatę - to potem można iść do komornika i wszystkie koszty egzekucji ze sprzedaży nieruchomości pokryje właściciel i jeszcze zapłaci odsetki.
  Zniesienie współwłasności w trybie art. 1066-1071 kpc, czy podział fizyczny?
 • na wiele lat
  sprawy majątkowe z reguły ciągną się latami, nierzadko kilkanaście - kilkadziesiąt lat. Posiedzenia normalnie wyznaczane są co 6 miesięcy, dłużej jeśli potrzebna jest opinia biegłego, wtedy ok. 12 miesięcy, wycena powtarzana jest co rok, bo ważna jest przez rok. Najszybciej i najprościej jest dokonać fizycznego podziału - co sąd zdaje się sprawdza. Każdy ze współwłaścicieli ma prawo zarządzać całą nieruchomością, jest to prawo ustawowe a nie uzurpatorskie. Jeśli współwłaściciele nie zgadzają się co do zarządu to mogą wnieść o wyznaczenie zarządcy przez sąd - następnie zapłacić mu pensję co miesiąc i oczywiście przedłużyć sobie sprawę sądową. Współwłaściciel, który nie korzysta ze swojej części może domagać się zwrotu pożytków pobranych przez tego który nieruchomością włada tzn. może płacić mu czynsz rynkowy najmu. O rozliczenie wnosi się w czasie sprawy majątkowej. Najlepiej poczytać sobie kodeks cywilny i orzecznictwo SN na lexie albo innym portalu.
  Zniesienie współwłasności w trybie art. 1066-1071 kpc, czy podział fizyczny?
 • @Alinaaa
  http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=zycie&id=2927 Czy fabrykowanie postanowień sądowych na kopiarce jest w porządku? Według prokuratora Romaniuka z Pruszkowa - tak.
  Jerzy Śliwa ; Sprawa niestety wygląda na poważną i niestety paskudną.!!!
 • nie tylko etyka
  W przypadku Pani Katarzyny Goworek Goczyńskiej chodzi nie tylko o górnolotne zasady etyki czy podwójnej moralności ale ta Pani podrabia Wyroki Sądu RP na kserokopiarce przez zasłonięcie rozstrzygnięć jej nie pasujących i takimi podrobionymi Wyrokami posługuje się przed urzędami i chyba na policji. Ale wg. prokuratury to nie są przestępstwa.
  Jerzy Śliwa ; Sprawa niestety wygląda na poważną i niestety paskudną.!!!
 • bład
  Art 1024 kpc mówi o ochronie wierzycieli - tzn jeżeli ktoś ma długi i dostaje spadek którym mógłby te długi (SWOJE) spłacić ale woli odrzucić spadek, tak, żeby dostały go w całości jego dzieci a dłużnicy nie dostali nic to wtedy wierzyciele mogą zaskarżyć odrzucenie spadku,
  a nie jak błędnie usiłuje zinterpretować autor , że ochrona taka przysługuje wierzycielom, którzy nie mają dłużnika bo dłużnik zmarł. Za przeproszeniem - trup nie może być wypłacalny czy wypłacalny bo to trup.
  LICENCJA NA ZABIJANIE...spadek !!!