Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze JimA

 • @JimA 07:57:43
  wytniesz? bez podania powodu... spam?
  "Jedynym kryterium dla bana na moim blogu to fałsz,cynizm i obłuda".
  Jachira, jest "żadnym" problemem. Problem to koty, które udają psy.
  Pozdro
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • ascot
  "Cieszmy się i nie marudźmy.Bo tak na spokojne, jest to wynik którego jeszcze nikt nie miał.Dwie kadencje, samodzielnie rządy, każda partia na świecie by o tym marzyła" STOP! Jak to "nie miał"!?!- lewica, kwaśniewskie-millery, tuski donaldy- obamy.... wymieniać dalej?- to jest tak skonstruowane! na 8 lat, a potem... no właśnie- "mały "przewrót"". Czy myślisz, że bez ciebie nie byłoby internetu?... nie byłoby "nas"? Mylisz się.:)
  Jedź na ryby, póki czas... :) potem możesz żałować, że nie pojechałeś. Pstrąga na muchę... na przykład...
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • @Husky 07:43:19
  tak?, a kim jest ten "poważny polityk"? Wiesz? podziel się wiedzą!
  :) no... wiwat /?!/
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • yest moc
  ...."Rekrutacja do "samobójców"
  Warunkami koniecznymi do znalezienia się pod rozkazami Bucka było niemiecko-żydowskie pochodzenie, oraz głęboka nienawiść do III Rzeszy. Szkolenie wymagało jeszcze więcej od kandydatów. W tym celu stworzono im nad brzegiem Jezior Gorzkich odizolowany ośrodek treningowy, gdzie agenci Bucka nie mogliby być narażeni na brytyjskie naleciałości żołnierzy LRDG, czy SAS. Nie wystarczał tu sam język niemiecki.

  Agenci SIG musieli bezbłędnie posługiwać się slangiem żołnierzy Afrika Korps. Dla perfekcjonisty, jakim był Buck nawet najmniejsze odstępstwo od normy podczas maszerowania było sygnałem, że dany kandydat może narazić na śmierć cały oddział. Nauczył swoich podwładnych z czasem spać jak niemieccy żołnierze, maszerować w stylu niemieckich żołnierzy, myśleć po niemiecku, a nawet pisać listy do nieistniejących kobiet w Berlinie.

  Specjalnym prezentem od twórcy nowej jednostki dla swoich podwładnych była niemiecka, gorzka czekolada, papierosy, ale także mocno zużyta, często niezbyt dobrze pachnąca, bielizna charakterystyczna dla żołnierzy Afrika Korps. Codziennie rano żołnierze Bucka byli budzeni komendą Kompanie aufstehen, po której każdy z nich "w skowronkach" podśpiewywał pod nosem niemieckie piosenki wojenne. Najbardziej mordercza była jednak nauka "spania po niemiecku".

  Buck obawiał się, że agent SIG mógłby podczas snu wypowiedzieć kilka nieskoordynowanych słów po angielsku, więc w tym celu często przesiadywał godzinami w nocy przy łóżkach swoich podwładnych wyczekując słowa w zakazanym języku...."
  no co? że...
  " Biorąc pod uwagę fakt,że ponad 80% mediów jest własnością głównie niemieckich koncernów wynik wyborczy PiS może cieszyć. Nie ma się jednak co pocieszać. W żadnym państwie nie ma takiej patologicznej nierównowagi. Jeśli nie zrepolonizujemy agentury wpływu to wtedy przegramy kolejne wybory."
  Co konkretnie, Pan/Pani, rozumie przez, cytuję: ..."zrepolonizujemy agentury wpływu", koniec cytatu, ? Bo /?/- : może Pan/Pani myśli i mówi dobrze, tylko "taktroche" źle wygląda. To teza. :)
  nie! nic nie buduję! geny to geny... tia...
  .
  Jest moc i siła. Brawo PiS , brawo my
 • @Husky 21:59:34
  "Asztak" nie kombinuj bo cię wezmą na premiera.
  8-)))))
  Jachira - twarz PO
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:10:33
  Popłakałem się...! :)
  Jachira - twarz PO
 • @JimA 07:08:11
  Ja tylko przypominam, "starzy ludzie" powiadają, że Ziemia Święta to Piąta Ewangelia. ... :)
  Jachira - twarz PO
 • @Husky 22:41:20
  albo to:
  "Czad w 16 dni. Wśród piasku i słonych jezior"
  Pasi?
  8-)))))
  Jachira - twarz PO
 • @Husky 22:41:20
  "Jak spędzać czas i dobrze bawić się na emeryturze"

