Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze AGrzdyk

 • To jest po prostu chamstow RAM
  .
  @RAM 18:52:44

  "całkowicie głupi jesteś!...

  jeszcze raz powtarzam ci durnowaty"

  Można by ci podobnie odpowiedzieć, ale po co ? I tak tego nie zrozumiesz, tak jak nie pojmujesz, jak niesolidna jest twoja wypowiedź, najwidoczniej nie dojrzałeś, aby zajmować się rzetelnym dziennikarstwem.

  Spróbuj zrozumieć sens tego zdania: "Podajesz link do źródła ZDF jako dowód na twoją tezę o Seehoferze, defnitywnie tam nie ma na to dowodu, tobie nie chodzi o rozumienie, ale o wiarę, że czytelnicy uwierzą w twoją tezę bez dowodu." jeśli ci się uda zrozumieć, to odnisłeś sukces, to znak dojrzewania.
  Lampeduza: Wyładunek migrantów na polecenie Horsta Seehofera
 • Chodzi o wiarę
  .
  @RAM 23:27:01

  "powiedz sobie twojej biednej, mało rozumiejącej głowie!"

  Podajesz link do źródła ZDF jako dowód na twoją tezę o Seehoferze, defnitywnie tam nie ma na to dowodu, tobie nie chodzi o rozumienie, ale o wiarę, że czytelnicy uwierzą w twoją tezę bez dowodu. Mogę jednie przypuszczać, że twoje źródła włoskie zawierają albo niepoprwne tłumaczenie z niemieckiego, albo fałszują wypowiedzi.

  Pani Rackete może przy tym paplać, co jej na język przyjdzie, nie brałbym jej paplaniny zbyt poważnie. Seehofer to rutynowany polityk i uważam za mało prawdopodobne, że on wydał by wezwanie do łamania włoskiego prawa. Ja w to bez dowodu nie wierzę, w co ty wierzysz jest twoją sprawą.

  O moją głowę nie potrzebujesz się zamartwiać.
  Lampeduza: Wyładunek migrantów na polecenie Horsta Seehofera
 • Ostrożnie
  -
  z interpretacją, np.

  "by na siłę wyładować migrantów na włoskiej Lampeduzie "

  - https://www.zdf.de/nachrichten/heute/sea-watch-kapitaenin-carola-rackete-bei-dunja-hayali-100.html

  nie znajduje pokrycia w powyższym linku, w tekście jest jedynie wzmianka, że "Er forderte den italienischen Innenminister Salvini jüngst dazu auf, die Häfen zu öffnen und bot auch von sich aus die Aufnahme von Geflüchteten an" (Niedawno wezwał włoskiego ministra spraw wewnętrznych Salviniego do otwarcia portów, a także zaofiarował się przyjąć uchodźców), nie było mowy o "wyładowaniu na siłę". w efekcie także tytuł "Wyładunek migrantów na polecenie Horsta Seehofera" nie odpowiada cytowanemu materiałowi, co nie wyklucza, że pewne osoby z administracji RFN do takiego kroku mogły nawoływać, jest to jednak raczej spekulacja niż dowiedziony fakt.

  Wyrto może zwrócić uwagę na ZDF, który wywiad przeprowadził, ta telewizja należy od dziesięcioleci do trzonu organów propagandy środowisk zarządzających w RFN, jest podobnie jak ARD finansowana z podatku ściąganego od mieszkańców, rodzaj podatku za konsumowaną przez ludność propagandę. chodzi o rodzaj pogłównego podatku, ściągany jest ten podatek przez prywatną firmę, tzn. niezależnie czy mieszkaniec korzysta z państwowych mediów. oficjalna nazwa "media publiczno-prawne", każdy musi płacić ten podatek za propagandę.

  Z uwagi na to, że USA wprowadziło wielu swoich agentów do środowisk zarządzających w RFN i nie tylko tych środowisk wpływu, o tym jest mowa n.p. w "Germany made in USA"

