Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze 63wojciech

 • @Bara-bar 22:21:46
  Basiu, już powiedziałem raz, że Bóg jest Bogiem srogim. U niego nie ma taryfy ulgowej. Adam zjadł jedno niby tak jak dla nas nędzne jabłuszko. Nie było przeproś, nie darował mu tego Bóg jako pierwszy grzech, poprawisz się i za drugim razem poniesiesz karę. Od razu precz z raju, won. Bóg jest zasadniczy, nie znosi grzeszników.
  Dzięki Ci Basiu, że zrobiłaś z nas już nie trójcę a czwórcę?
  Pamiętaj Basiu, jak Jezus Chrystus odnosił się do faryzeuszów itp. Plemię żmijowe, nic nie warte.
  JEŻELI SIĘ NIE UPAMIĘTACIE, WSZYSCY TAK SAMO POGINIECIE!
 • @Bara-bar 20:38:47
  To, żeby pokazać teraz że ktoś jest bezgrzeszny jest Barbaro śmieszne. Tylko jak wiesz Jezus Chrystus był bez grzechu. Także sprawą oczywistą jest, że każdy z nas żyje w grzechu. A odnośnie JPII, to facet bardziej zasłużył na kompanię z diabłem niż z Bogiem. Całe życie poświęcił na to, żeby odsuwać swoje owieczki od Jezusa Chrysytusa. Kazał wszystkim modlić się do Marii, co jest jawnym wystąpieniem przeciw 1 przykazaniu. I jeszcze jedno. Gdyby Bóg był tak miłościwy jak Ty to Barbaro zakładasz, to po zjedzeniu przez Adama jednego nędznego jabłuszka powinien powiedzieć, że a pierwszy raz zgrzeszyłeś, daruję ci, za następnym razem będzie sroga kara. Otóż nic takiego się nie stało, kara nastąpiła natychmiast. Precz z raju. Bóg daje prawa i trzeba ich przestrzegać i jeśli za jedno jabłko wyrzucił Adama z raju, to nie będzie miał litości dla tych, którzy żyją i każą żyć innym wbrew prawu Bożemu. Ten kto powołuje się na Mnie i głosi inną ewangelię niż Ja przekazałem niech będzie przeklęty. To robią księża, za cenę wypielęgnowanych rączek, życie bez żadnej pracy, a katolik otumaniony sam da na tacę. I jeszcze ogłoszą, że taca ma być lekka, i każdy katolik wrzuca banknoty. I jeszcze teraz ten film o pedofilii w kościele. Żałosne.
  JEŻELI SIĘ NIE UPAMIĘTACIE, WSZYSCY TAK SAMO POGINIECIE!
 • @Bara-bar 19:33:57
  Barbaro dopisz sobie i mnie do tej trójcy. Jeżeli ktoś przez całe życie pluje na majestat Jezusa Chrystusa, przez całe swoje życie oddala wiernych od Jezusa Chrystusa i każe się modlić do Marii, ten nie jest wart, aby po sądzie ostatecznym oglądać Boskie oblicze. Mówię tu oczywiście o JPII. Nie powiesz mi Barbaro, że ten diabelski agent jest tego wart. Całą swoją działalnością zasłużył sobie na to, żeby oblicza Pańskiego po sądzie ostatecznym nie oglądać.
  JEŻELI SIĘ NIE UPAMIĘTACIE, WSZYSCY TAK SAMO POGINIECIE!
 • @63wojciech 22:38:13
  Zamiast spokojnie siedzieć sobie bezkarnie w ciepełku, powinien normalnie "pierdzieć w pasiak". Żadnej tolerancji dla takiego zwierza. A on jeszcze msze odprawia, jako oczywiście spadkobierca nauk Jezusa Chrystusa. Ale to jest kasta, która wie dobrze, że nic im nikt nie zrobi na tym świecie. Nawet JPII nakazał założyć szczelną kurtynę na ich pedofilskie zachowania. Święty JP II, do którego dzisiaj już pisane są litanie, pełno jest pomników, rzeźb. Jego obrazy wiszą w kościołach na równi z obrazami Boga.
  PAPIEŻ JAN PAWEŁ II DUCHOWY MORDERCA KTÓRY WSZYSTKO WIEDZIAŁ
 • Obejrzałem
  Ale tylko 15 minut. Nie mogłem słuchać tego, jak ta dziewczyna cierpi z powodu tego zwierza, który spokojnie i beztrosko, bezkarnie dostaje jabłuszko od zatroskanej siostry zakonnej. Ja przecież codziennie przejeżdżam koło tego pedofila (róg IX wieków Kielc i Warszawskiej). To niebywałe. I mówią, że to są skoordynowane ataki na kościół Chrystusowy. Na kościół tak, ale Chrystusowy? To pomieszanie pojęć. I ja na prawdę przejeżdżam codziennie koło tego budynku i uprzytamniam sobie, że oni tam prowadzą jakąś szkołę, chyba podstawową. Kościół Chrystusowy, gdzie pedofil na pedofilu i pedofilem pogania. Na pewno Jezus Chrystus przyzna się na sądzie ostatecznym do nich, jak i do każdego innego zwyrodnialca.
