Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Ntserver

 • po owocach go poznaje
  Większych pierdół ostatnio nie czytałem. Autor oczadzony od wielu lat antykatolicyzmem, pisze co mu mózgowia i duch swoisty podpowiada. Co ty wiesz o Norwegach i Norwegii? Nie ma różnicy miedzy heretykiem a lewakiem, metody i cele walki te same.
  RÓŻNICA MIĘDZY POLSKĄ, A NORWEGIĄ
 • tak tak
  https://www.youtube.com/watch?v=bFwkSYP1B0A
  Kim jest Miron ( ukr. Myron) Sycz
 • @AlexSailor 20:10:03
  Chłopie nie czerp wiedzy z "internetów", które powielają bzdury.
  Rozpoczyna się masowa emigracja przedsiębiorców
 • Pierdoły jakim wiele w internecie
  Chłopie, bo jak inaczej się zwracać do osoby, która ma myślenie jak chłop pańszczyźniany- mało wiesz, albo nic nie wiesz o działalności gospodarczej za granicą, o systemie podatkowym i ubezpieczeniowym w UE. Wierutne bzdury z których wielu tzw. przedsiębiorców korzystało przy optymalizacji ZUSu w UK, a które wprowadziły ich w długi egzekwowane obecnie przez komorników. Rejestracja firm osobowych za granica nie zwalnia z opodatkowania dochodowego w Polsce, jeśli ma się centrum życiowe w Polsce tj. dzieci, żonę i mieszkanie. Po drugie podatki i zusy europejskie są w większości wyższe niż w Polsce!!! A płacenie pod stołem pracownikom, nie płacenie np. niemieckiego zusu (Deusche Versicherung Bund) grozi nie tylko karami finansowymi, ale także więzieniem. Obciążenie kosztów pracy jest wyższe w wielu krajach UE niż w Polsce, jak również płace pracownicze. Chcąc działać na terenie Polski to też trzeba zarejestrować się do podatku VAT, spełniać przepisy administracyjno-skarbowe. Co do Europejskiego Ubezpieczenia Zdrowotnego to jest zasada, że zwrot za leczenie jest tylko takie jakie procedury medyczne są obejmowanie w kraju ubezpieczenia. Musi jeden z drugim "radca" zrozumieć, że np. w Holandii w ubezpieczeniu zdrowotnym jest tzw. udział własny np. 160 euro w roku pacjent pokrywa koszty leczenia, a następnie Kasa Chorych (prywatne ubezpieczalnie) pokrywa koszty, niektóre procedury są nie finansowane lub w niepełnym zakresie.
  Na zakończenie – jeśli cos przeskrobiesz w Niemczech w podatkach lub ubezpieczeniach to Polski Urząd Skarbowy zedrze ci skórę na rzecz Niemców i na odwrót. Pamiętaj, że np. Niemcy maja najbardziej skomplikowany system podatkowy na świecie a inne kraje też nie dają manny. Przeciętny przedsiębiorca musi płacić podatki od 42 % w górę, dotyczy to również spółek handlowych jeśli doliczymy opodatkowanie podziału zysku (dywidendy).
  Rozpoczyna się masowa emigracja przedsiębiorców
 • wsio w poradkie
  Ocień iteriesno po ruskie. Nam tolko ruskowo jazyka brak.

  Albo zamieszczamy po polsku albo wcale.
  Ostatni bój- bez zasad.Klucze do świata leżą w Aleppo
 • Nie używć Krzyża Pańskiego jak przemiotu
  O ile kontrola komisji wyborczych, przeciwdziałanie fałszowaniu wyborów jest rzeczą bardzo ważną, o tyle nie mieszajcie w to Pana Boga.
  "Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami, mówi Pan"
  STAWIAMY KRZYŻ PRZED PKW. ŻEBY NIE SFAŁSZOWALI WYBORÓW.
 • Może nie w temacie
  ale kto umiesicił reklame nowoczesnego gówna na portalu. Co żadna kasiora nie śmierdzi. Jak widzę pomazańców balcera to na wymioty się zbiera
  Koniec bajek
 • @Naftali 17:24:07
  a jak kociarze sobie odpuszczają niecne czyny?
  Co łączy spowiedź z Inkwizycją?
 • wielu siedzi
  Natomiast wielu, którzy jechali na rowerze po pijanemu oraz co wycieli drzewo bez zezwolenia, napluli w twarz przekupnemu urzędnikowi jeszcze siedzą.
  Znany gangster wyszedł na wolność
 • Minimalna emeryturaq?
  Porownaina minimalnej emerytury w UE sa adekwatne jak porównania minimalnej płacy w UE- czyli porównywanie krowy z psem. Przed porównaniem należy dokladnie okreslić składowe, podatki, ubezpueczenia, warunki dostepu, itp.

