Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze rob london

 • @ninanonimowa 23:00:28
  a co zrobili Islandczycy ze swoimi pseudoelitami politycznymi i finansowymi po krachu finansowym ??? - powinnismy zrobic to samo.
  Czego chcesz od nas Michale Falzmannie?
 • @patrzący od nowa 20:20:50
  ty sie puknij w czolo z Kaczynskim ... on chyba jest w opozycji
  Czas Karłów odc. 32 – Polska - państwo mafijne …
 • well ...
  „Newsweek” dotarł do zapisu kolejnych rozmów Edmunda Klicha, polskiego przedstawiciela przy rosyjskim Międzypaństwowym Komitecie Lotniczym, który zajmował się katastrofą smoleńską.

  nagrywal no i dobrze ... moze czegos sie dowiemy ... a powinnismy
  "Trzeba podsłuchiwać". Edmund Klich znowu kogoś nagrał
 • jestem
  calym sercem z wami i podpisze sie pod kazdym listem domagajacym sie uwolnienia Slomki ale to zdjecie chyba jest manipulowane bo nikt nie zostawia aresztantowi krawata, paska od spodni czy sznuruwek od butow ... no takie sa zasady o ile dobrze pamietam ...
  W OBRONIE ADAMA SŁOMKI
 • well ...
  powinien dostac dozywocie.
  Napisał na Facebooku "Bóg nie istnieje" i grozi mu za to 5 lat
 • maybe that's enough ???
  He was one of you. Today his wife Ewa Blasik is fighting for keeping up his good name in Poland. He was and is blamed by pro-Russian and German circles to force Polish pilots to land in bad conditions in Severnoye Smolensk what killed Polish President and the others ona board TU-154 M.
  It never happened. Last proves showed that gen. Blasik did not interfere in crew actions during landing in Smolensk.
  Anyway all the lies are being repeted by so-called Polish government and mainstream media.
  Gentlemen,
  officers and soldiers of NATO Forces,
  how you can allow to insult one of you who is dead and cannot defend himself anymore so his wife in mourning has to do it.
  No more defenders ... his brothers in arms left him behind enemy lines.
  Is it NATO officers who leave their comerade behind the lines ???
  Where is your honour and courage ???
  Today gen. Blasik is insulted, tomorrow you will be insulted by Putin's regime for the crimes you have never done.

  wyslane do kwatery glownej NATO

  Gość (nv), sob., 14/01/2012 - 15:01
  Rozmowa mec. Bartosza Kownackiego, pełnomocnika pani Ewy Błasik
 • @WojtekCy.
  to chyba Malgorzata ... troche przybrala ... ale kopa to ona ma :-)
  Czystki w TVP. Czołowa prezenterka "Wiadomości" wyrzucona
 • well ...
  tu maz, tam siostra ... a gdzie jest bratanek wujka po kadzieli ???
  it's not our war ... nie sadze aby ta pani byla kims szczegolnym w odzyskiwaniu suwerennosci przez Polske czy w innych sprawach.
  Czystki w TVP. Czołowa prezenterka "Wiadomości" wyrzucona
 • @interesariusz
  za jaka miedza ???
  Afganistan jest daleko i nie powinno tam byc polskich wojsk bo to nie nasza wojna;
  natomiast podtrzymywanie bliskich wiezi w panstwami nadbaltyckimi, Slowacja, Czechami, Wegrami czy Rumunia lezy w naszym nejepiej pojetym interesie zwlaszcza w kontekscie niewydolnosci NATO w Europie i polityki resetu Obamy.
  Jak sie nie obronimy wspolnie sami przed Rosja, to nikt nas nie obroni.
  Trzeba pamiętać!
 • no raczej
  drugie pluco lewicy :-)
  Klub Solidarna Polska - „DRUGIE PŁUCO PRAWICY”
 • @t-rex
  Ja tam w każdym razie pozostaję w nadziei, że może Tusk się przeobrazi pod wpływem zakuwania angielskiej deklinacji??? Wszak niezbadane są ścieżki Pana...

