Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze lolo

 • NIE PODNIECAJCIE SIĘ
  DOIGRAJĄ SIĘ BO NIE DOCZYTALI DO KOŃCA SWOJEJ HISTORII.
  [447] AMBASADOR IZRAELA o MIENIU BEZSPADKOWYM [Cz.2]
 • MYŚLISZ
  ŻE MOŻNA PODPISAĆ DŁUGOPISEM SOJUSZ Z WŁASNĄ RĘKĄ?
  TRS-SKK Propozycja Międzynarodowego Sojuszu – List do Trumpa
 • CO ZA BEŁKOT
  CO MA OBECNA SYTUACJA BIAŁORUSI DO SYTUACJI UPADLINY-NIC NIE MA DOSŁOWNIE NIC.
  Czy Ukraina pójdzie w ślady Białorusi?
 • GRYGUĆ
  BREDZI POLSKA NIE MA SAMA SIŁY NA PRZYCIĄGNIECIE SZWECJI I TURCJI-NOT INTERESTED SA TE KRAJE W OBECNYM STANIE RZECZY CO POLSKA MOŻE ZAOFEROWAĆ JAK JEST POPYCHADŁEM USRAELSKIM TO RAZ DWA BIAŁORUŚ MA ATOM MA TANI PRĄD Z ELEKTROWNI ATOMOWEJ BEZ ATOMU TO NIKT Z TOBA NIE GADA PATRZ-UKRAINA JAK ODDAŁA ATOM-ZGNOLI PANIE NATYCHMIAST.
  Realizm Bariery Wschodniej a utopia Międzymorza.
 • NO NIE WIEM
  ALE WIEM JEDNO NIC MĄDRZEJSZEGO NIE WYCIĄGNIESZ Z HISTORII JAK SPRAWDZONE RZECZY POLSKA-BIAŁORUŚ TO BY BYŁA SIŁA CIĄŻĄCA NA UKRAINĘ I DE FACTO PRZY OBECNYM STANIE UKRAINY GOSPODARCZEJ KOLONIZOWANIE JEJ TEŻ DE FACTO, TO PRZYCIĄGNEŁO BY OD RAZU INTERESY SZWECJI POTEM TURCJE Z ODZIAŁYWANIEM OD BAŁTÓW PO BAŁKANY OD SZWECJI DO IRANU DLATEGO KRAJE EUROPY ZACHODNIEJ I ROSJI WIEDZIELI JAK CO I GDZIE PODZIELIĆ .
  Realizm Bariery Wschodniej a utopia Międzymorza.
 • NIE TAKI GŁUPI TEN PUTIN
  JAK CI SIE KOLEŻKO WYDAJE POMYŚL SOBIE GDZIE BYŁA ROSJA 25 LAT TEMU ROZPADAŁA SIĘ WTEDY TO BYŁO DZIADOSTWO I GROZBA KATAKLIZMU SPOŁECZNO-GOSPODARCZO-GEOGRAFICZNEGO PUTIN GRA LONG DISTANCE OD 15 LAT OPIERA SIĘ USA OPLATA EUROPĘ RURAMI ZACZAŁ HANDLOWAĆ Z CHIŃCZYKIEM,ZAJAŁ KRYM I CZĘŚĆ UKRAINY W JEGO REKACH JEST SYRIA,PRÓBUJE DOŁAĆZYĆ BIAŁORUŚ A RUSKIE LUDZIE PRZETRZYMAJĄ ONI SZCZURY ŻARLI I KALININGRADU NIE ODDALI TAKŻE SPOKOJNIE ,WSZYSTKO PROWADZI DO TEGO ŻE ROSJA USIĄDZIE PRZY STOLE Z USA A NIE POD STOŁEM WTEDY ROSJA BARDZO DUZO ZYSKA GOSPODARCZO PERSPEKTYWA 10 MAX 15 LAT.
