Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze some66one

 • Kasa a nie Prawda
  @57KerenOr

  Tak masz racje...organizacje te wiedzą co "ucho łechce" obiecując tzw gruszki na wierzbie i wykorzystują to, aby zyskać jak najwięcej członków no bo jak nie wiadomo o co chodzi to ...... i dlatego uważam ,że w organizacjach nigdy nie znajdzie się prawdziwej nauki...tam Pan Jezus ,a co za tym idzie również Jego Ojciec będą obrażani i poniżani .
  PS
  Szpiegostwo ?? Masz na myśli opus dei ??
  ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!
 • Wyrachowanie
  Jakże zbliżony temat do mojej odpowiedzi na post rzekomego zbawienia WSZYSTKICH ludzi przez śmierć Pana Jezusa . Bo czyż dawanie ŚLEPEJ
  nadziei swoim wiernym nie jest ich okłamywaniem ,żeby nie powiedzieć jak Ty Keren wręcz odbieraniem nadziei zbawienia ?
  Jeszcze kilka dni temu usłyszałem od znajomej jak to obecny papież przyznaje się do pedofilii w kk i nie ukrywa tego,że takie fakty mają miejsce.
  Szkoda,że nie wspomina o tym ,że ludzie mający z tym problem w hierarchii kk byli przecież papieżami,kardynałami,biskupami i to oni również wprowadzali dogmaty katolickie, wprowadzili kult Marii, usunęli 2 przykazanie, a 10 rozbili na dwie części,mordowali ludzi etc. Szkoda przede wszystkim ,że nie wspomina o tym ,że trzeba zweryfikować również to co głoszą od wieków bo jest to po prostu nie zgodne z nauką Pana Jezusa .
  Szkoda również ,że nikt z wiernych kk nie zada sobie pytania : Jeśli tak wygląda kk od podszewki to jaką mogę mieć pewność ,że ich nauka jest prawdziwa lub skąd mam pewność ,że to oni właśnie są następcami apostołów ? No tak ,ale skąd masz wiedzieć drogi parafianinie, jeśli nie sprawdzasz swoich "nauczycieli", jeśli ślepo wierzysz swoim "przewodnikom " bo tak Ci jest wygodnie, bo tak po prostu jest od wieków i nie możliwe jest według Ciebie , żeby miliardy ludzi na przestrzeni wieków mogło i może się mylić ? Skąd masz wiedzieć skoro nie prosisz Pana Jezusa o to, aby poznać PRAWDZIWĄ DROGĘ ?Skąd masz wiedzieć jeśli nie szukasz ? On sam powiedział... " proście ,a będzie wam dane"...a jeśli znajdziecie łaskę w Jego oczach poznacie PRAWDĘ.
  Powracając do tematu pedofilii i innych zboczeń w kk...nie myślcie ,że jest to rachunek sumienia i przyznanie się do swoich "słabości". To jest czyste
  wyrachowanie ...czasy się zmieniły... powszechny dostęp do informacji przez internet sprawił ,że w końcu musieli zając stanowisko . Wiedzą dobrze, że przyznając się do winy zamykają usta wszystkim ,ale tylko w kwestii ich uczynków nie w kwestii ich nauki tutaj szatan nie pozwoli, aby coś się zmieniło...przynajmniej na tą chwilę. Pojedyncze jednostki mogą się zmienić jeśli Pan pozwoli, ale nie organizacje,dla których władza i pieniądze wspierane przez pana tego świata zawsze będą na pierwszym miejscu.
  ODEBRANIE LUDZIOM NADZIEI – NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ WATYKANU!
 • Nadzieja
  Dziś mówi się,że to właśnie ona umiera ostatnia,a od wieków podtrzymywała ludzi przy życiu w różnych sytuacjach.
  Smutne jest to ,że właśnie tworząc fałszywą nadzieję wykorzystywana bywa przez wielu
  dla własnych korzyści grając na naiwności ludzkiej . Przykładem mogą być np. wybory i wielkie obietnice polityków jak to ludziom
  będzie się żyło lepiej jeśli to właśnie oni będą wybrani często jednak po kilku miesiącach czy latach prawda okazuje się
  zupełnie inna i cała nadzieja wyborców pryska jak bańka mydlana.

  Przykładów można podawać bez liku, ale ja chciałbym się skupić na fałszywej nadziei dawanej od wieków swoim wiernym przez wszelkiego rodzaju organizacje religijne . No wyobraźmy sobie jeśli na dzień dobry organizacje te mówiłyby swoim nowym członkom ,że żeby zostać zbawionym trzeba przestrzegać przykazań ,a jeszcze do tego muszą postępować jak prawdziwy uczeń Pana Jezusa.
  Hmmm...ilu nowych członków zdobędą ? Ilu zrezygnuje mówiąc tak się nie da...to nie możliwe ? A organizacje bez członków...wiernych...wiemy jak kończą .
  Czyż spowiedź...komunia...czyściec...ekumenia...obietnica otrzymania do 72 Hurys (islam) czy właśnie "oferowanie" zbawienia bez względu jakim człowiekiem będziemy nie jest niczym innym jak dawaniem fałszywej nadziei ?
  Jeśli by tak było to po co nam modlitwa " ...i Odpuść nam nasze winy " ? Po co w ogóle Sąd Boży i dla kogo jeśli wszyscy otrzymają nagrodę ?
  A jak się ma do tego przypowieść o 10 pannach...Sodoma i Gomora...potop ? Gdzie Sprawiedliwość Boża ? Jak ktoś wspomniał " siedzieć obok Hitlera ?!?!
  Jeśli tak by miało być to Zbawienie nie byłoby żadną nagrodą !!!

  2 List do Tymoteusza
  6 Albowiem krew moja już ma być wylana na ofiarę, a chwila mojej rozłąki nadeszła.
  7 W dobrych zawodach wystąpiłem, bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem.
  8 Na ostatek odłożono dla mnie wieniec sprawiedliwości, który mi w owym dniu odda Pan, sprawiedliwy Sędzia,
  a nie tylko mnie, ale i wszystkim, którzy umiłowali pojawienie się Jego.

  Psalm 145
  17 Pan jest sprawiedliwy na wszystkich swych drogach
  i łaskawy we wszystkich swoich dziełach.
  18 Pan jest blisko wszystkich, którzy Go wzywają,
  wszystkich wzywających Go szczerze.
  19 Spełnia wolę tych, którzy się Go boją,
  usłyszy ich wołanie i przyjdzie im z pomocą.
  20 Pan strzeże wszystkich, którzy Go miłują,
  a wytępi wszystkich występnych.

  Mateusz
  21 Nie każdy, który Mi mówi: "Panie, Panie!", wejdzie do królestwa niebieskiego,
  lecz ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie.
  22 Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą
  Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia,
  i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" 23 Wtedy oświadczę im:
  "Nigdy was nie znałem.
  Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!"

  Mówienie,że zbawiony będzie każdy człowiek to dawanie ślepej nadziei sobie lub innym dla własnych zysków...władzy...to pełną gębą liberalizm religijny by nie nazwać tego po imieniu... szataństwem .
  WSZYSCY LUDZIE SĄ PRZEZ ŚMIERĆ CHRYSTUSA ZBAWIENI