Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze goat

 • @Krystyna Trzcińska 06:03:39
  I KRK
  IIIŻydo-RP/Polin – farsa i hucpa
 • ble ble
  Smok wawelski żyje !!!!
  Notarialnie potwierdzony Cud przywrócenia amputowanej nogi
 • blabla
  A niby co mają obwieścić? Że Izrael przeniesie się do USraela, hahaha.
  Już za niedługo, Ameryka obwieści światu ważną wiadomość
 • @demonkracja 08:40:59
  Tak, bo to żydowski bóg
  Dlaczego Europejczycy muszą odrzucić chrześcijaństwo
 • @Krzysztof J. Wojtas 21:04:07
  Co to jest, co tu się dzieje. Jakie chrześcijaństwo aryjskie?Czy żydzi są ariami, czy kiedykolwiek byli nimi? Czy Niemcy nie ukradli nam aryjskości?
  Po co ta dyskusja? Judo-chrześcijaństwo to zaraza, pandemia która ogarnęła Europę i resztę kuli ziemskiej. Kiedy ludzie dojrzeją by użyć szczepionki?
  Dlaczego Europejczycy muszą odrzucić chrześcijaństwo
 • teutoni
  Germania to ludy żyjące za Alpami, Sudetami, Karpatami, między Renem, a Wisłą i dalej na wschód i to jest prawda. Niestety wśród tych ludów byli także Teutoni. Nie wiadomo skąd dokładnie się wzięli. Jedna z wersji mówi że to lud przybyły z północy, dzisiejszej Skandynawii. Druga wersja mówi że przybyli gdzieś z okolic Kaukazu. Jednak jedno jest pewne, był to lud rozbójniczy, złodziejski, grabieżczy, i to właśnie oni przekształcili się w Niemców. Na Niemca jak się powie Teuton to się obraża i coś w tym jest.
  Niemcy wymordowali Prusów i ukradli ich nazwę . Niemcy rozpoczęli wojny światowe. Niemcy ukradli nam Słowianom Swarzycę i aryjskość. To tylko przykłady, ale jest ich dużo więcej. Niemcy to nie Germanie lecz Teutoni i nie "German death camp" lecz "Teuton death camp" i mówmy o tym głośno
  O LACHACH krócej lub dłużej
 • @Zorion 21:43:16
  Jakiej świętej? Jak by była święta to nie było by takiej polemiki. Porostu nie święta , a szambo i tyle. Nie od dziś, nie od wczoraj, ale od wieków judo- chrześcijanie karmią nas tym szlamem zachowując majestat i powagę
  Obejrzałem dzisiaj film 'KLER"
 • @Zorion 21:56:21
  Do kościoła chodzą judo-katolicy.
  Spowiadać się nie muszę, bo i komu(facetowi w sukience?)
  Kanibalem nie jestem i ciała nie jem, tym bardziej "obrzezanego"
  Moja dusza jest syta od kiedy porzuciłem te judo-chrześcijańskie kłamstwa, a zacząłem żyć zgodnie z naturą i zgodnie ze swoim morale.
  SŁAWA! wszystkim Słowianom i Poganom
  "Kler" - główny film na 100-lecie odzyskania niepodległości
 • kler
  Czy chrześcijanie w szczególności katolicy to nie kryptożydzi. Mają tego samego Boga, tak samo się zachowują jak chazarzy, więc o co tyle hałasu. Jak zwykle polak-katolik, żygać się chce. Obrońca wartości, tylko czyich -chazarskich?
  ps. Bardzo dobry film, ktoś w końcu obnażył judo-chrześcijańską prawdę
  "Kler" - główny film na 100-lecie odzyskania niepodległości
 • Wszystko jest ok
  Cały artykuł jest ok. Jesteśmy karmieni o luksusach i wspaniałej współpracy z USA. Są to jednak mrzonki tzw. Stany Zjednoczone nie robią nic jeśli nie są pewne zysku. Przecież tam mieszka 5 400 000 chazarsko- żydowskiego społeczeństwa i niech to będzie wykładnią. Polscy "politycy" idą jak barany na rzeż, ślepo zapatrzeni w przyjażń Polsko-Amerykańską (Izraelską). I jeszcze jedno, nie będę bronił żadnego chrześcijaństwa w Polsce, ani nigdzie na świecie, ani chrześcijańskich wartości, bo chrześcijaństwo jest żydowską mutacją, tego co jest najgorsze. Może kiedy w końcu odrzucimy te judo- chrześcijańskie zabobony i wrócimy do słowiańskich wartości to dogadamy się z Rosjanami i resztą Słowiańskich nacji. Tylko że to będzie długi proces, a nie wiadomo czy starczy nam Słowianom na to czasu, za nim nas okradną do końca, a póżniej unicestwią.
  Wojna hybrydowa polskich władz z Polską
 • błąd
  Co to są plemiona germańskie, które nas najechały? Z tego co wiem, to my słowianie też jesteśmy Germanami. Tak nazywali Rzymianie ludy zamieszkałe za Alpami, Dunajem, między Renem i Wisłą. Więc mówmy po imieniu, że najeżdżali nas Teutonowie, Jak pisać prawde, to pisać prawdę
  Czy Słowianie to nadludzie? Tak.
 • @Zawisza Niebieski 19:17:29
  Jeśli wiara w naturę i ziemię jak nasi słowiańscy pradziadowie, a wiara w jaką żydówę nie ma sprzeczności to żal mi ciebie
  Święto Matki Boskiej Zielnej