  - https://www.youtube.com/watch?v=N9Oze8Y64Vk&list=PL03C51C586F1A04DF

  także media obok administracji są na usługach zleceniodawców z USIzraela. spośród tych zleceniodawców szczególnie znany jest Soros, który jest intensywnie zaangażowany w organizację przemytu migrantów do Europy, pani Rackete jest najwyraźniej jednym z licznych łpracowników Sorosa i jest zobowiązana aby ratować ten interes przemytniczy na ile się da, bo różnymi metodami Europejczycy wyraźnie przyhamowali inwazję migrantów, jaka swój szczyt osiągnęła w 2015 przy ścisłej współpracy pani Merkel.
  Lampeduza: Wyładunek migrantów na polecenie Horsta Seehofera
 • Także w NEON są kolaboranci okupanta
  .
  - http://mind-service.neon24.pl/post/150188,dumal-nie-dumal-carem-nie-budiesz#comment_1573816
  Prewencyjna cenzura. Oto nowe przesłanie ONZ (Bogdan Dobosz)
 • O świadomości wyborców czyli
  .
  Mind Serviece wydumał. Można rzec, jakie to ważne,
  że ktoś z mediów gównego nurtu coś dla nas wydumał,
  na przykładzie Polski

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/

  abyśmy się nie męczyli sami myśleniem.

  W Polsce jest zupełnie inaczej, co wiedzą nawet prosiaczki

  https://pppolsku.files.wordpress.com/2017/03/swinki1.jpg?w=700

  a cóż dopiero wyborcy z Mind Service na czele i tylu innych konfidentów okupanta.

  - https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  który jak sam mówi, tak się troszczy o NASZE dobra.

  Bardzo wartościowy tekst Mind Service, który pozwala nam poznać,

  jak dalece kondidenci są zaangażowani w kształtowanie naszych poglądów, mind - ang. pogląd, ale też myśli, i ten serwis zapewnia nam autor.

  Ten przykład Mind Service najlepiej dowodzi, jak dalece troszczy się okupant nie tylko o nasze poglądy ale też myśli, o nasze dusze, aby był wolne od grzechu zwątpienia.
  "Dumał nie dumał, carem nie budiesz"
 • Mosze i Icek
  .
  Mosze: Icek, jaka różnica między shoah i holokaust ?

  Icek: shoah to pomysł, holokaust to przemysł.
  Siegmund Rothstein: Zagazowany w Treblince i zmarły w Mińsku
 • To czarci harcują na grobie Jezusa
  .
  i to już od dziesięcioleci, jak choćby ten link przypomina

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Miądzynarodowa żydowska sieć przestępcza, nazywna diastporą, choć dintojra byłaby odpowiedniejszym określeniem, bezcześci wszystko co nam jest święte, aby wynieść własne "świętości", jak choćby

  - https://wiadomosci.com/wp-content/uploads/2016/10/dreamstime_s_50616895.jpg

  to przed tymi "ołtarzami" mamy padać na kolana, a najberdziej przed złotym cielcem i duchem świętym żydowskiego ryutału: lichwą.
  W katedrze w Montrealu uczczono orgazm homoseksualny!
 • Wojska okupacyjne w Wolnej Polsce
  .
  na ten temat w wideo

  - https://www.youtube.com/watch?v=uue4CJPmoDc&t=11m30s

  pominięto może jeszcze najważniejszy aspekt sprawy, na co zwracano już uwagę, że w przypadku konfliktu pomiędzy USA i Rosją, obiekty USA w Polsce będą jako pierwsze zaatakowane przez Rosję, ew. taktyczną bronią atomową. Oznacza to, że w przypadku takiej wojny z geograficznych terenów nazywanych dziś Polską może zniknąć wszelkie znaki życia. Naturalnie USA chętnie przeprowadzą parę operacji na cudzej ziemi, podstawa dobrej strategii, i za cenę życia narodu polskiego.

  Działalność grupy wyznaczonej do odgrywania roli rządu w Warszawie można śmiało zakwalifikować jako przygotowanie holokaustu (ofiary palnej) z Polaków, co jest zbrodnią zdrady wobec narodu polskiego. Ten żądek w Warszawce zaplanował jak widać prawdziwy holokaust (ofiarę palną) u Polaków.

  „Zostaliśmy oszukani”, to jest doprawdy mały pryszcz w porównaniu z innym oszustwem, „big chucpa”, jak dowodzi poniższy link

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Oszustwo i zdrada są podstawowymi metodami w działalności politycznej, dobrze jest to raz na zawsze przyjąć do wiadomości.
  Wojna domowa „antysystemowców” i mediów „antysystemowych”
 • O Massadzie wnioski
  .
  „Sadzę, że Epstein jest tajnym agentem Mossadu”

  Mossad, dokładniej „Instytut Wywiadu i Specjalnych Zadań”, nie jest wcale kadrowo największym wywiadem Izraela, za taki uważa wywiad wojskowy Aman, ale jego siła polega na specyficznej strukturze, jest to bowiem międzynarodowa organizacja terorystyczna o sile, o której takie duperele jak słynna al Kaida mogła tylko marzyć.