  https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwibsqqT_5_lAhXZAxAIHdTVD4QQjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwww.nytimes.com%2F2019%2F05%2F17%2Farts%2Fjeff-koons-auction-christies.html&psig=AOvVaw112FfqfVDQBPbRXU3BDaM3&ust=1571288248269225
  or
  https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwiDkpff_5_lAhWGlosKHb5WBSgQjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fafc-collection.co%2Fproduct%2Fyves-klein-sofa%2F&psig=AOvVaw3dTMB1gGR_EknS-zaDPeKs&ust=1571288406961273
  &
  https://www.google.com/url?sa=i&source=images&cd=&ved=2ahUKEwiCtfTDgKDlAhXP-ioKHV4UAiQQjRx6BAgBEAQ&url=https%3A%2F%2Fwyprawymarzen.pl%2Freportaz%2Fmaroko-olej-arganowy-kozy-na-drzewach-i-tadzin-trzy-razy-dziennie%2F&psig=AOvVaw1rgvKLIk4Iqh9Lx9VU2CN8&ust=1571288546006461
  Jachira - twarz PO
 • @Husky 22:41:20
  Zazdrościsz?
  Geny wyłażą, co?
  8-)))))
  8-)))))
  8-)))))
  8-)))))
  :)
  Jachira - twarz PO
 • @JimA 06:08:16
  ... no i co na to Rumunia i Surinam?!
  PS. 5*
  Israel Shamir o Kurdach, Syryjczykach i Turkach
 • 9
  Исраэль Шамир, znany również jako Robert David, Vassili Krasevsky, Jöran Jermas & Adam Ermash, chał zwał tak zwał, ważne że Auschwitz- Birkenau to i "obóz zagłady" i "obóz pracy" jednocześnie.
  "Bardzo dobry rozwój sytuacji w Syrii dowodzi, że gdy arogancką zdzirę trzeba zmusić do opamiętania się, nie ma niczego lepiej funkcjonującego nad solidny policzek. W pysk strzelili Turcy; kurdyjskie milicje w mgnieniu oka zostały przywołane do rozsądku."- gdyby analizować stopień agresji tego języka, wielu dostałoby 10. Czy są arabami? ;) i dalej: " że gdy arogancką zdzirę trzeba zmusić do opamiętania się, nie ma niczego lepiej funkcjonującego nad solidny policzek."- nawklejane mnóstwo kalek w tej szamirowej wypowiedzi: ich zdziry cierpią w milczeniu / zdzira może oddać- zawsze trzeba to brać pod uwagę, nieważne czy brała antifę/.
  " Kurdowie (lub ich doradcy) przodują w PR (public relations); stworzyli piękny wizerunek swojej wojowniczki, który odwołuje się do paradygmatu potężnej Superwoman pokonującej piekło zamieszkiwane przez samców – szowinistyczne świnie. Co drugi film przygodowy ma dziś za bohaterką taką właśnie dziewczynę, prowadzącą Wojnę z Mężczyzną. Zachodnie, lewackie feministki uwielbiają je, tak jak uwielbiały ich prototyp – dziewczynę-żołnierza, urodzoną w Izraelu (Sabra). Syryjczycy nie podzielają tejże miłości. Uważają kurdyjskich bojowników za brutalnych, amerykańskich najemników, speców od czystek etnicznych."- Holiłud się tym zajmuje, i 99% teledysków zielonkawo-czarnych/ umbrowe/, bladoróżowe też.
  "Kurdowie – poprzez uwolnienie dziesiątek tysięcy schwytanych przez nich jihadzistów – grożą również reanimacją pokonanego Kalifatu Islamskiego. Szantaż nie jest blefem, ale trzeba będzie mu zaradzić, gdyby miał się urzeczywistnić."- a to jest problem realny- "zdzira" "szczerzy kły"/ mówiąc językiem mediów/- czyli : może oddać.
  "za bohaterką prowadzącą Wojnę z Mężczyzną"- to totalnie sztuczna wojna ale "wojna wydajna, pożyteczna, konieczna i rentowna" /jeśli przestaną działać wojny religijne i rasowe, należy wszcząć wojnę na miksery/. Niestety źle, gdy męskie dziwki posługują się żeńskimi dziwkami żeby wygrać jakąś "wojnę"- sztucznie nakręconą przez... no właśnie- Pan Шамир wskazuje? Trochę tak, :
  "„Walki między różnymi grupami (etnicznymi), która trwają od setek lat. USA nigdy nie powinny były znaleźć się na Bliskim Wschodzie. Głupie, niekończące się dla nas wojny, dobiegają końca!"

