Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Oracz

 • @zibi 15:07:02
  Bez ,,nieudaczników poprzednio" ten super rząd z żydkiem który porzucił ciepłą podkładkę bankstera, by mi przychylić nieba i nie wciska już kredytów w złotówkach rozliczanych w szwajcarskich frankach, nie mógłby zaistnieć.
  Ta zakłamana chazarska familia skośnookich krzywoustych kłamców, musi być obsługiwana przez sądy, by prostować kłamstwa (Matołusz) lub regulować faktury za usługi (Kornel).
  Przypominam, że ,,nieudacznicy poprzednio" jak i nieudacznicy obecnie, to jedna i ta sama solidurność, a skośnooki-krzywogęby kłamca to doradca ,,nieudaczników poprzednio", od finansów.

  Natomiast ,,palanta" wypraszam sobie i zgłaszam do moderacji. Niczego innego spodziewać się po zwolenniku kłamców nie można, ale niekoniecznie jest to miejsce dla takich jak ty.
  Rosja, Polska utracone szanse
 • @GPS 21:21:09
  czy jesteś Polakiem

  W Konfederacji wszyscy są Polakami.

  Oracz: Koncesjonowanymi przez Rzym. Wiem, bo znałem osobiście tych konfederatów, którzy byli w MW i znam ich pro-rzymskie poglądy. Wyrażały się one w m.in w okrzyku ,,wol-na Pol-ska ka-to-lic-ka".

  - czy ussa to nasz przyjaciel

  To pytanie jest bez sensu. Państwa mają interesy, a nie przyjaciół. Sojusz to nie jest przyjaźń. Tak myślą wszyscy konfederaci.

  Oracz: Państwa mają interesy i interesem USA mieć wasala, który za własne pieniądze zbuduje instalacje militarną okupantowi z USA, który wyceluje ją w wiadomym kierunku. Nigdy nie będziemy pewni że nie sprowokuje czynnej napaści na Rosję (gdyż jest pijanym bankrutem trzymającym naładowaną spluwę). Nie mamy mieć żadnej kontroli nad zbudowanymi instalacjami, będą one jak ambasada USA - eksterytorialne.


  - czy rosja to nasz wróg

  Póki nie wybuchnie wojna nie jest sensowne traktowanie jakiegokolwiek obcego państwa za wroga. Znów nikt w Konfederacji tej oczywistości nie podważa.

  Oracz: Póki nie wybuchnie wojna, będziemy udawać idiotów i robić wszystko by wybuchła. Przegnanie z Rosji jezuitów i zamknięcie działalności Rzymu nie zostanie Rosji NIGDY wybaczone. Patrz hasło ,,Wol-na Pol-ska ka-to-lic-ka"

  - czy niemcy powinni zapłacić reparacje

  Oczywiście. Nie ma nikogo w Konfederacji, kto by chciał im to umożyć.

  Oracz: No to mamy problem z deklaracją, jako że słowo ,,umożyć" nie istnieje w języku polskim. Zapewne chodziło o ,,umorzyć". Jak Bosak nie umorzy Niemcom reperacji, to ci znajdą się w ciemnej rzyci. Wojsko Polskie to prawdziwa siła z którą trzeba się w świecie liczyć.

  - czy wierzysz w NWO i rządy żydów na świecie i w Polsce

  To zależy jak to konkretnie zdefiniować. Na pewno większość konfederatów zgodzi się z tym, że lobby żydowskie mają duży wpływ na światowe instytucje finansowe i rządy USA.

  Oracz: Nic nie trzeba definiować, bo Święty Ojciec Rzymski już zdefiniował NWO to cywilizacja miłości i można ją wprowadzić, z depopulacją ziemi. Tej ziemi. Wprowadzanie NWO na ziemi, tej ziemi, trwa od 30 lat. Patrz ,,ujemny przyrost naturalny" https://www.youtube.com/watch?v=tRX-KEXBvYY

  - czy jesteś za nową konstytucją i nową ordynacją wyborczą

  Oczywiście! Konfederacja w całości dąży do zmiany ustroju Polski, który określa obecne prawo.

  Oracz: Cała ziemia w ręce Rzymu (kleru)

  - czy jesteś za rozliczeniem wszystkich pomagdalenkowych rządów

  Oczywiście! To jeden z ważniejszych postulatów Konfederacji.

  Oracz: Z 5% lub podobnym poparciem rozliczanie ograniczy się do rozliczania subwencji wyborczej.

