Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze gnago

 • @Jasiek 16:11:28
  I o to chodzi, i o to chodzi...
  Co komu szkodzi prywatna armia jak nikomu nie wyrządzono krzywdy?Tak juz było przed ustawą w roku 2000 o licencji dla ochrony. Była armia ok kilkudziesięciu tysięcy posiadaczy prywatnej broni do użytku służbowego.
  komuś polało po nogawkach na rzadko i w mig zorganizowano ustawę
  Broń w każdej szufladzie?
 • @Stara Baba 21:47:55
  "Uwierzcie że zanim sięgniecie po broń czy z sejfu czy z innego, niedostępnego dla waszych dzieci lub odwiedzających was przyjaciół miejsca, wasz mózg będzie już na podłodze i tyle będzie z posiadania broni. Prawo to jest wodą na młyn dla korporacji zbrojeniowych i nic więcej." Uwierz że mózg sprawcy tego pierwszego odmózgowienia po chwili sam będzie rozbryźnięty strzałem zaalarmowanego hukiem sąsiada
  Broń w każdej szufladzie?
 • Czemu traktujecie innych jako głupszych agresywniejszych?
  Pod rozwagę podaję że każdy z nas posiada w domu czy wręcz pod ręką broń o udowodnionej morderczej skuteczności przez całe tysiąclecia. To zwykły ignorowany nóż. mamy po kilka ,kilkanaście w każdym domu. Ja osobiście na żywo żadnej walki nożowników nie widziałem. media nie donoszą o OIOM-ach przeładowanych ofiar dźgnięć ,pochlastań etc. . Tak samo byłoby z bronią palną.


  Absolutne pozwolenie na nabywanie z ulicy? Tak na dowód i ściągnięcie danych biometrycznych typu odciski palców ucha, tęczówki i skanu podczerwieni rąk Owszem amunicja z wkładką elektroniczną aby po wystrzeleniu pocisk wiedział z czyjej lufy wyleciał. No i na lufie kamerka. Już teraz ceny broni palnej są zaporą dla większości mieszkańców zarabiających w Polsce.
  Broń w każdej szufladzie?
 • Widać że z daleka i szczegółów brak tych decydujących
  Zwyczajnie szeregowi Ukraińcy nie chcą bić się za cudze interesy oligarchów i ich jankesko semickich prowodyrów. Wystarczy porównać statystykę Polski po ingerencji Leszka B. z sitwą w roku uzyskania niepodległości przez Ukrainę z tąż Ukrainą ówcześnie.
  Dobra zmiana, żadna zmiana-widziane z USA
 • @Zawisza Niebieski 18:32:27
  "Płacą za to przemytnikom ogromne pieniądze. Czy robią to dla własnej przyjemności? To USA, Wielka Brytania, Francja, ale też i my (bo po diabła wysyłaliśmy tam wojska) ponoszą za to winę." A skąd ci pasterze bez zawodu wykształcenia zdobyli takie sumy? To koszt budowy domu w Polsce. Rzecz niemożliwa dla wykwalifikowanego robotnika w Polsce.
  Dziwi u pana taki brak krytycyzmu i refleksji.
  Z Polski w ciągu wieków uciekali ci co ich było stać. Większośc Polków w czasie wojny uciekli max kilkaset kilometrów w czasie wojny i wracali na domowe pielesze
  Kościół Polski wkroczył na drogę konfliktu z papieżem?
 • @rabszak 15:34:04
  Brak pejsów, mycki hałatu. Hitler wystawiłby świadectwo aryjskości a już na pewno członka goralenvolk. Zatem zażydzenie ew. mentalne i to u syna
  Kościół Polski wkroczył na drogę konfliktu z papieżem?
 • No co wy
  Lekarz jest od leczenia nie wyleczenia, czyli usuwa objawy. A teraz nawet nie leczy a realizuje procedury medyczne dostosowane do danego przypadku medycznego.
  Drożdżyca, czyli plaga, ukrywana przez dzisiejszą "medycynę"
 • @Zbigniew Jacniacki 10:43:11
  Kazimierza Mnichem zwanego , bo odnowił KK na terenach polskich i zrzekł się praw i tytułów.
  A chucpa z krzyżakami jest fałszerstwem
  A Szwedzi zapłacą za „Potop” ???
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:58:15
  Służbowo wszyscy...... inteligencję odzyskują przy kasie. Tam wolni są od dyspozycji partyjnych
  A Szwedzi zapłacą za „Potop” ???
 • hm ciut stare
  Osobiście sugerowałbym zwrot kradzionego w wersji minimum postawienie przy eksponatach prawnie usankcjonowanej wywieszki depozyt muzeum z Polski. A zwrot sum bajońskich z odsetkami jest bardziej interesujący akurat starczy na ew,. ekwiwalent dla Niemiec za odebrane Ziemie zachodnie wliczając Meklemburgię.
  A Szwedzi zapłacą za „Potop” ???
 • u gryzonia
  rodem z Syrii obie pozycje są osiągalne
  Majeranek, a sprawa Polska
 • @Oscar 19:49:36
  Na razie to mają problem z "wyludniającymi" się landami między Odrą i Łabą
  Die Welt straszy Polskę wojną
 • elementarnym
  Dobrym początkiem były zwrot zrabowanych depozytów, lokat zwykłych obywateli z banków w Polsce. Z odsetkami i 50% domiarem za bezprawność i bandycki charakter
  Die Welt straszy Polskę wojną
 • @Andron 14:58:30
  Spoko za to Szwecja uchwaliła na odwyrtkę bajdurząc cos o wolności i szkodliwości szczepień
  Włoscy Żydzi boją się "faszystów" antyszczepionkowych
 • osobista interpretacja
  A może do końca swoich dni skazani są na ofiarę skutków ubocznych szczepienia? Choć to we Włoszech sąd przydzielił odszkodowanie i uznał autyzm za skutek powikłań poszczepiennych w jednym znanym mi przypadku.
  Włoscy Żydzi boją się "faszystów" antyszczepionkowych
 • leczenie doświadczeniem
  A może suchewyczowi zabrać rodzinę, do Włoch na plażę. Czy do Francji , w chałupie urządzić zdrową mistyfikacje mordu bez ciał
  Pluńcie Lachom w mordę
 • @Husky 22:25:51
  Pierogi ruskie zwane przez Rosjan i Ukraińców polskimi. Jako że wymyślone w województwie ruskim zwane w Polsce ruskimi
  Stalówka i papier
 • ?
  A skąd te dziwne milczenie w sprawie możliwości odwołania posła senatora nie spełniającego swych obietnic wyborczych
  Mordy zdradzieckie i pozostałe
 • @staszek kieliszek 10:19:47
  Ot grubasek towar przyjąłby ale przepakował i ogłosił rolnicze zwycięstwo idei dżu-cze. Także Stasiu drogi Machiavellemu to na razie możesz taśmę do sławojki podawać. Ale w krajach z wolnymi mediami pomysł miałby sens.
  Trump, obrona cywilizacji, niemieckie kłopoty
 • Ot rozum
  Najpierw kłopoty sprawili rozwalają zrozumiałe rządy dla tubylców, likwidując ich despotów. Tump mimo że nowy cuchnie NWO i jankeską polityką ostatniego stulecia. Przypomnę finansowanie adolfa i jednocześnie szczucie frajerskiego Becka
  Trump, obrona cywilizacji, niemieckie kłopoty