Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze goat

 • @morgan 20:47:29
  Ale ma z facetem-facetami. Pukając się w d...., dzieci nie będzie. Taki to psikus zrobiła natura. hahaha
  Zbrodniomyśl Ziemkiewicza
 • @
  A takie państwo jak Włochy gdzie kościół kk stoi co 100, 150 metrów, a niedziele są handlowe i nikt nie robi z tego problemu. Nikt nikogo nie wyzyskuje, katole biegają do kościoła, a po mszy do galerii handlowych. Jakoś można to rozwiązać. Kto chce to pracuje w Lidlu, Ekomie, czy innym markecie. Budowlane oczywiście są zamknięte.
  Polacy won! Polska tylko dla katolika-zakaz handlu
 • gol
  Czy Kaczyński(Kalkstein) był już na dywaniku u Azari lub Mosbacher?
  Polska rozgromiła Izrael 4:0
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:41:55
  Oczywiście że czytałem, dlatego do tego nawiązał. Pytał pan też mnie o to czy wśród filmowcow itp nie występuje pedofilia więc odpowiedziałem. Pan chce usilnie usprawiedliwić zachowanie KK i to nie tylko w kwestii pedofilii.
  Ja napiszę jeszcze o zachowaniach niektorych na NEonie, bo jest to znamienne dla wiary krystowierczej. Nie da się dyskutować z ludzmi podpisującymi się KerenOr, Grzegorz60 Roux itd. Jeżeli przedstawi się swój punkt widzenia i światopogląd nie zgodny z krystowierczym, to to jest atak i ban.
  Polska a Kościół
 • Goat
  Polska Słowiańska, suwerenna. Wolna od pedałow LGBT, żydów i żydo katolików
  Po Paradzie Równości w Warszawie
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:33:52
  Na pewno pedofilia istnieje w najróżniejszych grupach zawodowych. Tylko że murarz, elektryk czy motorniczy nie prowadzi z ambony krucjaty moralnej. W wojsku wystepuje taki sam układ hierarchiczny jak KK(szeregowi\księża, podoficerowie\proboszczowie, oficerowie\biskupi, kardynałowie) . I co? Ktoś mówi o pedofili w wojsku? Nie. Bo to środowisko szybko by zreagowało na taki przypadek, natomiast w KK ręka ręke myje. Do innych zawodów, tak zwanych wolnych aktorz, artyści, muzycy to moje zdanie jest takie iż, czym bardziej dana grupa zawodowa mianuje się bardziej wyjątkową, tym więcej w niej dewiacji.
  Polska a Kościół
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:45:39
  Przedstawienie faktów przez braci Sakielskich, to dobrze pan wie że to wieszchołek góry. Przykład Bostonu pokazuje jaka to patologia. Tam też to był atak, okazało się że to po prostu mafia pedofilska. Takich przykładów jest wiele, choćby misjonarzy w Afryce. Ponadto fakty nie dotyczą tylko pedofili, także wielu innych aspektów. Zachowanie Rydzyka i jego dojenie z państwowej kieszeni to też atak?
  Polska a Kościół
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:25:54
  Mam pytanie. Czy przedstawienie faktów to jest atak? Odnoszę wrażenie że w przypadku KK, tak właśnie jest.
  Polska a Kościół
 • @60grzegorz 09:08:12
  To nasuwa mi się pytanie: Dlaczego trzeba utopić z kamieniem u szyji kogoś, kto ma inne wyobrażenie o wierze nadjordaskiej niż ty? Wydaje mi się że już to przerabiano. Inkwizycja miała takie metody. Wrzucano pacjenta/pacjentkę do wody z kamieniem u szyji. Jak się utopił to to nie miał konszachtów z diabłem. Jak się oswobodził i nie utonął, to miał konszachty i delikwenta/delikwentke na stos. Suma sumarum i tak zginął. Powiedzmi po co przytaczasz mi te bzdury, jak i tak ma się to do nauki jak pięść do nosa
  POWIEDZIEĆ DZIECIOM PRAWDĘ, oto cel katechezy!
 • Autor
  Ja poszedłem do kościoła chrześcijaninen, bo zapragneli tego moi rodzice, dziadkowie, bliższa i dalsza rodzina.Wbrew mojej woli, bo byłem za mały by decydować o sobie. Wróciłem Poganinem, bo po wielu latach zacząłem decydować o sobie, odrzuciłem nad Jordańskie gusła. Przeprowadziłem apostazje, odrzuciłem nad Jordańskie gusła. Stałem się Rodzimowiercą. I tak powinno być od moich narodzin.
  POWIEDZIEĆ DZIECIOM PRAWDĘ, oto cel katechezy!