  - czy podoba ci się nadreprezentacja nacji syjońskiej w polskim rządzie

  To też trzeba by dookreślić. Jeśli chodzi o nację żydowską, to nie jest ona nadreprezentowana w obecnym polskim rządzie.

  Oracz: W rządzie nie. W realizacji planów w 100%.  - gdzie powinien znaleźć się jojne daniels i fundacje sorosa

  Trzeba ich tępić, ale to nie jest proste i nie należy tego robić poprzez postulowanie rozwiązania tego jakoś poprzez prawo - np. jakieś ustawowe zakazy.

  Oracz: Np: zakaz zawracania dupy.
  Wylosowano numery list ogólnopolskich komitetów wyborczych!
 • @Oscar 08:08:59
  Obiema rękami podpisuję się, z tym że za zaistnieniem rzymskiego powszechnego, też stoi diabeł. Dlatego właśnie gdy ksiundz np molestuje dziecko, to winny jest diabeł.
  KOMUNISTYCZNE PROCEDURY NADAL OBOWIĄZUJĄ W POLSKICH SĄDACH
 • @GPS 12:27:11
  Już mnie Pan próbuje dyskredytować, bo napisałem parę słów prawdy o polityce w wydaniu JKM i StM.
  Proponuję Panu znaleźć wpis blogerski JKM o hipokrytach. To była psychologiczna projekcja, a na dodatek z pozytywną opinią n/t hipokrytów. Może i nie czytałem książek JKM, ale za to czytałem swego czasu wszystko inne co wychodziło z pod jego pióra. I biorąc pod uwagę to co się tam przewija, on nawet nie krył się z tym, że system decyduje kto demo-wybory ma wygrać, a kto ma się powiesić. To wszystko jest na niby i można się tym podniecać do woli. Tylko nie wmawiaj Pan że to wszystko serio, bo zaprzeczy Pan swojemu eliciarstwu.
  Survival jest polityczny
 • @GPS 22:39:18
  Ja już nie liczę na nic ze strony JKM bo w PE pokazał że potrafi nic nie robić za ciężkie pieniądze. A jego stronnicy, do których wcześniej się zaliczałem, łykają wszystko jak pelikan i liczą na 5% by ich IDOL znów załapał się na ciepłą posadkę. No bo na co więcej liczyć, skoro należy się do 5% elity elit? To jest też przez niego starannie wbijane do głów.
  Survival jest polityczny
 • @GPS 22:39:18
  Drogi panie, tym razem pan zmyśla. Co wybory powtarza się sytuacja z kontrolowanym strzałem w stopę.
  Ile można tego znieść i na co właściwie liczymy?
  Survival jest polityczny
 • @Rzeczpospolita 20:17:55
  A ,,Stalin" to nie był ,,Żyd" gruziński? Trochę mnie Pan zaskakuje. Wydawało mi się że ,,odżydzanie" rozpoczęło się po śmierci ,,Stalina", symbolicznie można za początek tego procesu uznać zrównanie z ziemią siedziby NKWD przez czołgi marszałka Żukowa.
  Rosja, Polska utracone szanse
 • @Anna-PK 20:06:47
  No, są osiągnięcia. Fajtłapa z komunistycznym ,,wykształceniem" jakie oferowano niezbyt rozgarniętym kandydatom na stołki, został developerem, narazie niedoszłym - budowniczym dwóch strzelistych budynków na wynajem zachodnim firmom, a jego pierwszy minister jest właścicielem, lekko licząc, 70 grubych baniek, a z wykształcenia to ledwie historyk. Nie jest zatem tak że nikt niczego się nie dorobił w ciągu ostatnich 30 lat. Dla namaszczonych ,,nasz" system oferuje wiele.
  Rosja, Polska utracone szanse
 • @
  Proszę policzyć VAT od tego spalonego paliwa, akcyzę, do tego doliczyć złotówkę za ksero jednej strony i... Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi zawsze o pieniądze.

  Ludzie to by się tylko dziwili i dziwili. Dziwią ich np zlikwidowane połączenia autobusowe i kolejowe. A wystarczy zorientować się jak chętnie i żwawo opodatkowuje się ,,kierowców". Kasa miśki, kasa!
  KOMUNISTYCZNE PROCEDURY NADAL OBOWIĄZUJĄ W POLSKICH SĄDACH
 • @GPS 16:32:50
  Z kijem besaballowyn ich nie zaatakował, tylko na chwilę przed wyborami zaczął po swojemu filozofować. Z przyczyn jak wyżej (uzyskać wynik na granicy 5%). To się powtarza co wybory. Można kilka razy zrzucić to na karb głupoty, ale..

