Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!

Komentarze goat

 • @Krzysztof J. Wojtas 15:27:39
  Z prymitywami szkoda dyskutować
  Piłsudski w Poznaniu
 • @Wican 13:17:19
  Zbyt mało wiem na temat tej postaci, więc nie będę zabierał głosu. Wiem że miał coś wspólnego z pertraktacjami z Niemcami o przejęcie bezkrwawe Warszawy, ale co i jak nie wiem
  Piłsudski w Poznaniu
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:34:27
  Tak, tak, pieklą się, bo jak ktoś chce usilnie zrobić z bandyty bohatera to nóż w kieszeni się sam otwiera.Honor w narodzie???? żydowskim.
  Piłsudski w Poznaniu
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:47:38
  Piłusudski to kanalia, żyd litwak, sam przyznał że płynie w nim krew Selmanów. Olał Ślązaków i Poznaniaków, dezerter,podwójny agent, bigamista, morderca. Stawiamy mu pomniki,nazywamy ulice, szkoły, organizacje jego imieniem. Teraz pytanie: Czy w Polsce ma być dobrze, jeśli się holubi takich ludzi? A gdzie pomniki Berlinga?
  Piłsudski w Poznaniu
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:01:18
  http://gazetawarszawska.net/historia/257-boleslaw-czachor-diaboliczny-kult-pilsudskiego
  http://www.nasznowyjork.org/uploads/3/4/4/9/34497692/diaboliczny_kult_pilsudskiego.pdf
  Piłsudski w Poznaniu
 • 5*
  I tak samo jest w Polsce.
  «Żydowska Austria»
 • Autor
  "Religia holokaustu jest agresywną ideologią mającą za zadanie osłabianie i zniszczenie chrześcijaństwa. Prawie każdy element "religii holokaustu" jest parodią elementu chrześcijaństwa i jego doktryny."
  Jaki z tego wniosek? Trzeba się odciąć od chrześcijaństwa(katolicyzmu i innych odprysków) i przyjąć narodowy Słowiański charakter państwa i wtedy tzw. holokaust przestanie mieć pożywkę i zdechnie śmiercią naturalną.
  Oświęcim i Jerozolima
 • @zbig71 21:50:13
  Przepraszam zapomniałem. Hahaha
  Obce języki.
 • autor
  5*
  List otwarty rosyjskiego nacjonalisty do Putina
 • @Wican 21:09:14
  Wszyscy jesteśmy na straconej pozycji, a to dlatego że sobie tu dyskutujemy, a nic nie robimy w tym kierunku by było inaczej. Ale od początku. Po pierwsze mafia żydowska nie dopuściła by nas do głosu. Po drugie jeśli nawet, to starała by się skompromitować kandydata na każdym kroku. Po trzecie żremy się tutaj i ścieramy sami między sobą. Także wspólny kandydat nie jest do wyłonienia. Po czwarte jeśli nawet, to którą opcję miałby reprezentować, tą katolicką, czy rodzimowierczą, Słowiańską. Dla mnie kościołowi na pewno trzeba ograniczyć wpływy i to znacznie, zaprzestać dotować z budżetu państwa (wszystkie wyznania odciąć od źródełka), opodatkować jak normalny podmiot i ma podlegać normalnemu prawu świeckiemu jak każdy Polak, znieść symbole religijne z instytucji użyteczności publicznej inne sprawy pominę na razie. Ale na to nikt z katolików nie pójdzie i tu jest pies pogrzebany. Zniósł bym święto tzw. trzech króli, normalny dzień pracujący, a dniem wolnym od pracy zrobiłbym dzień 24.06.
  I Wicanie nie mieszaj pogaństwa w jednym kotle, bo mnie też ultra katole banują, o jahwistach już nie wspomnę.
  Obce języki.
 • @Pedant 15:00:00
  Asante. Walakini, watu wana shida. Ikiwa hawako, wanazua wenyewe. Zapomniałem, dla Wcana 5*
  Obce języki.
