Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Vinto

 • @Optymista1930 08:18:52
  Obrażasz wszystkich ludzi Neonu 24. Nie podobają ci się wpisy blogera "Pan porucznik"- twoja sprawa. Mnie też nie. Ale obrażając wszystkich wystawiłeś sobie nie najlepszą "laurkę".
  Gdybyś miał honor, sam byś odszedł z tego Portalu.
  Będę wnioskował o to do adminów.
  Człowiek Niezastąpiony!
 • @Husky 18:43:03
  Nie masz racji.
  W Polsce, jak najbardziej da się zmierzyć. Wystarczy popatrzeć choćby w TV na wybrańców do władz ustawodawczych, sędziów, prokuratorów, w czyich rękach są środki przekazu, banki, kto zawłaszczył Solidarność a następnie Polskę, szczególnie po 1989 roku. Czy to zrobili muzułmanie ? To że ich w Polsce Polacy nie chcą, wynika z przezorności. Mamy problemy z nachodżcami żydowsko-syjonistycznymi i nie potrzeba nam dodatkowego z muzułmańskimi.
  Co się dzieje na świecie - 25.06.2017.
 • @ autor
  Właśnie, dziwnym jest, że terrorystów na miejscu zabijają. Widać wyraźnie, odpowiednim służbom nie zależy, albo raczej nie chcą, by doszło do ich przesłuchania. Po ostatnim zamachu w Londynie, policja tłumaczyła, iż zabili ze względów bezpieczeństwa.
  5*
  Pozdrawiam serdecznie Panią Tiamat i Pana.
  Co się dzieje na świecie - 05.06.2017.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:58:58
  Cenię Pana za mądrość i sposób rozumowania, ale stwierdzenie " Dziecko do lat 7 powinno być wyłącznie w gestii rodziców. Żadne sądy, a co najwyżej sąsiedzi powinni mieć prawo wypędzić (patrz "Chłopi") degenerata ze swojej społeczności", jest zupełnie nie adekwatne do istniejącej rzeczywistości. Przecież Pan o tym wie i dlaczego tak twierdzi. Jestem poniekąd zdziwiony taką postawą.
  Pozdrawiam A. N.
  A u was murzynów biją - Prokuratura
 • @DEUS DAGON EPISCOPUS VATICANUS 05:43:45
  A te zamieszczone przez ciebie powyżej zdjęcia, czego mają być dowodem. Chyba tylko twojego ograniczenia z nałożonymi klapkami na oczach, zakładający kierunek myślenia - wszystko w PRLu było złe.
  Rosjo wyciągamy rękę!
 • @Vinto 06:39:37
  Dalej: http://niezalezna.pl/82203-leszek-moczulski-zostal-kodziarzem-zatail-wspolprace-z-sb-teraz-broni-demokracji
  Adam Słomka zatrzymany!
 • @Husky 00:12:51
  A szkoda.
  Przeważnie tacy "polscy patrioci" wywodzący się z pewnej społeczności, robili i robią Polsce i Polakom szkody, trudne do odrobienia przez całe następne pokolenia Polaków. A czosnkowa KPN, którą założył w 1979 roku komunista Moczulski, będący jednocześnie tw, też dobrze się nie kojarzy.
  Adam Słomka zatrzymany!
 • @Husky 22:36:58
  Mnie bardziej interesują dzieje jego rodziny. Czym się zajmowali po wojnie jego dziadowie i rodzice. To co powyżej o nim - jest ogólnie znane. Jedni działania jego pochwalają a inni uważają, że przynosiły i przynoszą szkody Polsce.
  Odnośnie podanego linku - to jakaś enigmatyczna grupa obywateli RP, a gdzie imiona, nazwiska i podpisy tej "Grupy Obywateli RP". Czytając wniosek, odnosi się wrażenie jakiejś anonimowej grupy wzajemnej adoracji?
  Michnik też należał do opozycji w PRL, ma różne odznaczenia w tym Order Orła Białego.
  I co, czy z tego tytułu mają prawo szkodzić Polsce?
  Adam Słomka zatrzymany!