  Ogólnie tak jest, że ludzie by szkodzić nie zostawiając dowodów, uciekają się do udawania idiotów.
  Stawką były ciężkie pieniądze, ja wiem skąd się one biorą. Tak jak pisałem wyżej Nigel Farage zapracował sobie na każdy grosz. A ta błazenada JKM, pamiętam dwie: Sieghail'owanie i karteczkę A4 z napisem ,,I not a Charlie Hebdo". Troszkę mało jak na przytulone parę ,,groszy".
  Survival jest polityczny
 • @GPS 16:17:04
  Trzeba się dokładniej przyjrzeć i można to wydedukować. W 1968r Janusz Korwin-Mikke brykał, tak jak brykali synkowie aparatczyków pochodzenia aszkenazyjskiego.
  Przed każdymi wyborami zatapia szanse własnego obozu mówiąc różne bzdury. Np nie tak dawno zaatakował osoby kalekie, nie zwracając uwagi na to że one już mają trudny los życiowy, a ponadto tak głupich wypowiedzi nie strawi nikt oprócz osób zakochanych w nim.
  Owszem, za jego działalność publicystyczną można go lubić, za tłumaczenie zagadnień ekonomii itd. Gdyby tylko nie robił za kreta i nie kompromitował swoimi wyskokami bardzo słusznych idei.
  Na podkopywaniu szans na wygraną w wyborach złapałem także StM, gdy przed samymi wyborami zarechotał, gdy spytano go o szanse własnego obozu. W jakimś wąskim gronie to jeszcze by uszło, ale nie przed kamerami na placu Zamkowym w Warszawie. Nadto StM dał się przyłapać na stosowaniu cenzurzy w stylu stalinowskim, realizowanej przez pretorianina PiS o ksywce ,,zapinio".
  Tym dwóm wolno: napisać czasem prawdę, wykładać ekonomię, ale nie wolno im się wybić w popularność, dlatego sami kontrolują sytuację znalezienia się w okolicy progu wyborczego.
  O ,,duperelach" pokroju wzięcia drugiej żony, czy posiadania córki która robiła jazdę po bandzie, tylko napomknę.
  Można tak do końca swoich dni się ,,brandzlować" tymi dwoma panami, tylko po co? Z braku innych opcji?
  Jak dla mnie życie jest za krótkie by dawać wodzić się za nos.
  Mało tego. Ja prowadzę tu (na Neon24) działalność uświadamiania, nazwijmy to, biblijnego. Dwóch facetów nie tylko robi z nas idiotów, ale zmarnowali oni szmat życia i nie dotknęli tematu badań Biblii. Za to obaj są zadeklarowanymi katolikami, czyli poddanymi Imperium Rzymskiego działającego pod przykryciem kościoła. Stąd już kroczek do tajnych stowarzyszeń, i co? Ano panowie ci przespacerowali się razem na zebranie klubu Windsor. Podobno raz, bo podobno się nie spodobało.
  Survival jest polityczny
 • @kula Lis 68 10:27:11
  Projekt ,,kula Lis 68" to bardziej zaawansowany trol, nie tak toporny jak Tezeusz czy Huśki. Może to nawet nie trol, a agent wpływu. Postaram się niebawem opublikować (za kimś mądrzejszym) reguły rządzące agentami wpływu i trolami na usługach ,,partyjnych". A powyższy wpis to dowód na agenturalną działalność.

  Lecz już teraz dopiszę. On potrafi oddać pole, potrafi zmienić front, lecz zawsze pod koniec ujawni miętę do ukraińskiego ,,żyda".
  Konrad Rękas – kandydat do Senatu
 • @
  W tekście jest błąd. Produkcja nie spadnie o 5% ale o rząd wielkości więcej.
  Wybory w Izraelu, a atak na rafinerie w Arabii Saudyjskiej
 • @Oscar 16:24:26
  Nic takiego nie nastąpi. Ci którzy mieli pracę na etacie, albo pójdą na zieloną trawkę, albo będą robić za te same pieniądze na dwóch umowach zlecenie. Nikt nie zapłaci pieniędzy których nie ma, względnie nikt nie będzie prowadził biznesu za filriko.
  Cywilizacja Polska a ... płaca minimalna
 • @Pedant 10:11:27
  Życie żebracze jest napiętnowane w Biblii, a Michalkiewicz to turbokatol, który swoim zachowaniem kompromituje idee, które sam głosi (i to nie za darmo). To już nasza w tym i moja wina, że połapałem się w tym dopiero dekadę temu. A na JKM zagłosowałem już będąc pełen podejrzeń, no i pokazał mi kim jest i kim nie jest. Więcej nie dam się nabrać na ten duet.

