Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze JimA

 • @Oscar 17:24:18
  "Takie państwo stworzyli w konstytucji Kwaśniewski z Kaliszem.. dwaj żydzi..
  To oni zainstalowali w Polsce w istocie żydowską dyktaturę bo "nadzwyczajna kasta" jest żydowska w swych decyzyjnych strukturach."- być może, choć uważam, że idiotów promujących bezwolność i podległość obywateli było znacznie więcej.

  "Każda władza powinna być kontrolowana przez inną władze od niej niezależną. W Państwie demokratycznym nie może być żadnej "nadzwyczajnej kasty" nieusuwalnej aż do śmierci..i absolutnie bezkarnej.
  W Polsce taką jest mafią sędziowska oraz mafia kościelna.
  To dwa przykłady nieusuwalnych i bezkarnych...to klasyczna organizacja mafii. W mafii jedyna kontrola i dyscyplina pochodzi od władzy mafii...i tak jest w obu przypadkach naszych mafii (sędziowskiej i kościelnej)."

  bo obie, ale nie tylko one są skonstruowane według hierarchii! Nie tylko one! Więc nie ma powodów, żeby walić tylko w te instytucje. :)

  Yyy tak.

  "Każda władza powinna być kontrolowana przez inną władze od niej niezależną. "- to proste, przez Naród, jeśli ten Naród wyraża wolę na istnienie jakiejkolwiek władzy ŚWIADOMIE! :) Bo jak na razie... to jest tak, że /lub/ jak "byśmy byli chrzczeni w powijakach" :) czyli zero świadomości w czymkolwiek.

  Pozdrawiam
  Amonteskizm batem na sędziów
 • Z całym szacunkiem...
  "Dzisiaj można się dowiedzieć z pisowskiej histori,że w 1945 roku Warszawy Krakowa Gdańska Poznania czy Szczecina nie wyzwoliła Armia Czerwona tylko,że hitlerowcy spakowali swoje zabawki i manatki i poszli sobie spokojnie do Berlina natomiast tych wyzwolicieli określili mianem nowego okupanta."- odbieram jako ZDANIE-TEZĘ, nie ważne na ile propagandowe i znajdujące pokrycie w rzeczywistości. Tak Pan czuje, widzi, odbiera... ok.

  "To ja przypomnę,że trwała wojna i nie obowiązywały żadne prawa,Zwycięzca brał wszystko tak jak w każdej wojnie i to on dyktował warunki.Polskie wojska też grabiły,mordowały i zajmowały ziemie.Stalin zrobił sobie strefę bezpieczeństw z Polski Niemiec wschodnich i Czechosłowacji ponieważ obawiał się ataku aliantów z zachodu.Przecież Stalin wcale nie musiał dawać nam ziemi na zachodzie a granica Polski z niemcami była by taka jak w 1939r i Amerykanie i Anglicy nie kiwnęli by palcem w bucie.Kłamcom i oszustom przypomnę,że Stalin mógł zrobić sobie strefę buforową z Polski dzięki Churchilowi i Roseveltowi którzy sprzedali mu Polskę za czapkę śliwek i to oni dali przyzwolenie na 40-letnią okupację Polski..Przypomnę też,że z tych angielsko-amerykańskich zdrajców zrobiono dzisiaj największych sojuszników i nie ważne jest powiedzenia"kto raz zdradził ten pozostanie zdrajcą na zawsze".- "Polskie wojska też grabiły,mordowały i zajmowały ziemie"- proszę podać przykłady. W Prawdę wkleił Pan nieprawdziwe zdanie. Po co?

  "Przecież amerykańska armia z generałem Pattonem na czele była o koński paznokieć od Dolnego Śląska mogła łatwo rozgromić hitlerowców i zając kawałek Polski na który by nie wpuścił sowietów.Wiedział o tym dowódca wojsk alianckich w Europie gen. Eisenhower. Dlatego osobiście wydał rozkaz, aby Patton zakończył marsz 3. Armii i wycofał ją do Pilzna. Generał - zżymając się - wykonał polecenie.Pakt Rooselvelt- Chirchil- Stalin nie mógł być zagrożony"- czy winni są Polacy, Polska? Pis? bo nie wiem co chce Pan przez to co Pan powiedział powiedzieć. ?

  "Dzisiaj wszelkie zło przypisuje się Rosji sowieckiej a wybiela Niemcy hitlerowskie i Angoli.Nie chcę być obrońcą komunistów sowieckich a szczególnie tych z żydowskim pochodzeniem bo to byli typowi urodzeni mordercy i prawie w całości opanowali NKWD i GRU ..To oni wyrżneli naszą polską elitę po wojnie.Prawdą jest też ,że ten "okupant zagarnął nasze ziemie na Wschodzie .Można spytać po co to zrobił.Czy kierował się tylko chęcią rabunku?"- pierwsze zdanie: "Dzisiaj wszelkie zło przypisuje się Rosji sowieckiej a wybiela Niemcy hitlerowskie i Angoli"- Kto? wybiela niemców a kto angoli? PIS? Polacy? Kogo ma Pan ma na myśli KONKRETNIE?!

