Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze krzysiekniepieklo

 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:05:57
  Nie doceniasz ani wielkości elektoratu, ani szczodrości tego elektoratu.
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Oświat 10:01:09
  A to bardzo możliwe, że "elity" niedługo zaczną żyć w bunkrach.
  Mini dronów już jest sporo. Teraz tylko brakuje nimi rakiet ala fajerwerk.
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Oscar 08:31:55
  Super zdolny jesteś.
  Z 2 tysięcy potrafisz zrobić 2 miliony. No ale tak w realu, to dał byś radę?
  No, może Polska jeszcze nie zginęła, jeśli ma takiego geniusza i cudotwórcę.
  PiS i spadek wzrostu gospodarczego, konsekwencje.
 • Bielmo na oczach
  No, może ten zmasowany żydowski atak na Polskę jest nam potrzebny żeby przejrzeć na oczy. Powiedziane jest, że nie ma nic ukrytego, co nie miało by być wyjawione. Na nasz rząd raczej w tej sprawie liczyć nie możemy, bo to chyba jest gra wszystkich do jednej bramki. Jedno jest pewne, że nie ma kraju, gdzie by Żydów lubili. Trzeba tylko wyjawić im całą prawdę o II wojnie światowej. Trzeba obnażyć ich kłamstwa, a wtedy ich historia szybko dobiegnie końca. Znowu staną się tułaczami. W Polsce tylko od dołu możemy się oczyścić z tego żmijowego plemienia.
  Górski stawiał na Niemców, a w geopolityce wygrywają Żydzi!
 • Logika historii
  A tego jeszcze w podręcznikach nie ma? No to fuszerka jakaś. To weźmy się do roboty i piszmy jaka jest prawda. Chyba języki znamy? Internet stoi otworem. Trzeba odkłamać tą historię i wskazać prawdziwego winowajcę tych wszystkich zbrodni. Logika historii jest po naszej stronie. Propaganda z logiką się nie liczy. Zmuśmy ludzi do myślenia. Myślenie ma przyszłość.
  dzisiaj my, a za jakiś czas będą następni na celowniku.
  John Wear, Wojna Niemiec, czyli nowa wersja historii.
 • Żydowskie mienie
  Jak by tak prześwietlić te żydowskie rezydencje w Nowym Yorku, to pewnie by się znalazło dużo więcej tego, co w Polsce zrabowano w czasie wojny.
  The New York Times: Polskie muzea mają żydowskie obrazy
 • @SZS 19:33:06
  A jak by im tak wysłać kurierem ten cały obóz Auschwitz do Jerozolimy na te obchody. Wtedy to już będzie Izraelski obóz zagłady i to będzie bliższe prawdy. Nam wystarczy pomnik pomordowanych
  Rosja rozpoczyna wojnę z Polską o prawdę historyczną
 • @liberalna Pinky 20:06:24
  To wiesz co? Przeczytaj ten post jeszcze raz i teleportuj się do czasów Jezusa. Sporządź jakąś porządną dokumentację audiowizualną.
  Wrócisz, a i tak nikt Ci nie uwierzy. Wiara na dowodach nie rośnie.
  Nawet jak Ci szczena do ziemi opadnie, to nic Ci to nie da. Żydzi oglądali na własne oczy, doświadczali cudów, a i tak nie uwierzyli. Badali Jego Boskość przybijając Go do krzyża.
  A jak mówisz o kanibalizmie, to świadczy tylko o tym, że nic nie rozumiesz.
  Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas
 • @Anna-PK 14:21:45
  To wysłać im ten obóz do Jerozolimy. Będziemy mieli problem z głowy. Nigdy już nie będzie polskim obozem. Będzie żydowskim obozem koncentracyjnym i to będzie bliższe prawdy. Nam wystarczy pomnik pomordowanych w Oświecimiu Polaków.
  Głos francuski w zjednoczonej Europie.
 • @interesariusz z PL 10:05:51
  A mordowanie polskiej inteligencji przez Hitlera i Stalina ( w czyim interesie to było?) to pewnie według Ciebie było sprzątanie kraju z jego wrogów?
  Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas
 • @zibi 09:05:02
  No wiesz. Mogę coś z głową mieć. Nie wiem tylko, czy masz kompetencje żeby w tej sprawie orzekać. Nie bardzo też wiem, jaka Polska Ci się marzy.
  Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas
 • @Pedant 08:55:19
  No ale to jest patent tego łysego jadowitego gada na władanie innymi. Rozdaje srebrniki i przywileje, a judasze bezrefleksyjnie je biorą i zniewalają tych, dla których powinni być braćmi. Z czasem stają się takimi samymi łysymi jadowitymi gadami, jak tamci.
  Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas
 • @ikulalibal 07:47:41
  Tutaj wystarczy tylko trochę wiary, że się da. Wielu Polaków ginęło za wolną Polskę. Pewnie bez ofiar się nie obędzie. Czy nas stać żeby zawalczyć o wolną Polskę? Jestem prorokiem (pewnie wielu z Was powie - świr)
  Bóg mi dał konkretny plan, jak to zrobić. Musimy najpierw odzyskać Kościół.
  Powrót do Komunii pod dwiema postaciami jest drogą do tego. Oczyścimy się w ten sposób od antychrystów udawaczy. Będziemy w stanie odróżnić brata od judasza. Tylko Komunia nie jest od tego żeby wyeliminować judaszy. To jest ofiara przebłagalna za grzechy i właśnie w tym celu ma być spożywana. To oczyszczenie od judaszy to tylko taki dodatkowy bonus. Jak już będziemy wiedzieli, kto jest naszym bratem, a kto antychrystem, to wtedy będziemy wiedzieli na kogo głosować. Pewnie bez ofiar obejdzie i bez wściekłych ataków wszystkich naokoło. Ja wiem, z kim walczę. Tego goliata można pokonać. trzeba tylko najpierw w to uwierzyć.
  Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas
 • Farbowana polska
  No i na szczęście tylko były poseł, bo zupełnie niezorientowany w polityce. (no chyba, że jest znacznie gorzej)
  Ci panowie, którzy nami rządzą,przecież nie będą prowadzili polityki sprzecznej ze swoim interesem. Już od dawna pokazują, w czyim interesie działają. Trudno się po nich spodziewać, że zaczną prowadzić politykę pro polską. Polską inteligencję wymordowano skutecznie i na to miejsce wprowadzono nam inteligencję przywiezioną ze wschodu. Od tamtej pory nie było rządu, który by realizował politykę w interesie Polskiego Narodu.
  Więc czas się zastanowić, co zrobić żeby w Polsce rządzili Polacy. Nie farbowani ale Biało Czerwoni. Od samego narzekania nic się nie zmieni.
  Jeszcze jeden taki sukces i będzie po nas
 • Choinki ochronne
  No tak. jak by sie wzięli za sadzenie choinek, to pewnie by nie zestrzelili.
  DLACZEGO DOSZŁÓ DO ZESTRZELENIA SAMOLOTU UK ?
 • antychryst
  Jak chcecie wygrać z antychrystem, to jest tylko jeden sposób:

