Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze provincjal 09

 • @Hades 20:00:10
  Nie żebym nie wiedział jakie są podstawy ekonomiczne państwa ale pomarzyć można, co byście zrobili gdyby pis "nakazał" zrównać zarobki ze średnią jewrejską, wiem że np. politrukom z monu to by się nie spodobało / sprzęt byle jaki, ale najdroższy niczym "miś", dywersyfikacja gazu i ropy bez względu na koszta itp. / ludzie by odżyli i tu jest problem jak to utrzymać, te pensje, wiem to myślenie w iluzji, ale czego się robi dla zachowania judeo_demokracji w polin ?
  No i pytanie co mieć lepiej, więcej szmalu tera a potem to choćby za wyrobnika u żyda, żydoskie pytanie retoryczne, ech ...
  Frustracja przedwyborcza
 • Miejsce urodzenia kwalifikuje mnie
  jako ruskiego agenta, moja rodzina pochodzi z Suwalszczyzny, a więc blisko Kaliningradu, bez dwóch zdań jestem szpionem, chociaż teraz Odrę mam pod nosem, mniejsza o to.
  Z samego rana nic nie podnosi ciśnienia jak jakiś żydziocha napisze coś o Polsce i Polakach, tysiąc kaw nie da takich emocji jak żydoski cymbał.
  Pisze nadzorca bydła i gojów:
  "Polska nie jest sprawiedliwa wobec tysięcy ocalałych z Holokaustu. Prezydent USA Donald Trump nie powinien na to pozwolić - pisze dla Fox News Bradley Blakeman.
  Jako młody człowiek pojechałem do Polski i byłem świadkiem, jaką pracę wiceprezydent George'a H.W. Bush i Lech Wałęsa wykonali, by uwolnić kraj od tyranii komunizmu - pisze Blakeman.

  Dziennikarz zwraca w swoim tekście uwagę, że od tego czasu Polska poczyniła wielkie postępy jako demokracja. "W jednej z głównych kwestii, która ma wpływ na tysiące Amerykanów takich jak respektowanie praw własności prywatnej osób, które przeżyły Holokaust, Polska nie spełnia standardów" - czytamy.

  Jego zdaniem, "prezydent Trump jest liderem w propagowaniu sprawiedliwości wobec ocalałych z Holokaustu". "Polska zignorowała i wielokrotnie odrzuciła jego stanowisko w tej sprawie w sposób niestosowny jak na sojusznika" - ocenia amerykański dziennikarz.

  "Faktem jest, że Polska nie jest sprawiedliwa wobec tysięcy ocalałych z Holokaustu, które szukają sprawiedliwości za mienie, które zostało im skradzione. Jako zagorzały zwolennik Polski i narodu żydowskiego, prezydent Trump nie powinien na to pozwolić" - czytamy dalej w Fox News.
  Polska jest jedynym dużym krajem europejskim, który nie uchwalił ustawy, która zezwalałaby na zwrot własności prywatnej, mimo że obiecywał to wielokrotnie. Sekretarz stanu USA Mike Pompeo miał rację, wzywając Polskę do uchwalenia takich przepisów."
  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/bradley-blakeman-polska-naduzywa-relacji-z-prezydentem-trumpem/x53trmz
  Zacytowałem tego z banana robionego, aby dać asumpt do powstania w końcu, prawdziwej Polskiej agencji pijarowskiej z funduszami pozwalającymi na Polskie publikacje informacyjno historyczne, bo nic tak nie iskrzy neuronami we łbie jak prawdziwy news a już zwłaszcza żydo_fake !
  "Tyrania komunizmu" powiedział przedstawiciel "demokratycznego" ussa.
  Ruscy agenci
 • @MacGregor 17:18:13
  Czy kiedykolwiek ten buc wyjaśnił za co dostał medal od banderowców ?
  „Bezalternatywni” sojusznicy znów wysypują PiS .
 • A propos gieuw.a
  Znana z boskości śmierci żydów w końcu powiedziała prawdę:
  https://www.wykop.pl/link/4951871/freudowska-pomylka-barbary-engelking/
  Sławomir Marczewski kontra żydowska gadzinówka Michnika
 • Probierzem "dobroci i polskości" tego ... rządu będzie
  brak jakichkolwiek represji wobec organizatorów i uczestników Marszu, chociaż jedna zaaresztowana osoba to Powszechny Bunt przeciwko ... rządowi, bo to nie Nasz rząd tylko rząd soldateski !
  Ta karczma 447 się nazywa...
 • @stanislav 00:50:57
  "Należy wystawić Żydom rachunek( oczywiście z odsetkami, łagodnymi, no powiedzmy 2-3 % rocznie) za opiekę państwa polskiego nad rezydentami żydowskimi, członkami ich nacji od XV wieku do czasów współczesnych, na terenie Polski."