 • @Wican 10:31:36
  Nie rozumiem, po co całe to zamieszanie. Teks po rosyjsku przeczytałem i nawet przez myśl mi nie przeszło że ktoś będzie robił z tego aferę. Jak by było napisane po persku czy suahili to wrzuciłbym w translator i po bólu. O poziomie nauczania w usraelu, to wiem tylko tyle, że zapytano na ich kolegu gdzie leży taki kraj w Europie jak Polska. Poprawnie na 100 uczniów odpowiedziało około 10. Więc nie będę tego komentował, a w Polsce zbliżamy się do tego samego poziomu, proszę obejrzeć na YOUTUBE "Matura to bzdura"
  Obce języki.
 • @
  Przeczytałem komentarze, widzę wojnę na całego. Wpis jest taki prosty w przekazie, że nawet katolicy nie godzą się na dzień judaizmu w kościele. Mieszana jest filozofia, spekulacje itd. To wszystko jest takie proste,przynajmniej dla mnie. Joszue był żydem, obrzezanym
  https://www.przegladprawoslawny.pl/articles.php?id_n=292&id=8
  Miriam była żydówką, protoplaści Joszue byli żydami, tak samo jak jego niby uczniowie. Czyli ci co wierzą we wiarę Chrystusową też są żydami w sensie duchowym. Żadne spekulacje temu nie pomogą,obrona krystowierstwa na nic się zdaje, bo spadek po żydach pozostał.
  I tak jak już kiedyś na pisałem. Doszedłem ze swoim drzewem genealogicznym do dziewiątego, dziesiątego pokolenia wstecz do przełomu XVII, XIXw i nie znalazłem żadnych naleciałości żydowskich i żaden rezydent nie będzie mi wmawiał że płynie we mnie odrobina krwi chazarskiej czy semickiej.
  Modlitwa na Dzień Judaizmu.
 • @Wican 12:09:28
  Którego? Za dużo odprysków i nie mogę się zdecydować. Ponadto chodzę po kościołach i oglądam sztukę sakralną, można tam naprawdę obejrzć "cuda", architektury, malarstwa, rzeżby, polichromi
  Zenek Martyniuk – moja miłość od pierwszej nuty.
 • @Wican 10:49:36
  Nie widzę przeciwwskazań. Cały czas na NEonie będziemy się spietać także kontakt będzie.
  Zenek Martyniuk – moja miłość od pierwszej nuty.
 • @Wican 09:39:19
  Jak death to polecam Misery Index i Benighted
  Zenek Martyniuk – moja miłość od pierwszej nuty.
 • @Wican 09:39:19
  Alko mnie nie interesuje, jest to dla ludzi słabych, wątłych psychicznie, o innych duperelach już nie wspomnę. Na Wolinie już byłem, plynąłem z Rosjanami z Ustki ich repliką drakkaru. Fajna zabawa była. W tym roku planuję Wolin i Arkonę odwiedzić.
  Zenek Martyniuk – moja miłość od pierwszej nuty.
 • @Ziut Obóz Narodowo Demokratyczny 01:10:45
  Wystarczyło przyjąć ustawę o Ochronie Majątku Rzeczypospolitej w 2019 roku
  [447] AMBASADOR IZRAELA o MIENIU BEZSPADKOWYM [Cz.1]
 • @Wican 08:01:05
  Wielki spędy to mnie za bardzo nie interesują, może za wyjątkiem Wacken, Brutal Asault i Summer Dying Loud. Na Sammerze grał ostatnio Paradise Lost, ale niestety, po trzecim utworze As i Die opuściłem ten żenujący pokaz ekipy z Wielkiej Brytani. Nadmienie jeszcze że nigdy nie załapałem się na koncert Bathory i nie załapię się już, czego niesamowicie żałuję. Szkoda Quorthona, młody chłopina był.
  Zenek Martyniuk – moja miłość od pierwszej nuty.
 • @Wican 21:16:36
  Ja wolę swoje klimaty i nikogo nie zachęcam do słuchania. Dimmu Dorgir, Immortal, Rotting Christ, Lucifer's Chid, Midnight Odyssey,Behexen, Nazghor, Blut Aus Nord, Behemoth, a ze starszych to Venom, Slayer, Anthrax, Sepultura, CelticFrosr, Sodom, a jeszcze starszych to AC/DC, Saxon, Iron Maiden, Judas Priest i td itd
  Zenek Martyniuk – moja miłość od pierwszej nuty.