Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze JimA

 • Zaskoczył mnie Pan
  Myślałem, że paszportuje się tylko zwierzęta /hodowlane/, ale np. poza kurami, królikami... Czyli jednak paranoi ciąg dalszy...
  Pozdrawiam
  Paszportowanie roślin
 • @fretka 12:40:58
  Od kiedy Pani rapuje? :)
  Komu bana. Komu??
 • @brian 12:48:30
  :) tylko smalec, ostatnio, ze skwarkami i cebulą, czasem dodawałem czosnek, mnóstwo pieprzu i chili, sól. Słonino- sadło mam od sąsiada. Jeśli chcę więcej skwarków, dodaję boczek pokrojony w kostkę... i do słoików! :) W zasadzie, gdy się ma większą ilość masy wyjściowej, to można pokombinować, co jak i do czego:) Na pączki i inne słodkie smażenie, czysty, do chleba: ze skwarkami i cebulką na słono /i lub ostro/ :)
  Ale! ponieważ klimat nam się zmienia, bynajmniej nie z powodu CO2, ani Grety Tunberg, po prostu się zmienia, to takie przysmaki chyba jednak nie będą potrzebne... no chyba tylko do "Stolicz'nej". Ale to po wojnie. :)
  Komu bana. Komu??
 • @fretka 12:40:58
  5*!
  Komu bana. Komu??
 • @MacGregor 14:22:33
  "Podobną rolę w polskiej polityce jak pan Braun pełni Pan Korwin- Mikke. Ten z kolei ma ośmieszyć i skompromitować prawicowe idee, poprzez błazenady podobnej natury jak “braunowe”.
  Obaj ci panowie wywiązują się z powierzonych im zadań wyśmienicie, dzięki czemu prawica w Polsce praktycznie nie istnieje i nigdy nie uzyska społecznego poparcia!"- chyba o to.
  :)
  Lisiewicz kontra Braun, czyli mrówka kopie słonia
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:40:26
  Wallcolapse 0.2? czyli upadek cywilizacji... obserwujemy. A potem będziemy winni;), znowu. Stany zrobią deal z Chinami, oddadzą Europę z przyległościami ru- Chińczykom, a potem stara Europa będzie psioczyć po kątach, że to nasza wina, bo Polakom się znowu zachciało... tym razem "reformy sądów". Ech. Czy w czapce czy bez.
  Takie sobie bleblanie...
 • @Mazjan 13:53:57
  "...jak za wszystko od czasu rzadow postmagdalenkowych zainstalowanych nam w Polin." a do tego czasu kto płacił?
  Jeżeli...
 • @krzysiekniepieklo 11:39:00
  ? Co przychodzi z zewnątrz?!
  Takie sobie bleblanie...
 • 5*
  "I jak widać - wzbudza to opór systemowy (totalna opozycja), a wszelka obstrukcja - ostatnio sędziowie - jest widoczna." i to nie tylko u nas wzbudza opór, wzbudza opór gdzie wzrokiem nie sięgnąć. Oto np. dzisiaj dowiadujemy się, że: "Przewodniczący komisji spraw zagranicznych Izby Reprezentantów Eliot Engel i szef podkomisji ds. europejskich, eurazjatyckich i energii William Keating skierowali do prezydenta Andrzeja Dudy list, w którym wyrazili zaniepokojenie reformą sądownictwa w Polsce."- może to ta "ISKRA" /wychodząca z Polski/, o której jest w tekstach proroków?
  Pozdrawiam :)
  Takie sobie bleblanie...
 • A tym czasem tuż za ścianą:
  "Obowiązkowo utworzymy centrum dokumentów archiwalnych, materiałów filmowych i zdjęciowych. I zamkniemy usta tym, którzy próbują przeinaczyć historię, ukazać ją w fałszywym świetle i umniejszyć rolę naszych ojców i dziadów, naszych bohaterów, którzy ginęli, broniąc swojej ojczyzny i praktycznie całego świata przed brunatną zarazą, przed nazizmem".
  WWP utworzy, jednym słowem, MUZEUM HISTORII POLSKI W ROSJI. Dobrze. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy zweryfikują te :"archiwalne dokumenty". /.../ :)
  Jeżeli...
 • Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
  Wszyscy.
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Pedant 22:52:02
  Spadaj stary dziadu! :) Czego tu szukasz?! Idź się poskarż, że cię "eksterminują"!!!
  A jak tam Tatarkiewicz? Ingarden? i Lew Starowicz? Zdrowi? :)))
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Pedant 22:52:02
  Idź spać! :)
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:24:42
  Jeśli pewnego dnia, na uwiarygodnienie "siebie" pozostanie Ci tylko "kropla krwi"- przypomnisz sobie naszą rozmowę. :)
  :) wiem i pozdrawiam serdecznie. ! :) :)
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Hades 22:32:40
  ? Napisz to jeszcze raz, a wtedy uwierzę, że mnie obrażasz. ok? :)
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:24:42
  :))) ok. Ale są błędy.
  "Rosja ma największe zasoby archiwalne zajumane w czasie wojny. To są kwity na wszystkich."- nieprawda! to tylko plotka, haggada i dezoprzemoc.
  " Bardzo niebezpiecznie wchodzić z nimi w zwarcie bo każde państwo ma pełno trupów po szafach."- :) no tak, truizm. straszy Pan?
  "Politycy powinni zajmować się przyszłością, od przeszłości są historycy." :) kolejny truizm, ani jedni ani drudzy nie są w stanie realizować celów, bo patrz pkt2- wszyscy wierzą, że to niewiarygodnie niebezpieczne. :)))... a to tylko ukry na słuchawkach/łączach :)))))
  Oj. Jarek, weź to napisz jeszcze raz.

  "Rosja ma największe zasoby archiwalne zajumane w czasie wojny. To są kwity na wszystkich. Bardzo niebezpiecznie wchodzić z nimi w zwarcie bo każde państwo ma pełno trupów po szafach."

  "Rosja ma największe zasoby archiwalne zajumane w czasie wojny. To są kwity na wszystkich."- to jest brednia. To jest brednia dlatego, że wszystkie "ważne" dokumenty spłonęły dawno temu, a teraz "tworzy" się nowe... ups. A ponieważ, Ty w swoim "biurku" ani w swojej "szafie" nie masz żadnych "kopii, kopii" to im się wydaje, że mogą "stworzyć" każdy "dokument". Jeśli pewnego dnia, na uwiarygodnienie "siebie" pozostanie Ci tylko "kropla krwi"- przypomnisz sobie naszą rozmowę. :)
  :) wiem i pozdrawiam serdecznie. ! :) :)
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Hades 22:21:56
  Zgłosić naruszenie?
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:40:14
  Tak, to jest pytanie do Ciebie. :)
  - Jak Pan to skomentuje?- :)
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @demonkracja 22:03:48
  "ale dlaczego mnie odbija?"- nie wiem i nie chcę wiedzieć, to Twój problem, udaj się do przychodni, amigo...
  Módl się i odpuść... ?
  JAk masz problem to pisz na priv, postaram się pomóc. :)
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:40:14
  :) Trochę... Tak, jest tam pytanie do Ciebie:)
  ... Jak Pan to skomentuje? :)
  Tak, to jest bezpośrednie, pytanie do Ciebie. :)
  Morderstwo Sulejmaniego. Kto następny?