Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze gnago

 • Mimowolny agent NWO
  Marycha tytoń a nawet alkohol to substancje lecznicze. Oczywiście w odpowiednich dozach. Niech autor walnie sobie nie cykl zastrzyków z antytoksyną na wściekliznę ale dziesięciokrotną dawkę. Za komuny świetnie się sprawdzały papierosy dla astmatyków z działką maryśki. A tak swym nawoływaniem sugeruje trucie się produktami Wielkiej Farmy
  "Wojska powietrzno-kosmiczne"
 • @Jan Paweł 08:11:53
  Zauważnie Msza rytu Rzymskiego, odwrócony od wiernych
  W PRL-u dochodziło do masowych morderstw dzieci...
 • A Doktor Kościoła Augustyn jest dalej
  za takiego uznawany? Onże dokładnie ustalił swą świętością, bo przysługuje mu to przed imieniem decyzją głowy KK. Kiedy to twór cielesny w macicy kobiety otrzymuje duszę i staje się Człowiekiem. Za PRL ściśle raczej przestrzegali tych zaleceń.
  A negacja Decyzji Boga o obdarzeniu Adama i jego potomstwa wolną wolą , przez upieranie się przy zakazie jest bluźnierstwem.
  Sugerowałbym marchewkę niz groźby kija
  W PRL-u dochodziło do masowych morderstw dzieci...
 • A może
  Zwyczajnie odzwyczaili się od życia w cywilu, konieczności zarabiania i z czasem z bohaterów stawali się bandytami
  Gdzie najliczniej walczyli Żołnierze Wyklęci.
 • @Uchoigielne 17:22:23
  "W 1897 roku w USA profesor Morrow i Dr. Teed zbudowali konstrukcje, która miała na celu pomiar wklęsłości, wzg. wypukłości oceanu. No jak myślicie, jakie były wyniki pomiarów? Oto one: Na długości tylko 3,8 km ocean znajdował się 1,22 m powyżej punktu odniesienia"

  A już w naszych czasach wysłano parę satelitów ze sobą związanych celem pomiaru niejednorodności pola grawitacyjnego Ziemi. I są na wodzie prawdziwe góry jak i doły bo tzw. poziom morza jest arbitralnie przez jajogłowych przyjęta średnią
  teoria płaskiej ZIEMI
 • @wk..ny 12:48:49
  A zastanawiały obliczenia sprzed wojny że serce jest za słabą mechanicznie pompą aby rozprowadzić krew po całym ciele. I tak jest faktycznie
  teoria płaskiej ZIEMI
 • @wk..ny 12:20:06
  Te infantylne dążenia do świata dwubiegunowego zły-dobry jest idiotyzmem u dorosłego, a u dziecka etapem rozwoju.
  Oszukują nas ci co sami tkwią w oparach tego oszustwa.
  Nauka to dążenie do prawdy, a mamy dogmaty wbrew faktom bo tuzy w tym się wychowały. I mamy niszczenie artefaktów i co gorsza ludzi.To nie ręka nieznanych organizacji a ułomna natura ludzka. Dlatego mamy skoki wiedzy tj starzy muszą wyzdychać to nowe stanie się nowym dogmatem. Wada edukacji na świecie
  teoria płaskiej ZIEMI
 • @AlexSailor 11:22:54
  Mieszasz chłopie teorie ewolucji z katastrofizmem . Dla mnie argumentem za ewolucją jest cykl przemian zarodka od zygoty do porodu wszystkich
  istot, co do ssaków najłatwiej tu o fotki, ryciny. A dopuszczasz że obie teorie są prawdą? Bo przy człowieku ktoś ewidentnie kombinował tj zubożony genotyp.A nauka jest konsekwencją zaawansowania wiedzy i poczynionych założeń. Pouczające jest jakzmienia ła się wiedza o słoneczku ognisko no wielkie.....
  kula węgla kamiennego cosik rozpalonego
  teraz reaktor syntezy jądrowej.