  Też o tym mówię i piszę, skoro za miłosierdzie i oddawanie życia polskich rodzin, wsi i miasteczek dla ratowania życia nawet jednego żyda, "bo żyd to coś boskiego" oni tak Nam się odwdzięczają to my vice versa, nie musieliśmy ich przyjmować i gościć, idąc żydowskim myśleniem to teraz my wystawiamy im rachunek, te 20 bilionów $ wyliczone przez prof. Konecznego to jedynie ułamek tego co dla was żydzi jest najważniejsze, bo to dzięki Polakom jeszcze żyjecie, pieniądz to marność / tylko nie dla was / więc dawać tu kasę za gościnę !!!
  Polska i Polacy wyrzekają się was żydzi !!!
  Izraelska wizyta ws. 447 odwołana przez MSZ
 • Jutro podobno ma nastąpić na Polskie terytorium
  najazd koszer_kozojeb.ów
  https://wiadomosci.wp.pl/delegacja-z-izraela-w-drodze-do-polski-chca-rozmawiac-o-ustawie-447-6380235675424897a
  Jeżeli jakiś grosz zostanie dany to będzie Wojna !
  Przeciw Act 447 – marsz, ale dokąd?
 • Każdy "zły dotyk" jest zły,
  ale "przypadkiem", znając mentalność żydomediów emisja zbiegła się z marszem przeciwko 447, czy sekielski nie mógł się wstrzymać kilka dni, odpowiedź nasuwa się sama !
  Smród 24 na dobę tylko pedo_filuje, dlaczego, ba ma w tym swój interes, nie bez kozery "roszczenia" podskoczyły z 60 mld $ do już 340 mld $, bo "organizacje po_żydku publicznego" w ussa i w polin poczuły zapach pieniędzy, co tam od każdego Polaka 120 tysięcy, przecież opcja żydowska jest mała i oni będą jedynie napychać kabzę naszymi pieniędzmi !
  popis, i te wszystkie kanapki wiosenne i rowerowe, poza Konfederacją, czyhają mając u boku złogi w postaci armii ussa !
  Jakimi żmijowatymi ssynami trzeba się urodzić, aby ten proceder zrobić na swoich wybawicielach i jak trzeba się zniżyć, aby szekle dominowały we łbach tych żmij ?
  TYLKO NIE MÓW NIKOMU
 • @ikulalibal 08:29:53
  I dopóki narody nie uświadomią sobie tego finansowego przekrętu, czytaj "inżynierii finansowej" dopóty żmijowate będą okradać narody ze Wszystkiego !
  Aby pamiętać o tym, jak Zachód pomógł Hitlerowi.
 • @provincjal 09 09:13:54
  I jeszcze link do szma...rza !
  https://fakty.interia.pl/swiat/news-lapid-polacy-wspolpracowali-przy-prowadzeniu-obozow-zaglady,nId,2982842#comments4-1
  Marian Miszalski: Waszczykowski proponuje - my też…
 • @provincjal 09 15:41:59
  Jak traktować to bydło skoro przeżarte szeklami mózgi wytwarzają takie żmijowate myśli, dlaczego, już sobie sam odpowiedziałem, rządy mieniące się polskimi chowają łby w PIaSek, gdzie honor Polaka aby jeb...mu żydowi wygarnąć to co myślą o nich Polacy ?
  Najpierw trzeba się postawić mordercy świata ussa i wygnać ich na zbity ryj a potem "uregulować" stosunki z żydami, przenieść auschwitz na synaj, muzeum polin zrównać z ziemią, albo zrobić muzeum nienawiści żydów do Polaków, które zresztą pod płaszczykiem jest, zerwać jakiekolwiek więzi z żydami, ja już się nie dziwię pogromom i wywaleniu zydów z hiszpanii, francji, holandii, niemiec, wpadliśmy na własne "życzenie" i naszą wspaniałomyślność, której nagrodą ma być polin na Naszych Polskich Ziemiach !
  Nie pozwólmy na to !
  Marian Miszalski: Waszczykowski proponuje - my też…
 • Otwartym tekstem żydzi chcą wmówić światu, że Polacy nie byli ofiarą II WŚ
  a ten spolegliwy wobec żydo_narracji chce w zaciszu gabinetów mossadu ustalić prawdę w trójkącie, czy nas to dziwi, ależ skąd, partia interesu syjonistycznego gra razem z przemysłem holocolo, to tak jakby np. walesa usłyszał na ucho od tacherowej kto zabił sikorskiego i do końca swoich dni nie ma prawa o tym mówić
  Głupotą jest mniemanie, że Polacy są durniejsi od pisu a granie do jednej bramki z największymi mordercami wcale mnie nie dziwi, ten żmijowaty gen poparty szeklami robi swoje, brawo waszczykowski tak dalej, a Naród w końcu zmądrzeje.