 • @ autor
  Ciekawe w jaki sposób ocaleli jego dziadkowie i rodzice z zawieruchy wojennej i gdzie wtedy przebywali. Słomka urodził się w Cieszynie w 1964 roku. Czy jego rodzice pochodzą ze Ślaska Cieszyńskiego, czy może są osiedleńcami ze wschodu. Gdyby nie zwycięstwo Armii Czerwonej nad Niemcami w II W. Ś., pewnie Słomka nigdy by się nie urodził.
  Adam Słomka zatrzymany!
 • @ autor
  Nie tylko bez matury, ale wcześniej przyznał się, że pracę magisterską napisał mu teść. A jeszcze wcześniej, w toku kampanii wyborczej w swoim życiorysie podawał, iż jego stryjkiem był dowódca Powstania Warszawskiego - Tadeusz "Bór" Komorowski, z czego później chyłkiem się wycofał, usuwając ten wpis. Zapewne jego mocodawcy w końcu uznali to za zbyt grube kłamstwo i kazali mu to zrobić.
  Fornal i bez matury
 • @Repsol 20:21:38
  Moim zdaniem hymn nasz należało by zmienić. Szczególnie zwroty dotyczące Bonapartego. Przecież poniósł on całkowitą klęskę, zniszczył życie milionów ludzi, nas Polaków perfidnie oszukał a kończył w angielskiej niewoli.
  Kościuszko - mało się mówi i pisze, a nawet prawie wcale i o jego pobycie w więzieniu w Petersburgu i o dalszych jego losach. W jaki sposób udało mu się wydostać z więzienia. Jak dalej potoczyły się jego losy.
  Inny dzień flagi
 • @Lotna 16:23:24
  Całkowicie zgadzam się.
  Pozdrawiam
  Baćko mądry przed szkodą
 • @staszek kieliszek 07:20:27
  Zgadzam się z twoją opinią.
  Lubię ten portal, właśnie za dawanie możliwości wyrażania różnych opinii. Jestem tu prawie od samego początku i czasami zabieram głos. Przyznam jednocześnie, że prymitywna propaganda mnie irytuje. Zdanie: "Szkoda czasu na czytanie tego typu prymitywnej propagandy." powinno zaczynać się słowami. - A mnie.
  To gwoli wyjaśnienia.
  Pozdrawiam
  Ronald Reagan miał rację, nu wot!
 • @ autor
  Bardzo jednostronny artykuł. Zalatuje ukierunkowanym smrodem, jak wszystkie wpisy autora. Nie wiem, czy z braku szerszych horyzontów myślowych, czy tak jest zadaniowany. Szkoda czasu na czytanie tego typu prymitywnej propagandy.
  Z mojej strony pała.
  Ronald Reagan miał rację, nu wot!
 • @ autor
  I to jest prawdziwe stwierdzenie: "najwyzszy czas powiedziec ''dzihadowcom'' USA: Mamy was DOSC!!!"
  Do czego prowadzi Europe polityka USA?
 • @ autor
  Przepraszam, pomyłkowo nacisnąłem na 1, zamiast na 5.
  Znakomity artykuł. Przesłania wynikające z treści są moim zdaniem warte przemyślenia.
  Pozdrawiam
  Niebezpieczny izolacjonizm
 • @ autor
  Panie Jeznach, dziękuję Panu za udostępnienie i poszerzone o różne źródła, wiadomości o światowej polityce, dotyczącej tej naszej jakby wioski ogólnoświatowej.
  Wzięcie przez zięcia
 • @Jasiek 21:30:45
  "Gwałtami czerwonoarmiejców w Oświęcimiu jakoś się Pani za bardzo nie przejęła..."
  Nie gniewaj się, myślałem, że potrafisz samodzielnie myśleć.
  Życzę zdrowia i rozszerzenia horyzontów.
  Mimo to lubię Ciebie czytać.
  Antoni Macierewicz - najlepszy minister w rządzie B. Szydło!
 • @Talbot 18:22:26
  Talbot, czy ty się na głowę z c....m nie pomieniałeś? Nie lubię nikomu ubliżać, ale twoje wypowiedzi są nie tylko głupie, prowokacyjnie chasbarskie i prymitywne.
  Antoni Macierewicz - najlepszy minister w rządzie B. Szydło!
 • @Vinto 22:40:50
  Widać, coraz wyraźniej, że narodowość ma istotny wpływ na"sprawiedliwość" w III RP.
  KOD: Kto Okrada Durniów?