 • @Zawisza Niebieski 22:04:12
  Nie mówię o panu, tylko o niektórych komentatorach. Sam wpis na 5*,chociażby za propakowanie naszej Słowiańskiej przeszłości, przy ogólnej krystowierczej indoktrynacji
  Zanim Egipcjanie zaczęli budować piramidy
 • @Zawisza Niebieski 20:36:32
  A może lepiej obejrzeć film niż siać domysły i gadać od rzeczy
  https://www.youtube.com/watch?v=DORM3KxSbc4
  https://www.youtube.com/watch?v=TrsJL-XKx68
  Zanim Egipcjanie zaczęli budować piramidy
 • @ikulalibal 18:04:07
  Piłsudskiego z Magdeburga przywieźli ci sami co Lenina do Rosji. W Rosji rewolucja i bolszewizm. W Polsce sprowadzanie żydów i sanacja. Wszechobecna bieda i czystki na najwyższych szczeblach wojskowych i politycznych. O czym ty mówisz że został zmuszony. Do bycia podwójnym agentem też go zmusili? Szuja i kłamca, dezerter i zbrodniarz. A tu pomniki, parki i kult Piłsudskiego. Jak caryca Katarzyna powiedziała, Polska i Polacy czczą klęski i nie powodzenia, zdrajców i kolaborantów, a nie zwycięstwa i bohaterów. Popieram wpis podpisany Jan Twardowski"Polacy to debile" i widać to jak na dłoni po ostatnich wyborach, bo powinni wcale nie iść na tą farsę eurokołchozu.
  Zbrodniarz upamiętniony w holu Uniwersytetu Warszawskiego
 • @
  Nie ma na kogo głosować w obecnej chwili. Magdalenkowo- pedalsko-żydokatolicki motłoch rwie się do rządzenia. Nie ma ludzi by dbali tylko i wyłącznie o dobro Polski.
  Powyborcza mizeria
 • @
  Smutne i prawdziwe. SŁOWIANIE OBUDZCIE SIĘ!!!
  Demolka naczelnika
 • Piłsudski
  Wy tu rozprawiacie o Berlingu, Andersie, a w każdym mieście w Polsce jest ulica, pomnik, park, skwer nazwany im. Józefa Piłsudskiego. Dezertera, mordercy, kanali winnego zamordowanie generała Tadusza Rozwadowskiego i pięciu innych wysokich rangą oficerów rozpracowujących, bolszewików w bitwie Warszawskiej. Winnego sprowadzenia około 600tyś. żydów z Litwy,terenów dzisiejszej Białorusi i Rosji. Winnego sprowadzenia oficerów USA do Polski, w większości pejsatych. Taki to bohater.Następny to Rydz-Śmigły. Gdyby zezwolił generałowi Kutrzebie na atak wojsk Polskich w 39r w kierunku na Pomorze wojna potoczyła by się inaczej. A tak marszałek zdezerterował i dał dyla do Rumuni. Prawcie dalej koledzy z NEonu
  Zbrodniarz upamiętniony w holu Uniwersytetu Warszawskiego
 • Autor
  Mam taki plan. Stworzyć partię i przedstawić program bardzo zbliżony do PiSraelskiego. Po wyborach, gdy okarze się że próg został przekroczony odsłonić kotary i działać. To jest chyba tylko jedyne rozwiązanie. Osłabi PiS, wyeliminuje bagno Korwin, Braun, Liroy i uśpi elektorat kolaborantów.
  Co rośnie szybciej, głupota Polaków - ? -
 • @gerro28 16:21:34
  Dobre, bardzo dobre. Jak można zagłosować na "nowe twarze", które wykrzykują jak pan Braun "Polska tylko katolicka", czy panią Godek która za materiał wyborczy bierze skrobanki. JKM to już powinien zejść ze sceny i nie siać fermentu. Pan Bosak zamiast biec na marsz w obronie słusznych spraw, powtarzam słusznych, biegnie najpierw do kościółka. To wszystkie zabiegi Konfederacji, po prostu odstraszają, dlatego nie poszedłem na wybory wcale. Bo nie było na kogo głosować i mam spokojne sumienie,atak żydzi z kolaborantami i żydo-pedałami wysterowali żydo- katolików.i niech nikt mi nie mówi że oni znaczy Konfederacja broniła by Polskich spraw w PE(PEgieerze), bo nic by takiego nie zaistniało. Bronili by KK, a Polska była by drugoplanowa.
  Emocje opadły, więc na spokojnie.
 • Śmiech na sali
  Żydzi z PiS-u, kolboranci z KE wraz z żydo-pedałami wyrolowali żydo-katolików. Albo sami się wyrolowali, niezła ustawka.
  Czy PiS kręci się koło 44,7%?
 • @Krzysztof Zagozda 12:33:30
  Tak naprawdę to, co to za tłumaczenie ze spiskowcy opanowali kościół. Nasze elity polityczne też są opanowane przez spiskowców i zmienia to coś. Nie , nie zmienia, tylko słychać bełkot, że trzeba ich odsunąć od władzy. A odsunąć od władzy, znaczy zamienić na innych. I tak w koło Macieju.
  Czego Krwawa Luna szukała w Laskach?