  Podstawą sieci międzynarodowej są tzw. „katsa” (oficerowie prowadzący), którzy koordynują działalność licznych nieetatowych agentów Mossadu na świecie tzw. „sajanim” (hebr. pomocnicy) rekrutowanych spośród ludności żydowskiej. Można z tego wnosić, że niektórzy z naszych żydowskich sąsiadów w Polsce są być może takimi agentami Mossadu, dotyczy to także osób zajmujących ważne stanowiska w administracji i gospodarce. Międzynarodowa sieć synagogi dostarcza efektywną infrastrukturę dla rekrutacji sajanim.

  Sajanim są nierzadko w stanie śpiącym i powoływani do działania, kiedy sytuacja wymaga ich wkładu do realizowanej przez Mossad operacji. Należy dodać, że do operacji egzekucji czyli mordu niewygodnych osób czy osobistości wydzielony jest specjalny wydział, Kidon (hebr. bagnet).

  Jest naturalnie wysoce prawdopodobne, że Epstein jeśli nie etatowym agentem Mossadu, to był sayanem. Odmawianie służby na rzecz Izraela dla żydowskich osobników nie jest rzeczą zbyt miłą, obejście z takimi renegatami jest dość szorstkie. Zdrajców nie tylko się likwiduje, ale także do dobrego tonu należy im wyłupać oczy, nazywają takich o ile dobrze cytuję „mussa” ?

  Z uwagi na te metody Mossadu jest dobrze traktować każde zjawisko żydowskie w Polsce jako możliwych sayanim.

  Karygodnym błędem w ocenie żydostwa jest uważać ich za lud czy co gorsza naród, nic podobnego, ŻYDOSTWO TWORZY OD TYSIĄCLECI MIĘDZYNARODOWĄ SIEĆ PRZESTĘPCZĄ, z infrastrukturą synagogi. Celem tej sieci przestępczej, jest oszukiwać, rabować czy w końcu mordować, jak to pięknie dokumentuje ich działalność na Bliskim Wschodzie, gdzie mamy wszystkie te trzy elementy.

  Doświadczenie tysięcy lat działalności przestępczej tych nomadów, rabunek i towarzyszący temu nierzadko mord, są dość typową działalnością grup koczujących, pozwoliło tym nomadom wypracować niezliczone techniki. Wypowiedzi wielu Polaków dyskutujących o tej grupie społecznej świadczą o niebywałej nieświadomości problemu i niezaradności czy naiwności. Z takimi niedomaganiami nie sposób poradzić sobie umysłowo z takim problemem jak żydostwo. Pewne aspekty tej społeczności zostały omówione n.p. w poniższym linku

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/

  dają one niewielkie wyobrażenie o tym, z kim mamy do czynienia w przypadku żydostwa. Żyd już z samej definicji ZAWSZE BĘDZIE NASZYM WROGIEM, jeśli by nim nie był, to nie byłby Żydem. Nie ma bowiem czegoś takiego jak „dobry żyd”, tak jak nie może być „koszernej świni”.
  Epstein, «madame Maxwell» i Mossad
 • I w wymiarze światowym
  .
  @AGrzdyk 23:41:14

  zajmowanie nas przez media prowadzące pedofilią księży kk ma ten miły efekt, że pozwala zapomnieć o powszechnej na świecie pedofilii w kręgach zarządzających ludzkością.

  Pedofilia jest zjawiskiem dość rozpowszechnionym nie tylko w kościele katolickim, ale w nie mniejszym stopniu wśród protestantów, wyzanwców tory i talmudu, islamu, ... jak też w środowiskach artystycznych, sportowych i innych środowiskach ludzkich, które w spokoju mogą kontynuować swe wyszukane orientacje seksualne, przy czym pedolfilia jest jedynie jedną z nich.

  Były już na zachodzie próby podniesienia pedofilii do rangi chronionych orientacji seksulnych, może po zamknięciu karty z pedofilią kk, zostanie ona zaliczona do chrnionych orintacji jak LGBT. Nie zapominajmy, że w społeczeństwie niewolniczym jakim jest demokracja, właściciele niewolników mogą czynić z niewolnikiem, co im się podoba, dotyczy to także dzieci a nawet noworodków. Obgryzanie napletka noworodków przez rabinów pewnej religii wydaje się być niezłym zboczeniem, której to społeczności my Polacy wystawiliśmy nawet pomnik pod nazwą "POLIN".
  «Arkancide»
 • Wymiar UE
  .
  @RAM 21:02:15

  Skoro mowa o pedofilii, to znany jest przypadek z brukselskiej UE

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Marc_Dutroux#Crimes_after_release

  liczne zatuszowania władz w Brukseli uniemożliwiły wyjaśnienie przestępstw i zbrodni wobec dzieci, także kręgu ich klientów, za to lepiej wyjaśniono przypadek dziecięcego burdelu w Lipsku pod nazwą "Jasmin".

