Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze lolo

 • ------
  bardzo łatwo może się okazać, że w nadchodzących wyborach prezydenckich pan Duda przegra z kretesem na rzecz np. powracającego Tuska..............................
  Tusek zablował podobno kandydaturę KIDAWY na majowe,jest też zlecenie na GRZEGORZA dyrektywa ubić.
  PIS na krawędzi czarnej d...dziury
 • @Andrzej Tokarski 13:50:56
  grzegorz pytany o bieżącą sprawę zaczyna od 1410 r NAWET JAHIRA WYMIĘKNIE-GADAM WAM.
  PIS na krawędzi czarnej d...dziury
 • @Oscar 18:00:06
  SKĄD WIESZ CZY USA NIE PRZEKUPI RUSKA EUROPĄ WSCHODNIĄ ZA ZABLOKOWANIE CHINOM JEDWANBEGO SZLAKU?
  Kurdowie - wyrzut sumienia wolnego świata
 • NALEŻY RÓWNIEZ NADMIENIĆ
  ŻE GDYBY DZIADEK NI MIOŁ WONSA TO BY MÓGŁ BYĆ BABCIą
  Konfederacja trzyma się mocno!
 • 3
  EJ GUPTOKI GUPTOKI.
  3 króli,3 dnia zmartwychwstał,do 3 razy sztuka,3 życia w grze komputerowej.KMIŃCIE DALEJ CO OZNACZA TA ŚWIETA LICZBA-OKO OPATRZNOŚCI W KOŚCIUŁKU PATRZY NA WAS MUMINKI I CZEKA TRÓJKĄT MA 3 BOKI I 3 WIERZCHOŁKI.
  NIE OBRAŻAJ KACPRA, MELCHIORA I BALTAZARA! (cz. 2)
 • @Oscar 16:22:16
  USA TEZ MA PODWODNE stateczki RAKIETY I SYSTEMY NAPROWADZANIA CHIŃCZYK NA RAZIE TYLE ZDZIAŁAŁ,ŻE NISZCZY JANKESA DO 300 KM OD SWOICH WYBRZEŻY ALE SZLAKI MORSKIE SA DALEKO OD CHIN PANIe I JANKES TO MOŻE BLOKOWAĆ.OD 5 LAT SŁYSZĘ O BRIKSACH SRIKSACH,O UPADKU DOLARA O ROSNĄCEJ PRZEWADZE INNYCH PAŃSTW PÓKI CO JEDNAK UJA Z TEGO WYCHODZI(JEDNAK BUDZET USA TO SUMA BUDZETÓW WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH) ZNACZY POMAŁU WYCHODZI ALE ŻEBY WIESZCZYĆ UPADEK NA PYSK TAK ZARAZ JUTRO NI MA SZANS PANIE JAK ICH OBTOCZĄ BEDZIE WOJNA PANIE JAKNES NIE WYJDZIE I NIE POWIE DOBRA CHŁOPAKI TO MY SIE PODDAJEMY PO PRAWIE 90 LATACH CYCANIA RESZTY ŚWIATA.
  Kurdowie - wyrzut sumienia wolnego świata
 • ALE GRZEGORZ
  STRZELIŁ IM 3 GODZINY WYKŁAD ZACZAŁ OD GRUNWALDU ABY OSTATECZNIE POWIĄZAĆ TEN WATEK Z OBJAWIENIEM NAJŚWIETSZEJ MARII PANNY W GIETRZAWŁCIE.....OD TEJ PORY ICH NIE WIDZIANO.
  KONFEDERACJĄ INTERESOWAŁY SIĘ SŁUŻBY AMERYKAŃSKIE!?
 • @Oscar 07:33:54
  NIBY WSZYSTKO MĄDRZE I LOGICZNIE I NIBY WSZYSTKO SIĘ ZGADZA ALE NIESTETY TE KILKADZIESIĄT LINIJEK JEST Z PUPY PANIE KOLEGO
  BO ROPA PANIE PŁYWA NA TANKOWCACH PO WODZIE A NA WODZIE PÓKI CO RZĄDZI US NAVY DROGI PANIE 11 LOTNISKOWCÓW PANIE MA TU DECYDUJĄCE ZNACZENIE PANIE.
  Kurdowie - wyrzut sumienia wolnego świata
 • @Husky 07:43:19
  śmieciu załgany.
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • @Husky 20:06:31
  Ze strony koalicjantów PiS, przez poważnego polityka byłem pytany o chęć zostania ministrem zdrowia - poinformował w Radiu Plus chirurg, senator Koalicji Obywatelskiej, prof. Tomasz Grodzki.
  WIWAT PIS WIWAT POKO.
