Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze M i r i a m

 • @provincjal 09 08:16:15
  Noble zarezerwowane są w Wschodniej Europie tylko dla najgłupszych,jak nie przymierzając nasz Bolesław-noblista .Dostają nobla za głupotę,aby zachęcić innych gupoli aby brali się za rządzenie,bo to jest w interesie Zachodniej Europy.Bo najlepsze interesy robi się z głupkami-to słowa naszego noblisty wypowiedziane w amerykańskim kongresie,podczas gościnnych występów w Ameryce,bezpośrednio po naszej zwycięskiej kolorowej rewolucji.
  Polski Kmicic jest zmęczony
 • A co na to Pan Husky?
  Jakoś dzisiaj siedzi jak mysz pod miotłą.A wczoraj,tak bardzo się produkował do spółki z niejakim Jeremi,w obronie zmarłego bandziora.Na 49 komentarzy,tylko on i Pan Jeremi byli odmiennego zdania.Chyba to coś mówi.Do dzieła panowie Husky i Jeremi.Z moich obserwacji wynika,że im bardziej ktoś był związany z komuną,albo ma komunistyczne korzenie,to tym bardziej odżegnuje się od komuny i został fanatycznym wielbicielem Zachodu.Działa to na zasadzie "łapaj złodzieja".
  Kupują gaz, wyrzutnie ciągle od tych samych
 • @Husky 18:44:32
  ".....bardzo proszę nie uczcie tego Pana jak robić politykę.On naprawdę lepiej się na tym zna nią W". Niestety,ten pan pobiera nauki w Tel Awiw-e i Waszyngtonie w interesie swoich nauczycieli,a nam pozostawia rachunki do płacenia za tą edukację.Biblia mówi-po owocach ich poznacie,a te "owoce" zostały nam przedstawione w bardzo dobrym artykule Pana A.Tokarskiego.
  Mamy finał - Dobra Zmiana - chlipie w kącie - obsmarkana
 • @Husky 19:45:10
  Ja również mogę powiedzieć: pożyjemy,zobaczymy.Będą takie zmiany,jak u nas się dokonały,jestem tego pewna,bo należy wnioskować z wiadomego o niewiadomym.Przestań wreszcie wyjeżdżać z lewakami,albo z agentami Putina,bo stajesz się z tym nudny.To stało się ostatnio modne u pewnej grupy ludzi,że gdy ktoś ma odmienne zdanie i ma rzeczowe argumenty na to co się w świecie dzieje ,to zaraz idzie w ruch tego typu klasyfikacja.Nie jestem lewakiem,ani agentem rosyjskim,nigdy w swoim życiu nie należałam do PZPR i nigdy do Solidarności,bo wyczuwałam,że to ten sam diabeł i dla tego też mam odwagę pisać i mówić to co widzę i czuję.3/4 solidaruchów należała wcześniej do PZPR,a im bardziej w tym tkwili,to tym bardziej teraz odżegnują się od swojej przeszłości.To dzięki takim ludziom partyjna nomenklatura uwłaszczyła się na naszej krwawicy i z dnia na dzień stali się bogaczami.Przestań czarować tym,że jesteś katolikiem,bo 90% Polaków to katolicy,ja również,ale przynajmniej nie jestem ślepym katolikiem.Zawsze mnie niestety denerwuje twoje logo,wiara to stan ducha,a nie przechwałki.
  Politycznie niepoprawny antykomunista
 • @Husky 08:23:52
  Na 100% nic się tam nie zmieni,jestem tego pewna,bo tak to jest poustawiane,aby się nic nie zmieniło.Już tam wuj Sam tego dopilnuje.
  Politycznie niepoprawny antykomunista
 • @zbig71 19:37:28
  Odpowiedz super,bingo.Pozdrawiam.
  Straszenie Rosją czyli projekcja pożądanego stanu.
 • @zbig71 14:28:04
  Amerykanie od 1945roku do dnia dzisiejszego "przychylili nieba" 500 milionom cywilów,w tym kobietom i dzieciom.Ładny demokratyczny dorobek,nie ma co.Zdystansowali w tym i Hitlera i Stalina,którzy to pozostali za tymi zawziętymi demokratami daleko w tyle.
  Straszenie Rosją czyli projekcja pożądanego stanu.
 • @Jeremi 16:18:42
  To raczej Ty najadłeś się szaleju,że nie rozumiesz co czytasz.Pozdrawiam.