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Sachsensumpf

  Także tu dokonano zatuszowania, odpowiedzialny za nie de Maiziere, późniejszy minister MSW w RFN.

  - https://de.wikipedia.org/wiki/Thomas_de_Maizière

  O klientach donosiły media, że byli nimi urzędnicy n.p. z sądownictwa i prokuratury w Dreznie.
  «Arkancide»
 • Przyjmując synagogę za centrum organzacji przestępczej
  .
  nie popełnimy chyba zbyt wielkiego błędu. Dajemy tu pod rozwagę tezę o tej organizacji:

  - http://lemanski.neon24.pl/post/147807,wyznawcy-mammona-zydowscy-uzurpatorzy#comment_1533706
  «Arkancide»
 • Łamanie prawa przez parobków
  .
  "Fakt zapłaty choćby 1 złotówki będzie przyznaniem się do współodpowiedzialności w likwidacji żydów. "

  gorzej, będzie łamaniem polskiego prawa.

  Mentalność niewolników pokutuje w wielu, bardzo wielu umysłach Polaków, jeden z profesorów chyba socjologii, określił to mianem mentalności parobków, co wynika zresztą z wielu wieków upodlenia pańszczyćnianego.
  Mentalność niewolników...
 • Spisek JP II i B XVI
  .
  był od lat widoczny

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  w Watykanie została utworzona silna grupa dywersantów, o których m.in. RAM pisał wielokrotnie. Wskazany wyżej tandem wysadził jednak fundament religii chrześcijańskiej, jak wskazuje link, i uczynili kościół posługaczem i pomiotłem tego zbrodniczego ii rujnującego naszą ziemię systemu, nazwanego globalizacją.

  Globalizacja jest dziełem paranoików, którzy za wszelką cenę chcą zniszczyć podstawy biologicznej egzystencji ludzkości, że wspomnę: stan skażenia oceanów, wód lądowych, gruntów (chemia, GMO), powietrza.
  Od Yeudah'a Loew'a ben Bezalel'a do Ratzinger'a?
 • « CHERCHEZ LE JUIF ! »
  Powyższe hasło zdaje się najlepszą metodą poszukiwania winnego za akt terroru.

  Na temat Daesh, nazywanego przez media gówne „państwem” i do tego równie bezpodstawnie „islamskim” można było czytać, że zarówno wahbizm jak Daesh to „talmudyczne wersje” islamu.

  Z uwagi na dywersyjną rolę kolonii judejskiej na BW

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html#Izrae

  o stałych atakach jej lotnictwa na ludność Syrii nie donoszą co prawda media g., ale łatwo można znaleźć w internecie potwierdzenie tych aktów bandytyzmu, jest rzeczą wykluczoną, aby takie organizacje jak Al Kaida, Daesh, Al Nusra, tzw. „białe hełmy” i.t.p. organizacje mogły powstać bez czynnego zaangażowania wywiadu tej kolonii. Niedawno zresztą donosiły media, że tzw. „białe hełmy” zostały ewakuowane przez Izrael z Syrii do Jordanii.

  Warto może przytoczyć, że nie wszystko co na Mossad wygląda pochodzi od niego, największym wywiadem tej kolonii na BW jest wywiad wojskowy Aman (Agaf ha-Modi'in - אגף המודיעין). Specyfiką Mossadu jest ŚWIATOWA SIEĆ tzw. sajanim (nieetatowych pomocników), których można znakomicie wykorzystać do zadań rozpoznania i pomocniczych, w przypadku organizacji ataku terrorystycznego, który jest realizowany przez fachowców, n.p. tak jak w przypadku mordu w Dubaiu:

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Mahmoud_al-Mabhouh#Death
  O «karierze» Mossadu na Sri Lance
 • POLTRANSPLANT
  .
  - http://disq.us/p/20oy4gk

  jak z tego widać, pozbyliśmy się nie tylko Polski, ale także naszych ciał. To taka kolejna "dobra zmiana".
  Transplantacje: Goje na części zamienne dla Żydów