Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze easyrider

 • Na jakiej liście płac jest zawisza?
  Jak się pozbiera elementy, to piękna układanka z tego NR wychodzi. No bo niby dlaczego taki Zawisza, taki krętacz, taki złodziej (wedle oszukanych przez niego) miast w więzieniu wolno po ulicach chodzi. Kto go kryje, kto mu pomaga, kto za tym stoi? Ostatnio, może właśnie w przypływie mądrości Mikke powiedział o służbach i tym NR.
  http://kruk.nowyekran.pl/post/79484,kobylanski-wam-przeszkadzal-a-zawisza-nie
  Lisiewicz to dziennikarz niesforny. A artykuł w "GP" to wykonanie partyjnej dyspozycji wydanej przez kierownictwo PiS
 • A może Zawisza by udzielił wywiadu,
  jak wejść w posiadanie spółki i nie zapłacić ani grosza?
  polecam raven59 wpisy
  i jeszcze tu coś
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1604&Itemid=192
  Wywiad z Arturem Zawiszą
 • i jeszcze trochę "przezroczystej" działalności ZAWISZY
  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1604&Itemid=192
  Kobylański wam przeszkadzał a Zawisza nie ?
 • @night rat 22:18:16
  o to właśnie, na każdego przyjdą kwity...
  tak to wygląda, Zawisza jest marnym posłańcem co najwyżej, jak przyjdzie pora mocodawcy bez cienia zawahania czy skrupułów łeb mu ukręcą.
  Zawisza jest tylko pieskiem na usługach, czyich? wystarczy prześledzić jego karierę i niemoc prokuratury w każdej ze spraw, które miał...
  Kobylański wam przeszkadzał a Zawisza nie ?
 • To teraz merytorycznie
  art.240 ksh wcale nie uchyla art.235 ksh, więc ZAWSZE Zgromadzenie wspólników zwołuje zarząd. Zarząd, a nie wspólnicy, jasne?
  Jeśli wspólnicy mają wolę się zebrać, a zarząd się opiera, to sąd może ich upoważnić do zwołania. Tu nie było wedle mojej wiedzy oporu zarządu, bo wszystko zostało przed nim zatajone!!!
  Więc bardzo proszę najpierw przeczytać ksh, a potem zabierać zdanie.
  Pomijam już okoliczność, że przyjęcie oferty nie dotarło w terminie związania, że wspólnicy Tempo powiadomili zawiszę i jego bandę, że oferta nie obowiązuje, że te spółki nie były w żadnej grupie kapitałowej. I wiele innych okoliczności.
  A wymiar karny jasny jak słońce w południe - jak ktoś nie ma pieniędzy nie może przystępować do transakcji. Oni nie mieli i nadal nie mają, więc art. 286 kk jak ta lala.
  Atak na ARTURA ZAWISZĘ przez raven59
 • Zawiszo osamotniony, pozostawiony na pastwę losu...
  milczysz, bo mętlik w głowie. Nie dziwię się. Oprócz kasy, teraz doszły kolokwialnie ujmując trupy...Boisz się?

  http://www.skutecznyadwokat.pl/przeglad-mediow,biznesowe-watki-sprawy-gen-petelickiego,1493.html
  Wiesław Chrzanowski - in memoriam
 • @Artur Zawisza 11:01:58
  w najmniejszym stopniu ciebie nie dotyczy? To może powiesz, czy były przeszukania i przesłuchania twoje? A zeznania sam składaleś, czy w obecności papugi, co by prawdy nie palnąć, która by pogrążyła? Sprawiedliwość każdego dosięgnie, nie miej wątpliwości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  "Przejrzysty Rynek" a decyzje KRRT
 • Zawisza wzywam do tablicy i odpowiedzi!!!
  Czy zapłaciłeś za spółkę Tempo, którą rządzisz? Czy może wspaniałomyślnie oddałeś, co nie twoje?
  Totalitarna cyfryzacja
 • Czy tegorocznego Sylwestra również autor spędzi
  na fizycznym przejmowaniu czyjegoś biura, by zachować tradycję? Dla niewtajemniczonych dodam, że tak pięknie autor żegnał rok 2010 w towarzystwie karków i ślusarza, wynosząc po nocy, gdy nie było już pracowników spółki, co się dało. Biznesman fachowiec, nie ma co!
  2 maja 2012: Biało-Czerwona Defilada
 • Repolonizować Zawiszę!!!