  Kiedyś, może za miesiąc obejrzę ten film w całości, ale na razie jakoś odrzuciło mnie to, że obok mnie, tak blisko, bezkarnie siedzi sobie w ciepełku takie bydlę i jeszcze ta zakonnica podaje mu jabłuszko. Tfu.
  PAPIEŻ JAN PAWEŁ II DUCHOWY MORDERCA KTÓRY WSZYSTKO WIEDZIAŁ
 • @Bara-bar 22:17:00
  Bardzo mi się podobają te wasze sprzeczki z Kerenem, Grzegorzem czy Jassy. Są one na dość wysokim poziomie i to jest budujące. Jednak nie wydaje mi się Basiu, że Bóg wybaczy Szatanowi. To niemożliwe. Nie jest dla mnie możliwe, że Szatan choćby ukorzył się przed Bogiem, zasiądzie razem z ludźmi sprawiedliwymi w niebie. To niemożliwe.
  DLACZEGO BÓG STWORZYŁ SZATANA?
 • @57KerenOr 14:50:05
  Ale o czym tu gadać. Przykazania Boskie są sformułowane tak prosto, że każdy nawet bezmózgowiec je powinien zrozumieć. Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną, masz się do mnie modlić. Dzisiaj słyszę o zapisach na pielgrzymkę na Jasną Górę. Moje zdziwienie wzbudził fakt, że facet zapisuje się na tę pielgrzymkę, który z Bogiem do tej pory nie miał nic wspólnego. Wręcz przeciwnie, to lewak. Mówię mu o pierwszym przykazaniu. Nie dość w życiu zgrzeszyłęś, jeszcze i ten grzech ci jest potrzebny? No nie da rady, nie przetłumaczysz. Jedzie i na kolanach będzie oddawał bałwochwalczy hołd nieżyjącej kobiecie. To jakiś koszmar. Ludzie jadą setki kilometrów tylko po to, żeby zgrzeszyć, żeby odwrócić się całkowicie od Jezusa Chrystusa. To niepojęte.
  PAPIEŻE NIE WIERZĄ W TO, ŻE PAN JEZUS TAK CAŁKOWICIE UMARŁ!
 • @63wojciech 20:01:13
  To jest tragedia. Załamanie wiary. Nie będziesz czynił żadnych figurek Boga. U kapucynów jest zwyczaj, że byle kto nie może zasiąść w pierwszych ławach. Te są zarezerwowane dla wspólnot takich czy owakich. Na komendę księdza podchodzą po kolei pierwsze ławy, całują, klękają przed figurką i idą wkoło kościoła, następne ławy idą całować figurkę. Całość polega na tym, że nie jest wyłożona taca tylko skrzynia, i każdy nasłuchuje jak spada papierek czy bilon. Ci z pierwszych szeregów nie mogą sobie pozwolić na bilon, bo to słychać. Dopiero ci z ostatnich rzędów mogą sobie pozwolić na bilon, bo już tak nie słychać. To jakaś paranoja, co ksiądz powie, to święte, a co w biblii to nieważne.
  PAPIEŻE NIE WIERZĄ W TO, ŻE PAN JEZUS TAK CAŁKOWICIE UMARŁ!
 • @57KerenOr 10:05:46
  Jak się ma katolicki lany poniedziałek (totalne pogańskie obyczaje) do męczeńskiej śmierci Jezusa Chrystusa. Święconka. Który bałwochwalczy ksiądz jest w stanie przemienić zwykłą wodę w wodę święconą? Aby to zrobić, trzeba mieć w sobie Ducha Świetego, trzeba być natchnionym. Każdy katolik, który idzie z koszykiem pełnym bałwochwalczych potraw, pokropiane są bezwartościową wodą. Katolik nie dałby się nabrać jakby ksiądz kazał mu opić się pół litra zwykłej wody. Wrażenia katolików po świętach, to wypiłem 1.5 l w cztery osoby. Drugi mówi, że 2 l w pięć osób i to wszystko. Nie ma nawet wzmianki o Jezusie Chrystusie.
  PAPIEŻE NIE WIERZĄ W TO, ŻE PAN JEZUS TAK CAŁKOWICIE UMARŁ!