  To co dzieje się w Rosji - to katastrofa społeczna
 • STARE CAPY
  I TE SPRAWY BOSAK PRAWYBORY WYGRA W CUGLACH WYDAJE MI SIĘ,ŻE BĘDZIE MIAŁ DUŻE POPARCIE BO KOLEŚ BUDUJE SOBIE MOZOLNIE KARIERĘ ROZPOZNAWALNOŚC NP TANIEC Z GWAIADAMI A I 5 ZDAŃ SENSOWNYCH POTRAFI SKLECIEĆ W CIĄGU LOGICZNYM W RADIU I TELEWIZJI, PRYSZCZY SIĘ POZBYŁ BO DAWNIEJ PRYSZCZATY BYŁ TERAZ GO PRZYPUDRUJA UBIORA W GARNITUR MA TO SENS.JA WIDZĘ TO TAK,ŻE BOSAK MA SZANSE SIE OTRZEĆ O 2 TURĘ WTEDY ROZPOZNAWALNOŚĆ BOSAKA I KAPITAŁ POLITYCZNY RUCHU NARODOWEGO WROŚNIE NIEWSPÓŁMIERNIE DO STAROCAPOWCÓW,WTEDY ROBERCIK WINNICKI ZACZNIE MYŚLEĆ O WŁASNEJ PARTII RUCH NARODOWY WEZMIE PRZYBŁĘDE BRAUNA JAKIEŚ 2 DZIUNIE I ZACZNIE TWORZYĆ PARTIĘ A GDYBY BOSAK JAKIMŚ CUDEM WSZEDŁ DO 2 TURY CO OCZYWIŚCIE BYŁO BY SZOKIEM I NIESPODZIANKĄ TO WTEDY ROZPAD JEST PEWNY.
  Szturchańce w Konfie
 • Z TYMI LOTNISKAMI
  I INFRASTRUKTURA CO WKLEIŁ KTOŚ Z POPRZEDNIKÓW NI MA SIE CO PODNIECAĆ TO SĄ TZ DONIECK I ŁUGAŃSK REGIONY PRZEMYSŁOWE WĘGIEL I GAZ WOLELI SIE TAK NAPRAWDĘ ODERWAĆ OD BANDEROWCÓW BO ICH BANDERA DOIŁ A TERAZ WIDAĆ RUSKI ZA ICH KASĘ DE FACTO ROBI DLA NICH LEPIEJ.CO DO ROSJI NIE PO TO ZAJMOWAŁA TE TERENY PLUS KRYM ŻEBY SIE Z NIA TERAZ TARGOWALI O COŚ, PUTNINOWI MOGA SKOCZYĆ NIECH USRAEL ZASIEJE BURAKI OD KIJOWA PO LWÓW.
  Ukraina vs Donbas - Ślepy zaułek ? / DEAD END ?
 • 7 tyś
  GWARDII NARODOWEJ CZYLI ŻADNI ZOŁNIERZE ZOSTAJE 33 TYŚ Z CZEGO PEWNIE POŁOWA TO LOGISTYKA NA POLIGONIE POBIEGA SOBIE 10 TYS WOJSKA.I WIELKIE AJMECYJE B0 PRZEPRAWE BEDA ROBIĆ MISIĄC WCZEŚNIEJ.TO UŚWIADAMIA NAWET NAJWIĘKSZYM IDIOTOM,ŻE USA NIE JEST W STANIE SZYBKO I SPRAWNIE OBRONIĆ POLSKI POMIJAM FAKT CZY BĘDZIE CHCIAŁO ALE TO INNY TEMAT,PRZERZUCENIE JAKIŚ WIĘKSZYCH GRUP WOJSK NA TAKA ODLEGŁOŚĆ I PROBLEMY GEOGRAFICZNE NP DUŻA ILOŚĆ CIEKÓW WODNYCH OD POLSKI PO KRAJE BAŁTYCKIE UNIEMOŻLIWIA TU JAKIEKOLWIEK SENSOWNE DZIAŁANIA WOJENNE,A WIADOMO ,ŻE RUSKI ZNISZCZYŁBY PIERWSZE MOSTY PLUS ROPĘTAŁ BY PIEKŁO Z KALININGRADU ISKANDERAMI.CZYLI POWTÓRKA Z BOLESNEJ HISTORII SOJUSZNIK Z ZA MORZA.
  MOCNE słowa generała o Polsce! „Będzie epicentrum walki”
 • MAPA
  NIE WIEM CZEMU NIE WKLEJA MAPY WYSTRACZY WKLIKAĆ NA WIKI ŁEMKOWIE ZASIEDLALI TERENY CISNA-KOMAŃCZA -POD DUKLE I KRYNICA-MUSZYNA W REJONIE NOWEGO SACZA ICH NIE BYŁO.
  Ruska Ludowa Republika Łemków – 101 rocznica utworzenia.
 • mapka
  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81emkowie#/media/Plik:PogMAP2.png
  Ruska Ludowa Republika Łemków – 101 rocznica utworzenia.