  "Stany Zjednoczone wydały OSIEM TRILIONÓW DOLARÓW na działnia wojenne na Bliskim Wschodzie i kontrolę regionu. Tysiące naszych żołnierzy zostało zabitych lub odniosło ciężkie rany. (Także) Po drugiej stronie zginęły miliony ludzi. WEJŚCIE NA BLISKI WSCHÓD JEST NAJGORSZĄ DECYZJĄ, JAKA KIEDYKOLWIEK ZOSTAŁA PODJĘTA… W HISTORII NASZEGO KRAJU! Teraz powoli i ostrożnie sprowadzamy naszych zasłużonych żołnierzy i wojsko do domu. Koncentrujemy się na CAŁOŚCI!” no. chciałoby się rzec: wreszcie! ale co z tego... kiedy
  "Moskwa uważa, że​​ Bliski Wschód potrzebuje pojednania. Integralność Syrii pod kontrolą Damaszku jest kluczem do pojednania. "- Syria, Kudowie, Bliski Wschód i Daleki nie mają własnego zdania na ten , temat? toż musi dopiero Moskwa cośtam "szemrać", nie może iść na jelenie- grzyby? "Moskwa uważa|"..., Trump przynajmniej "uczciwie" tłituje a co na to Moskwa?- " Moskwa uważa"- эch! co na to Chińczycy? ano spotykają się z Khanem... :)
  https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2018/07/NINTCHDBPICT000422818447.jpg?strip=all&w=960
  ;)
  no.
  A co tam na Krymie?
  Israel Shamir o Kurdach, Syryjczykach i Turkach
 • @interesariusz z PL 13:07:09
  Nie, nie mogę Pana dalej pocieszać, bo kapitaliści nie mają poczucia humoru. :)
  Quo vadis Vox populi (16), Wojna o nasze dusze
 • @interesariusz z PL 12:41:31
  No to na pierwszy ogień pójdzie Korwin- Mucha! :)
  Quo vadis Vox populi (16), Wojna o nasze dusze
 • @Jasiek 08:47:41
  Zgadza się!
  Pozdrawiam
  Quo vadis Vox populi (16), Wojna o nasze dusze
 • @Krystyna Trzcińska 21:22:16
  Pani Krysiu, kto jest autorem animki z trampiozem? fajne :)
  Quo vadis Vox populi (16), Wojna o nasze dusze
 • @zadziwiony 09:19:19
  "Tacy są teraz młodzi ludzie. Skutecznie podzielono polaków na gnuśny moherowy zaścianek , oraz nowoczesnnych, kolorowych, światowych, wielkomiejskich i tolerancyjnych Polaków. "- to rozumiem jest sarkazm.
  "Ich interesuje głównie szampan w basenie na egzotycznych wyspach." Dobrze, że Pan ten symbol fspółczesnego śfiata umieścił w nawiasie, pewnie z braku marginesu. W takim razie mam sugestię: wyspa+szampan (też z +).
  Tak czy siak zapowiada się ubaw po pachy, zwłaszcza, że konfederaci mają miejsca obok "egzotycznych śfiatofcóf"... będzie się działo. Nawiasem, mignęła mi już dziś zapowiedź "korekty w konstrukcji rządu"- czyli powtórka z "rekonstrukcji". Widać to słowo jest na cenzurowanym- musi, że się źle kojarzy, ciekawe dlaczego? ;)
  Pozdrawiam +
  Jachira - twarz PO
 • Wi
  tam:)
  A będzie zmiana prezydenta?
  Pozdrawiam
  Jachira - twarz PO
 • @zbig71 16:43:02
  Nie. Tu, na tej ziemi. Małej wiary nie daj wiary. :)
  Czego boi się PiS?
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 16:32:35
  Będzie wojna. Wszystkich ze wszystkimi. ... i ahoj przygodo! Wojna to jedyne co potrafią człowieki od... od zawsze? Gdyby to był komputerowy program lub wirus- możnaby go "skasować", ale tak nie jest. /?/
  bierze za serce i wyciska łzy jowowicz w piątym elemencie. Niestety- globalnego rozbrojenia nie budiet'. nada! agresywnych uspokoić... znacit' każdy, na swoim terenie, musi sobie z isisem poradzić, my tu na wsi polskiej mamy mnóstwo sposobów. My mamy sposoby, czy Iran ma? Na pewno. :)
  Czy będzie wojna USA – Iran?