  Starość jaka jest to wiem, bo zajmowałem się częściowo, nie kompleksowo, swoją babcią chorą na alzheimera. Lecz potrafię odróżnić łajdaka, od starca i od chorego.

  Ogólnie rzecz ujmując to my Słowianie jesteśmy nazbyt łatwowierni i prostolinijni. Łatwi do rolowania nas dekadami. Tu nieco sytuację ratują ,,ruscy szachiści" tak znienawidzeni w naszym biednym, bo głupim, narodzie.
  Survival jest polityczny
 • @Rzeczpospolita 13:12:23
  Jakich na przykład?
  Czy świat rodzący ludzi dla szatana, ma jeszcze jakiś sens?
 • @Jan Paweł 11:41:33
  Jako krzewiciel bałwochwalstwa, już jesteś trupem.

  Dlatego Chrystus powiedział: Mt8,21 Ktoś inny spośród uczniów rzekł do Niego: «Panie, pozwól mi najpierw pójść i pogrzebać mojego ojca!». 22 Lecz Jezus mu odpowiedział: «Pójdź za Mną, a zostaw umarłym grzebanie ich umarłych!»

  Na Sądzie Ostatecznym nie wyprzesz się, że nie udzielano ci reprymendy, nie podtykano pod nos treści Pism. Zobaczmy ilu maluczkich twoja mrówcza praca ściągnęła na manowce.
  Miałem, jak już wspomniałem, identyczny przypadek osła w ludzkiej skórze. Ciągle tylko królowa nieba i królowa nieba. Za same cytaty z Biblii nałożył na mnie ban, by dalej oddawać się działalności na rzecz krzewienia bałwochwalstwa. I dopiero gdy niespodziewanie wyciągnął kopyta, dowiedziałem się że to zawodowiec z macierzy nierządnic i obrzydliwości ziemi. Tej ziemi.
  Czy świat rodzący ludzi dla szatana, ma jeszcze jakiś sens?
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:53:48
  Chyba bliżej jest Drewnica w Ząbkach.
  Cywilizacja Polska a ... płaca minimalna
 • @Wican 11:00:10
  Tam arcyfaryzeusz nie wywoływał ,,duch twój", a macierz nierządnic i obrzydliwości ziemi, tej ziemi, po ochydnym mordzie na Janie Husie, wybitnym Czechu, który miał pomysł udostępnić Biblię w języku narodowym Czech, jest od 300 lat w odwrocie i nie ma nic do gadania w kwestiach moralnych, politycznych czy ekonomicznych. Zupełnie odwrotnie jak u nas.

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jan_Hus


  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ustawa-o-gruntach-rolnych-kosciol-bez,65,0,2050881.html
  Cywilizacja Polska a ... płaca minimalna
 • @
  PRL w dobrej wierze nauczył wszystkich czytać i pisać i stworzył pozornie jednolite społeczeństwo (co widać jaskrawo na tle II RP). Niestety, pewne rzeczy odbijają się negatywnie w dzisiejszych trudnych czasach. Obywatele polscy nie są jednolitą masą Polaków, ale są zlepkiem różnych narodowości. Na polskiej ziemi żyją na stałe i od dawna Ukraińcy w liczbie sięgającej kilku milionów. Ich nadreprezentację widać w polityce, na uczelniach państwowych i innych gałęziach życia i gospodarki. Za ,,patriotyzm" odpowiada koncesjonowana w tym względzie partia PiS, w obec czego patriotyzm prawie nie istnieje. Nie istnieje także zrozumienie co właściwie w Polsce od 30 lat zachodzi (chodzi o szereg procesów) i dokąd to zmierza. Tu wielką rolę odegrał Rzym, bo Rzym to wszystko żyruje. Rola ta jest większa niż by się to wydawało nawet największemu przeciwnikowi Rzymu, np panu Kosiurowi. Bo wyklucza on działanie niewidzialnych (na ogół) sił i zwierzchnictw. Rzym jest wszystkim, tylko nie tym, co się tłuszczy wydaje. Żeby się o tym przekonać, będąc pod jego wpływem trzeba się zaprzeć samego siebie i rozpocząć proces jednania się z Bogiem, a to zadanie nie na dni czy miesiące, ale na lata.
  GOWIN CHCE PODNIEŚĆ MINIMALNE WYNAGRODZENIE... UKRAINCOM