 • TROCHE MĄCISZ
  TU MASZ MAPKĘ Z DOKŁADNYM USYTUOWANIEM ŁEMKÓW OKOLICE NOWEGO TARGU TO BYŁY JEDNOSTKI .
  https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81emkowie#/media/Plik:PogMAP2.png
  JEŻELI CHODZI HISTORIĘ ZNAM JĄ Z 1 REKI CZYLI OPOWIADAŃ DZIADKÓW BYŁY WSIE ŁEMKOWSKIE KOLABORUJĄCE Z UPA I TAKIE CO NIE KOLABOROWAŁY JEDNAK OGÓLNIE RZECZ BIORĄC AKCJA WISŁA POJECHAŁA PO CAŁOŚCI I W SUMIE DOBRZE BO BYŚ SIĘ W TYM NIE POŁAPAŁ NALEZY PAMIĘTAĆ,ŻE WIELU NIE CHCIAŁo JECHAĆ NA WSCHÓD I SPORE GRUPY ZOSTAŁY PRZESIEDLONE W OKOLICE WROCŁAWIA DO DZIS BODAJRZE SIE KŁÓCA JEDNI Z DRUGIMI.
  W KRYNICY GÓRSKIEJ JEST CHYBA JEDYNA KARCZMA ŁEMKOWSKA Z PRAWDZIWYM JEDZENIEM ŁEMKOWSKIM .
  Ruska Ludowa Republika Łemków – 101 rocznica utworzenia.
 • POD M
  ZABRAKŁO MARION JONES MULTIMEDALISTKI LAT DWUTYSIĘCZNYCH W LEKKOATLETYCE.
  Amerykańscy koksowicze
 • HEROIN
  PANIE O TO CHODZIŁO W AFGANISTANIE TO JEST WALKA O KONTROLE 80% PRODUKCJI MAKU ŚWIATOWEGO.
  Prawda o Afganistnie.
 • GENIUSZE PISOWSKIE
  BLOKOWAŁY NORD STREAM 2 KASA POSZŁA PAPA,A TERAZ OGŁOSILI BUDOWĘ ELEKTROWNI GAZOWEJ W ZACHODNIEJ POLSCE,KTÓRA MA BYĆ ZASILANA GAZEM KUPOWANYM UWAGA...........Z NIEMIEC,KTÓRZY GO KUPIĄ UWAGA......OD RUSKICH I POPŁYNIE CZYM.....NORD STREAM 2.DZIĘKUJĘ DOBRANOC.
  Polska polityka zagraniczna nie jest samodzielna!
 • ODDYCHAJ Z GŁOWĄ
  POMPUJ KREW SWOIM SERCEM Z GŁOWĄ,PRACUJ TARCZYCA TEZ Z GŁOWĄ A NA KOŃCU ROŚNIJ SWOJE PAZNOKCIE WOLNIEJ,ŻEBYŚ NIE MUSIAŁ OBCINAĆ ZA CZĘSTO.
  Oddychaj z głową!
 • @Anna-PK 15:49:09
  TAK ANIU NA PEWNO CHODZI O WIEK NA SZCZYCIE NATO GDZIE ZACZESKA CHCE WYDEBIC MILIARDY OD INNYCH PAŃSTW BO POTRZEBUJE HAJSU NA CHIŃCZYKA.
  Trudeau, Trump i szczyt NATO
 • TAK
  JAK WAM PISZE W CAŁYM TYM ZAMIESZANIU CHODZI O KASE JAKĄ RESZTA PAŃSTW MA BULIĆ NIBY WYWIĄZUJĄC SIĘ Z OBIETNICY 2,5 PKB CZYLI KUMPOWANIE OD BORATA ZŁOMU DEMOBILU ALE OPRÓCZ RUMUNÓW MALINIAKÓW I BAŁTÓW CHĘTNYCH NIE MA ZA TO SA PODŚMIECHUJKI
  Trudeau, Trump i szczyt NATO
 • @Monika25 19:31:17
  NO KURWISZON ZAATAKOWAŁ PORTAL PATRIOTYCZNY I KATOLICKI.
  TRUMP na szczycie NATO 2019.
 • DEBILE
  MALINIAKI WPYCHAJĄ OD X LAT BIAŁORUSINÓW W ŁAPY PUTINA PRZY PODRZEGANIU ZACHODU CZYNNYM.ŻEBY TYLKO DEBILE MALINIAKI NIE DAŁY SIE WPUŚCIĆ W JAKIŚ KONFLIKT ZBROJNY PRZECIWKO BUIAŁORUSI BO SZKODA BIAŁORUSINÓW.
  Putin i Łukaszenka omówią przyszłość państwa związkowego