  jezyk angielski nie ma deklinacji ...
  Zapłacimy za lekcje języków obcych Tuska
 • zdaje się ze tylko w Ameryce Północnej
  państwo pozostało na tyle silne aby ścigną banki i wymusić na nich działania w interesie amerykańskiego konsumenta ...
  europejskie banki i rządy sa w symbiozie i olewają szarych obywateli od których, gdy są w kłopotach, biorą pieniądze jak miś Uszatek wybiera miód o ciężko pracujących pszczół ...
  ideolog, karierowicz i populista Obama zrobi wszystko aby rzadzić przez nastepną kadencje ... rządzić nie będzie, jak podkreśla mój czarny przyjaciel w Londynie bo zbyt dużo spieprzył, ale banki ścignie tym razem dla dobra Amerykanów w USA ...
  jak się sytuacja dalej rozwinie zobaczymy, ale banksterzy ciągnacy od rządu czyli nas podatników ogromne fury pieniędzy aby ustabilizowac ich bilans płatniczy wydaje się kończyć ... przynajmniej w USA ... ludzie traca cierpliwość ... polityka wychodzi na ulicę ... co dalej ... zobaczymy ... w końcu w USA mamy do czynienia z największą demokracja na świecie, gdzie vox populi vox Dei est.
  Banki w USA pod ostrzałem nadzoru
 • Mr Gwiazdowski
  podstawowa rzecza, która powinna być dokonana w Europie jest klarowne rozdzielenie interesów banków i i banksters od państwa.
  Za każdym razem jak prywatne banki nawala a mimo to to ich szefowie biorą ogromne bonusy, ja jako europejski tj. polski czy brytyjski podatnik muszę za to płacić.
  Banki niech zaczną pracować na własną rękę ponosząc ryzyko nietrafionych przedsięwzięć.
  Państwa europejskie powinny zupełnie oddzielić isę od działalności bankowej mafii ... mają ku temu siły i środki ...
  W tej chwili banksterzy nas okradają ... euro jeżeli ma upaść ... niech upadnie ... a Europa od tego nie zginie ... przeżyje wstrząs i pójdzie dalej i osiągnie sukces, bo Europę narodów stać na sukces, ale sukces jest niemożliwy w przypadku kontynuacji Europy brukselskiej tj. w pełni zintegrowanej i zuniformizowanej pod dyktando Niemiec i Francji.
  Bankierzy - Reketierzy
 • @Hrabia Ups-Gafa
  zło rozprzestrzenia się z powodu zaniedbania przez nas krzewienia dobra
  Konferencja Antoniego Macierewicza - film!!!
 • @jakk
  w Londynie bardzo ladnie ... w tej chwili :-) ...
  Anglicy coraz bardziej sceptyczni w wydawaniu pieniedzy na cele unijne czy tzw. wspolny unijny budzet; ostro zaczeli ciac wlasne wydatki publiczne, w tym na administracje; zaczely sie demonstracje i strajki; wiekszosc Anglikow jednak rozumie ze Partia Pracy zbytnio zaszalala przez ok. 12 lat rzadow; zobaczymy co dalej.
  PAWEŁ WIECZORKIEWICZ... Historyk wart przypomnienia!
 • najtrafniej
  to co wydarzylo sie we wrzesniu 1939 roku nazwal i zdefiniowal Leszek Moczulski, Wojna polska 1939.
  To byla po prostu: wojna polska 1939.
  Byl to niewatpliwie najwiekszy konflikt zbrojny w Europie po I wojnie swiatowej nazywanej Wielka Wojna.
  II Rzeczpospolita zreszta miala takze swoja wielka wojne przeciwko bolszewikom 1920 roku tyle ze wowczas Niemcy nie mialy mozliwosci zadania nam ciosu od zachodu to i zwyciezylismy.