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • @Hades 18:26:51
  hahhahahaha
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • zbierają se załsugi
  W WIELKIM BANKU KRWI JAK MALINIAKI OD 300 LAT.LOL
  Kurdowie - wyrzut sumienia wolnego świata
 • @provincjal 09 14:04:47
  ZCZYJEGO MSZ KOSZERNEGO?
  Chiny i Indie współkonstruują trójkąt
 • @Wican 13:27:32
  HE.HE.ZASTANAWIA MNIE JAK TE DEBILE MOGĄ BYĆ TAK PLASTYCZNI UMYSŁOWO?PAPKA W MÓZGU MOŻE BYĆ PRZEZ KACZALNIKA FORMOWANA JAK PLASTELINA,NIE LICZĄ SIĘ OBIEKTYWNE FAKTY A RACZEJ FAKTAMI STAJĄ SIĘ ZMIENIAJĄCE MĄDROŚCI ETAPU.CIEKAWE ALE TO BY JAKIŚ SPECJALISTA PSYCHIATRII MUSIAŁ to zbadać.
  Co będzie za cztery lata?
 • TO KTO SIE ROZPADNIE A KTO NIE
  Zależy od tego kto będzie ZARZĄDZAŁ W OWYM CZASIE ZACNYM NARODEM MALINIAKÓW-NIEMCY CZY JUDESEJ.
  Co będzie za cztery lata?
 • @krzysztofjaw 12:59:27
  BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA
  MANDAT DO RZĄDZENIA W EROPIE.DOBRE.WY NAWET USTAWY W SWOIM KRAJU NIE UCHWALICIE BEZ ZGODY TELEFONICZNEJ ŻORZETY,ALBO BIBIEGO- USTAWA IPN NA PRZYKŁAD-WY NAPRAWDĘ JESTEŚCIE MOCNO POJEBANI.
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • @stanislav 17:49:18
  JAK BY W ROSJI RZĄDZILI ŻYDZI TO NIE BYŁO BY JUŻ CZEGOŚ TAKIEGO JAK SYRIA I IRAN.
  Nauki dla Polski z tureckiej operacji „Źródło pokoju”
 • TY NAPRAWDĘ PIESKU MYŚLISZ ,ŻE GŁOSUJESZ NA 1 STRONĘ?
  Jeśli będziemy mieli takie zgłoszenia, to na pewno będziemy prowadzić rozmowy – w ten sposób marszałek Senatu Stanisław Karczewski odniósł się w Porannej rozmowie RMF FM do sugestii, że PiS mógłby przeciągać senatorów opozycji na swoją stronę po to, by odzyskać większość w izbie. - Zdarzało się w poprzedniej kadencji, w poprzednich kadencjach, że przechodzili do nas senatorowie z PO, więc być może teraz będą chcieli też przejść - dodał Karczewski.
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • LEWACTWO
  NAS nie pokona bo sami jesteśmy lewakami socjalistami (POBOŻNYMI)-patrz centralne zarządzanie państwem,2 JAKBY JEDNAK coś SIĘ W GŁÓWKACH NAPRAWIŁO NA STRAŻY JEST JAROSŁAW KOSZERNY GOWIN,KTÓRY WPROWADZIŁ 20 POSŁÓW-TEN ,KTÓRY CHCE ABY UKRAIŃCY TWORZYLI NOWE ELITY W POLSCE-WYWIAD DLA RADIA ZET.

  ps. Klucz tkwi w konsekwencji i... teraz w dobrym planowaniu........
  CENTRALNYM-kończy się natym ,że jak donosi dziennik gazeta prawna szpitale zalegają zusowi 400mln zł za swoich prawcowników.
  NARAZIE JEDNAK POLLIN będzie mlekiem i miodem płynącą krainą,przynajmniej do maja BO MUSI BYĆ, PO MAJOWYCH WYBORACH NA NAJFAJNIEJSZEGO SZABESGOYA MALINOWEGO.Zostaną uwolnione ceny prądu,podniesiona akcyza I CORAZ CZĘŚCIEJ W MEDIACH NAWET NIEZALEŻNYCH TYCH JACKA KURSKIEGO ZACZNĄ COŚ PRZEBĄKIWAĆ O REALNEJ INFLACJI.I WTEDY BOOOOOM.
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • PAP
  WOJSKA SYRYJSKIE WESZŁY DO MIASTA TEL AMER ABY WSPOMÓC KURDÓW W WALCE PRZECIWKO TURCJI
  TO RAZ 2 NIKT NORMALNY NIE ŻAŁUJE KURDÓW,NIKT NORMALNY NIE MA PRETENSJI DO USA,KAŻDY NORMALNY CIERPI Z POWODU DEBILIZMU MALINIAKÓW.KUMASZ?
  Płaczącym nad Kurdami: Zdrajcy kończą zdradzeni