 • Ja tak może nie na temat...
  Keren jakoś dziwnie nie pisałeś o świętach wielkanocnych. Ja nie mogę tego jakoś znieśc, jak katolicy chodzą z koszyczkami wypełnionymi potrawami i składają je komu? Chyba nie Jezusowi tylko jakiemuś pogańskiemu bóstwu od urodzajów czy innych rzeczy. Bluźnią przeciw 2 przykazaniu kiedy w piątek klękają, chodzą przed figurką ukrzyżowanego faceta, klękają przed nim, całują go, a ministrant wyciera ślady całusów. Dla katolików to normalka, a dla ludzi rozumiejących Boże prawo jest to bałwochwalstwo, wypięcie się czterema literami na Boże prawo. Składanie czci facetowi na krzyżu to pokłon śmierci, jej gloryfijkacja. Czy Pan Jezus życzyłby sobie, żeby go przedstawiać w takiej sytuacji? Przecież on tę śmierć złamał, zmartwychwstał. Nie tak to powinno być. Katolicyzm to kult szatana i jemu to na rękę. Babcie, które prawie klepią na kolanach różaniec nawet nie zdają sobie sprawy, że z każdym paciorkiem są bliżej szatana niż Boga. To zatrważające, jak katolik potrafi zlekceważyć Jezusa Chrystysa i jeszcze domaga się wskrzeszenia w dniu Sądu Ostatecznego.
  PAPIEŻE NIE WIERZĄ W TO, ŻE PAN JEZUS TAK CAŁKOWICIE UMARŁ!
 • @63wojciech 19:53:19
  Takie płonące katedy to jakby znak boży na bałwochwalstwo chrześcian, katolików.
  KATEDRA NOTRE DAME – pogański symbol kultury światowej!
 • Też jestem z Tobą
  Żaden katolik chyba nie wie, że jest takie przykazanie nie będziesz czynił żadnych figurek, posągów, obrazów itd i nie będziesz się im kłaniał, klękał przed nimi ani się do nich modlił. Przed każdym kościołem zauważamy pełno tych figurek. To coś niesamowitego, że przed taką figurką katolicy w wielki piątek na kolanach chodzą, całują, a ministrant wyciera potem ślady pocałunków. Ale najważniejsza w tym wszystkim jest taca, a nawet można powiedzieć skrzynia, do której mile widziane są datki papierkowe, nie w bilonie. Według drugiego przykazania wejście do kościoła katolickiego jest grzechem, a klęknięcie w ławie przed tymi figurkami jest grzechem, jest wystąpieniem przeciw drugiemu przykazaniu. To bałwochwalstwo. Jeśli katolik chce się wyspowiadać, idzie do konfesjonału gdzie siedzi facet w sukience, który na co dzień uprawia to bałwochwalstwo, on go nie zgani za oplucie drugiego przykazania, tylko jeszcze pochwali, że synu zrobiłeś dobrze, byłeś super. A to sprawia, że ważniejsze są bajdy papieży niż słowa z biblii Jezusa Chrystusa. Gdzieś chyba w sierpniu zeszłego roku papież Franciszek znalazł w biblii przykazanie nie zabijaj, nie morduj . postanowił to wprowadzić do tych wersetów szatana czyli katechizmu, że nie wolno zabijać. A ja pytam się, gdzie do tej pory był kościół, igdzie mimo to jest. Kapelani nadal są, błogosławią żołnierzy, którzy jadą zabijać Irakijczyków, Syryjczyków czy innych, których im szatan podpowie.
  KATEDRA NOTRE DAME – pogański symbol kultury światowej!
 • @63wojciech 19:59:40
  Jak to się stało Keren, że znalazłem twój wpis na środku, a nie z prawej strony? Zawsze Cię tam szukałem po prawej. Ale to dobrze.
  MOJA WIELKANOC!
 • @
  Co ma wspólnego ze zmartwychwstaniem Chrystusa kiełbasa w koszyczku czy chrzan? To są pogańskie obyczaje, które są składane jakimś bożkom urodzaju. Występuje tu sprzeczność z 2 przykazaniem wyrzuconym przez katolików. Nie będziesz czynił żadnych figurek ... Tymczasem w wielki piątek przed tą figurką katolicy chodzą, później modlą się, klękają i całują w dowód nie wiem czego? Całość kończy się tym, że ministrant wyciera dokładnie miejsce pocałunku, a tobie katoliku zostaje tylko jedno do zrobienia. Taca, a raczej skrzynka, gdzie masz wrzucić najlepiej cichą monetę, papierek. To o to chodzi w całym tym obrzędzie. Jak wystawiłem ci sprzeczny z nauczaniem Jezusa posążek, tak ty masz za to sponsorować tych obleśnych, tłustych kapłanów. Chore.
