Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jwu

 • Trzeba być totalnym lemingiem,
  by dopiero po przeczytaniu lektur wymienionych przez Ciebie ,dojść do takiego wniosku (że transformacja została spartolona).Przecież każdy z obecnych pięćdziesięciolatków (i starszych),odczuł to na własnej skórze.
  Polska transformacja. Największy błąd jaki Polska zrobiła
 • @Lotna 19:03:37
  "Skóra cierpnie i włos się jeży na głowie,jeśli pomyśleć ilu czytelników na różnych portalach bierze te farmazony za dobrą monetę,bo pisze je rzekomo wielki patriota walczący o naszą ukochaną Polskę".Głowa do góry ! Takich którzy biorą te farmazony za dobrą monetę jest naprawdę niewielu.Za to "patriotów" przybywa jak grzybów po deszczu.Dlatego to określenie mocno zdewaluowało się w ostatnim czasie.I niewiele znaczy.
  PRL była nielegalna i... żydo-komuna
 • A może zadośćuczynienia
  żądać od jankesów i brytoli ,którzy po konferencjach w Teheranie ,Jałcie i Poczdamie oddali nas w ręce Józefa ?
  PRL była nielegalna i... żydo-komuna
 • @kula Lis 68 12:06:42
  Elity ,które zostały wykształcone na sowieckich bagnetach ? A jaką mieliśmy alternatywę ? Bo gdyby nie te bagnety ,to w tej chwili tzw.polskie "elity",mówiły by i myślały po niemiecku.O ile w ogóle by jeszcze były ?
  Kidać po Błoniach; podprogowo o "Nie świruj..."
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:08:03
  Pokolenie "komusze"? Doprecyzuj trochę ,bo nie wiem czy się do niego zaliczam ,czy już zahaczam o pokolenie "styropianu" ?
  Jeszcze o ochronie zdrowia - to wyzwanie na II kadencję PiS!
 • Podobieństwo pomiędzy
  Baligrodem ,a Birczą jest tylko takie ,że w obu przypadkach miejscowości te były celem ataku banderowców.Jednakże dzięki heroicznej postawie żołnierzy LWP i MO ,Bircza obroniła się i nie doszło do rzezi jaką zaznali mieszkańcy Baligrodu.I tu się analogie kończą.Być może gdyby Bircza została zdobyta,a później spalona z wymordowanymi mieszkańcami,zyskała by bardziej wizerunkowo (obecnie) ? Bo dziwnym trafem tak się składa,że o miejscowościach które bohatersko obroniły się , nie pisze się wcale (Przebraże) ,lub je szkaluje (Bircza).
  Wiesław Hop - Bieszczadzka opowieść
 • @Talbot 18:52:00
  Widzę ,że masz podobną obsesję do Tezeusza.Dlatego pod jego nieobecność, musisz godnie go zastąpić. Bo jak będzie wyglądało to forum bez obsrywania ruskich.
  Tajny plan Trumpa: Polska – celem ataku atomowego
 • @Tezeusz 18:02:49
  Żałosny jesteś !!!
  Что делать?
 • Jesteś mistrzem.
  Jeszcze się (nigdy) nie spotkałem z tym ,by mieć 1 po głosowaniu 12 osób.Dlatego jeszcze raz podkreślam :jesteś mistrzem !!!!!!!!!!!!!
  Braterstwo broni nad życie – nad własne życie
 • @Tezeusz 09:02:03
  Kim jest to sowieckie bydło ? Rosjanie ,Ukraińcy ,Gruzini,Czeczeni,Kazachowie,Uzbekowie czy inni ? Sprecyzuj to.Bo jeżeli chodzi o zestrzelenie cywilnego samolotu ,to tylko dwie nacje z tych wyżej wymienionych można oskarżyć.
