Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Cocodrilo1

 • Bylem w Rosji w 2018
  Bylem w Rosji w 2018 w St Petersburgu, Moskwie, Jekaterinburgu, Nowosybirsku, irkutsku, Krasnojarsku, Ulan Ude i nigdzie nie zauwazylem tak zwanej extremalnej biedy rosyjskiej. Slyszalem przed wyjazdem ze 200 km od Moskwy ludzie nie znaja szczoteczki do zebow a jakims dziwnym trafem miasta syberyjskie niczym sie nie roznia od europejskich tzw, cywilizowanych.
  Co się dzieje w Rosji.
 • Bylem w Rosji w 2018
  Bylem w Rosji w 2018 roku przez miesiac czasu w roznych miastach i nie widzialem ani biedy ani pijanstwa ani smierdzacych onuc. Miasta sa czyste nawet syberyjskie, ludzie dobrze ubrani, sklepy dobrze zaopatrzone, transport funkcjonuje dobrze a festiwal mistrzowst swiata ze swoja atmosfera jest nie do pobicia.Czulo sie goscinna slowianska dusze.
  To co dzieje się w Rosji - to katastrofa społeczna
 • @Autor
  Zgadzam sie z Panem. Wielu Polakow jest tak katolicyzmem zaczadzonych , ze niezdaja sobie sprawy ze sa ostro od tylu posuwanych. Pozdrawiam.
  Kościół narodowcom na Święto Niepodległości
 • @Autor
  Pan Opara grzmi jak ksiadz z ambony I nie moze wyobrazic sobie Polski niekatolickiej a wszystko galopuje w tym kierunku. Czesi jakos nie przepadaja za religja i dobrze im sie wiedzie.
  Okłamując samych siebie tworzymy zakłamaną rzeczywistość.