  http://prorok.phorum.pl/viewtopic.php?f=41&t=267#p548

  http://prorok.phorum.pl/viewtopic.php?f=41&t=206
  Jad Waszem - mniód naszem. Polska - katem narodów!
 • @marek500 11:01:57
  O jakim wyzwalaniu Ty mówisz? Ostatnio Polska była wolna w sierpniu 1939 roku. Później wymordowano naszą inteligencję i zastąpiono ją inteligencją żmijowego plemienia. O wolność to musimy dopiero walczyć, tyle że nie macie żadnego pomysłu, jak to zrobić.
  NIE DLA NARRACJI - PiS i PO i ich KŁAMSTW.
 • @Lotna 22:08:50
  Jak już się żyje razem ze żmiją i nie ma jak się z nią rozstać, to jest na to tylko jedna rada. Trzeba codziennie zażywać antidotum na jad tego łysego jadowitego gada. (no nie jestem pewny, czy wiecie o czym mówię)
  Nowa Jałta już za dwa tygodnie!
 • @Drab61 19:26:12
  Nawet jak prawdę mówi, to kłamie. (no przecież może się pomylić)
  Wojna z Iranem przybliży nas do proklamacji państwa Polin
 • przedsionek piekła
  Jest dużo gorzej, jak się Tobie wydaje. Ta II wojna była wyreżyserowana od samego początku, do samego końca przez antychrysta.
  Już Jan prawie dwa tysiące lat temu pisał - kto jest antychrystem:
  1 J2

  22 Któż zaś jest kłamcą, jeśli nie ten,
  kto zaprzecza, że Jezus jest Mesjaszem?
  Ten właśnie jest Antychrystem,
  który nie uznaje Ojca i Syna.
  23 Każdy, kto nie uznaje Syna7,
  nie ma też i Ojca,
  kto zaś uznaje Syna, ten ma i Ojca.

  Bogaci Żydzi już od dawna mieli obowiązek łożyć na wykształcenie biedniejszych Żydów, bo każdy w wieku 13 lat musiał umieć czytać i pisać. Stąd Żydzi wyróżniali się pośród innych narodów wykształceniem gdzie analfabetyzm biedoty był normą. Rewolucja wymordowała całą inteligencję rosyjską, a to miejsce zajęli Żydzi umiejący czytać i pisać, Przecież wśród robotników i chłopów piśmiennych nie było. Oni za to chętnie mordowali burżujów. Stąd w ZSRR we władzach byli Żydzi - podobno w 80 %. Żydzi amerykańscy zafinansowali nazizm aby się pozbyć biedoty żydowskiej, która generowała ogromne koszty i była zupełnie nieprzydatna w planach żydowskich elit. Ogromne zydowskie pieniądze poszły na przemysł zbrojeniowy niemiecki. Później wylansowali Hitlera. Chyba tylko Niemcy mogli zrobić coś takiego.
  Jak wiecie, to bogaci i najinteligentniejsi Żydzi nie ucierpieli. Wymordowano tylko biedotę. Teraz sam przebieg wojny był też reżyserowany. Przecież Niemcy tą wojnę mogły wygrać.
  Zapytajcie się wojskowych - kto bombarduje obiekty cywilne w sytuacji gdzie wynik wojny jest niepewny? Najpierw niszczy sie obiekty wojskowe mające wpływ na potencjał wojskowy przeciwnika. A co robi Hitler? Pozwala lotnictwu angolskiemu strącać swoje samoloty i zostawia lotniska przeciwnika w spokoju. Stalin też współpracuje z Żydami. Przed wybuchem wojny robi czystkę w armii eliminując kompetentnych dowódców aby Niemcy miały łatwiej pokonać armię sowiecką w początkowym okresie wojny. Zanim się zaczęło, to Stalin ewakuuje Żydów wcześniej wgłąb SZRR zostaje znowu tylko biedota nieprzydatna w planie. Hitler i Stalin morduje polską inteligencję, a później na sowieckich czołgach Stalin przywozi nam nową inteligencję, z którą męczymy się do dziś. A Hitler nie zginął. Odwalili maskaradę i identyfikowali go po szczęce. Zwłoki spalono żeby nie udało się obalić ustalonej z góry wersji. Na początek to tyle.
  Pomagierzy Niemców w ludobójstwie II WŚ