  I ignorowanie danych i teorii wszechświata elektromagnetycznego
  teoria płaskiej ZIEMI
 • @staszek kieliszek 03:05:38
  "Wspolczesnie mowi sie nam , ze istnieje satelitarny system GPS. Nie jest wcale satelitarny ale na wiezach naziemnych.Jak leci samolot nad oceanem to radary ani zadne inne przyrzady nie wiedza gdzie jest.
  Hm i nic dziwnego w tym gdzie te wieże GPS na środku Pacyfiku. , Atlantyku , pustyni etc. Czy może niewidzialne kosmitów współpracują, czy dla odmiany siły demoniczne tak dają.
  Jak leci samolot to ma krótkofalówkę jedynie , jakby miał radio na falach długich to .... zorientuj się sam "inżynierze"

  Ewidentnie wszyscy marynarze, żeglarze to notoryczni kłamcy, albo ofiary prania mózgów.

  Dawno dawno temu słowo człowieka miały swoją wartość dzisiaj bez rozumu kwestionujemy czyjeś słowo relację. Trza wrócić do pojedynków
  teoria płaskiej ZIEMI
 • podobnie przedstawia się sprawa z autami
  Nielogicznym jest że ludzkość miałaby używać tworu efektywnie wykorzystującego paliwo w około 40%.
  Podobnie z komorami więźniów obsługujących wymieniano wedle potrzeby. Relacje świadków którzy przeżyli obozy, wszyscy bezinteresownie kłamią?

  Zatem barak ze ścianami szczelnymi na tyle aby zapewnić zatrucie ofiar. Bez wystawiania aktu zgonu, badań bez kitli, strojów ochronnych etc. dla obsługi pomieszczenia ,bez drzwi gazoszczelnych. Szybciej aniżeli metodą ubecko/enkawudeowską . A że żywy trafia do pieca, rzadko ostygli na stosach ciał nawet z powodu uduszenia jeśli na dole stosu
  Zyklon B: Od uśmiercania chorego drobiu po skazańców
 • Bez przesady
  "W filmie 'Shoah' – Lanzmanna widzimy polskich wieśniaków gromadzących się przy torach, którymi przejeżdżały pociągi śmierci. Żydzi z zaplombowanych wagonów błagali ich o ratunek a ci pokazywali im znak śmierci na szyi".

  "Nikt z Polaków nie walczył o uratowanie dzieci z warszawskiego getta. Przechodzili obojętnie, patrząc na nie, gdy umierały wychudzone do ostateczności".

  "Doprawdy Polacy chcą zapomnieć o tak ogromnej odpowiedzialności? Izrael potwierdza, że nie pozwoli na to".

  Panno Fiammo, proszę nie przesadzać z tym Ubóstwieniem Polaków . Naprawdę przeciętny Polak nie ma wzroku Supermana przenikającego ceglany mur czy nawet parkan z desek, aby widzieć umierające dzieci.

  Także przeciętny wieśniak nie ma i nie miał na podorędziu działka, czy zwykłego karabinu. Magazynu z strawą dla ludzi z odbitego pociągu również brak jak i możności spuszczenia manny,, czy odparcia niemieckiej odsieczy.

  A Izraelowi tez cokolwiek możemy przypomnieć
  Żydowski jazgot we Włoszech
 • @Jan Paweł 19:03:49
  Zaś co do źródeł o składaniu ofiar przez Słowian, to chyba nie spodziewasz się, że wskażę Ci konkretne akta np w jakimś oddziale Archiwum Państwowego czy IPN?
  Nie ulega wątpliwości, że Pan Grzegorz Braun odpowiada na to pytanie w sposób wystarczający na naszym etapie poznania świata.
  Być może kiedyś będziemy mieli rakietę, która będzie szybsza od światła i będzie można obstalować u niej, by dogoniła promienie światła sprzed Chrystusa i zobaczyła w realu, jak to wtedy było.

