Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Vinto

 • @Pan podporucznik 00:21:49
  ty t.zw. "Pan podporucznik" sraj pod siebie. Syjonistyczna gnido!
  Lubisz zaśmiecać ten portal.
  trybeus, celny artykuł - 5 z mojej strony
  "Cuda" nad Wisłą...
 • @rymark 12:34:24
  Bardzo dobry artykuł opisujący obecną rzeczywistość, ukazujący kto ma decydujący wpływ na życie Polaków. Z mojej strony 5.
  A ty pod którą nogę, czy nogi podkładasz zwitki. Napisz wprost co ci nie pasuje w artykule Pana Kosiura. Pewno prawda, którą ma odwagę głosić.
  Polskie z nazwy sądy i niepolskie interesy
 • Panie Bogusławie!
  Zasmuciła mię wiadomość o Pańskiej chorobie. Więc tym goręcej Pana pozdrawiam i z całego serca życzę pokonania choróbsk i szybkiego powrotu do zdrowia, oraz do jakże ciekawych i niepowtarzalnych publikacji na Neonie.
  P.S.
  Przepraszam i proszę o wybaczenie, ale wiadomość o Pańskiej chorobie bardzo niemile mnie zaskoczyła i ze zdenerwowania przekręciłem drugą połowę imienia.
  Bogusław Jeznach.
 • Witam Panie Bogusławie.
  Nareszcie z powrotem i mam nadzieję w zdrowiu.
  Przyznam, bardzo brakowało mi Pana obecności na Neonie, oceny sytuacji politycznej w Polsce i ogólnie na świecie. A stwierdzenie - "Przed nadmiernym optymizmem skutecznie chroni nas utrzymująca się zależność Polski względem Waszyngtonu. Nie zmienia to faktu, że konsolidacja władzy, jaka zachodzi obecnie w Polsce, ma w najnowszej historii charakter bezprecedensowy i jest szansą, ponieważ skutkuje rozmontowywaniem znienawidzonej plutokracji i kontrolowanego z zewnątrz chaosu. Dlatego z uwagi na porządek eliminacji należy ją poprzeć, a w razie potrzeby – bronić." - uważam za ważne z naszego narodowego punktu widzenia. Mimo iż z Pisowską polityką wschodnią zupełnie się nie zgadzam, jak również z obsadzeniem Macierewicza na stanowisku ministra ON, tudzież Waszczykowskiego szefem MSZ.
  Znalazło by się jeszcze wiele innych wad i uchybień w ich działaniach (szefostwa PIS-u), tym nie mniej na razie my Polacy, chyba nie mamy innego wyjścia.
  Serdecznie pozdrawiam.
  Bronić kaczyzmu
 • @Husky 14:32:33
  Ten koment, świadczy o twojej inteligencji. Myślałem, mimo wszystko, że jesteś mądrzejszy. A to tylko jednak głupia, prymitywnie pijarowską odpowiedź. Szkoda czasu na dyskusję z tobą. Zbyt ciasna ta twoja kiepełe.
  Nowa Huta - miasto bez Boga
 • @Husky 13:38:55
  Przecież to widać i czuć od początku twojego pobytu na Neonie.
  Nowa Huta - miasto bez Boga
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:41:02
  Popieram. " Uważam, ze jednak lepiej coś mieć niż nie mieć, budować a nie niszczyć."
  Natomiast Husky, moim zdaniem jest hasbarskim trollem zagnieżdżonym na Neonie. Czytając głupoty jakie on wypisuje, nie wiem śmiać się, czy płakać nad nad tym człowiekiem. A najciekawsze, że "kula Lis 67" zaczął często mu kibicować a wydawało by się, mądry człowiek i Polak ...
  Nowa Huta - miasto bez Boga
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:09:03
  Jest tak zwany liberalizm, lub nowoczesna demokracja.
  Neon24 jest powiedzmy, pluralistyczny. Wobec tego niech i une zabierają głos i wstawiają jedynki. A to że wstawią jedynkę, dokładnie pokazują kim są.
  RAM wali prawdę, która nie podoba się syjonistom i innym ich poplecznikom, tudzież zindoktryzowanym lemingom.
  Z mojej strony niestety, tylko 5, w istniejącej skali.
  Pozdro.
  Petycja do Watykanu przeciwko beatyfikacji abp. Szeptyckiego
 • @Vinto 00:28:38
  Kila minut temu, po normalnym zalogowaniu na Neonie, mogłem postawić ocenę za artykuł, natomiast nie mogłem wpisać żadnego komentarza.
  Ciekawe dlaczego?
  W końcu, udało się!
  Żydowski Stress Przed-Urazowy i prewencyjny atak na Iran
 • @ autor
  Bardzo lubię twoje artykuły, wnoszą ciekawe i nowe spojrzenie.
  Oczywiście 5*
  Jest tu widać na Neonie trochę szmondaków, którzy każdemu piszącemu prawdę dotyczącą syjonistycznych kanalii, zawsze stawiają jedynkę.