  "Nie sądzę.Stalin wiedział,ze prędzej czy później dojdzie do wojny między Rosją a Niemcami.W 1939 Rosja była jeszcze zbyt słaba aby stawić czoła hitlerowskiej nawałnicy.Stąd pakt Ribbentrop-Mołotow.Rosja potrzebowała strefy jak najbardziej oddalonej od Moskwy a co najważniejsze potrzebowała mięsa armatniego którym byli mieszkańcy zagrabionych terenów i to dzięki nim Rosja nie przegrała wojny."- Przynajmniej nie wypiera Pan istnienia Paktu Ribentrop- Mołotow, a nawet podaje przyczyny. Duży plus.

  "Tak,że żydo-pisowscy kłamcy choć byście się sfajdali w gacie nie zmienicie histori.Polskie miasta spod okupacji hitlerowskiej wyzwoliła Armia Czerwona i za to powinniśmy być im wdzięczni.Tysiące prostych chłopów i robotników poległo na polskiej ziemi w walce z hitlerowską armadą."- i tu problem: jak długo mamy być wdzięczni i jak ta wdzięczność ma wyglądać?!

  "Co do okupacji to po części jest to prawda,ale proszę mi wskazać okupanta,który pomagał odbudować kraj ze zniszczeń wojennych,który zezwoli na okupowanych terenach mówić po Polsku,który pozwolił na budowę milionów mieszkań fabryk szpitali czy szkół i uniwersytetów.Urodziłem się i wychowywałem po Wojnie tak jak setki moich znajomych czy przyjaciół i nigdy nie czułem ,że żyję w okupowanym kraju.Okupant pozwolił mi pokończyć szkoły zapewnił pracę i godziwe wynagrodzenie zapewniał szybkie kupno mieszkania półdarmowe wczasy przedszkola i mieszkania dla młodych małżeństw."- no to już Pan pojechał po całości z tą afirmacją okupacji. !!!

  i dalej:

  "Wypada tylko życzyć aby takich okupantów było na świecie jak najwięcej.Spójrzmy tylko na Bliski Wschód,gdzie okupant pod pozorem wprowadzenia demokracji niszczy i burzy do gołej ziemi kraj za krajem.Drugi okupant zagrabił ziemie Palestyńczykom i nie ma zamiaru im zwracać.A świat milczy i udaje że nic się nie stało a mordercy pokroju Hitlera są "mężami stanu " i prezydentami. Nawet tu na Neonie jest grupka obrońców tych zwyrodnialców mordujących bezbronne kobiety i dzieci .Kiedyś za to poparcie dla nich piekło was pochłonie"

  "Wypada tylko życzyć aby takich okupantów było na świecie jak najwięcej." i "Nawet tu na Neonie jest grupka obrońców tych zwyrodnialców mordujących bezbronne kobiety i dzieci .Kiedyś za to poparcie dla nich piekło was pochłonie"---------------------------------
  --------------------------------------------------------------------------------
  Wszyscy wiemy, że toczy się walka przedwyborcza, ale niewielu ma świadomość, że do wyborów w ogóle może nie dojść, więc po co?! te PŁOMIENNE MOWY? Płomienne i nie wnoszące nic poza promocją jakiejś starej opcji. Mając świadomość historii potrzebujemy konkretnych, adekwatnych do rzeczywistości!, działań. Proszę nie promować: ani onucy, ani iber alles, ani long way to tiperery. :)
  NAjpierw Polska. :)