  Witam Prof. Nowaka w świecie ruskiej agentury-widziane z USA
 • Ad.Macgregor
  "U nas narodowcy idą w dobrym kierunku,ale w takim tempie mogą nie zdążyć,a my możemy nie doczekać" I z pewnością nie zdążą,a my z pewnością nie doczekamy.Idą w złym kierunku,bo drepczą w miejscu.Powinni brać przykład z żydostwa ,bo są w tych sprawach profesjonalistami ,swoje cechy wykształcili przez 2000lat będąc w rozproszeniu.Ich metody są bardzo skuteczne,jak dorwać się do władzy i warto obserwować ich i stosować ich knify .Żydostwo zwykle nie zakłada partii od podstaw,bo szkoda czasu,zbyt długo to trwa nim taka partia się wybije na prowadzenie,ale infiltrują partie,które rokują nadzieje szybkiego dorwania się do koryta.Opanowują ją od środka i w taki to sposób opanowali Solidarność,najpierw jako "doradcy",potem awansowali na wierchuszkę tejże,która decydowała o wszystkim.W taki to sposób,na plecach robotników wywindowali się do najwyższych stołków.Tą metodę stosował również litwak-żyd Piłsudski wel Selman.
  Wynaradawiać można, ale tylko Polaków.
 • @Krystyna Trzcińska 06:03:39
  Brawo Krysia! Wspaniałe dowcipne ilustracje oddające w 100% wyborczą rzeczywistość w Polin.
  IIIŻydo-RP/Polin – farsa i hucpa
 • Ad.Artykuł
  ........Wybieramy "demokratycznie" samorząd....... Niestety,ani wybieramy,ani demokratycznie,tylko głosujemy,a to są dwie różne czynności,albowiem szefowie partii dokonali wyboru za nas.
  IIIŻydo-RP/Polin – farsa i hucpa
 • @SZS 23:41:31
  Za parę lat,jak tak dalej pójdzie,to będziemy w Polsce stawiać pomniki Banderze i jego herojom. Na dobry początek tego procesu,nasi znamienici politycy darli się na Majdanie:sława Ukrainie,herojam sława.
  Dlaczego trzeba rozwalić pomniki kościuszkowców?
 • @Husky 18:09:59
  Niestety,nie znam na tyle j.angielskiego i nie wiele zrozumiałam z twojej odpowiedzi na mój wpis,szkoda,trudno.Ale powinien cię zaciekawić jeden fakt,że na 36 komentarzy,ani jedna osoba nie popiera twojego punktu widzenia.Powinno ci to dać to wiele do myślenia,że z tobą jest coś nie tak.
  Rosyjscy szpiedzy przetrwają kompromitację.
 • @ZBYSZEK49 15:17:37
  Na długo zapadnie w pamięci internautom,ten jarmarczny teatrzyk ze Skripalami w roli głównej,na długo pozostaną bohaterami dowcipnych anegdot.Zachodnie służby nie popisały się,nie przyłożyły się do tej prowokacji rzetelnie i po raz któryś zbłażniły się dokumentnie.
  Rosyjscy szpiedzy przetrwają kompromitację.
 • Ad.Artyk.
  Kompromitacją jest ta zachodnia prowokacja z idiotyczną inscenizacją prymitywną jak ich demokracja.Ciekawy artykuł,tak bardzo,że w połowie musiałam zajrzeć czy daleko do końca.
  Rosyjscy szpiedzy przetrwają kompromitację.
 • Ad.Artyk.
  Z tym gwałtem to gruba przesada.To była czysta goebbelsowska propaganda,miała ona za zadanie zmobilizować i zaktywizować społeczeństwo,które pod koniec wojny było w kompletnej apatii,przeciw Rosjanom.Mieszkam od 1948roku na Śląsku,mam tu wielu znajomych,od wielu lat,ale osobiście nie znałam i nie znam osoby,która by tego doświadczyła,nie znam również rodziny w której taki przypadek miałby miejsce.Gdyby Rosjanie zajmowali się tego rodzaju uciechami,to nie zwyciężyli by i w takim tempie nie zdobywali by miasta po mieście.Na pewno zdarzały się tego rodzaju przypadki,jak to na wojnie,ale nie była to reguła,chciałam przypomnieć,że Niemcy też gwałcili,a często potem zabijali swoje ofiary.Z tym gwałceniem notorycznym przez Rosjan,to absurdy,takie jak pojawiają się dziś odnośnie Rosji u ciężko chorych na rusofobie.
  Wywiad ministra Czaputowicza dla rosyjskiego „Kommiersanta”
 • Ad.Artyk.
  Oto w całej krasie jawi się zachodnia demokracja.W każdej chwili,na poczekaniu można bezkarnie zrobić z anioła drania,a z drania anioła.W szczególności media wyspecjalizowały się w tym podłym procederze.
  Pedofil, pijak, zbiorowy gwałciciel.
 • Pedofil,pijak,zbiorowy gwałciciel.
  Oto w całej krasie zachodnia demokracja.W każdej chwili,na poczekaniu można zrobić z anioła drania,a z drania anioła.Szczególnie media wyspecjalizowały się w tym procederze.
  Pedofil, pijak, zbiorowy gwałciciel.
 • W Waszyngtonie obłęd i desperacja
  Jak mogliśmy tak dać się omamić,tą zachodnią "demokracją" Niektórzy z nas jeszcze dotychczas nie przejrzali na oczy.
  W Waszyngtonie obłęd i desperacja