  Braterstwo broni nad życie – nad własne życie
 • @kula Lis 68 08:19:44
  Dokładnie.Pobito studentów z Izraela i jest problem.Gdy jakiś czas temu czterech pijanych przybyszów z za rzeki, pobiło dwóch polskich studentów w Wa-wie ,tematu nie było w mediach głównego nurtu,pisały o tym jedynie Kresy.pl.A poza tym, tych Arabów jeszcze nie zatrzymano i dlatego nie ma pewności ,czy faktycznie byli Arabami ? Bo tak się składa ,że mieszkańcy Bliskiego wschodu są do siebie bardzo podobni.I to nie ważne jakiej są wiary ? Kończąc, proszę o mniej mowy nienawiści ,bo może ona rozłożyć ten portal.
  Biedni izraelscy studenci pobici w Polsce
 • @Tezeusz 17:45:08
  Nie wiem na czy twoja rusofobia jest obsesją,czy po prostu wypełniasz powierzone zadanie ? Wiem natomiast,że tu na neonie wielu przyjaciół nie znajdziesz.I to nie ze względu na to ,że masz do czynienia z rusofilami,ale stałeś się męczący dla otoczenia z tą patologiczną nienawiścią do Rosjan.
  "niepoprawni".pl czyli fabryka trolli żydowskiej hasbary
 • @Tezeusz 09:23:33
  Sowieccy mordercy ,czyli kto ? Rosjanie ,Ukraińcy,Kazachowie ,Gruzini,Czeczeni,Azerowie........... ? Do niedawna oni wszyscy byli sowietami.
  MH17 7.09.2019 13:04 = 8 prawda.
 • @Tezeusz 09:18:08
  Pedalstwa ? Chłopie to jest homofobia i za to możesz mieć zarzut prokuratorski .
  Katyń.....znicze...ekologia..
 • @MacGregor 11:44:44
  100/100 ,a nawet 1000/1000.Bardzo trafny komentarz.Ale pomimo wszystko obawiam się,że do Tezeusza i tak nic nie dotrze ? Gdyż,to właśnie on krzyczy najgłośniej „łapać złodzieja”!
  Tezeusz i triskaidekafobia.
 • Wielkie dzięki
  Super artykuł,wielkie dzięki i szacun Panie Jacku.Dzięki Pana artykułom zbrodnie sąsiadów nie idą w zapomnienie.Szkoda ,że tak płodny (na tym forum) Tezeusz,nigdy nie podjął tego tematu ?
  Jak zinfiltrowano i unicestwiono GKBZHwP
 • Dobra rada
  Wrzuć na luz chłopie ,bo ta twoja nienawiść do ruskich,to już obsesja.Jeszcze trochę i Putina w lodówce znajdziesz,a wtedy to już tylko kuracja w Tworkach ci pozostanie.
  Kim są hejterzy - żołnierze wojny hybrydowej
 • @Tezeusz 18:10:35
  Podaj linki mówiące o chamstwie i wulgaryzmie Pana Wrzodaka.Bez nich jesteś niewiarygodny.
  Mój blog - mój dom. Nie toleruję chamstwa
 • @Husky 22:07:31
  Piszesz wszędzie gdzie sam uważasz za stosowne i gdzie ciebie chcą ? Czy ktoś kto otrzymuje za napisany artykuł ocenę 2,może mieć wrażenie ,że ktoś chce go na Neonie czytać ?
  Kreowanie opinii publicznej
 • @Tezeusz 06:50:40
  Gdybyś czasami wspomniał o innych oprawcach,którzy w wyjątkowo bestialski sposób wymordowali ponad 200tys.Polaków,a do tego tys.Żydów,Ormian,Węgrów,Słowaków i Cechów,to byłbyś bardziej wiarygodny.A obsesyjną nienawiścią do ruskich niewiele zyskasz,ponieważ grono tobie podobnych jest coraz mniejsze co widać tutaj na neonie.Zaznaczam,że piszę to nie jako rusofil ,ale przeciętny Polak,który czasami zagląda na Neon.
  Rosjanie obrońców Grodna miażdżyli czołgami