  Żydowski Stress Przed-Urazowy i prewencyjny atak na Iran
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:12:18
  Uważam, że wiemy czego chcemy, natomiast nie wiemy jak to zrobić z braku środków w otaczającej nas rzeczywistości. Jesteśmy w bardzo silnym, wręcz morderczym uścisku nieprzyjaznej Polakom nacji posiadającej władzę i pieniądze, które podstępem i siłą zawłaszczyli.
  Czy Tramp pomoże nam wyjść z tego położenia, bardzo wątpię. Sam jest trzymany na bardzo krótkiej smyczy przez syjonistów.
  Powoływanie się na słowa wygłoszone w Warszawie przez Trumpa, nie wiem czy pomoże nam wybić się na niepodległość i niezawisłość, czy może jeszcze bardziej osłabić nasze postrzeganie antyludzkich działań polityki amerykańskiej.
  Postawiłem 5, po starej znajomości, ale waham się czy dobrze zrobiłem.
  Zbytnia ugodowość, i jakby huraoptymist, nie koniecznie prowadzi do zwycięstwa.
  Pozdrawiam
  Trump a polskość
 • @autor
  Interesujące i ważne.
  Co prawda, niby zdajemy sobie sprawę jak to wygląda, okazuje się, nie tak do końca.
  Oczywiście -5 z odemnie
  Pozdrawiam
  Neobolszewizm na wojennej ścieżce
 • autor
  Bardzo ciekawy artykuł.
  Okazuje się, w Izraelu są również porządni Żydzi, mimo że w mniejszości, wiedzą do czego prowadzi syjonizm.
  Oczywiście 5+
  Pozdrawiam
  Neturei Karta, czyli o tym jak Żydzi złamali 3 Przysięgi
 • @Optymista1930 08:18:52
  Obrażasz wszystkich ludzi Neonu 24. Nie podobają ci się wpisy blogera "Pan porucznik"- twoja sprawa. Mnie też nie. Ale obrażając wszystkich wystawiłeś sobie nie najlepszą "laurkę".
  Gdybyś miał honor, sam byś odszedł z tego Portalu.
  Będę wnioskował o to do adminów.
  Człowiek Niezastąpiony!
 • @Husky 18:43:03
  Nie masz racji.
  W Polsce, jak najbardziej da się zmierzyć. Wystarczy popatrzeć choćby w TV na wybrańców do władz ustawodawczych, sędziów, prokuratorów, w czyich rękach są środki przekazu, banki, kto zawłaszczył Solidarność a następnie Polskę, szczególnie po 1989 roku. Czy to zrobili muzułmanie ? To że ich w Polsce Polacy nie chcą, wynika z przezorności. Mamy problemy z nachodżcami żydowsko-syjonistycznymi i nie potrzeba nam dodatkowego z muzułmańskimi.
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • @ autor
  Właśnie, dziwnym jest, że terrorystów na miejscu zabijają. Widać wyraźnie, odpowiednim służbom nie zależy, albo raczej nie chcą, by doszło do ich przesłuchania. Po ostatnim zamachu w Londynie, policja tłumaczyła, iż zabili ze względów bezpieczeństwa.
  5*
  Pozdrawiam serdecznie Panią Tiamat i Pana.
  Co się dzieje na świecie - 05.06.2017.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:58:58
  Cenię Pana za mądrość i sposób rozumowania, ale stwierdzenie " Dziecko do lat 7 powinno być wyłącznie w gestii rodziców. Żadne sądy, a co najwyżej sąsiedzi powinni mieć prawo wypędzić (patrz "Chłopi") degenerata ze swojej społeczności", jest zupełnie nie adekwatne do istniejącej rzeczywistości. Przecież Pan o tym wie i dlaczego tak twierdzi. Jestem poniekąd zdziwiony taką postawą.
  Pozdrawiam A. N.
  A u was murzynów biją - Prokuratura
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 05:43:45
  A te zamieszczone przez ciebie powyżej zdjęcia, czego mają być dowodem. Chyba tylko twojego ograniczenia z nałożonymi klapkami na oczach, zakładający kierunek myślenia - wszystko w PRLu było złe.
  Rosjo wyciągamy rękę!
 • @Vinto 06:39:37
  Dalej: http://niezalezna.pl/82203-leszek-moczulski-zostal-kodziarzem-zatail-wspolprace-z-sb-teraz-broni-demokracji
  Adam Słomka zatrzymany!
 • @Husky 00:12:51
  A szkoda.
  Przeważnie tacy "polscy patrioci" wywodzący się z pewnej społeczności, robili i robią Polsce i Polakom szkody, trudne do odrobienia przez całe następne pokolenia Polaków. A czosnkowa KPN, którą założył w 1979 roku komunista Moczulski, będący jednocześnie tw, też dobrze się nie kojarzy.
  Adam Słomka zatrzymany!