  MOJA WIELKANOC!
 • @63wojciech 19:07:28
  To, że żona siedzi z córką minimum 2 godziny dziennie to też notka odnośnie strajku nauczycielii. Nie wiem czy na całym świecie jest taka kasta jak u nas w Polsce. Czy się nadaje czy nie obowiązuje go karta nauczyciela. Drżyj każdy przed nią. A wystarczy wprowadzić 3 letnie kontrakty, i na podstawie zdawanych egzaminów przez uczniów albo je przedłużać, albo kopa w to miejsce gdzie światło dzienne nie dochodzi. Nauczyciel czy przykłada się do pracy czy nie jest jak święta krowa. On musi dociopać do emerytury. A nieprawda. Trzeba skasować te karty nauczycielskie i odsiać zboże od plew. Jak się ni nadajesz to po prostu won.
  AGENDA 2030! RZECZ O PEWNYM ZWIERZĘCIU WYCHODZĄCYM Z MORZA!
 • A wiadomo to... ?
  Nic nie wiadomo co strzeli do łbów głównodowodzącym tego świata. O szczepionkach ju ż dawno słyszałem. Ja mam dziecko w wieku 11 lat i nigdy nie szcepiłem wieloma szczepionkami na raz. Taka kumulacja jest niby dobra, bo dziecko cierpi raz, ale co w tej kumulacji dostanie do organizmu? Wolałem, żeby przecierpiała, ale każdą szczepionkę dostawała oddzielnie. Jak na razie nie narzekam, dziecko chowa się znakomicie. Średnia ocen 5.8 ale żona siedzi z dzieckiem minimum 2 godziny dziennie przy książkach. Jeśli chodzi o zdrowie też jest super. Czytałem, że z firmą Bayer wchodzi w spółkę jakiś największy truciciel na świecie. To już nie jest obojętne dla nas. Te szczepionki przeciw brodawczakowi wyrzucono z Japonii jako szkodliwe. Dziewczynki po tej szczepionce są bezpłodne. Aż dziw bierze, że w Polsce nakaz szczepienia jest przymusem i ścigany mocą prawa. Podpisał to prezydent Duda.
  AGENDA 2030! RZECZ O PEWNYM ZWIERZĘCIU WYCHODZĄCYM Z MORZA!
 • @63wojciech 20:32:32
  Kiedyś wszedłem na TV Trwam. Tam pozdrawia prezenterka niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica. To już wystarczy, żeby przełączyć na inny kanał. W jednym rzędzzie jest pozdrowienie do Boga i do zmarłej dawno temu kobiety. Postawiony jest tu zna równości. To typowy katolicki przekręt zrównujący człowieka z Bogiem. A już powiedzenie zawsze dziewica to już przekręt niesamowity.
  PAN JEZUS BÓG I ZBAWICIEL! CECHY CHARAKTERU MISTRZA!
 • @63wojciech 20:24:21
  Niesamowita miłośc do ludzi. Przecież rodząc się on doskonale wiedział, że czekają go straszne męki. To, że musiał stąpać po kamiennych, paskudnych drogach to pikuś. On dobrze wiedział, że czekają go straszne męki, później śmierć na krzyżu. To niesamowite, że wiedząc co go czeka, jednak przyszedł na ten świat żeby zgładzić nasze grzechy.
  PAN JEZUS BÓG I ZBAWICIEL! CECHY CHARAKTERU MISTRZA!
 • Komentarz
  Keren, co tu komentować. Wszystko co napisałeś jest prawdą. Takiej postaci nie było wcześniej, nie ma i nie będzie. Dla mnie najbardziej docierają te sceny z Jego życia, gdzie wstawiał się za tymi maluczkimi na tym świecie. Nie stoi Pan wyżej jego sługi. To coś niesamowitego, że jako jedyny wstawił się za tymi słabszymi. Niesamowita postać. No ale to jest Bóg.
  PAN JEZUS BÓG I ZBAWICIEL! CECHY CHARAKTERU MISTRZA!
 • @63wojciech 20:40:58
  Odnośnie spadkobierców, to tak jak dzisiejszy szef PSL mówi, że jest spadkobiercą Witosa. BUHAHA. Te czasy są jak wczoraj i taka obłuda. A co dopiero tyczy sie katolików i wydarzeń sprzed 2000 lat. Wszystko można przeinaczyć, wszystko można tak dopasować, żeby przede wszystkim była pełna taca.
  SUKCESJA APOSTOLSKA W KOŚCIELE KATOLICKIM NIE ISTNIEJE!