Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze bolko1

 • Szanowny panie Wiesławie P tak po pierwsze
  to z calego serca dziękuję panu za zdjęcia z marszu niepodległości z przyczyn objektywnych nie mogłem się przemieścić z Olsztyna do Warszawy ale sercem byłem i jastem zawsze z Wami rodacy.Po drugie to pozwolę so zadać panu pytanie kto pozwolił niemieckim hitlerjugend przyjechać do Polski,do Warszawy na bicie bejzbolami naszych rodaków?To,że Polakom pracującym na terenach dawnej NRD nie wolno jest wjechać z Polskimi tablicami rejestracyjnymi,pracować tam w dawnym NRD to słabość POlskich wszystkich rządów od czasu po 89 tym roku.To jeszcze wnuk hitlerowca dopuszcza do rozrób bojówek hitlerowskich potomków adolfa przy cichej aprobacie policji.Myślę,że będzie więcej materiału filmowego z tego marszu.Wtedy trzeba zgłaszać wszystko do prokuratur jakie kolwiek one są w końcu będą musiały zareagować prawnie.
  Marsz Niepodległości - słowem i obiektywem uczestnika
 • Dziękuję komentatorowi;
  Dziękuję komentatorowi ZX9R za wyrażenie w kilku bardzo mądrych słowach wielkiej straty dla Polski i znów rusy przelali naszą Polską krew na swojej ziemi.
  Zamordowana Polska !!!
 • bolko1
  ubrania pasażerów zostały z nich (jakąs siłą)zerwane???Należałoby zapytac "ekspertów"z komisji Millera cóż to była za siła?Lecz najlepiej zapytac niezależnych ekspertów np. z NATO.Patrzę tak so na tą komisję Millera i myślę,że oni nie działają na dobro ofiar tragedii,na dobro kraju,który ich utrzymuje,myślę,że oni są po to by wymyślec najbardziej skuteczny sposób ominięcia prawdy.Ale bezlik kłamstw powoduje,że nie wiedzą już gdzie jest kłamstwo,gdzie prawda(wywiad Millera z redaktorem to pokazuje wyraźnie).Oni,winni tego ludobójstwa już dawno POwinni siedziec za to do czego dopuścili.Najgożej wypada tu NATO,przecież zginęło całe dowództwo NATO i prezydent dużego NATO-wskiego państwa.Pomużcie nam przecież wiadomo że premier zamieszany w zamach stanu nie upomni się o waszą NATO-wską pomoc.
  Cios, który nie został rozliczony.
 • Czy takie zero może byc postawione do karnej odpowiedzialności
  za swoje kłamstwa mowa o tomaszu hybkim.Moim zdaniem rodziny ofiar zamachu stanu w Smoleńsku powinny podac takich "ekspertów na ruskim żołdzie"do sądu a jak to nie zmieni ich to do Strasburga.
  Kto wylansował tego durnia, Hypkiego?
 • Słusznie podnosi pan sprawę "wspólnego mianownika""przypadkowych
  zgonów"pana Zielonki,Michniewicza,Wróbla i Rosiaka.Jedno jest pewne,koalicji "rządzącej"nie jest PO drodze do wyjaśnienia tych śmierci.Musi się zmienic rząd i mentalnośc POlaków a to prędko nie nastąpi, chociaż zaczyna się już pomału rozjaśniac myślenie POlaków.
  Wróbel i Michniewicz….
 • Pozdrawiam pana panie AM - zdrada,jak można oddac oprawcom
  prawie 100 ludzi czarne skrzynki.Czy na tuska i komora nie ma już skutecznego prawa? Ten czyn "poniżej pasa"dowodzi,że dokonano zamachu na prezydencie,małżonce jego i 94 ofiarach bestialskiej zbrodni.Prawda musi zwyciężyc przecieżoni byli członkami NATO i NATO powinno nam Polakom pomóc.A my powinniśmy pomóc NATO i nie nazywac tej tragedii "katastrofą".To nie była katastrofa.
  Antoni Macierewicz: Tusk powinien odpowiadać przed sądem za działanie na szkodę państwa.
 • Pan Petelicki nie powinien używac słowa "katastrofa"
  jeśli już to tragedia-to nie była katastrofa.
  Zdjęty ze Wprost wywiad Gen. Petelickiego o raporcie ws. przyczyn katastrofy smoleńskiej
 • @brian
  Kiedyś w więzieniu bardzo mi pomógł Ksiądz Hubert Nokelski bardzo chciałbym go spotkac jeśli jeszcze żyje,było to na początku lat 70-ych.Z drugiej strony ciężko jest dorównac takim autorytetom jak JP II, Ks Małkowski,Zalewski i Nokelski.Brian ja pamiętam jak wtedy gnojono księży za byle co a ksiądz to tylko kapłan nie komandos i nie każdy wytrzymał bolszewickie ataki,przecież wtedy z kościołów robiono magazyny a księżom robiono pranie mózgu i każda wiara była dobra prucz katolickiej.Chyba nie rozgniewa Cię moja wypowiedź.
  K. K. - Kościół Konformistyczny
 • Boże broń ks. Małkowskiego.Precz z komuną!!!!!!!!!!!!!
  Drogi księże Małkowski wczoraj byłem na uroczystych obchodach rocznicy zamachu stanu w Smoleńsku,bardzo chciałem osobiście poznac księdza lecz było nas bardzo dużo i nie było takiej możliwości.Dażę księdza jak zresztą wielu Polaków potężnym zaufaniem i chciałem podzielić się z księdzem swoim problemem.Postaram się księdzu przybliżyc o co mi idzie.Kiedyś na początku lat 90-ych nie zyłem godnie,popijałem so często,upijałem się.W małżeństwie mi się nie układało i spotkali mnie zieloni po cotygodniowej indoktrynacji religijnej "nawróciłem się",nie nie gardzę z tych ludzi lecz mi chodzi o Polskę oni nie zabiegają tak o jej losy jak katolicy.Wczoraj byłem na Apelu Jasnogórskim,ja wnuk Piłsudczyka,zielony?Przecież zieloni są obojętni o Polskę.Moja mama śp Regina była katoliczką z wczorajszego dnia na Krakowskim Przedmieściu wyszedłem mocno narodowo zbudowany by nie powiedziec odbudowany.Co mam zrobic w tej nietypowej sytuacji,wiem,żę do księdza dużo ludzi pisze ale czy mógłby się ksiądz odnieśc do mojego pisania i jednocześnie udzielic kapłańskiej porady na mail termotechnika.witkowski@wp.pl zyczę księdu dużo Bożego Błogosławieństwa,Bolesław Witkowski.
  K. K. - Kościół Konformistyczny
 • Onet na onet a że łże to "normalna sprawa...
  Byłem w W-wie w niedzielę i na własne oczy widziałem po brzegi wypełnione Krakowskie Przedmieście,widziałem Poznaniaków,Krakowiaków,górali,Wrocławiaków ja byłem z GP Olsztyn,pozdrawiam wszystkich Polaków patriotów i precz zapszancom!
  Onet łże jak bura suka, że przed Pałacem było 7 tyś osób.
 • To hańba niech rezydent komoruski przeniesie so ten pomnik
  do ruskiej budy.To po pierwsze a po drugie jakim prawem bronek postępuje wbrew interesom Polski i Polaków,nie mówię tu o polskojęzycznych...
  Co my teraz zrobimy z pomnikiem bolszewików w OSSOWIE?