  Kiedy ustawa w sprawie majątku bez spadkowego, Michalkiewicz na kolanie ją naPISał a działanie jej niszczy wymysły żydokracji, zależy wam na tym czy już nie ?
  Marian Miszalski: Waszczykowski proponuje - my też…
 • @Janusz Kamiński 17:50:11
  Być tu na pańskim blogu to jak być nieznanym a pociągającym za sznurki jak jakieś żydo_pacynki.
  Rozmowa ma swoje prawa, pan zapodajesz swoje dane ja swoje, oczywiście moje sfałszował putin, a jak tymi cenami dla "naszego" wojska ?
  To ilu amerykanów dostaje kartki na żywność ?
  Już wkrótce
 • @Rzeczpospolita 14:33:21
  I tu dorzucę jak "przyjaciel" dba, ale TYLKO o własne interesy, przykład z dziś:
  https://businessinsider.com.pl/firmy/podatki/podatek-cyfrowy-krytyka-doradcy-donalda-trumpa/fxbd0yv
  trochę wcześniej uber i "narzut" na sprzęt wojskowy dla nas, czyli ich partnera będący nawet trzykrotnością ceny dla ussa army, nie wspomnę tu o israelu gdzie 10 mld $ w postaci sprzętu finansują również amerykanie dostający kartki na żywność, ok. 40 milionów ludzi !
  Poniżej kilka danych o piesku israela !
  https://alternatywnefinanse.pl/index.php/2017/11/07/pkb-usa/
  Już wkrótce
 • Tak się czasem zastanowię i sam sobie zadam pytanie,
  znając dwu/?/licowość pisu i polińskich polityków POmagdalenkowych, czy istnieje możliwość, że te lizaki poza ogólnym obiegiem mogą zapełnić kasiorę przemysłowi holocolo a my nic o tym nie będziemy wiedzieli ?
  Jedną z oznak może być to, że judasze nie będą nas nękać albo będą, tylko z mniejszą uciążliwością, a taką już bardziej dla nas oznaką, że kasa wypływa, byłoby nagłe podniesienie podatków i zadłużanie się państwa.
  Da się wbrew Obywatelom płacić, abyśmy o tym nie wiedzieli ?
  Fabryka atrap, czyli prezes jako katolik i narodowiec
 • Tak jak z jednej strony nienawidzę żydów za całe zło na świecie,
  tak z drugiej strony nie ma chyba narodu, który ma sobie tyle nacjonalizmu, że aż trąci on o faszyzm, dobro żydów jest najważniejsze, reszta to bydło !
  No to może skorzystać ze wzorów żydolichwiarzy i non stop publikować na świecie rachunki profesora Konecznego, w/g których żydzi są WINNI POLSCE OK. 18 BILIONÓW $ !!!
  http://ppzn.fc.pl/2018/05/21/ile-zydzi-sa-winni-polakom/
  POLSKA to nie Polin!
 • A co idzie w eter,
  że druga "nowoczesna" konstytucja po amerykańskiej i to wszystko.
  No bo jak Tu mówić o watykańskich błędach, ech...
  Narodowe święto – 3 maja
 • Myślę, że w ramach poparcia młodego masona
  prezydenci i premierzy państw, które go poparły powinni polecieć do Wenezueli i razem z agentem cia wyjść na ulice Caracas.
  "Austria, Dania, Francja, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Szwecja, Hiszpania, Wielka Brytania, a także Polska"
  "To be or not to be"- socjalistycznego amerykańskiego
 • Taka Wenezuela dzięki polityce nie da się ussmanom,
  a zaŻądzana Polska w razie rozbójnictwa ushraela zostaje sama jak dziecko bez matki i ojca, bo kto się przeciwstawi ussa, nato, rosja ?
  Zdrajcy będą siedzieć za sprowadzenie armady ussmańskiej !!!
  Bandyckim USA nie udał się pucz w Wenezueli
 • @AlexSailor 14:14:52
  "Choć celem nadrzędnym jest Polska, to jest walka o własny kraj wobec uroszczeń i ustawy 447.
  Ale także polska gospodarka - podatki i biurokracja, polski interes - stosunki wiernopoddańcze z UE i np. likwidacja chowu zwierząt futerkowych, by inni mieli czysty rynek.
  Celem jest zachowanie struktury narodowościowej oraz oddalenie groźby wojny na polskim terytorium, jaką sobie planuje sojusznik-okupant, by podrażnić Moskwę.
  Nie da się tego wszystkiego w hasłach podać, niech Pan posłucha Brauna, Winnickiego, Bosaka, ludzi od Korwina (bo on sam pieprzy jak potłuczony)."
  5*
  Konfederacja 31% - mężczyźni 18-30 lat!