  Podpowiem Ci, że z całą pewnością, za probierz Prawdy możemy przyjąć kryterium radzenia sobie ze złymi duchami.
  Czy widziałaś kogoś wyznającego "religię" słowiańską, który walczyłby ze złymi duchami? Bo ja nie słyszałem o nikim takim innym, spoza kręgu Kościoła RK.
  A chyba nie zaprzeczysz, że żyjemy w takim świecie w którym coś takiego jak świat duchowy, istnieje?
  Zatem podejrzewam że nie obrazisz się za informację która podam żeś osobiście odpowiedzialny za rozliczne zgony bogobojnych moherów którym obnażałeś istotę Bożego podobieństwa do twego ciała ujawnianego owieczkom po mszy spod twego ceratowego płaszcza. Oczywiście bez źródeł, w końcu każdy może mieć jakieś widzimisię wspomagające jego poglądy tak jak ty . A czy gorliwy katolik pamięta: nie czyń nikomu co tobie niemiłe. Kochaj bliźniego swego jak siebie samego.
  Słowianie i żydzi a ofiary z ludzi
 • @AgnieszkaS 20:37:41
  Kochanie ty czyjeś... zajrzyj tu :http://przeczywistosc.pl/pizzagate/ i przekonaj się jakże jesteś w błędzie
  Słowianie i żydzi a ofiary z ludzi
 • słusznie
  Należy bić się w piersi za czyny jakiś Lechów przeciw Carogrodowi i jego legionom. Owszem likwidacja Bizancjum powiodła się po latach, ale skutki uboczne czynów tych asów wywiadu (czy wypędzonych?) Lechii odczuwa dziś cały świat Zbałamucenie wizjami wżenionego w majątek głupca było łatwe, zdalne kierowanie nie
  Kardynał Nycz postuluje „dzień islamu” w polskim kościele
 • Osobiście
  jak patrzę na rachunki za gaz to kurwica na Rosję i PGNiG zarazem ogarnia Tow. Putin zawyża ceny za gaz a rodzima firma szachrai z gazem i efekt 1000 zł miesięcznie za gaz. A czy Ławrow sięga pamięciom do polskich podarków typu zaniechanie Jamału II i kar za to. Umowa w horrendalnych stawkach na dekady. Traktowanie per noga przez aparatczyków od lat 50-tych typu: konieczność budowy Naftoportu przez Gierka bo towarzysze przyznali deputat ropy do przerobu niższy od NRD.

  Zatem zaczynać należy od siebie
  Cyniczna gra rusofobii
 • teatr
  Siadłem przed telewizorem oczekując zapowiadanego filmu dostałem teatr telewizji z scenariuszem istoty co o historię otarła się jedynie w szkole. I to widać w ciągu pierwszych 15 minut które wytrzymałem. Może jakiś świadomych konsultantów, może scenarzyści zainwestują w jakieś samodziały dla gminu. Najmniej to wymiana reżysera scenarzysty....
  „Świat według Piastów”
 • Zgroza
  Gdy pomyślę o dziatkach z cyrklami w rączkach kreślących koła na geometrii.
  Zdrowia życzę i używania daru Boga wolnej woli!!! I samodzielnej interpretacji i korzystania różnych źródeł. A zapędy autorytetów do nieomylności z samej istoty są szatańskie
  Znaczenie koła w okultyzmie
 • formalnie
  Ani chybi jasnowidz z rocznym wyprzedzeniem, alboli literówka. Podpisał w 2017 czy w 2018 ?

  "Te spekulacje są wiązane z rozkazem wykonawczym prezydenta USA o walce z naruszeniami praw człowieka i korupcją podpisanym 20 grudnia 2018 i obowiązującym od północy 21 grudnia"
  Czy Hilary Clinton jest w areszcie domowym?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:03:20
  Całkowita racja gość zmanipulowany yankeską propagandą i dręczony po nocach reptiliańską chucią. to i sadzi brednie jak potłuczony. Pewnie niejedną pizzę z barakiem obalił a z braku tychże jak goście wykrwawili cały zapas sam za pizzę robił
  Żale starsziny Iwanowa – s nowom godom...
 • @Docent zza morza 13:57:20
  "10-15 milionów w...wionych Ukraińców jako "mniejszość narodowa" rozsadzająca Polskę od wewnątrz? "
  Skarbie oni zagłosowali nogami jak przyszło bronić ojczyzny teoretyczny Polaku w poglądach jankesie.
  Żale starsziny Iwanowa – s nowom godom...