  Oddałeś, co nie twoje? Bo o zapłaceniu za ukradzioną spólkę Tempo wiem, ze nie ma mowy. Wielopłaszczyznowa działalność Zawiszy to taka, że w końcu poskładał sprawozdania swoich spóleczek, a tam same zera, żadnych przychodów, straty po "pincet" złoty. Dorobiłeś się na cudzej pracy i dalej jedziesz na cudzym. Jedno wiem, że koniec bliski, mogą skorumpowane sądy, prokuratorzy nieuki bronić takich person, ale są ludzie okradzeni i zapomnij, że odpuszczą....a wielu za nich moocno trzyma kciuki!!!
  Repolonizacja banków, po raz trzeci
 • @sosenkowski
  Znajomość z autorem nie pomoże już, bo prezesem nie jest, ale żadna nowość podawać się za kogoś, kim nie jest, np. wiceprezesa radia.....
  http://www.naszdziennik.pl/bpl_index.php?typ=po&dat=20090620&id=po41.txt
  11.11.11
 • Każdy powiniene robić to, co umie najlepiej
  polityka- marnie, blog- fatalnie, biznes - bez komentarza...Geneza powstania i funkcjonowania tego, co się tu ukazuje jest jedna - pycha, przekonanie o własnej wyjątkowości, bufonada, a tak naprawdę żenada, że absolwenta polonistyki i filozofii(najłatwiejsze zresztą kierunki do przebrnięcia) stać tylko na tyle.
  Ale może jeszcze będzie głośno i to jak, wszak jutro Polacy mogą odmienić ten kraj i oszuści, złodzieje, bandyci, pospolici gangsterzy trafią do ciupy. Strach już obleciał?
  Nergal i Behemot z Karczewa
 • Skompromitowaną na rynku osobę z wielomilionowymi długami
  to ja tu jedną widzę i jest nią Artur Zawisza. Skoro twierdzi, że do transkacji zakupu spółki Tempo doszło i od prawie roku nie zapłacił za udziały, to szybko licząc ma wielomilionowe długi i jest całkowicie skompromitowany.
  A przechwałki, że sąd coś zatwierdził, to proszę grzecznym dzieciom na dobranoc opowiadać. Lepiej pokazać, jakie kwity na węgiel zatwierdził, kto to złożył, kto sie podpisał itd.
  Wizna. Mit trwa
 • @raven59
  "W związ­ku z nie­otrzy­ma­niem przy­ję­cia Ofer­ty w ter­mi­nie, prze­sta­ła ona obo­wią­zy­wać, o czym, nie­zwłocz­nie, tj. 03.11.2010 r. udzia­łow­cy po­in­for­mo­wa­li Ob­la­tów. " - cytat z wywiadu
  jeśli tak to umowa miała być zawarta na zasadzie - oferta i jej przyjęcie w jakimś terminie. Jeśli nie został dotrzymany termin, to nie ma umowy. Idąc dalej nie ma umowy, nie ma transakcji, nie ma zapłaty. Pomijając już jakieś dalsze negocjacje(tak jakby chcieli podpisać umowę, a ponoć już mieli, co chcieli). Tylko jeden szkopuł - jak Zawisza stał sie właścicielem?
  Reasumując - to raczej pierwszy przypadek. Zastanawia wymiar karny, jasne, ale spójrzmy na działania w sprawie katastrofy i widać, jak w tym kraju nic nie działa.
  Jaka była rola Artura Zawiszy w przejęciu spółki Tempo?
 • @maxicaas
  ok, może się pośpieszyłem z wyciąganiem wniosków, ale jedno zdaje się być pewne, Zawisza włada spółką, za przejęcie której nie zapłacił ni grosza,
  to teraz proszę mi, ciemnogrodowi wytłumaczyć, co by było gdybym zwinął komuś sprzed domu samochód i nie zapłacił ani złotówki?!
  Jaka była rola Artura Zawiszy w przejęciu spółki Tempo?
 • @antonioiwaldi
  "złodziej, który daje się złapać..." hmmm...o kim tu mowa? bo zdaje się Maciejewski miał firmę, a Zawisza ją zwinął jakoś, a złodziej to przecież ktoś, kto kradnie cudzą własność i nie płaci za nią. Dobrze mówię?
  A co do przejrzystości, to przejrzysta transakcja to taka, gdy jak chcę kupić dom, idę z właścicielem do notariusza, umowa, wpłacam pieniądze i się wprowadzam.
  Tu(czemu Zawisza chyba nie zaprzecza, albo coś przeoczyłem), umowy nie ma, jakieś papiery za plecami właściciela, pieniędzy właściciel nie zobaczył, a Zawisza jak panisko mieszka w tym "domu".
  Jaka była rola Artura Zawiszy w przejęciu spółki Tempo?