Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze M i r i a m

 • @Krystyna Trzcińska 06:03:39
  Brawo Krysia! Wspaniałe dowcipne ilustracje oddające w 100% wyborczą rzeczywistość w Polin.
  IIIŻydo-RP/Polin – farsa i hucpa
 • Ad.Artykuł
  ........Wybieramy "demokratycznie" samorząd....... Niestety,ani wybieramy,ani demokratycznie,tylko głosujemy,a to są dwie różne czynności,albowiem szefowie partii dokonali wyboru za nas.
  IIIŻydo-RP/Polin – farsa i hucpa
 • @SZS 23:41:31
  Za parę lat,jak tak dalej pójdzie,to będziemy w Polsce stawiać pomniki Banderze i jego herojom. Na dobry początek tego procesu,nasi znamienici politycy darli się na Majdanie:sława Ukrainie,herojam sława.
  Dlaczego trzeba rozwalić pomniki kościuszkowców?
 • @Husky 18:09:59
  Niestety,nie znam na tyle j.angielskiego i nie wiele zrozumiałam z twojej odpowiedzi na mój wpis,szkoda,trudno.Ale powinien cię zaciekawić jeden fakt,że na 36 komentarzy,ani jedna osoba nie popiera twojego punktu widzenia.Powinno ci to dać to wiele do myślenia,że z tobą jest coś nie tak.
  Rosyjscy szpiedzy przetrwają kompromitację.
 • @ZBYSZEK49 15:17:37
  Na długo zapadnie w pamięci internautom,ten jarmarczny teatrzyk ze Skripalami w roli głównej,na długo pozostaną bohaterami dowcipnych anegdot.Zachodnie służby nie popisały się,nie przyłożyły się do tej prowokacji rzetelnie i po raz któryś zbłażniły się dokumentnie.
  Rosyjscy szpiedzy przetrwają kompromitację.
 • Ad.Artyk.
  Kompromitacją jest ta zachodnia prowokacja z idiotyczną inscenizacją prymitywną jak ich demokracja.Ciekawy artykuł,tak bardzo,że w połowie musiałam zajrzeć czy daleko do końca.
  Rosyjscy szpiedzy przetrwają kompromitację.
 • Ad.Artyk.
  Z tym gwałtem to gruba przesada.To była czysta goebbelsowska propaganda,miała ona za zadanie zmobilizować i zaktywizować społeczeństwo,które pod koniec wojny było w kompletnej apatii,przeciw Rosjanom.Mieszkam od 1948roku na Śląsku,mam tu wielu znajomych,od wielu lat,ale osobiście nie znałam i nie znam osoby,która by tego doświadczyła,nie znam również rodziny w której taki przypadek miałby miejsce.Gdyby Rosjanie zajmowali się tego rodzaju uciechami,to nie zwyciężyli by i w takim tempie nie zdobywali by miasta po mieście.Na pewno zdarzały się tego rodzaju przypadki,jak to na wojnie,ale nie była to reguła,chciałam przypomnieć,że Niemcy też gwałcili,a często potem zabijali swoje ofiary.Z tym gwałceniem notorycznym przez Rosjan,to absurdy,takie jak pojawiają się dziś odnośnie Rosji u ciężko chorych na rusofobie.
  Wywiad ministra Czaputowicza dla rosyjskiego „Kommiersanta”
 • Ad.Artyk.
  Oto w całej krasie jawi się zachodnia demokracja.W każdej chwili,na poczekaniu można bezkarnie zrobić z anioła drania,a z drania anioła.W szczególności media wyspecjalizowały się w tym podłym procederze.
  Pedofil, pijak, zbiorowy gwałciciel.
 • Pedofil,pijak,zbiorowy gwałciciel.
  Oto w całej krasie zachodnia demokracja.W każdej chwili,na poczekaniu można zrobić z anioła drania,a z drania anioła.Szczególnie media wyspecjalizowały się w tym procederze.
  Pedofil, pijak, zbiorowy gwałciciel.
 • W Waszyngtonie obłęd i desperacja
  Jak mogliśmy tak dać się omamić,tą zachodnią "demokracją" Niektórzy z nas jeszcze dotychczas nie przejrzali na oczy.
  W Waszyngtonie obłęd i desperacja