  PAWEŁ WIECZORKIEWICZ... Historyk wart przypomnienia!
 • @nikander
  Mr Nikander,
  nic na Pana nie padło; Polacy maja dość roli ofiary; klienci którzy mordowali Polaków na Wołyniu są winni zbrodni ludobójstwa; tam się działy rzeczy niewyobrażalne z punktu widzenia cywilizowanego człoiweka; taka jest brutalna prawda;
  dzisiaj podobnego kalibru zbrodniarze jak gen. Mladic czy inni są poszukiwani międzynarodowym listem gończym jak pospolilici kryminaliści ... a Pan usiłuje ich w jakiś sposób usprawiedliwiać wstawiając kontekst historyczny i to niezbyt trafnie ... i tutaj jest problem;
  ja mam szacunek dla innych poglądów, ale wszystko ma swoje granice ... czego nie zrobili Niemcy czy Rosjanie zrobili Ukraińcy ... wysługując się szczególnie Niemcom;
  ja całkiem dobrze znam rozterki ukraińskie czasu II wojny, ale nic nie usprawiedliwia ich ludobójstwa na Wołyniu i w Galicji, NIC TEGO NIE USPRAWIEDLIWIA, taka jest brutalna prawda; to było kompletno dno, zaprzeczenie człowieczeństwa, bo albo jesteś żołnierzem/bojownikiem/partyzantem albo jesteś bandytą najgorszej proweniencji; rozróżnienie jest klarowne - patrz: Inka jako sanitariuszka mjra Łupaszki;
  ta eskalacja bestialstwa w Europie powtórzyła się dopiero na Bałkanach w latach 90tych XX wieku i gdyby nie USA nie wiadomo jak długo by trwała.
  KATYŃ - WOŁYŃ; „humanitarne” ludobójstwo i sadystyczna rzeź...
 • @Marek Kajdas
  no zasadniczo ma Pan rację ... nie chciałem tego tak dobitnie prezentować.
  Pozdrawiam
  KATYŃ - WOŁYŃ; „humanitarne” ludobójstwo i sadystyczna rzeź...
 • @nikander
  bo piszesz ,,hełmszczyzna'' nawet bez ,,ch'' na początku like ,,hołmszczina'' z ukraińska ... najpierw naucz się dobrze języka polskiego potem pisz.
  A poza tym historycznie to jest Ziemia Chełmska, po polsku.
  KATYŃ - WOŁYŃ; „humanitarne” ludobójstwo i sadystyczna rzeź...
 • @nikander
  szkoda klawiatury; my jesteśmy wam bardziej potrzebni niż wy nam - proste;
  rachunek krzywd w XX wieku wieku jest niewspółmierny; określić zbrodnie UPA jako zezwierzęcenie to obraza dla zwierząt, bo te zabijają, gdy muszą;
  stało się coś co trzeba wyjaśnić do bólu, do samego końca; twoi ludzie zamiast walczyć przeciwko Niemcom czy Rosjanom mordowali Polską, bezbronną ludność cywilną; tak postępują tchórze czyli ,,żołnierze'' UPA; zbrodnie są dobrze udokumentowane przez Siemiaszków; trzeba się uderzyć w piersi i błagać pokornie o wybaczenie a wtedy możemy rozmawiać o dobrosąsiedzkich stosunkach, inaczej będziecie zawsze część Polaków przeciwko sobie i jestem przekonany że historia waszych zbrodni na Wołyniu i w Galicji będzie coraz głośniejsza tak jak zbrodnie Turków na Ormianach;
  aż Polacy wybiorą taki rząd, który za pięć dziesięć lat wydusi z was przeprosiny ... bo to co zrobiliście jest ewenementem historii na skalę światową.
  KATYŃ - WOŁYŃ; „humanitarne” ludobójstwo i sadystyczna rzeź...