Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Gringo

 • 5/5
  Skrót myślowy z utajnionymi aktami to podobna niechlujna zbitka jak bezrefleksyjnie powtarzane "Polacy złamali enigmę". W każdym razie miałem niezły ubaw obserwując reakcje znajomych oglądających ostatni film o Turingu

  Pozdrawiam
  Gibraltar – zamach, którego... nie było?
 • Gringo
  Nie ma sportu zawodowego bez sterydów w większości wypadków, (tyczy się głównie sportów indywidualnych) a gdyby ktoś wpadł na pomysł testów antydopingowych w zawodowej kulturystyce to zostałby zabity śmiechem.
  Kulturystyka naturalna a sterydy
 • @Lotna 02:34:03
  Mam przyjemność mieszkać w miejscowości przy poligonie i obserwować jankeskich żołdaków na codzień. Podsumuje jednym slowem - bydło. Budujące, że tubylcza młodzież miała okazję naprostować ich kilkukrotnie;)
  Trudniejszy marsz ku suwerenności.
 • Kościół sam sobie jest winien
  Dlatego wszelkie jęki nadgorliwców "pokrzywdzonych" tym bądź co bądź średnim dokumentem niczego nie zmienią, szambo bije niczym gejzer, niewiele było jak widać potrzeba.
  Natomiast wszelkie próby relatywizacji tego zjawiska to już skrajna obrzydliwość, ile fikołków intelektualnych byście nie zrobili moraliści od siedmiu boleści.

  Co gorsza niestety niektórym dalej flaga polska myli się z tą watykańska, bardzo niebezpieczne zjawisko.
  Jak dać odpór Sekielskiemu z jego filmem o pedofilii w KK?
 • Melduje się kolejny rozbitek z prawica.net
  Zychowicz nie posiada wartości historycznej, gdyż to po prostu publicysta i tendencyjny mazgaj a nie naukowiec. Jednak trzeba mu oddać, że swoimi publikacjami wywołał swojego czasu powszechną dyskusję na tematy, na które się właściwie nie dyskutowało i to nawet w kręgach romantycznej okołopisowskiej neokonserwy. Przypomnienie ludziom postaci takich jak Cat i Studnicki też należy oddać mu na plus.

  Pozdrawiam autora i innych rozbitków.
  Marsz na Moskwę