  Z całym szacunkiem. Pozdrawiam
  Historia Polski pisana na nowo
 • @Rocky 11:07:51
  :)))
  Koszmar putinowskiej Rosji
 • Życie nie ma wartości, to co ma? albo czyje?
  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/01/a10.jpg
  Zniszczenie rolnictwa w Rosji albo o tym co jemy
 • @brian 13:52:43
  Nie znałem, mało kabaretowy jestem. :)
  Komu bana. Komu??
 • @Oscar 14:22:40
  JA uważam, że skoro sędzia może być "niezawisły" to obywatel też! Uważam również, że jeśli obywatel uważa "przepis" za niewłaściwy- w sensie: nie zgadza się z nim, to ma prawo sam stanowić "prawo" w tym zakresie, będzie zatem dowodził swojej racji, dopiero wtedy kiedy ktoś przez jego/obywatela/ złe stosowanie prawa poniesie szkodę. Szkody nie może ponieść instytucja nakazująca stosowanie jakiegoś przepisu /jest wiele takich stworzonych: na wypadek gdyby- i to one hamują wszystko//. Szkodę może ponieść tylko inny obywatel- i tylko w tych ramach powinniśmy się poruszać.
  jeszcze raz:
  Szkody nie może ponieść instytucja nakazująca stosowanie jakiegoś przepisu. Szkodę może ponieść tylko inny obywatel- i tylko w tych ramach powinniśmy się poruszać. :) Reszta to scenografia i sterty papieru, które należy wywalić do kubła.
  Amonteskizm batem na sędziów
 • @trojanka 13:11:59
  Przypomina mi to skecz "dług"
  Jan Kobuszewski Kazimierz Brusikiewicz - Dług
  nie wolno kopiować... :)
  Najsilniejsi...
 • Najsilniejsi? ale ich już nie ma
  https://www.youtube.com/watch?v=Fv5q0tK_Ekg
  Najsilniejsi...
 • @trojanka 12:28:48
  No właśnie! im się zwraca, a my dopłacamy... im. :)?! znaczy się, stać nas.
  Najsilniejsi...
 • Zaskoczył mnie Pan
  Myślałem, że paszportuje się tylko zwierzęta /hodowlane/, ale np. poza kurami, królikami... Czyli jednak paranoi ciąg dalszy...
  Pozdrawiam
  Paszportowanie roślin
 • @fretka 12:40:58
  Od kiedy Pani rapuje? :)
  Komu bana. Komu??
 • @brian 12:48:30
  :) tylko smalec, ostatnio, ze skwarkami i cebulą, czasem dodawałem czosnek, mnóstwo pieprzu i chili, sól. Słonino- sadło mam od sąsiada. Jeśli chcę więcej skwarków, dodaję boczek pokrojony w kostkę... i do słoików! :) W zasadzie, gdy się ma większą ilość masy wyjściowej, to można pokombinować, co jak i do czego:) Na pączki i inne słodkie smażenie, czysty, do chleba: ze skwarkami i cebulką na słono /i lub ostro/ :)
  Ale! ponieważ klimat nam się zmienia, bynajmniej nie z powodu CO2, ani Grety Tunberg, po prostu się zmienia, to takie przysmaki chyba jednak nie będą potrzebne... no chyba tylko do "Stolicz'nej". Ale to po wojnie. :)
  Komu bana. Komu??
 • @fretka 12:40:58
  5*!
  Komu bana. Komu??
 • @MacGregor 14:22:33
  "Podobną rolę w polskiej polityce jak pan Braun pełni Pan Korwin- Mikke. Ten z kolei ma ośmieszyć i skompromitować prawicowe idee, poprzez błazenady podobnej natury jak “braunowe”.
  Obaj ci panowie wywiązują się z powierzonych im zadań wyśmienicie, dzięki czemu prawica w Polsce praktycznie nie istnieje i nigdy nie uzyska społecznego poparcia!"- chyba o to.
  :)
  Lisiewicz kontra Braun, czyli mrówka kopie słonia
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:40:26
  Wallcolapse 0.2? czyli upadek cywilizacji... obserwujemy. A potem będziemy winni;), znowu. Stany zrobią deal z Chinami, oddadzą Europę z przyległościami ru- Chińczykom, a potem stara Europa będzie psioczyć po kątach, że to nasza wina, bo Polakom się znowu zachciało... tym razem "reformy sądów". Ech. Czy w czapce czy bez.
  Takie sobie bleblanie...
 • @Mazjan 13:53:57
  "...jak za wszystko od czasu rzadow postmagdalenkowych zainstalowanych nam w Polin." a do tego czasu kto płacił?
  Jeżeli...
 • @krzysiekniepieklo 11:39:00
  ? Co przychodzi z zewnątrz?!
  Takie sobie bleblanie...
 • 5*
  "I jak widać - wzbudza to opór systemowy (totalna opozycja), a wszelka obstrukcja - ostatnio sędziowie - jest widoczna." i to nie tylko u nas wzbudza opór, wzbudza opór gdzie wzrokiem nie sięgnąć. Oto np. dzisiaj dowiadujemy się, że: "Przewodniczący komisji spraw zagranicznych Izby Reprezentantów Eliot Engel i szef podkomisji ds. europejskich, eurazjatyckich i energii William Keating skierowali do prezydenta Andrzeja Dudy list, w którym wyrazili zaniepokojenie reformą sądownictwa w Polsce."- może to ta "ISKRA" /wychodząca z Polski/, o której jest w tekstach proroków?
  Pozdrawiam :)
  Takie sobie bleblanie...
 • A tym czasem tuż za ścianą:
  "Obowiązkowo utworzymy centrum dokumentów archiwalnych, materiałów filmowych i zdjęciowych. I zamkniemy usta tym, którzy próbują przeinaczyć historię, ukazać ją w fałszywym świetle i umniejszyć rolę naszych ojców i dziadów, naszych bohaterów, którzy ginęli, broniąc swojej ojczyzny i praktycznie całego świata przed brunatną zarazą, przed nazizmem".
  WWP utworzy, jednym słowem, MUZEUM HISTORII POLSKI W ROSJI. Dobrze. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy zweryfikują te :"archiwalne dokumenty". /.../ :)
  Jeżeli...
 • Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
  Wszyscy.
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?