Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze Jwu

 • Jwu
  Być apolitycznym ??? Chłopie ty marzysz ! Nawet duchowni,nauczyciele,lekarze, sędziowie ,prokuratorzy,adwokaci,czy pospolite babcie z magla, mają swoje sympatie polityczne.Chociaż w przypadku tych pierwszych ,apolityczność jest wskazana.Gdyż kościół powinien jednoczyć ,a nie dzielić.
  Trzeba wreszcie odchwaścić polskie pola...
 • @Repsol 19:28:25
  To fakt.Oni mają podobną sytuację do naszej ,tylko w drugą stronę.A poza tym to przyjazny nam naród.I to pomimo tego ,że jako jedni z pierwszych uznaliśmy Kossowo.
  F35
 • @Zawisza Niebieski 16:42:24
  Stare T-72 ,to doskonałe platformy do dalszego rozwoju,co pokazali ruscy,modernizując je.Ale w naszym przypadku mam mieszane odczucia ,przecież zlikwidowano fabrykę silników (do czołgów) w Polsce.I teraz jeżeli faktycznie ruszą prace związane z modernizacja tych czołgów ,to silniki musimy sprowadzać z Serbii.
  F35
 • @zbig71 13:16:11
  F-22 nie był przeznaczony na eksport.Jego jedynymi użytkownikami są siły powietrzne USA.A poza tym,samolot ten nie jest już produkowany.
  F35
 • @Husky 11:45:33
  S-600 ? Dobry jesteś .Takiego systemu to ruscy nie mają jeszcze w planach.
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @brian 10:54:01
  A co ty masz do Mig-a 21 ? W tamtych latach był to najnowocześniejszy samolot myśliwski Świata,o czym przekonali się nasi sojusznicy w Wietnamie.Tak dostawali baty,że musieli zorganizować porwanie jednej z maszyn w Iraku i poprzez Izrael dostarczyć ją do strefy 51,by tam rozebrać go ,złożyć ponownie i przygotować odpowiednią taktykę walki dla swoich Phantomów .Wracając do F-35, to nowoczesny samolot (na dzisiaj),ale w 2030 roku już tak nowoczesny nie będzie.A poza tym, do ceny zakupu trzeba dodać jakieś 50% wartości samolotu na odpowiednie uzbrojenie.
  F-35 i wojna ...psychologiczna
 • @brian 11:38:21
  Wirtualne fakty ? A czy do nich należą Pan Nawalny i jego kompani?
  Zachód odkrył karty: Rosja musi upaść w 2021 roku
 • @zbig71 11:22:20
  Majdan to jedno,a jakby się do tego trafił ktoś(sprawujący władzę) na miarę Jelcyna ,to ta data upadku Rosji jest bardzo realna.
  Zachód odkrył karty: Rosja musi upaść w 2021 roku
 • @Wican 13:54:25
  200 baniek kosztuje golutki samolot.A uzbrojenie go, zwiększa jego koszt o 50% ,czyli kolejne 100 baniek.
  Arabia Saudyjska walczy razem z nami
 • @zbig71 10:35:49
  Czy to ten uniwerek, w którym znajduje się tablica pamiątkową poświęcona pewnemu grekokatolickiemu duchownemu ?
  List do Schetyny
 • Jwu
  Śmieszą mnie tego typu komentarze ,z których wynika ,że jeżeli jakaś Polka ,czy Polak zbłaźnią się swoimi wypowiedziami, to znaczy,że mają korzenie ,żydowskie ,ukraińskie,ruskie ,czy jeszcze inne ? Bo przecież "prawdziwi " Polacy takich rzeczy nie mówią !!! Chociaż oglądając i słuchając wystąpienia naszych wybrańców ,można mieć mieszane odczucia,kiedy zastosujemy kryteria opisane powyżej.
  Spektakle Jachiry
 • Jwu
  Nie chcę być postrzegany jako adwokat Jachiry ,bo nie jest to postać z mojej bajki.Ale obiektywnie pisząc ,nie widzę pomiędzy ww.a autorem tej publikacji żadnej różnicy.No może poza jedną ,że ta pierwsza prowokuje przed kamerami tv,a nasz Husky skazany jest na prowokacje w NEon 24.
  List do Schetyny
 • @Zawisza Niebieski 19:56:45
  Z całym szacunkiem do Pana ,ale już raz tłumaczyłem na innym forum ,że nikt ruskich nie wygonił z Polski ,a tym bardziej Polacy.No chyba ,że wierzy Pan zapewnieniom L.Wałęsy,o wypiciu z Jelcynem morza wódki ,by tak się stało.Prawda jest jednak inna ,ZSRR rozpadł się i nie podołałby ekonomicznie utrzymywać te bazy,a poza tym szefostwo NATO zapewniło ruskich ,że w zamian za wycofanie się z satelickich krajów (w tym i z Polski),NATO nigdy nie rozszerzy się na kraje byłego UW.
  Wojska amerykańskie w Polsce. Czy to jest zdrada?
 • @matterhorn 07:33:30
  Jest spora nieścisłość w Pana komentarzu.A mianowicie :pobyt armii czerwonej ,tej przybyłej do Polski 17 IX 1939 roku trwał tylko do 22 VI 1941 roku.Natomiast ci co wkroczyli do Polski w 1944 roku zostali już do 1993.I to nie dlatego ,że Polacy tego chcieli ,ale tak zdecydowali nasi sojusznicy w Teheranie ,Jałcie i Poczdamie.W tej chwili to nasz rząd ,a po części i naród domaga się stacjonowania nowych wojsk.Kończąc,nie przypisujmy sobie sukcesu w tzw.pogonieniu sowietów z Polski,bo to nie my decydowaliśmy o ich wyjeździe.
  Piękne dzieło. Dziękujemy!
 • Pamiętam sondaże,
  jak przed ostatnimi wyborami prezydenckimi Pan Komorowski miał prawie 70% poparcia.
  PIS ma z palcem w nosie ponad 60%
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 10:21:04
  Dokładnie .Wszystko było nielegalne w tamtych czasach,no może poza dyplomami ukończenia wyższych uczelni lub tytułami naukowymi ,którymi się szczyci "elita intelektualna"obecnej RP.
  Polska transformacja. Największy błąd jaki Polska zrobiła
 • @krzysztofjaw 10:09:02
  To fakt, pracujemy ciężko,ale czy wiesz dlaczego ? Ponieważ obcy pracodawcy mobilizują nas dwukrotną dniówką za pracę w soboty.
  Polska transformacja. Największy błąd jaki Polska zrobiła
 • @krzysztofjaw 10:05:50
  To prawda,kapitał zachodni wykupował nasze firmy,ale tylko po to by je położyć i pozbyć się konkurencji,lub przejąć znaki firmowe znanych polskich produktów.
  Polska transformacja. Największy błąd jaki Polska zrobiła
 • @goodness 10:02:01
  Patrząc na tempo zadłużania się naszego kraju,tego co Chińczycy nie osiągniemy nigdy,gdyż jak wspomniałeś wcześniej Chiny nie mają długów,a u nas prędzej,czy później, kredytodawcy upomną się o swoje.I wezmą z nawiązką.
  Polska transformacja. Największy błąd jaki Polska zrobiła
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 09:44:20
  Czyli tyle procent ile unika wyborów i nie głosuje wcale.W nich jedyna nadzieja,że zagłosują i tym samym zmienią coś na scenie politycznej Polski.
  Polska transformacja. Największy błąd jaki Polska zrobiła