  W Holandii 1066 euro brutto emerytury państwowej otrzymuje sie za 50 lat pracy lub/i zamieszkania w Holandii, nie jest ona ani minimalna ani maksymalna tylko równa dla każdego uprawnionego nieżaleznie od potracanych skladek na ubezpieczenie spoleczne, ustalania corocznie w odniesieniu do płacy minimalnej. Inne świadczenia emerytalne w Holandii sa świadczeniami z prywatnych funduszy.

  W Polsce będa tylko emerytury minimalne, refinasowane przez budżet, ponieważ to jedyny kraj w świecie z systemem naliczania kapitałowego
  emerytury. Co oznacza, ze wszelkie krachy, dewaluacje, unieważnienie waluty pozbawia wartości zgrmadzony kapital w postaci zapisu komputerowego. Ile razy pieniadze traciły wartośc w Polsce w ostanich 50 latach?
  Minimalna emerytura w państwach UE
 • @circonstance 12:45:35
  Z całym szacunkiem, ale nikt z ludzi nie ma wiedzy kto jest potępiony. Również osoby " nieskazitelne" takiej wiedzy nie mają.
  Dorobek "ich ojców" – mordowanie więźniów na Rakowieckiej 37
 • @Mind Service 14:24:36
  Tak się zastanawiałem skąd to się bierze ludziom w umyśle.
  Twoje wyjaśnienie jest chyba najbardziej sensowne.
  Klechistan
 • Głupota?
  Niezależnie kto to wieści, należy się na tym problemem powanie pochylić. Komentarze raczej świadczą o naturze pieniacza niż o rozsądnym komentarzu.
  Należy pamiętać, że woda opadowa z odprowadzona z powierzchni placów i dachów w miastach jest zanieczyszczona związkami chemicznymi, które są powodem znacznego nakładu środków finansowych na ich oczyszczenie. Łatwiej bowiem oczyszcza się ścieki bytowe niż ścieki znieczyszczone chemikaliami typu oleje, smary, sól itp.
  PO chce podatku od deszczu w całym kraju
 • Ezawie powiedz kim jesteś? Jakie twoje imię?
  Czytając wiele twoich postow i artykułów zastanawiam sie kim jesteś?- dywagator? prowokator? destruktor? heretyk? ...?
  Kiedy przyjdzie królestwo Boga?
 • @bar-bara 16:27:35
  "Ja mam tez cos dla ciebie, poczytaj, a jak Bog da, zrozumiesz:
  http://www.biblia.info.pl/biblia.php"

  Zasadnicze pytanie: Którą wersję tłumaczenia czytać - Biblię Tysiąclecia czy tłumaczenie Nowego Świata. Bardzo się różnią pomiędzy sobą- ktora jest prawdziwa wersja?
  MILIARD OWIECZEK IDĄCYCH NA RZEŹ!
 • @bar-bara 13:27:14
  Po co masz się wysilać na tej stronie i swój jad tracić bezowocnie? Tutaj znajdzie każdy odpowiedzi na twe twierdzenia i wątpliwości, które w swym zaślepieniu siejesz- http://katolikos.republika.pl/m1.htm
  MILIARD OWIECZEK IDĄCYCH NA RZEŹ!
 • Bardzo dobry artykuł.
  A komentarze - ślepa nienawiść zaciemnia umysł
  DUCH: 4.DUCH ŚWIĘTY BOSKIM MIESZKAŃCEM DUSZY
 • @bar-bara 18:38:34
  Zgubiłaś się na prostej rzeczy. To było porównanie. Jak można podważać niezmierzone obszary dwóch tysięcy lat nauk Kościoła Powszechnego (katolickiego) nie mając o nich nawet odrobiny wiedzy? Ja nie mam takiej wiedzy i dlatego podstawowe prawdy wiary Kościoła Katolickiego przyjmuję za dogmat- tak musi być.
  Duch Święty , Rycerze Chrystusa Króla i Legalny Marsz Intronizacyjny w Gdańsku.
 • @bar-bara 18:15:32
  I tu tkwi twój błąd. Nie logika matematyczna a znajomość algebry pozwoliłaby Tobie zrozumieć to co napisał Archeo. Nie chce obrażać, ale nie masz pojęcia o matematyce wyższej.
  Duch Święty , Rycerze Chrystusa Króla i Legalny Marsz Intronizacyjny w Gdańsku.
 • @bar-bara 17:08:56
  Archeo z całą pewnością wie co napisał. Natomiast jeżeli człowiek znający jedynie zasady arytmetyki podważa wielowiekowe osiągnięcia wiedzy w dziedzinie algebry (to też dział matematyki) to można mu jedynie współczuć i wybaczyć jego głupotę, bo nie wie co czyni.
  Duch Święty , Rycerze Chrystusa Króla i Legalny Marsz Intronizacyjny w Gdańsku.